REFRESH

Piłka nożna » 27.01.2022 » Wszystkie mecze

AMERYKA POŁUDNIOWA: Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje

22:00Ekwador - Brazylia -:-
00:00Paragwaj - Urugwaj -:-

AZJA: Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje - Trzecia runda

10:10Australia - Wietnam -:-
11:00Japonia - Chiny -:-
13:00Liban - Korea Południowa -:-
15:30Iran - Irak -:-
16:00Zjednoczone Emiraty Arabskie - Syria -:-
18:15Arabia Saudyjska - Oman -:-

ANGLIA: Premier League Cup

13:00Southampton U23 - Bournemouth U23 -:-

ANGLIA: Akademicy U18

14:00Wolverhampton U18 - Middlesbrough U18 2:1

ANGLIA: FA Youth Cup

20:00Blackburn U18 - Sheffield Wed U18 -:-

ANGLIA: Women’s Super League

20:30Arsenal K - Brighton K -:-

AZJA: Asian Cup Women

09:00Japonia K - Korea Południowa K -:-
09:00Wietnam K - Myanmar K -:-
15:00Australia K - Tajlandia K -:-
15:00Filipiny K - Indonezja K -:-

BELGIA: Jupiler League

20:45Club Brugge - Royale Union SG -:-

BERMUDY: Premier League

02:00Devonshire Colts - PHC Zebras -:-

BRAZYLIA: Campeonato Alagoano

00:00CRB - Murici AL -:-

BRAZYLIA: Campeonato Amazonense

20:30Cliper - Penarol -:-
20:30Nacional-AM - JC -:-

BRAZYLIA: Campeonato Baiano

23:15Alagoinhas - Barcelona -:-
23:15Bahia - Doce Mel -:-

BRAZYLIA: Campeonato Brasiliense

19:30Brasilia - Unai EC -:-
19:30Taguatinga Esporte - Luziania -:-

BRAZYLIA: Campeonato Carioca - Taca Guanabara

01:35Flamengo - Portuguesa RJ -:-
19:30Madureira - Resende -:-

BRAZYLIA: Campeonato Catarinense

23:00Barra FC - Figueirense -:-
23:00Joinville - Concordia -:-
01:30Avai - Chapecoense-SC -:-
22:30Gremio Juventus - Marcilio Dias -:-

BRAZYLIA: Campeonato Cearense

19:00Atletico-CE - Pacajus -:-
19:30Ferroviario - Crato -:-
20:00Caucaia - Maracana -:-
20:00Icasa-CE - Iguatu -:-

BRAZYLIA: Campeonato Gaucho

23:00Gremio - SER Caxias -:-
01:30Aimore - Brasil de Pelotas -:-
23:00Ypiranga FC - Sao Luiz -:-

BRAZYLIA: Campeonato Goiano

00:30Aparecidense - Ipora -:-
00:30Atletico GO - CRAC -:-
00:30Gremio Anapolis - Goias -:-
00:30Morrinhos - Jataiense -:-

BRAZYLIA: Campeonato Matogrossense

00:00Operario VG - Dom Bosco -:-

BRAZYLIA: Campeonato Mineiro

23:00Tombense - Pouso Alegre -:-
23:00Villa Nova MG - Atletico-MG -:-
00:00Democrata GV - Patrocinense -:-
00:00Uberlandia - Athletic Club -:-

BRAZYLIA: Campeonato Paraense

01:30Paysandu - Bragantino -:-
19:30Castanhal - Paragominas -:-

BRAZYLIA: Campeonato Paranaense

00:00Cascavel - Uniao PR -:-
00:00Cianorte - Rio Branco PR -:-
00:00Londrina - Sao Joseense -:-
00:00Maringa FC - Athletico-PR -:-
00:00Operario - Coritiba -:-
00:00Parana - Azuriz -:-

BRAZYLIA: Campeonato Paulista

23:00Inter de Limeira - Santos -:-
23:00Ituano - Novorizontino -:-
01:35Palmeiras - Ponte Preta -:-
00:00Mirassol - Bragantino -:-

BRAZYLIA: Campeonato Paulista A2

23:00Taubate - Oeste -:-
23:30Linense - RB Brasil -:-
00:00Velo Clube - Piracicaba -:-
19:00Primavera EC - Portuguesa -:-

BRAZYLIA: Campeonato Pernambucano

00:30Sport Recife - Sete de Setembro -:-

BRAZYLIA: Campeonato Piauiense

23:00Corisabba - Parnahyba -:-
00:00River-PI - AE Altos -:-
23:00Fluminense-PI - Julho Esporte -:-

BRAZYLIA: Campeonato Potiguar - pierwsza runda

00:00CE Forca E Luz - America-RN -:-
00:00Globo - ASSU -:-
00:00Potiguar - Potyguar -:-
00:00Santa Cruz de Natal - ABC -:-

BRAZYLIA: Campeonato Sergipano

00:15Confianca - America SE -:-
00:15Lagarto - Frei Paulistano -:-

BRAZYLIA: Copa do Nordeste

23:30Botafogo PB - Sergipe -:-

CHILE: Primera División - Baraż o utrzymanie

23:00Huachipato - Copiapo -:-

EGIPT: League Cup

13:30Arab Contractors - Ismaily -:-
13:30El Gounah - National Bank Egypt -:-
16:00Smouha - Al Ahly -:-

HISZPANIA: Primera RFEF - Group 1

19:00Extremadura UD - CF Talavera -:-
21:00UD Logrones - Calahorra -:-

HISZPANIA: Primera RFEF - Group 2

19:00Linares - Baleares -:-
20:00Sabadell - Alcoyano -:-

INDIE: ISL

15:00Odisha - Hyderabad -:-

KOLUMBIA: Primera A - Apertura

00:10Dep. Cali - Tolima -:-
02:15Atl. Nacional - Junior -:-
22:00U. Magdalena - Petrolera -:-
00:05Patriotas - Ind. Medellin -:-

MEKSYK: Liga de Expansion MX - Clausura

00:00Raya2 - Alebrijes Oaxaca -:-
02:05Leones Negros - Correcaminos -:-
02:05Tampico Madero - Dorados -:-
04:05Cimarrones de Sonora - Atl. Morelia -:-

MEKSYK: Liga MX U20 - Clausura

16:00Club America U20 - Atlas U20 -:-

MEKSYK: Liga MX Women - Clausura

19:00Cruz Azul K - Juarez K -:-
22:45Puebla K - Pachuca K -:-

PORTUGALIA: Liga Portugal

21:15Estoril - Arouca -:-

PORTUGALIA: Liga Revelacao U23 - Grupa spadkowa

12:00Sporting U23 - Vizela U23 -:-

RWANDA: Premier League

14:00Bugesera FC - Gicumbi -:-
14:00Espoir - Gorilla -:-
14:00Etoile de L'Est - AS Kigali -:-
14:00Mukura Victory Sports - Etincelles -:-
14:00Rayon Sport - Gasogi United -:-
14:00Rutsiro - Musanze -:-

ŚWIAT: Mecze towarzyskie

12:00Indonezja - Bangladesz -:-
14:00Bahrajn - Uganda -:-

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

12:00Karlsruher (Ger) - Elversberg (Ger) -:-
13:00Aksu (Kaz) - Bregalnica (Mkd) -:-
13:00Jablonec (Cze) - FK Rostów (Rus) -:-
13:00KF Llapi (Kos) - Akademija Pandev (Mkd) -:-
13:00Kozuv Gevgelija (Mkd) - Pobeda (Mkd) -:-
13:00Liberec (Cze) - Shkendija (Mkd) -:-
13:00Silkeborg (Den) - Odense (Den) -:-
13:00Wolfsberger (Aut) - Bohemians (Cze) -:-
14:00Dun. Streda (Svk) - TSC Backa Topola (Srb) -:-
14:00Liberec (Cze) - Makedonija GP (Mkd) -:-
17:00AIK Stockholm (Swe) - Sollentuna (Swe) -:-
18:00Hacken (Swe) - Fredrikstad (Nor) -:-
19:30Mulheimer SV 07 (Ger) - Duisburg (Ger) -:-

WĘGRY: OTP Bank Liga

18:30Puskas Academy - Ferencvaros -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.FlashScore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona FlashScore.pl z powodów technicznych.