Piłka nożna » 30.04.2024 » Wszystkie mecze
Obstawiaj z komórki w eFortuna.pl!
EUROPA: Liga Mistrzów - Play Offy
21:00Bayern Monachium - Real Madryt -:-AMERYKA POŁUDNIOWA: South American Championship Kobiety U20 - Grupa finałowa
23:00Peru U20 K - Wenezuela U20 K -:-01:30Brazylia U20 K - Kolumbia U20 K -:-
04:00Argentyna U20 K - Paragwaj U20 K -:-
ANGLIA: Championship
21:00Coventry - Ipswich -:-ANGLIA: Professional Development League
14:00Sheffield Utd U21 - QPR U21 -:-15:00Coventry U21 - Cardiff U21 -:-
15:00Peterborough U21 - Millwall U21 -:-
16:00Hull U21 - Ipswich U21 -:-
18:00Fleetwood U21 - Colchester U21 -:-
ANGLIA: Akademicy U18
13:00Middlesbrough U18 - Blackburn U18 -:-ARABIA SAUDYJSKA: Division 1
17:55Al Qadisiya - Al-Qaisumah -:-18:15Al Kholood - Al Taraji -:-
19:50Al Bukayriyah - Al Jabalain -:-
ARABIA SAUDYJSKA: King Cup
20:00Al-Ittihad FC - Al-Hilal -:-ARGENTYNA: Primera C - Apertura
20:30Deportivo Espanol - Real Pilar -:-ARGENTYNA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
20:30Defensores de Glew - Deportivo Metalurgico -:-ARGENTYNA: Reserve League - pierwsza runda
20:00Huracan 2 - Boca Juniors 2 -:-20:00Instituto 2 - Rosario Central 2 -:-
ARMENIA: First League
14:00Noah 2 - Nikarm -:-ARUBA: Division di Honor - Baraż o utrzymanie
01:00Real Koyari - Caravel -:-03:00Atl. Deportivo - Caiquetio -:-
AUSTRALIA: NPL Northern NSW
12:00Maitland - Lambton J. -:-AUSTRALIA: NSW League One
11:30Bonnyrigg - Bulls Academy -:-AUSTRIA: Liga Regionalna Zachód
19:00Saalfelden - Schwaz -:-AUSTRIA: Oberosterreich
17:30Bad Ischl - Oedt -:-20:00Leonfelden - Friedburg -:-
AUSTRIA: Vorarlberg
19:00Lauterach - Nenzing -:-BANGLADESZ: Federation Cup - Play Offy
11:00Fortis - Abahani Limited -:-BRAZYLIA: Serie A
01:00Sao Paulo - Palmeiras -:-BRAZYLIA: Serie B
00:30Mirassol - Ceara -:-BRAZYLIA: Serie C - pierwsza runda
01:00EC Sao Jose - Confianca -:-01:00Ferroviario - Aparecidense -:-
BRAZYLIA: Matogrossense 2
01:00Atletico MT - Paulistano FC -:-BRAZYLIA: Copa do Brasil
00:00Bahia - Criciuma -:-BRAZYLIA: Copa Espirito Santo - pierwsza runda
00:30Capixaba SC - Sport-ES -:-BRAZYLIA: Brasileiro U20
20:00America Mineiro U20 - Corinthians U20 -:-20:00Santos U20 - Fluminense U20 -:-
BRAZYLIA: Catarinense U20
20:00Figueirense U20 - Marcilio Dias U20 -:-BRAZYLIA: Paranaense U20 - pierwsza runda
20:30Araucaria U20 - Hope Internacional U20 -:-CHILE: Primera División
02:30A. Italiano - Cobresal -:-CHILE: Primera B
02:30Limache - La Serena -:-CHINY: Super Liga
12:00Shandong Taishan - Nantong Zhiyun -:-13:35Tianjin Jinmen Tiger - Beijing Guoan -:-
14:00Meizhou Hakka - Qingdao West Coast -:-
14:00Zhejiang Professional - Henan Songshan Longmen -:-
CZAD: Premiere Division - LPFN
16:45Agri - Tchad - AS Farcha -:-16:45Aiglons - Tourbillon -:-
16:45Foullah Edifice - AS Psi -:-
DOMINIKANA: LDF
00:00San Cristobal - Vega Real -:-DR KONGO: Ligue 1 - Grupa spadkowa
13:30US Panda - Tshinkunku -:-15:30Simba - Sanga Balende -:-
EKWADOR: Liga Pro - pierwsza runda
02:00El Nacional - Delfin -:-EKWADOR: Serie B
23:30Cuniburo - Manta -:-ESTONIA: Meistriliiga Women
18:00Saku Sporting K - FC Ararat K -:-FINLANDIA: Kakkonen - Grupa B
18:00Tampere Utd - TPV -:-GIBRALTAR: National League - Grupa mistrzowska
21:00Lincoln - Mons Calpe -:-HOLANDIA: Derde Divisie
20:00AWC - Blauw Geel -:-HOLANDIA: Divisie 1 U18 - Sezon wiosna
17:00Vitesse U18 - Feyenoord U18 -:-INDONEZJA: Liga 1
10:00FC Bhayangkara - Persis Solo -:-10:00Madura United - Arema -:-
10:00Persita - Bali United -:-
10:00PSM Makassar - RANS Nusantara -:-
10:00PSS Sleman - Persib -:-
14:00Persija Jakarta - PSIS Semarang -:-
IRAK: Stars League
17:00Al Naft - Naft Missan -:-17:00Al Shorta - Newroz -:-
17:00Al-Qassim - Al Zawraa -:-
17:00Duhok - Al-Hudod -:-
17:00Zakho - Naft Al-Basra -:-
IRAN: Persian Gulf Pro League
16:50Shams Azar Qazvin - Peykan -:-ISLANDIA: Icelandic Cup Women
19:30Haukar K - Grotta K -:-20:30Grindavik K - KR Reykjavik K -:-
IZRAEL: State Cup
18:00Nof Hagalil - M. Petach Tikva -:-JAMAJKA: Premier League - Play Offy
23:00Portmore - Arnett Gardens -:-02:00Tivoli - Waterhouse -:-
KOLUMBIA: Primera B - Apertura
22:30Inter Palmira - Atletico F.C. -:-KOREA POŁUDNIOWA: K League 1
12:30Daejeon - Gimcheon Sangmu -:-12:30Suwon FC - Seoul -:-
KOSTARYKA: Liga de Ascenso - Clausura - Play Offy
03:00Santa Ana - Escorpiones -:-LIBIA: Pierwsza Liga
18:00Al Ahly Tripoli - Al-Khmes -:-MACEDONIA PÓŁNOCNA: 2. MFL
16:00Arsimi - Bashkimi -:-16:00Besa 1976 - Ohrid -:-
16:00Detonit Plackovica - Sasa -:-
16:00FK Skopje - Pobeda -:-
16:00Karaorman - Belasica -:-
16:00Kozuf Gevgelija - Novaci -:-
16:00Pelister - Teteks -:-
16:00Vardar Negotino - Osogovo -:-
MEKSYK: Liga MX Women - Clausura
01:00Queretaro K - Atlas K -:-01:00Toluca K - Tijuana K -:-
03:00Tigres K - Necaxa K -:-
03:06Leon K - Santos Laguna K -:-
05:06Club America K - Pachuca K -:-
05:10Juarez K - Monterrey K -:-
NIEMCY: Liga Regionalna Północ
19:00Jeddeloh - Drochtersen/Assel -:-NIEMCY: Liga Regionalna Bawaria
18:30Wurzburger Kickers - Bayreuth -:-NIEMCY: NOFV - Liga Regionalna Południe
18:15Motor Marienberg - Auerbach -:-NIEMCY: Oberliga Bremen
19:00Blockdiek - OSC Bremerhaven -:-19:00Komet Arsten - Union 60 Bremen -:-
19:30TURA Bremen - Woltmershausen -:-
NIEMCY: Oberliga Niedersachsen
18:30Rotenburger - Bersenbruck -:-19:00BSV Rehden - Arminia Hannover -:-
19:00Schoningen - Delmenhorst -:-
20:00Heeslinger - Eintracht Celle -:-
NIEMCY: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
18:30RW Koblenz - Arminia Ludwigshafen -:-19:00SpVgg Quierschied - Auersmacher -:-
NIEMCY: Oberliga Bayern Nord
19:00ATSV - Eltersdorf -:-19:00Neudrossenfeld - Ammerthal -:-
NIEMCY: Oberliga Niederrhein
19:30Schonnebeck - Baumberg -:-NORWEGIA: Nasjonal U19 CL
15:00Viking U19 - Brann U19 -:-NORWEGIA: Puchar - Kobiety
18:00Molde K - Kil/Hemne K -:-PARAGWAJ: Primera Division - Apertura
01:30Olimpia Asuncion - Ameliano -:-PARAGWAJ: Division Intermedia
23:15Guairena - 3 De Febrero -:-01:30Atl. Tembetary - Independiente F.B.C. -:-
PERU: Liga 1 - Apertura
03:00Cesar Vallejo - Sporting Cristal -:-PERU: Liga 2
20:00Deportivo Coopsol - Santos -:-22:30Pirata - ADA Jaen -:-
PORTUGALIA: Liga Portugal 2
20:45Ferreira - AVS -:-ROSJA: FNL
14:00Rodina Moscow - Tiumeń -:-RPA: Pierwsza liga
19:30Cape Town Spurs - Polokwane -:-19:30Richards Bay - AmaZulu -:-
RPA: Motsepe Foundation Championship
15:00Orbit College - Hungry Lions -:-15:00Upington City - Baroka -:-
15:00Venda - Maritzburg Utd -:-
SAN MARINO: Campionato Sammarinese - Play Offy
20:45Murata - Tre Fiori -:-20:45San Giovanni - Cosmos -:-
SERBIA: Srpska Liga - West
16:00Zlatibor Cajetina - Tutin -:-SOMALIA: National league
14:30Horseed - Mogadishu City -:-SZKOCJA: SWPL 1 Women - Grupa spadkowa
20:30Aberdeen K - Montrose K -:-SZWECJA: Superettan
19:00Skövde - Oddevold -:-TANZANIA: Ligi Kuu Bara
17:00Namungo - Simba -:-TURCJA: 2. Lig White Group
12:00Diyarbekirspor - Bursaspor -:-TURKMENISTAN: Yokary Liga
14:00FC Asgabat - Energetik -:-UGANDA: Premier League
15:00Airtel Kitara - Mbarara City -:-15:00URA SC - Busoga -:-
UKRAINA: U19 League
14:30Ch. Odessa U19 - Szachtar U19 -:-URUGWAJ: Pierwsza Liga - Apertura
01:00Penarol - River Plate -:-WALIA: Cymru North
19:30Caersws - Llanidloes -:-WENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura - Quadrangular
22:00Inter de Barinas - La Guaira -:-22:00Universidad Central - Metropolitanos -:-
WIETNAM: Vietnamese Cup
13:00Nam Dinh - Binh Duong -:-WYSPY OWCZE: Premier League
19:00Streymur - Klaksvik -:-ZEA: Presidents Cup
17:20Al Wasl - Ittihad Kalba -:-Obstawiaj z komórki w eFortuna.pl!
Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »
m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.