REFRESH

Piłka nożna » 26.09.2022 » Zakończone

EUROPA: Liga Narodów UEFA - Liga A

20:45Anglia - Niemcy 3:3
20:45Węgry - Włochy 0:2

EUROPA: Liga Narodów UEFA - Liga B

20:45Czarnogóra - Finlandia 0:2
20:45Rumunia - Bośnia i Hercegowina 4:1

EUROPA: Liga Narodów UEFA - Liga C

20:45Gibraltar - Gruzja 1:2
20:45Macedonia Północna - Bułgaria 0:1

EUROPA: Liga Narodów UEFA - Liga D

20:45San Marino - Estonia 0:4

AFRYKA: Puchar Narodów Afryki U23 - Kwalifikacje - Kwalifikacje

16:00Sudan Południowy U23 - Tanzania U23 3:3

ALBANIA: Puchar Albanii

15:00Besa - Korabi Peshkopi 1:1
15:00Devolli - Laci 0:2
15:00Flamurtari - Vllaznia 2:1
15:00Kastrioti - Vora 1:0
15:00Laberia - Kukesi 0:3
15:00Luzi - Teuta 0:0
15:00Maliqi - Skenderbeu 1:5
15:00Pogradeci - Bylis 0:3
15:00Turbina Cerrik - Erzeni 1:2

ANGLIA: Southern League Central Division

20:45Hitchin - St. Ives 1:1
20:45Kings Langley - Needham Market 0:2
20:45Redditch - Rushall 2:3

ANGLIA: Southern League South Division

20:30Bracknell - Hanwell Town 1:1
20:45Beaconsfield Town - Harrow 1:3

ANGLIA: Professional Development League

13:00Sheffield Wed U21 - Wigan U21 0:2
14:00Crewe U21 - Burnley U21 0:0
15:00Reading U21 - Millwall U21 2:1
20:00Birmingham U21 - Coventry U21 3:0

ANGLIA: Premier League Cup

20:00Derby U21 - QPR U21 1:1

ARGENTYNA: Liga Profesional

23:00Racing Club - Union Santa Fe 2:1
01:30Atl. Tucuman - Estudiantes 3:1
01:30Velez Sarsfield - Barracas Central 1:0
22:00Aldosivi - Central Cordoba 0:3
22:00Colon - Argentinos Jrs 0:4

ARGENTYNA: Primera Nacional

23:00Def. de Belgrano - Villa Dalmine 0:0
00:30Atl. Rafaela - All Boys 4:1
01:30Instituto - Temperley 1:0
20:00Sacachispas - Deportivo Moron 0:2

ARGENTYNA: Torneo Federal

00:00Atletico Parana - Antoniana 1:3

ARGENTYNA: Primera B - Clausura

20:35Justo Jose de Urquiza - UAI Urquiza 1:0
20:35Los Andes - San Miguel 0:0

ARGENTYNA: Primera C - Clausura

20:30El Porvenir - Midland 2:0
20:30San Martin Burzaco - Liniers 0:1
20:50Berazategui - Claypole 2:3

ARGENTYNA: Primera A Women

16:00Racing Club K - Deportivo Espanol K 5:0
18:10Lanus K - Villa San Carlos K 4:2

ARUBA: Division di Honor

00:00River Plate - United FC 0:4
02:00Estrella - Racing Club Aruba 2:2

BRAZYLIA: Serie A

01:00Sao Paulo - Avai 4:0

BRAZYLIA: Serie B

23:30Criciuma - Chapecoense-SC 2:0

CHILE: Primera B

01:30CD Santa Cruz - D. Puerto Montt 0:2
22:30Cobreloa - San Felipe 1:0

CURAÇAO: Promé Divishon - Runda zwycięzców

00:00Centro Dominguito - Willemstad 1:1
00:00CSD Barber - Jong Colombia 2:1
00:00Jong Holland - Scherpenheuvel 1:3

EKWADOR: Liga Pro - druga runda

01:00Emelec - Dep. Cuenca 3:1

EUROPA: Elite League U20

17:00Rumunia U20 - Niemcy U20 0:1
18:30PrzełożoneNorwegia U20 - Czechy U20 -:-

FRANCJA: National

18:30Chateauroux - Dunkerque 1:0

GHANA: Pierwsza Liga

17:00Berekum Chelsea - Medeama 1:0

HISZPANIA: LaLiga2

21:00Cartagena - Alaves 1:1
21:00Las Palmas - Granada 2:0

INDIE: Calcutta Premier Division A - Grupa mistrzowska

11:15PrzełożoneBhawanipore - ATK Mohun Bagan -:-

INDONEZJA: Liga 2 - Pierwsza runda

10:30Perserang Serang - PSDS Deli Serdang 2:1
11:30Persiraja Aceh - PSPS Riau 2:1
11:30PSMS Medan - Padang 1:0
13:15Balikpapan - Sidoarjo 3:1

IRLANDIA: Premier Division

21:00Shamrock Rovers - UC Dublin 1:0

IRLANDIA PÓŁNOCNA: Premiership Women

20:45Glentoran K - Cliftonville K 3:1
20:45Sion Swifts K - Derry City K 8:0
21:00Crusaders K - Mid-Ulster K 4:1

ISLANDIA: Urvalsdeild Women

19:30Thor/KA K - Stjarnan K 0:4

KANADA: Canadian Premier League

23:00Edmonton - Forge 1:1

KANADA: U Sports

23:15PrzełożoneMount Allison - Acadia -:-
20:15PrzełożoneCape Breton - Moncton -:-
00:15PrzełożoneStFX - UNB -:-

KATAR: QSL Cup

16:50Al Markhiya - Al-Rayyan 1:1
19:00Al-Duhail - Al Arabi 3:2
19:00Shamal - Al-Gharafa 0:0

KOLUMBIA: Primera A - Clausura

23:05U. Magdalena - Santa Fe 0:2
01:10Petrolera - Junior 0:1
03:15Tolima - Pereira 1:3
23:00Dep. Cali - La Equidad 1:2

KOREA POŁUDNIOWA: K League 2

12:00Jeonnam - Busan 0:1
12:30Gwangju - Ansan Greeners 3:0

KOREA POŁUDNIOWA: WK League Kobiety

09:00Sejong Sportstoto K - Suwon FC K 1:1

KOSTARYKA: Primera División - Apertura

23:00Guanacasteca - Puntarenas FC 1:1
01:15Saprissa - Sporting San Jose 2:1

MEKSYK: Liga de Expansion MX - Apertura

00:00Alacranes - Celaya 1:1
02:05Cancun - Dorados 1:2
02:05Leones Negros - Atlante 2:2
04:05Venados - Atletico La Paz 3:0

MEKSYK: Liga MX Women - Apertura

00:00Atl. San Luis K - Queretaro K 1:0
22:45Atlas K - Puebla K 2:0
00:00Toluca K - Tigres K 1:4
00:05Leon K - Guadalajara K 0:1

PANAMA: LPF - Clausura

23:00Plaza Amador - Deportivo Universitario 1:2
01:15Veraguas - Tauro 1:2

PARAGWAJ: Primera Division - Clausura

00:30Cerro Porteno - Tacuary 5:0

PARAGWAJ: Division Intermedia

20:15Fernando de la Mora - Pastoreo 2:0

ROSJA: FNL 2 - Group 2

13:00Yadro - Dynamo Petersburg 2:2
14:00Dynamo Vologda - Khimik 0:0
14:00Jenisej 2 - Luki-Energiya 7:0
14:00Rodina Moscow U21 - Zenit 2 0:1
14:00Tver - Din. Moskwa 2 2:0
15:00Krasnogorsk - Electron VN 4:0
17:00Vladimir - Murom 1:4
17:00Znamya Truda - Tekstilshtik 0:1
17:30S. Kostroma - Chertanovo M. 4:0
18:00Leningradets - Zvezda St. Peterburg 4:2

ROSJA: FNL 2 - Group 3

10:00Sakhalin - Kursk 1:0
12:00Chimki 2 - Kosmos 2:3
12:00Znamya Noginsk - Penza 1:1
13:00Arsienał Tuła 2 - Rodina Moscow 2 0:2
13:00Sakhalinets - Ryazan 1:1
14:00Kolomna - Salyut-Belgorod 2:2
17:00D. Bryansk - Peresvet Podolsk 1:0
17:00M. Lipetsk - Kvant 3:0
17:00Saratów - Kaluga 3:1
17:00Spartak Tambov - FK Strogino Moscow 2:3

SALWADOR: Primera Division - Apertura

23:00Luis Angel Firpo - Dragon 1:2
23:15Alianza FC - 11 Deportivo 5:0

SOMALIA: Nation Link Telecom Championship

14:30Gaadiidka - Sahafi 1:0

SZWECJA: Dywizja 1 - Södra

19:00GAIS - Lindome 1:0

SZWECJA: Allsvenskan - Kobiety

19:00Hammarby K - Linköping K 0:1

ŚWIAT: Mecze towarzyskie

11:00Niemcy U17 - Izrael U17 3:1
11:30Belgia U18 - Anglia U18 1:2
12:00Austria U16 - Niemcy U16 0:3
12:30Hiszpania U18 - Rumunia U18 1:1
14:00Etiopia - Sudan 2:2
14:00Macedonia Północna U19 - Cypr U19 3:2
14:00Uzbekistan U17 - Estonia U17 2:3
15:00Finlandia U19 - Portugalia U19 1:2
15:00Macedonia Północna U21 - Arabia Saudyjska U20 1:1
15:00Urugwaj U17 - Belgia U17 2:1
15:00Zwolle - Surinam 5:0
15:30Włochy U21 - Japonia U21 1:1
16:30Portugalia U18 - Turcja U18 2:2
17:00Algieria U20 - Sudan U20 1:1
17:00Serbia U19 - Francja U19 3:1
17:00Syria - Irak 0:1
18:00Słowenia U21 - Bośnia i Hercegowina U21 2:3
19:00Algieria U23 - Sudan U23 2:0
19:00Club Africain - Francja U20 3:1
19:00Malta U21 - Czarnogóra U21 0:6
20:00Jordania - Oman 1:0
21:00Francja U21 - Belgia U21 2:2
21:00OdwołaneMali - Zambia 0:0

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

23:00Guadalajara (Mex) - Club America (Mex) 1:3

ŚWIAT: Mecze towarzyskie - Kobiety

16:00Indie U17 K - Szwecja U17 K 1:3

URUGWAJ: Pierwsza Liga - Clausura

23:00Nacional - Cerro Largo 1:1
01:30Cerrito - Defensor Sp. 1:2
21:00Albion - Fenix 1:1

USA: USL Championship

23:00Indy Eleven - Loudoun 1:0

USA: MLS Next Pro - Play Offy

01:30St. Louis City 2 - North Texas 2:0
04:30Tacoma Defiance - Houston Dynamo 2 3:2pen

USA: NISA

01:00Michigan Stars - Maryland Bobcats 2:0

USA: NWSL Women

23:00Kansas City Current K - Washington K 3:0
01:00Orlando Pride K - San Diego Wave K 2:2
02:00Angel City K - Racing Louisville K 1:3

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.