REFRESH

Piłka nożna » 21.08.2022 » Wszystkie mecze

ANGLIA: Premier League

15:00Leeds - Chelsea -:-
15:00West Ham - Brighton -:-
17:30Newcastle - Manchester City -:-

FRANCJA: Ligue 1

13:00Strasbourg - Reims -:-
15:00Angers - Brest -:-
15:00Clermont - Nice -:-
15:00Montpellier - Auxerre -:-
15:00Toulouse - Lorient -:-
17:05Rennes - AC Ajaccio -:-
20:45Lille - PSG -:-

HISZPANIA: LaLiga

17:30Ath. Bilbao - Valencia -:-
19:30Atl. Madryt - Villarreal -:-
22:00Real Sociedad - Barcelona -:-

NIEMCY: Bundesliga

15:30Eintracht Frankfurt - 1. FC Koeln -:-
17:30Bochum - Bayern Monachium -:-

POLSKA: PKO BP Ekstraklasa

15:00Zagłębie Lubin - Radomiak Radom -:-
17:30Piast Gliwice - Stal Mielec -:-

POLSKA: Fortuna 1 Liga

12:40Arka Gdynia - Odra Opole -:-
15:00Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów -:-
18:00Resovia Rzeszów - GKS Katowice -:-

WŁOCHY: Serie A

18:30Empoli - Fiorentina -:-
18:30Napoli - Monza -:-
20:45Atalanta - AC Milan -:-
20:45Bologna - Verona -:-

ALBANIA: Super Liga

17:00Bylis - Kastrioti -:-
17:00Laci - Teuta -:-

ANGLIA: Championship

13:00Bristol City - Cardiff -:-

ANGLIA: Isthmian League Premier Division

16:00Kingstonian - Enfield Town -:-

ANGLIA: Premier League 2

13:00Manchester City U21 - Tottenham U21 -:-
14:00Derby U21 - Sunderland U21 -:-
15:00Norwich U21 - Newcastle U21 -:-

ANGLIA: Women’s Championship

13:30Durham K - Sunderland K -:-
13:30London City Lionesses K - Crystal Palace K -:-
15:00Blackburn K - Sheffield Utd K -:-
15:30Coventry United K - Bristol City K -:-
17:30Birmingham K - Lewes K -:-

ARGENTYNA: Liga Profesional

23:00Colon - Tigre -:-
01:30Huracan - Newells Old Boys -:-
18:00Lanus - Arsenal Sarandi -:-
20:30Godoy Cruz - Independiente -:-
23:00River Plate - Central Cordoba -:-

ARGENTYNA: Primera Nacional

23:10CA Estudiantes - Santamarina -:-
00:05Temperley - Quilmes -:-
01:10All Boys - San Martin Tucuman -:-
20:00Gimnasia Jujuy - Ferro -:-
20:10Chaco For Ever - Chacarita Juniors -:-
20:30Almirante Brown - CA Mitre -:-
20:30Deportivo Moron - Deportivo Maipu -:-
20:30San Telmo - Brown Adrogue -:-
21:30Estudiantes Rio Cuarto - Almagro -:-

ARGENTYNA: Primera C - Clausura

23:00Real Pilar - Leandro N. Alem -:-
20:30Argentino de Merlo - Deportivo Espanol -:-
20:30Club Lujan - Excursionistas -:-
20:30General Lamadrid - Sportivo Italiano -:-
20:30Victoriano A. - Atlas -:-

ARGENTYNA: Reserve League - druga runda

15:00Arsenal Sarandi 2 - Lanus 2 -:-
15:00Barracas Central 2 - Atletico Tucuman 2 -:-
15:00Newells Old Boys 2 - Huracan 2 -:-
15:00Tigre 2 - Colon Santa Fe 2 -:-

ARMENIA: Pierwsza Liga

15:00Van - Pyunik -:-

AUSTRALIA: NPL Northern NSW

06:00Charlestown Azzurri - Valentine -:-
06:00Lambton J. - Adamstown Rosebud -:-
06:00Newcastle Olympic - Maitland -:-
06:00Weston Workers - Lake Macquarie -:-

AUSTRALIA: NPL Queensland

11:00Brisbane City - Brisbane U21 -:-

AUSTRALIA: NPL South Australian - Play Offy

07:00Adelaide City - Campbelltown City -:-

AUSTRALIA: NPL Tasmania

08:30Kingborough Lions - South Hobart -:-

AUSTRALIA: NPL Victoria

07:00Altona Magic - St Albans -:-
07:00Avondale FC - South Melbourne -:-
07:00Dandenong - Green Gully -:-
07:00Dandenong City - Bentleigh -:-
07:00Eastern Lions - Heidelberg -:-
07:00Oakleigh - Hume City -:-
07:00Port Melbourne Sharks - Melbourne Knights -:-

AUSTRIA: Bundesliga

17:00PrzełożoneRapid Wiedeń - Hartberg -:-
17:00Ried - Tirol -:-
17:00Wolfsberger - Austria Wiedeń -:-

AUSTRIA: 2. Liga

10:30Sturm Graz (Am) - BW Linz -:-
10:30Vorwarts Steyr - Grazer -:-

AUSTRIA: Liga Regionalna

11:00Tirol (Am) - Telfs -:-

AUSTRIA: Liga Regionalna - Vorarlberg

15:00Altach U21 - RW Rankweil -:-

AZERBEJDŻAN: Premier Liga

16:00Kapaz - Gabala -:-
18:30Zira - Sumqayit -:-

BELGIA: Jupiler League

13:30Club Brugge - Kortrijk -:-
16:00Waregem - Charleroi -:-
18:30St. Liege - Leuven -:-
21:00KV Mechelen - Westerlo -:-

BELGIA: Challenger Pro League

16:00Lommel SK - Anderlecht U23 -:-
20:00Lierse K. - Club Brugge U23 -:-

BELGIA: Puchar Belgii - Kwalifikacje

16:00Aalst - Wezel Sport -:-
16:00City Pirates - Dikkelvenne -:-
16:00Fizoise - Dessel -:-
16:00Francs Borains - Olsa Brakel -:-
16:00Knokke - Houtvenne -:-
16:00Lille - Heist -:-
16:00Linden - Cappellen -:-
16:00Meux - Perwez -:-
16:00Namur - Virton -:-
16:00Ninove - Bocholter -:-
16:00Oudenaarde - Hamme -:-
16:00Overijse - RFC Liege -:-
16:00Patro Eisden - Ganshoren -:-
16:00Petegem - KRC Mechelen -:-
16:00RAAL La Louviere - Lyra-Lierse Berlaar -:-
16:00Saint Eloois - Onhaye -:-
16:00Sp. Hasselt - Gullegem -:-
16:00Thes Sport - Ostiches -:-
16:00Tubize-Braine - Hoogstraten -:-
16:00URSL Vise - Binche -:-
16:00Weerstand Koersel - Boom -:-
16:00Wellen - Lokeren-Temse -:-
16:00Westhoek - Jong Lede -:-

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha

13:00BATE - Dnepr Mogilev -:-
15:00Dynamo Mińsk - Sławija Mozyrz -:-
17:00Szachcior Soligorsk - Isłacz Mińsk -:-

BIAŁORUŚ: Pierszaja liha

12:00Smorgonie - Lokomotiv Gomel -:-
14:00Ostrovets - Wolna Pińsk -:-
16:00Osipovichi - Petrikov -:-

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja liha Rezerwa

14:00Brześć 2 - Neman 2 -:-
15:00Gomel 2 - Biełszyna 2 -:-

BOLIWIA: Division Profesional - Clausura

23:15Bolivar - Oriente Petrolero -:-
01:30J. Wilstermann - U. Sucre -:-
21:00Palmaflor - Always Ready -:-
23:15Blooming - Guabira -:-

BOLIWIA: Nacional B - pierwsza runda

21:00Morro Municipal - Stormers SC -:-
21:00Real Candua - Mojocoya -:-

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Pierwsza Liga

17:30Posusje - Igman K. -:-

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Prva Liga - RS

17:00Mrkonjic Grad - Tekstilac -:-
20:30Modrica - Omarska -:-

BRAZYLIA: Serie A

00:00Fluminense - Coritiba -:-
16:00Juventude - Botafogo RJ -:-
21:00Palmeiras - Flamengo -:-
23:00Athletico-PR - America MG -:-
23:00Atletico GO - Cuiaba -:-
23:00Bragantino - Ceara -:-
23:00Fortaleza - Corinthians -:-
23:00Santos - Sao Paulo -:-

BRAZYLIA: Serie B

00:00Sampaio Correa - CRB -:-
21:00Gremio - Cruzeiro -:-

BRAZYLIA: Campeonato Catarinense 2 - Play Offy

20:00Inter de Lages - Atletico Catarinense -:-
20:00Nacao - Criciuma -:-

BRAZYLIA: Copa Paulista

00:30Marilia - Comercial -:-
15:00Rio Claro - Piracicaba -:-

BRAZYLIA: Brasileiro U20 - Play Offy

21:00Corinthians U20 - America Mineiro U20 -:-

BRAZYLIA: Brasileiro Women - Play Offy

02:00Palmeiras K - Gremio K -:-
16:00Corinthians K - Real Brasilia K -:-

BUŁGARIA: Parva Liga

17:45CSKA 1948 Sofia - Lok. Sofia -:-
20:00Septemvri Sofia - Beroe -:-

BUŁGARIA: Third League - South-East

17:00Lok. Plovdiv II - Sokol Markovo -:-
17:00Spartak Plovdiv - Chernomorets 1919 -:-

BUŁGARIA: Third League - North-East

17:00Botev Novi Pazar - Riltzi -:-
17:00Dorostol - Cherno More II -:-
17:00Lokomotiv Ruse - Ludogorets III -:-
17:00Ustrem Donchevo - Septemvri Tervel -:-

BURUNDI: Primus League

15:00Aigle Noir - Olympic S. -:-
15:00Bumamuru - Dynamik -:-
15:00Flambeau du Centre - Inter Star -:-
15:00Kayanza - Tigre Noir -:-
15:00Le Messager Ngozi - Rukinzo -:-
15:00New Oil - Musongati -:-
15:00Vital O - Bujumbura C. -:-

CHILE: Primera B

21:00Deportes Iquique - Arturo Fernandez Vial -:-
21:00S. Wanderers - Copiapo -:-

CHILE: Segunda Division

21:00Dep. Concepcion - Arica -:-
21:00General Velasquez - Valdivia -:-
22:00Lautaro - Rodelindo -:-

CHILE: Puchar Chile

00:30U. Catolica - A. Italiano -:-
18:00Curico Unido - Antofagasta -:-
23:30Colo Colo - Nublense -:-

CHINY: Super Liga

13:00Shandong Taishan - Chengdu Rongcheng -:-
13:00Wuhan FC - Henan Songshan Longmen -:-
13:30Guangzhou FC - Shenzhen -:-
13:30Shanghai Shenhua - Tianjin Jinmen Tiger -:-

CHORWACJA: HNL

18:55Istra 1961 - Rijeka -:-
21:05Hajduk Split - Lok. Zagrzeb -:-

CURAÇAO: Promé Divishon

01:00Victory Boys - CSD Barber -:-
03:15UNDEBA - Willemstad -:-
23:30SUBT - Jong Holland -:-

CZARNOGÓRA: Druga Liga

17:00Bokelj - OFK Niksic -:-
17:00FK Podgorica - Mladost DG -:-
17:00Grbalj - Igalo -:-
17:00Kom Podgorica - Otrant -:-
17:00Zeta - Berane -:-

CZECHY: 1. Liga

16:00Liberec - Czeskie Budziejowice -:-
16:00Sigma Ołomuniec - Slovacko -:-
16:00Zlin - Jablonec -:-
19:00Slavia Praga - Pardubice -:-

CZECHY: Dywizja 2

10:30Sparta Praga B - Vlasim -:-
17:00Taborsko - Chrudim -:-

CZECHY: CFL - Group A

10:15Admira Prague - Pilzno B -:-
17:00Povltavska FA - Dukla Praga B -:-

CZECHY: CFL - Group B

10:15Chlumec nad Cidlinou - Velvary -:-
10:15Hradec Kralove B - Usti n. L. -:-
11:00Teplice B - Mlada Bolesław B -:-
17:00Zapy - Kolin -:-

CZECHY: MSFL

10:15Ostrava B - Velke Mezirici -:-
10:15Unicov - Hlucin -:-

CZECHY: Dywizja A

10:30Domazlice B - Sokol Lom -:-

CZECHY: Dywizja B

10:15Meteor Prague - Cesky Brod -:-
14:30Admira Prague B - Louny -:-

CZECHY: Dywizja C

10:15Liberec B - Brandys n. Labem -:-
17:00Benatky - Novy Bydzov -:-
17:00Hlinsko - Dobrovice -:-
17:00Turnov - Letohrad -:-

CZECHY: Dywizja D

16:30Sperice - Velka Bites -:-
16:30Tasovice - Bystrice n. Pern. -:-
16:30Zdar na Sazavou - Stara Rise -:-

CZECHY: Dywizja E

10:15Slavicin - Prerov -:-
16:30Sumperk - Sternberk -:-
16:30Vsechovice - FK Kozlovice -:-

CZECHY: Division F

15:00Krnov - Novy Jicin -:-
16:30Bilovec - Frenstat p. R. -:-
16:30Bohumin - Havirov -:-
16:30Polanka nad Odrou - Hlubina -:-

CZECHY: Jihocesky KP

10:30Trebon - Prachatice -:-
17:00Milevsko - Trhove Sviny -:-

CZECHY: Jihomoravsky KP

17:00Kunstat - Bystrc -:-
17:00Rajecko - Lisen B -:-

CZECHY: Karlovarsky KP

10:00Karlovy Vary B - Hroznetin -:-

CZECHY: Kralovehradecky KP

14:00Chlumec nad Cidlinou B - Horice -:-
14:00Rychnov n. Kneznou - Dobruska -:-
17:00Cerveny Kostelec - Jicin -:-
17:00Solnice - Police nad Metuji -:-
17:00Trebes - Slavia HK -:-

CZECHY: Liberecky KP

10:30Skalice u C.Lipy - Visnova -:-

CZECHY: Moravskoslezsky KP

16:30Moravan Oldrisov - Repiste -:-
16:30Vresina - Koberice -:-

CZECHY: Olomoucky KP

16:30Brodek u Prerova - Litovel -:-
16:30Cechovice - SK Lipova -:-
16:30Dolany - Zabreh -:-
16:30Medlov - Rapotin -:-

CZECHY: Pardubicky KP

17:00SK Pardubicky - Lanskroun -:-
17:00Svitavy - Prelouc -:-
17:00Vysoke Myto B - Horni Redice -:-

CZECHY: Plzensky KP

18:00Holysov - Stribro -:-

CZECHY: Prazsky prebor

17:00CAFC - Uhrineves -:-

CZECHY: Stredocesky KP

17:00Pruhonice - Hrebec -:-
17:00Sedlcany - Poricany -:-

CZECHY: Ustecky KP

15:00Kadan - Banik Most - Sous B -:-

CZECHY: Vysocina KP

16:30Dukovany - Sapeli Polna -:-
16:30Nova Ves - Slavoj Polna -:-
16:30Pelhrimov - Ledec nad Sazavou -:-
16:30Rapotice - Okrisky -:-
16:30Vrchovina B - Chotebor -:-

CZECHY: Zlinsky KP

15:00Osvetimany - Luhacovice -:-
16:30Francova Lhota - Borsice -:-
16:30Napajedla - Bystrice pod Hostynem -:-
16:30Nevsova - Brumov -:-
16:30Stitna nad Vlari - Kvasice -:-
16:30Strani - Nedasov -:-

CZECHY: Pierwsza Liga Kobiet

10:30Dukla Praga K - Slavia Praga K -:-

DANIA: Superliga

14:00Nordsjaelland - Silkeborg -:-
16:00Randers - Viborg -:-
18:00Aalborg - Brondby -:-

DANIA: 1st Division

13:00Naestved - Nykobing -:-
14:00Fredericia - Vendsyssel -:-

DANIA: 2nd Division

16:00Esbjerg - AB Kopenhagen -:-

DANIA: 3rd Division

14:00Young Boys FD - Ishoj IF -:-

DANIA: Elitedivisionen Kobiety

14:00Thisted K - Aarhus K -:-

DOMINIKANA: LDF - Runda zwycięzców

01:00Cibao - Universidad O&M -:-
22:00Vega Real - Moca -:-

EGIPT: Pierwsza liga

21:00Al Ahly - Ismaily -:-

EKWADOR: Liga Pro - druga runda

22:00Delfin - Mushuc Runa -:-
22:00Emelec - Dep. Cuenca -:-
22:00Gualaceo - Tecnico U. -:-
22:00Guayaquil City - Ind. del Valle -:-
22:00LDU Quito - Cumbaya -:-
22:00Macara - Aucas -:-
22:00Orense - Barcelona SC -:-
22:00U. Catolica - Nueve de Octubre -:-

ESTONIA: Meistriliiga

17:00Kalju - Tammeka -:-
17:45Kuressaare - Levadia -:-

ESTONIA: Meistriliiga Women

13:30Polva Lootos K - Tulevik K -:-

FIDŻI: Premier League

05:00Rewa - Navua -:-

FILIPINY: PFL

10:00Kaya - Mendiola FC 1991 -:-
13:00United City - Cebu FC -:-

FINLANDIA: Veikkausliiga

15:00Haka - HJK -:-
15:00Oulu - Inter Turku -:-
17:30Mariehamn - Ilves -:-

FINLANDIA: Ykkonen

17:30Mikkeli - KPV -:-

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa A

17:30Futura - KuPS Akatemia -:-

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa C

17:30GBK Kokkola - JJK Jyvaskyla -:-
17:30JBK - Hercules -:-

GRECJA: Super League

19:00Panathinaikos - Ionikos -:-
19:30Aris - Levadiakos -:-
21:00Olympiakos - Giannina -:-

GRUZJA: Crystalbet Erovnuli Liga

15:30Gagra - Telavi -:-
15:30Torpedo Kutaisi - Loco. Tbilisi -:-
19:00Dinamo Batumi - Saburtalo Tbilisi -:-

GRUZJA: Crystalbet Erovnuli Liga 2

15:30Merani Martvili - Rustavi -:-
15:30Shukura - FC Gareji Sagarejo -:-
18:00Spaeri - Samtredia -:-

GWATEMALA: Liga Nacional - Apertura

02:00PrzełożoneComunicaciones - Municipal -:-
02:00Deportivo Mixco - Xelaju -:-
04:00Antigua - Deportivo Achuapa -:-
20:15Malacateco - Coban Imperial -:-
23:00Guastatoya - Santa Lucia -:-

HISZPANIA: LaLiga2

17:30R. Oviedo - Leganes -:-
19:30Huesca - Cartagena -:-
22:00Tenerife - Lugo -:-

HOLANDIA: Eredivisie

12:15Groningen - G.A. Eagles -:-
14:30Sparta Rotterdam - Ajax -:-
16:45Waalwijk - Feyenoord -:-

HOLANDIA: Eerste Divisie

12:15Venlo - Zwolle -:-

HOLANDIA: Derde Divisie

14:00DEM - GVV Unitas -:-
14:00FC Oss - Gemert -:-
14:00HV & CV Quick - VVSB -:-
14:00RKSV UDI - TOGB -:-
14:00USV Hercules - Dongen -:-
14:00Watergraafsmeer - Blauw Geel -:-
14:30Groene Ster - ADO 20 Heemskerk -:-
14:30HSC '21 - Baronie -:-
14:30UNA - Rosmalen -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

23:30Marathon - Vida -:-
03:00UPNFM - Motagua -:-
03:00Victoria - Honduras Progreso -:-
22:00Real Sociedad - Olancho -:-
00:00Olimpia - Real Espana -:-

INDIE: Durand Cup

11:30North East Utd - Army Green -:-
14:30Jamshedpur - Mohammedan -:-

IRLANDIA: Premier Division

20:00Shamrock Rovers - Dundalk -:-

IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership

15:00Newry City - Linfield -:-

ISLANDIA: Besta-deild karla

19:00Akranes - Vestmannaeyjar -:-
21:15Stjarnan - Akureyri -:-

ISLANDIA: Division 2

16:00Fjallabyggd - Aegir -:-
16:00Hottur / Huginn - Haukar -:-
16:00IR Reykjavik - Fjardabyggd/Leiknir -:-
16:00Magni - Olafsvik -:-
16:00Njardvik - Volsungur -:-
16:00Throttur - Reynir -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al

19:00H. Beer Sheva - Ashdod -:-
19:15M. Tel Aviv - Maccabi Bnei Raina -:-

JAPONIA: J1 League

12:00Shonan - Kashima -:-

JAPONIA: J2 League

11:00Verdy - Kofu -:-

JAPONIA: J3 League

08:00Tegevajaro Miyazaki - Tottori -:-
09:00Imabari - Kamatamare -:-
10:00YSCC - Azul Claro Numazu -:-
11:00Kitakyushu - Yamaga -:-

JORDANIA: Jordan Cup

17:00Al Buqaa - Saham -:-
17:00Ittihad Al Ramtha - Ittihad Jerash -:-
17:00Sama Al Sarhan - Deir Alla -:-
19:30Al Hussein - Kfarsoum -:-

KANADA: Canadian Premier League

01:00Forge - York Utd -:-
20:30Valour - Edmonton -:-
23:30Cavalry - Atl. Ottawa -:-

KAZACHSTAN: Pierwsza liga

15:00FC Astana - Kyzylzhar -:-
15:00Tobol - Taraz -:-
17:00Aksu - K. Almaty -:-
17:00Aktobe - Ordabasy -:-

KOLUMBIA: Primera A - Clausura

23:05Patriotas - Aguilas -:-
01:10Millonarios - Jaguares de Cordoba -:-
03:15Ind. Medellin - Santa Fe -:-
22:30America De Cali - Junior -:-
00:35U. Magdalena - Atl. Nacional -:-

KOLUMBIA: Primera B - Clausura

00:00Barranquilla - Quindio -:-
22:00Fortaleza - Atletico F.C. -:-
22:30Cucuta - Llaneros -:-

KOREA POŁUDNIOWA: K League 1

11:00Seoul - Seongnam -:-
12:00Gimcheon Sangmu - Ulsan Hyundai -:-

KOREA POŁUDNIOWA: K League 2

11:00Daejeon - Anyang -:-
13:00Gimpo FC - Jeonnam -:-

KOREA POŁUDNIOWA: K3 League

10:00Hwaseong - Pocheon -:-
10:00Yangju Citizen - Paju Citizen -:-
12:00Cheonan City - Mokpo -:-

KOSOWO: Superliga

17:00Drita - Dukagjini -:-
17:00Ferizaj - Prishtina -:-
17:00Gjilani - Malisheva -:-

KOSTARYKA: Primera División - Apertura

23:00Guanacasteca - Alajuelense -:-
02:00AD Santos - Herediano -:-
04:00Saprissa - Zeledon -:-
04:15San Carlos - Grecia -:-
23:00Puntarenas FC - Cartagines -:-

KOSTARYKA: Liga de Ascenso - Apertura

22:00Ad Aserri - Consultants Desamparados -:-
22:00ADR Jicaral - Puerto Golfito FC -:-
22:00Cariari Pococi - Municipal Turrialba -:-
22:00Carmelita - Quepos Cambute -:-
22:00Liberia - AD Sarchi -:-
22:00Municipal Garabito - Cofutpa -:-
22:00San Jose FC - Limon Black Star -:-
22:00Santa Ana - CS Uruguay -:-

LITWA: A Lyga

14:00Zalgiris - Jonava -:-
16:55FK Panevezys - Banga -:-
19:00Suduva - Riteriai -:-

LITWA: I Lyga

14:00Dainava Alytus - BFA Vilnius -:-
16:00BE1 NFA - Siauliai 2 -:-

LUKSEMBURG: Dywizja Narodowa

16:00Differdange - Union Titus Petange -:-
16:00Dudelange - Hostert -:-
16:00Fola - Ettelbruck -:-
16:00Hesperange - Racing Luxembourg -:-
16:00Kaerjeng - Niedercorn -:-
16:00Mondorf - UNA Strassen -:-
16:00Victoria Rosport - Jeunesse Esch -:-
16:00Wiltz - Mondercange -:-

ŁOTWA: Optibet Virsliga

14:00Auda - Riga FC -:-
16:30RFS - Valmiera -:-

ŁOTWA: 1. Liga

14:00FK Smiltene - AFA Olaine -:-
16:00Jelgava - Rezekne -:-
18:00Skanstes - Tukums 2000 2 -:-

MACEDONIA PÓŁNOCNA: 1. MFL

17:00Akademija Pandev - Shkendija -:-
17:00Sileks - FK Skopje -:-
17:00Struga - Rabotnicki -:-
17:00Tikves - Bregalnica -:-

MALAWI: Super League

14:30Dedza Dynamos - Mighty Wanderers -:-
14:30Kamuzu Barracks - TN Stars -:-
14:30Moyale Barracks - Sable Farming -:-

MALEZJA: Super Liga

14:15Sri Pahang - Terengganu -:-
15:00Selangor - Petaling Jaya CFC -:-

MALEZJA: Pierwsza Liga

11:00Kelantan - Terengganu 2 -:-
14:15PDRM FC - Johor DT II -:-
15:00Perak - Skuad Projek -:-

MALTA: Premier Liga

18:30Valletta - Hibernians -:-

MEKSYK: Liga MX - Apertura

00:00Queretaro - Tijuana -:-
02:05Atlas - Puebla -:-
02:05Monterrey - Tigres -:-
04:05Club America - Cruz Azul -:-
04:05Juarez - Mazatlan FC -:-
19:00U.N.A.M. - Santos Laguna -:-
00:00Atl. San Luis - Toluca -:-

MEKSYK: Liga MX U20 - Apertura

16:00Atl. San Luis U20 - Toluca U20 -:-
16:00U.N.A.M. U20 - Santos Laguna U20 -:-
19:00Pachuca U20 - Leon U20 -:-

MEKSYK: Liga MX Women - Apertura

19:00Puebla K - Club America K -:-

MOŁDAWIA: Super Liga

17:00Dacia Buiucani - Milsami -:-
19:00Balti - S. Tiraspol -:-

MOZAMBIK: Mocambola

14:00Costa do Sol - Incomati Xinavane -:-
14:00Ferroviario Lichinga - LD Maputo -:-
14:00Ferroviario Nacala - ENH Vilankulo -:-
14:00Ferroviario Nampula - Black Bulls -:-
14:00Matchedje Mocuba - Ferroviario Maputo -:-
14:00UD Songo - Ferroviario Beira -:-

MYANMAR: National League

10:30Ayeyawady - Myawady -:-

NIEMCY: 2. Bundesliga

13:30Furth - Kaiserslautern -:-
13:30Heidenheim - Arminia Bielefeld -:-
13:30Rostock - St. Pauli -:-

NIEMCY: 3. Liga

13:00VfB Oldenburg - Verl -:-
14:00Meppen - Duisburg -:-

NIEMCY: Liga Regionalna Północ

14:00Emden - Norderstedt -:-
14:00Kiel II - SC Weiche-08 -:-
14:00Phonix Lubeck - BSV Rehden -:-
14:00St. Pauli II - Lohne -:-
14:00Werder Brema II - Delmenhorst -:-
15:00Bremer - Jeddeloh -:-
15:00Drochtersen/Assel - Hamburger SV II -:-
15:00Hildesheim - Lubeck -:-

NIEMCY: Liga Regionalna Północno-wschodnia

13:00Berliner AK 07 - Halberstadt -:-
13:00Jena - Greifswald -:-
13:00Lichtenberg - Cottbus -:-

NIEMCY: Liga Regionalna Zachód

14:00Duren - Koeln II -:-

NIEMCY: Liga Regionalna Południowo-zachodnia

14:00RW Koblenz - Offenbach -:-

NIEMCY: Oberliga NOFV-Nord

14:001.FC Frankfurt - CFC Hertha -:-
14:00TuS Makkabi Berlin - RSV Eintracht -:-

NIEMCY: NOFV - Liga Regionalna Południe

14:00Freital - An der Fahner Hohe -:-
14:00Ludwigsfelder - Halle -:-
14:00SV 1890 Westerhausen - Nordhausen -:-

NIEMCY: Oberliga Schleswig-Holstein

14:00Eichede - Eckernforder SV -:-
14:00Frisia Risum-Lindholm - Flensburg -:-
14:00Lubeck II - Inter Turkspor Kiel -:-
14:00Todesfelde - Heider SV -:-

NIEMCY: Oberliga Hamburg

10:45HEBC Hamburg - Niendorfer TSV -:-
14:30Rugenbergen - TSV Buchholz 08 -:-

NIEMCY: Oberliga Niedersachsen

15:00Ahlerstedt/Ottendorf - Pattensen -:-
15:00Bersenbruck - Arminia Hannover -:-
15:00Egestorf-Langreder - Luneburger Hansa -:-
15:00Eintracht Celle - Lupo-Martini Wolfsburg -:-
15:00Papenburg - Hannoverscher SC -:-
15:00Rotenburger - FT Braunschweig -:-

NIEMCY: Oberliga Westfalen

15:00Eintracht Rheine - Paderborn II -:-
15:00Gievenbeck - Delbrucker -:-
15:00Lotte - Ennepetal -:-
15:00Munster 2 - Vreden -:-
15:00Schermbeck 2020 - Siegen -:-
15:00Westfalia Rhynern - Sprockhovel -:-
15:30Finnentrop/Bamenohl - Erndtebruck -:-
18:00ASC 09 Dortmund - Bovinghausen -:-

NIEMCY: Oberliga Hessen

15:00Eddersheim - SV Steinbach -:-
15:00Neuhof - RW Walldorf -:-
15:00Viktoria Griesheim - Erlensee -:-

NIEMCY: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

14:00Karbach - Koblenz -:-
15:00Pirmasens - Jagersburg -:-
15:30Kirchberg - Gonsenheim -:-

NIEMCY: Oberliga Bayern Nord

15:00Ammerthal - Wurzburger FV -:-

NIEMCY: Oberliga Baden-Württemberg

14:00Grossaspach - Pforzheim -:-
15:00Offenburger FV - Hollenbach -:-
15:00Rielasingen-Arlen - ATSV Mutschelbach -:-

NIEMCY: Oberliga Mittelrhein

15:00Freialdenhoven - VfL Vichttal -:-
15:00Siegburger - Bergisch Gladbach -:-
15:00Wegberg-Beeck - FC Viktoria 08 -:-
15:30Eintracht Hohkeppel - Hennef -:-
15:30Friesdorf - Fortuna Koln II -:-
15:30Pesch - Glesch-Paffendorf -:-

NIEMCY: Oberliga Niederrhein

14:30MSV Dusseldorf - SW Essen -:-
15:00Baumberg - Union Nettetal -:-
15:00Cronenberger - Homberg -:-
15:00Hamborn - TuRU Düsseldorf -:-
15:00Kray - Kleve -:-
15:00Schonnebeck - SSVg Velbert -:-
15:00TVD Velbert - SC St. Tonis -:-

NIEMCY: Juniorska Bundesliga Pólnocna

11:00Zehlendorf U19 - Meppen U19 -:-
12:00Drezno U19 - Viktoria Berlin U19 -:-
14:001. FC Union Berlin U19 - Hamburger SV U19 -:-
14:00Hannover U19 - Hertha U19 -:-

NIEMCY: Juniorska Bundesliga Południowa

11:00Eintracht Trier U19 - Augsburg U19 -:-
11:00Unterhaching U19 - Bayern Monachium U19 -:-
12:00Karlsruher U19 - Freiburg U19 -:-
13:001. FC Nürnberg U19 - Ingolstadt U19 -:-
13:00Eintracht Frankfurt U19 - Reutlingen U19 -:-
13:00Walldorf U19 - 1. FSV Mainz 05 U19 -:-

NIEMCY: Juniorska Bundesliga Zachodnia

11:00Düsseldorf U19 - Duisburg U19 -:-
11:00FC Schalke 04 U19 - RW Essen U19 -:-
11:00Oberhausen U19 - SCB Viktoria Koeln U19 -:-
13:00Bochum U19 - Preussen Munster U19 -:-
13:00Hilden U19 - Dortmund U19 -:-
13:00Paderborn U19 - Kolonia U19 -:-

NIEMCY: Puchar Niemiec - Kobiety

11:00Fortuna Koln K - Chemnitzer K -:-
11:00Riegelsberg K - 1. FC Nürnberg K -:-
11:00Rostocker FC K - Gutersloh K -:-
11:00Weinberg K - Neuenahr K -:-
13:00Calden K - Freiburg-Zahringen K -:-
13:00Magdeburger K - Berghofen K -:-
14:00Brandenburg K - Viktoria Berlin K -:-
14:00Elversberg K - FFC Niederkirchen K -:-
14:00Saarbrucken K - SV Hegnach K -:-
14:00Turkiyemspor K - Eimsbutteler K -:-
14:00VfL Jesteburg K - Henstedt-Ulzburg K -:-
15:00VfR Warbeyen K - Borussia Bocholt K -:-
15:00Wacker Munchen K - Ingolstadt K -:-

NORWEGIA: Eliteserien

18:00Haugesund - Molde -:-
18:00Lilleström - Sandefjord -:-
18:00Strömsgodset - Jerv -:-
18:00Vålerenga - Tromsø -:-
20:00Rosenborg - Aalesund -:-

NORWEGIA: OBOS-ligaen

15:00Sandnes - Stjordals Blink -:-
15:00Stabaek - Start -:-

NORWEGIA: Dywizja 2 - Grupa 1

18:00Staal Jorpeland - Odd 2 -:-

NORWEGIA: Dywizja 2 - Grupa 2

17:30Asker - Tromsdalen -:-
18:00Ull/Kisa - SK Gjovik-Lyn -:-

NORWEGIA: Division 3 - Group 1

16:00Skeid 2 - Fyllingsdalen -:-

NORWEGIA: Division 3 - Group 2

13:00Kongsvinger 2 - Floro -:-
18:00Hødd 2 - Volda TI -:-

NORWEGIA: Division 3 - Group 3

16:00Brann 2 - Vidar -:-

NORWEGIA: Division 3 - Group 4

15:00Sarpsborg 08 2 - Vindbjart -:-
16:00Fram - Mandalskameratene -:-
18:00Randesund - Fredrikstad 2 -:-

NORWEGIA: Division 3 - Group 5

15:00Innstrandens - Rana FK -:-
16:00Nardo - Bodo/Glimt 2 -:-
16:30Strindheim - Junkeren -:-

NORWEGIA: Division 3 - Group 6

13:00Skjervoy - Gjellerasen -:-
14:00Floya - Lillestrom 2 -:-
15:00Skjetten - Bossekop -:-
15:00Tromsø 2 - Harstad -:-

NORWEGIA: Toppserien - Kobiety

15:00LSK Kvinner K - Avaldsnes K -:-
15:00RØA K - Kolbotn K -:-

NORWEGIA: Division 1 Women - pierwsza runda

13:00Aalesund K - Kil/Hemne K -:-
15:00Grimstad K - Honefoss K -:-
16:00Ovrevoll Hosle K - Medkila K -:-
17:00Klepp K - Asane K -:-
18:00Tromsø K - Grand Bodo K -:-

PARAGWAJ: Primera Division - Clausura

00:3012 de Octubre - Tacuary -:-
21:30Nacional Asuncion - Libertad -:-
00:00Cerro Porteno - Guarani -:-

PERU: Liga 1 - Clausura

01:00A. Lima - Huancayo -:-
20:00Carlos Stein - Melgar -:-
20:15Cesar Vallejo - Carlos Mannucci -:-
22:00ADT Tarma - U. de Deportes -:-
22:30U. San Martin - Sporting Cristal -:-

PERU: Liga 2 - Clausura

20:00Union Comercio - Deportivo Coopsol -:-
22:00Alfonso Ugarte - Los Chankas -:-
22:00Alianza Huanuco - Juan Aurich -:-
22:00Cusco - Santos -:-
22:30Chavelines - Llacuabamba -:-
22:30Comerciantes Unidos - Union Huaral -:-

POLSKA: eWinner 2 liga

15:00Radunia Stężyca - GKS Jastrzębie -:-

POLSKA: III Liga - Grupa I

12:00Lechia Tomaszów Mazowiecki - Warta Sieradz -:-
13:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Olimpia Zambrów -:-
17:00Legionowo - ŁKS Łódź II -:-
17:00Pelikan Łowicz - Pilica Białobrzegi -:-
17:00Ursus Warszawa - Mławianka Mława -:-

POLSKA: III Liga - Grupa II

13:00Błękitni Stargard - Starogard Gdański -:-
16:00Stolem Gniewino - Świt Skolwin -:-
17:00Olimpia Grudziądz - Sokół Kleczew -:-

POLSKA: III Liga - Grupa III

12:00Górnik Zabrze 2 - Lechia Zielona Góra -:-

POLSKA: III Liga - Grupa IV

13:00Cracovia 2 - KS Wiązownica -:-
14:00Sokół Sieniawa - Wisłoka Dębica -:-
16:00ŁKS Łagów - Czarni Połaniec -:-
17:00KSZO Ostrowiec - Avia Świdnik -:-
17:00Orlęta Radzyń Podlaski - KS Wieczysta Kraków -:-
17:00Wisła Sandomierz - Podhale Nowy Targ -:-

POLSKA: Ekstraliga Kobiet

12:00Pogon Szczecin K - UJ Kraków K -:-
12:00Sportis KKP Bydgoszcz K - UKS SMS Łódz K -:-

PORTUGALIA: Liga Portugal

16:30Casa Pia - Boavista -:-
19:00Braga - Maritimo -:-
21:30Portimonense - Guimaraes -:-

PORTUGALIA: Liga Portugal 2

12:00Feirense - Leixoes -:-
15:00Nacional - Mafra -:-
16:30FC Porto B - Oliveirense -:-

PORTUGALIA: Liga 3

11:00Fontinhas - Caldas -:-
18:00Guimaraes B - Canelas 2010 -:-
18:00Leiria - Setubal -:-
18:00Oliveira Hospital - Real SC -:-
18:00Paredes - Vilaverdense -:-

REUNION: Regionale 1

13:30Marsouins - Trois Bassins -:-
13:30Saint-Denis - St. Louis -:-
13:30Sainte-Suzanne - Sainte Rose -:-
13:30Saint-Pauloise - Parfin -:-
13:30Saint-Pierroise - Jeanne d'Arc -:-
13:30Tamponnaise - Capricorne -:-
14:00Excelsior - St Marienne -:-

ROSJA: Premier Liga

14:00CSKA Moskwa - Akhmat Grozny -:-
16:30Zenit - Torpedo Moscow -:-
19:00Krasnodar - Orenburg -:-

ROSJA: FNL

11:45Ulyanovsk - Kazań -:-
14:00Jenisej - Jarosław -:-
15:00Ufa - Wołgar Astrachań -:-
16:00Kamaz - Akron Togliatti -:-
17:00Bałtika - Krasnodar 2 -:-
17:00Neftekhimik - Veles Moscow -:-
18:00Dynamo Makhachkala - SKA Chabarowsk -:-
19:00Kuban - Alania Vladikavkaz -:-
19:00Rodina Moscow - Arsienał Tuła -:-

ROSJA: FNL 2 - Group 1

15:30Legion Dynamo - Yessentuki -:-
16:00Alania 2 - Nalczyk -:-
16:00Kholding - R. Volgograd -:-
16:00Mashuk - Biolog -:-
16:00Maykop - Forte Taganrog -:-
17:00Dynamo Stavropol - SKA Rostov -:-
17:30Chernomorets - FK Chayka -:-

ROSJA: FNL 2 - Group 2

13:00Leningradets - Krasnogorsk -:-
15:00Chertanovo M. - Khimik -:-
15:00Luki-Energiya - Yadro -:-
15:00Tekstilshtik - Dynamo Vologda -:-
16:00Electron VN - Zenit 2 -:-
16:00Murom - Torpedo Moscow 2 -:-
17:00Vladimir - S. Kostroma -:-
17:00Znamya Truda - Tver -:-

ROSJA: FNL 2 - Group 3

12:00FK Strogino Moscow - D. Bryansk -:-
12:00Kolomna - Saratów -:-
16:00Balashikha - Penza -:-
16:00Kursk - Peresvet Podolsk -:-
16:00Kvant - Rodina Moscow 2 -:-
16:00M. Lipetsk - Sakhalin -:-
16:00Saturn Ramenskoye - Salyut-Belgorod -:-
17:00Spartak Tambov - Sakhalinets -:-

ROSJA: FNL 2 - Group 4

12:00FK Novosibirsk - Omsk -:-
14:00Amkar - Miass -:-
14:00Chelyabinsk - Nosta -:-
15:00Khimik Avgust - Dynamo Barnaul -:-
15:00Orenburg 2 - Ural 2 -:-
16:00Zenit-Izhevsk - Tiumeń -:-

ROSJA: Supreme Division Women

13:00Chertanovo M. K - Krasnodar K -:-

RPA: Pierwsza liga

15:00Royal AM - Marumo Gallants -:-
17:30Supersport - Orlando -:-

RUMUNIA: Liga 1

15:00FC Hermannstadt - CFR Cluj -:-
17:30Chindia Targoviste - Univ. Craiova -:-
20:30Botosani - FCSB -:-

RUMUNIA: Liga 2

11:30Otelul - Unirea Constanta -:-

SERBIA: Super Liga

18:00Radnik - Radnicki Nis -:-
18:00TSC Backa Topola - Mladost GAT -:-
19:30Partizan - Sp. Subotica -:-

SERBIA: Srpska Liga - Vojvodina

10:00Kabel Novi Sad - Tisa Adorjan -:-
10:00Radnicki Zrenjanin - Backa -:-
17:00Borac Sajkas - Stanisic -:-
17:00Podunavac Belegis - Tekstilac -:-

SERBIA: Srpska Liga - East

11:00SFS Borac - Pcinja -:-
17:00Brzi Brod - Timocanin -:-
17:00Buducnost Popovac - Paracin -:-
17:00Radnicki Pirot - Mesevo -:-

SERBIA: Srpska Liga - West

11:00Polet Ljubic - Sloga 1940 -:-
17:00OFK Mihajlovac - Tutin -:-
17:00Radevac - Susica -:-

SINGAPUR: Premier League

11:30Geylang - Balestier Khalsa -:-

SŁOWACJA: Fortuna liga

20:30Slovan Bratysława - Zilina -:-

SŁOWACJA: 2. liga

10:30Petrzalka - Pohronie -:-
10:30Samorin - Komarno -:-

SŁOWACJA: 3. Liga - East

16:30Kalinovo - Spisska Nova Ves -:-
16:30MSK Lucenec - Oravske Vesele -:-
16:30R. Sobota - 1.FK Svidnik -:-
16:30Snina - Namestovo -:-
16:30Stropkov - Slavia TU Kosice -:-

SŁOWACJA: 3. Liga - West

16:30Belusa - Jednota Banova -:-
16:30Galanta - Vrakuna Bratislava -:-

SŁOWACJA: 4. liga - Bratislava

17:00D. Luzna - Rusovce -:-
17:00Jarovce - Kalinkovo -:-
17:00Nova Dedinka - Tomasov -:-
17:00Slovan Most - Domino -:-

SŁOWACJA: 4. liga - Central

10:30Besenova - K. Nove Mesto -:-
16:30Kovacova - Banik Stranavy -:-
16:30Krasno - Zvolen -:-
16:30Lip. Hradok - Lip. Stiavnica -:-

SŁOWACJA: 4. liga - East

16:00Gerlachov - Rudnany -:-
16:00Kechnec - Medzev -:-
16:00Mladost Kalsa - FK Cana -:-
16:00Sabinov - Pavlovce n. Uhom -:-
16:00Sobrance-Sobranecko - Lubovna -:-
16:00Sokol Lubotice - Medzilaborce -:-
16:00Spisske Podhradie - Sokolany -:-
16:00Velky Saris - Raslavice -:-

SŁOWACJA: 4. liga - West

17:00Blava Jaslovske Bohunice - Lehota p. V. -:-
17:00FK TJ Lokomotiva Kozarovce - Kolarovo -:-
17:00Pata - Nitra -:-
17:00Z. Moravce-Vrable B - Crystal -:-

SŁOWENIA: Prva Liga

17:30Maribor - Celje -:-

SŁOWENIA: 2. SNL

17:00Grosuplje - Rogaska -:-
17:00Jadran Dekani - Dob -:-
20:15Rudar - Aluminij -:-

SŁOWENIA: 3. SNL - East

10:30Videm - Podvinci -:-
17:00Smartno - Race -:-

SŁOWENIA: 3. SNL - West

17:00Fama Vipava - Sobec Lesce -:-

SOMALIA: Nation Link Telecom Championship

14:30Gaadiidka - Elman -:-

SZKOCJA: Premiership

16:00Celtic - Hearts -:-

SZKOCJA: Lowland League

16:00Hearts 2 - Celtic B -:-

SZKOCJA: SWPL 1 Women

15:00Aberdeen K - Partick Thistle K -:-
15:00Celtic K - Spartans K -:-
15:00Glasgow City K - Dundee Utd K -:-
15:00Glasgow K - Hamilton K -:-
15:00Hibernian K - Motherwell K -:-
15:00Rangers K - Hearts K -:-

SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 3

15:00Freienbach - Eschen -:-

SZWAJCARIA: Puchar

14:00Cham - Zurich -:-
14:00FC Widnau - Bellinzona -:-
14:30Muri - Winterthur -:-
15:00Compesieres - Etoile-Carouge -:-
15:00Gland - Lausanne -:-
15:00Ibach - Schaffhausen -:-
15:00Linth - Lugano -:-
15:00Subingen - Koniz -:-
16:00Allschwil - Basel -:-
16:00Audax-Friul - Xamax -:-
16:00Bosporus - Breitenrain -:-
16:00Rorschach - St. Gallen -:-
16:30Gambarogno - Contone - Kriens -:-
17:00Schoenberg - Young Boys -:-
17:30Wiedikon - Rapperswil -:-

SZWECJA: Allsvenskan

15:00Mjallby - Malmo FF -:-
15:00Värnamo - Elfsborg -:-
17:30Norrkoping - AIK Stockholm -:-
17:30Sundsvall - Helsingborg -:-

SZWECJA: Superettan

13:00AFC Eskilstuna - Utsikten -:-
13:00Trelleborg - Dalkurd -:-
15:00Brage - Öster -:-
15:00Halmstad - Västerås SK -:-

SZWECJA: Dywizja 1 - Norra

14:00Umeå - Motala -:-

SZWECJA: Dywizja 1 - Södra

16:00Atvidabergs - Olympic -:-
16:00Trollhättan - Lunds -:-

SZWECJA: Dywizja 2 - Norra Svealand

14:00Uppsala - Korsnas -:-
17:00Osteraker IFK - Ragsved -:-

SZWECJA: Dywizja 2 - Västra Götaland

14:00Eskilsminne - Hoganas -:-
14:00Frölunda - Ullareds IK -:-

SZWECJA: Dywizja 2 - Södra Götaland

14:00Asarum - Hogsby -:-
14:00Rosengard - IFK Berga -:-

SZWECJA: Dywizja 2 - Södra Svealand

14:00Smedby - Enskede -:-
17:00Syrianska - Arameisk-Syrianska -:-
17:00Varmbols - United Nordic -:-

SZWECJA: Division 2 - Norra Götaland

14:00Gauthiod - Kumla -:-
15:00Yxhults IK - Ahlafors IF -:-

SZWECJA: Allsvenskan - Kobiety

13:00AIK K - Umeå IK K -:-
15:00Hammarby K - Djurgarden K -:-
15:00Linköping K - IF Brommapojkarna K -:-

SZWECJA: Elitettan Women

13:00Bergdalens IK K - Ravasens IK K -:-
15:00Vaxjo DFF K - Bromolla K -:-

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

19:00Calahorra (Esp) - Leonesa (Esp) -:-

ŚWIAT: Intercontinental Cup U20

21:30Penarol U20 - Benfica U19 -:-

ŚWIAT: Klubowe towarzyskie - Kobiety

11:001. FC Union Berlin K (Ger) - Werder Brema K (Ger) -:-
16:00Freiburg K (Ger) - Sand K (Ger) -:-

TADŻYKISTAN: Wyszejszaja Liha

14:00Istiqlol Dushanbe - Khatlon -:-
14:00Ravshan - Khujand -:-

TAJLANDIA: Thai League 1

13:00Prachuap - Nakhon Ratchasima FC -:-
13:30Lamphun Warrior - Chiangrai -:-
13:30Muangthong - Lampang -:-
14:00Khonkaen Utd. - Ratchaburi -:-

TAJLANDIA: Thai League 2

12:30Krabi - Trat FC -:-
13:00Nakhon Si - Raj Pracha -:-
13:30Phrae - Udon Thani -:-
14:00Chiangmai FC - Nakhon Pathom -:-

TAJWAN: Premier League

10:00Taichung - Taipower -:-
10:00Taiwan Steel - AC Taipei -:-
12:00Ming Chuan University - Taiwan Shihu -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

13:00Mtibwa Sugar - Ruvu Shooting -:-
15:00Singida Big Star - Mbeya City -:-
18:00Azam - Geita Gold -:-

TURCJA: Super Lig

18:15Basaksehir - Kayserispor -:-
20:45Besiktas - Karagumruk -:-

TURCJA: 1. Lig

15:30Keciorengucu - Bodrumspor -:-
16:00Pendikspor - Altay -:-
18:15Yeni Malatyaspor - Adanaspor -:-
20:45Goztepe - Erzurum BB -:-

TURCJA: Rezerv Lig

15:30Giresunspor 2 - Kasimpasa 2 -:-
15:30Hatayspor 2 - Gaziantep 2 -:-
18:00Antalyaspor 2 - Trabzonspor 2 -:-

TURKMENISTAN: Yokary Liga

15:00FC Asgabat - Nebitci -:-
15:00Sagadam - Energetik -:-

URUGWAJ: Pierwsza Liga - Clausura

23:00Nacional - Wanderers -:-
16:15Defensor Sp. - Boston River -:-

URUGWAJ: Segunda Division

01:30La Luz - Racing Montevideo -:-
02:30Sud America - Miramar -:-

USA: MLS

00:00New York Red Bulls - Cincinnati -:-
01:30CF Montreal - New England Revolution -:-
01:30DC United - Philadelphia Union -:-
02:00Inter Miami - Toronto FC -:-
02:00Minnesota - Austin FC -:-
03:00Colorado Rapids - Houston Dynamo -:-
04:00Real Salt Lake - Vancouver Whitecaps -:-
04:00San Jose Earthquakes - Los Angeles FC -:-
23:30Columbus Crew - Atlanta Utd -:-
00:00Chicago Fire - New York City -:-

USA: USL Championship

01:00Hartford Athletic - Miami FC -:-
01:00Pittsburgh - New York Red Bulls 2 -:-
01:30Detroit - Louisville City -:-
01:30Loudoun - Atlanta United 2 -:-
02:30FC Tulsa - Indy Eleven -:-
02:30Memphis - Birmingham -:-
03:00Colorado Springs - Tampa Bay -:-
03:00New Mexico - Monterey Bay -:-
03:00San Antonio - Rio Grande -:-
03:30El Paso - San Diego Loyal -:-
04:30LA Galaxy 2 - Charleston -:-
04:30Las Vegas Lights - Sacramento Republic -:-

USA: MLS Next Pro

01:00Orlando City B - Columbus Crew 2 -:-
02:00Chicago Fire II - New York City II -:-
04:00Tacoma Defiance - Sporting Kansas City II -:-

USA: USL League One

01:30Chattanooga Red Wolves - Tormenta -:-
02:00Union Omaha - North Carolina -:-
03:00Northern Colorado - Forward Madison -:-
04:00Tucson - Greenville -:-
04:30Central Valley Fuego - Richmond Kickers -:-

USA: NISA

00:00Flower City - Syracuse Pulse -:-
01:30Chattanooga - Michigan Stars -:-
02:00California Utd. - Albion San Diego -:-
04:00Bay Cities - Maryland Bobcats -:-

USA: NWSL Women

01:00Gotham K - Orlando Pride K -:-
01:00North Carolina Courage K - Chicago K -:-
04:00San Diego Wave K - Houston Dash K -:-

WENEZUELA: Primera Division

23:00Universidad Central - Portuguesa -:-
01:15Carabobo - Metropolitanos -:-
23:00Caracas - Puerto Cabello -:-

WĘGRY: OTP Bank Liga

17:00PrzełożoneMOL Fehervar - Ujpest -:-
17:00PrzełożonePaks - Ferencvaros -:-
17:55Zalaegerszeg - Kisvarda -:-
20:00Vasas - Honved -:-

WĘGRY: Merkantil Bank Liga

17:30Gyirmot - Mosonmagyarovari TE -:-
17:30Soroksar - Győr -:-
17:30Szentlorinc - Bekescsaba -:-
17:30Tiszakecske - Nyiregyhaza -:-
19:00Ajka - Csakvari -:-
19:00Kazincbarcika - Kozarmisleny -:-
19:00MTK Budapest - Budafoki -:-
19:00Siofok - Haladas -:-
19:00Szeged - Dorogi -:-

WĘGRY: NB III - East

11:00Debrecen II - Eger SE -:-
11:00DVTK II - BVSC-Zuglo -:-
12:00Vasas II - Hajduszoboszloi SE -:-
13:00Bekescsaba II - Tiszaujvaros -:-
17:30Fuzesgyarmati SK - Penzugyor -:-
17:30Hatvan - Kisvarda II -:-
17:30Karcagi - Jaszberenyi -:-
17:30Putnok VSE - Elore -:-
17:30Senyo Carnifex - Korosladany MSK -:-
17:30Tiszafuredi - Debreceni EAC -:-

WĘGRY: NB III - Centre

11:00Honved II - Dunaujvaros PASE -:-
11:00Kecskemeti II - MTK II -:-
17:30Bank - Balassagyarmat -:-
17:30ESMTK Budapest - Cegledi -:-
17:30FC Dabas - Monori -:-
17:30Hodmezovasarhely FC - Paks II -:-
17:30Majosi - Ferencvaros II -:-
17:30Makoi - Ujpest II -:-
17:30Szekszardi - PTE-PEAC -:-
17:30Szolnoki - Ivancsa -:-

WĘGRY: NB III - West

11:00Győr II - Kelen -:-
11:00Puskas Academy II - Zsambek -:-
11:00Zalaegerszegi II - Erdi -:-
17:00Csornai - VLS Veszprem -:-
17:30Balatonfuredi - Mori SE -:-
17:30Budaorsi - Teskand -:-
17:30III. Keruleti TVE - Nagykanizsa -:-
17:30Komaromi VSE - MOL Fehervar II -:-
17:30Tatabanya - Bicskei -:-
19:00Kaposvar - Gyirmot II -:-

WĘGRY: NB I Women

11:00Szekszardi K - Kelen K -:-
17:00MTK Budapest K - Astra Hungary K -:-
17:00Ujpest K - Ferencvaros K -:-

WIETNAM: V.League 2

11:00Hue - Pho Hien -:-
12:00Binh Phuoc - BHTS Quang Nam -:-
12:00Khanh Hoa - Dak Lak -:-
13:00Can Tho - Ba Ria Vung Tau -:-

WŁOCHY: Serie B

20:45Cagliari - Cittadella -:-
20:45Cosenza - Modena -:-
20:45Frosinone - Brescia -:-
20:45Pisa - Como -:-
20:45Sudtirol - Venezia -:-
20:45Ternana - Reggina -:-

WŁOCHY: Primavera 1

14:30Empoli U19 - Atalanta U19 -:-
16:30Udinese U19 - Fiorentina U19 -:-
18:30Sampdoria U19 - Verona U19 -:-

WYSPY OWCZE: Premier League

16:00Argir - Runavik -:-
16:00HB Torshavn - Skala Itrottarfelag -:-
16:00Klaksvik - 07 Vestur Sorvagur -:-
16:00Streymur - B36 Torshavn -:-
16:00Vikingur - Toftir -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.