REFRESH

Piłka nożna » 26.01.2022 » Wszystkie mecze

AFRYKA: Puchar Narodów Afryki - Play Offy

17:00Wybrzeże Kości Słoniowej - Egipt -:-
20:00Mali - Gwinea Równikowa -:-

FRANCJA: Ligue 1

19:00Angers - St. Etienne -:-

AFRYKA: CAF Puchar Konfederacji - Kwalifikacje

18:00JS Kabylie (Alg) - Royal Leopards (Esw) -:-

ALBANIA: Puchar Albanii

14:00Din. Tirana - Partizani -:-
14:00Egnatia - Laci -:-
14:00Flamurtari - Vllaznia -:-
14:00Skenderbeu - Teuta -:-

ANDORA: Primera Divisió

20:45FC Santa Coloma - UE Santa Coloma -:-
21:00Carroi - Sant Julia -:-

ANGLIA: Championship

21:00West Brom - Preston -:-

ANGLIA: National League Południe

20:45Havant & W - Tonbridge -:-

ANGLIA: Premier League Cup

20:00Mansfield U23 - Wigan U23 -:-

ANGLIA: Women’s Super League

20:00Chelsea K - West Ham K -:-

ARABIA SAUDYJSKA: Division 1

13:30Al-Shoalah - Al Ain -:-
14:00Bisha - Al Akhdoud -:-
16:00Hajer - Ohod -:-

AUSTRALIA: A-League

07:05Macarthur FC - Perth Glory -:-

AZJA: Asian Cup Women

15:00Chińskie Tajpej K - Iran K -:-
15:00Indie K - Chiny K -:-

BELGIA: Jupiler League

18:45Eupen - St. Liege -:-
18:45Waregem - Leuven -:-
21:00Anderlecht - Cercle Brugge -:-
21:00Seraing - Beerschot VA -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group ACFF

20:00Waremme - Givry -:-

BRAZYLIA: Campeonato Alagoano

22:00ASA - Murici AL -:-
22:00PrzełożoneCRB - Cruzeiro Arapiraca -:-
22:00CSA - Jacyoba -:-
22:00CSE - Alianca -:-
00:00CRB - Murici AL -:-

BRAZYLIA: Campeonato Amazonense

20:30Amazonas - Manauara -:-
20:30Manaus - Fast Clube -:-
20:30Princesa Solimoes - Iranduba -:-
20:30Sao Raimundo AM - Operario Esporte Clube -:-

BRAZYLIA: Campeonato Baiano

23:15Alagoinhas - Barcelona -:-
23:15Bahia - Doce Mel -:-

BRAZYLIA: Campeonato Brasiliense

19:30Gama - Brasiliense -:-
19:30Paranoa - Capital -:-
19:30Santa Maria - Ceilandia -:-

BRAZYLIA: Campeonato Carioca - Taca Guanabara

01:00Boavista - Botafogo RJ -:-
19:30Audax RJ - Nova Iguacu -:-
22:00Volta Redonda - Vasco -:-

BRAZYLIA: Campeonato Catarinense

20:00Prospera Criciuma - Hercilio Luz -:-
23:00Barra FC - Figueirense -:-
23:00Joinville - Concordia -:-

BRAZYLIA: Campeonato Gaucho

20:00Frederiquense - Novo Hamburgo -:-
20:00Juventude - Internacional -:-
23:00Gremio - SER Caxias -:-

BRAZYLIA: Campeonato Goiano

23:30Vila Nova - Goiatuba -:-
00:30Anapolis - Goianesia -:-
00:30Aparecidense - Ipora -:-
00:30Atletico GO - CRAC -:-
00:30Gremio Anapolis - Goias -:-
00:30Morrinhos - Jataiense -:-

BRAZYLIA: Campeonato Maranhense - pierwsza runda

19:30SE Juventude - Sampaio Correa -:-

BRAZYLIA: Campeonato Matogrossense

00:30Acao - Academia -:-
20:30Nova Mutum - Luverdense -:-
20:30Sport Sinop - Gremio Sorriso -:-
20:30Uniao Rondonopolis - Cuiaba -:-
00:00Operario VG - Dom Bosco -:-

BRAZYLIA: Campeonato Mineiro

01:00Caldense - America MG -:-
21:00Cruzeiro - URT -:-
23:00Tombense - Pouso Alegre -:-
23:00Villa Nova MG - Atletico-MG -:-
00:00Democrata GV - Patrocinense -:-
00:00Uberlandia - Athletic Club -:-

BRAZYLIA: Campeonato Paraense

22:00Aguia De Maraba - Tuna Luso -:-
22:00Itupiranga - Caete -:-
22:00Tapajos - Independente -:-

BRAZYLIA: Campeonato Paranaense

00:00Cascavel - Uniao PR -:-
00:00Cianorte - Rio Branco PR -:-
00:00Londrina - Sao Joseense -:-
00:00Maringa FC - Athletico-PR -:-
00:00Operario - Coritiba -:-
00:00Parana - Azuriz -:-

BRAZYLIA: Campeonato Paulista

23:00Botafogo SP - Santo Andre -:-
01:00Corinthians - Ferroviaria -:-
19:00Agua Santa - Sao Bernardo -:-
23:00Inter de Limeira - Santos -:-
23:00Ituano - Novorizontino -:-

BRAZYLIA: Campeonato Paulista A2

14:00Portuguesa Santista - Rio Claro -:-
19:00Audax-SP - Sao Bento -:-
19:00Juventus-SP - Lemense -:-
19:00Monte Azul - Sao Caetano -:-
23:00Taubate - Oeste -:-
23:30Linense - RB Brasil -:-
00:00Velo Clube - Piracicaba -:-

BRAZYLIA: Campeonato Pernambucano

00:30Sport Recife - Sete de Setembro -:-

BRAZYLIA: Campeonato Piauiense

23:00Corisabba - Parnahyba -:-
00:00River-PI - AE Altos -:-

BRAZYLIA: Campeonato Potiguar - pierwsza runda

00:00CE Forca E Luz - America-RN -:-
00:00Globo - ASSU -:-
00:00Potiguar - Potyguar -:-
00:00Santa Cruz de Natal - ABC -:-

BRAZYLIA: Campeonato Sergipano

00:15Falcon - Itabaiana -:-
19:15CS Maruinense - Atletico Gloriense -:-
00:15Confianca - America SE -:-
00:15Lagarto - Frei Paulistano -:-

BRAZYLIA: Copa do Nordeste

00:00Nautico - Campinense -:-
23:30Botafogo PB - Sergipe -:-

CHILE: Primera División - Baraż o utrzymanie

23:00Huachipato - Copiapo -:-

CYPR: Division 2

13:30ASIL Lysi - Paralimni -:-
13:30Omonia 29th May - Ermis -:-
13:30Omonia Aradippou - Karmiotissa -:-

CYPR: Puchar Cypru

15:00Achnas - Doxa -:-
17:00Apollon - AEL Limassol -:-

CZECHY: Tipsport liga

11:00Prostejov - Pardubice -:-
13:00Brno - Trencin -:-

DR KONGO: Ligue 1

14:30Don Bosco - Sanga Balende -:-

EGIPT: League Cup

13:30Al Ittihad - Misr Elmaqasah -:-
13:30Al Masry - Future FC -:-
16:00El Sharkia Lel Dokhan - Pyramids -:-

FINLANDIA: Suomen Cup Women

17:30ONS Oulu K - OTP K -:-

FRANCJA: Ligue 2

19:00Quevilly Rouen - Amiens -:-

FRANCJA: National 2 - Group A

18:00Vannes - Guingamp II -:-

FRANCJA: National 2 - Group B

18:00Lens II - FC 93 -:-

FRANCJA: National 2 - Group C

14:30Lyon - La Duchere - Lyon II -:-
16:00Jura Sud - Saint Priest -:-

GRECJA: Super League 2

14:00Almopos - PAOK B -:-
14:00Asteras Vlachioti - Diagoras -:-
14:00Ergotelis - PAE Chania -:-
14:00Karaiskakis - Zakynthos -:-
14:00Kavala - AO Trikala -:-
14:00Kifisias - Irodotos -:-
14:00Niki Volos - O. Volos -:-
14:00PAE Egaleo - Kalamata -:-
14:00Panserraikos - Pierikos -:-
14:00Rodos - Kallithea -:-
14:00Veria - Apollon Pontou -:-
14:00Xanthi - Apollon Larissa -:-

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 1

14:00Doxa Dramas - Ethnikos Sochos -:-

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 5

14:00Ermionidas-Ermis - Agios Ierotheos -:-
14:00Santorini - Fostiras -:-

GRECJA: Puchar

16:00AEK - PAOK -:-
16:00Olympiakos - Panetolikos -:-
20:30Lamia - Aris -:-

HISZPANIA: Primera RFEF - Group 1

19:00Celta Vigo B - R. Union -:-
19:00Rayo Majadahonda - Valladolid Promesas -:-
19:00Unionistas - Internacional de Madrid -:-
21:00Badajoz - San Sebastian Reyes -:-
21:00Racing Santander - Ferrol -:-
21:00Zamora - La Coruna -:-

HISZPANIA: Primera RFEF - Group 2

19:00Algeciras - Cornella -:-
19:00Gimnastic - Andorra -:-
19:00UCAM Murcia - Linense -:-
21:00San Fernando - Betis B -:-
21:00Sanluqueno - Castellon -:-
21:00Sevilla B - Villarreal B -:-

HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 2

19:45Izarra - Osasuna B -:-

HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 5

20:00Mancha - Melilla -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 2

16:00Gijon B - Lenense -:-
18:00Llanes - L'Entregu -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 6

18:00Torrellano - Roda -:-
18:00Villarreal C - Callosa -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 7

18:00AD Torrejon - Getafe B -:-
18:00Alcorcon B - Ursaria -:-
18:00Atl. Madryt B - Villaverde San Andres -:-
18:00Carabanchel - Villaviciosa -:-
18:00Galapagar - Parla -:-
18:00Las Rozas - Trival Valderas -:-
18:00Paracuellos Antamira - Complutense -:-
18:00Pozuelo de Alarcon - RSD Alcala -:-
18:00Tres Cantos - CDE Madrid -:-
18:00Vallecano B - Moratalaz -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 8

16:00Santa Marta Tormes - Colegios Diocesanos -:-
18:00Ribert - Real Avila -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 9

18:00Atletico de Porcuna - UD San Pedro -:-
18:00CD Alhaurino - Almeria B -:-
18:00Huetor Tajar - Huetor Vega -:-
18:00Intergym Melilla - Torredonjimeno -:-
18:00Marbella - CD Torreperogil -:-
18:00Motril - Jaen -:-
18:00Torre del Mar - Malaga B -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 10

18:00Conil - Los Barrios -:-
18:00Cordoba B - Rota -:-
18:00Huelva - Ciudad de Lucena -:-
18:00Puente Genil - Sevilla C -:-
18:00Tomares UD - Cabecense -:-
18:00Xerez CD - Pozoblanco -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 12

13:00Atl. Paso - La Cuadra -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 14

18:00Arroyo - Aceuchal -:-
18:00Badajoz B - CD Calamonte -:-
18:00Jerez CF - Moralo -:-
18:00Miajadas - Azuaga -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 18

18:00Ciudad Real - Conquense -:-
18:00Guadalajara - Hogar Alcarreno -:-

HISZPANIA: Segunda Division Women

13:00Femarguin K - Tenerife B K -:-

INDIE: ISL

15:00Bengaluru FC - Chennaiyin -:-

INDONEZJA: Liga 1

09:15Persiraja Aceh - Persela -:-
14:30Persita - Persija Jakarta -:-

IRAN: Persian Gulf Pro League

14:30Havadar SC - Esteghlal F.C. -:-

KOLUMBIA: Primera A - Apertura

00:05Santa Fe - Aguilas -:-
02:10Bucaramanga - Millonarios -:-
20:00La Equidad - Once Caldas -:-
22:05Jaguares de Cordoba - Cortulua -:-
00:10Dep. Cali - Tolima -:-

KOSTARYKA: Liga de Ascenso - Clausura

22:00Barrio Mexico - Santa Ana -:-
22:00Cariari Pococi - Ad Aserri -:-
22:00Consultants Desamparados - CS Uruguay -:-
22:00Limon - Puerto Golfito FC -:-

MALTA: Premier Liga

19:00Hamrun - Birkirkara -:-
19:00Sliema - Balzan -:-

MEKSYK: Liga de Expansion MX - Clausura

00:00Tepatitlan de Morelos - Tlaxcala -:-
02:05Venados - Pumas Tabasco -:-
04:05Zacatecas Mineros - Cancun -:-
00:00Raya2 - Alebrijes Oaxaca -:-

NIEMCY: 3. Liga

19:00Duisburg - Magdeburg -:-
19:00Havelse - Wehen -:-
19:00Saarbrucken - Borussia Dortmund II -:-
19:00Verl - Meppen -:-
19:00Zwickau - Braunschweig -:-

NIEMCY: Oberliga Hamburg

19:00Hamm United - Paloma -:-

NIGERIA: NPFL

16:00Enyimba - Akwa United -:-

PORTUGALIA: Liga 3

12:00Real SC - Oriental Dragon -:-

PORTUGALIA: Campeonato de Portugal

17:00Operario - CD Rabo Peixe -:-
21:00Moncarapachense - Pinhalnovense -:-

PORTUGALIA: Puchar Ligi - Play Offy

20:45Sporting - Santa Clara -:-

PORTUGALIA: Liga Revelacao U23 - Grupa spadkowa

12:00Famalicao U23 - Guimaraes U23 -:-

SALWADOR: Primera Division - Clausura

22:0011 Deportivo - Municipal Limeno -:-
22:00Aguila - Santa Tecla -:-
22:00Alianza FC - Chalatenango -:-
22:00Jocoro - FAS -:-
22:00Luis Angel Firpo - Metapan -:-
22:00Platense Municipal - Atletico Marte -:-

SZKOCJA: Premiership

20:45Dundee Utd - Ross County -:-
20:45Hearts - Celtic -:-
20:45Motherwell - Hibernian -:-
20:45Rangers - Livingston -:-
20:45St. Johnstone - Dundee FC -:-

SZKOCJA: SWPL 1 Women

20:00Hibernian K - Motherwell K -:-

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

10:15Petrzalka (Svk) - Znojmo (Cze) -:-
11:00Jihlava (Cze) - Chrudim (Cze) -:-
11:00Podbeskidzie B-B (Pol) - GKS Katowice (Pol) -:-
12:00Arka Gdynia (Pol) - Olimpia Grudziądz (Pol) -:-
12:00Floridsdorfer AC (Aut) - Sered (Svk) -:-
13:00Belasica (Mkd) - Sloga Vinica (Mkd) -:-
13:00Ch. Odessa (Ukr) - Shkupi (Mkd) -:-
13:00Vejle (Den) - Esbjerg (Den) -:-
13:00Wisła Kraków (Pol) - Rabotnicki (Mkd) -:-
14:00Cukaricki (Srb) - Mura (Slo) -:-
14:00GKS Katowice (Pol) - Ruch Radzionkow (Pol) -:-
14:00Górnik Zabrze (Pol) - Oleksandriya (Ukr) -:-
14:00Maribor (Slo) - FK Vozdovac (Srb) -:-
14:00Mlada Bolesław (Cze) - Dukla Praga (Cze) -:-
14:00Rekord Bielsko-Biała (Pol) - Czechowice (Pol) -:-
14:00Ruzomberok (Svk) - Radnicki Nis (Srb) -:-
14:00Struga (Mkd) - Voska Sport (Mkd) -:-
14:30Gomel (Blr) - Dnepr Mogilev (Blr) -:-
15:30OdwołaneJablonec (Cze) - Bodo/Glimt (Nor) -:-
16:001. FC Union Berlin (Ger) - Aue (Ger) -:-
16:00Sparta Praga (Cze) - Lok. Moskwa (Rus) -:-
17:00Siroki Brijeg (Bih) - Velez Mostar (Bih) -:-
18:00Hodonin (Cze) - Kromeriz (Cze) -:-
18:00Illertissen (Ger) - Aalen (Ger) -:-
18:00KKS Kalisz (Pol) - Nowe Skalmierzyce (Pol) -:-
18:00Korona Kielce (Pol) - Skra Częstochowa (Pol) -:-
19:00Hamburger SV II (Ger) - Eichede (Ger) -:-
19:15Heimstetten (Ger) - Pullach (Ger) -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

16:15Kagera Sugar - Simba -:-

TURCJA: 2. Lig White Group

10:00Isparta 32 Spor - 24 Erzincanspor -:-
11:00Akhisarspor - 1922 Konyaspor -:-
11:00Ankara Demirspor - Pazarspor -:-
11:00Eskisehirspor - Kirklarelispor -:-
11:00Karacabey Belediyespor - Sanliurfaspor -:-
11:00Nazillispor - Amedspor -:-
11:00Pendikspor - 1928 Bucaspor -:-
11:00Usakspor - Zonguldak -:-

TURCJA: 2. Lig Red Group

11:00Adiyamanspor - Ankaraspor -:-
11:00Afjet Afyonspor - Soma Spor -:-
11:00Diyarbekirspor - Vanspor FK -:-
11:00Ergene Velimese - Bodrumspor -:-
11:00Etimesgut - Inegolspor -:-
11:00Kahramanmaras - Sivas Belediyespor -:-
11:00Nigde Anadolu - Trabzon FK -:-
11:00Sakaryaspor - Corum -:-
11:00Serik Belediyespor - Bayburt -:-
11:00Turgutluspor - Sariyer -:-

WŁOCHY: Serie B

20:00Lecce - L.R. Vicenza -:-

WŁOCHY: Serie C - Group A

18:00Sudtirol - Triestina -:-

WŁOCHY: Serie D - Group A

14:30Bra - Sanremese -:-
14:30Chieri - Fossano -:-
14:30Gozzano - HSL Derthona -:-
14:30Ligorna - Caronnese -:-

WŁOCHY: Serie D - Group B

14:30Caravaggio - Ponte San Pietro -:-
14:30Crema - Real Calepina -:-
14:30Legnano - Leon -:-
14:30SG City Nova - Folgore Caratese -:-

WŁOCHY: Serie D - Group D

14:30Fanfulla - Lentigione -:-
14:30Ghivizzano Borgo - Seravezza Pozzi -:-
14:30San Donnino - Forli -:-

WŁOCHY: Serie D - Group F

14:30Castelfidardo - S. N. Notaresco -:-

WŁOCHY: Serie D - Group G

14:30Afragolese - Torres -:-
14:30Aprilia - Nuova Florida -:-
14:30Cynthialbalonga - R. Monterotondo -:-
14:30Vis Artena - Carbonia -:-

WŁOCHY: Serie D - Group H

14:30Audace Cerignola - San Giorgio -:-

WŁOCHY: Serie D - Group I

14:30Biancavilla - Santa Maria Cilento -:-
14:30San Luca - Rende -:-

WŁOCHY: Primavera 2

14:00Udinese U19 - Cremonese U19 -:-

ZAMBIA: Super League

14:00Zanaco - Green Eagles -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.FlashScore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona FlashScore.pl z powodów technicznych.