REFRESH

Piłka nożna » 29.09.2022 » Zakończone

ALGIERIA: U21 League

17:00Arba U21 - El Bayadh U21 2:2
17:00Biskra U21 - Magra U21 2:1
17:00Paradou U21 - Khenchela U21 2:0
18:00Setif U21 - Constantine U21 0:2

ANGLIA: Women’s Super League

19:30Everton K - Leicester K 1:0

ARGENTYNA: Liga Profesional

20:30Barracas Central - Gimnasia L.P. 1:1

ARGENTYNA: Copa Argentina

00:00Patronato - River Plate 3:2pen
03:00Boca Juniors - Quilmes 3:2

ARGENTYNA: Reserve League - druga runda

15:00River Plate 2 - Argentinos Jrs 2 1:0
16:00Aldosivi 2 - Tigre 2 0:2
16:00Atletico Tucuman 2 - Patronato 2 0:0
16:00Colon Santa Fe 2 - Estudiantes 2 3:0

ARMENIA: First League

13:00Ararat-Armenia 2 - Mika Jerevan 4:1
13:00Lernayin Artsakh 2 - Syunik 2:5
13:00West Armenia - FC Gandzasar 1:0
17:00Urartu 2 - Shirak 2 1:0

AZERBEJDŻAN: First Division

13:30Lokbatan - Imisli FK 4:0
14:00Neftci Baku 2 - Zaqatala 2:0
14:00Sabail 2 - Qarabag 2 2:1

BRAZYLIA: Serie A

00:00Corinthians - Atletico GO 2:1
00:00Coritiba - Ceara 1:0
00:00Fluminense - Juventude 4:0
00:00Fortaleza - Flamengo 3:2
02:00Cuiaba - America MG 2:1
02:45Atletico-MG - Palmeiras 0:1
02:45Goias - Botafogo RJ 0:1
02:45Internacional - Bragantino 0:0

BRAZYLIA: Serie B

00:00Ponte Preta - Cruzeiro 1:4
02:45Sport Recife - Nautico 2:1
00:00Tombense - Novorizontino 2:0

BUŁGARIA: Parva Liga

19:15Arda - Hebar 1:0

BUŁGARIA: Vtora liga

16:00Maritsa Plovdiv - Montana 1:0

CHILE: Puchar Chile

22:30Cobreloa - Magallanes 1:2pen

CHINY: Super Liga

11:30Shanghai Port - Chengdu Rongcheng 3:0
13:30Dalian Pro - Shanghai Shenhua 1:2
13:30Wuhan FC - Cangzhou 1:4

CHINY: Liga Jia

09:30Nanjing City - Xinjiang Tianshan 2:1
09:30Shenyang Urban FC - Suzhou Dongwu 3:1
09:30Shijiazhuang Gongfu - Beijing Technology 4:1
09:30Sichuan Jiuniu - Nantong Zhiyun 0:1

DANIA: 1st Division

19:00Hobro - F. Amager 1:0

EKWADOR: Serie B

02:00Ind. Juniors - Manta 2:2

EUROPA: UEFA Regions' Cup - Kwalifikacje

15:00Bavaria (Am) - Macedonia Północna (Am) 2:0
15:00Jersey (Am) - Lazio (Am) 0:1

EUROPA: Liga Mistrzów Kobiet - Kwalifikacje

14:30AS Roma K (Ita) - Sparta Praga K (Cze) 4:1
19:00Bayern Munich K (Ger) - Real Sociedad K (Esp) 3:1

FINLANDIA: Veikkausliiga - Grupa mistrzowska

17:00Honka - HJK 3:1

INDIE: Calcutta Premier Division A - Grupa mistrzowska

11:15PrzełożoneKidderpore - ATK Mohun Bagan -:-

INDONEZJA: Liga 1

11:00Barito Putera - Persik Kediri 2:2
11:00Persis Solo - PSM Makassar 1:1
15:30PSS Sleman - Persita 1:2

IZRAEL: Liga Alef South

15:30SC Dimona - H. Marmorek 1:1
17:00Hapoel Kfar Shalem - H. Bikat Hayarden 2:2

JORDANIA: Pierwsza Liga

17:00Sahab - Shabab Al Ordon 1:2
19:30Maan - Al Jazeera Amman 1:0

KANADA: U Sports

00:15PrzełożoneUPEI - Mount Allison -:-

KIRGISTAN: Premier Liga

15:00Nur-Batken - Ilbirs 0:0

KOLUMBIA: Copa Colombia

03:00Junior - Millonarios 1:0

KOSTARYKA: Primera División - Apertura

02:00Cartagines - Alajuelense 1:2
03:00Puntarenas FC - Guadalupe 0:2
04:15Saprissa - Guanacasteca 1:0

MEKSYK: Liga de Expansion MX - Apertura

00:00Celaya - Atlante 2:1
02:05Cancun - Alacranes 0:0
04:05Dorados - Leones Negros 0:2
00:00Atl. Morelia - Tepatitlan de Morelos 1:1

MEKSYK: Liga Premier Serie A - Apertura

23:00Deportiva Venados - Leviatan 3:1
23:00Escorpiones - Canamy 2:1
23:00Tritones Vallarta - Los Cabos 1:1
23:00UA Zacatecas - Mineros de Fresnillo 4:3pen
23:00Uruapan - Inter de Queretaro 5:1
00:00Colima FC - Correcaminos 2 4:2
00:00Tecos FC - Leones Negros 2 0:3
04:00Chihuahua - Mexicali 6:0
04:30Coras - Cimarrones de Sonora 2 2:3pen
19:00Tulancingo - Tampico Madero 0:2
23:00Lobos ULMX - Gavilanes de Matamoros 0:5
23:00Montaneses - Pachuca 2 1:3
23:00Real de Arteaga - Dongu 0:1
23:00Yalmakan - Cafetaleros 1:3
23:30Catedraticos Elite - La Piedad 1:1

MEKSYK: Liga Premier Serie B - Apertura

23:00Ciervos - Atl. Angelopolis 6:3
23:00Tho Mayas - Zitacuaro 3:1
03:00Calor De San Pedro - Huracanes Izcalli 0:0

NIEMCY: Oberliga Niedersachsen

19:30VfL Oldenburg - Luneburger Hansa 2:0
20:00Bersenbruck - Spelle-Venhaus 1:3

NIEMCY: Oberliga Hessen

19:00PrzełożoneGiessen - TUS Dietkirchen -:-

PANAMA: LPF - Clausura

23:00Veraguas - Independiente 2:0
01:15Potros del Este - Tauro 0:2
03:30Plaza Amador - Arabe Unido 2:2

PARAGWAJ: Division Intermedia

23:303 De Febrero - Sportivo Iteno 2:0
23:30River Plate - Atyra 0:1

PARAGWAJ: Copa Paraguay

01:00Libertad - Guarani 0:1pen

PERU: Liga 1 - Clausura

20:00Grau - Sport Boys 3:0
20:00Sporting Cristal - ADT Tarma 4:2
22:30Melgar - Binacional 2:1

ROSJA: FNL 2 - Group 3

13:00Balashikha - SKA Chabarowsk 2 2:0
18:00Saturn Ramenskoye - Dynamo Vladivostok 2:1

ROSJA: Puchar - Runda grupowa

14:00Akhmat Grozny - FK Rostów 3:1
16:30F Woroneż - Samara 0:1
19:30Sp. Moskwa - Zenit 3:0

ROSJA: Supreme Division Women - Miejsca

14:00Jenisej K - Krasnodar K 4:0

RUMUNIA: Puchar - Kwalifikacje

15:00FC Brasov - FC Hermannstadt 1:2pen
15:30CSM Alexandria - Csikszereda M. Ciuc 2:1pen
17:45Concordia - U. Cluj 0:2
20:30Viitorul Tg. Jiu - Din. Bucharest 0:1

SALWADOR: Primera Division - Apertura

23:00Jocoro - Luis Angel Firpo 2:2
23:15Platense Municipal - Dragon 0:0
23:30Aguila - Chalatenango 2:0
03:00Santa Tecla - Alianza FC 1:2
04:00Atletico Marte - FAS 0:0

SERBIA: Prva Liga

15:00Graficar Beograd - Sloboda 2:4

SERBIA: Puchar

16:00Macva - Crvena zvezda 0:2

SZWECJA: Dywizja 2 - Norra Svealand

19:00Kvarnsveden - Korsnas 3:2

ŚWIAT: Mecze towarzyskie

12:00Turcja U16 - Azerbejdżan U16 0:0
18:00Kostaryka U17 - Nikaragua U17 1:1
21:00Algieria - Sudan 2:0

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

13:00Kariobangi Sharks (Ken) - Nairobi City (Ken) 2:3pen
15:00Police FC (Ken) - Bidco United (Ken) 1:0

ŚWIAT: Mecze towarzyskie - Kobiety

11:30Szwecja U17 K - Meksyk U17 K 1:1

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

13:00Dodoma Jiji - Geita Gold 1:0
15:00Ruvu Shooting - Coastal Union 2:1

TURCJA: Puchar

13:00Diyarbekirspor - Kars 36 Spor 3:0
14:00Belediye Derince - Yeni Amasyaspor 0:1aet
16:00Menemenspor - Bigaspor 3:2
19:00Eskisehirspor - Musspor 2:3

TURKMENISTAN: Yokary Liga

13:30FC Asgabat - Energetik 1:0
13:30Merw - Nebitci 6:2

UKRAINA: Youth League

11:25Metalist 1925 U19 - Kołos Kowaliwka U19 0:2
13:00Veres Rivne U19 - Ruch Lwów U19 0:1

URUGWAJ: Copa Uruguay

01:30Defensor Sp. - River Plate 2:0
01:30Penarol - Boston River 1:0pen
02:00Cerrito - Montevideo City 0:1pen

USA: USL Championship

01:30Atlanta United 2 - Indy Eleven 0:1
04:00Sacramento Republic - Phoenix Rising 0:1

USA: USL League One

01:30North Carolina - Central Valley Fuego 2:1

USA: NISA

01:00Chattanooga - Albion San Diego 2:1
04:00California Utd. - Syracuse Pulse 3:1

UZBEKISTAN: Super League

15:30Qizilqum - Metallurg Bekabad 0:1

WENEZUELA: Segunda Division - Play Offy

16:00Atletico La Cruz - Angostura 0:1

WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ: Ligue 1

18:00ASEC Mimosas - SO Armee 2:1

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.