REFRESH

Piłka nożna » 09.10.2022 » Kursy

ANGLIA: Premier League

15:00Crystal Palace - Leeds -:- [ 2.14 | 3.50 | 3.35 ]
15:00West Ham - Fulham -:- [ 1.76 | 3.90 | 4.50 ]
17:30Arsenal - Liverpool -:- [ 2.60 | 3.70 | 2.55 ]
20:00Everton - Manchester Utd -:- [ 3.65 | 3.60 | 2.00 ]

FRANCJA: Ligue 1

13:00Montpellier - Monaco -:- [ 3.60 | 3.85 | 1.95 ]
15:00Angers - Strasbourg -:- [ 2.60 | 3.40 | 2.65 ]
15:00Brest - Lorient -:- [ 2.33 | 3.45 | 3.00 ]
15:00Clermont - Auxerre -:- [ 2.06 | 3.50 | 3.55 ]
15:00Nice - Troyes -:- [ 1.70 | 3.90 | 4.90 ]
17:05Rennes - Nantes -:- [ 1.53 | 4.40 | 6.00 ]
20:45Lille - Lens -:- [ 2.41 | 3.65 | 2.80 ]

HISZPANIA: LaLiga

14:00Valladolid - Betis -:- [ 2.95 | 3.35 | 2.40 ]
16:15Cadiz - Espanyol -:- [ 2.85 | 3.15 | 2.60 ]
18:30Real Sociedad - Villarreal -:- [ 2.55 | 3.30 | 2.80 ]
21:00Barcelona - Celta Vigo -:- [ 1.28 | 5.80 | 10.00 ]

NIEMCY: Bundesliga

15:30B. Moenchengladbach - 1. FC Koeln -:- [ 2.01 | 3.75 | 3.45 ]
17:30Hertha Berlin - SC Freiburg -:- [ 3.05 | 3.45 | 2.30 ]
19:30VfB Stuttgart - 1. FC Union Berlin -:- [ 2.70 | 3.15 | 2.75 ]

POLSKA: PKO BP Ekstraklasa

15:00Zagłębie Lubin - Korona Kielce -:- [ 1.85 | 3.65 | 4.20 ]
17:30Lech Poznań - Radomiak Radom -:- [ 1.77 | 3.70 | 4.60 ]

POLSKA: Fortuna 1 Liga

12:40Arka Gdynia - Stal Rzeszów -:- [ 1.75 | 3.85 | 4.30 ]
15:00GKS Tychy - Skra Częstochowa -:- [ 1.88 | 3.50 | 4.05 ]
18:00Odra Opole - Puszcza Niepołomice -:- [ 2.35 | 3.30 | 2.98 ]

WŁOCHY: Serie A

12:30Torino - Empoli -:- [ 1.78 | 3.60 | 4.70 ]
15:00Monza - Spezia -:- [ 1.90 | 3.55 | 4.20 ]
15:00Salernitana - Verona -:- [ 2.47 | 3.45 | 2.80 ]
15:00Udinese - Atalanta -:- [ 2.60 | 3.40 | 2.70 ]
18:00Cremonese - Napoli -:- [ 6.40 | 4.60 | 1.48 ]
20:45AS Roma - Lecce -:- [ 1.40 | 4.80 | 7.80 ]

AFRYKA: CAF Liga Mistrzów - Kwalifikacje

15:00Flambeau du Centre (Bur) - Zamalek (Egy) -:-
15:00Royal Leopards (Esw) - Cotonsport (Cmr) -:-
15:00Vipers (Uga) - Mazembe (Drc) -:-
16:00Monastir (Tun) - Al Ahly (Egy) -:-
17:00Plateau (Nga) - Esperance Tunis (Tun) -:-
17:00Primeiro de Agosto (Ang) - Simba (Tan) -:-
17:00Rivers United (Nga) - Wydad (Mar) -:-
18:00ASEC Mimosas (Ivo) - Horoya (Gui) -:-
18:00Djoliba (Mli) - Belouizdad (Alg) -:-

AFRYKA: CAF Puchar Konfederacji - Kwalifikacje

15:00Elgeco Plus (Mad) - Marumo Gallants (Rsa) -:-
15:00Fasil Kenema (Eth) - CS Sfaxien (Tun) -:-
16:00Royal AM (Rsa) - Zesco Utd (Zam) -:-
17:00Kwara (Nga) - Berkane (Mar) -:-
18:00ASC Kara (Tog) - USM Algier (Alg) -:-
18:00Kallon (Sie) - Future FC (Egy) -:-
21:00FAR Rabat (Mar) - Ashanti GB (Gui) -:-

AFRYKA: COSAFA Championship U20

12:00Botswana U20 - Mauritius U20 -:-
15:30Eswatini U20 - Zambia U20 -:-

ALBANIA: First Division

12:30Din. Tirana - Beselidhja Lezha -:-

AMERYKA POŁUDNIOWA: South American Games Women U20

14:00Argentyna U20 K - Kolumbia U20 K -:-
16:15Paragwaj U20 K - Chile U20 K -:-

ANDORA: Primera Divisió

11:00Atletic Escaldes - Inter Escaldes -:-
13:30Ordino - UE Engordany -:-
16:00Penya - FC Santa Coloma -:-
18:30Sant Julia - UE Santa Coloma -:-

ANGLIA: Championship

13:00Huddersfield - Hull -:- [ 2.40 | 3.30 | 2.85 ]

ANGLIA: Puchar FA Trophy - Kwalifikacje

14:00Truro - Salisbury -:-

ANGLIA: Premier League 2

14:00Crystal Palace U21 - Everton U21 -:-
16:00Stoke U21 - Norwich U21 -:-

ANGOLA: Girabola League

16:00Dragao - Sporting de Benguela -:-
17:00Wiliete - Interclube -:-

ARGENTYNA: Liga Profesional

23:15Union Santa Fe - Arsenal Sarandi -:-
01:30Platense - Colon -:-
18:00Tigre - Independiente -:-
20:30Banfield - Gimnasia L.P. -:-
20:30Talleres Cordoba - Godoy Cruz -:-
23:00Boca Juniors - Aldosivi -:-

ARGENTYNA: Primera Nacional

18:10Def. de Belgrano - Gimnasia Jujuy -:-

ARGENTYNA: Torneo Federal

22:00Argentino MM - Sportivo Estudiantes -:-
22:00Atletico Parana - CDJU Gualeguaychu -:-
22:00CA Liniers - Desamparados -:-
22:00Central Norte - Douglas Haig -:-
22:00Circulo Deportivo - Camioneros Buenos Aires -:-
22:00Club Sportivo Penarol - Ciudad Bolivar -:-
22:00Crucero del Norte - Antoniana -:-
22:00Def. Pronunciamiento - Sportivo Belgrano -:-
22:00Ferro Gen. Pico - Villa Mitre -:-
22:00Gimnasia y Tiro - Gimnasia E.R. -:-
22:00Huracan Las Heras - Sansinena -:-
22:00Juventud Unida Universitario - Cipolletti -:-
22:00San Martin Formosa - Sarmiento Resistencia -:-
22:00Sol de Mayo - Olimpo -:-
22:00Sportivo Las Parejas - Boca Unidos -:-
22:00Union Sunchales - Racing Cordoba -:-

ARGENTYNA: Primera B - Play Offy o awans

02:10Ituzaingo - Fenix -:-
20:30Colegiales - Acassuso -:-

ARGENTYNA: Reserve League - druga runda

15:00Lanus 2 - Estudiantes 2 -:-
15:00Newells Old Boys 2 - Central Cordoba 2 -:-
15:00Sarmiento Junin 2 - Barracas Central 2 -:-

ARMENIA: Pierwsza Liga

14:00Ararat-Armenia - Urartu -:-
16:00Ararat - Pyunik -:-

ARUBA: Division di Honor

00:30La Fama - Estrella -:-
02:30United FC - Britannia -:-
00:00Deportivo Nacional - Santa Fe -:-

AUSTRALIA: A-League

04:00Wellington Phoenix - Adelaide United -:- [ 2.47 | 3.25 | 2.55 ]
06:00WS Wanderers - Perth Glory -:- [ 1.62 | 3.75 | 4.70 ]

AUSTRIA: Bundesliga

14:30Sturm Graz - Tirol -:- [ 1.54 | 4.30 | 5.40 ]
14:30Wolfsberger - Ried -:- [ 1.71 | 3.95 | 4.30 ]
17:00Rapid Wiedeń - Austria Wiedeń -:- [ 2.08 | 3.60 | 3.20 ]

AUSTRIA: 2. Liga

10:30Horn - Admira -:- [ 2.65 | 3.35 | 2.24 ]
10:30Sturm Graz (Am) - First Vienna -:- [ 2.01 | 3.40 | 3.05 ]

AUSTRIA: Liga Regionalna Zachód - Tyrol

10:30Reichenau - Kufstein -:-
16:00Telfs - Kitzbuhel -:-

AUSTRIA: Liga Regionalna Zachód - Salzburg

15:30Saalfelden - Bischofshofen -:-

AUSTRIA: Liga Regionalna Zachód - Vorarlberg

11:00Gofis - Brauerei Egg -:-
16:00Rothis - Altach U21 -:-
16:00Wolfurt - RW Rankweil -:-

AUSTRIA: Bundesliga - Kobiety

13:00First Vienna K - Innsbruck K -:-

AZERBEJDŻAN: Premier Liga

15:00Gabala - Qarabag -:-
17:30Sabah Baku - Kapaz -:-

AZJA: AFC Championship U17 - Kwalifikacje

06:00Australia U17 - Chiny U17 -:-
10:30Kambodża U17 - Mariany Północne U17 -:-
11:00Chińskie Tajpej U17 - Nepal U17 -:-
11:00Guam U17 - Palestyna U17 -:-
11:00Iran U17 - Hong Kong U17 -:-
12:00Singapur U17 - Bhutan U17 -:-
12:00OdwołaneTimor Wschodni U17 - Mongolia U17 -:-
13:00Korea Południowa U17 - Brunei U17 -:-
14:00Tajlandia U17 - Wietnam U17 -:-
15:00Indonezja U17 - Malezja U17 -:-
15:00Jemen U17 - Bangladesz U17 -:-
15:00Liban U17 - Katar U17 -:-
15:00Uzbekistan U17 - Sri Lanka U17 -:-
15:30Filipiny U17 - Syria U17 -:-
15:30Kirgistan U17 - Laos U17 -:-
16:00Tadżykistan U17 - Afganistan U17 -:-
18:45Oman U17 - Irak U17 -:-
20:00Indie U17 - Arabia Saudyjska U17 -:-
20:00Japonia U17 - Jordania U17 -:-
20:00Malediwy U17 - Myanmar U17 -:-

BELGIA: Jupiler League

13:30KV Mechelen - Anderlecht -:- [ 3.65 | 3.70 | 1.90 ]
16:00Eupen - Gent -:- [ 4.00 | 3.70 | 1.81 ]
18:30Charleroi - St. Liege -:- [ 2.11 | 3.60 | 3.15 ]
21:00Royale Union SG - Cercle Brugge -:- [ 1.58 | 4.10 | 5.20 ]

BELGIA: Challenger Pro League

16:00Lierse K. - St. Liege U23 -:- [ 1.70 | 3.80 | 4.20 ]
20:00Club Brugge U23 - Genk U23 -:- [ 2.50 | 3.40 | 2.50 ]

BELGIA: National Division 1

15:00Leuven B - Francs Borains -:-
15:00RFC Liege - Tienen -:-
15:00Saint Eloois - RAAL La Louviere -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group ACFF

15:00Acren - Seraing Utd 2 -:-
15:00Ganshoren - Namur -:-
15:00Jette - Hamoir -:-
15:00Stade Disonais - Warnant -:-
15:00Stockay-Warfusee - Binche -:-
15:00Verlaine - Rebecquoise -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV A

15:00Olsa Brakel - Westhoek -:-
15:00Petegem - Lokeren-Temse -:-
15:00Torhout - Aalst -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV B

15:00Beerschot VA 2 - Pepingen-Halle -:-
15:00Belisia Bilzen - K. FC Turnhout -:-
15:00Lyra-Lierse Berlaar - Sp. Hasselt -:-

BERMUDY: Premier League

01:00Somerset - St. Georges Colts -:-
20:00North Village Rams - Hamilton Parish -:-
20:00PHC Zebras - Robin Hood -:-
23:00Dandy Town Hornets - Boulevard Blazers -:-

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha

12:30Eniergietyk-BDU - Arsenal Dzyarzhynsk -:- [ 1.25 | 5.40 | 10.00 ]
14:30Isłacz Mińsk - Biełszyna -:- [ 1.80 | 3.65 | 3.85 ]
16:30Nioman Grodno - Sławija Mozyrz -:- [ 1.81 | 3.65 | 3.85 ]

BIAŁORUŚ: Pierszaja liha

12:00Maxline Rogachev - Osipovichi -:-
14:00Baranovici - FC Słonim -:-
16:00Wolna Pińsk - Petrikov -:-

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja liha Rezerwa

12:00FK Słuck 2 - BATE 2 -:-
12:30Żodzino 2 - Gomel 2 -:-

BOLIWIA: Division Profesional - Clausura

21:00Royal Pari - U. Sucre -:-
21:00Universitario de Vinto - Tomayapo -:-
23:15Guabira - Oriente Petrolero -:-

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Pierwsza Liga

15:00Posusje - Tuzla City -:- [ 3.95 | 3.40 | 1.74 ]

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Prva Liga - RS

15:00Omarska - Radnik Bijeljina -:-

BRAZYLIA: Serie A

00:00Cuiaba - Flamengo -:- [ 4.00 | 3.55 | 1.76 ]
02:00Corinthians - Athletico-PR -:- [ 1.82 | 3.40 | 3.90 ]
16:00Internacional - Goias -:- [ 1.40 | 4.30 | 6.60 ]
21:00Fortaleza - Avai -:- [ 1.62 | 3.40 | 5.20 ]
21:00Sao Paulo - Botafogo RJ -:- [ 1.78 | 3.40 | 4.10 ]
23:00Atletico-MG - Ceara -:- [ 1.52 | 3.90 | 5.40 ]
23:00Coritiba - Bragantino -:- [ 2.60 | 2.90 | 2.70 ]
23:00Fluminense - America MG -:- [ 1.62 | 3.50 | 5.00 ]

BRAZYLIA: Serie B

23:30Ituano - Guarani -:- [ 2.01 | 3.05 | 3.75 ]
23:30Tombense - CRB -:- [ 2.70 | 2.80 | 2.70 ]
23:30Vasco - Novorizontino -:- [ 1.74 | 3.20 | 4.90 ]
00:00Ponte Preta - Vila Nova -:- [ 2.15 | 2.95 | 3.50 ]
21:00Sport Recife - Cruzeiro -:- [ 2.90 | 2.85 | 2.55 ]

BRAZYLIA: Copa do Brasil U20

15:00Londrina U20 - Internacional U20 -:-
20:00Fluminense Piaui U20 - ABC U20 -:-
20:00Palmeiras U20 - Brasil de Pelotas U20 -:-
22:00Sao Raimundo RR U20 - Iape U20 -:-

BRAZYLIA: Copa Paulista - Play Offy

22:00Piracicaba - Marilia -:-

BUŁGARIA: Parva Liga

16:45Botev Vratsa - Arda -:- [ 3.05 | 3.20 | 2.22 ]
19:15CSKA 1948 Sofia - Cherno More -:- [ 1.93 | 3.40 | 3.60 ]

BUŁGARIA: Vtora liga

14:15Minyor Pernik - Spartak Pleven -:-
15:00Botev II - Yantra Gabrovo -:-

BUŁGARIA: Third League - South-East

15:00Lok. Plovdiv II - Asenovets -:-
15:00Sliven - Haskovo -:-

BUŁGARIA: Third League - South-West

15:00Septemvri Simitli - Levski II -:-

BUŁGARIA: Third League - North-East

15:00Botev Novi Pazar - Lokomotiv Ruse -:-
15:00Chernolomets - Ludogorets III -:-
15:00Dunav Ruse II - Ustrem Donchevo -:-
15:00Sportist Toshevo - Cherno More II -:-

BUŁGARIA: Third League - North-West

15:00Etar II - Vihar Slavyanovo -:-

BURKINA FASO: Premier League

18:00AS Douanes - Majestic -:-
18:00ASF Dioulasso - Salitas -:-

BURUNDI: Primus League

15:00Flambeau du Centre - Bumamuru -:-
15:00Inter Star - Olympic S. -:-
15:00Le Messager Ngozi - Vital O -:-
15:00Rukinzo - Dynamik -:-
15:00Tigre Noir - New Oil -:-
15:00TOP Junior - Musongati -:-

CHILE: Primera División

01:00U. Espanola - O'Higgins -:- [ 2.15 | 3.10 | 3.20 ]
17:30La Serena - U. De Chile -:- [ 2.70 | 3.30 | 2.33 ]
22:30Colo Colo - Curico Unido -:- [ 1.49 | 3.95 | 5.80 ]

CHILE: Primera B

20:00Magallanes - Melipilla -:-
20:00Rangers - U. De Concepcion -:-

CHINY: Super Liga

09:30Changchun Yatai - Shanghai Port -:-
13:30Beijing Guoan - Shandong Taishan -:-
13:30Dalian Pro - Chengdu Rongcheng -:-
13:30Guangzhou FC - Meizhou Hakka -:-
13:30Wuhan FC - Zhejiang Professional -:-
14:00Shenzhen - Shanghai Shenhua -:-

CHORWACJA: HNL

15:00Slaven Belupo - Osijek -:- [ 3.30 | 3.40 | 2.12 ]
17:10Gorica - Rijeka -:- [ 2.27 | 3.40 | 2.95 ]

CHORWACJA: Prva NL

15:00Croatia Zmijavci - Jarun -:- [ 2.20 | 3.20 | 2.90 ]

CYPR: Pierwsza Dywizja

17:00Ol. Nicosia - Chloraka -:- [ 2.30 | 3.20 | 2.90 ]
18:00Aris - AEK Larnaca -:- [ 2.40 | 3.15 | 2.85 ]

CYPR: Division 2

15:00Othellos Athienou - Ermis -:-

CZARNOGÓRA: Pierwsza Czarnogórska Liga

14:00Mornar - Rudar -:-
17:00Buducnost - OFK Petrovac -:-
17:00Iskra - Decic -:-
17:00Jezero - Sutjeska -:-

CZARNOGÓRA: Druga Liga

15:00Bokelj - Kom Podgorica -:-
15:00FK Podgorica - Otrant -:-
15:00Grbalj - Berane -:-
15:00OFK Niksic - Igalo -:-
15:00Zeta - Mladost DG -:-

CZECHY: 1. Liga

16:00Czeskie Budziejowice - Zlin -:- [ 2.25 | 3.45 | 3.20 ]
16:00Liberec - Banik Ostrava -:- [ 2.26 | 3.65 | 3.00 ]
16:00Slovacko - Bohemians -:- [ 1.83 | 3.90 | 4.00 ]
19:00Sigma Ołomuniec - Slavia Praga -:- [ 4.40 | 4.00 | 1.74 ]

CZECHY: Dywizja 2

10:30Sparta Praga B - Lisen -:- [ 2.45 | 3.40 | 2.65 ]
16:00Taborsko - Trzyniec -:- [ 2.12 | 3.60 | 3.05 ]
16:00Vlasim - Przybram -:- [ 2.60 | 3.30 | 2.60 ]

CZECHY: CFL - Group A

10:15Admira Prague - Bohemians 1905 B -:-
10:15Dukla Praga B - Kraluv Dvur -:-
16:00Povltavska FA - Prestice -:-

CZECHY: CFL - Group B

10:15Hradec Kralove B - Benesov -:-
10:15Pardubice B - Velvary -:-
16:00Zapy - Banik Most - Sous -:-

CZECHY: MSFL

10:15Slovacko B - Velke Mezirici -:- [ 1.30 | 4.40 | 6.54 ]
10:15Unicov - Ostrava B -:- [ 4.05 | 3.60 | 1.60 ]
10:30Zlin B - Rosice -:- [ 2.97 | 3.20 | 2.00 ]
14:30SK Hranice - Hodonin -:- [ 2.30 | 3.20 | 2.50 ]

CZECHY: Dywizja B

16:00Louny - Steti -:-

CZECHY: Dywizja C

16:00Benatky - Nachod -:-
16:00Dvur Kralove - Vysoke Myto -:-
16:00Hlinsko - Chrudim B -:-
16:00Novy Bydzov - Brandys n. Labem -:-
16:00Turnov - Velke Hamry -:-

CZECHY: Dywizja D

15:00Stara Rise - Bystrice n. Pern. -:-
15:00Tasovice - Bohunice -:-
15:00Zdar na Sazavou - Lanzhot -:-

CZECHY: Dywizja E

15:00Sumperk - Slavicin -:-

CZECHY: Division F

10:15Karwina B - Valasske Mezirici -:-
15:00Bilovec - Polanka nad Odrou -:-
15:00Frenstat p. R. - Havirov -:-
15:00Krnov - Bohumin -:-

CZECHY: Jihocesky KP

16:00Jindrichuv Hradec - Prachatice -:-
16:00Milevsko - Rudolfov -:-

CZECHY: Jihomoravsky KP

10:15Kurim - Lisen B -:-
15:30Boskovice - SK Krumvir -:-
15:30Kunstat - Bosonohy -:-
15:30Mutenice - Sparta Brno -:-

CZECHY: Kralovehradecky KP

12:30Rychnov n. Kneznou - Vysoka n. Labem -:-
15:30Cerveny Kostelec - Solnice -:-
15:30Horice - Vrchlabi -:-

CZECHY: Liberecky KP

16:00Studenec - Hradek nad Nisou -:-

CZECHY: Moravskoslezsky KP

15:00Bolatice - Hermanice -:-
15:00Moravan Oldrisov - Dolni Datyne -:-

CZECHY: Olomoucky KP

15:00Bohunovice - Litovel -:-
15:00Cechovice - Brodek u Prerova -:-
15:00Konice - Velke Losiny -:-
15:00Kostelec na Hane - Zabreh -:-
15:00SK Lipova - Rapotin -:-

CZECHY: Pardubicky KP

15:00Hermanuv Mestec - Prelouc -:-
15:00Horni Redice - Libisany -:-
15:00Lazne Bohdanec - Chocen -:-
15:00Moravany - Holice -:-
15:00Moravska Trebova - Tremosnice -:-
15:00SK Pardubicky - Ceska Trebova -:-

CZECHY: Plzensky KP

16:00Holysov - Nepomuk -:-

CZECHY: Prazsky prebor

16:00Vysehrad - Zizkov B -:-

CZECHY: Stredocesky KP

16:00Pruhonice - Nespeky -:-
16:00Sokolec - Mnichovohradistsky SK -:-
16:00Velim - Poricany -:-

CZECHY: Ustecky KP

15:00Kadan - Brna -:-

CZECHY: Vysocina KP

15:00Namest n. Oslavou - Rapotice -:-
15:00Nova Ves - Vrchovina B -:-
15:00Slavoj Polna - Okrisky -:-

CZECHY: Zlinsky KP

15:00Francova Lhota - Stitna nad Vlari -:-
15:00Nevsova - Morkovice -:-

CZECHY: 2. Liga Women

15:00Olomouc K - Lisen K -:-

DANIA: Superliga

14:00Aarhus - Midtjylland -:- [ 2.90 | 3.30 | 2.20 ]
16:00Odense - Silkeborg -:- [ 2.80 | 3.35 | 2.26 ]
18:00Randers - Brondby -:- [ 2.28 | 3.25 | 2.85 ]

DANIA: 1st Division

13:00Naestved - Koge -:- [ 2.02 | 3.30 | 3.10 ]
15:00Vejle - Helsingor -:- [ 1.59 | 3.70 | 4.50 ]

DANIA: 2nd Division

13:00AB Kopenhagen - Aarhus Fremad -:-

DOMINIKANA: LDF - Play Offy

00:00Cibao - Atletico Pantoja -:-

DR KONGO: Ligue 1

13:00Celeste - Tshinkunku -:-
13:30Blessing - US Panda -:-
15:00AC Kuya - JSK -:-
15:30Dauphins Noirs - Etoile de Kivu -:-
15:30Maniema - Renaissance -:-
17:00AC Rangers - Sanga Balende -:-

EKWADOR: Liga Pro - druga runda

01:00Dep. Cuenca - Barcelona SC -:- [ 2.70 | 3.15 | 2.31 ]
20:00Guayaquil City - Gualaceo -:- [ 2.10 | 3.15 | 3.10 ]
22:30Aucas - Mushuc Runa -:- [ 1.49 | 3.85 | 5.40 ]

ESTONIA: Meistriliiga

13:30Kuressaare - Paide -:- [ 5.20 | 4.40 | 1.42 ]
16:15Parnu JK Vaprus - Flora -:- [ 20.00 | 13.00 | 1.01 ]

ESTONIA: Esiliiga

11:30Levadia U21 - Harju Jalgpallikooli -:-

EUROPA: UEFA Regions' Cup - Kwalifikacje

18:00Galicia (Am) - Geneve (Am) -:-
18:00Pest Region (Am) - Ljubljana (Am) -:-

FILIPINY: PFL

10:00Cebu FC - Kaya -:-

FINLANDIA: Veikkausliiga - Grupa mistrzowska

15:00KuPS - Inter Turku -:- [ 1.46 | 4.00 | 6.00 ]
17:00Haka - HJK -:- [ 3.30 | 3.35 | 2.00 ]

FINLANDIA: Veikkausliiga - Grupa spadkowa

15:00Ilves - Lahti -:- [ 1.58 | 4.00 | 4.80 ]

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa C - Runda zwycięzców

15:30VIFK - OLS Oulu -:-

GIBRALTAR: National League

16:00St Josephs - Lincoln -:-
18:30Europa Point - Lions Gibraltar -:-

GRECJA: Super League

15:00OFI Crete - Olympiakos -:- [ 7.40 | 4.10 | 1.40 ]
15:30Levadiakos - PAOK -:- [ 6.00 | 3.75 | 1.53 ]
18:30Panathinaikos - Asteras T. -:- [ 1.35 | 4.10 | 9.20 ]
20:15Aris - AEK -:- [ 2.50 | 3.05 | 2.75 ]

GRECJA: Puchar

15:00Agios Nikolaos - Niki Volos -:-
15:00Apollon Larissa - Athens Kallithea -:-
15:00O.F. Ierapetra - Kifisias -:-

GRUZJA: Crystalbet Erovnuli Liga

13:30Loco. Tbilisi - Samgurali -:-
16:00Telavi - Bolnisi -:-

GRUZJA: Crystalbet Erovnuli Liga 2

13:30Georgia - Merani Martvili -:-
13:30Samtredia - Merani Tbilisi -:-
13:30Spaeri - FC Gareji Sagarejo -:-

GWATEMALA: Liga Nacional - Apertura

02:00Comunicaciones - Deportivo Mixco -:-
04:00Antigua - Santa Lucia -:-
19:00Deportivo Achuapa - Coban Imperial -:-
20:00Iztapa - Municipal -:-
20:15Malacateco - Xelaju -:-

HISZPANIA: LaLiga2

14:00Cartagena - Leganes -:- [ 2.14 | 3.10 | 3.55 ]
16:15Zaragoza - R. Oviedo -:- [ 2.37 | 3.05 | 3.15 ]
18:30Albacete - Tenerife -:- [ 2.40 | 3.15 | 2.95 ]
18:30Levante - Racing Santander -:- [ 1.75 | 3.50 | 4.70 ]
21:00Malaga - Andorra -:- [ 2.20 | 3.20 | 3.30 ]

HISZPANIA: Primera RFEF - Group 1

12:00Algeciras - Unionistas -:- [ 2.03 | 3.20 | 3.15 ]
12:00Badajoz - Ceuta -:- [ 1.94 | 3.35 | 3.25 ]
12:00Linares - Pontevedra -:- [ 2.02 | 3.15 | 3.25 ]
16:00Real Madryt B - Cordoba -:- [ 2.50 | 3.00 | 2.60 ]
17:00Celta Vigo B - Merida AD -:- [ 1.82 | 3.35 | 3.70 ]
18:00Leonesa - Fuenlabrada -:- [ 2.60 | 3.00 | 2.47 ]
18:00Rayo Majadahonda - La Coruna -:- [ 3.30 | 3.30 | 1.95 ]

HISZPANIA: Primera RFEF - Group 2

12:00Ath. Bilbao B - CF Intercity -:- [ 2.75 | 3.00 | 2.37 ]
12:00Baleares - Barcelona B -:- [ 2.50 | 3.05 | 2.50 ]
12:00R. Union - Amorebieta -:- [ 2.18 | 3.20 | 2.85 ]
12:00SD Logrones - Calahorra -:- [ 2.01 | 3.25 | 3.15 ]
16:00Sabadell - Eldense -:- [ 2.18 | 3.15 | 2.90 ]
17:00Gimnastic - Murcia -:- [ 2.15 | 3.20 | 2.95 ]
18:00Osasuna B - UD Logrones -:- [ 2.30 | 3.20 | 2.70 ]

HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 1

12:00Real Aviles - R. Oviedo B -:-
12:30Rayo Cantabria - Coruxo -:-
17:00Compostela - Guijuelo -:-
17:00Laredo - Bergantinos -:-
17:00Marino de Luanco - Polvorin -:-
17:00Palencia CA - Arenteiro -:-
17:30Burgos Promesas - Zamora -:-

HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 2

16:00Alaves B - Real Sociedad C -:-
16:00UD Logrones B - Izarra -:-
17:00Alfaro - Tarazona -:-
17:00Arenas Club - Tudelano -:-
17:00Cirbonero - Brea -:-
18:00Gernika - Sestao -:-
18:00Utebo FC - Beasain -:-

HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 3

12:00Ibiza Islas Pitiusas - Teruel -:- [ 2.40 | 3.00 | 2.70 ]
12:00Mallorca B - Espanyol B -:- [ 3.85 | 3.00 | 1.90 ]
12:00Olot - Formentera -:- [ 3.50 | 2.75 | 2.12 ]
12:00Zaragoza B - Pena Deportiva -:- [ 3.50 | 2.95 | 2.03 ]
17:00Lleida - CE Manresa -:- [ 2.17 | 2.95 | 3.10 ]
17:00Terrassa - Saguntino -:- [ 1.97 | 2.90 | 3.80 ]
17:30Alzira - Valencia B -:- [ 2.70 | 2.95 | 2.40 ]
18:00Badalona Futur - Prat -:- [ 1.75 | 2.95 | 4.70 ]

HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 4

11:00Cadiz B - Sevilla B -:- [ 2.50 | 3.10 | 2.50 ]
11:30Betis B - Velez -:- [ 1.66 | 3.25 | 4.70 ]
12:00Granada B - Cartagena B -:- [ 2.00 | 2.85 | 3.75 ]
12:30Sanluqueno - Xerez D.F.C. -:- [ 1.85 | 2.80 | 4.50 ]
17:00Antequera - Huelva -:- [ 1.84 | 3.15 | 3.85 ]
17:00Ejido - Mar Menor -:- [ 3.30 | 2.95 | 2.08 ]
17:00San Roque - Torremolinos -:- [ 2.03 | 2.75 | 3.75 ]
17:00UCAM Murcia - CD Utrera -:- [ 1.46 | 3.35 | 7.40 ]
17:00Yeclano - Mancha -:- [ 2.55 | 2.75 | 2.75 ]

HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 5

11:00Atl. Madryt B - Alcorcon B -:- [ 1.62 | 3.45 | 4.70 ]
12:00Cacereno - Leganes B -:- [ 1.64 | 3.00 | 5.60 ]
12:00CD Estepona - Cerdanyola -:- [ 1.90 | 2.95 | 4.00 ]
12:00Guadalajara - Melilla -:- [ 2.55 | 2.95 | 2.55 ]
12:00Socuellamos - Atl. Paso -:- [ 2.26 | 2.80 | 3.15 ]
12:00Union Adarve - Navalcarnero -:- [ 1.80 | 3.20 | 4.00 ]
17:00Diocesano - Villanovense -:- [ 2.12 | 3.10 | 3.05 ]
17:00Gimnastica Segoviana - Montijo -:- [ 2.13 | 2.95 | 3.25 ]
18:00Don Benito - CD Coria -:- [ 3.60 | 2.95 | 2.00 ]

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 2

12:00Gijon B - L'Entregu -:-
12:00Llanes - Union Club Ceares -:-
12:00Valdesoto - Praviano -:-
17:00Aviles Stadium - Covadonga -:-
17:00CD Colunga - Lealtad -:-
17:00Llanera - Condal -:-
17:00Tuilla - Real Titanico -:-
17:15Luarca - Caudal Deportivo -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 3

17:00Castro - UD Samano -:-
17:00Naval Reinosa - Torina -:-
17:00Tropezon - Gama -:-
18:00Vimenor - Solares -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 4

11:30Aurrera Ondarroa - Lagun Onak -:-
11:30Portugalete - Aurrera de Vitoria -:-
12:00San Ignacio - SD Deusto -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 5

11:45Grama - Girona B -:-
11:45UE Tona - CE Europa -:-
12:00Castelldefels - Vilafranca -:-
12:00Pobla Mafumet - Montanesa -:-
12:00San Cristobal CP - Badalona -:-
12:30Rapitenca - L'Hospitalet -:-
12:30UE Sants - Sant Andreu -:-
17:00Peralada - Vilassar de Mar -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 6

18:00Castellon B - Hercules B -:-
18:00Gandia - Atzeneta -:-
18:00Ilicitano - Torrent -:-
18:00Levante B - Acero -:-
18:00Roda - Torrellano -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 7

11:30AD Torrejon - Trival Valderas -:-
11:30Canillas - Getafe B -:-
11:30Collado Villalba - CDE Madrid -:-
12:00CD Mostoles - Real Aranjuez -:-
12:00RSC International - Pozuelo de Alarcon -:-
18:00RSD Alcala - Las Rozas -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 8

16:30Santa Marta Tormes - Arandina -:-
16:45Palencia CF - Unami CP -:-
17:30Almazan - Ponferradina B -:-
18:00Atl. Tordesillas - Becerril -:-
18:00Bembibre - Numancia B -:-
18:00Mirandes B - Real Avila -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 9

12:00El Palo - Motril -:-
12:00Huetor Vega - Huetor Tajar -:-
12:00Malaga City - Torre del Mar -:-
12:00Maracena - Marbella -:-
17:30Arenas Armilla - Malaga B -:-
18:00CD Torreperogil - Almeria B -:-
19:00Atletico de Porcuna - Jaen -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 10

12:00Ayamonte - Atletico Espeleno -:-
12:00Cartaya - Antoniano -:-
12:00CD Gerena - Xerez CD -:-
12:00Coria C.F. - Cordoba B -:-
17:30Sevilla C - Puente Genil -:-
18:00Ciudad de Lucena - Pozoblanco -:-
18:00Rota - Bollullos -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 11

12:00Platges de Calvia - Penya Independent -:-
12:00Portmany - Santanyi -:-
17:30Sant Jordi - Collerense -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 12

12:00Tenerife B - Las Palmas B -:-
13:00CD Marino - Villa Santa Brigida -:-
13:00La Cuadra - Panaderia -:-
13:00Mensajero - Lanzarote -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 13

10:00Real Murcia B - Bullense -:-
11:00La Union - Pulpileno -:-
17:00Caravaca - Racing Murcia -:-
17:00Deportiva Minera - UCAM Murcia B -:-
17:30Ciudad Cieza - Lorca Deportiva -:-
17:30Muleno - EG El Palmar CF -:-
18:00Aguilas FC - Molinense -:-
18:00CAP Ciudad de Murcia - Alcantarilla -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 14

12:00Llerenense - Moralo -:-
12:00Olivenza - Fuente de Cantos -:-
12:15Azuaga - Arroyo -:-
12:30La Estrella - Miajadas -:-
12:30Pueblonuevo - Jerez CF -:-
17:00UP Plasencia - Villafranca -:-
17:30Don Alvaro - Trujillo -:-
17:30Montehermoso - CD Calamonte -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 15

16:30Alesves - Azkoyen -:-
17:00CD Cantolagua - Burlades -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 16

12:00Varea - Yague -:-
16:30Calahorra B - River Ebro -:-
17:00Casalarreina - Anguiano -:-
17:00Naxara - Racing Rioja B -:-
17:00Pena Balsamaiso - Agoncillo -:-
17:30Vianes - Haro Deportivo -:-
18:00Oyonesa - CDFC Calzada -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 17

16:30Epila - Robres -:-
17:00Almudevar - Huesca B -:-
17:00La Almunia - Binefar -:-
17:00Tamarite - Ejea -:-
17:30Atletico Monzon - Caspe -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 18

12:00Azuqueca - Conquense -:-
12:00CF Talavera B - Marchamalo -:-
12:00Villarrobledo - La Solana -:-
17:00Quintanar - Illescas -:-
18:00Puertollano C.F. - Torrijos -:-
18:00Tomelloso - Tarancon -:-

HOLANDIA: Eredivisie

12:15G.A. Eagles - Cambuur -:- [ 2.22 | 3.60 | 2.95 ]
14:30Feyenoord - Twente -:- [ 1.66 | 3.95 | 4.60 ]
14:30Utrecht - Alkmaar -:- [ 3.00 | 3.70 | 2.14 ]
16:45Heerenveen - PSV -:- [ 5.20 | 4.30 | 1.55 ]
20:00Vitesse - Sittard -:- [ 1.62 | 4.10 | 4.80 ]

HOLANDIA: Tweede Divisie

14:30TEC - HFC -:-

HOLANDIA: Derde Divisie

14:00Baronie - Rosmalen -:-
14:00DEM - USV Hercules -:-
14:00Dongen - HV & CV Quick -:-
14:00FC Oss - UNA -:-
14:00Gemert - TOGB -:-
14:00GVV Unitas - ADO 20 Heemskerk -:-
14:00Watergraafsmeer - RKSV UDI -:-
14:30HSC '21 - Groene Ster -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

00:00UPNFM - Victoria -:-
01:00Real Espana - Real Sociedad -:-
03:30Vida - Motagua -:-
23:00Olancho - Honduras Progreso -:-
23:00Olimpia - Marathon -:-

INDIE: ISL

16:00Hyderabad - Mumbai City -:- [ 2.45 | 3.45 | 2.55 ]

INDONEZJA: Liga 1

10:30PrzełożonePersebaya - Barito Putera -:-
13:15PrzełożoneBhayangkara Solo - PSS Sleman -:-

IRLANDIA: Premier Division

18:00Shamrock Rovers - Shelbourne -:- [ 1.42 | 4.10 | 7.00 ]

ISLANDIA: Besta-deild karla - Grupa mistrzowska

15:00KR Reykjavik - Valur -:-
16:00Akureyri - Breidablik -:-

ISLANDIA: Besta-deild karla - Grupa spadkowa

16:00Hafnarfjordur - Leiknir -:-
16:00Vestmannaeyjar - Keflavik -:-

JAPONIA: J2 League

06:05Kofu - Okayama -:- [ 2.65 | 3.00 | 2.60 ]
07:00Kanazawa - Ryukyu -:- [ 2.47 | 3.00 | 2.85 ]
07:00Machida - Tochigi -:- [ 2.13 | 3.00 | 3.50 ]
07:00Omiya Ardija - Renofa Yamaguchi -:- [ 2.50 | 3.00 | 2.80 ]
07:00Yamagata - Mito -:- [ 1.95 | 3.30 | 3.70 ]
11:00Yokohama FC - Oita -:- [ 2.28 | 3.10 | 3.00 ]

JAPONIA: J3 League

06:00Fujieda MYFC - Yamaga -:- [ 2.10 | 3.20 | 3.00 ]
06:00Tegevajaro Miyazaki - Fukushima Utd -:- [ 2.65 | 3.05 | 2.40 ]
06:00Tottori - Iwaki -:- [ 3.95 | 3.40 | 1.74 ]
07:00Gifu - Toyama -:- [ 2.36 | 3.20 | 2.60 ]
07:00Kamatamare - Azul Claro Numazu -:- [ 2.41 | 3.00 | 2.70 ]
07:00Kitakyushu - Vanraure -:- [ 2.01 | 3.10 | 3.35 ]

JAPONIA: Nadeshiko League Kobiety

06:00Kunoichi K - Gunma K -:-

KANADA: Canadian Premier League

00:00Cavalry - Pacific FC -:-
19:00Forge - HFX Wanderers -:-
00:00Atl. Ottawa - York Utd -:-

KANADA: U Sports

00:15Saint Marys - Moncton -:-
02:45UBC Okanagan - Thompson Rivers -:-
19:00RMC - Trent -:-
00:00UFV - Trinity Western -:-

KAZACHSTAN: Pierwsza liga

12:00Atyrau - K. Almaty -:-
12:00Szachtar K. - Turan -:-
14:00FC Astana - Ordabasy -:-
14:00Taraz - Kyzylzhar -:-
16:00Maqtaaral - FK Akzhayik -:-

KAZACHSTAN: First Division

12:00Baykonur Kyzylorda - Yassy -:-
12:00Ekibastuz - Kaisar -:-
12:00FK Kyran - Okzhetpes -:-
12:00K. Almaty 2 - Shakhtar Bulat -:-
12:00Taraz-Karatau 2 - FC Astana 2 -:-
12:00Zhetysu - Igilik -:-

KENIA: Premier League

14:00APS Bomet - Kariobangi Sharks -:-
14:00Bidco United - Posta Rangers -:-
14:00Gor Mahia - Sofapaka -:-
14:00Kakamega Homeboyz - Fortune Sacco -:-
14:00KCB - Leopards -:-
14:00Tusker - Police FC -:-
14:00Ulinzi Stars - Nairobi City -:-

KOLUMBIA: Primera A - Clausura

03:00Pasto - Tolima -:- [ 1.88 | 3.25 | 3.85 ]
22:30Atl. Nacional - Aguilas -:- [ 1.68 | 3.45 | 4.70 ]
00:35Dep. Cali - America De Cali -:- [ 2.70 | 3.00 | 2.50 ]

KOLUMBIA: Primera B - Clausura

23:05Barranquilla - Orsomarso -:-
23:05Boca Juniors - Real Santander -:-
23:05Bogota - Real Cartagena -:-
23:05Chico - Llaneros -:-
23:05Cucuta - Tigres -:-
23:05Fortaleza - Valledupar -:-
23:05Huila - Atletico F.C. -:-
23:05Quindio - Leones -:-

KOREA POŁUDNIOWA: K League 1 - Grupa spadkowa

07:00Suwon - Seoul -:- [ 2.60 | 3.20 | 2.55 ]
09:30Gimcheon Sangmu - Seongnam -:- [ 1.86 | 3.50 | 3.75 ]
12:00Daegu - Suwon FC -:- [ 2.10 | 3.45 | 3.10 ]

KOREA POŁUDNIOWA: K League 2

06:30Busan - Asan -:- [ 3.30 | 3.20 | 2.00 ]
09:00Gwangju - Gyeongnam -:- [ 2.04 | 3.20 | 3.15 ]

KOSTARYKA: Primera División - Apertura - Play Offy

03:00Alajuelense - Saprissa -:-
23:00Puntarenas FC - Herediano -:-

KOSTARYKA: Liga de Ascenso - Apertura

19:15AD Sarchi - Liberia -:-
19:15Puerto Golfito FC - ADR Jicaral -:-
20:00Quepos Cambute - Carmelita -:-
21:00Escorpiones - Consultants Desamparados -:-

LIBAN: Pierwsza Liga

14:30Salam Zgharta - Nejmeh SC -:-
15:00Tadamon - Bourj FC -:-

LITWA: A Lyga

12:00Kauno Zalgiris - Hegelmann -:-
14:00Jonava - Zalgiris -:-
16:55Riteriai - Suduva -:-
19:00Banga - FK Panevezys -:-

LITWA: I Lyga

13:00FK Minija - Siauliai 2 -:-

LUKSEMBURG: Dywizja Narodowa

15:00Differdange - Hesperange -:-
15:00Ettelbruck - Kaerjeng -:-
15:00Fola - Dudelange -:-
15:00Hostert - Niedercorn -:-
15:00Mondercange - Mondorf -:-
15:00Racing Luxembourg - Jeunesse Esch -:-
15:00UNA Strassen - Wiltz -:-
15:00Union Titus Petange - Victoria Rosport -:-

ŁOTWA: Optibet Virsliga

14:00Auda - RFS -:-
14:00Metta/LU - Valmiera -:-
17:00BFC Daugavpils - FK Liepaja -:-

ŁOTWA: 1. Liga

12:00Riga FC 2 - Tukums 2000 2 -:-
13:00Dinamo Ryga - Saldus SS/Leevon -:-
14:00FK Smiltene - Jelgava -:-

MACEDONIA PÓŁNOCNA: 1. MFL

14:00Akademija Pandev - Shkupi -:-
14:00FK Skopje - Rabotnicki -:-
14:00Shkendija - Bregalnica -:-
14:00Sileks - Pobeda -:-

MACEDONIA PÓŁNOCNA: 2. MFL

14:00Lok. Skopje - Kozuf Gevgelija -:-

MALAWI: Super League

14:30PrzełożoneBlue Eagles - TN Stars -:-
14:30Dedza Dynamos - Moyale Barracks -:-
14:30Ekwendeni Hammers - Blue Eagles -:-
14:30Sable Farming - Karonga United -:-
14:30Silver Strikers - Big Bullets -:-
14:30TN Stars - MAFCO -:-

MALTA: Premier Liga

15:00Sirens - Gzira -:-
17:15Pieta Hotspurs - Balzan -:-

MALTA: Challenge League

11:00Fgura - Zurrieq -:-
15:00Attard - Swieqi -:-
15:00Sliema - San Gwann -:-
17:30Mtarfa - Tarxien -:-
17:30Vittoriosa - Melita FC -:-

MAROKO: Botola Pro

19:00Khouribga - FUS Rabat -:-

MEKSYK: Liga MX - Apertura - Play Offy

02:00Tigres - Necaxa -:- [ 1.64 | 3.50 | 5.20 ]
04:15Cruz Azul - Leon -:- [ 2.16 | 3.20 | 3.20 ]
19:00Toluca - Juarez -:- [ 1.75 | 3.30 | 4.60 ]
23:30Puebla - Guadalajara -:- [ 2.36 | 3.20 | 2.85 ]

MEKSYK: Liga de Expansion MX - Apertura

23:00Atlante - Tapatio -:- [ 1.51 | 3.65 | 5.40 ]

MEKSYK: Liga Premier Serie A - Apertura

23:00Deportiva Venados - Canamy -:-
23:00Tritones Vallarta - Mexicali -:-
23:00UA Zacatecas - Cimarrones de Sonora 2 -:-
23:00Uruapan - Gavilanes de Matamoros -:-
23:30Saltillo - Inter de Queretaro -:-
00:00Mineros de Fresnillo - Halcones de Zapopan -:-
01:00Lobos ULMX - Colima FC -:-
19:00Catedraticos Elite - Tampico Madero -:-
19:00Montaneses - Dongu -:-
19:00Tulancingo - Correcaminos 2 -:-
23:00Real de Arteaga - Cafetaleros -:-

MEKSYK: Liga Premier Serie B - Apertura

23:00Ciervos - Pioneros -:-
23:00Tho Mayas - Alebrijes de Oaxaca 2 -:-

MEKSYK: Liga MX U20 - Apertura - Play Offy

19:00Pachuca U20 - Santos Laguna U20 -:-

MOŁDAWIA: Super Liga

14:00Dinamo-Auto - S. Tiraspol -:-
17:00Balti - Zimbru -:-

MONGOLIA: Premier League

10:00FC Ulaanbaatar - Deren -:-
13:00Ulaanbaatar City - Falcons -:-

MYANMAR: National League

11:00Rakhine United - Ispe FC -:-

NIEMCY: 2. Bundesliga

13:301. FC Nürnberg - Kiel -:- [ 2.24 | 3.50 | 2.95 ]
13:30Heidenheim - Hannover -:- [ 2.10 | 3.50 | 3.25 ]
13:30Sandhausen - Magdeburg -:- [ 2.30 | 3.45 | 2.90 ]

NIEMCY: 3. Liga

13:00Dresden - Osnabruck -:- [ 2.23 | 3.35 | 2.85 ]
14:00SC Freiburg II - RW Essen -:- [ 2.03 | 3.30 | 3.25 ]

NIEMCY: Liga Regionalna Północ

14:00Kiel II - Hannover II -:-
14:00Phonix Lubeck - Bremer -:-
14:00St. Pauli II - Norderstedt -:-
14:00Teutonia Ottensen - Lubeck -:-
15:00Drochtersen/Assel - Hildesheim -:-

NIEMCY: Liga Regionalna Północno-wschodnia

13:00Greifswald - Babelsberg -:-
13:00Halberstadt - Viktoria Berlin -:-
13:00Lichtenberg - Meuselwitz -:-
13:00Luckenwalde - Berliner AK 07 -:-

NIEMCY: Liga Regionalna Zachód

14:00Aachen - B. Moenchengladbach II -:-
14:00Wattenscheid - Lippstadt -:-

NIEMCY: Liga Regionalna Południowo-zachodnia

14:00Aalen - 1. FSV Mainz 05 II -:-
14:00FC 08 Homburg - Ulm -:-

NIEMCY: Liga Regionalna Bawaria

14:00Bayern Monachium II - Wurzburger Kickers -:- [ 4.30 | 3.95 | 1.58 ]

NIEMCY: Oberliga NOFV-Nord

14:00CFC Hertha - Neustrelitz -:-
14:00Hansa Rostock II - Blau Weiss Berlin -:-
14:00TuS Makkabi Berlin - MSV Neuruppin -:-

NIEMCY: NOFV - Liga Regionalna Południe

13:00Eilenburg - Krieschow -:-
14:00Nordhausen - Plauen -:-

NIEMCY: Oberliga Schleswig-Holstein

15:00GW Siebenbaumen - Inter Turkspor Kiel -:-

NIEMCY: Oberliga Hamburg

14:30Rugenbergen - Harksheide -:-
15:00Tornesch - Niendorfer TSV -:-
15:00TSV Buchholz 08 - Sasel -:-

NIEMCY: Oberliga Bremen

11:00Geestemunde - Woltmershausen -:-
13:00Schwachhausen - Leher -:-
14:00Hemelingen - Surheide -:-

NIEMCY: Oberliga Niedersachsen

15:00FT Braunschweig - Arminia Hannover -:-
15:00Hannoverscher SC - VfL Oldenburg -:-
15:00Heeslinger - Lupo-Martini Wolfsburg -:-
15:00Luneburger Hansa - Ahlerstedt/Ottendorf -:-
15:00Pattensen - Bersenbruck -:-
15:00Spelle-Venhaus - Eintracht Celle -:-

NIEMCY: Oberliga Westfalen

15:00ASC 09 Dortmund - Eintracht Rheine -:-
15:00Bovinghausen - Delbrucker -:-
15:00Clarholz - Sprockhovel -:-
15:00Munster 2 - Gievenbeck -:-
15:00Schermbeck 2020 - Westfalia Rhynern -:-
15:00Siegen - Lotte -:-
15:00Vreden - Ennepetal -:-
15:30Finnentrop/Bamenohl - FC Gutersloh -:-

NIEMCY: Oberliga Hessen

15:00Neuhof - TUS Dietkirchen -:-
15:00RW Walldorf - Hanau -:-
15:00Steinbach Haiger II - SV Steinbach -:-

NIEMCY: Oberliga Bayern Süd

15:00Turkspor Augsburg - Dachau -:-

NIEMCY: Oberliga Baden-Württemberg

14:00Grossaspach - Goppinger SV -:-

NIEMCY: Oberliga Mittelrhein

15:00Bergisch Gladbach - Hennef -:-
15:00Freialdenhoven - Konigsdorf -:-
15:00Glesch-Paffendorf - Hurth -:-
15:00Siegburger - Wegberg-Beeck -:-
15:15Frechen - Pesch -:-
15:30Fortuna Koln II - Bonner -:-
15:30Friesdorf - Eintracht Hohkeppel -:-
15:30VfL Vichttal - FC Viktoria 08 -:-

NIEMCY: Oberliga Niederrhein

15:00Cronenberger - Germania Ratingen -:-
15:00Uerdingen - Homberg -:-
15:30Duisburg - FC Monheim -:-
15:30SC St.Tonis - SW Essen -:-
16:30Schonnebeck - Kray -:-

NIEMCY: Juniorska Bundesliga Pólnocna

10:301. FC Union Berlin U19 - Meppen U19 -:-
12:00Viktoria Berlin U19 - Werder Brema U19 -:-

NIEMCY: Juniorska Bundesliga Południowa

11:00Eintracht Trier U19 - Unterhaching U19 -:-
13:00Reutlingen U19 - 1. FSV Mainz 05 U19 -:-

NIEMCY: Juniorska Bundesliga Zachodnia

11:00Bonner U19 - SCB Viktoria Koeln U19 -:-
13:00Düsseldorf U19 - Verl U19 -:-
13:00RW Essen U19 - Preussen Munster U19 -:-

NIEMCY: 2. Bundesliga Kobiety

14:00FC Koln II K - Frankfurt II K -:-

NORWEGIA: Eliteserien

17:00Bodo/Glimt - Sandefjord -:- [ 1.14 | 7.60 | 12.00 ]
17:00Jerv - Aalesund -:- [ 3.90 | 3.70 | 1.77 ]
17:00Molde - Ham-Kam -:- [ 1.23 | 6.00 | 9.20 ]
17:00Odd - Kristiansund -:- [ 1.94 | 3.60 | 3.35 ]
17:00Strömsgodset - Tromsø -:- [ 2.30 | 3.35 | 2.80 ]
17:00Viking - Lilleström -:- [ 2.24 | 3.35 | 2.90 ]
19:00Rosenborg - Vålerenga -:- [ 1.91 | 3.60 | 3.45 ]

NORWEGIA: OBOS-ligaen

14:00Skeid - Start -:- [ 2.90 | 3.45 | 2.05 ]
14:00Sogndal - Stjordals Blink -:- [ 1.68 | 3.75 | 3.85 ]

NORWEGIA: Dywizja 2 - Grupa 2

15:00Frigg - Tromsdalen -:-
15:00Levanger - Baerum Sportsklubb -:-
16:00Traeff - Kjelsås -:-
18:00Asker - Ull/Kisa -:-
18:00Eidsvold - Brattvag -:-

NORWEGIA: Division 3 - Group 1

15:00Lyn - Ready -:-

NORWEGIA: Division 3 - Group 2

13:00Hødd 2 - Kongsvinger 2 -:-

NORWEGIA: Division 3 - Group 3

15:00Haugesund 2 - Brann 2 -:-

NORWEGIA: Division 3 - Group 5

15:30Rana FK - Byåsen -:-
16:00Innstrandens - Nardo -:-
16:00Kolstad - Bodo/Glimt 2 -:-

NORWEGIA: Division 3 - Group 6

14:00Bossekop - Funnefoss/Vormsund -:-
16:00Gjellerasen - Harstad -:-
16:30Mjondalen 2 - Senja -:-

NOWA ZELANDIA: National League - Grupa mistrzowska

01:00Wellington 2 - Auckland United -:-
03:00Melville - Wellington Olympic -:-

NOWA ZELANDIA: National League Women

04:00Auckland United K - Canterbury United K -:-

OMAN: Professional League

15:10Dhofar - Bahla -:-
17:30Al Seeb - Oman Club -:-

PANAMA: LPF - Clausura

23:00Arabe Unido - Miguelito -:-
01:15Chiriqui - San Francisco -:-
03:30Tauro - Plaza Amador -:-
23:00Independiente - Herrera -:-

PARAGWAJ: Primera Division - Clausura

22:00Ameliano - Olimpia Asuncion -:-
00:30Libertad - 12 de Octubre -:-

PARAGWAJ: Division Intermedia

15:00Atyra - Rubio Nu -:-
15:00Sportivo Iteno - Fernando de la Mora -:-

PERU: Liga 1 - Clausura

02:00Melgar - Ayacucho -:-
18:00Alianza Atl. - Grau -:-
20:15Carlos Mannucci - Sport Boys -:-
22:00Carlos Stein - U. San Martin -:-
22:30Sporting Cristal - U. de Deportes -:-

POLSKA: eWinner 2 liga

13:00Lech Poznań 2 - Śląsk Wrocław 2 -:- [ 2.18 | 3.30 | 3.20 ]
14:00Radunia Stężyca - Motor Lublin -:- [ 2.15 | 3.40 | 3.12 ]
17:15GKS Jastrzębie - Znicz Pruszków -:- [ 2.15 | 3.35 | 3.15 ]

POLSKA: III Liga - Grupa II

12:00Pogoń Szczecin II - Olimpia Grudziądz -:- [ 2.40 | 3.60 | 2.40 ]

POLSKA: III Liga - Grupa IV

15:00ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola -:- [ 2.00 | 3.65 | 2.97 ]

POLSKA: Centralna Liga Juniorów

11:00Lech Poznań U19 - Wisła Kraków U19 -:-
12:00Śląsk W. U19 - Pogoń Szczecin U19 -:-
12:30Raków Częstochowa U19 - Legnica U19 -:-
17:00Arka Gdynia U19 - Legia Warszawa U19 -:-

PORTUGALIA: Liga Portugal

16:30Boavista - Maritimo -:- [ 1.94 | 3.45 | 3.80 ]
19:00Casa Pia - Vizela -:- [ 2.38 | 3.10 | 3.05 ]
21:30Braga - Chaves -:- [ 1.29 | 5.40 | 9.20 ]

PORTUGALIA: Liga Portugal 2

12:00Covilha - Academico Viseu -:- [ 3.10 | 3.10 | 2.23 ]
15:00Moreirense - Nacional -:- [ 1.55 | 3.85 | 5.40 ]
16:30Mafra - Tondela -:- [ 2.25 | 3.15 | 3.05 ]

PORTUGALIA: Liga 3

12:00Anadia - Canelas 2010 -:- [ 2.38 | 3.00 | 2.70 ]
16:00CDC Montalegre - S. Joao Ver -:- [ 2.95 | 3.05 | 2.20 ]
16:00Fafe - Paredes -:- [ 2.23 | 3.05 | 2.90 ]
18:00Leiria - Os Belenenses -:- [ 1.75 | 3.25 | 4.10 ]

PORTUGALIA: Campeonato de Portugal

11:30Esperanca de Lagos - SC Praiense -:-
12:00Rebordosa - Maritimo B -:-
14:00Marinhense - Loures -:-
16:001º Dezembro - Alcains -:-
16:00Amarante - Maria de Fonte -:-
16:00Arronches Benfica - Uniao Da Serra -:-
16:00Atletico - Fabril do Barreiro -:-
16:00Camacha - Leca -:-
16:00Desportivo Moncao - Dumiense -:-
16:00FC Alpendorada - Beira Mar -:-
16:00Ferreiras - Imortal -:-
16:00GD Braganca - Pevidem -:-
16:00GD Resende - Machico -:-
16:00Gondomar - Lusitania FC -:-
16:00Juv. Evora - Vasco da Gama -:-
16:00Lusitano GC - Oriental Dragon -:-
16:00Merelinense - Sao Martinho -:-
16:00Mortagua - Sertanense -:-
16:00Pedras Salgadas - Brito -:-
16:00Rio Maior SC - Pero Pinheiro -:-
16:00Salgueiros - Guarda Desportiva -:-
16:00Santarem - Sintrense -:-
16:00SB Castelo Branco - Coruchense -:-
16:00Serpa - Olhanense -:-
16:00Tirsense - SC Vianense -:-
16:00Valadares Gaia - Castro Daire -:-
16:00Vilar de Perdizes - Vila Mea -:-
17:00SC Angrense - CD Rabo Peixe -:-

REUNION: Regionale 1

13:30Parfin - Jeanne d'Arc -:-

ROSJA: Premier Liga

13:00Sp. Moskwa - Samara -:- [ 1.50 | 4.40 | 5.80 ]
15:30Orenburg - Akhmat Grozny -:- [ 2.60 | 3.40 | 2.55 ]
15:30Torpedo Moscow - Nizhny Novgorod -:- [ 2.70 | 3.30 | 2.50 ]
18:00FK Rostów - Krasnodar -:- [ 2.17 | 3.70 | 2.95 ]

ROSJA: FNL

09:00SKA Chabarowsk - Kazań -:-
13:00Krasnodar 2 - Ulyanovsk -:-
14:00Akron Togliatti - Kuban -:-
15:00Dynamo Makhachkala - Ufa -:-
15:00Jarosław - Veles Moscow -:-
16:00Wołgar Astrachań - Kamaz -:-
17:00Bałtika - Neftekhimik -:-
17:00Rodina Moscow - Jenisej -:-

ROSJA: FNL 2 - Group 1

14:00Kholding - Dynamo Stavropol -:-
15:00R. Volgograd - FK Chayka -:-

ROSJA: FNL 2 - Group 2

10:00Jenisej 2 - Zvezda St. Peterburg -:-
19:00Dynamo Petersburg - Luki-Energiya -:-

ROSJA: FNL 2 - Group 4

10:00Dynamo Barnaul - Omsk -:-
11:30Ural 2 - Tiumeń -:-
12:00Chelyabinsk - Miass -:-
13:00Khimik Avgust - Zenit-Izhevsk -:-
13:00Nosta - Amkar -:-

RPA: Pierwsza liga

15:30Stellenbosch - Kaizer -:-

RPA: Motsepe Foundation Championship

15:30Pretoria U. - Cape Town All Stars -:-
15:30Uthongathi - Magesi -:-

RPA: Diski Challenge

10:00Cape Town City U23 - Chippa United U23 -:-
10:00Kaizer U23 - Sekhukhune U23 -:-
10:00Supersport U23 - Stellenbosch U23 -:-
10:00TS Galaxy U23 - Swallows U23 -:-
12:00Richards Bay U23 - Golden Arrows U23 -:-

RUMUNIA: Liga 1

14:30Sepsi Sf. Gheorghe - Farul Constanta -:- [ 2.02 | 3.30 | 3.70 ]
20:30Petrolul - FCSB -:- [ 3.85 | 3.35 | 1.95 ]

RUMUNIA: Liga 2

10:00Baia Mare - Din. Bucharest -:- [ 3.05 | 3.10 | 2.17 ]

RUMUNIA: Romanian Cup Women

12:30Botosani K - Estera Tifesti K -:-
13:30FC Arges K - Sepsi Sf. Gheorghe K -:-

SALWADOR: Primera Division - Apertura

23:00Atletico Marte - 11 Deportivo -:-
23:00Dragon - Jocoro -:-
23:15Luis Angel Firpo - Chalatenango -:-
03:00Metapan - Alianza FC -:-
23:00Platense Municipal - Aguila -:-
23:15FAS - Santa Tecla -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

15:00Cosmos - Pennarossa -:-
15:00Fiorentino - Faetano -:-
15:00Juvenes/Dogana - Virtus -:-

SERBIA: Super Liga

15:00Cukaricki - Javor -:-
15:30Crvena zvezda - Sp. Subotica -:-
19:30FK Vozdovac - Partizan -:-

SERBIA: Prva Liga

15:00RFK Novi Sad - Macva -:-
17:00Sloboda - Radnicki Beograd -:-

SERBIA: Srpska Liga - Vojvodina

10:00Radnicki Zrenjanin - Becej -:-

SERBIA: Srpska Liga - East

11:00Car Konstantin - Paracin -:-
11:00SFS Borac - Buducnost Popovac -:-
15:00Brzi Brod - Toplicanin -:-

SERBIA: Srpska Liga - West

15:00OFK Mihajlovac - Radevac -:-

SINGAPUR: Premier League

11:30Geylang - Tanjong Pagar -:-

SŁOWACJA: Fortuna liga

17:30Dun. Streda - Zilina -:- [ 1.81 | 3.75 | 3.95 ]
18:00Trencin - Slovan Bratysława -:- [ 3.95 | 3.80 | 1.80 ]

SŁOWACJA: 2. liga

10:30Raca - Presov -:- [ 4.65 | 4.00 | 1.60 ]

SŁOWACJA: 3. Liga - East

15:001.FK Svidnik - Spisska Nova Ves -:-
15:00Filakovo - Slavia TU Kosice -:-
15:00Oravske Vesele - Namestovo -:-

SŁOWACJA: 3. Liga - West

15:00Galanta - Sala -:-
15:00Malzenice - Vrakuna Bratislava -:-
15:00Podkonice - Inter Bratysława -:-

SŁOWACJA: 4. liga - Bratislava

15:30D. Luzna - Bernolakovo -:-
15:30Ivanka pri Dunaji - Domino -:-
15:30Malacky - Rovinka -:-
15:30Nova Dedinka - Jarovce -:-
15:30Tomasov - Rohoznik -:-

SŁOWACJA: 4. liga - Central

10:30Besenova - Salkova -:-
14:30Krasno - Lip. Hradok -:-
14:30SK Javornik Makov - Zarnovica -:-

SŁOWACJA: 4. liga - East

14:30Gerlachov - Mladost Kalsa -:-
14:30Lubovna - FK Cana -:-
14:30Medzilaborce - Medzev -:-
14:30Raslavice - Sabinov -:-
14:30Sobrance-Sobranecko - Kechnec -:-
14:30Sokol Lubotice - Spisske Podhradie -:-
14:30Velky Saris - Sokolany -:-

SŁOWACJA: 4. liga - West

14:30Crystal - Gbely -:-
14:30Imel - Hurbanovo -:-
14:30Nitra - Kolarovo -:-
14:30Pata - Gabcikovo -:-
14:30Trebatice - Levice -:-
14:30Z. Moravce-Vrable B - Blava Jaslovske Bohunice -:-

SŁOWENIA: Prva Liga

15:00Bravo - O. Ljubljana -:- [ 3.15 | 3.30 | 2.00 ]
20:15Mura - Celje -:- [ 2.20 | 3.25 | 2.80 ]

SŁOWENIA: 2. SNL

18:00NK Krka - Rudar -:-

SŁOWENIA: 3. SNL - East

10:30Videm - Smartno -:-
15:30Cirkulane - Drava -:-

SŁOWENIA: 3. SNL - West

15:30Fama Vipava - Skofja Loka -:-

SOMALIA: Nation Link Telecom Championship

14:30Elman - Gaadiidka -:-

SZKOCJA: Premiership

16:00Kilmarnock - Hearts -:- [ 3.15 | 3.30 | 2.10 ]

SZKOCJA: Lowland League

16:00Stirling University - Civil Service Strollers -:-

SZWAJCARIA: Super League

14:15Servette - Luzern -:- [ 2.11 | 3.50 | 2.95 ]
16:30Lugano - Basel -:- [ 2.55 | 3.45 | 2.40 ]
16:30Zurich - Winterthur -:- [ 1.62 | 3.90 | 4.40 ]

SZWAJCARIA: Challenge League

14:15Schaffhausen - Vaduz -:- [ 2.15 | 3.15 | 2.95 ]

SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 2

15:00Black Stars - Delemont -:-

SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 3

15:00Grasshopper II - Kosova -:-

SZWECJA: Allsvenskan

15:00Elfsborg - Kalmar -:- [ 1.97 | 3.45 | 3.30 ]
15:00Malmo FF - Värnamo -:- [ 1.25 | 5.20 | 9.20 ]
15:00Sundsvall - Göteborg -:- [ 3.95 | 3.75 | 1.72 ]
17:30AIK Stockholm - Helsingborg -:- [ 1.46 | 4.20 | 5.60 ]
17:30Djurgarden - Hacken -:- [ 1.91 | 3.55 | 3.35 ]

SZWECJA: Superettan

13:00Brommapojkarna - Utsikten -:- [ 1.68 | 3.80 | 4.30 ]
15:00Östersund - AFC Eskilstuna -:- [ 2.37 | 3.55 | 2.60 ]

SZWECJA: Dywizja 1 - Norra

13:00Gefle - Orebro Syr. -:-
15:00Pitea - Hammarby TFF -:-
16:00Team TG FF - Vasalund -:-

SZWECJA: Dywizja 1 - Södra

15:00Atvidabergs - Trollhättan -:-
16:00Oddevold - Angelholm -:-

SZWECJA: Dywizja 2 - Norrland

14:00Umeå - Storfors AIK -:-

SZWECJA: Dywizja 2 - Norra Svealand

16:45Ragsved - Skiljebo -:-
17:00Kungsangen - Jarfalla -:-

SZWECJA: Dywizja 2 - Västra Götaland

14:00BK Astrio - Landvetter -:-
14:00Frölunda - Tolo -:-
14:00Varbergs GIF - Torslanda -:-

SZWECJA: Dywizja 2 - Södra Götaland

13:00Osterlen FF - Hassleholms IF -:-

SZWECJA: Dywizja 2 - Södra Svealand

12:00Karlbergs - Assyriska FF -:-
14:00United Nordic - Huddinge -:-
18:00Lidingo IFK - Nykopings -:-

SZWECJA: Division 2 - Norra Götaland

14:00Nordvarmland - Grebbestad -:-
17:00Vanersborgs FK - Karlslund -:-

ŚWIAT: Mecze towarzyskie - Kobiety

00:00Kolumbia K - Paragwaj K -:-
07:55Japonia K - Nowa Zelandia K -:-
10:00Cypr K - Liechtenstein K -:-
14:00Jordania K - Egipt K -:-
16:30Polska K - Argentyna K -:-

TADŻYKISTAN: Wyszejszaja Liha

12:00Faizkand - Eskhata -:-
12:00Istiqlol Dushanbe - Ravshan -:-
12:00Ravshan Zafarabad - Khujand -:-

TAJLANDIA: Thai League 1

12:30Bangkok Utd - Chiangrai -:- [ 1.73 | 3.35 | 4.10 ]
13:00Khonkaen Utd. - Chonburi -:- [ 3.45 | 3.35 | 1.88 ]
13:00Lampang - Nakhon Ratchasima FC -:- [ 2.65 | 3.20 | 2.35 ]
14:00Muangthong - Port MTI FC -:- [ 2.34 | 3.30 | 2.55 ]

TAJLANDIA: Thai League 2

12:30Chiangmai Utd - Chainat -:-
13:00Ayutthaya Utd - Nakhon Pathom -:-
13:30Raj Pracha - Trat FC -:-
14:00Rayong FC - Samut Prakan City -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

15:00Mtibwa Sugar - Tanzania Prisons -:-

TUNEZJA: Ligue 2

16:00Gafsa - Hammam-Lif -:-
16:00Jeunesse Sportive - Sporting Ben Arous -:-
16:00Kalaa - Moknine -:-
16:00Msaken - AS Djerba -:-
16:00Stade Gabesien - EM Mahdia -:-
16:00Zarzis - SS Sfaxien -:-

TURCJA: Super Lig

13:30Umraniyespor - Kayserispor -:- [ 2.55 | 3.45 | 2.55 ]
16:00Hatayspor - Alanyaspor -:- [ 2.48 | 3.35 | 2.65 ]
19:00Fenerbahce - Karagumruk -:- [ 1.41 | 4.70 | 6.20 ]

TURCJA: 1. Lig

12:30Tuzlaspor - Altinordu -:-
15:00Yeni Malatyaspor - Erzurumspor -:-
18:00Denizlispor - Pendikspor -:-

TURCJA: 2. Lig White Group

14:30Arnavutkoy Bl. - Duzcespor -:-
14:30Nazillispor - Bayburt -:-
14:30Soma Spor - Inegolspor -:-
17:30Bursaspor - Tarsus -:-
18:00Afyonspor - Ankaraspor -:-
18:00Batman Petrolspor - Erokspor -:-
18:00Corum - Amedspor -:-
18:00Isparta 32 Spor - Menemenspor -:-
18:00Sanliurfaspor - 24 Erzincanspor -:-

TURCJA: 2. Lig Red Group

14:00Ankara Demirspor - Trabzon FK -:-
14:00Etimesgut - Zonguldak -:-
14:00Kastamonuspor - Adiyaman FK -:-
14:00Kirsehir Belediyespor - Pazarspor -:-
14:00Serik Belediyespor - Balikesirspor -:-
14:30Kocaelispor - Fethiyespor -:-
14:30Sariyer - Usakspor -:-
18:001928 Bucaspor - Kirklarelispor -:-
18:00Diyarbekirspor - Iskenderunspor -:-
18:00Karacabey Belediyespor - Vanspor FK -:-

TURCJA: 3. Lig Group 1

13:30Agri 1970 - Belediye Derince -:-
13:30Kelkit - Hacettepe 1945 -:-
13:30Yomraspor - Sile Yildizspor -:-
14:00Yeni Amasyaspor - 1922 Konyaspor -:-
18:0052 Orduspor - Elazigspor -:-
18:00Eskisehirspor - Edirnespor -:-
18:00Karsiyaka - Karakopru -:-
18:00Yeni Mersin Idmanyurdu - Kutahyaspor -:-

TURCJA: 3. Lig Group 2

13:30Elazig Karakocan - Orduspor 1967 -:-
13:30Eynesil - Bayrampasa -:-
13:30Kahramanmaras - Igdir FK -:-
14:30Ayvalikgucu - Kusadasispor -:-
14:30Ergene Velimese - Gumushanespor -:-

TURCJA: 3. Lig Group 3

13:30Erbaaspor - Musspor -:-
13:30Osmaniyespor - Arguvan -:-
13:30Siirt Ozel - Kepez Belediyespor -:-
14:00Nigde Anadolu - Fatsa Belediyespor -:-
14:30Beyoglu Yeni Carsi - Tepecik -:-
14:30Sapanca Genclikspor - Akhisarspor -:-

UGANDA: Premier League

15:00Arua Hill - Kampala City -:-

UKRAINA: Premier League

12:00Dnipro-1 - FK Zoria Ługańsk -:- [ 2.40 | 3.45 | 2.48 ]
14:00Kryvbas - Minaj -:- [ 2.11 | 3.35 | 2.95 ]
16:00Dynamo Kijów - Ruch Lwów -:- [ 1.26 | 5.00 | 8.80 ]

UKRAINA: Persha Liga

16:00FC Chernihiv - Kremin -:-
16:00Nyva Ternopil - Bukovyna -:-
16:00SC Poltava - Skoruk Tomakovka -:-

UKRAINA: Youth League

12:00Oleksandriya U19 - Metalist 1925 U19 -:-

UKRAINA: Championship Women

16:00Kołos Kowaliwka K - Vorskla Poltava K -:-

URUGWAJ: Pierwsza Liga - Clausura

00:30Nacional - Defensor Sp. -:- [ 1.53 | 3.85 | 5.60 ]
16:00Montevideo City - Wanderers -:- [ 2.17 | 3.30 | 3.10 ]
21:00Liverpool M. - Boston River -:- [ 1.98 | 3.25 | 3.55 ]
00:30Penarol - Plaza Colonia -:- [ 1.46 | 3.95 | 6.40 ]

URUGWAJ: Segunda Division - Play Offy o awans

18:30Uruguay Montevideo - Rampla Juniors -:-

USA: MLS

20:30Atlanta Utd - New York City -:- [ 1.94 | 3.70 | 3.40 ]
20:30Chicago Fire - New England Revolution -:- [ 2.13 | 3.55 | 3.05 ]
20:30DC United - Cincinnati -:- [ 3.00 | 3.60 | 2.13 ]
20:30Inter Miami - CF Montreal -:- [ 2.07 | 3.75 | 3.05 ]
20:30New York Red Bulls - Charlotte -:- [ 1.70 | 3.85 | 4.40 ]
20:30Orlando City - Columbus Crew -:- [ 1.86 | 3.75 | 3.60 ]
20:30Philadelphia Union - Toronto FC -:- [ 1.45 | 4.60 | 5.80 ]
23:00Austin FC - Colorado Rapids -:- [ 1.76 | 3.90 | 3.95 ]
23:00FC Dallas - Sporting Kansas City -:- [ 1.84 | 3.70 | 3.75 ]
23:00Houston Dynamo - Los Angeles Galaxy -:- [ 2.90 | 3.65 | 2.16 ]
23:00Los Angeles FC - Nashville SC -:- [ 1.61 | 4.10 | 4.60 ]
23:00Minnesota - Vancouver Whitecaps -:- [ 1.77 | 3.85 | 3.90 ]
23:00Real Salt Lake - Portland Timbers -:- [ 1.93 | 3.75 | 3.40 ]
23:00Seattle Sounders - San Jose Earthquakes -:- [ 1.66 | 3.95 | 4.40 ]

USA: USL Championship

01:00Hartford Athletic - Oakland Roots -:-
01:00Indy Eleven - Charleston -:-
01:30Tampa Bay - Loudoun -:-
02:30FC Tulsa - Monterey Bay -:-
02:30Rio Grande - Phoenix Rising -:-
03:30El Paso - Orange County SC -:-
04:00Las Vegas Lights - Miami FC -:-
04:30LA Galaxy 2 - Atlanta United 2 -:-
22:00Memphis - New York Red Bulls 2 -:-
23:00Birmingham - San Antonio -:-
23:00Sacramento Republic - Pittsburgh -:-
00:00San Diego Loyal - New Mexico -:-

USA: USL League One

01:00Greenville - Charlotte Independ. -:-
01:00North Carolina - Chattanooga Red Wolves -:-
02:00Forward Madison - Richmond Kickers -:-
02:00Union Omaha - Tormenta -:-
03:00Northern Colorado - Tucson -:-

USA: NISA

03:00Albion San Diego - California Utd. -:-
04:00LA Force - Maryland Bobcats -:-

UZBEKISTAN: Super League

14:00Termez Surkhon - Pakhtakor -:-
15:00Navbahor Namangan - Din. Samarkand -:-
16:00Nasaf Qarshi - Sogdiana -:-

WENEZUELA: Primera Division - Copa Libertadores - Play Offy

23:00Metropolitanos - Zamora -:-
01:15Carabobo - Monagas -:-

WENEZUELA: Primera Division - Puchar Ameryki Środkowej - Play Offy

23:00Lara - Portuguesa -:-

WENEZUELA: Segunda Division - Play Offy

22:00Angostura - Academia Anzoategui -:-

WĘGRY: OTP Bank Liga

15:30Paks - Puskas Academy -:- [ 2.47 | 3.50 | 2.50 ]
18:00Ferencvaros - Debrecen -:- [ 1.28 | 5.40 | 8.20 ]

WĘGRY: Merkantil Bank Liga

15:00Budafoki - Kozarmisleny -:-
15:00Dorogi - Csakvari -:-
15:00Gyirmot - Haladas -:-
15:00Szeged - Mosonmagyarovari TE -:-
15:00Szentlorinc - Nyiregyhaza -:-
17:00Ajka - Tiszakecske -:-
17:00Bekescsaba - DVTK -:-
17:00Kazincbarcika - Siofok -:-
17:00Pecsi - Soroksar -:-
20:15MTK Budapest - Győr -:-

WĘGRY: NB III - East

11:00Bekescsaba II - DVTK II -:-
13:00Debrecen II - Putnok VSE -:-
15:00BVSC-Zuglo - Debreceni EAC -:-
15:00Eger SE - Jaszberenyi -:-
15:00Fuzesgyarmati SK - Vasas II -:-
15:00Hajduszoboszloi SE - Korosladany MSK -:-
15:00Kisvarda II - Senyo Carnifex -:-
15:00Penzugyor - Elore -:-
15:00Tiszafuredi - Hatvan -:-
15:00Tiszaujvaros - Karcagi -:-

WĘGRY: NB III - Centre

11:00Ferencvaros II - Bank -:-
11:00Honved II - ESMTK Budapest -:-
11:00Kecskemeti II - FC Dabas -:-
11:00MTK II - Ivancsa -:-
15:00OdwołaneDunaujvaros PASE - Makoi -:-
15:00Hodmezovasarhely FC - Szolnoki -:-
15:00Majosi - Szekszardi -:-
15:00Monori - Ujpest II -:-
15:00PTE-PEAC - Cegledi -:-

WĘGRY: NB III - West

11:00MOL Fehervar II - III. Keruleti TVE -:-
15:00Balatonfuredi - Zalaegerszegi II -:-
15:00Bicskei - Puskas Academy II -:-
15:00Erdi - Nagykanizsa -:-
15:00Kaposvar - Győr II -:-
15:00Komaromi VSE - Csornai -:-
15:00Mori SE - Kelen -:-
15:00Tatabanya - Budaorsi -:-
15:00Teskand - VLS Veszprem -:-
15:00Zsambek - Gyirmot II -:-

WIETNAM: V.League 1

13:00Gia Lai - Ho Chi Minh -:-
13:00Hong Linh Ha Tinh - Song Lam Nghe An -:-
14:15Viettel - Hai Phong -:-

WIETNAM: National League Women

10:30Ha Noi 2 K - Ha Noi K -:-
13:00TKS Viet Nam K - Thai Nguyen K -:-

WŁOCHY: Serie B

16:15Como - Perugia -:- [ 2.55 | 3.10 | 2.60 ]
16:15Sudtirol - Benevento -:- [ 2.80 | 3.00 | 2.46 ]

WŁOCHY: Serie C - Group A

14:30AlbinoLeffe - Novara -:- [ 2.90 | 2.90 | 2.35 ]
14:30FeralpiSalo - Pro Vercelli -:- [ 1.86 | 3.10 | 3.80 ]
14:30Lecco - Sangiuliano City -:- [ 2.14 | 3.00 | 3.10 ]
14:30L.R. Vicenza - Pro Patria -:- [ 1.91 | 3.10 | 3.65 ]
14:30Pergolettese - Padova -:- [ 3.00 | 2.95 | 2.24 ]
14:30Piacenza - Juventus U23 -:- [ 2.42 | 2.90 | 2.80 ]
14:30Pordenone - Arzignano -:- [ 1.70 | 3.20 | 4.70 ]
14:30Pro Sesto - Triestina -:- [ 2.55 | 2.90 | 2.65 ]
14:30Trento - Renate -:- [ 2.20 | 3.00 | 3.00 ]
14:30Virtus Verona - Mantova -:- [ 2.30 | 2.90 | 2.90 ]

WŁOCHY: Serie C - Group B

14:30Fermana - Entella -:- [ 2.50 | 2.85 | 2.75 ]
14:30Montevarchi - Carrarese -:- [ 2.65 | 2.90 | 2.55 ]
14:30Olbia - Fiorenzuola -:- [ 2.40 | 2.80 | 2.85 ]
14:30Vis Pesaro - San Donato -:- [ 1.80 | 3.15 | 4.10 ]
17:30Alessandria - Pontedera -:- [ 2.42 | 3.05 | 2.60 ]
17:30Gubbio - Rimini -:- [ 1.95 | 2.95 | 3.70 ]
17:30Imolese - Recanatese -:- [ 1.95 | 2.95 | 3.70 ]
17:30Lucchese - Torres -:- [ 1.83 | 3.15 | 3.85 ]
17:30Reggiana - Ancona -:- [ 1.83 | 3.10 | 4.00 ]

WŁOCHY: Serie D - Group A

15:00Asti - Legnano -:-
15:00Borgosesia - Castanese -:-
15:00Casale - Vado -:-
15:00Castellanzese - Fezzanese -:-
15:00Chieri - Ligorna -:-
15:00Chisola - Bra -:-
15:00Fossano - Stresa Vergante -:-
15:00HSL Derthona - Sestri Levante -:-
15:00PDHA - Gozzano -:-
15:00Pinerolo - Sanremese -:-

WŁOCHY: Serie D - Group B

15:00Alcione Milano - Folgore Caratese -:-
15:00Breno - Villa Valle -:-
15:00Ciserano-Bergamo - Lumezzane -:-
15:00Desenzano - Arconatese -:-
15:00Real Calepina - Brusaporto -:-
15:00Seregno - Caronnese -:-
15:00Sona - Franciacorta -:-
15:00USD Casatese - Ponte San Pietro -:-
15:00Varesina - Citta di Varese -:-

WŁOCHY: Serie D - Group C

15:00Adriese - Luparense -:-
15:00Bolzano - Caldiero Terme -:-
15:00Campodarsego - Este -:-
15:00Cartigliano - Legnago Salus -:-
15:00Mestre - Dolomiti Bellunesi -:-
15:00Montebelluna - Montecchio Maggiore -:-
15:00Portogruaro - Union Clodiense -:-
15:00Torviscosa - Cjarlins Muzane -:-
15:00Villafranca - Levico Terme -:-

WŁOCHY: Serie D - Group D

15:00AC Carpi - Forli -:-
15:00Correggese - Ravenna -:-
15:00Fanfulla - Aglianese Calcio -:-
15:00Giana Erminio - Prato -:-
15:00Lentigione - Corticella -:-
15:00Mezzolara - Salsomaggiore -:-
15:00Pistoiese - G.S. Bagnolese -:-
15:00Real Forte Querceta - Crema -:-
15:00Sammaurese - Scandicci -:-
15:00United Riccione - Sant'Angelo -:-

WŁOCHY: Serie D - Group E

15:00Arezzo - Seravezza Pozzi -:-
15:00Follonica Gavorrano - Orvietana -:-
15:00Livorno - Ponsacco -:-
15:00Montespaccato - Grosseto -:-
15:00Ostia Mare - Citta di Castello -:-
15:00Pianese - Terranuova Traiana -:-
15:00Poggibonsi - Flaminia -:-
15:00Tau - Ghivizzano Borgo -:-
15:00Trestina - Sangiovannese -:-

WŁOCHY: Serie D - Group F

15:00Chieti - Avezzano -:-
15:00Cynthialbalonga - S. N. Notaresco -:-
15:00Fano - Roma City -:-
15:00Matese - Porto D'Ascoli -:-
15:00Montegiorgio - Nuova Florida -:-
15:00Sambenedettese - ASD Pineto Calcio -:-
15:00Termoli - Vastese -:-
15:00Vastogirardi - Trastevere Calcio -:-
15:00Vigor Senigallia - US Tolentino -:-

WŁOCHY: Serie D - Group G

15:00Cassino - Angri -:-
15:00Ilvamaddalena - Sorrento -:-
15:00Lupa Frascati - Atletico Uri -:-
15:00Paganese - Palmese 1914 -:-
15:00Pomezia - Arzachena -:-
15:00Real Monterotondo - Casertana -:-
15:00Sarrabus Ogliastra - Portici 1906 -:-
15:00SS Nola 1925 - Aprilia -:-
15:00Tivoli Calcio - Vis Artena -:-

WŁOCHY: Serie D - Group H

15:00A.C.D. Nardo - Cavese -:-
15:00Afragolese - Nocerina -:-
15:00Altamura - Casarano -:-
15:00Barletta - Martina Calcio -:-
15:00Brindisi - Lavello -:-
15:00Citta di Fasano - Bitonto -:-
15:00Matera - Gravina -:-
15:00Molfetta Calcio - Gladiator -:-
15:00Puteolana - Francavilla -:-

WŁOCHY: Serie D - Group I

15:00Catania - Castrovillari -:-
15:00Licata - Locri 1909 -:-
15:00Real Aversa - Lamezia Terme -:-
15:00San Luca - Paterno -:-
15:00Sancataldese - AS Acireale -:-
15:00Santa Maria Cilento - Canicatti -:-
15:00Trapani - Cittanovese -:-
15:00USD Ragusa - S. Agata -:-
15:00Vibonese - Mariglianese -:-

WŁOCHY: Primavera 1

11:00AS Roma U19 - Inter U19 -:-
13:00Napoli U19 - Bologna U19 -:-
15:00Lecce U19 - Cagliari U19 -:-

WŁOCHY: Coppa Italia Women

14:30Torres K - Chievo Verona K -:-

WYSPY OWCZE: Premier League

16:0007 Vestur Sorvagur - B36 Torshavn -:-
16:00Klaksvik - HB Torshavn -:-
16:00Skala Itrottarfelag - Streymur -:-
16:00Toftir - Argir -:-
16:00Vikingur - Runavik -:-

ZAMBIA: Super League

15:00Green Eagles - Kabwe -:-

ZEA: Division 1

15:05Al Fujairah - Hatta -:-
15:05Dibba Al Hisn - Al Urooba -:-
15:10Al Hamriyah - Al Arabi -:-
15:15Gulf Heroes - Emirates Club -:-

ZIMBABWE: Premier Soccer League

15:00Chicken Inn - Highlanders -:-
15:00Cranborne Bullets - CAPS Utd -:-
15:00Dynamos - Whawha -:-
15:00Triangle - Yadah -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.