REFRESH

Piłka nożna » Jutro » Wszystkie mecze

AFRYKA: Puchar Narodów Afryki

17:00Sierra Leone - Gwinea Równikowa -:-
17:00Wybrzeże Kości Słoniowej - Algieria -:-
20:00Gambia - Tunezja -:-
20:00Mali - Mauretania -:-

HISZPANIA: LaLiga

19:00Getafe - Granada -:-
19:00PrzełożoneMallorca - Real Sociedad -:-

ALGIERIA: U21 League

11:00Belouizdad U21 - Oran U21 -:-
11:00Constantine U21 - USM Algier U21 -:-
11:00Magra U21 - Chlef U21 -:-
11:00MC Algier U21 - Chelghoum U21 -:-
11:00Paradou U21 - Biskra U21 -:-
11:00RC Relizane U21 - Hussein Dey U21 -:-
11:00Setif U21 - Arba U21 -:-
11:00Tlemcen U21 - Kabylie U21 -:-

ANDORA: Primera Divisió

16:00Atletic Escaldes - UE Engordany -:-
20:45UE Santa Coloma - Ordino -:-

ANGLIA: EFL Cup

20:45Arsenal - Liverpool -:-

ARABIA SAUDYJSKA: Pierwsza liga

15:50Al-Ettifaq - Abha -:-
16:10Al Shabab - Al-Fateh -:-

AZJA: Asian Cup Women

11:00Chiny K - Chińskie Tajpej K -:-
15:00Indie K - Iran K -:-

BAHRAJN: Premier Liga

15:55Al Khalidiyah - Al-Muharraq -:-
18:30Al-Najma - Al-Ahli Manama -:-

BRAZYLIA: Campeonato Alagoano

00:00Alianca - CSA -:-

BRAZYLIA: Campeonato Baiano

23:15Bahia - UNIRB -:-
01:30Doce Mel - Alagoinhas -:-

BRAZYLIA: Campeonato Maranhense - pierwsza runda

23:30Iape - Sampaio Correa -:-

BRAZYLIA: Campeonato Piauiense

00:00AE Altos - Parnahyba -:-
00:00Julho Esporte - Oeirense -:-
00:00River-PI - Corisabba -:-

BRAZYLIA: Campeonato Potiguar - pierwsza runda

00:00ABC - Potiguar -:-
00:00Potyguar - CE Forca E Luz -:-
19:00Santa Cruz de Natal - ASSU -:-

BRAZYLIA: Copa Sao Paulo de juniores - Play Offy

23:00Palmeiras U20 - Oeste U20 -:-
01:30Cruzeiro U20 - Sao Paulo U20 -:-

CYPR: Puchar Cypru

16:00Xylotympou - Omonia -:-

EGIPT: League Cup

13:30El Sharkia Lel Dokhan - Al Ittihad -:-
13:30Pyramids - Al Masry -:-
16:00Future FC - Misr Elmaqasah -:-

ETIOPIA: Premier League

15:00PrzełożoneAdama City - Hawassa -:-
15:00PrzełożoneAddis Ababa Ketema - St. George -:-
15:00PrzełożoneArba Menche - Sebeta City -:-
15:00PrzełożoneBahir Dar Kenema - Ethiopia Bunna -:-
15:00PrzełożoneDefence Force - Jimma Aba Jifar -:-
15:00PrzełożoneFasil Kenema - Dire Dawa -:-
15:00PrzełożoneHadiya Hossana - Sidama Bunna -:-
15:00PrzełożoneWolkite Kenema - Welayta Dicha -:-

GRECJA: Super League 2

14:00Diagoras - Ergotelis -:-

GRECJA: Puchar

20:30Aris - Lamia -:-

HISZPANIA: Puchar Króla

19:00Elche - Real Madryt -:-
21:30Ath. Bilbao - Barcelona -:-

HISZPANIA: Super Cup Women

19:30Levante K - Atl. Madryt K -:-

HOLANDIA: KNVB Beker

18:45PSV - Telstar -:-
21:00Ajax - Excelsior Maassluis -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Clausura

00:00UPNFM - Vida -:-
02:00Olimpia - Real Sociedad -:-
02:15Honduras Progreso - Motagua -:-
02:15Victoria - Real Espana -:-

INDIE: ISL

15:00Kerala Blasters - ATK Mohun Bagan -:-

INDIE: I-League

09:30PrzełożoneRajasthan - Churchill Brothers -:-
12:00PrzełożoneTRAU FC - Gokulam -:-
15:00PrzełożoneMohammedan - Kenkre -:-

KATAR: Division 2

15:45Al Muaidar - Al Mesaimeer -:-
15:45Al-Shahaniya - Al-Kharitiyath -:-

KOLUMBIA: Primera A - Apertura

00:00Aguilas - Bucaramanga -:-

KONGO: Ligue 1

14:00Kondzo - Inter Club -:-
15:00Cheminots - Leopard -:-
16:00JS Talangai - V. Club Mokanda -:-

KUWEJT: Crown Prince Cup

14:25Al Sahel - Al Naser -:-
17:25Khaitan - Kazma SC -:-

LIBAN: Pierwsza Liga

13:15Bourj FC - Sporting Beirut -:-
15:45Al Ansar - Shabab El Bourj SC -:-

LIBIA: Pierwsza Liga

14:00Abu Salim - Al Ahly Tripoli -:-
14:00Al-Khmes - Al Shat -:-
14:00Shabaab Al Jabal - Al Hilal -:-

MALTA: Challenge League

17:00Marsaxlokk - Melita FC -:-
21:00Qrendi - Luqa -:-
21:00Tarxien - Senglea Athletics -:-

MEKSYK: Liga MX - Clausura

04:00Leon - Atlas -:-

MEKSYK: Liga de Expansion MX - Clausura

00:00Celaya - Atlante -:-
02:05Pumas Tabasco - Tampico Madero -:-
04:05Alebrijes Oaxaca - Leones Negros -:-
00:00Tapatio - Venados -:-

MEKSYK: Liga MX U20 - Clausura

04:00Leon U20 - Atlas U20 -:-
16:00Atl. San Luis U20 - Juarez U20 -:-

MEKSYK: Liga MX Women - Clausura

02:00Santos Laguna K - Necaxa K -:-

NIGERIA: NPFL

16:00Kwara - Kano -:-
16:00Remo Stars - Abia Warriors -:-

OMAN: Sultan Cup

14:25Al Nasr - Fanja SC -:-
16:45Nizwa - Al-Rustaq -:-

PORTUGALIA: Liga 3

20:30Setubal - Santarem -:-

RWANDA: Premier League

14:00Gicumbi - Mukura Victory Sports -:-
14:00Musanze - Gasogi United -:-
14:00Police - Rutsiro -:-

SESZELE: First Division League

14:30PrzełożoneReal Maldives - Northern Dynamo -:-

SZKOCJA: Scottish Cup

20:45Hibernian - Cove Rangers -:-

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

23:15Nacional (Uru) - Barracas Central (Arg) -:-
10:30CSKA 1948 Sofia (Bul) - Yambol 1915 (Bul) -:-
13:00Legia Warszawa (Pol) - Riga FC (Lat) -:-
13:00Odense (Den) - Fredericia (Den) -:-
14:00Górnik Łęczna (Pol) - Zira (Aze) -:-
14:00Kazań (Rus) - F Woroneż (Rus) -:-
14:00Lech Poznań (Pol) - Dinamo Batumi (Geo) -:-
14:00Orijent (Cro) - Domzale (Slo) -:-
14:00Osijek (Cro) - Haladas (Hun) -:-
15:00Offenbach (Ger) - Meuselwitz (Ger) -:-
15:00Rijeka (Cro) - Budafoki (Hun) -:-
19:30Rheingold Poll (Ger) - Hurth (Ger) -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

14:00Mbeya City - Ruvu Shooting -:-

TURCJA: Super Lig

15:00Alanyaspor - Hatayspor -:-
18:00Galatasaray - Kasimpasa -:-

WŁOCHY: Puchar Włoch

21:00AS Roma - Lecce -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.FlashScore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona FlashScore.pl z powodów technicznych.