REFRESH

Piłka nożna » Dzisiaj » Zakończone

ARABIA SAUDYJSKA: Division 1

13:20Al Jabalain - Al Qadisiya 0:0

ARGENTYNA: Liga Profesional

23:15Aldosivi - Argentinos Jrs 3:2
01:30Newells Old Boys - Banfield 0:0

ARGENTYNA: Primera Nacional - Play Offy o awans

01:10Ferro - Quilmes 1:1

AUSTRALIA: FFA Cup

09:30APIA Tigers - WS Wanderers 2:1
09:30Western United - Wellington Phoenix 0:1

AZERBEJDŻAN: First Division

11:00Sabah Baku 2 - Qarabag 2 1:1
11:00Zira 2 - Neftci Baku 2 2:2
11:30Sabail 2 - Keshla 2 2:3

BOLIWIA: Division Profesional

00:00J. Wilstermann - Tomayapo 3:0

BRAZYLIA: Serie A

23:00Athletico-PR - Palmeiras 0:0
23:00Sao Paulo - Juventude 3:1
00:00Cuiaba - Fortaleza 1:0
00:00Flamengo - Santos 0:1
00:00Internacional - Atletico GO 1:2
01:00Chapecoense-SC - Sport Recife 0:1

CHILE: Primera División - Spadek - Play Offy

00:00Deportes Temuco - Copiapo 1:0

CHINY: Liga Jia

08:00Heilongjiang Ice City - Jiangxi Beidamen 4:0
12:30Nanjing City - Xinjiang Tianshan 5:0
12:30Shenyang Urban FC - Beijing Sport University 0:2
12:30Sichuan Jiuniu - Suzhou Dongwu 0:0

CURAÇAO: Promé Divishon - Final Four

01:00Victory Boys - Scherpenheuvel 0:1
01:00Willemstad - Jong Holland 0:1

DR KONGO: Ligue 1

09:00Lubumbashi Sport - AS Vita Club 1:2

EUROPA: Liga Młodzieżowa UEFA - Runda grupowa

11:00Szachtar U19 - S. Tiraspol U19 6:0
13:00RB Lipsk U19 - Manchester City U19 0:1

GRUZJA: Crystalbet Erovnuli Liga 2 - Baraż o utrzymanie

10:00Tbilisi City - Georgia 2:3
12:00Rustavi - Poti 0:0

HOLANDIA: Reserve League

18:30PrzełożoneJong Almere City - Jong FC Emmen -:-

INDONEZJA: Liga 1

09:15PSS Sleman - Persipura 1:1
12:15Persita - PSIS Semarang 2:3

IZRAEL: Liga Alef North

12:30Hapoel Bnei Zalfa - Hapoel Kaukab 0:0
13:00Hapoel Iksal Imad - Maccabi Tamra 1:5

MACEDONIA PÓŁNOCNA: 2. MFL

13:00Besa 1976 - Vardar 0:1
13:00Bratstvo 07 - Lok. Gradsko 4:1
13:00Kadino Skopje - FK Korab 1:3
13:00Kozuv Gevgelija - Kit Go Pehchevo 2:1
13:00Sasa - Belasica 0:0
13:00Sileks - Teteks 3:1
13:00Sloga Vinica - Detonit Junior 1:0

MEKSYK: Liga MX Women - Apertura - Play Offy

02:00Guadalajara K - Club America K 0:0
02:00Tigres K - Cruz Azul K 4:0
04:00Monterrey K - Tijuana K 1:1

NIEMCY: Liga Regionalna Bawaria

19:00PrzełożoneEltersdorf - Furth II -:-

SRI LANKA: Super League

11:00Ratnam - Defenders FC 1:2

ŚWIAT: Mecze towarzyskie

09:00Zambia U17 - Malawi U17 3:1

TAJWAN: Mulan Football League Women

10:00PrzełożoneKaohsiung K - Taoyuan K -:-

UGANDA: Premier League

13:00BUL - Busoga 5:0
13:00Express - Mbarara City 2:0
13:00Onduparaka FC - Wakiso Giants 1:1
13:00Police - Gadaffi 2:2
13:00Villa - URA SC 2:2

URUGWAJ: Segunda Division - Baraż o utrzymanie

23:00Villa Teresa - La Luz 2:0

URUGWAJ: Segunda Division - Play Offy

01:45Defensor Sp. - Racing Montevideo 3:0

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.FlashScore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona FlashScore.pl z powodów technicznych.