REFRESH

Piłka nożna » 09.08.2022 » Wszystkie mecze

EUROPA: Liga Mistrzów - Kwalifikacje

18:00Zalgiris (Ltu) - Bodo/Glimt (Nor) 1:1
19:00Apollon (Cyp) - M. Haifa (Isr) 2:0
19:00Pilzno (Cze) - S. Tiraspol (Mda) 2:1
19:00Pyunik (Arm) - Crvena zvezda (Srb) 0:2
19:45Midtjylland (Den) - Benfica (Por) 1:3
20:00Dinamo Zagrzeb (Cro) - Ludogorets (Bul) 4:2
20:00Ferencvaros (Hun) - Qarabag (Aze) 1:3
20:30PSV (Ned) - Monaco (Fra) 3:2aet
20:30Sturm Graz (Aut) - Dynamo Kijów (Ukr) 1:2aet
20:45Rangers (Sco) - Royale Union SG (Bel) 3:0

EUROPA: Liga Europy - Kwalifikacje

21:00Shkupi (Mkd) - Shamrock Rovers (Irl) 1:2

EUROPA: Liga Konferencji Europy - Kwalifikacje

18:00Gzira (Mlt) - Wolfsberger (Aut) 0:4
20:00B36 Torshavn (Fai) - Viborg (Den) 1:2

POLSKA: Fortuna 1 Liga

18:00Odra Opole - Sandecja Nowy Sącz 4:2
20:30Wisła Kraków - GKS Katowice 2:1

AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Sudamericana - Play Offy

00:15Atletico GO (Bra) - Nacional (Uru) 3:0

ANGLIA: EFL Cup

20:30Shrewsbury - Carlisle 3:2
20:45Accrington - Tranmere 2:3pen
20:45Blackpool - Barrow 0:1pen
20:45Bolton - Salford 5:1
20:45Bradford City - Hull 2:1
20:45Cardiff - Portsmouth 0:3
20:45Charlton - QPR 2:1pen
20:45Cheltenham - Exeter 0:7
20:45Crawley - Bristol Rovers 1:0
20:45Doncaster - Lincoln 0:3
20:45Fleetwood - Wigan 1:0
20:45Forest Green - Leyton Orient 2:0
20:45Grimsby - Crewe 4:0
20:45Harrogate - Stockport 0:1
20:45Huddersfield - Preston 1:4
20:45Ipswich - Colchester 0:1
20:45Luton - Newport 2:3
20:45Mansfield - Derby 1:2
20:45Milton Keynes - Sutton 1:0
20:45Morecambe - Stoke 1:0pen
20:45Northampton - Wycombe 1:2
20:45Norwich - Birmingham 3:2pen
20:45Oxford Utd - Swansea 3:2pen
20:45Rochdale - Burton 2:0
20:45Walsall - Swindon 2:0
20:45Wimbledon - Gillingham FC 0:2
21:00Reading - Stevenage 1:2

ANGLIA: Professional Development League

15:00Barnsley U21 - Bristol City U21 2:3
18:00Sheffield Utd U21 - Reading U21 2:0

ARGENTYNA: Liga Profesional

01:00Tigre - Rosario 3:1

ARGENTYNA: Primera Nacional

02:10Atletico Atlanta - Chacarita Juniors 1:1

ARGENTYNA: Copa Argentina

21:10Gimnasia L.P. - Patronato 1:2

ARGENTYNA: Primera A Women

20:00Rosario Central K - Lanus K 2:2

ARMENIA: First League

15:30Syunik - Shirak 2 2:0
15:45Ararat-Armenia 2 - Alashkert 2 3:1
15:45Mika Jerevan - Lernayin Artsakh 2 3:1

AUSTRALIA: NPL Queensland

11:30Eastern Suburbs - Gold Coast 3:1

AZJA: Puchar AFC - Play Offy

13:00PSM Makassar (Ina) - Kedah (Mys) 2:1

BOLIWIA: Division Profesional - Clausura

21:00PrzełożoneRoyal Pari - Always Ready -:-
00:00Tomayapo - Independiente Petrolero 1:0

BRAZYLIA: Serie A

01:00Coritiba - Santos 1:2

BRAZYLIA: Serie B

00:00Gremio - Operario 5:1
00:00Ituano - Sport Recife 4:1

BRAZYLIA: Serie C - pierwsza runda

01:00Botafogo PB - Figueirense 1:1

BRAZYLIA: Campeonato Catarinense 2 - Play Offy

01:00Criciuma - Guarani de Palhoca 2:1

BRAZYLIA: Copa Paulista

00:30Sao Bento - Rio Claro 1:2

BUŁGARIA: Vtora liga

17:00Sozopol - Dunav Ruse 2:1

CHILE: Primera División

23:30Huachipato - U. Calera 3:4

CHILE: Primera B

02:30Deportes Iquique - S. Morning 3:1
02:30San Luis - Rangers 0:0

CHINY: Liga Jia

10:00Hebei Kungfu - Jiangxi Beidamen 2:1
10:00Nanjing City - Beijing Sport University 2:0
10:00Sichuan Jiuniu - Guangxi Pingguo Haliao 1:0
13:30Heilongjiang Ice City - Beijing Technology 3:1

CHINY: Liga Yi

09:30Dandong Tengyue - Wuxi Wugou 0:0
09:30Hubei Istar - Qingdao Red Lions 1:0
09:30Quanzhou Yassin - Zibo Qisheng 0:0
09:30Shaoxing Shangyu - Nantong Haimen 1:3
09:30Taian Tiankuang - Dongguan Guanlian 1:0
09:30Wuhan Jiangcheng - Hunan Billows 3:0
09:30Yanbian Longding - Jinan Xingzhou 1:0

CZECHY: Liga U19

13:00Karwina U19 - Slavia Praga U19 3:3

EGIPT: Pierwsza liga

18:30Ghazl El Mahallah - Pyramids 0:2
21:00National Bank Egypt - Pharco 0:1
21:00Zamalek - Misr Elmaqasah 5:0

EKWADOR: Liga Pro - druga runda

02:00Gualaceo - Nueve de Octubre 1:0

ESTONIA: Puchar Estonii

18:00ReUnited - Legion U21 4:2

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa A

18:00Atlantis - KuPS Akatemia 1:0

IRLANDIA PÓŁNOCNA: Irish League Cup

20:45Moyola - Portstewart 4:1aet

ISLANDIA: Urvalsdeild Women

19:30IBV Vestmannaeyjar K - KR Reykjavik K 3:1
19:30Thor/KA K - Afturelding K 0:1
21:15Keflavik K - Valur K 0:5
22:00Stjarnan K - Breidablik K 2:2
22:00Throttur K - Selfoss K 3:0

IZRAEL: Toto Cup

19:00Kiryat Shmona - Sakhnin 2:2
19:30PrzełożoneB. Jerusalem - Nes Tziona -:-

KATAR: QSL

16:30Umm-Salal - Al-Sadd 1:1
18:40Qatar SC - Al Markhiya 1:1

KOLUMBIA: Primera B - Clausura

00:00Tigres - Quindio 2:0
02:15Barranquilla - Leones 3:1
23:00Cucuta - Chico 1:2

MALEZJA: Super Liga

14:15Sabah - Sarawak Utd. 1:0
15:00Negeri Sembilan - Penang 3:2
15:00Petaling Jaya CFC - Sri Pahang 0:3

MALEZJA: Pierwsza Liga

14:15Kuching City FC - Johor DT II 0:0
15:00PDRM FC - Selangor 2 1:0

MEKSYK: Liga de Expansion MX - Apertura

00:05Celaya - Tepatitlan de Morelos 1:0

MEKSYK: Liga MX Women - Apertura

00:00Necaxa K - Monterrey K 0:4
02:00Juarez K - Atlas K 0:2
02:00Leon K - Club America K 2:2
04:00Tijuana K - Pachuca K 3:3

NIEMCY: 3. Liga

18:30VfB Oldenburg - Elversberg 2:3
19:00Monachium 1860 - Meppen 4:0
19:00RW Essen - Viktoria Koeln 1:4
19:00SC Freiburg II - Hallescher 2:0
19:00Zwickau - Duisburg 0:1

NIEMCY: Liga Regionalna Bawaria

19:00Illertissen - Schweinfurt 4:3

NIEMCY: Oberliga Bayern Süd

18:30Ingolstadt II - Dachau 2:0
18:30Ismaning - Deisenhofen 5:1
18:30Kirchanschoring - Rosenheim 1:0
18:30Kottern-St. Mang - Nordlingen 1:0
18:30Landsberg - Schwaben Augsburg 3:2
19:30Erlbach - Garching 2:1
19:30VfB Hallbergmoos-Goldach - Schalding 1:5

NORWEGIA: Division 3 - Group 2

19:00Lillehammer - Raufoss 2 1:2

NORWEGIA: Division 3 - Group 4

17:00Start 2 - Fredrikstad 2 1:2

NORWEGIA: Nasjonal U19 CL - Play Offy

14:00Viking U19 - Molde U19 1:1
16:00Kristiansund U19 - Lilleström U19 4:4

PANAMA: LPF - Clausura

23:00Veraguas - San Francisco 3:1

PARAGWAJ: Division Intermedia

01:30Independiente F.B.C. - Sp. Luqueno 0:1

PARAGWAJ: Copa Paraguay

22:00Atl. Tembetary - Dep. Capiata 2:0
00:30River Plate - 12 de Octubre 1:4

RPA: Pierwsza liga

15:00Richards Bay - Marumo Gallants 0:0
17:00Swallows - Cape Town City 3:2
19:30Kaizer - Maritzburg Utd 3:0

RUMUNIA: Liga 2

19:00Steaua Bucuresti - Metaloglobus Bucharest 1:1

SŁOWACJA: Puchar

17:30Devinska N. Ves - Rusovce 2:1

SOMALIA: Nation Link Telecom Championship

14:30Mogadishu City - Elman 2:3

SYRIA: Syria Cup

16:00Al Jaish - Al-Ittihad 1:1
18:00Tishreen - Wathbah 0:2

SZKOCJA: Challenge Cup

20:30Brora Rangers - Aberdeen 2 2:0
20:45Albion Rovers - Celtic B 2:3
20:45Bonnyrigg Rose - Livingston 2 0:1pen
20:45Elgin - Dundee Utd 2 1:0
20:45Fraserburgh - St. Johnstone 2 0:2
20:45Kilmarnock 2 - Cowdenbeath 3:0
20:45Motherwell 2 - East Kilbride 1:2
20:45St. Mirren 2 - East Stirlingshire 0:1pen

SZWECJA: Superettan

19:00Norrby - Brage 2:2
19:00Skövde - Öster 0:0
19:00Utsikten - Trelleborg 0:0

SZWECJA: Dywizja 1 - Norra

19:00Karlstad - Forward 0:1

SZWECJA: Dywizja 1 - Södra

19:00Angelholm - Falkenberg 1:1
19:00Atvidabergs - Oskarshamn 2:0
19:00Ljungskile - Lindome 2:0

SZWECJA: Svenska Cupen - Kobiety - Kwalifikacje

19:00Eskilsminne K - Hittarp K 1:0

ŚWIAT: Mecze towarzyskie

11:00Malezja U19 - Myanmar U19 2:0
13:30Tajlandia U19 - Wietnam U19 0:1

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

08:00H. Marmorek (Isr) - Shimshon Kafr Qasim (Isr) 4:1
16:151. FC Union Berlin (Ger) - Hannover (Ger) 1:1
17:00AEL Limassol (Cyp) - Spartak Pleven (Bul) 3:1
17:00Flaminia (Ita) - Citta di Fasano (Ita) 4:3
17:45Asteras T. (Gre) - Giannina (Gre) 2:2
18:00Al-Wahda (Uae) - Al Kuwait (Kuw) 2:1
18:00Kolubara (Srb) - Al-Ahli Dubai (Uae) 0:3
18:30La Nucia (Esp) - Gandia (Esp) 3:0
19:00Al Wehda (Sau) - Alcorcon (Esp) 0:4
19:45Bonn-Endenich 08 (Ger) - Frechen (Ger) 0:6
20:00Excelsior Maassluis (Ned) - Jong Sparta Rotterdam (Ned) 2:1
20:00Hercules (Esp) - Castellon (Esp) 1:0
20:00Kozakken Boys (Ned) - Dongen (Ned) 5:1
20:00Spakenburg (Ned) - GVVV (Ned) 2:5
20:00Volos (Gre) - OFI Crete (Gre) 2:1
20:00VVSB (Ned) - Rijnsburgse Boys (Ned) 4:0
20:15Worksop (Eng) - Huddersfield U23 (Eng) 5:1
20:30Sholing (Eng) - Bognor Regis (Eng) 1:1
21:00Linares (Esp) - Ejido (Esp) 1:0pen

ŚWIAT: Mecze towarzyskie - Kobiety

18:00Bośnia i Hercegowina U19 K - Rumunia U19 K 3:0

ŚWIAT: Klubowe towarzyskie - Kobiety

15:00RSC Anderlecht K (Bel) - PSV K (Ned) 2:3
19:00Espanyol K (Esp) - Valencia K (Esp) 0:2

TURCJA: Rezerv Lig

16:00Ankaragucu 2 - Konyaspor 2 1:3
16:00Basaksehir 2 - Kasimpasa 2 1:7
16:00Fenerbahce 2 - Umraniyespor 2 1:4

URUGWAJ: Copa Uruguay

18:30Central Esp. - Artigas 2:1pen

WALIA: Cymru South

20:30PrzełożoneAbergavenny Town - Carmarthen -:-
20:30PrzełożoneGoytre United - Trefelin -:-
20:30PrzełożoneSwansea University - Cwmbran Celtic -:-
20:30PrzełożoneTaffs Well - Briton Ferry -:-

WALIA: Puchar Ligi

20:45Colwyn Bay - Flint 2:1pen

WIETNAM: Vietnamese Cup Women

11:00Phong Phu Ha Nam 2 K - Thai Nguyen K 1:6
13:30Ha Noi 2 K - Ho Chi Minh K 1:4

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.