REFRESH

Piłka nożna » 17.01.2022 » Wszystkie mecze

AFRYKA: Puchar Narodów Afryki

17:00Burkina Faso - Etiopia 1:1
17:00Wyspy Zielonego Przylądka - Kamerun 1:1

WŁOCHY: Serie A

18:30AC Milan - Spezia 1:2
18:30Bologna - Napoli 0:2
20:45Fiorentina - Genoa 6:0

ANGLIA: National League Południe

20:45Chelmsford - St. Albans 1:1

ANGLIA: Southern League Central Division

20:45PrzełożoneStourbridge - Stratford -:-

ANGLIA: Premier League 2

14:00Crystal Palace U23 - Chelsea U23 3:2
20:00Leeds U23 - Derby U23 2:0
20:00Leicester U23 - Brighton U23 2:1
20:00Southampton U23 - Fulham U23 2:1
20:00Tottenham U23 - Blackburn U23 1:1
20:00West Brom U23 - Aston Villa U23 2:1
20:00Wolves U23 - Burnley U23 1:1

ANGLIA: Professional Development League

14:00Ipswich U23 - QPR U23 4:2
20:00Swansea U23 - Bristol City U23 2:2

ANGLIA: Premier League Cup

16:00Norwich U23 - Reading U23 3:1

ANGLIA: FA Youth Cup

20:00Newcastle Utd U18 - Colchester U18 3:2

ANGOLA: Girabola League

15:00Sporting de Benguela - Interclube 0:2

ARABIA SAUDYJSKA: Division 1

13:40Al Kholood - Hajer 1:0
15:45Al-Nahda - Al Qadisiya 1:1
17:30Al Draih - Jeddah 2:1

BELGIA: Pro League U21

19:30Anderlecht U21 - Cercle B. U21 3:0
19:30Antwerp U21 - St. Liege U21 0:1
19:30PrzełożoneClub Brugge U21 - Leuven U21 -:-
19:30Gent U21 - Mechelen U21 1:2
19:30Kortrijk U21 - Mouscron U21 2:2
19:30St. Truiden U21 - Genk U21 0:2
19:30Waregem U21 - Charleroi U21 1:0
20:00Deinze U21 - Beerschot VA U21 1:6
20:00Lierse K. U21 - Waasland-Beveren U21 1:3
20:00Lommel SK U21 - Virton U21 2:1
20:00Westerlo U21 - Seraing U21 2:0
20:30PrzełożoneRWDM U21 - Eupen U21 -:-

BRAZYLIA: Copa Sao Paulo de juniores - Play Offy

23:30Fluminense U20 - Santos U20 1:2
15:00Internacional U20 - Palmeiras U20 1:2
19:00Desportivo U20 - Cruzeiro U20 1:4
21:30Oeste U20 - Canaa U20 3:2
00:00Sao Paulo U20 - Vasco U20 4:2

EGIPT: Division 2 - Group C

13:30Alaab Damanhour - Abu Qir Semad 0:0
13:30El Raja - Said El Mahalla 1:1

EGIPT: League Cup

13:30Ismaily - Al Ahly 1:1
16:00El Gounah - Arab Contractors 1:0
16:00National Bank Egypt - Smouha 0:0

FRANCJA: Ligue 2

20:45Paris FC - Le Havre 2:2

FRANCJA: National

20:45Laval - Annecy 1:0

GHANA: Pierwsza Liga

16:00Legon Cities - Bechem United 0:0

GWATEMALA: Liga Nacional - Clausura

00:00Comunicaciones - Nueva Concepcion 7:0

HOLANDIA: Eerste Divisie

20:00Dordrecht - Jong AZ 2:0
20:00Jong Ajax - Den Bosch 2:1

INDIE: ISL

15:00PrzełożoneHyderabad - Jamshedpur -:-

INDONEZJA: Liga 1

12:15Bali United - Persita 2:0
14:45PSIS Semarang - Arema 0:0

IRAN: Hazfi Cup

11:30Aluminium Arak - Sepahan 2:1pen
11:30Kheybar Khorramabad - Sanat-Naft 5:1
12:00Mes Kerman - Foolad 2:1pen
13:00Zob Ahan - Persepolis 0:3

IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership

20:45Cliftonville - Glentoran 1:2

IZRAEL: Ligat ha'Al

19:00Netanya - Sakhnin 1:0
19:30H. Beer Sheva - M. Haifa 1:2

IZRAEL: 2 Liga

18:00Agudat Sport Ashdod - Beitar Shimshon 3:0
18:00Bnei Yehuda - Maccabi Bnei Raina 0:0
18:00Hapoel Afula - Hap. Ramat Gan 2:0
18:00Hapoel Umm al-Fahm - Ramat Hasharon 1:1
18:00MS Kafr Qasim - M. Nazareth 2:2

IZRAEL: Liga Alef South

12:00H. Marmorek - Maccabi Yavne 1:1

JAMAJKA: Premier League

19:00Vere United - Dunbeholden 1:2
21:15Tivoli - Portmore 1:1

KATAR: QSL

14:20Al Arabi - Qatar SC 1:2
16:30Al Ahli Doha - Al-Wakra 1:3
16:30Al Sailiya - Al-Duhail 1:1

KOSTARYKA: Primera División - Clausura

23:00Saprissa - San Carlos 1:2
01:00PrzełożoneSantos DG - Sporting San Jose -:-

KUWEJT: Superpuchar

17:00PrzełożoneAl Arabi - Al Kuwait -:-

LIBIA: Pierwsza Liga

14:00Al Ittihad - Olympic Azzaweya 5:0
14:00Al-Athad - Al Madina 1:1

MALI: Premiere Division

16:30CS Duguwolofila - ASOM 0:0
19:00CO Bamako - Black Stars 0:1
19:00LC Bamako - Onze Createurs 0:0

MALTA: Premier Liga

19:00Hamrun - Mosta FC 2:1
19:00Valletta - Floriana 0:2

MALTA: Challenge League

17:00Fgura - Swieqi 0:0
17:00Marsa FC - St. Andrews 2:0
21:00Pieta Hotspurs - Zebbug 0:1
21:00St. George's FC - San Gwann 2:0

MEKSYK: Liga MX - Clausura

00:00Pachuca - Guadalajara 2:1

MEKSYK: Liga de Expansion MX - Clausura

23:00Leones Negros - Pumas Tabasco 3:1

MEKSYK: Liga MX Women - Clausura

19:00Atlas K - Mazatlan FC K 1:1
00:00Toluca K - Tijuana K 3:3

NIEMCY: 3. Liga

19:00Mannheim - Borussia Dortmund II 1:3

PORTUGALIA: Liga Portugal

21:15Portimonense - Guimaraes 1:1

PORTUGALIA: Liga Portugal 2

19:00Farense - Leixoes 0:1

RWANDA: Premier League

14:00Gasogi United - Gicumbi 4:1
14:00Mukura Victory Sports - Police 0:1

SZKOCJA: Premiership

20:45Celtic - Hibernian 2:0

ŚWIAT: Mecze towarzyskie

23:30Kolumbia - Honduras 2:1

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

01:30Defensor Sp. (Uru) - Danubio (Uru) 0:2
12:00Zurich (Sui) - Pogoń Szczecin (Pol) 1:1
13:00Borec (Mkd) - MTK Budapest (Hun) 1:5
13:00OdwołaneKuban (Rus) - Bregalnica (Mkd) -:-
13:30OdwołaneAktobe (Kaz) - MTK Budapest (Hun) -:-
14:00OdwołaneLechia Gdańsk (Pol) - Mezokovesd (Hun) -:-
14:00OdwołaneRadomiak Radom (Pol) - Kyzylzhar (Kaz) -:-
15:00OdwołaneZurich (Sui) - Wisła Kraków (Pol) -:-
16:00Al-Rifaa (Bhr) - Cordoba (Esp) 1:1
23:15Penarol (Uru) - Barracas Central (Arg) 4:0

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

12:00Polisi Tanzania - Namungo 0:0
14:00Mbeya City - Simba 1:0

TURCJA: 1. Lig

18:00Genclerbirligi - Adanaspor 0:3

WIETNAM: Vietnamese Cup

12:00OdwołaneBHTS Quang Nam - Dak Lak -:-
12:00OdwołaneGia Lai - Da Nang -:-
12:00OdwołaneHanoi FC - Pho Hien -:-
12:00OdwołaneHo Chi Minh - Hong Linh Ha Tinh -:-
12:00OdwołaneNam Dinh - Khanh Hoa -:-
12:00OdwołaneThan Quang Ninh - Long An -:-
12:00OdwołaneTTBD Phu Dong - Can Tho -:-
12:00OdwołaneViettel - Hai Phong -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.FlashScore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona FlashScore.pl z powodów technicznych.