REFRESH

Piłka nożna » Wczoraj » Wszystkie mecze

AFRYKA: Puchar Narodów Afryki

17:00Malawi - Senegal 0:0
17:00Zimbabwe - Gwinea 2:1
20:00Gabon - Maroko 2:2
20:00Ghana - Komory 2:3

ANGLIA: Premier League

20:30PrzełożoneBurnley - Watford -:-
21:00Brighton - Chelsea 1:1

HISZPANIA: LaLiga

20:00Betis - Alaves 4:0
21:30Cadiz - Espanyol 2:2

ALGIERIA: Ligue 2

14:00Ain Ouessara - RC Kouba 0:3
14:00Annaba - US Chaouia 2:0
14:00Bejaia - Telaghema 1:2
14:00Ben Aknoun - SC Ain Defla 9:0
14:00Bordj Bou Arreridj - MO Constantine 1:4
14:00El Khemis - ASM Oran 4:0
14:00GC Mascara - Widad Adabi de Boufarik 1:0
14:00Harrach - USMM Hadjout 1:2
14:00JSM Tiaret - Oued Sly 2:1
14:00Khenchela - Hamra Annaba 4:1
14:00Lakhdaria - Batna 0:1
14:00Mlila - Eulma 2:0
14:00Ouargla - MO Bejaia 1:0
14:00Saida - El Bayadh 0:0
14:00Skikda - Bordj Menail 0:1
14:00Temouchent - Bel Abbes 1:0

ANGLIA: Championship

20:45Fulham - Birmingham 6:2
20:45Preston - Sheffield Utd 2:2

ANGLIA: League One

20:45Cambridge Utd - Doncaster 3:1
20:45Morecambe - Wigan 1:2
20:45PrzełożoneRotherham - Lincoln -:-
20:45Wimbledon - Portsmouth 0:0

ANGLIA: League Two

20:45Carlisle - Hartlepool 0:0
20:45AnulowaneForest Green - Mansfield 0:0
20:45Port Vale - Salford 0:1
20:45Stevenage - Crawley 2:1
20:45Sutton - Colchester 3:2

ANGLIA: National League

20:45Maidenhead - Chesterfield 3:2
20:45Stockport - Eastleigh 3:0

ANGLIA: National League Północ

20:45Gateshead - Telford 4:1
20:45Hereford - Kidderminster 2:0
20:45Southport - Bradford PA 1:0

ANGLIA: National League Południe

20:45Chippenham - Tonbridge 0:1
20:45Dulwich Hamlet - Dorking 1:3
20:45Hampton & Richmond - Braintree 2:4

ANGLIA: NPL Premier Division

20:45PrzełożoneAshton Utd - South Shields -:-
20:45Matlock - Scarborough 0:0

ANGLIA: Southern League Central Division

20:45AFC Rushden & Diamonds - Needham Market 2:0

ANGLIA: Southern League South Division

20:45Kings Langley - Walton Casuals 0:1
20:45PrzełożoneTaunton - Merthyr Town -:-

ANGLIA: Isthmian League Premier Division

20:45Brightlingsea - Potters Bar 2:0
20:45PrzełożoneCorinthian-Casuals - Haringey -:-
20:45Enfield Town - Bowers & Pitsea 3:1
20:45PrzełożoneHornchurch - Carshalton -:-

ANGLIA: Puchar FA Trophy

20:45Stourbridge - Guiseley 1:0pen

ANGLIA: Professional Development League

14:00Charlton U23 - Watford U23 1:1

ANGLIA: Premier League Cup

20:00Arsenal U23 - Bournemouth U23 4:0
20:00Exeter U23 - West Ham U23 0:3

ANGLIA: FA Youth Cup

15:00Brighton U18 - Manchester City U18 1:0
20:00Accrington U18 - Charlton U18 1:2
20:00Liverpool U18 - Burnley U18 4:1
20:00Peterborough U18 - Nottingham U18 1:2
20:00Sheffield Wed U18 - Preston U18 1:0

ANGOLA: Girabola League

15:00Bravos do Maquis - Kabuscorp 2:0

ARABIA SAUDYJSKA: Division 1

13:45Al Jabalain - Al Orubah 2:1
13:55Al Ain - Bisha 2:2
13:55Ohod - Najran 1:0
15:50Al Jeel - Al Khaleej 1:5

ARGENTYNA: Torneos De Verano

01:00Boca Juniors - Colo Colo 2:0

AUSTRALIA: FFA Cup

09:00Sydney FC - Central Coast Mariners 0:1

BELGIA: Jupiler League

20:00Seraing - Royale Union SG 0:4

BOTSWANA: Premier League

15:00BR Highlanders - Mogoditshane 1:2
15:00Extension Gunners - Police XI 4:1
15:00Masitoaka - Sua Flamingoes 0:1
15:00Notwane - Security Systems 1:1
15:00Prisons XI Gaborone - Township Rollers 0:2
17:00Gaborone Utd - Morupule 2:2
17:00Orapa United - Jwaneng Galaxy 1:2

BRAZYLIA: Campeonato Cearense

19:00Maracana - Ferroviario 1:1
20:00Caucaia - Crato 3:1
20:00Icasa-CE - Pacajus 0:0
23:00Iguatu - Atletico-CE 4:0

BRAZYLIA: Copa Sao Paulo de juniores - Play Offy

00:00Sao Paulo U20 - Vasco U20 4:2
23:00America Mineiro U20 - Botafogo U20 1:0

BURUNDI: Primus League

14:00Kayanza - New Oil 0:1
14:00Royal de Muramvya - Musongati 0:1

CYPR: Puchar Cypru

18:00AEK Larnaca - Paeek 1:1

CZECHY: Tipsport liga

18:00Trencin - Vyskov 1:1

DR KONGO: Ligue 1

15:30Sanga Balende - JSK 2:0

EGIPT: League Cup

13:30Pharco - Zamalek 2:0
16:00El Gaish - Ceramica Cleopatra 0:0
16:00Enppi - Ghazl El Mahallah 0:0

EUROPA: Tipsport Malta Cup

16:00Trnava - Tirol 2:0
20:00Sigma Ołomuniec - Aalborg 3:0

HISZPANIA: Primera RFEF - Group 1

19:00Rayo Majadahonda - Tudelano 1:0

HISZPANIA: Primera RFEF - Group 2

17:00Villarreal B - Castellon 3:2
19:30PrzełożoneSabadell - Betis B -:-

HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 2

20:00AD San Juan - Arenas Club 2:1

HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 4

21:00Panaderia - Mensajero 2:2

HOLANDIA: KNVB Beker

18:45Waalwijk - Den Haag 4:2aet
20:00Vitesse - DVS '33 Ermelo 2:0
21:00Heerenveen - G.A. Eagles 0:1

INDIE: ISL

15:00North East Utd - Odisha 0:2

INDONEZJA: Liga 1

09:15Persikabo 1973 - Barito Putera 1:1
09:15PSM Makassar - Persik Kediri 0:0
09:15PSS Sleman - Madura United 1:1
12:15Borneo - Persib 0:1
14:45Bhayangkara Solo - Persebaya 2:1

IRAN: Hazfi Cup

11:30Mes Rafsanjan - Shahr Khodrou 1:0aet
11:30Nassaji Mazandaran - Gol Gohar 3:1
12:00Naft M.I.S - Khalij Fars Mahshahr 1:2
13:00PrzełożonePeykan - Esteghlal F.C. -:-

ISLANDIA: Fotbolti.net Cup

19:45Kopavogur - Keflavik 3:5

IZRAEL: Liga Alef North

12:30Hapoel Bnei Faradis - Tzeirei Kafr Kanna 1:4
13:00Hapoel Bnei Ar'ara 'Ara - Hapoel Iksal Imad 0:1
13:30MS Tira - Hapoel Kafr Kanna 2:0

JAMAJKA: Premier League

19:00Harbour View - Molynes 2:2
21:15Mount Pleasant - Humble Lions 5:1

KATAR: QSL

14:20Shamal - Al-Sadd 1:5
16:30Al Khor - Al-Rayyan 0:0
16:30Umm-Salal - Al-Gharafa 3:1

LIBIA: Pierwsza Liga

14:00Al Akhdar - Darnes 3:0

MALTA: Premier Liga

17:00Sliema - Gzira 1:3
19:00Hibernians - Sirens 1:1

MALTA: Challenge League

21:00Mqabba FC - Naxxar Lions 1:1
21:00Pembroke - Vittoriosa 1:0

MEKSYK: Liga de Expansion MX - Clausura

00:00Cancun - Dorados 1:2

MEKSYK: Liga Premier Serie A - Clausura

02:00PrzełożoneTecos FC - Correcaminos 2 -:-

MEKSYK: Liga MX Women - Clausura

00:00Toluca K - Tijuana K 3:3
02:00Tigres K - Guadalajara K 1:1
04:00Leon K - Juarez K 1:3
00:00Atl. San Luis K - Cruz Azul K 1:1

NIEMCY: DFB Pokal

18:301. FC Koeln - Hamburger SV 1:2pen
18:30Monachium 1860 - Karlsruher 0:1
20:45Bochum - 1. FSV Mainz 05 3:1
20:45St. Pauli - Borussia Dortmund 2:1

PORTUGALIA: Liga Portugal 2

19:00Mafra - Estrela 2:2
21:15Covilha - Feirense 2:2

PORTUGALIA: Liga Revelacao U23 - Grupa mistrzowska

19:00Leixoes U23 - Estoril U23 2:1

PORTUGALIA: Liga Revelacao U23 - Grupa spadkowa

12:00Maritimo U23 - Famalicao U23 1:3
15:00Guimaraes U23 - Belenenses U23 3:0
16:00Academica U23 - Vizela U23 0:1

RWANDA: Premier League

14:00PrzełożoneMarines - Espoir -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

15:00PrzełożoneDomagnano - Folgore -:-
15:00PrzełożoneFiorentino - Cailungo -:-
15:00PrzełożoneJuvenes/Dogana - San Giovanni -:-
15:00PrzełożoneLibertas - La Fiorita -:-
15:00PrzełożoneMurata - Tre Fiori -:-
15:00PrzełożonePennarossa - Faetano -:-
15:00PrzełożoneVirtus - Tre Penne -:-

SYRIA: Premier League

13:00Al Nawaeir - Hottin 0:2
13:00Al Shorta - Al Wahda 0:2
13:00Al-Ittihad - Afrin 1:1
13:00Foutoua - Al Taliya 1:3
13:00Tishreen - Al Karamah 0:0
13:00Wathbah - Harjaleh 4:0

SZKOCJA: Premiership

20:45Aberdeen - Rangers 1:1
20:45Dundee Utd - St. Mirren 1:2
20:45Hearts - St. Johnstone 2:0
20:45Livingston - Dundee FC 2:0
20:45Ross County - Motherwell 3:1

ŚWIAT: Mecze towarzyskie

15:00Mołdawia - Uganda 2:3

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

23:15Penarol (Uru) - Barracas Central (Arg) 4:0
01:30Nacional (Uru) - Nublense (Chi) 3:2pen
11:00Zarkovo (Srb) - Foresta Suceava (Rou) 0:0
13:00Belasica (Mkd) - Akademija Pandev (Mkd) 0:4
13:00FK Vozdovac (Srb) - Metalac (Srb) 2:0
13:00Osijek 2 (Cro) - Cibalia (Cro) 2:2
13:00Rabotnicki (Mkd) - Makedonija GP (Mkd) 2:1
13:00Ruzomberok (Svk) - Bardejov (Svk) 4:2
13:00Zlin B (Cze) - Ostrava B (Cze) 0:1
14:00Banik Ostrava (Cze) - Kisvarda (Hun) 1:0
14:00Slavia Sofia (Bul) - Stal Mielec (Pol) 0:3
14:30Istra 1961 (Cro) - Sibenik (Cro) 2:1
15:00Kuban (Rus) - Bregalnica (Mkd) 0:1
15:00Lech Poznań (Pol) - Shkupi (Mkd) 4:1
15:00Lechia Gdańsk (Pol) - Ch. Odessa (Ukr) 0:2
15:00Levski (Bul) - Górnik Zabrze (Pol) 1:1
15:00Paks (Hun) - Ufa (Rus) 2:0
15:00Salzburg (Aut) - Ried (Aut) 3:1
15:00Samara (Rus) - Szeged (Hun) 2:0
15:30Radomiak Radom (Pol) - TSC Backa Topola (Srb) 2:1
15:30Wisła Kraków (Pol) - Ludogorets (Bul) 1:1
16:00OdwołaneUnterhaching (Ger) - Grossaspach (Ger) -:-
16:00OdwołaneYoung Boys (Sui) - Salzburg (Aut) -:-
16:00Young Boys (Sui) - Sion (Sui) 6:0
17:00OdwołaneMarchfeld (Aut) - St. Polten (Am) (Aut) -:-
18:00OdwołaneTraiskirchen (Aut) - Kapfenberg (Aut) -:-
18:30Liefering (Aut) - SAK 1914 (Aut) 4:0
18:30RSV Eintracht (Ger) - TB Berlin (Ger) 3:3
19:00OdwołaneEmpor Berlin (Ger) - Altglienicke (Ger) -:-
19:00OdwołaneInter Turkspor Kiel (Ger) - SC Weiche-08 (Ger) -:-
20:00UNA Strassen (Lux) - Jeunesse Canach (Lux) 6:2
20:30Cobh Ramblers (Irl) - Dundalk (Irl) 0:3

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

14:00Mbeya Kwanza - Azam 0:1

TURCJA: Super Lig

18:00Karagumruk - Besiktas 0:1
18:00Konyaspor - Adana Demirspor 1:0

WŁOCHY: Serie C - Group B

18:00Lucchese - Imolese 3:3

WŁOCHY: Serie D - Group A

14:30Borgosesia - Saluzzo 3:0

WŁOCHY: Serie D - Group C

14:30Levico Terme - Union Clodiense 4:2

WŁOCHY: Puchar Włoch

17:30Lazio - Udinese 1:0aet
21:00Juventus - Sampdoria 4:1

WŁOCHY: Coppa Italia Serie C

15:00Fidelis Andria - Sudtirol 0:4

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.FlashScore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona FlashScore.pl z powodów technicznych.