REFRESH

Piłka nożna » 02.10.2022 » Zakończone

ANGLIA: Premier League

15:00Manchester City - Manchester Utd 6:3
17:30Leeds - Aston Villa 0:0

FRANCJA: Ligue 1

13:00Lorient - Lille 2:1
15:00AC Ajaccio - Clermont 1:3
15:00Auxerre - Brest 1:1
15:00Toulouse - Montpellier 4:2
15:00Troyes - Reims 2:2
17:05Monaco - Nantes 4:1
20:45Lens - Lyon 1:0

HISZPANIA: LaLiga

14:00Espanyol - Valencia 2:2
16:15Celta Vigo - Betis 1:0
18:30Girona - Real Sociedad 3:5
21:00Real Madryt - Osasuna 1:1

NIEMCY: Bundesliga

15:30Hertha Berlin - TSG Hoffenheim 1:1
17:30FC Schalke 04 - FC Augsburg 2:3

POLSKA: PKO BP Ekstraklasa

12:30Miedź Legnica - Stal Mielec 0:2
15:00Jagiellonia Białystok - Korona Kielce 4:1
17:30Widzew Łódź - Raków Częstochowa 0:0

POLSKA: Fortuna 1 Liga

12:40Ruch Chorzów - Sandecja Nowy Sącz 2:1
15:00Puszcza Niepołomice - Arka Gdynia 2:0
18:00Bruk-Bet T. - Podbeskidzie B-B 2:2

WŁOCHY: Serie A

12:30Lazio - Spezia 4:0
15:00Lecce - Cremonese 1:1
15:00Sampdoria - Monza 0:3
15:00Sassuolo - Salernitana 5:0
18:00Atalanta - Fiorentina 1:0
20:45Juventus - Bologna 3:0

ALBANIA: Super Liga

19:00Partizani - Tirana 0:2

ALBANIA: First Division

12:30Tomori Berat - Din. Tirana 1:1
15:00Burreli - Oriku 1:0

ALGIERIA: Dywizja 1

17:00Chelghoum - JS Kabylie 0:2
17:00Paradou - Khenchela 0:1
19:00Setif - Constantine 0:0
21:00Oran - USM Algier 1:0
21:00Saoura - Belouizdad 0:1

ALGIERIA: U21 League

18:00Saoura U21 - Belouizdad U21 1:1

ANDORA: Primera Divisió

11:00Inter Escaldes - Sant Julia 1:1
13:30UE Engordany - Penya 1:0
16:00UE Santa Coloma - Ordino 0:0
18:30FC Santa Coloma - Atletic Escaldes 1:1

ANGLIA: Championship

13:00Stoke - Watford 0:4

ANGLIA: Isthmian League Premier Division

16:00Kingstonian - Potters Bar 1:3

ANGLIA: Premier League 2

15:00Wolves U21 - Manchester City U21 1:3

ANGLIA: League Cup Kobiety

12:30Sunderland K - Liverpool K 0:1
13:00Durham K - Sheffield Utd K 4:3pen
15:00Birmingham K - Brighton K 3:2
15:00Blackburn K - Leicester K 0:3
15:00Lewes K - Charlton K 2:0
15:00London City Lionesses K - West Ham K 2:3pen
15:00Reading K - Tottenham K 1:2
16:00Bristol City K - Crystal Palace K 4:0
16:00Coventry United K - Southampton K 2:0

ANGOLA: Girabola League

16:00Bravos do Maquis - Primeiro de Agosto 0:1
16:00Cuando Cubango - Academica 0:0
16:00Santa Rita - Petro 0:3
16:30Sporting de Cabinda - Dragao 0:0

ARABIA SAUDYJSKA: Pierwsza liga

17:20Al Feiha - Al Shabab 1:2
17:20Al-Hilal - Al-Taawon 1:2
20:00Al Nasr Riyadh - Al-Ittihad FC 0:0
20:00Al-Fateh - Abha 3:0

ARGENTYNA: Liga Profesional

23:00Banfield - Godoy Cruz 1:1
01:30Arsenal Sarandi - Independiente 0:1
20:30Patronato - Atl. Tucuman 2:1
23:00Boca Juniors - Velez Sarsfield 1:0
23:30Talleres Cordoba - Lanus 0:1

ARGENTYNA: Primera Nacional

20:30San Telmo - Atletico Atlanta 1:0
20:30Temperley - Agropecuario 2:0
21:00Almirante Brown - Def. de Belgrano 2:3
21:00Club A. Guemes - Atl. Rafaela 1:1
21:30Estudiantes Rio Cuarto - CA Mitre 0:0
21:30Gimnasia Mendoza - CA Estudiantes 1:0
23:00Chaco For Ever - San Martin S.J. 2:1

ARGENTYNA: Torneo Federal

02:00Sarmiento Resistencia - Central Norte 1:1
16:00Camioneros Buenos Aires - Argentino MM 1:2
16:00CDJU Gualeguaychu - Gimnasia y Tiro 2:2
21:00Boca Unidos - Atletico Parana 0:0
21:00Douglas Haig - Defensores Belgrano VR 1:0
21:00Gimnasia E.R. - Union Sunchales 1:0
21:00Sportivo Estudiantes - Sol de Mayo 0:0
21:00Villa Mitre - Juventud Unida Universitario 2:1
21:30Desamparados - Circulo Deportivo 3:0
21:30Racing Cordoba - Def. Pronunciamiento 1:0
00:00Antoniana - Sportivo Las Parejas 5:0

ARGENTYNA: Primera B - Clausura

19:05Deportivo Armenio - Los Andes 3:0
19:05Deportivo Merlo - Colegiales 0:1
19:05San Miguel - Ituzaingo 2:0
19:05Villa San Carlos - Justo Jose de Urquiza 2:1
20:30Defensores Unidos - Argentino de Quilmes 4:1

ARGENTYNA: Primera A Women

16:00Ferro K - Estudiantes K 1:1

ARMENIA: Pierwsza Liga

13:00Van - Noah 2:2

ARMENIA: First League

13:00Ararat 2 - BKMA 2 2:1

ARUBA: Division di Honor

02:30Racing Club Aruba - Deportivo Nacional 1:2
00:00Santa Fe - Estrella 0:1

AUSTRALIA: NPL Northern NSW - Play Offy

05:00Maitland - Lambton J. 0:1

AUSTRIA: Bundesliga

14:30Hartberg - A. Klagenfurt 2:3
14:30Ried - Altach 2:3
17:00Austria Wiedeń - Sturm Graz 0:3

AUSTRIA: 2. Liga

10:30Floridsdorfer AC - BW Linz 2:1

AUSTRIA: Liga Regionalna Wschód

14:00Warth - ASV Siegendorf 2:1

AUSTRIA: Liga Regionalna Centralna

16:00Wolfsberger (Am) - LASK (Am) 3:1

AUSTRIA: Liga Regionalna Zachód - Tyrol

11:00Tirol (Am) - SV Worgl 7:0
16:00Telfs - SC Kundl 0:1

AUSTRIA: Liga Regionalna Zachód - Vorarlberg

11:00Rotenberg - Dornbirner SV 1:1
11:00RW Rankweil - Gofis 5:2
15:30Altach U21 - Wolfurt 2:1

AUSTRIA: Bundesliga - Kobiety

11:00Altach/Vorderland K - First Vienna K 2:1
13:00Kleinmunchen K - St. Polten K 1:5
14:00Bergheim K - Sturm K 0:1

AZERBEJDŻAN: Premier Liga

13:30Shamakhi - Sabah Baku 0:1
16:00Sumqayit - Kapaz 0:0

BELGIA: Jupiler League

13:30Anderlecht - Charleroi 0:1
16:00Gent - Cercle Brugge 3:4
18:30Kortrijk - Antwerp 2:1
21:00St. Truiden - Eupen 0:1

BELGIA: Challenger Pro League

16:00Beveren - Lierse K. 5:0
20:00St. Liege U23 - Anderlecht U23 1:3

BELGIA: National Division 1

14:30Antwerp B - Mandel United 0:1
15:00Knokke - Gent B 1:3
15:00Tienen - Patro Eisden 0:4
15:00URSL Vise - Heist 1:1

BELGIA: Second Amateur Division Group ACFF

15:00Acren - Stade Disonais 0:3
15:00Binche - Jette 0:0
15:00Hamoir - Solieres Sport 3:0
15:00Seraing Utd 2 - Ganshoren 1:0
15:00Tubize - La Louviere 2:3
15:00Warnant - Meux 1:0

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV A

15:00Gullegem - Dikkelvenne 3:1
15:00Merelbeke - KRC Harelbeke 1:1
15:00Westhoek - Oudenaarde 1:2
15:00Wetteren - Petegem 1:2
15:00Zelzate - Torhout 1:0

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV B

15:00Bocholter - Lyra-Lierse Berlaar 1:3
15:00Cappellen - Belisia Bilzen 1:0
15:00City Pirates - KRC Mechelen 0:5
15:00Diegem - Beerschot VA 2 1:3
15:00KV Mechelen 2 - K. Berchem Sport 1:1
15:00Pepingen-Halle - Tongeren 3:0

BERMUDY: Premier League

02:00Robin Hood - Dandy Town Hornets 1:2
20:00Boulevard Blazers - St. Georges Colts 1:3
20:00Devonshire Cougars - Somerset 6:0
20:00Hamilton Parish - X-Roads Warriors 4:1

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha

12:00Arsenal Dzyarzhynsk - Nioman Grodno 1:1
14:00FC Mińsk - Eniergietyk-BDU 0:0
16:00Sławija Mozyrz - Isłacz Mińsk 0:1

BIAŁORUŚ: Pierszaja liha

12:00Naftan - Maxline Rogachev 2:3
14:00Petrikov - Molodechno 6:0
16:00Wolna Pińsk - Baranovici 2:0

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja liha Rezerwa

11:00Din. Minsk 2 - Shakhter Soligorsk 2 2:0
12:30Biełszyna 2 - Brześć 2 0:0
13:00BATE 2 - Żodzino 2 2:1

BOLIWIA: Division Profesional - Clausura

23:15Aurora - Palmaflor 0:0
01:30Bolivar - Independiente Petrolero 0:0
21:00Universitario de Vinto - Always Ready 1:2
23:15The Strongest - U. Sucre 1:0

BOLIWIA: Nacional B - druga runda

19:00Cochabamba - Sur-Car 1:2
21:00Fatic - Atletico Bermejo 2:2
21:00Libertad Gran Mamore - Academia del Balompie 4:0
21:00Stormers SC - CD Enrique Happ 1:3
21:00Wils. Cooperativas - 24 de Septiembre 1:1
23:00Vaca Diez - Universitario Beni 4:0

BRAZYLIA: Serie A

00:00Athletico-PR - Juventude 2:0
00:00Avai - Atletico GO 1:2
00:00Flamengo - Bragantino 4:1
00:00Goias - Fortaleza 0:1
02:00Corinthians - Cuiaba 2:0

BRAZYLIA: Serie B

23:30Ituano - CRB 1:0

BURKINA FASO: Premier League

18:00PrzełożoneASFA Yennega - ASF Dioulasso -:-
18:00PrzełożoneBobo-Dioulasso - Etoile Filante -:-
18:00PrzełożoneRDF - Royal -:-

BURUNDI: Primus League

15:00Aigle Noir - Tigre Noir 1:0
15:00Bumamuru - Magara Young Boys 5:0
15:00Dynamik - Bujumbura C. 0:0
15:00Kayanza - Le Messager Ngozi 1:0
15:00Musongati - Inter Star 1:0
15:00Olympic S. - Rukinzo 1:1

CHILE: Primera División

01:00Curico Unido - La Serena 1:0
17:00Nublense - O'Higgins 2:2
23:00Cobresal - U. Espanola 2:0

CHILE: Segunda Division

23:00Arica - Valdivia 2:1
20:00General Velasquez - Iberia 0:0
20:30Dep. Concepcion - Rodelindo 2:1

CHORWACJA: HNL

15:00Rijeka - Hajduk Split 0:1
17:30Sibenik - Gorica 1:1

CHORWACJA: Prva NL

15:30Solin - Rudes 1:0

CYPR: Pierwsza Dywizja

18:00APOEL - AEL Limassol 0:0
18:00Chloraka - Aris 0:3

CYPR: Division 2

15:00Achyronas-Onisilos - Xylotympou 2:0
15:00Olympias Lympion - Alki Oroklini 1:2

CZARNOGÓRA: Pierwsza Czarnogórska Liga

15:00Buducnost - Iskra 0:1

CZARNOGÓRA: Druga Liga

15:30FK Podgorica - Kom Podgorica 0:1
15:30Grbalj - Mladost DG 2:3
15:30Igalo - Bokelj 0:1
15:30OFK Niksic - Berane 0:2
15:30Zeta - Otrant 2:0

CZECHY: 1. Liga

16:00Jablonec - Brno 3:1
16:00Teplice - Pardubice 5:1
16:00Zlin - Slovacko 0:2
19:00Slavia Praga - Liberec 3:0

CZECHY: Dywizja 2

10:15Slavia Praga B - Vyskov 3:1
16:00Varnsdorf - Vlasim 3:1

CZECHY: CFL - Group A

10:15Bohemians 1905 B - Sokolov 4:1

CZECHY: CFL - Group B

10:00Teplice B - Jablonec B 1:2
10:15Chlumec nad Cidlinou - Zapy 2:0
10:15Hradec Kralove B - Kolin 0:3
10:15Mlada Bolesław B - Zizkov 0:1
16:00Brozany - Pardubice B 2:1

CZECHY: MSFL

10:15Ostrava B - FK Frydek-Mistek 3:1
10:15Znojmo - Hlucin 1:5

CZECHY: Dywizja A

10:30PrzełożoneDomazlice B - Rokycany -:-

CZECHY: Dywizja B

10:15Meteor Prague - Vilemov 3:1

CZECHY: Dywizja C

10:15Chrudim B - Dvur Kralove 0:0
10:15Liberec B - Hlinsko 5:0
16:00Turnov - Dobrovice 1:1

CZECHY: Dywizja D

10:15Jihlava B - Bystrice n. Pern. 5:1
15:00Lanzhot - Velka Bites 4:1
15:00Tasovice - Stara Rise 4:0

CZECHY: Dywizja E

10:15Brno B - FK Kozlovice 2:0
10:15Slavicin - Skastice 3:2
15:00Vsechovice - HFK Olomouc 2:0

CZECHY: Division F

10:15Havirov - Novy Jicin 2:2
15:00Bohumin - Bilovec 3:1
15:00Bruntal - Valasske Mezirici 2:4
15:00Polanka nad Odrou - Rymarov 1:0

CZECHY: Jihocesky KP

10:15Taborsko B - Protivin 5:0
10:30Trebon - Olesnik 2:1
16:00Hluboka nad Vltavou - Jindrichuv Hradec 3:1
16:00Milevsko - Strakonice 2:0

CZECHY: Jihomoravsky KP

15:30Ivancice - Svratka Brno 2:4
15:30Rajecko - Kunstat 0:2

CZECHY: Karlovarsky KP

10:00Karlovy Vary B - Nejdek 5:3
16:00Touzim - Union Nove Sedlo 1:4

CZECHY: Kralovehradecky KP

10:15Solnice - Dobruska 8:1
14:00Chlumec nad Cidlinou B - Jicin 4:0
16:00Police nad Metuji - Jaromer 1:3
16:00Tyniste n. Orl. - Horice 5:2
16:00Vrchlabi - Slavia HK 0:1

CZECHY: Moravskoslezsky KP

15:00Koberice - Bolatice 1:1
15:00Pusta Polom - Repiste 0:1
15:00Vresina - Jakubcovice 1:3

CZECHY: Olomoucky KP

15:00Brodek u Prerova - Mohelnice 1:0
15:00Cechovice - Bohunovice 1:1
15:00Dolany - Zelatovice 0:1
15:00Medlov - Jesenik 1:1
15:00Velke Losiny - Kostelec na Hane 1:1
15:00Zabreh - SK Lipova 2:4

CZECHY: Pardubicky KP

15:00Ceska Trebova - Moravany 1:1
15:00Svitavy - SK Pardubicky 3:0

CZECHY: Plzensky KP

16:00Stankov - Plzen-Cernice 1:3
16:00Vejprnice - Tlumacov 0:1
16:00Zruc - Sokol Radnice 0:2

CZECHY: Stredocesky KP

16:00Mnichovohradistsky SK - SK Doksy 2:2
16:00Sedlcany - Povltavska FA B 5:2

CZECHY: Ustecky KP

16:00Domousice - Lovosice 1:3

CZECHY: Vysocina KP

10:30Sapeli Polna - Ledec nad Sazavou 1:1
15:00Rapotice - Nova Ves 0:5
15:00Vrchovina B - Kamenice nad Lipou 3:2

CZECHY: Zlinsky KP

15:00Francova Lhota - Brumov 2:1
15:00Osvetimany - Strani 0:1
15:00Stitna nad Vlari - Napajedla 0:1

CZECHY: 2. Liga Women

10:15FC Praha K - Teplice K 1:0
15:00Lisen K - Hradec Kralove K 2:0
15:00Sparta Praga B K - Olomouc K 6:0
15:30Pardubice K - Zlin K 7:0

DANIA: Superliga

14:00Midtjylland - Viborg 1:1
14:00Silkeborg - Horsens 2:1
16:00Brondby - Lyngby 3:3
18:00FC Kopenhaga - Aarhus 1:0

DANIA: 1st Division

13:00Koge - Fredericia 0:1
13:00Naestved - Hillerod 2:0

DANIA: 2nd Division

15:00Thisted - Hellerup 3:0

DANIA: 3rd Division

13:00Holstebro - Dalum IF 3:0
13:00VSK Aarhus - Young Boys FD 1:0

DANIA: Elitedivisionen Kobiety

12:00Thisted K - KoldingQ K 1:1
16:00Koge K - Sundby K 3:0
16:45Fortuna Hjorring K - Brondby K 1:2

DOMINIKANA: LDF - Play Offy

00:00Moca - Cibao 1:1
00:00Atletico Pantoja - Vega Real 4:1

EKWADOR: Liga Pro - druga runda

00:45Nueve de Octubre - LDU Quito 2:2
03:00Mushuc Runa - Emelec 0:0
20:00Orense - Delfin 1:1
22:30Cumbaya - Aucas 0:0

EKWADOR: Serie B

17:30Imbabura - Olmedo 1:0
19:00Libertad - America de Quito 1:1
22:00Chacaritas - Santo Domingo 3:0

ESTONIA: Meistriliiga

13:30Paide - Narva 2:0
16:15Kalju - Levadia 0:1

ESTONIA: Esiliiga

11:30Flora U21 - FC Alliance 8:0

ESTONIA: Meistriliiga Women

11:00Saku Sporting K - Tallina Kalev K 6:0

ESWATINI: Swazi MTN Premier League

15:00Madlenya - Manzini Wanderers 1:0
15:00Mbabane Highlanders - Tambankulu 3:0
15:00Mbabane Swallows - Young Buffaloes 1:1
15:00Royal Leopards - Manzini Sea Birds 1:1

ETIOPIA: Premier League

12:00Welayta Dicha - Ethiopia Bunna 0:0
15:00Hawassa - Legetafo Legedadi 1:2

EUROPA: UEFA Regions' Cup - Kwalifikacje

15:00Bavaria (Am) - Jersey (Am) 1:2
15:00Lazio (Am) - Macedonia Północna (Am) 1:1

EUROPA: Krymska Priemjer-Liga

14:00Kyzyltash - FC Sevastopol 0:3
14:00Ocean Kerch - Rubin Yalta 2:3

FILIPINY: PFL

10:00Mendiola FC 1991 - Stallion 0:4

FINLANDIA: Veikkausliiga - Grupa mistrzowska

15:00Haka - SJK 2:0
15:00KuPS - Honka 3:2
17:30HJK - Inter Turku 3:0

FINLANDIA: Veikkausliiga - Grupa spadkowa

14:00Ilves - Mariehamn 2:3
15:00Oulu - Lahti 2:1
15:00VPS - HIFK 4:0

FINLANDIA: Ykkonen - Grupa mistrzowska

16:00Ekenas - KTP 1:2

FINLANDIA: Ykkonen - Grupa spadkowa

16:00Mikkeli - PEPO 6:2

FINLANDIA: Suomen Cup Women - Play Offy

12:00Aland Utd K - HJK K 2:0

FRANCJA: 1 Dywizja - Kobiety

12:45Le Havre K - Paris SG K 2:2

FRANCJA: Division 2 Women

13:00Le Puy K - Marsylia K 0:1
13:00Lens K - Brest K 4:0
13:00Nice K - Grenoble K 2:1
13:00Strasbourg K - Le Mans K 3:1
15:00Albi-Marssac K - Toulouse K 2:1
15:00CA Paris K - Nantes K 1:0
15:00Issy K - Orleans K 1:2
15:00La Roche K - Saint-Malo K 1:2
15:00Lille K - Metz K 0:1
15:00Montauban K - Thonon Evian K 3:2
15:00St Etienne K - Nimes K 10:0
15:00Yzeure Allier K - Clermont K 1:0

GIBRALTAR: National League

16:00College 1975 FC - Europa Point 0:4
18:30Lions Gibraltar - St Josephs 1:4

GRECJA: Super League

14:00Asteras T. - OFI Crete 2:0
15:00Olympiakos - Atromitos 2:0
18:30Volos - Aris 2:0
20:30PAOK - Panathinaikos 1:2

GRECJA: Puchar

15:00Almyros Gaziou - Elassona 3:1
15:00Byron Kavala - Panachaiki 0:5
15:00Ionikos Ionias - Diagoras Vrachneikon 1:0
15:00Nafpaktiakos A. - AEL Larissa 1:2
15:00PAOK Kristonis - Panthrakikos 2:3
15:00Smyrnis - Kifisias 0:2

GRUZJA: Crystalbet Erovnuli Liga

13:30Bolnisi - Dinamo Batumi 1:1
13:30Torpedo Kutaisi - Din. Tbilisi 0:0

GWATEMALA: Liga Nacional - Apertura

23:00Municipal - Deportivo Achuapa 1:1
02:00Deportivo Mixco - Malacateco 0:2
04:00Xelaju - Antigua 2:2
19:00Guastatoya - Comunicaciones 0:1
21:00Santa Lucia - Iztapa 2:3

HISZPANIA: LaLiga2

16:15Alaves - Ponferradina 3:1
16:15Leganes - Albacete 1:2
18:30Granada - Huesca 0:0
18:30R. Oviedo - Cartagena 1:3
21:00UD Ibiza - Lugo 3:2

HISZPANIA: Primera RFEF - Group 1

12:00Alcorcon - Real Madryt B 4:1
12:00Ceuta - Algeciras 1:3
12:00Linense - Celta Vigo B 1:1
18:00CF Talavera - Leonesa 2:3
19:00Cordoba - San Sebastian Reyes 0:1
19:00La Coruna - San Fernando 0:1

HISZPANIA: Primera RFEF - Group 2

12:00Alcoyano - Baleares 2:1
12:00Amorebieta - Numancia 1:2
12:00Calahorra - Ath. Bilbao B 1:2
12:00Eldense - Gimnastic 2:1
16:00La Nucia - R. Union 1:1
18:00Castellon - Osasuna B 2:0
18:00R. Sociedad B - Barcelona B 2:0

HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 1

12:00Arenteiro - Real Aviles 1:1
12:00Polvorin - Rayo Cantabria 2:3
17:00Bergantinos - Valladolid Promesas 0:1
17:00Coruxo - Laredo 1:0
17:00Guijuelo - Marino de Luanco 1:0
17:00Langreo - Burgos Promesas 2:0
17:00Torrelavega - Palencia CA 0:0
17:30Zamora - Compostela 0:3

HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 2

12:00Real Sociedad C - Gernika 1:2
16:30Brea - Mutilvera 2:0
17:00Izarra - Alfaro 2:0
17:00Tarazona - Utebo FC 0:2
18:00Sestao - Arenas Club 3:1
18:00Tudelano - UD Logrones B 2:1

HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 3

12:00CE Manresa - Terrassa 2:1
12:00Ebro - Alzira 1:2
12:00Formentera - Lleida 0:1
12:00Pena Deportiva - Olot 1:0
12:00Prat - Mallorca B 1:0
17:00Teruel - Hercules 1:0

HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 4

11:00Sevilla B - Sanluqueno 2:3
12:00Cartagena B - Ejido 1:0
12:00CD Utrera - Granada B 3:1
12:00Mancha - UCAM Murcia 0:0
12:00Mar Menor - Antequera 0:2
16:45Torremolinos - Yeclano 0:0
18:00Velez - San Roque 0:2
18:00Xerez D.F.C. - Betis B 1:1
18:30Huelva - Cadiz B 1:1

HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 5

11:30Melilla - Socuellamos 3:0
12:00Atl. Paso - Diocesano 3:0
12:00Cerdanyola - Atl. Madryt B 1:4
12:00Montijo - CD Estepona 0:0
17:00Navalcarnero - Guadalajara 0:2
17:30CD Coria - Gimnastica Segoviana 1:1
18:00Villanovense - Cacereno 2:0

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 1

12:00Atletico Arteixo - CD Choco 2:0
12:00Viveiro - Racing Club Villalbes 0:1
12:15Silva SD - UD Ourense 0:0
13:00Gran Pena - Somozas 0:0
17:00Arosa SC - Alondras 0:0
17:00Arzua - Paiosaco 1:2

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 2

12:00Condal - Tuilla 1:2
12:00Covadonga - Valdesoto 1:0
12:00Gijon B - Llanes 0:1
12:00Lealtad - Luarca 1:0
12:00Praviano - CD Colunga 1:0
17:30L'Entregu - Aviles Stadium 3:0

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 3

11:45Guarnizo - Vimenor 1:1
11:45Siete Villas - Cayon 2:5
17:00Gama - Naval Reinosa 2:1
17:00Textil Escudo - Tropezon 1:2

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 4

17:00Padura - Leioa 2:2
18:00Barakaldo - Basconia 0:0

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 5

12:00CE Europa - Grama 3:0
12:00Girona B - Vilafranca 4:2
12:00Montanesa - UE Tona 1:1
12:00San Cristobal CP - Castelldefels 2:0
17:00Badalona - UE Sants 2:2
18:00L'Hospitalet - Peralada 3:1
18:00Vilassar de Mar - Pobla Mafumet 3:1
18:05Sant Andreu - Rapitenca 2:0

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 6

11:30Torrellano - Ilicitano 0:0
12:00Gandia - Levante B 0:1
12:00Villarreal C - Castellon B 4:0
17:00Hercules B - Rayo Ibense 3:2
17:00Silla CF - Acero 1:0
17:30Orihuela - Roda 2:1
18:00Torrent - Jove 0:1

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 7

11:30Getafe B - Pozuelo de Alarcon 1:1
11:30Real Aranjuez - Collado Villalba 0:2
11:30Trival Valderas - CD Mostoles 3:0
12:00Las Rozas - Ursaria 0:3
12:00Vallecano B - AD Torrejon 1:2
16:00CDE Madrid - Canillas 2:1
16:30Galapagar - Paracuellos Antamira 2:1
18:00RSD Alcala - RSC International 0:2

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 8

12:00Atl. Tordesillas - Mirandes B 2:1
17:00Arandina - Almazan 2:1
17:00Becerril - Bembibre 0:1
17:00Salamanca - Leonesa B 3:0
17:00Unami CP - Real Avila 2:2

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 9

12:00Almeria B - Torredonjimeno 1:2
12:00Arenas Armilla - Malaga City 3:0
15:00Huracan Melilla - Huetor Vega 0:3
16:30Malaga B - CD Torreperogil 4:0
17:00Marbella - El Palo 3:1
18:00Jaen - Maracena 5:0
18:30Motril - Torre del Mar 1:4

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 10

12:00Conil - Ayamonte 1:0
12:00Cordoba B - CD Gerena 2:0
12:00Xerez CD - Pozoblanco 0:0
18:00Puente Genil - Coria C.F. 1:0
18:30Antoniano - Rota 3:0
19:00Atletico Espeleno - Sevilla C 0:1

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 11

12:00Penya Independent - Sant Jordi 2:0
16:30Binissalem - Portmany 2:0
17:00Soller - Platges de Calvia 1:0

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 12

13:00Gran Tarajal - Estrella 0:0
13:00Las Palmas B - San Fernando 0:1
13:00Mensajero - La Cuadra 1:1
13:30Lanzarote - CD Marino 2:0

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 13

10:30UCAM Murcia B - Real Murcia B 0:1
11:00Racing Murcia - Deportiva Minera 3:1
11:30Molinense - Lorca Deportiva 2:0
17:00Caravaca - Ciudad Cieza 1:1
17:30EG El Palmar CF - La Union 1:2
18:00Alcantarilla - Muleno 2:0
18:30Pulpileno - Aguilas FC 1:1

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 14

12:00CD Calamonte - Villafranca 2:0
12:00Fuente de Cantos - Pueblonuevo 2:1
12:00Trujillo - Azuaga 2:0
17:30Jerez CF - Montehermoso 0:0
18:00Arroyo - Llerenense 0:0
18:00Don Alvaro - UP Plasencia 2:2
18:00Miajadas - Olivenza 1:2
19:00Moralo - La Estrella 1:2

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 15

17:30Pena - Azkoyen 1:1

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 16

12:00Berceo - Oyonesa 1:1
12:00Pena Balsamaiso - Varea 2:0
12:00Racing Rioja B - Calahorra B 0:4
16:00River Ebro - Comillas 1:2
16:45Agoncillo - Casalarreina 2:2
17:00Anguiano - Naxara 1:2
17:00CDFC Calzada - Vianes 1:0
17:00Haro Deportivo - Yague 2:1

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 17

12:00Huesca B - Epila 0:1
17:00Barbastro - Cuarte 0:0
17:00Binefar - Utrillas 3:0
17:00CF Illueca - Calamocha 0:0
17:00Ejea - Almudevar 0:1
17:30Carinena - Atletico Monzon 2:1
17:30Caspe - Tamarite 1:2
18:30Robres - La Almunia 2:0

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 18

11:30Illescas - Tarancon 1:1
17:30La Solana - Azuqueca 0:0
17:30Marchamalo - Villarrubia 2:1
17:30Torrijos - Villarrobledo 1:1
18:00Conquense - Villacanas 0:1
18:00Puertollano C.F. - Tomelloso 4:0
18:00Toledo - CF Talavera B 2:1

HISZPANIA: Liga F Women

12:00Las Planas K - Alhama K 3:1
12:00Levante K - Atl. Madryt K 2:1
16:00Sevilla K - Real Sociedad K 2:2
18:00Athletic Bilbao K - Real Madrid K 0:3

HISZPANIA: Primera Federacion Women

12:00Albacete K - SE AEM K 3:2
12:00CA Osasuna K - Athletic Bilbao B K 1:0
12:00Cacereno K - La Coruna K 4:0
12:00CD Juan Grande K - Cordoba K 0:3
12:00Granada K - Espanyol K 2:0
17:00DUX Logrono K - Eibar K 0:1

HOLANDIA: Eredivisie

12:15Sittard - FC Volendam 2:0
14:30Excelsior - Utrecht 0:1
14:30Nijmegen - Feyenoord 1:1
16:45Waalwijk - Sparta Rotterdam 2:2
20:00FC Emmen - Heerenveen 0:0

HOLANDIA: Derde Divisie

14:00ADO 20 Heemskerk - Baronie 2:1
14:00HV & CV Quick - Watergraafsmeer 1:1
14:00RKSV UDI - FC Oss 2:3
14:00Rosmalen - Gemert 1:0
14:00TOGB - Blauw Geel 0:1
14:00USV Hercules - GVV Unitas 1:1
14:00VVSB - Dongen 6:1
14:30UNA - HSC '21 1:1

HOLANDIA: Eredivisie - Kobiety

12:15Ajax K - Heerenveen K 7:0
12:15PSV K - Den Haag K 1:1

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

23:15Marathon - Honduras Progreso 5:1
03:00Motagua - Real Espana 1:2
03:30Victoria - Olimpia 0:2
22:00Real Sociedad - UPNFM 0:2
23:00Olancho - Vida 2:1

HONG KONG: FA Cup

09:00Resources Capital - Hong Kong FC 1:2aet

INDONEZJA: Liga 1

11:00PrzełożonePersib - Persija Jakarta -:-
15:30PrzełożonePSIS Semarang - Bhayangkara Solo -:-

IRAN: Persian Gulf Pro League

15:30Havadar SC - Sepahan 1:2
16:00Persepolis - Tractor-Sazi 0:1
17:30Sanat-Naft - Mes Rafsanjan 1:1

IRLANDIA: National League Women

15:00Sligo Rovers K - Treaty Utd K 1:1

ISLANDIA: Besta-deild karla - Grupa mistrzowska

17:00Akureyri - KR Reykjavik 1:0

ISLANDIA: Besta-deild karla - Grupa spadkowa

17:00Keflavik - Akranes 3:2
19:15Fram - Leiknir 3:2

IZRAEL: Ligat ha'Al

18:00Sakhnin - Nes Tziona 2:0
19:15H. Tel Aviv - Hapoel Jerusalem 1:3

JAPONIA: J2 League

06:00Kumamoto - Blaublitz 1:2
07:00Kanazawa - Okayama 3:1
07:00Mito - Chiba 0:1
07:00Renofa Yamaguchi - Grulla Morioka 2:2
07:00Vegalta Sendai - Verdy 0:2

JAPONIA: J3 League

06:00Azul Claro Numazu - Yamaga 0:0
06:00Imabari - Tottori 3:0
06:00Iwaki - Kamatamare 4:1
06:00Vanraure - Ehime 1:0
07:00Gifu - Fukushima Utd 1:1
07:00Kitakyushu - Tegevajaro Miyazaki 4:0
07:00Toyama - Sagamihara 1:0

JAPONIA: Nadeshiko League Kobiety

06:00Angeviolet Hiroshima K - Yokohama FC Seagulls K 1:1
06:00Ehime K - Gunma K 0:0
06:00Harima Albion K - NGU Nagoya K 3:0
07:00Kunoichi K - Setagaya Sfida FC K 1:2

KANADA: Canadian Premier League

23:00Forge - York Utd 2:0
21:30Cavalry - Valour 2:1

KANADA: U Sports

03:00UBC Okanagan - Trinity Western 3:1
04:00Thompson Rivers - UFV 0:0
04:30UBC - UNBC 0:0
19:00Montreal - Laval 3:1
19:00Sherbrooke - UQTR 2:3
19:00Trent - Laurentian 1:1
19:00UOIT - Nipissing 1:0
19:00UQAM - Concordia 1:1
19:45Memorial - StFX 1:3
20:00MacEwan - Lethbridge 2:1
20:15Dalhousie - Acadia 2:0
20:15Moncton - Saint Marys 2:0
20:15UPEI - UNB 0:1
21:00Toronto - RMC 3:0
21:00Toronto Metropolitan - Queens 7:1
21:15York - Algoma 12:1
22:15Alberta - Saskatchewan 1:1
22:15PrzełożoneLaurier - Windsor -:-
22:15Waterloo - Guelph 3:3

KATAR: QSL Cup

18:15Al Arabi - Al Markhiya 1:0
18:15Al-Gharafa - Al-Duhail 1:1
18:15Al-Rayyan - Shamal 4:2

KAZACHSTAN: Pierwsza liga

11:00Kyzylzhar - K. Almaty 1:2
11:00Tobol - Szachtar K. 3:1
13:00FK Akzhayik - Aktobe 3:1
14:00Turan - FC Astana 2:2

KENIA: Premier League

14:00PrzełożoneAPS Bomet - Nairobi City -:-
14:00PrzełożoneKakamega Homeboyz - Leopards -:-
14:00PrzełożonePolice FC - Bandari -:-
14:00PrzełożoneTusker - Posta Rangers -:-
14:00PrzełożoneWazito - Sofapaka -:-

KIRGISTAN: Premier Liga

12:30Abdish-Ata - Alay Osh 0:0
12:30Alga - Nur-Batken 2:1
12:30Kara Balta - Ilbirs 1:0

KOLUMBIA: Primera A - Clausura

23:05Once Caldas - Jaguares de Cordoba 0:1
01:10La Equidad - Millonarios 1:0
03:15Aguilas - Tolima 1:2
21:00Pereira - Pasto 2:0
23:05Junior - Dep. Cali 1:0

KOLUMBIA: Primera B - Clausura

23:00Real Cartagena - Boca Juniors 0:0
01:10Atletico F.C. - Cucuta 0:1

KOREA POŁUDNIOWA: K League 1 - Grupa mistrzowska

07:00Jeju - Gangwon 1:2

KOREA POŁUDNIOWA: K League 1 - Grupa spadkowa

09:30Suwon FC - Gimcheon Sangmu 2:2

KOREA POŁUDNIOWA: K League 2

06:30Daejeon - Gwangju 2:2
09:00Gyeongnam - Jeonnam 2:0

KOREA POŁUDNIOWA: K3 League

07:00Busan Kyotong - Ulsan Citizen 3:2
07:00Yangju Citizen - Changwon 1:2
08:00Gangneung - Mokpo 4:1

KOSOWO: Superliga

13:00FC Ballkani - Gjilani 2:0
13:00PrzełożonePrishtina - Trepca 89 -:-

KOSTARYKA: Primera División - Apertura

04:00Alajuelense - Grecia 4:3
04:00Herediano - San Carlos 2:2
04:00Puntarenas FC - AD Santos 2:1
23:00Guanacasteca - Cartagines 1:1

KOSTARYKA: Liga de Ascenso - Apertura

23:00CS Uruguay - Santa Ana 2:2
19:00Municipal Turrialba - Cariari Pococi 3:2
21:00AD Sarchi - Carmelita 5:4
21:00Limon Black Star - San Jose FC 2:1
22:00Municipal Garabito - Puerto Golfito FC 0:3

KUWEJT: Pierwsza Liga

17:00Al Naser - Al Qadisiya 0:0
19:20Al Kuwait - Al-Fahaheel 2:1

LIBAN: Pierwsza Liga

14:30Safa - Bourj FC 1:2
14:30Salam Zgharta - Al Ahed 1:2
14:30Tadamon - Al Akhaa Al Ahli 5:2

LIBERIA: LFA First Division

15:30LPRC Oiler - Sandi 1:3
17:30Invincible Eleven - Heaven Eleven 0:0
17:30LISCR FC - Jubilee 2:1
17:30Nimba Kwado - Watanga 1:0
17:30Nimba United - Muscat 1:1
19:00Mighty Barrolle - Cece United 0:0

LITWA: A Lyga

16:55FK Panevezys - Suduva 2:0

LITWA: I Lyga

18:30BE1 NFA - Riteriai 2 1:1

LUKSEMBURG: Luxembourg Cup

15:00Avenir Beggen - Jeunesse Canach 2:0
15:00Echternach - Bissen 3:2
16:00AS Luxembourg/Porto - Kaerjeng 0:5
16:00AS Wincrange - Niedercorn 0:6
16:00Blo Weiss Itzig - Union Titus Petange 0:2
16:00Clemency - Rumelange 1:4
16:00CS Sanem - Marisca Mersch 1:3
16:00Diekirch - Luxembourg City 1:4
16:00Esch - Bettembourg 1:7
16:00FC Munsbach - Dudelange 1:5
16:00FC Red Black/Egalite - Alisontia Steinsel 1:0
16:00FC Schengen - Schifflange 3:2
16:00Harlange/Tarchamps - Hesperange 0:9
16:00Jeunesse Gilsdorf - Wiltz 0:5
16:00Kehlen - Fola 0:6
16:00Koeppchen - Hostert 1:2
16:00Les Ardoisiers Perle - Jeunesse Esch 1:14
16:00Mertzig - Mondorf 0:4
16:00Norden - Grevenmacher 1:4
16:00Pratzerthal/Redange - Berbourg 0:5
16:00Racing Troisvierges - Differdange 0:10
16:00Red Star Merl/Belair - Blo Weiss Medernach 0:1
16:00Sandweiler - Jeunesse Schieren 2:3pen
16:00Sp. Bertrange - UNA Strassen 1:8
16:00Syra Mensdorf - Rodange 2:1
16:00Union Remich/Bous - Ettelbruck 1:3
16:00US Feulen - Yellow Boys 4:3aet
17:00Walferdange - FC Mamer 1:2

ŁOTWA: Optibet Virsliga

17:00BFC Daugavpils - Valmiera 1:1

ŁOTWA: 1. Liga

12:00Tukums 2000 2 - Saldus SS/Leevon 2:2
16:00Alberts JDFS - Jelgava 0:1

MACEDONIA PÓŁNOCNA: 1. MFL

15:00Pobeda - Shkendija 1:3
15:00Shkupi - Sileks 0:0
15:00Tikves - FK Skopje 2:0

MALAWI: Super League

14:30Big Bullets - Civo Utd 1:1
14:30Dedza Dynamos - Mighty Tigers 1:0
14:30Ekwendeni Hammers - Karonga United 4:0
14:30PrzełożoneRumphi United - Red Lions -:-
14:30Sable Farming - Kamuzu Barracks 0:2

MALTA: Premier Liga

15:00Birkirkara - Valletta 3:0
16:00Gzira - Pieta Hotspurs 4:0
17:15Balzan - Hibernians 0:2

MALTA: Challenge League

11:00Mqabba FC - Sliema 1:2
15:00Melita FC - St. Andrews 6:2
15:00Swieqi - Fgura 1:1
17:30Naxxar Lions - Qrendi 2:0
17:30San Gwann - Vittoriosa 3:1

MAROKO: Botola Pro

17:00FUS Rabat - Maghreb Fez 0:0
19:15Moghreb Tetouan - Union Touarga 1:1
21:30Agadir - Mouloudia Oujda 1:1
21:30Wydad - Berkane 2:0

MAROKO: Botola 2

18:00Fes - Sale 2:1
18:00Rapide Oued Zem - Chabab Atlas Khenifra 1:1
18:00Widad Temara - Stade Marocain 0:1

MEKSYK: Liga MX - Apertura

00:00Atl. San Luis - Tigres 0:3
00:05Monterrey - Pachuca 0:0
02:05Atlas - Necaxa 1:0
04:05Cruz Azul - Guadalajara 2:1
19:00Toluca - Queretaro 4:1

MEKSYK: Liga Premier Serie A - Apertura

23:00Halcones de Zapopan - UA Zacatecas 2:4
00:00Mineros de Fresnillo - Chihuahua 1:2
03:00Mexicali - Tecos FC 0:3
04:00Los Cabos - Coras 0:0
19:00Pachuca 2 - Inter Playa Del Carmen 2:0
23:00Canamy - Real de Arteaga 4:0
23:00Dongu - Deportiva Venados 2:1
23:00Tampico Madero - Saltillo 3:0
23:30Leviatan - Montaneses 0:1
00:00Gavilanes de Matamoros - Colima FC 1:0

MEKSYK: Liga Premier Serie B - Apertura

23:00Atl. Angelopolis - Calor De San Pedro 2:3
23:00Huracanes Izcalli - Canoneros Marina 2:3pen
19:00Zitacuaro - Alebrijes de Oaxaca 2 2:1
23:30Mazorqueros - Ciervos 4:0

MEKSYK: Liga MX U20 - Apertura

16:00Leon U20 - Tijuana U20 1:0
16:00Toluca U20 - Queretaro U20 2:2
18:00Santos Laguna U20 - Mazatlan U20 2:3

MEKSYK: Liga MX Women - Apertura

19:00Puebla K - Santos Laguna K 1:3
23:00Necaxa K - Atlas K 0:2

MOŁDAWIA: Super Liga

14:00Dacia Buiucani - Petrocub 0:0
17:00S. Tiraspol - Sf.Gheorghe 3:0

MONGOLIA: Premier League

07:00Khaan Khuns-Erchim - Khangarid 7:1
10:00Tuv Buganuud - Deren 1:2
13:00Falcons - FC Ulaanbaatar 1:2

MOZAMBIK: Mocambola

15:00Black Bulls - Ferroviario Beira 1:0
15:00ENH Vilankulo - UD Songo 0:0
15:00Ferroviario Lichinga - Ferroviario Nampula 0:0
15:00Ferroviario Maputo - Incomati Xinavane 0:0
15:00LD Maputo - Costa do Sol 1:2

MYANMAR: National League

11:00Yangon Utd - Rakhine United 10:0

NIEMCY: 2. Bundesliga

13:30Kaiserslautern - Braunschweig 1:1
13:30Karlsruher - 1. FC Nürnberg 3:0
13:30Magdeburg - Regensburg 1:0

NIEMCY: 3. Liga

13:00Viktoria Koeln - VfB Oldenburg 1:2
14:00Wehen - RW Essen 3:1

NIEMCY: Liga Regionalna Północ

14:00PrzełożoneNorderstedt - Werder Brema II -:-
15:00Bremer - Kiel II 3:2

NIEMCY: Liga Regionalna Północno-wschodnia

13:00Berliner AK 07 - Altglienicke 4:0
13:30Meuselwitz - Luckenwalde 3:1

NIEMCY: Liga Regionalna Południowo-zachodnia

14:001. FSV Mainz 05 II - Freiberg 1:2

NIEMCY: Oberliga NOFV-Nord

13:30Neustrelitz - Schwerin 4:1
14:00Furstenwalde - CFC Hertha 1:1
14:00Mahlsdorf - Hansa Rostock II 2:5
15:00Pampow - RSV Eintracht 0:1

NIEMCY: NOFV - Liga Regionalna Południe

13:00Bautzen - Bischofswerdaer 0:1

NIEMCY: Oberliga Schleswig-Holstein

14:00Eichede - Heider SV 1:1
14:30Lubeck II - GW Siebenbaumen 0:1
15:00Eckernforder SV - Flensburg 1:2

NIEMCY: Oberliga Hamburg

13:00Turkiye Wilhelmsburg - TSV Buchholz 08 2:2

NIEMCY: Oberliga Bremen

15:00Union 60 Bremen - Vatan Bremen 2:1
15:30Leher - Komet Arsten 5:1

NIEMCY: Oberliga Niedersachsen

15:00Arminia Hannover - Hannoverscher SC 1:1
15:00Eintracht Celle - Heeslinger 2:1
15:00Lupo-Martini Wolfsburg - FT Braunschweig 0:1
15:00Papenburg - Ramlingen-Ehlershausen 1:1

NIEMCY: Oberliga Westfalen

15:00Eintracht Rheine - Siegen 2:0
15:00FC Gutersloh - Munster 2 0:3
15:00Gievenbeck - Schermbeck 2020 0:0
15:00Lotte - Vreden 4:0
15:00Sprockhovel - Delbrucker 4:2
15:00Westfalia Rhynern - ASC 09 Dortmund 1:0
15:30Ennepetal - Erndtebruck 1:2
15:30Finnentrop/Bamenohl - Bovinghausen 2:4

NIEMCY: Oberliga Baden-Württemberg

15:00Rielasingen-Arlen - Grossaspach 4:2

NIEMCY: Oberliga Mittelrhein

15:30Konigsdorf - Siegburger 2:3

NIEMCY: Oberliga Niederrhein

15:00Germania Ratingen - MSV Dusseldorf 2:1
15:00Hamborn - Cronenberger 2:0
15:00Homberg - SC St.Tonis 0:2
15:00Kray - Sonsbeck 3:6
15:00Meerbusch - Uerdingen 1:1
15:00SW Essen - Union Nettetal 0:0
15:30Hilden - Baumberg 1:0
15:30TuRU Düsseldorf - TVD Velbert 3:2

NIEMCY: Juniorska Bundesliga Pólnocna

11:00Holstein Kiel U19 - 1. FC Union Berlin U19 0:9
11:00Meppen U19 - Drezno U19 2:0

NIEMCY: Juniorska Bundesliga Południowa

11:00Monachium 1860 U19 - Eintracht Trier U19 3:1
11:00Unterhaching U19 - Karlsruher U19 2:2

NIEMCY: Juniorska Bundesliga Zachodnia

11:00Duisburg U19 - B. Moenchengladbach U19 3:1
11:00Preussen Munster U19 - FC Schalke 04 U19 1:4
11:00SCB Viktoria Koeln U19 - RW Essen U19 3:0
11:00Verl U19 - Paderborn U19 1:1

NIEMCY: Bundesliga - Kobiety

13:01Eintracht Frankfurt K - Werder Brema K 3:1
13:01Meppen K - Hoffenheim K 0:2
16:01Duisburg K - Bayern Munich K 0:4
16:01Freiburg K - SGS Essen K 5:2

NIEMCY: 2. Bundesliga Kobiety

11:00Freiburg II K - Jena K 1:0
11:00Gutersloh K - Turbine Potsdam II K 2:0
11:00RB Lipsk K - FC Koln II K 10:2
11:00Wolfsburg II K - Bayern II K 1:0
14:00Hoffenheim II K - Andernach K 2:3
14:00Sand K - 1. FC Nürnberg K 1:1

NIKARAGUA: Liga Primera - Apertura

23:00Ferretti - Managua FC 2:1
23:00Matagalpa - Juventus Managua 2:5

NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura

23:00Diriangen U20 - Ocotal U20 5:2
00:00Esteli U20 - Sport Sebaco U20 5:0

NORWEGIA: Eliteserien

17:00Aalesund - Viking 2:1
17:00Ham-Kam - Jerv 2:1
17:00Haugesund - Odd 2:2
17:00Sandefjord - Sarpsborg 08 1:1
19:00Kristiansund - Rosenborg 4:4

NORWEGIA: OBOS-ligaen

14:00Brann - Stjordals Blink 5:0
14:00Bryne - Skeid 0:3
14:00Fredrikstad - Mjondalen 2:1

NORWEGIA: Dywizja 2 - Grupa 2

14:00Traeff - Eidsvold 3:0
16:30Brattvag - Asker 3:1
18:00Ull/Kisa - Hodd 1:0

NORWEGIA: Division 3 - Group 2

13:00Raufoss 2 - Hødd 2 2:0
14:00Molde 2 - Floro 1:0

NORWEGIA: Division 3 - Group 5

16:15Orkla - Innstrandens 4:3
17:00Strindheim - Rana FK 3:1
17:30Junkeren - Byåsen 1:1

NORWEGIA: Division 3 - Group 6

12:00Funnefoss/Vormsund - Skjervoy 2:0
14:30Mjolner - Lillestrom 2 5:1
15:00Harstad - Skjetten 5:1

NORWEGIA: Toppserien - Kobiety - Grupa mistrzowska

15:00Stabaek K - Brann K 0:1
16:00Vålerenga K - Rosenborg K 2:0

NORWEGIA: Toppserien - Kobiety - Grupa spadkowa

15:00Asane K - Arna-Bjørnar K 0:0
15:00Avaldsnes K - Tromsø K 5:1
15:00LSK Kvinner K - Lyn K 2:3
15:00RØA K - Kolbotn K 2:1

NORWEGIA: Division 1 Women - druga runda

13:00Grand Bodo K - Grimstad K 2:1
16:00Ovrevoll Hosle K - Aalesund K 2:1
17:00Klepp K - Honefoss K 4:2

NOWA ZELANDIA: National League - Grupa mistrzowska

02:00Birkenhead - Christchurch 3:1
04:00Auckland United - Melville 1:0

NOWA ZELANDIA: National League Women

03:15Central Football K - Northern Rovers K 0:9
03:45Canterbury United K - Eastern Suburbs K 1:4
04:00Capital Football K - Southern United K 0:2

OMAN: Professional League

15:10Oman Club - Sur Club 0:2
15:15Al-Rustaq - Al Orouba 0:0
17:30Al Nahda - Al Suwaiq 2:0

PANAMA: LPF - Clausura

01:15Miguelito - Plaza Amador 1:1
03:30Potros del Este - Arabe Unido 2:0
23:00Tauro - Alianza 0:2

PARAGWAJ: Primera Division - Clausura

22:00Guairena FC - Olimpia Asuncion 0:1
22:00Tacuary - Ameliano 1:1
00:30Libertad - General Caballero JLM 1:0

PARAGWAJ: Division Intermedia

15:00Colegiales - Sportivo Trinidense 0:1
15:00San Lorenzo - Sp. Luqueno 2:0

POLSKA: eWinner 2 liga

18:00Polonia Warszawa - GKS Jastrzębie 1:1
19:00KKS Kalisz - Hutnik Kraków 2:1

POLSKA: III Liga - Grupa I

12:00Pelikan Łowicz - Jagiellonia Białystok II 0:0

POLSKA: III Liga - Grupa III

12:00Górnik Zabrze 2 - Pniówek-74 Pawłowice 2:0

POLSKA: III Liga - Grupa IV

13:00Cracovia 2 - Avia Świdnik 2:3
15:00KS Wiązownica - Korona Kielce 2 2:2
15:00Sokół Sieniawa - KSZO Ostrowiec 2:0
15:30Wisła Sandomierz - Podlasie Biała Podlaska 1:2
16:00Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ 1:0

POLSKA: Centralna Liga Juniorów

12:00Escola Warszawa U19 - Lechia G. U19 1:2
12:00Legnica U19 - Górnik Zabrze U19 0:2

PORTUGALIA: Liga Portugal

16:30Rio Ave - Santa Clara 1:0
19:00Ferreira - Arouca 1:1
21:30Famalicao - Boavista 4:0

PORTUGALIA: Taça de Portugal

12:00ACDR Lamelas - Camacha 0:1pen
12:00Gondomar - Penafiel 2:3aet
12:00S. Joao Ver - Esperanca de Lagos 3:0
15:00Santarem - Mafra 0:1
16:00Coruchense - Trofense 0:2
16:00Fabril do Barreiro - Academico Viseu 2:6
16:00Fafe - Anadia 1:2
16:00GD Braganca - Montijo 1:0
16:00GD Resende - Felgueiras 1:2
16:00Juv. Evora - Vilafranquense 2:3aet
16:00Loures - Beira Mar 0:3
16:00Machico - Alverca 2:1pen
16:00Merelinense - CD Rabo Peixe 3:4aet
16:00Moura AC - Dumiense 0:5
16:00Olhanense - Monte do Trigo 1:0
16:00Oriental - Paredes 2:1pen
16:00Oriental Dragon - Canelas 2010 0:2
16:00Paivense - Tirsense 1:2
16:00Pero Pinheiro - Ferreiras 2:1
16:00Pombal - Vigor Mocidade 2:0
16:00Sao Martinho - Guarda Desportiva 4:3pen
16:00Sertanense - Castro Daire 3:0
16:00Setubal - Vilar de Perdizes 4:0
16:00Silves FC - Courense 3:5
16:00Sintrense - Real SC 2:3aet
16:00Uniao Da Serra - Oliveirense 0:4
16:00Valadares Gaia - Olivais e Moscavide 2:0
16:00Vila Caiz - Amora 1:3aet
16:00Vilaverdense - Atletico 2:1aet
17:00Fontinhas - SC Praiense 5:0
17:00Vasco da Gama P. Delgada - Imortal 0:1
18:00Caldas - Covilha 3:0
18:00SC Angrense - Nacional 0:2
21:00Academica - Tondela 1:2pen

REUNION: Regionale 1

13:30Capricorne - Trois Bassins 1:0
13:30Jeanne d'Arc - Sainte-Suzanne 1:0
13:30Parfin - Sainte Rose 1:1
13:30Saint-Pauloise - Saint-Denis 0:3
13:30St. Louis - Saint-Pierroise 1:1
13:30St Marienne - Marsouins 0:0
14:00Excelsior - Tamponnaise 3:1

ROSJA: Premier Liga

13:00F Woroneż - Torpedo Moscow 2:2
15:30Zenit - FK Rostów 3:1
18:00Akhmat Grozny - Dyn. Moskwa 2:1
18:00Nizhny Novgorod - Sp. Moskwa 1:2

ROSJA: FNL 2 - Group 1

16:00FK Chayka - Nalczyk 3:1

ROSJA: FNL 2 - Group 2

13:00Khimik - Torpedo Moscow 2 1:0
13:30Zvezda St. Peterburg - Krasnogorsk 1:1
14:00Bałtika 2 - Leningradets 0:1
14:00Din. Moskwa 2 - Dynamo Vologda 2:1
14:00Electron VN - Jenisej 2 1:1
15:00Dynamo Petersburg - Zenit 2 1:1
16:00Murom - S. Kostroma 1:0

ROSJA: FNL 2 - Group 3

06:00Sakhalin - Kvant 1:0
12:00Balashikha - Dynamo Vladivostok 2:1
12:00FK Strogino Moscow - M. Lipetsk 1:0
13:00Saratów - Penza 1:0
14:00Salyut-Belgorod - Kaluga 6:1
14:00Saturn Ramenskoye - SKA Chabarowsk 2 0:1
15:00Peresvet Podolsk - Rodina Moscow 2 0:2
15:00Ryazan - D. Bryansk 2:0
15:00Spartak Tambov - Arsienał Tuła 2 3:2
17:00Znamya Noginsk - Chimki 2 1:5

ROSJA: FNL 2 - Group 4

11:00Miass - Chelyabinsk 0:2
12:00Amkar - Nosta 1:0
12:00FK Novosibirsk - Orenburg 2 1:1
13:00Omsk - Dynamo Barnaul 2:1

RPA: Motsepe Foundation Championship

15:30Polokwane - Hungry Lions 2:0

RPA: Diski Challenge

10:00Maritzburg Utd U23 - Cape Town City U23 0:3
10:00Supersport U23 - TS Galaxy U23 3:2
12:00Amazulu U23 - Richards Bay U23 0:2
12:30Swallows U23 - Orlando U23 0:2

RPA: Puchar MTN 8

15:30Kaizer - AmaZulu 1:1

RUMUNIA: Liga 1

12:00FC Hermannstadt - Sepsi Sf. Gheorghe 1:2
17:30Farul Constanta - UTA Arad 2:0
20:30FCSB - FC Arges 3:2

RUMUNIA: Liga 2

10:00Csikszereda M. Ciuc - Metaloglobus Bucharest 2:0
10:00FC Brasov - CSM Slatina 0:0
10:00Otelul - Viitorul Tg. Jiu 2:1
10:00Politehnica Timisoara - Concordia 1:4

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 6

14:00CSM Alexandria - Cetatea 7:1

RWANDA: Premier League

15:00Musanze - Espoir 2:1
15:00Police - Gasogi United 0:2
15:00Rutsiro - AS Kigali 1:2
15:00Rwamagana City - APR 2:3

SALWADOR: Primera Division - Apertura

23:00Atletico Marte - Metapan 2:1
00:00Chalatenango - Jocoro 0:0
03:15Santa Tecla - 11 Deportivo 1:4
23:00Dragon - Aguila 1:1
23:00Luis Angel Firpo - Platense Municipal 0:0
23:15Alianza FC - FAS 3:1

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

15:00Cailungo - San Giovanni 0:3
15:00Faetano - Folgore 0:3
15:00Tre Penne - Tre Fiori 2:1

SERBIA: Super Liga

15:00Sp. Subotica - Radnicki 1923 1:2
17:00Mladost GAT - Crvena zvezda 0:4
19:00Partizan - Vojvodina 4:1

SERBIA: Prva Liga

15:00Indjija - Jedinstvo U. 2:1
15:00Loznica - Zeleznicar Pancevo 0:0
17:00Rad - IMT Novi Beograd 2:3
18:00Metalac - Trayal Krusevac 1:0

SERBIA: Srpska Liga - Belgrade

10:00Borac Lazarevac - Zvezdara 1:4
15:30PrzełożoneJedinstvo Surcin - Radnicki Obrenovac -:-

SERBIA: Srpska Liga - Vojvodina

10:00Kabel Novi Sad - Naftagas 3:0
15:30Borac Sajkas - Tekstilac 1:1
15:30Podunavac Belegis - Radnicki Zrenjanin 1:0
15:30Stanisic - Backa 2:1
15:30Tisa Adorjan - Dinamo Pancevo 2:3

SERBIA: Srpska Liga - East

15:00Buducnost Popovac - Brzi Brod 5:1
15:00Radnicki Pirot - Dubocica 2:1
15:00Vlasina - Car Konstantin 1:0

SERBIA: Srpska Liga - West

11:00Polet Ljubic - OFK Mihajlovac 1:1
15:00Buducnost Arilje - Sloga Pozega 1:3
15:00Radevac - Takovo 3:0

SINGAPUR: Premier League

11:30Albirex Niigata - Hougang 1:1
11:30Balestier Khalsa - Lion City 5:3

SŁOWACJA: Fortuna liga

17:30Slovan Bratysława - Podbrezova 3:1
18:00Z. Moravce-Vrable - Trnava 0:3

SŁOWACJA: 2. liga

10:30PrzełożoneSamorin - Zilina B -:-

SŁOWACJA: 3. Liga - East

15:00Snina - Oravske Vesele 2:3
15:00Stropkov - R. Sobota 2:0

SŁOWACJA: 3. Liga - West

10:30Jednota Banova - Vrakuna Bratislava 6:0
15:00Belusa - HA Banska Bystrica 2:2
15:00Galanta - Podkonice 4:0
15:00Velke Ludince - Kalna n. Hronom 1:2

SŁOWACJA: 4. liga - Bratislava

15:30D. Luzna - Malacky 0:0
15:30Jarovce - MSK Senec 1:1
15:30Kalinkovo - Rovinka 0:2
15:30Rohoznik - Rusovce 0:0
15:30Slovan Most - Ivanka pri Dunaji 1:2

SŁOWACJA: 4. liga - Central

15:00Lip. Hradok - Besenova 0:9
15:00Lip. Stiavnica - Zvolen 1:4
15:00Zarnovica - K. Nove Mesto 1:2

SŁOWACJA: 4. liga - East

14:30FK Cana - Medzilaborce 1:7
14:30Kechnec - Gerlachov 5:0
14:30Medzev - Velky Saris 1:0
14:30Pavlovce n. Uhom - Sokolany 3:0
14:30Sabinov - Sokol Lubotice 3:0
14:30Spisske Podhradie - Sobrance-Sobranecko 3:0

SŁOWACJA: 4. liga - West

14:30Blava Jaslovske Bohunice - Pata 1:1
14:30FK TJ Lokomotiva Kozarovce - Imel 4:2
14:30Gbely - Boleraz 0:0
14:30Hurbanovo - Z. Moravce-Vrable B 4:1
14:30Lehota p. V. - Trebatice 3:0
15:00Gabcikovo - Crystal 2:0

SŁOWENIA: Prva Liga

15:00Gorica - Maribor 1:4
17:30Celje - Radomlje 2:1

SŁOWENIA: 2. SNL

13:00Beltinci - Aluminij 2:2
15:30Jadran Dekani - Rogaska 0:1
15:30NK Bistrica - Grosuplje 2:1
15:30Rudar - Triglav 0:2

SŁOWENIA: 3. SNL - East

15:30Sampion Celje - Videm 1:1
15:30Smartno - Brezice 0:5

SŁOWENIA: 3. SNL - West

18:00Sencur - Visoko 3:0

SŁOWENIA: 1. SZNL Women

11:00Cerklje K - Primorje K 3:1
15:00Olimpija K - Krim K 32:0
16:00Pomurje K - Radomlje K 6:0

SOMALIA: Nation Link Telecom Championship

14:30Elman - Sahafi 3:2

SZKOCJA: SWPL Cup Women

13:45Partick Thistle K - Celtic K 0:2
15:00Stirling University K - Glasgow K 1:2
16:00Hearts K - Spartans K 1:2pen
16:00Queen's Park K - Rangers K 0:5
17:00Hamilton K - Hibernian K 0:8
17:00Kilmarnock K - Gartcairn K 2:0
17:00Motherwell K - Dundee Utd K 2:1
17:30Glasgow City K - Aberdeen K 5:0

SZWAJCARIA: Super League

14:15Sion - Winterthur 1:3
16:30Lugano - Servette 1:0
16:30Luzern - Young Boys 1:2

SZWAJCARIA: Challenge League

14:15Vaduz - Lausanne Ouchy 0:2
16:30Bellinzona - Schaffhausen 1:3

SZWAJCARIA: Promotion League

14:30St. Gallen II - Bruhl SG 3:2
15:00Biel - Breitenrain 1:1

SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 1

14:00Coffrane - Servette U21 0:2
15:00Sarraz-Ecleplens - La Chaux-De-Fonds 1:1

SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 2

14:00Munsingen - Rotkreuz 3:1
14:30Delemont - Bassecourt 3:0
14:30Muri - Schotz 2:1
15:00Langenthal - Dornach 1:2

SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 3

16:00Kosova - Taverne 0:3

SZWECJA: Allsvenskan

15:00Sundsvall - Norrkoping 1:3
15:00Varberg - Hacken 1:1
17:30Kalmar - Helsingborg 2:0
17:30Sirius - AIK Stockholm 1:1

SZWECJA: Superettan

13:00Utsikten - Västerås SK 0:2
15:00Norrby - Skövde 0:0

SZWECJA: Dywizja 1 - Norra

13:00Karlstad - Team TG FF 1:0
16:00Vasalund - Pitea 6:3

SZWECJA: Dywizja 1 - Södra

16:00Falkenberg - Qviding 1:0

SZWECJA: Dywizja 2 - Norra Svealand

14:00Sandvikens AIK - Ragsved 2:1
15:00Jarfalla - Osteraker IFK 2:1

SZWECJA: Dywizja 2 - Västra Götaland

14:00Torslanda - Eskilsminne 0:1

SZWECJA: Dywizja 2 - Södra Svealand

14:00Arameisk-Syrianska - Karlbergs 1:3
16:00Assyriska FF - Sleipner 7:0
17:00Varmbols - Trosa-Vagnharads 0:2

SZWECJA: Division 2 - Norra Götaland

14:00Mjolby AI FF - Grebbestad 4:2
14:00Saffle SK - Yxhults IK 2:2
15:00Angered - Vanersborgs FK 4:0

SZWECJA: Allsvenskan - Kobiety

13:00IF Brommapojkarna K - Kalmar K 2:3
13:00Vittsjo K - Umeå IK K 5:0
15:00Djurgarden K - AIK K 4:2
15:00Eskilstuna United K - Kristianstad K 1:1
15:00Linköping K - Hacken K 1:5
15:00Örebro K - Rosengard K 2:4
15:00Pitea K - Hammarby K 1:1

SZWECJA: Elitettan Women

14:00Ravasens IK K - Alvsjo K 3:6
14:00Team TG FF K - Gamla Upsala K 1:1

ŚWIAT: Mecze towarzyskie

23:00Gwatemala U20 - Miami United 1:2

ŚWIAT: Mecze towarzyskie - Kobiety

16:00Brazylia U17 K - Meksyk U17 K 0:1
18:00Portugalia U17 K - Irlandia U17 K 1:0

TADŻYKISTAN: Wyszejszaja Liha

12:30CSKA Pomir Dushanbe - Ravshan Zafarabad 1:2
12:30Istaravshan - Istiqlol Dushanbe 1:1

TAJLANDIA: Thai League 1

12:30Ratchaburi - Lampang 1:0
13:00Chonburi - Nong Bua Pitchaya 2:1
13:00Port MTI FC - Bangkok Utd 1:1
14:00Buriram - Prachuap 3:1

TAJLANDIA: Thai League 2

12:30AnulowaneTrat FC - Customs Utd 1:0
13:00Uthai Thani - Nakhon Si 2:2
13:30Chainat - Ayutthaya Utd 1:0
14:00Ranong - Chiangmai Utd 0:0

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

15:00Mtibwa Sugar - Mbeya City 2:2
18:00Simba - Dodoma Jiji 3:0

TURCJA: Super Lig

13:30Alanyaspor - Giresunspor 1:1
13:30Sivasspor - Hatayspor 1:2
16:00Konyaspor - Umraniyespor 1:0
19:00Besiktas - Fenerbahce 0:0

TURCJA: 1. Lig

12:30Bandirmaspor - Samsunspor 0:0
12:30Manisa FK - Adanaspor 3:2
15:00Boluspor - Tuzlaspor 0:0
18:00Altinordu - Keciorengucu 1:4

TURCJA: 3. Lig Group 1

13:30Elazigspor - Catalca 2:1
13:30Karakopru - Eskisehirspor 3:0
14:001922 Konyaspor - Yomraspor 1:0
14:00Hacettepe 1945 - Karsiyaka 2:1
14:00Nevsehirspor - Agri 1970 1:3
14:30Belediye Derince - Yeni Amasyaspor 1:1
14:30Edirnespor - Yeni Mersin Idmanyurdu 0:1
14:30Kutahyaspor - 52 Orduspor 0:0
14:30Sile Yildizspor - Kelkit 0:0

TURCJA: 3. Lig Group 2

13:30Gumushanespor - Eynesil 1:2
13:30Igdir FK - Elazig Karakocan 5:0
13:30Ofspor - Kahramanmaras 0:0
14:00Karaman - Kestel 0:0
14:00Kirikkale Buyuk Anadolu - Ayvalikgucu 1:2
14:30Bayrampasa - Bulvarspor 0:2
14:30Kusadasispor - Ergene Velimese 4:3
18:00Orduspor 1967 - Darica Genclerbirligi 1:1

TURCJA: 3. Lig Group 3

13:30Aksaray Bld. - Bergama Bld. 0:0
13:30Arguvan - Efeler 09 1:1
13:30Fatsa Belediyespor - Cankaya FK 2:4
13:30Hopaspor - Siirt Ozel 1:1
13:30Musspor - Nigde Anadolu 1:0
14:00Kepez Belediyespor - Beyoglu Yeni Carsi 2:1
14:30Akhisarspor - Osmaniyespor 1:1
14:30Bursa - Erbaaspor 2:0
14:30Tepecik - Sapanca Genclikspor 0:0

UGANDA: Premier League

13:00Villa - Gadaffi 2:0

UKRAINA: Premier League

12:00Minaj - Dynamo Kijów 0:1
14:00Ch. Odessa - Oleksandriya 1:2
16:00FK Zoria Ługańsk - Kryvbas 2:2

UKRAINA: Persha Liga

11:00LNZ Cherkasy - Skoruk Tomakovka 3:0
12:30Dunaivtsi - Nyva Ternopil 1:1
14:00Bukovyna - FSC Mariupol 3:1

UKRAINA: Championship Women

11:00Kryvbas K - Dynamo Kijów K 6:0
11:00Ladomir K - Kołos Kowaliwka K 1:3
13:00Veres-Rivne K - Vorskla Poltava K 0:5

URUGWAJ: Pierwsza Liga - Clausura

23:00Fenix - Nacional 1:1
01:30Defensor Sp. - Albion 2:0
16:00River Plate - Maldonado 0:0
21:00Boston River - Rentistas 3:0
00:30Wanderers - Penarol 0:2

URUGWAJ: Segunda Division - Play Offy o awans

18:30Rampla Juniors - Uruguay Montevideo 1:0

USA: MLS

23:30Charlotte - Philadelphia Union 4:0
01:30CF Montreal - DC United 1:0
01:30Cincinnati - Chicago Fire 2:3
01:30Columbus Crew - New York Red Bulls 2:1
04:00San Jose Earthquakes - Minnesota 2:0
04:00Vancouver Whitecaps - Austin FC 2:0
04:30Los Angeles Galaxy - Real Salt Lake 1:1
19:00New York City - Orlando City 2:1
21:00Portland Timbers - Los Angeles FC 1:2
23:00Sporting Kansas City - Seattle Sounders 1:0

USA: USL Championship

00:30Loudoun - Detroit 0:4
01:00Hartford Athletic - Charleston 6:3
01:00Indy Eleven - FC Tulsa 2:4
01:00Miami FC - Memphis 1:0
01:00Pittsburgh - San Antonio 0:1
02:30Rio Grande - Louisville City 0:1
04:00Oakland Roots - Birmingham 2:1
04:00Orange County SC - San Diego Loyal 2:2
04:30Phoenix Rising - New York Red Bulls 2 5:1

USA: MLS Next Pro - Play Offy

23:00Columbus Crew 2 - Toronto FC II 4:3aet

USA: USL League One

01:00Greenville - Tucson 2:2
01:00North Carolina - Union Omaha 1:1
01:30Chattanooga Red Wolves - Charlotte Independ. 3:1
04:30Central Valley Fuego - Northern Colorado 0:1

USA: NISA

01:00Maryland Bobcats - Albion San Diego 1:0

USA: NWSL Women

00:00Gotham K - Portland Thorns K 3:3
01:00Washington K - Houston Dash K 1:2
01:30Racing Louisville K - Kansas City Current K 1:0
04:00Reign K - Orlando Pride K 3:0
00:00Chicago K - Angel City K 2:0

UZBEKISTAN: Super League

14:00Din. Samarkand - Olympic 1:1
15:00Pakhtakor - Nasaf Qarshi 0:1

WALIA: Premier Women

15:00Abergavenny Town K - TNS K 2:4
15:00Aberystwyth K - Cardiff Met. K 0:4
15:00Barry K - Cardiff City K 0:3
15:00Swansea K - Pontypridd K 4:0

WENEZUELA: Primera Division - Copa Libertadores - Play Offy

23:00Monagas - Metropolitanos 0:2
01:15Carabobo - Zamora 0:2

WENEZUELA: Primera Division - Puchar Ameryki Środkowej - Play Offy

23:00Portuguesa - Puerto Cabello 1:2

WENEZUELA: Segunda Division - Play Offy

22:00Academia Anzoategui - Petare 2:0
00:30Angostura - Atletico La Cruz 1:1pen

WĘGRY: OTP Bank Liga

16:30Kecskemeti - Ferencvaros 2:0
18:45Puskas Academy - MOL Fehervar 1:1

WĘGRY: Merkantil Bank Liga

15:00Bekescsaba - Mosonmagyarovari TE 0:1
15:00Dorogi - Kozarmisleny 1:3
15:00Gyirmot - Nyiregyhaza 2:3
15:00Szentlorinc - DVTK 2:0
17:00Ajka - Siofok 3:1
17:00Kazincbarcika - Győr 0:0
17:00MTK Budapest - Csakvari 1:4
17:00Pecsi - Haladas 1:0
17:00Szeged - Budafoki 2:1
17:00Tiszakecske - Soroksar 1:0

WĘGRY: NB III - East

11:00Debrecen II - Fuzesgyarmati SK 1:1
11:00Vasas II - Bekescsaba II 7:2
15:00DVTK II - Hatvan 0:1
15:00Elore - Eger SE 1:0
15:00Jaszberenyi - Hajduszoboszloi SE 4:1
15:00Karcagi - Penzugyor 1:0
15:00Korosladany MSK - BVSC-Zuglo 0:0
15:00Putnok VSE - Debreceni EAC 1:0
15:00Senyo Carnifex - Tiszaujvaros 2:3
15:00Tiszafuredi - Kisvarda II 1:0

WĘGRY: NB III - Centre

11:00Ujpest II - PTE-PEAC 2:1
12:30Hodmezovasarhely FC - Kecskemeti II 6:1
15:00ESMTK Budapest - Dunaujvaros PASE 2:0
15:00FC Dabas - Majosi 1:0
15:00Ivancsa - Paks II 2:1
15:00Szekszardi - Honved II 0:0
15:00Szolnoki - Cegledi 1:2

WĘGRY: NB III - West

11:00Győr II - VLS Veszprem 1:1
11:00Puskas Academy II - Mori SE 4:1
11:00Zalaegerszegi II - Tatabanya 1:4
15:00Budaorsi - Komaromi VSE 1:0
15:00Csornai - MOL Fehervar II 0:1
15:00III. Keruleti TVE - Bicskei 2:0
15:00Kaposvar - Balatonfuredi 2:1
15:00Nagykanizsa - Teskand 4:1
15:00Zsambek - Erdi 1:0

WĘGRY: NB I Women

14:45Ferencvaros K - Győr K 4:0
15:00Astra Hungary K - MOL Fehervar K 1:1

WIETNAM: V.League 2

10:30Dak Lak - Long An 3:1
11:00TTBD Phu Dong - BHTS Quang Nam 1:3
11:30Cong An - Can Tho 5:1
13:00Ba Ria Vung Tau - Binh Phuoc 1:1
13:00Pho Hien - Khanh Hoa 3:3

WŁOCHY: Serie B

16:15Benevento - Ascoli 1:1

WŁOCHY: Serie C - Group A

14:30Novara - L.R. Vicenza 3:0
14:30Pro Patria - Pro Vercelli 2:1
14:30Renate - Pordenone 0:0
14:30Triestina - Virtus Verona 3:2
17:30Arzignano - Trento 1:1
17:30Juventus U23 - Pergolettese 1:1
17:30Mantova - Pro Sesto 0:0
17:30Sangiuliano City - Piacenza 3:1

WŁOCHY: Serie C - Group B

14:30Ancona - Montevarchi 1:2
14:30Carrarese - Gubbio 0:2
14:30Cesena - Recanatese 2:0
14:30Entella - Imolese 0:0
14:30Fermana - Olbia 0:0
14:30Fiorenzuola - Reggiana 5:0
14:30Rimini - Alessandria 3:0
14:30San Donato - Lucchese 0:2

WŁOCHY: Serie D - Group A

15:00Asti - Sestri Levante 1:2
15:00Borgosesia - Sanremese 3:4
15:00Castanese - Legnano 2:0
15:00Castellanzese - Stresa Vergante 1:0
15:00Chieri - Casale 1:0
15:00Chisola - Fezzanese 3:2
15:00Fossano - Vado 0:2
15:00HSL Derthona - Gozzano 3:0
15:00PDHA - Ligorna 1:1
15:00Pinerolo - Bra 1:3

WŁOCHY: Serie D - Group B

15:00Arconatese - Breno 5:0
15:00Brusaporto - Desenzano 2:0
15:00Caronnese - Varesina 0:0
15:00Citta di Varese - Real Calepina 0:2
15:00Folgore Caratese - USD Casatese 0:0
15:00Franciacorta - Ciserano-Bergamo 1:2
15:00Lumezzane - Alcione Milano 3:1
15:00Ponte San Pietro - Seregno 1:1
15:00Villa Valle - Sona 2:1

WŁOCHY: Serie D - Group C

15:00Caldiero Terme - Villafranca 2:1
15:00Cjarlins Muzane - Portogruaro 0:1
15:00Dolomiti Bellunesi - Cartigliano 2:4
15:00Este - Torviscosa 2:2
15:00Legnago Salus - Adriese 0:0
15:00Levico Terme - Montebelluna 2:2
15:00Luparense - Union Clodiense 0:0
15:00Mestre - Bolzano 2:0
15:00Montecchio Maggiore - Campodarsego 3:2

WŁOCHY: Serie D - Group D

15:00AC Carpi - G.S. Bagnolese 3:0
15:00Correggese - Scandicci 3:1
15:00Crema - Ravenna 1:2
15:00Fanfulla - Sammaurese 3:0
15:00Forli - Corticella 0:1
15:00Giana Erminio - Sant'Angelo 6:1
15:00AnulowaneMezzolara - Lentigione 0:0
15:00Pistoiese - Real Forte Querceta 0:0
15:00Salsomaggiore - Prato 1:1
15:00United Riccione - Aglianese Calcio 2:4

WŁOCHY: Serie D - Group E

14:30Ghivizzano Borgo - Livorno 0:0
15:00Citta di Castello - Ponsacco 1:0
15:00Flaminia - Arezzo 0:1
15:00Follonica Gavorrano - Poggibonsi 2:1
15:00Grosseto - Trestina 0:0
15:00Orvietana - Pianese 0:1
15:00Sangiovannese - Tau 1:0
15:00Seravezza Pozzi - Montespaccato 0:0
15:00Terranuova Traiana - Ostia Mare 0:1

WŁOCHY: Serie D - Group F

15:00ASD Pineto Calcio - Vigor Senigallia 3:0
15:00Avezzano - Vastese 1:1
15:00Chieti - Cynthialbalonga 1:1
15:00Nuova Florida - Sambenedettese 1:0
15:00Porto D'Ascoli - Fano 2:0
15:00Roma City - Termoli 2:1
15:00S. N. Notaresco - Montegiorgio 0:0
15:00Trastevere Calcio - Matese 3:2
15:00US Tolentino - Vastogirardi 1:2

WŁOCHY: Serie D - Group G

13:30Atletico Uri - Paganese 1:1
14:30Casertana - Sarrabus Ogliastra 1:0
15:00Angri - SS Nola 1925 0:2
15:00Arzachena - Lupa Frascati 2:1
15:00Palmese 1914 - Aprilia 0:0
15:00Portici 1906 - Ilvamaddalena 2:3
15:00Sorrento - Tivoli Calcio 2:1
15:00Vis Artena - Cassino 1:1
15:30Pomezia - Real Monterotondo 1:2

WŁOCHY: Serie D - Group H

15:00Bitonto - Barletta 0:1
15:00Casarano - Nocerina 1:1
15:00Cavese - Matera 4:0
15:00Francavilla - Altamura 1:4
15:00Gladiator - Puteolana 2:1
15:00Lavello - A.C.D. Nardo 0:0
15:30Gravina - Afragolese 1:1
15:30Martina Calcio - Brindisi 0:2
15:30Molfetta Calcio - Citta di Fasano 2:3

WŁOCHY: Serie D - Group I

15:00AS Acireale - Lamezia Terme 1:2
15:00Licata - Catania 1:2
15:00Real Aversa - Cittanovese 1:1
15:00San Luca - Mariglianese 1:1
15:00Sancataldese - Canicatti 0:2
15:00Santa Maria Cilento - S. Agata 0:3
15:00USD Ragusa - Locri 1909 1:3
15:00Vibonese - Castrovillari 1:1

WŁOCHY: Primavera 1

11:00Bologna U19 - AC Milan U19 0:3
13:00Fiorentina U19 - Verona U19 3:0

WŁOCHY: Serie A Women

12:30Juventus K - Pomigliano K 3:0
14:30AS Roma K - Parma K 5:0

WŁOCHY: Serie B Women

11:00Napoli K - Chievo Verona K 1:0
13:00Trento K - Torres K 2:1
15:00Apulia Trani K - Cesena K 0:1
15:00Cittadella K - Tavagnacco K 4:0
15:00Genoa K - Brescia K 0:4
15:00San Marino Academy K - Ravenna K 3:1
15:00Ternana K - Lazio K 2:3
15:00Verona K - Arezzo K 3:2

WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ: Ligue 1

17:30Academie de FAD - SO Armee 1:1
20:00ASEC Mimosas - San Pedro 0:0

WYSPY OWCZE: Premier League

16:00B36 Torshavn - Vikingur 0:0
16:00Runavik - Klaksvik 0:3
18:00HB Torshavn - Toftir 1:2

ZAMBIA: Super League

13:00Buildcon - Nkwazi 0:4
15:00Zesco Utd - Power Dynamos 0:0

ZEA: UAE League

15:15Al Bataeh - Al-Wahda 0:4
15:15Al Dhafra - Al-Ahli Dubai 3:2
18:00Al-Ain - Ittihad Kalba 3:0

ZEA: Division 1

15:15Al Thaid - Al Hamriyah 1:1
15:15Masfut - Masafi 1:0
15:20Al Arabi - Al-Taawon 1:0

ZIMBABWE: Premier Soccer League

15:00CAPS Utd - Triangle 2:1
15:00Highlanders - Platinum 2:3
15:00Manica - Dynamos 0:1

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.