REFRESH

Piłka nożna » 03.12.2022 » Wszystkie mecze

ŚWIAT: Mistrzostwa Świata - Play Offy

16:00Holandia - USA 3:1
20:00Argentyna - Australia 2:1

ALGIERIA: Dywizja 1

15:00Belouizdad - MC Algier 0:0
15:00USM Algier - Setif 1:1
17:00Saoura - Constantine 3:1
18:00JS Kabylie - Paradou 2:1

ALGIERIA: Ligue 2

15:00Batna - MO Constantine 0:1
15:00Ghozlane - Bordj Menail 1:1
15:00Hamra Annaba - Telaghema 0:3
15:00Khemis El Khechna - Skikda 3:0
15:00Khroub - Ouargla 1:0
15:00US Chaouia - Eulma 1:1
15:00US Souf - Harrach 2:1

ALGIERIA: U21 League

10:00Belouizdad U21 - Constantine U21 1:1
10:00PrzełożoneSaoura U21 - Chelghoum U21 -:-
15:00Arba U21 - Khenchela U21 0:1
15:00Biskra U21 - Kabylie U21 1:2
15:00Chlef U21 - El Bayadh U21 2:3
15:00Magra U21 - USM Algier U21 0:1
15:00MC Algier U21 - Paradou U21 0:0
15:00Setif U21 - Oran U21 2:1

ANGLIA: Championship

13:30Sunderland - Millwall 3:0

ANGLIA: League One

13:30Derby - Sheffield Wed 0:0
13:30Milton Keynes - Burton 1:1
13:30Shrewsbury - Lincoln 2:0
14:00Forest Green - Cambridge Utd 2:1
16:00Accrington - Oxford Utd 1:1

ANGLIA: League Two

13:30Gillingham FC - Salford 0:3
13:30Leyton Orient - Bradford City 3:0
13:30Wimbledon - Grimsby 1:0
14:00Carlisle - Sutton 1:1
16:00Crawley - Swindon 2:0
16:00Hartlepool - Stockport 0:5
16:00Mansfield - Colchester 2:1
16:00Northampton - Tranmere 0:0
16:00Rochdale - Harrogate 1:4

ANGLIA: National League

13:30Barnet - Wealdstone 2:0
13:30AnulowaneBromley - Yeovil 0:0
13:30Dagenham & Red. - Torquay 0:1
13:30Eastleigh - Boreham Wood 1:0
13:30Gateshead - Aldershot 0:2
13:30Halifax - Chesterfield 1:0
13:30Maidenhead - Dorking 1:1
13:30Scunthorpe - Notts County 1:4
13:30Solihull Moors - Oldham 2:1
13:30Southend - Altrincham 2:2
13:30Woking - Maidstone 3:1
13:30York - Wrexham 1:1

ANGLIA: National League Północ

13:30Boston Utd - Leamington 3:0
13:30Brackley Town - Spennymoor 2:1
13:30Buxton - Bradford PA 2:3
13:30Gloucester - AFC Fylde 1:2
13:30King’s Lynn - Hereford 2:1
13:30Peterborough Sports - Farsley 1:0
13:30Southport - Scarborough 1:1
13:30Telford - Banbury 2:1
16:00Chorley - Curzon Ashton 3:0

ANGLIA: National League Południe

13:30Chelmsford - Dartford 1:0
13:30Concord - Hemel Hempstead 2:1
13:30Dover - St. Albans 1:1
13:30Eastbourne Boro - Chippenham 2:1
13:30Farnborough - Hampton & Richmond 2:2
13:30Havant & W - Worthing 1:5
13:30Oxford City - Dulwich Hamlet 2:2
13:30Taunton - Braintree 0:0
16:00Ebbsfleet - Slough 2:0
16:00Hungerford - Tonbridge 0:1
16:00Weymouth - Cheshunt 0:0

ANGLIA: NPL Premier Division

13:30Guiseley - Morpeth 1:0
13:30Lancaster - Marine 1:3
14:00Liversedge - Whitby 0:3
14:00Marske - Bamber Bridge 1:2
14:00South Shields - Ashton Utd 3:3
14:00Warrington Rylands - Nantwich 0:1
15:00Hyde - Gainsborough 1:0
16:00FC United - Belper Town 2:0
16:00Matlock - Radcliffe 2:2
16:00Stafford - Atherton 1:2
16:00Warrington - Stalybridge 1:1

ANGLIA: Southern League Central Division

13:30AFC Rushden & Diamonds - Alvechurch 0:2
13:30Barwell - Nuneaton 3:1
13:30Basford - Hitchin 0:2
13:30Bromsgrove - Rushall 0:1
13:30Hednesford - Stratford 2:0
13:30Kings Langley - St. Ives 0:1
13:30Mickleover - Leiston 2:2
13:30Redditch - Ilkeston 1:4
13:30Royston - Coalville 1:1
13:30Tamworth - Bedford 2:2
16:00Stourbridge - Needham Market 0:0

ANGLIA: Southern League South Division

13:30Gosport - Tiverton 2:1
13:30Merthyr Town - Beaconsfield Town 3:2
13:30Weston-super-Mare - Hartley Wintney 4:0
14:00Salisbury - Hendon 3:3
14:30Hanwell Town - Plymouth Parkway 1:0
16:00Dorchester - Chesham 1:3
16:00Hayes & Yeading - Winchester 4:0
16:00Met. Police - Yate Town 0:1
16:00North Leigh - Poole 0:4
16:00Truro - Harrow 2:1

ANGLIA: Isthmian League Premier Division

13:30Enfield Town - Bishop's Stortford 0:1
14:00Horsham FC - Aveley 2:2
14:00Kingstonian - Cray Wanderers 0:1
15:00Bowers & Pitsea - Hornchurch 0:2
16:00Bognor Regis - Hastings 0:0
16:00Canvey Island - Folkestone 3:0
16:00Carshalton - Potters Bar 5:2
16:00Corinthian-Casuals - Brightlingsea 2:1
16:00Haringey - Lewes 1:2
16:00Herne Bay - Wingate & Finchley 1:1

ANGLIA: Premier League Cup

13:00Birmingham U21 - Everton U21 1:0
15:00Cardiff U21 - Wolves U21 0:1

ANGLIA: Akademicy U18

12:00Brighton U18 - Crystal Palace U18 0:5
12:00Fulham U18 - Norwich U18 3:0
12:00Stoke City U18 - Nottingham U18 2:1
12:00West Ham U18 - Tottenham U18 4:3
12:30PrzełożoneLeicester U18 - Arsenal U18 -:-
12:30PrzełożoneManchester Utd U18 - Leeds U18 -:-
13:00Aston Villa U18 - Chelsea U18 1:3
13:00Everton U18 - Derby U18 5:1
13:00Manchester City U18 - Wolves U18 8:0
13:30Liverpool U18 - Sunderland U18 0:4

ANGLIA: Women’s Super League

13:30Manchester Utd K - Aston Villa K 5:0
15:00Arsenal K - Everton K 1:0
16:00Leicester K - Chelsea K 0:8

ANGOLA: Girabola League

15:00Bravos do Maquis - Dragao 3:0
15:30Academica - Petro 0:2
15:30Interclube - Libolo 3:0

ARMENIA: Pierwsza Liga

11:00Noah - Lernayin Artsakh 2:0
11:00Van - BKMA 0:1

AUSTRALIA: A-League Kobiety

05:00Melbourne City K - Brisbane Roar K 3:0
05:00Newcastle K - Perth K 2:2
05:00WS Wanderers K - Sydney K 0:1

AZERBEJDŻAN: Premier Liga

11:30Gabala - Sabail 2:1
14:00Sabah Baku - Shamakhi 1:1

BELGIA: Challenger Pro League

16:00Virton - Lommel SK 0:1
20:00RWDM 47 - Club Brugge U23 0:2

BELGIA: National Division 1

19:30Dessel - Gent B 0:0
20:00Antwerp B - Saint Eloois 0:0
20:00Boom - Charleroi B 1:0
20:00Mandel United - Leuven B 1:2
20:00OC Charleroi - Ninove 3:0
20:00Patro Eisden - Heist 1:1
20:00RAAL La Louviere - URSL Vise 2:1

BELGIA: Second Amateur Division Group ACFF

14:30Stockay-Warfusee - Seraing Utd 2 2:1
20:00Meux - Tubize 2:2
20:00Namur - Stade Disonais 1:2
20:00Rebecquoise - Waremme 3:2
20:00Verlaine - La Louviere 3:0

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV A

18:00KRC Harelbeke - Olsa Brakel 2:0
19:30Oostkamp - Gullegem 3:1
20:00KRC Gent - Torhout 0:0
20:00Lokeren-Temse - Zelzate 1:3

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV B

18:30Hades - K. Berchem Sport 1:0
20:00City Pirates - Belisia Bilzen 4:2
20:00Lyra-Lierse Berlaar - FC Lebbeke 1:0

BELGIA: Super League Women

13:30Genk K - Waregem K 2:0
15:30Aalst K - RSC Anderlecht K 0:2
16:15Club Brugge K - Mechelen K 2:2

BELGIA: 1 Narodowa - Kobiety

14:30Tienen K - RFC Liege K 1:1
14:30Zwevezele K - St. Liege II K 0:2
15:00Gent II K - Waregem II K 5:0
15:30GBA Kontich K - Mons K 5:0
16:00Famkes Merkem K - Moldavo K 2:0
17:00Westerlo K - Chastre K 5:3
18:30RSC Anderlecht II K - Wuustwezel K 3:2

BENIN: Ligue 1

16:00AS Cotonou - Adjidja 0:1
16:00Avrankou Omnisport - JAK 1:1
16:00Aziza - Coton FC 0:3
16:00Damissa - Buffles du Borgou 0:2
16:00Dynamique Djougou - Bembereke 1:2
16:00Dynamo Abomey - Energie Sports 1:0
16:00Ouidah - Djeffa 1:0
16:00Soleil - Espoir 1:2

BERMUDY: Premier League

20:00Hamilton Parish - Dandy Town Hornets 3:1

BOTSWANA: Premier League

15:00Eleven Angels - Sua Flamingoes 3:2
15:00Orapa United - Morupule 4:1
15:00Police XI - Jwaneng Galaxy 1:2
15:00Security Systems - Nico United 1:0
15:00Township Rollers - Extension Gunners 3:1

BUŁGARIA: Third League - South-West

13:00PrzełożoneCSKA Sofia II - Vihren -:-
13:00Rilski Sportist - Nadezhda Dobroslavci 9:1
13:00Septemvri Simitli - Kostinbrod 0:0
13:00Vladaya - Kyustendil 0:6

BUŁGARIA: Puchar

11:00Slavia Sofia - Botev Plovdiv 2:1
14:00Cherno More - Lok. Plovdiv 3:1

BURKINA FASO: Premier League

16:30Majestic - ASFA Yennega 3:2
16:30RDF - ASEC Koudougou 0:1
16:30Vitesse - Etoile Filante 2:1
18:45Salitas - USFA 2:2

BURUNDI: Primus League

14:00Aigle Noir - New Oil 1:1
14:00Magara Young Boys - Rukinzo 2:0

CHINY: Super Liga

12:30PrzełożoneChengdu Rongcheng - Wuhan Three Towns -:-
12:30PrzełożoneGuangzhou FC - Beijing Guoan -:-
12:30PrzełożoneMeizhou Hakka - Changchun Yatai -:-
12:30PrzełożoneShanghai Port - Shandong Taishan -:-
12:30PrzełożoneWuhan FC - Dalian Pro -:-
12:30PrzełożoneZhejiang Professional - Tianjin Jinmen Tiger -:-
13:00PrzełożoneCangzhou - Shanghai Shenhua -:-
13:00PrzełożoneGuangzhou City - Hebei -:-
13:00PrzełożoneHenan Songshan Longmen - Shenzhen -:-

CHINY: Liga Jia

07:00Guangxi Pingguo Haliao - Beijing Technology 0:0
07:00Kunshan - Sichuan Jiuniu 2:0
07:00Nantong Zhiyun - Heilongjiang Ice City 0:2
07:00Qingdao Hainiu - Shenyang Urban FC 2:0
07:00Shijiazhuang Gongfu - Shaanxi Changan 4:3

CHORWACJA: Prva NL

13:30Bijelo Brdo - Jarun 2:1
13:30Cibalia - Dubrava 1:0

CYPR: Pierwsza Dywizja

18:00Nea Salamis - APOEL 1:3
18:00Paphos - Ol. Nicosia 1:1

CYPR: Division 2

13:30Alki Oroklini - Peyia 2014 FC 0:0
13:30Anagennisi - Ermis 0:0
13:30Ayia Napa - Xylotymbou 1:2
13:30M.E.A.P. Nisou - Othellos Athienou 1:3
13:30Ypsonas - Paeek 1:3

CZARNOGÓRA: Pierwsza Czarnogórska Liga

13:00Jedinstvo - Rudar 0:0
13:00Jezero - Decic 0:0
13:00Mornar - Buducnost 1:2
13:00OFK Petrovac - Iskra 1:0
13:30Arsenal Tivat - Sutjeska 2:2

CZARNOGÓRA: Druga Liga

13:00Igalo - OFK Niksic 3:1
13:00Kom Podgorica - Bokelj 0:0
13:00Mladost DG - Zeta 0:4
13:00Otrant - FK Podgorica 1:2

CZECHY: Tipsport liga

10:30Taborsko - Liberec 2:6
13:00Bohemians - Zizkov 3:1
13:00Sigma Ołomuniec - Skalica 0:5

DANIA: Elitedivisionen Kobiety

13:30Aarhus K - Nordsjaelland K 1:2
13:30Fortuna Hjorring K - Sundby K 1:0
13:30KoldingQ K - Koge K 1:2
13:30Thisted K - Brondby K 1:2

ESWATINI: Swazi MTN Premier League

14:00Madlenya - Royal Leopards 3:2
14:00PrzełożoneSeven Dreams - Mbabane Highlanders -:-
14:00Tambankulu - Denver 0:0

FRANCJA: National 2 - Group A

16:00Rennes II - Chartres 2:2
17:00Caen II - Saint-Pryve 1:0
18:00Blois - Evreux 1:1
18:00Granville - Beauvais 0:0
18:00Guingamp II - Chateaubriant 3:1
18:00Poissy - Vannes 2:1
18:00Rouen - Racing Club de France 2:2
18:00Saint-Malo - Chambly 3:0

FRANCJA: National 2 - Group B

16:00Haguenau - Colmar 2:0
17:00ASM Belfort - Sainte-Genevieve 2:0
17:00Reims II - Epinal 0:4
18:00Creteil - St Quentin 1:2
18:00FC 93 - Lusitanos 2:0
18:00Fleury-Merogis - Besancon 1:1
18:00Metz II - Furiani Agliani 1:0

FRANCJA: National 2 - Group C

16:00Aubagne - Jura Sud 2:2
18:00Canet Roussillon - Louhans Cuiseaux 0:0
18:00Frejus - Grasse 1:0
18:00Lyon - La Duchere - Auxerre II 1:1
18:00Marignane - Ales 1:0
18:00Thonon-Evian - Lyon II 1:1
18:00Toulon - Saint Priest 2:1

FRANCJA: National 2 - Group D

18:00Angers II - Bourges 18 1:3
18:00Nantes II - Lorient II 0:0
18:00Vierzon - Saumur 0:0
18:30Moulins-Yzeure - Chamalieres 1:1
19:00Stade Bordelais - Romorantin 2:4

FRANCJA: 1 Dywizja - Kobiety

14:30Bordeaux K - Rodez K 3:1
14:30Guingamp K - Soyaux K 3:1
14:30Lyon K - Dijon K 8:0
14:30Reims K - Le Havre K 3:1

GIBRALTAR: National League

16:00St Josephs - Lynx 2:1
18:30Europa FC - College 1975 FC 5:0

GRECJA: Super League 2

12:45Smyrnis - PAE Chania 1:0
14:00Karditsa - Niki Volos 1:0
14:00Makedonikos - Iraklis 1908 2:0
14:00PAE Egaleo - Olympiakos B 0:0

GRUZJA: Crystalbet Erovnuli Liga

10:30Bolnisi - Loco. Tbilisi 5:2
10:30Din. Tbilisi - Gagra 2:1
10:30Dinamo Batumi - Torpedo Kutaisi 2:2
10:30Saburtalo Tbilisi - Telavi 0:1
13:00Dila Gori - Samgurali 3:0

GWATEMALA: Liga Nacional - Apertura - Play Offy

19:00Malacateco - Municipal 1:0

GWINEA: Ligue 1

17:00Kaloum Star - Kamsar 0:0
17:00SOAR - Flamme Olympique 0:0

HISZPANIA: LaLiga2

16:15Zaragoza - UD Ibiza 2:1
18:30Gijon - Las Palmas 0:1
18:30Mirandes - Albacete 4:2
21:00Villarreal B - Leganes 0:0

HISZPANIA: Primera RFEF - Group 1

18:00Alcorcon - Fuenlabrada 1:1
18:00Merida AD - Rayo Majadahonda 1:2
18:00Real Madryt B - Leonesa 1:1
18:00Unionistas - Badajoz 0:0
19:00La Coruna - Cordoba 0:0

HISZPANIA: Primera RFEF - Group 2

18:00Calahorra - La Nucia 1:3
18:00CF Intercity - Barcelona B 0:0
18:00Eldense - UD Logrones 2:1
18:00R. Sociedad B - Osasuna B 0:0
18:00SD Logrones - Castellon 2:1

HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 1

16:00R. Oviedo B - Polvorin 2:0
16:30Valladolid Promesas - Marino de Luanco 4:1
18:00Laredo - Rayo Cantabria 0:2

HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 2

16:00UD Logrones B - Alaves B 0:3
18:00Beasain - Real Sociedad C 1:1
18:00Utebo FC - Mutilvera 3:2

HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 3

17:00Valencia B - Teruel 2:2

HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 5

13:00Leganes B - Alcorcon B 1:0

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 1

12:00Dep. Fabril - CD Choco 3:1
16:30Alondras - Racing Club Villalbes 1:1
17:00Arzua - Gran Pena 1:0
18:00Estradense - Silva SD 3:1
19:30Rapido de Bouzas - Viveiro 1:1

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 2

16:15Luarca - CD Colunga 1:1

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 3

15:30Guarnizo - Gama 2:0
15:30UC Cartes - Castro 2:2
16:30UD Samano - Atletico Albericia 2:2
16:45Solares - Textil Escudo 1:2

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 4

16:00San Ignacio - Pasaia 3:0
16:30Touring KE - Aurrera Ondarroa 1:1
17:00Basconia - Leioa 2:1
17:00Lagun Onak - Anaitasuna FT 2:0
17:45SD Deusto - Aurrera de Vitoria 2:0
18:15Urduliz - Padura 3:3

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 5

18:00L'Hospitalet - CE Europa 0:1
18:00Sant Andreu - Girona B 3:4

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 6

16:00Roda - Rayo Ibense 2:0
17:30Acero - Gandia 0:0
17:30Jove - Patacona 2:3

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 8

16:00Ponferradina B - Numancia B 2:2
16:00Santa Marta Tormes - Leonesa B 1:2
16:00Unami CP - Becerril 2:1
16:30Atl. Astorga - Mirandes B 0:1

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 9

18:00Huetor Tajar - Malaga City 2:1
18:30Atletico de Porcuna - Huetor Vega 3:0
19:00Jaen - Huracan Melilla 7:0

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 10

17:00Atletico Espeleno - Ciudad de Lucena 0:0
17:00Pozoblanco - Cartaya 4:2
18:00Coria C.F. - Ceuta B 2:0
18:30Puente Genil - Conil 2:2

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 11

15:45Constancia - Poblense 1:1
16:00Llosetense - Inter Manacor 1:2
16:00Mercadal - Portmany 6:1
16:00PE Sant Jordi - Binissalem 1:1
16:30Manacor - Santanyi 1:2
17:30Collerense - Soller 1:1

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 12

12:00Arucas - La Cuadra 1:0
13:00Ibarra - Lanzarote 1:4
13:00Panaderia - Mensajero 2:1
17:30Santa Ursula - Villa Santa Brigida 2:1
18:30Yaiza - San Fernando 0:1

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 15

15:30Alesves - Valle Egues 0:1
15:45Ezcabarte - Azkoyen 3:3
16:00Beti Onak - Oberena 1:0
17:00Lagunak - Cortes 1:0
17:00Txantrea - Pamplona 1:2

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 18

16:00Illescas - Torrijos 1:0
16:30Ciudad Real - La Solana 5:0
17:00Tarancon - Puertollano C.F. 1:1
17:00Villarrubia - Azuqueca 1:1

HISZPANIA: Liga F Women

12:00Barcelona K - Real Sociedad K 2:1
12:00Sevilla K - Tenerife K 2:2
16:00Athletic Bilbao K - Madrid C. K 0:2
18:15Las Planas K - Real Madrid K 1:4

HISZPANIA: Primera Federacion Women

12:00Cordoba K - Athletic Bilbao B K 2:2
16:00Albacete K - Cacereno K 1:0

HOLANDIA: Tweede Divisie

13:00Lisse - HFC 2:1
13:30Noordwijk - Rijnsburgse Boys 1:1
14:00Excelsior Maassluis - AFC 1:4
14:00Jong Volendam - Hardenberg 2:6
14:00Kozakken Boys - Jong Sparta Rotterdam 4:1
14:00Scheveningen - TEC 1:0
14:00Spakenburg - Katwijk 2:1
15:00Quick Boys - IJsselmeervogels 2:1

HOLANDIA: Derde Divisie

13:00VVSB - Watergraafsmeer 5:2
13:30ASWH - ACV Assen 0:3
13:30Excelsior 31 - Rijnvogels 2:1
13:30VVOG - Harkemase Boys 0:2
14:00GVVV - Barendrecht 2:5
14:00SteDoCo - Urk 3:1
14:00Ter Leede - VV DOVO 0:0
14:30Hoek - DVS '33 Ermelo 3:1
15:00Sparta Nijkerk - Staphorst 2:1

HOLANDIA: Divisie 1 U21 - Sezon jesień

13:00Den Haag U21 - Groningen U21 0:4
13:00Graafschap U21 - Feyenoord U21 1:3
15:00FC Emmen U21 - Almere U21 1:8
15:00Willem II U21 - Zwolle U21 1:1

HOLANDIA: Divisie 1 U18 - Sezon jesień

12:30FC Twente/Heracles U18 - Den Haag U18 2:2
14:30Ajax U18 - Feyenoord U18 5:0
15:00Alkmaar U18 - Graafschap U18 6:0
15:00Zwolle U18 - PSV U18 2:5

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura - Play Offy

23:30Motagua - Victoria 2:1

HONG KONG: Premier League

08:00Southern District - Tai Po 3:1

HONG KONG: FA Cup

11:00Kitchee - Sham Shui Po 4:1

INDIE: ISL

13:00Chennaiyin - Hyderabad 1:3
15:00Bengaluru FC - ATK Mohun Bagan 0:1

INDIE: I-League

09:30Rajasthan United - Neroca FC 1:0

INDONEZJA: Liga 1

10:00PrzełożonePSS Sleman - RANS Nusantara -:-
12:15PrzełożoneBhayangkara Solo - Persik Kediri -:-

INDONEZJA: Liga 2 - Pierwsza runda

08:15PrzełożoneSulut Utd - Sidoarjo -:-
09:15PrzełożoneBekasi City - Persijap Jepara -:-
09:15PrzełożoneGresik - PSCS Cilacap -:-
09:15PrzełożonePersikab - Nusantara -:-
09:15PrzełożonePersipa Pati - Persela -:-
09:15PrzełożonePutra Delta - Persewar Waropen -:-
09:30PrzełożonePSMS Medan - PSPS Riau -:-
10:30PrzełożonePersiraja Aceh - Sriwijaya -:-

IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership

16:00Ballymena - Cliftonville 4:1
16:00Coleraine - Dungannon 2:0
16:00Crusaders - Glentoran 3:2
16:00Linfield - C. Rangers 3:1

IRLANDIA PÓŁNOCNA: Mistrzostwa NIFL

15:00Knockbreda - Ballyclare 1:1
15:00Newington - Warrenpoint 0:1
16:00Ards - Institute 1:1
16:00Dergview - H&W Welders 2:3
16:00Loughgall - Ballinamallard 1:1

JAPONIA: WE League Women

05:00JEF United K - Albirex Niigata K 1:1
06:00Nojima Stella K - Mynavi Sendai K 1:2
06:00Omiya Ardija K - Urawa K 0:3

KAMBODŻA: CPL - Grupa mistrzowska

12:30Phnom Penh Crown - Boeung Ket 5:0
12:30Svay Rieng - Visakha 0:1

KENIA: Premier League

12:00Police FC - Kakamega Homeboyz 0:1
13:00Nzoia Sugar - Sofapaka 1:0
14:00PrzełożoneGor Mahia - Wazito -:-
14:00PrzełożoneKariobangi Sharks - Mathare Utd. -:-
14:00Ulinzi Stars - Posta Rangers 1:0
14:00PrzełożoneVihiga - Bidco United -:-

KENIA: Super League

13:00Mwatate United - Naivas FC 0:5
13:00Vihiga United - Coastal Heroes 2:2
14:00PrzełożoneKajiado - Gusii -:-
14:00PrzełożoneMara Sugar - Fortune Sacco -:-
14:00PrzełożoneMombasa Elite - APS Bomet -:-
14:00PrzełożoneMurang'a - Darajani Gogo -:-

KOSTARYKA: Copa Costa Rica

00:00Cartagines - Sporting San Jose 2:1

KUBA: Liga Nacional - wielki Finał

22:00FC Santiago de Cuba - Artemisa 1:0

LIBAN: Pierwsza Liga

13:15Tadamon - Al Sahel 1:2
13:30Al Hikma - Al Akhaa Al Ahli 0:1

LIBIA: Pierwsza Liga

14:00Darnes - Al-Suqoor 1:0
14:30Abu Salim - Al Madina 0:0
14:30Al-Khmes - Al-Athad 0:0
18:00Al Hilal - Al Tahaddi 2:1

LUKSEMBURG: Dywizja Narodowa

16:00Ettelbruck - Racing Luxembourg 0:1
18:00Mondercange - Kaerjeng 1:1

MACEDONIA PÓŁNOCNA: 2. MFL

13:00Arsimi - Belasica 2:0
13:00Borec - KF Gostivar 0:2
13:00Detonit Plackovica - Voska Sport 1:1
13:00Karaorman - Besa 1976 0:0
13:00Kozuf Gevgelija - Teteks 4:1
13:00Lok. Skopje - Sasa 2:1
13:00Ohrid - Sloga Vinica 2:0
13:00Pelister - Vardar 2:2

MALI: Premiere Division

17:00Black Stars - CO Bamako 1:0
19:00Korofina - Binga 0:0

MALTA: Premier Liga

12:00Gzira - Balzan 0:1
12:00Sirens - Hibernians 0:1
14:15Floriana - Marsaxlokk 1:1

MALTA: Challenge League

12:00Attard - Naxxar Lions 1:3
14:15San Gwann - Melita FC 1:1
14:15St. Andrews - Fgura 3:2
18:00Mqabba FC - Lija Athletic 1:2
18:00Vittoriosa - Mtarfa 3:0

MAROKO: Botola 2

16:00Chabab Atlas Khenifra - Stade Marocain 1:1
16:00Sale - Ittifaq Marrakech 2:2
16:00Youssoufia Berrechid - Dcheira 0:1

MAURETANIA: Ligue 1

17:15Kaedi - ASAC Concorde 1:1
18:00Chemal - SNIM 1:0
20:40Douane - Nouakchott King's 2:1

MAURITIUS: Super League

12:30Pamplemousses - Grande Riviere 0:1
15:30Entente Boulet - Savanne 1:2

MOZAMBIK: Mocambola

14:00LD Maputo - Ferroviario Nampula 0:3

NAMIBIA: MTC Premiership

13:00Julinho Sporting - Okahandja 0:3
13:00Young Brazilians - Blue Waters 0:1
14:00Life Fighters - Mighty Gunners 1:3

NIEMCY: Liga Regionalna Północ

13:00Hamburger SV II - Havelse 2:1
13:00Hannover II - BSV Rehden 3:1

NIEMCY: Liga Regionalna Północno-wschodnia

13:00BFC Dynamo - Altglienicke 2:1
14:00Babelsberg - Jena 0:1

NIEMCY: Liga Regionalna Zachód

14:00Duren - Aachen 1:1
14:00Düsseldorf II - Bocholt 0:0
14:00Kaan-Marienborn - Straelen 2:1
14:00Munster - Wiedenbruck 2:0
14:00Oberhausen - B. Moenchengladbach II 1:0
14:00Rodinghausen - Lippstadt 1:2
14:00Wuppertaler - Wattenscheid 4:2

NIEMCY: Liga Regionalna Południowo-zachodnia

14:001. FSV Mainz 05 II - Steinbach Haiger 1:1
14:00Bahlinger - Ulm 0:0
14:00Freiberg - Balingen 1:3
14:00FSV Frankfurt - FC 08 Homburg 1:1
14:00Fulda-Lehnerz - Aalen 5:0
14:00RW Koblenz - Kassel 2:1
14:00Trier - VfB Stuttgart II 0:5
14:00TSG Hoffenheim II - Offenbach 3:1
14:00Worms - Walldorf 0:1

NIEMCY: Liga Regionalna Bawaria

14:00Aschaffenburg - Bayern Monachium II 3:2
14:00Buchbach - Augsburg II 1:4
14:00PrzełożoneEichstatt - Hankofen-Hailing -:-
14:00Illertissen - Rain/Lech 3:2
14:00PrzełożonePipinsried - 1. FC Nürnberg II -:-
14:00Schweinfurt - Heimstetten 2:0
14:00PrzełożoneSpvgg Ansbach 09 - Wurzburger Kickers -:-
14:00Turkgucu Munchen - Aubstadt 1:0
14:00PrzełożoneUnterhaching - Burghausen -:-
14:00PrzełożoneVilzing - Furth II -:-

NIEMCY: Oberliga NOFV-Nord

13:00Blau Weiss Berlin - Pampow 3:3
13:00PrzełożoneSchwerin - Tasmania Berlin -:-

NIEMCY: NOFV - Liga Regionalna Południe

13:00Auerbach - SV 1890 Westerhausen 4:1
13:00PrzełożoneBautzen - Eilenburg -:-
13:00PrzełożoneBischofswerdaer - Grimma -:-
13:00Freital - Blau-Weiss Zorbau 1:1
13:00PrzełożoneHalle - An der Fahner Hohe -:-
13:00Plauen - Krieschow 2:2
13:00PrzełożoneSandersdorf - Ludwigsfelder -:-

NIEMCY: Oberliga Schleswig-Holstein

13:30SC Weiche-08 II - Oldenburger 2:0
14:00PrzełożoneDornbreite Lubeck - Bordesholm -:-
14:00Flensburg - Neumunster 3:1
14:00Husumer - Todesfelde 0:1
14:00Inter Turkspor Kiel - Eichede 2:5
14:00Kilia Kiel - Frisia Risum-Lindholm 7:0

NIEMCY: Oberliga Hamburg

14:00Curslack-Neuengamme - Turkiye Wilhelmsburg 0:3
15:30Altona - Hamm United 3:0

NIEMCY: Oberliga Bremen

13:30Blumenthaler - Geestemunde 3:3
14:00Brinkumer - BTS Neustadt 2:0
14:00Komet Arsten - OSC Bremerhaven 3:4
14:00Woltmershausen - Vatan Bremen 1:1
16:00Surheide - Aumund-Vegesack 0:0

NIEMCY: Oberliga Niedersachsen

14:00Hannoverscher SC - Ramlingen-Ehlershausen 1:4
14:00Lupo-Martini Wolfsburg - Gifhorn 1:1

NIEMCY: Oberliga Westfalen

15:00Bovinghausen - Eintracht Rheine 3:1

NIEMCY: Oberliga Hessen

14:00Giessen - Neuhof 6:1
14:00Hadamar - Fernwald 0:4
14:00PrzełożoneSV Steinbach - TUS Dietkirchen -:-
14:30Friedberg - Waldgirmes 3:2
14:30Hanau - Weidenhausen 3:3
16:00PrzełożoneBaunatal - Alzenau -:-
17:00Unter-Flockenbach - Viktoria Griesheim 3:1

NIEMCY: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

14:00Auersmacher - Kaiserslautern II 1:1
14:00Gonsenheim - Koblenz 1:2
14:00Schott Mainz - Karbach 1:0
15:30Diefflen - Arminia Ludwigshafen 4:1
15:30Jagersburg - Hertha Wiesbach 3:1
15:30Mechtersheim - Elversberg II 3:0
15:30Morlautern - Dudenhofen 1:4
15:30Waldalgesheim - Pfeddersheim 0:0
18:00Ahrweiler - Kirchberg 6:0

NIEMCY: Oberliga Bayern Nord

14:00Cham - Weiden 3:1

NIEMCY: Oberliga Baden-Württemberg

14:00FC Holzhausen - FC 08 Villingen 0:2
14:00Goppinger SV - Oberachern 2:0
14:00Offenburger FV - ATSV Mutschelbach 1:2
14:00Reutlingen - Pforzheim 0:4
14:00Stuttgarter Kickers - Bietigheim-Bissingen 3:0
14:00SU Neckarsulm - Hollenbach 1:0
16:00Freiburger - Nottingen 3:2

NIEMCY: Oberliga Mittelrhein

14:30Bergisch Gladbach - Friesdorf 3:0

NIEMCY: Oberliga Niederrhein

16:00Baumberg - Sonsbeck 1:1
16:00TVD Velbert - Schonnebeck 0:2
17:00Meerbusch - Kray 3:2
18:00Uerdingen - Germania Ratingen 1:0

NIEMCY: Juniorska Bundesliga Pólnocna

11:00RB Lipsk U19 - Hamburger SV U19 0:4
11:00Rostock U19 - Drezno U19 1:4
11:30Hertha U19 - Viktoria Berlin U19 4:1
12:00Berliner AK 07 U19 - Cottbus U19 2:1

NIEMCY: Juniorska Bundesliga Południowa

11:00Freiburg U19 - Heidenheim U19 3:1
14:00Karlsruher U19 - 1. FC Nürnberg U19 0:0
14:00Monachium 1860 U19 - Reutlingen U19 3:0

NIEMCY: Juniorska Bundesliga Zachodnia

11:00Bochum U19 - Oberhausen U19 1:1
11:00Leverkusen U19 - SCB Viktoria Koeln U19 1:1
13:00Hilden U19 - Bonner U19 4:2
13:00Verl U19 - RW Essen U19 2:2

NIEMCY: Bundesliga - Kobiety

13:00Wolfsburg K - Eintracht Frankfurt K 5:0
16:00Freiburg K - Duisburg K 4:1

NIGER: Ligue 1

16:00Liberte - ASFAN 0:1
16:00Tahoua - Sahel 1:1

NIKARAGUA: Liga Primera - Apertura - Zwycięzcy

21:00Sport Sebaco - Managua FC 0:5

NOWA ZELANDIA: National League Women

00:00Western Springs K - Central Football K 9:0
01:30Northern Rovers K - Canterbury United K 6:3
00:00Southern United K - Eastern Suburbs K 2:1

POLSKA: Centralna Liga Juniorów

12:00PrzełożoneEscola Warszawa U19 - Legnica U19 -:-
12:00Górnik Zabrze U19 - Śląsk W. U19 1:1
12:00Jagiellonia Białystok U19 - Pogoń Szczecin U19 1:1
12:00Raków Częstochowa U19 - Korona Kielce U19 5:1
12:00Zagłębie Lubin U19 - Legia Warszawa U19 3:2
16:00Cracovia Kraków U19 - Wisła Kraków U19 3:1

PORTUGALIA: Liga 3

12:00S. Joao Ver - Braga B 0:1
14:00Caldas - Sporting B 0:2
16:00CDC Montalegre - Fafe 2:0
16:00Felgueiras - Guimaraes B 3:0
16:00Fontinhas - Oliveira Hospital 0:1
16:00Setubal - Amora 0:0
16:00Vilaverdense - Canelas 2010 3:0

PORTUGALIA: Campeonato de Portugal

16:00Pevidem - Vila Mea 2:0

PORTUGALIA: Puchar Ligi

18:00Casa Pia - Braga 0:1
21:45Trofense - Ferreira 1:1

PORTUGALIA: Liga BPI Women

16:00Ouriense K - Benfica K 0:3

RUMUNIA: Liga 1

14:30FC Voluntari - FC Hermannstadt 3:0
18:00Univ. Craiova - U Craiova 1948 0:2

RUMUNIA: Liga 2

10:00Otelul - Metaloglobus Bucharest 3:0
10:00Politehnica Timisoara - Csikszereda M. Ciuc 2:1
10:00Progresul Spartac - CSM Slatina 1:1
10:00Selimbar - CSC Dumbravita 0:3
10:00Unirea Constanta - Poli Iasi 1:2
10:00Unirea Dej - Baia Mare 1:1
10:00Viitorul Tg. Jiu - Ripensia Timisoara 3:1
12:15FC Brasov - Din. Bucharest 0:2

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 1

13:00Ceahlaul - Stiinta Miroslava 2:1
13:00CSM Bacau - Foresta Suceava 1:1
13:00Dante Botosani - Csikszereda M. Ciuc 2 2:1
13:00Somuz Falticeni - Bucovina Radauti 1:3
13:00Viitorul Darabani - Brodoc 5:1

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 2

13:00Braila - Metalul Buzau 0:4
13:00Sporting Liesti - Viitorul Ianca 8:0
13:00Vointa Limpezis - CSM Focsani 2:4

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 3

13:00Afumati - Gloria Baneasa 5:0
13:00Amara - Inainte Modelu 1:2
13:00Calarasi - Agricola Borcea 5:1
13:00Gloria Albesti - Recolta Gh. Doja 1:1

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 4

13:00CS Din. Bucuresti - Bradu 2:2
13:00Moreni - FC Pucioasa 1:1
13:00Tunari - FCSB 2 6:2

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 5

13:00Cetate Rasnov - Paulesti 2:0
13:00CS Blejoi - CSO Plopeni 2:1
13:00Sepsi Sf. Gheorghe 2 - Kids Tampa Brasov 2:3

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 6

13:00Cetatea - CSM Alexandria 3:1
13:00Horezu - Calimanesti 3:3
13:00Petrolul Potcoava - CS U Craiova 2 2:0

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 7

13:00Jiul Petrosani - Lupac 2:1
13:00Progresul Ezeris - CSM Deva 0:7
13:00Viitorul Simian - Retezatul Hateg 4:2

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 9

13:00Sanatatea Cluj - Ocna Mures 7:3
13:00Unirea Ungheni - Corvinul Hunedoara 0:3

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 10

13:00CFR Cluj II - CSM Zalau 1:1
13:00CSM Satu Mare - Sighetu Marmatiei 4:0
13:00PrzełożoneMinerul Ocna Dej - Victoria Carei -:-
13:00Simleul Silvaniei - Baile Felix 0:2

RWANDA: Premier League

14:00AS Kigali - Kiyovu 4:2
14:00Rutsiro - Police 0:2
14:00Sunrise - Espoir 2:0

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

15:00Cailungo - Murata 4:1
15:00Domagnano - Libertas 1:1
15:00La Fiorita - Faetano 4:0
15:00Virtus - Cosmos 0:0

SESZELE: First Division League

12:30Anse Reunion - La Passe 1:1
13:00Mont Fleuri - Bazar Brothers 0:5
16:00Saint Louis - Real Maldives 1:1

SUDAN: Pierwsza Liga

17:30Hay al-Arab - Alfalah Atbra 0:2

SZKOCJA: Dywizja 1

16:00Arbroath - Morton 1:1
16:00Ayr - Raith 2:0
16:00Cove Rangers - Partick Thistle 1:1
16:00Inverness - Dundee FC 0:1
16:00Queen's Park - Hamilton 4:0

SZKOCJA: League One

16:00Clyde - FC Edinburgh 0:2
16:00Dunfermline - Queen of South 1:1
16:00Falkirk - Airdrieonians 1:1
16:00Kelty Hearts - Peterhead 3:0
16:00Montrose - Alloa 0:0

SZKOCJA: League Two

16:00Bonnyrigg Rose - Dumbarton 1:1
16:00East Fife - Annan 1:3
16:00Elgin - Stenhousemuir 2:1
16:00Forfar - Albion Rovers 1:0
16:00Stranraer - Stirling 3:1

SZKOCJA: Highland League

15:00Strathspey Thistle - Rothes 0:7
16:00PrzełożoneBrora Rangers - Lossiemouth -:-
16:00Huntly - Wick Academy 5:2
16:00Keith - Fraserburgh 2:2

SZKOCJA: Lowland League

16:00Berwick - Dalbeattie Star 4:0
16:00Bo'ness United - Rangers B 0:4
16:00Caledonian Braves - East Stirlingshire 1:1
16:00Celtic B - Edinburgh University 5:0
16:00Cumbernauld Colts - Spartans 1:1
16:00Gala Fairydean - East Kilbride 4:5
16:00Gretna 2008 - Cowdenbeath 1:0
16:00Tranent Juniors - Hearts 2 3:2

SZWAJCARIA: Promotion League

17:00Bulle - Luzern II 0:4

SZWAJCARIA: Super League Women

16:00Aarau K - Grasshopper K 0:2
16:00Luzern K - St. Gallen K 0:3
16:00Rapperswil K - Zurich K 0:2
16:00Young Boys K - Basel K 2:2
16:00Yverdon K - Servette K 0:2

ŚWIAT: Mecze towarzyskie

22:30Deportes Linares - Chile U23 1:8

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

10:00Benesov (Cze) - Dukla Praga B (Cze) 1:3
10:30GKS Jastrzębie (Pol) - Rekord Bielsko-Biała (Pol) 2:1
10:30Motorlet Prague (Cze) - Jablonec B (Cze) 2:3
10:30Trzyniec (Cze) - Vitkovice (Cze) 1:1
11:00Ajax (Ned) - Blackburn (Eng) 0:2
11:00OdwołaneRapid (Am) (Aut) - St. Polten (Aut) -:-
12:00Cracovia (Pol) - L. Mikulas (Svk) 4:1
12:00Dordrecht (Ned) - Telstar (Ned) 1:2
12:00Korona Kielce (Pol) - Górnik Łęczna (Pol) 4:0
12:00Zwolle (Ned) - Oostende (Bel) 0:1
13:00AS Roma U19 (Ita) - Rapid (Am) (Aut) 6:2
13:00Dundee Utd (Sco) - Swansea (Wal) 0:2
13:30Almere (Ned) - Twente (Ned) 1:1
13:30Crystal Palace (Eng) - Botafogo RJ (Bra) 0:0
14:00Arsenal (Eng) - Watford (Eng) 2:4
14:00Galatasaray (Tur) - Vallecano (Esp) 0:1
14:00Lamia (Gre) - Levadiakos (Gre) 0:0
14:00Trabzonspor (Tur) - Hull (Eng) 1:1
14:00OdwołaneUtrecht (Ned) - Seraing (Bel) -:-
14:30Lausanne (Sui) - Basel (Sui) 0:1
15:00Asteras T. (Gre) - Atromitos (Gre) 1:1
16:00Almeria (Esp) - Sturm Graz (Aut) 0:1
16:00Giannina (Gre) - Panetolikos (Gre) 1:0
17:00Fenerbahce (Tur) - Villarreal (Esp) 2:1
18:00OFI Crete (Gre) - Anderlecht (Bel) 1:1

TAJLANDIA: Thai League 2

11:30Ranong - Samut Prakan City 1:1
12:00Ayutthaya Utd - Customs Utd 0:3
12:00Trat FC - Nakhon Pathom 0:1
12:30Raj Pracha - Krabi 3:0
13:00Chainat - Uthai Thani 2:3

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

12:00Dodoma Jiji - Ruvu Shooting 2:1
14:00Coastal Union - Simba 0:3

TOGO: Championnat National

16:00Espoir - Dynamic Togol. 0:0
16:00Kakadl - Gomido 0:0

TURCJA: 1. Lig

11:30Bandirmaspor - Altinordu 1:0
11:30Bodrumspor - Genclerbirligi 2:0
14:00Samsunspor - Denizlispor 5:0
17:00Sakaryaspor - Erzurumspor 2:0

TURCJA: 2. Lig White Group

12:00Bursaspor - Sanliurfaspor 0:2

TURCJA: 2. Lig Red Group

12:001928 Bucaspor - Vanspor FK 0:1
12:00Ankara Demirspor - Kastamonuspor 0:1
12:00Kocaelispor - Etimesgut 4:0
12:00Sariyer - Iskenderunspor 2:1
12:00Serik Belediyespor - Diyarbekirspor 4:1

TURCJA: 3. Lig Group 1

12:00Karsiyaka - Yeni Mersin Idmanyurdu 0:0
12:00Sile Yildizspor - Belediye Derince 1:0
12:00Yomraspor - Catalca 2:2

TURCJA: 3. Lig Group 2

12:00Turgutluspor - Kusadasispor 1:1

TURCJA: 3. Lig Group 3

12:00Efeler 09 - Nigde Anadolu 5:1

TURCJA: Super Lig Women

13:00Fenerbahce K - Fomget GSK K 1:1

TURKMENISTAN: Yokary Liga

10:30Energetik - Ahal 1:5
11:00Altyn Asyr - Sagadam 3:2

UKRAINA: Youth League

12:00PrzełożoneInhułeć U19 - Oleksandriya U19 -:-

UKRAINA: Championship Women

11:00EMC Podolie K - Mariupol K 1:2

WĘGRY: Merkantil Bank Liga

13:00DVTK - Haladas 1:2

WĘGRY: NB III - East

13:00Korosladany MSK - Debrecen II 0:4

WĘGRY: Hungarian Cup Women

13:00MTK Hungaria K - Győr K 2:4

WŁOCHY: Serie B

14:00Venezia - Ternana 2:1
18:00Cagliari - Parma 1:1

WŁOCHY: Serie C - Group B

14:30Ancona - Alessandria 3:0
14:30Carrarese - Torres 0:1
14:30Fiorenzuola - Rimini 2:1
14:30Gubbio - Siena 2:0
14:30Imolese - Vis Pesaro 0:0
14:30Montevarchi - Pontedera 1:2
17:30Cesena - San Donato 3:2
17:30Entella - Lucchese 1:1
17:30Fermana - Reggiana 0:3
17:30Olbia - Recanatese 1:1

WŁOCHY: Serie D - Group A

14:30Ligorna - Bra 1:1

WŁOCHY: Serie D - Group B

14:30Breno - Franciacorta 0:2

WŁOCHY: Serie D - Group C

14:30Dolomiti Bellunesi - Union Clodiense 2:1
14:30Mestre - Montebelluna 2:1

WŁOCHY: Serie D - Group D

14:30United Riccione - Prato 1:2

WŁOCHY: Serie D - Group G

14:30Arzachena - Aprilia 1:2

WŁOCHY: Primavera 2

10:45Cosenza U19 - Imolese U19 2:1
11:00Crotone U19 - Entella U19 2:2
11:00Reggina U19 - Pescara U19 0:5
14:00Padova U19 - Reggiana U19 2:2
14:30AlbinoLeffe U19 - Venezia U19 3:1
14:30Ascoli U19 - Salernitana U19 3:2
14:30Benevento U19 - Monopoli U19 2:0
14:30Cittadella U19 - FeralpiSalo U19 2:1
14:30Cremonese U19 - Genoa U19 1:2
14:30Lazio U19 - Ternana U19 4:1
14:30Monza U19 - Como U19 0:3
14:30Parma U19 - Pordenone U19 1:1
14:30Pisa U19 - Viterbese U19 3:0
14:30Spezia U19 - Perugia U19 2:0
14:30Vicenza U19 - Brescia U19 2:2
15:00Spal U19 - Alessandria U19 0:0

WŁOCHY: Serie A Women

12:30Pomigliano K - Sampdoria K 1:0
14:30Inter K - Juventus K 0:2

WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ: Ligue 1

16:30AS Denguele - Racing d'Abidjan 0:1
18:45Stella Adjame - Lys Sassandra 1:2

ZAMBIA: Super League

14:00Chambishi - Kabwe 0:0
14:00Forest Rangers - NAPSA Stars 1:0
14:00Nchanga Rangers - Kansanshi 2:1
14:00Nkana - Zesco Utd 1:0
14:00Nkwazi - Lumwana Radiants 3:0
14:00Prison Leopards - Power Dynamos 0:1
14:00Red Arrows - Green Eagles 0:1
14:00Zanaco - FC Muza 3:2

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.