Piłka nożna » 03.04.2024 » Kursy
Obstawiaj z komórki w Fortuna!
Kursy dostarcza Fortuna - Postaw teraz!
ANGLIA: Premier League
19:30Arsenal - Luton -:- [ 1.16 | 7.90 | 13.00 ]19:30Brentford - Brighton -:- [ 2.72 | 3.75 | 2.34 ]
20:15Manchester City - Aston Villa -:- [ 1.27 | 6.00 | 8.90 ]
POLSKA: Fortuna Puchar Polski
16:30Wisła Kraków - Piast Gliwice -:- [ 3.18 | 3.20 | 2.35 ]19:30Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok -:- [ 2.30 | 3.25 | 3.25 ]
ALBANIA: Super Liga
17:00Din. Tirana - Teuta -:- [ 2.15 | 3.10 | 3.20 ]ALBANIA: Puchar Albanii
14:00Egnatia - Vllaznia -:-14:00Kukesi - Tirana -:-
AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Libertadores - Runda grupowa
23:00Cobresal (Chi) - Barcelona SC (Ecu) -:- [ 2.50 | 3.20 | 2.65 ]23:00Millonarios (Col) - Flamengo (Bra) -:- [ 4.10 | 3.40 | 1.82 ]
01:00The Strongest (Bol) - Gremio (Bra) -:- [ 1.79 | 3.75 | 3.75 ]
01:30Dep. Tachira (Ven) - River Plate (Arg) -:- [ 6.40 | 4.30 | 1.43 ]
03:00U. de Deportes (Per) - LDU Quito (Ecu) -:- [ 2.28 | 3.20 | 2.95 ]
23:00Botafogo RJ (Bra) - Junior (Col) -:- [ 1.53 | 3.95 | 5.40 ]
23:00Huachipato (Chi) - Estudiantes (Arg) -:- [ 3.05 | 3.20 | 2.21 ]
23:00Nacional (Uru) - Libertad (Par) -:- [ 2.17 | 3.35 | 3.00 ]
AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Sudamericana - Runda grupowa
23:00Belgrano (Arg) - Internacional (Bra) -:- [ 3.15 | 3.25 | 2.16 ]23:00Nacional Asuncion (Par) - Argentinos Jrs (Arg) -:- [ 2.90 | 3.15 | 2.34 ]
01:30Ameliano (Par) - Athletico-PR (Bra) -:- [ 4.10 | 3.45 | 1.79 ]
01:30Racing Montevideo (Uru) - Corinthians (Bra) -:- [ 3.85 | 3.35 | 1.88 ]
03:00Cesar Vallejo (Per) - Defensa y Justicia (Arg) -:- [ 2.85 | 3.25 | 2.31 ]
23:00Cuiaba (Bra) - Lanus (Arg) -:- [ 2.34 | 3.15 | 2.90 ]
23:00Rayo Zuliano (Ven) - Danubio (Uru) -:- [ 3.10 | 3.20 | 2.21 ]
AMERYKA PÓŁNOCNA I CENTRALNA: CONCACAF Champions Cup
00:00Columbus Crew - Tigres -:-02:00New England Revolution - Club America -:-
ANGLIA: National League Południe
19:45Taunton - Maidstone -:- [ 4.30 | 3.50 | 1.72 ]ANGLIA: Women's National League North
19:45Burnley K - AFC Fylde K -:-19:45Stourbridge K - Wolverhampton K -:-
ANGOLA: Girabola League
15:00Bravos do Maquis - Libolo -:-15:00PrzełożoneCD Lunda Sul - Santa Rita -:-
15:00PrzełożoneLibolo - Primeiro de Agosto -:-
15:00Primeiro de Agosto - CD Lunda Sul -:-
15:00Santa Rita - Petro -:-
15:00Sao Salvador - Sagrada -:-
15:00PrzełożoneSporting de Cabinda - Wiliete -:-
15:30Academica - Uniao de Malanje -:-
15:30Desportivo Huila - Sporting de Cabinda -:-
15:30PrzełożoneInterclube - Bravos do Maquis -:-
16:00PrzełożonePetro - Sao Salvador -:-
16:00PrzełożoneSagrada - Uniao de Malanje -:-
16:00Wiliete - Interclube -:-
17:00PrzełożoneKabuscorp - Academica -:-
ARABIA SAUDYJSKA: Pierwsza liga
20:00Al Fateh - Al-Ettifaq -:-20:00Al Shabab - Al Riyadh -:-
ARGENTYNA: Primera B - Apertura
19:30Fenix - Deportivo Armenio -:- [ 2.34 | 2.60 | 3.45 ]ARGENTYNA: Copa Argentina
20:45Union Santa Fe - Gimnasia Mendoza -:-23:00Instituto - Talleres (R.E) -:-
ARGENTYNA: Reserve League - pierwsza runda
23:00Racing Club 2 - Independiente 2 -:-19:00Argentinos Jrs 2 - Platense 2 -:-
19:00Atletico Tucuman 2 - Central Cordoba 2 -:-
19:00Instituto 2 - Godoy Cruz 2 -:-
19:00Newells Old Boys 2 - Rosario Central 2 -:-
23:00Talleres Cordoba 2 - Belgrano 2 -:-
ARMENIA: Pierwsza Liga
16:00Ararat - Urartu -:-ARMENIA: First League
13:00Noah 2 - Alashkert 2 -:-AUSTRALIA: A-League
11:45Perth Glory - Sydney FC -:- [ 3.60 | 3.80 | 1.85 ]AUSTRIA: ÖFB Cup
19:45Leoben - SK Rapid -:- [ 6.00 | 4.60 | 1.42 ]AZERBEJDŻAN: I Liqa
12:00Mingachevir - Imisli FK -:-AZERBEJDŻAN: Puchar Azerbejdżanu
16:00Zira - Gabala -:-BAHRAJN: Premier Liga
19:45Al-Muharraq - Al-Rifaa -:-19:45Al-Najma - Al-Hala -:-
19:45Manama Club - East Riffa -:-
BENIN: Ligue 1 - Grupa mistrzowska
16:00AS Cotonou - Cavaliers -:-16:00AS Sobemap - Dynamo Abomey -:-
16:00Ayema - FC Loto -:-
16:00Coton FC - Bani Ganse -:-
16:00Dadje - JS Pobe -:-
16:00Damissa - ASPAC -:-
16:00Dragons - Espoir -:-
16:00Takunnin - Requins -:-
BOŚNIA I HERCEGOWINA: Puchar BiH
14:30Siroki Brijeg - Borac Banja Luka -:-17:00Sloga Doboj - Zrinjski -:-
BRAZYLIA: Acreano - pierwsza runda
00:00Galvez - Humaita -:-BRAZYLIA: Amapaense
00:00Santana EC - Santos AP -:-BRAZYLIA: Maranhense
23:00Maranhao - Moto Club -:-23:00Pinheiro - Chapadinha -:-
23:00Sampaio Correa - Imperatriz -:-
23:00Tuntum - Cordino EC -:-
BRAZYLIA: Paraibano - Play Offy
00:15Treze - Sousa -:-BRAZYLIA: Potiguar - druga runda
23:00Baraunas - Santa Cruz de Natal -:-23:00Potyguar Seridoense - CE Forca E Luz -:-
00:00ABC - Globo -:-
00:00America-RN - Potiguar de Mossoró -:-
BRAZYLIA: Roraimense - pierwsza runda
00:00Progresso - Real Sao Luiz -:-02:00GAS - Monte Roraima -:-
BRAZYLIA: Copa Alagoas - Play Offy
00:00SC Penedense - CSA -:-BRAZYLIA: Copa Verde
21:00Cuiaba - Vila Nova -:-21:00Paysandu - Remo -:-
BRAZYLIA: Brasileiro U20
21:00Bahia U20 - Atletico GO U20 -:-21:00Botafogo U20 - Gremio U20 -:-
21:00Ceara U20 - Palmeiras U20 -:-
21:00Corinthians U20 - Fortaleza U20 -:-
21:00Cruzeiro U20 - Fluminense U20 -:-
21:00Cuiaba U20 - America Mineiro U20 -:-
21:00Goias U20 - Flamengo U20 -:-
21:00Internacional U20 - Santos U20 -:-
21:00RB Bragantino U20 - Atletico-MG U20 -:-
21:00Sao Paulo U20 - Athletico-PR U20 -:-
BRAZYLIA: Baiano U20
19:00Ypiranga U20 - Alagoinhas U20 -:-BUŁGARIA: Parva Liga
12:30Krumovgrad - Hebar -:- [ 1.86 | 3.20 | 4.00 ]15:00CSKA Sofia - Lok. Plovdiv -:- [ 1.42 | 3.85 | 7.60 ]
17:30Ludogorets - Levski -:- [ 1.54 | 3.65 | 5.80 ]
BUŁGARIA: Third League - South-East
15:00Atletik Kuklen - Rozova Dolina -:-15:00Beroe II - Gigant Saedinenie -:-
15:00Botev II - Zagorets -:-
15:00Haskovo - Sekirovo Rakovski -:-
15:00Karnobat - Levski Karlovo -:-
15:00Nesebar - Sliven -:-
15:00Rodopa Smolyan - Lok. Plovdiv II -:-
15:00Sokol Markovo - Dimitrovgrad -:-
15:00Yambol 1915 - Spartak Plovdiv -:-
16:00Sozopol - Asenovets -:-
CHORWACJA: Puchar Chorwacji
15:00Lok. Zagrzeb - Rijeka -:- [ 2.96 | 3.45 | 2.18 ]18:00Hajduk Split - Dinamo Zagrzeb -:- [ 2.57 | 3.25 | 2.57 ]
CYPR: Cyta Championship - Grupa spadkowa
15:00Achnas - Doxa -:-17:00Karmiotissa - AEL Limassol -:-
17:00Othellos Athienou - Apollon -:-
CZARNOGÓRA: Pierwsza Czarnogórska Liga
14:00Arsenal Tivat - Rudar -:-14:00Jedinstvo - Decic -:-
16:00Sutjeska - Jezero -:-
17:00Mornar - Petrovac -:-
17:30Buducnost - Mladost DG -:-
CZARNOGÓRA: Druga Liga
14:00FK Podgorica - Berane -:-14:00Grbalj - Kom Podgorica -:-
14:00Internacional - Bokelj -:-
14:00Lovcen - Iskra -:-
14:00Otrant - Igalo -:-
CZECHY: CFL - Group B
16:00Zapy - Mlada Bolesław B -:- [ 1.43 | 4.20 | 5.00 ]CZECHY: MOL Cup
16:00Opawa - Sparta Praga -:- [ 12.00 | 7.75 | 1.13 ]CZECHY: Kralovehradecky KP
16:00Solnice - Ceska Skalice -:-CZECHY: Liga U19
11:00Slovacko U19 - Slavia Praga U19 -:-DOMINIKANA: LDF
23:00San Cristobal - Delfines Del Este -:-00:00Moca - Vega Real -:-
21:00Atlantico - Universidad O&M -:-
00:00Cibao - Atletico Pantoja -:-
DR KONGO: Ligue 1 - Grupa spadkowa
14:30AC Kuya - Renaissance -:-14:30AC Rangers - Etoile de Kivu -:-
DŻIBUTI: Division 1
23:00Port - Gendarmerie -:-EKWADOR: Serie B
01:00Manta - Vargas Torres -:-21:00Cuniburo - Chacaritas -:-
21:00San Antonio - Ind. Juniors -:-
EUROPA: Mistrzostwa Europy U19 Kobiet - Kwalifikacje - Runda 2 - Liga A
10:00Białoruś U19 K - Belgia U19 K -:-11:00Grecja U19 K - Dania U19 K -:-
11:00Hiszpania U19 K - Słowenia U19 K -:-
11:30Austria U19 K - Chorwacja U19 K -:-
11:30Irlandia U19 K - Islandia U19 K -:-
14:00Anglia U19 K - Szwajcaria U19 K -:-
14:00Francja U19 K - Ukraina U19 K -:-
14:00Holandia U19 K - Bośnia i Hercegowina U19 K -:-
14:00Niemcy U19 K - Rumunia U19 K -:-
14:00Norwegia U19 K - Czechy U19 K -:-
14:00Polska U19 K - Finlandia U19 K -:-
14:00Serbia U19 K - Słowacja U19 K -:-
14:00Węgry U19 K - Szwecja U19 K -:-
18:00Portugalia U19 K - Włochy U19 K -:-
EUROPA: Mistrzostwa Europy U19 Kobiet - Kwalifikacje - Runda 2 - Liga B
10:30Szkocja U19 K - Liechtenstein U19 K -:-11:00Czarnogóra U19 K - Azerbejdżan U19 K -:-
11:00Kazachstan U19 K - Estonia U19 K -:-
11:00Łotwa U19 K - Bułgaria U19 K -:-
11:00Mołdawia U19 K - Macedonia Północna U19 K -:-
11:00Walia U19 K - Litwa U19 K -:-
13:00Irlandia Północna U19 K - Gruzja U19 K -:-
14:00Turcja U19 K - Wyspy Owcze U19 K -:-
14:30Cypr U19 K - Albania U19 K -:-
FRANCJA: Puchar Francji
20:10PSG - Rennes -:- [ 1.42 | 4.60 | 6.40 ]GRECJA: Super League - Grupa mistrzowska
17:00Olympiakos - Aris -:- [ 1.37 | 4.50 | 7.20 ]17:30PAOK - Lamia -:- [ 1.18 | 6.00 | 13.00 ]
19:00Panathinaikos - AEK -:- [ 2.46 | 3.15 | 2.75 ]
GRECJA: Super League 2 - Grupa - awans
14:00AEK B - Makedonikos -:-14:00AEL Larissa - Levadiakos -:-
14:00Kalamata - Ilioupoli -:-
14:00PAE Chania - Athens Kallithea -:-
GRECJA: Super League 2 - Grupa spadkowa
14:00Diagoras - Panachaiki -:-14:00Kampaniakos - Aiolikos -:-
14:00Karditsa - Iraklis 1908 -:-
14:00Olympiakos B - PAE Egaleo -:-
14:00Panathinaikos B - Giouchtas -:-
14:00PAOK B - Kozani -:-
GRUZJA: Crystalbet Erovnuli Liga
12:00Samtredia - Samgurali -:-16:00Telavi - Gagra -:-
18:00Din. Tbilisi - Dila Gori -:-
GWATEMALA: Liga Nacional - Clausura
22:00Zacapa - Comunicaciones -:-GWINEA: Ligue 1
17:00Milo FC - Renaissance -:-HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 11
18:30Mallorca B - Collerense -:-HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 15
18:30Ezcabarte - Subiza -:-HOLANDIA: Eredivisie
17:45Heracles - Alkmaar -:- [ 5.40 | 4.60 | 1.50 ]19:00Utrecht - Zwolle -:- [ 1.57 | 4.20 | 5.00 ]
20:00Heerenveen - Twente -:- [ 3.60 | 4.00 | 1.85 ]
HONDURAS: Liga Nacional - Clausura
22:00Olancho - Victoria -:-00:15Real Espana - UPNFM -:-
INDIE: ISL
15:00Kerala Blasters - East Bengal -:-INDIE: I-League 2
11:30Bengaluru Utd - Dempo -:-11:30Maharashtra Oranje - SC Bengaluru -:-
11:30Sudeva Delhi - United SC -:-
INDONEZJA: Liga 1
14:30PSM Makassar - PSIS Semarang -:-14:30RANS Nusantara - Barito Putera -:-
IRAN: Persian Gulf Pro League
16:45Aluminium Arak - Havadar SC -:- [ 1.96 | 2.75 | 4.60 ]17:00Tractor-Sazi - Sepahan -:-
IRAN: Division 1
12:15Damash Gilan - Kheybar Khorramabad -:-17:00Naft Gachsaran - Esteghlal Molasani -:-
17:00Pars Janoobi Jam - Ario Eslamshahr -:-
IZRAEL: State Cup
17:30H. Petah Tikva - H. Beer Sheva -:-18:00M. Haifa - Netanya -:-
JAPONIA: J1 League
11:00Avispa Fukuoka - Kashima -:-11:00G-Osaka - Kyoto -:-
11:00Iwata - Albirex Niigata -:-
11:00Kashiwa - C-Osaka -:-
11:00Machida - Hiroshima -:-
11:00Sagan Tosu - Kobe -:-
11:00Shonan - Verdy -:-
11:00Yokohama M. - Kawasaki -:-
11:30Sapporo - Nagoya -:-
11:30Tokyo - Urawa -:-
JAPONIA: J2 League
11:00Blaublitz - Mito -:-11:00Chiba - Tochigi -:-
11:00Iwaki - Fujieda MYFC -:-
11:00Kagoshima Utd - Kofu -:-
11:00Kusatsu - Oita -:-
11:00Okayama - Yokohama FC -:-
11:00Renofa Yamaguchi - Kumamoto -:-
11:00Shimizu - Tokushima -:-
11:00Vegalta Sendai - Ehime -:-
11:00V-Varen Nagasaki - Yamagata -:-
KAMERUN: Elite One - Grupa mistrzowska
14:00Gazelle - Cotonsport -:-14:00Yong Sports Academy - Stade Renard -:-
KAMERUN: Elite One - Grupa spadkowa
14:00Avion Academy - Bamenda -:-14:00Fovu Baham - Aigle Royal -:-
14:00UMS de Loum - Fortuna Mfou -:-
14:00Union Douala - APEJES Academy -:-
KAMERUN: Elite Two - Grupa mistrzowska
15:00Aigle Moungo - Dragon de Yaounde -:-15:00Bafmeng United - Bafoussam -:-
15:00Panthere - Feutcheu -:-
15:00Tonnerre - Eding Sport -:-
KAMERUN: Elite Two - Grupa spadkowa
15:00FC Rangers of Bafut - AS Fap -:-15:00Foncha - Yafoot -:-
15:00Leopard de Douala - Renaissance -:-
15:00Unisport Bafang - Isohsa -:-
KENIA: Super League
13:00Rainbow - Assad -:-KIRGISTAN: Premier Liga
13:00Neftchi Kochkor-Ata - Talant -:-KOLUMBIA: Primera B - Apertura
23:30Llaneros - Cucuta -:-KOREA POŁUDNIOWA: K League 1
11:30Gangwon - Daegu -:-11:30Gwangju - Incheon -:-
11:30Jeju - Jeonbuk -:-
11:30Seoul - Gimcheon Sangmu -:-
KOSOWO: Kosovar Cup
12:00Prishtina - Drita -:-12:00Suhareka - FC Ballkani -:-
KUWEJT: Pierwsza Liga - Grupa mistrzowska
19:30Al Arabi - Al Qadisiya -:-19:30Al Kuwait - Al Salmiya -:-
LUKSEMBURG: Luxembourg Cup
19:00Alisontia Steinsel - Niedercorn -:-19:00Bettembourg - Hesperange -:-
19:00Hostert - Racing Luxembourg -:-
19:00Mondercange - Differdange -:-
19:00Norden - UNA Strassen -:-
19:00Rumelange - Jeunesse Esch -:-
19:00Schifflange - Mondorf -:-
19:00Yellow Boys - Jeunesse Canach -:-
ŁOTWA: Virsliga
15:00Metta/LU - BFC Daugavpils -:-17:00RFS - Jelgava -:-
MACEDONIA PÓŁNOCNA: Puchar Macedonii
14:00Shkupi - Tikves -:-14:00Voska Sport - Makedonija GP -:-
MAURETANIA: Ligue 1
18:00Nouadhibou - Chemal -:-MAURITIUS: Super League
15:30AS Vacoas - Pamplemousses -:-15:30Cercle De Joachim - Petite Riviere -:-
MEKSYK: Liga de Expansion MX - Clausura
00:05Tapatio - Atlante -:-02:05Cimarrones de Sonora - Atletico La Paz -:-
04:05Dorados - Alebrijes Oaxaca -:-
MEKSYK: Liga Premier Serie B
23:00Ciervos - CDM -:-MOŁDAWIA: Puchar Mołdawii
12:00Bardar - S. Tiraspol -:-12:00Stauceni - Petrocub -:-
14:00Zimbru - Milsami -:-
NIEMCY: Liga Regionalna Północ
18:00Hamburger SV II - Meppen -:- [ 2.41 | 3.75 | 2.45 ]NIEMCY: Liga Regionalna Południowo-zachodnia
18:00Balingen - Eintracht Frankfurt II -:-18:00FC 08 Homburg - Freiberg -:-
18:00Stuttgarter Kickers - Fulda-Lehnerz -:-
NIEMCY: Oberliga Bayern Nord
16:45Fortuna Regensburg - Donaustauf -:-NIEMCY: Puchar Niemiec
19:45Bayer Leverkusen - Düsseldorf -:- [ 1.15 | 7.60 | 14.00 ]NIGERIA: NPFL
16:00Abia Warriors - Plateau -:-16:00Bayelsa United - Heartland -:-
16:00Enugu - Sunshine Stars -:-
16:00Enyimba - Kano -:-
16:00Gombe - Remo Stars -:-
16:00Shooting Stars - Kwara -:-
16:00Sporting Lagos - Lobi Stars -:-
17:30Bendel - Niger -:-
NORWEGIA: Nasjonal U19 CL
13:00Haugesund U19 - Viking U19 -:-13:00Molde U19 - Sogndal U19 -:-
14:00Ham-Kam U19 - Stromsgodset U19 -:-
17:00Stabaek U19 - Vålerenga U19 -:-
17:30Lilleström U19 - Odds U19 -:-
PORTUGALIA: Taça de Portugal
20:15Guimaraes - FC Porto -:-ROSJA: FNL 2 - Division A Gold - Sezon wiosna
12:00Rodina Moscow 2 - Veles Moscow -:-13:30FK Novosibirsk - Chelyabinsk -:-
14:00Krasnodar 2 - R. Volgograd -:-
16:00M. Lipetsk - FK Chayka -:-
16:00Murom - Ufa -:-
ROSJA: FNL 2 - Division A Silver - Sezon wiosna
10:00Miass - Kursk -:-12:00D. Bryansk - S. Kostroma -:-
12:00Kaluga - Ulyanovsk -:-
13:30Mashuk - Khimik -:-
16:00Tekstilshtik - Omsk -:-
ROSJA: Puchar - Play Offy
16:15Bałtika - CSKA Moskwa -:- [ 2.95 | 3.15 | 2.31 ]18:30Sp. Moskwa - Zenit -:- [ 3.20 | 3.65 | 1.98 ]
ROSJA: Puchar - Regions Path - Play Offy
14:00Ural - Lok. Moskwa -:-RPA: Pierwsza liga
18:30Chippa United - Cape Town Spurs -:-18:30Golden Arrows - Supersport -:-
18:30Swallows - Orlando -:-
18:30TS Galaxy - Royal AM -:-
RPA: Motsepe Foundation Championship
14:00Baroka - Orbit College -:-14:00Hungry Lions - JDR Stars -:-
18:30Maritzburg Utd - Upington City -:-
RUMUNIA: Puchar - Play Offy
16:00U Craiova 1948 - FC Voluntari -:- [ 2.26 | 3.20 | 3.20 ]19:00U. Cluj - FC Hermannstadt -:- [ 2.06 | 3.20 | 3.70 ]
RWANDA: Premier League
14:00Musanze - Gasogi United -:-17:00Kiyovu - Sunrise -:-
SAN MARINO: Coppa Titano
19:45Tre Fiori - Virtus -:-19:45Tre Penne - La Fiorita -:-
SERBIA: Super Liga
15:30Mladost - Radnicki 1923 -:-15:55Vozdovac - Partizan -:-
17:30Sp. Subotica - Radnicki Nis -:-
18:00Crvena zvezda - IMT Novi Beograd -:-
SERBIA: Prva Liga
15:00Indjija - Jedinstvo U. -:-15:00Mladost GAT - OFK Beograd -:-
15:00Radnicki S. Mitrovica - Kolubara -:-
15:00Smederevo - Tekstilac Odzaci -:-
15:00Vrsac - Graficar Beograd -:-
17:00Macva - RFK Novi Sad -:-
SŁOWACJA: 4. liga - East
16:00Kezmarok - Poprad -:-16:00Sabinov - Pavlovce n. Uhom -:-
SŁOWACJA: Puchar
14:30Trnava - Podbrezova -:- [ 1.85 | 3.85 | 3.55 ]SŁOWENIA: Puchar
16:00Gorica - Radomlje -:-19:00Koper - Mura -:-
SZKOCJA: Highland League
20:00Brora Rangers - Deveronvale -:-20:00Buckie Thistle - Strathspey Thistle -:-
20:00Forres Mechanics - Wick Academy -:-
20:00Keith - Brechin -:-
SZWAJCARIA: Super League
19:30Servette - Lausanne Ouchy -:-19:30Zurich - Winterthur -:-
SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 2
19:15Black Stars - Concordia -:-ŚWIAT: Mecze towarzyskie - Kobiety
13:00Bhutan K - Hong Kong K -:-00:00Portoryko K - Kajmany K -:-
TAJLANDIA: Thai League 1
12:00Chonburi - Chiangrai -:-12:30Khonkaen Utd. - Police Tero -:-
13:00Muangthong - Uthai Thani -:-
13:00Pathum United - Buriram -:-
TRYNIDAD I TOBAGO: TT Premier League
23:001976 Phoenix FC - Sando -:-23:00Defence Force - Port Of Spain -:-
23:00Eagles FC - La Horquetta -:-
23:00Police - Morvant Caledonia Utd -:-
23:00Prison Service - Point Fortin -:-
TURCJA: Super Lig
15:00Sivasspor - Karagumruk -:- [ 2.53 | 3.20 | 2.73 ]18:30Fenerbahce - Adana Demirspor -:- [ 1.27 | 5.70 | 8.70 ]
18:30Kayserispor - Kasimpasa -:- [ 2.11 | 3.65 | 3.05 ]
18:30Konyaspor - Trabzonspor -:- [ 3.40 | 3.35 | 2.07 ]
TURCJA: 1. Lig
12:00Tuzlaspor - Umraniyespor -:-15:00Adanaspor - Eyupspor -:-
18:30Altay - Bandirmaspor -:-
18:30Kocaelispor - Goztepe -:-
TURCJA: 2. Lig White Group
13:00Afyonspor - Altinordu -:-13:00Diyarbekirspor - Nazillispor -:-
13:00Erokspor - Beyoglu Yeni Carsi -:-
13:00Kirklarelispor - Bucaspor 1928 -:-
13:00Kirsehir SK - Adiyaman FK -:-
13:00Trabzon FK - Ankara Demirspor -:-
13:00Vanspor FK - Ankaraspor -:-
13:00Yeni Mersin Idmanyurdu - Karacabey Bld. -:-
13:00Zonguldak - Bursaspor -:-
TURCJA: 2. Lig Red Group
11:00Igdir FK - Iskenderunspor -:-13:0024 Erzincanspor - Karaman -:-
13:00Denizlispor - Sariyer -:-
13:00Etimesgut - Isparta 32 Spor -:-
13:00Fethiyespor - Amedspor -:-
13:00Inegolspor - Belediye Derince -:-
13:00Kastamonuspor - Usakspor -:-
13:00Menemenspor - Duzcespor -:-
13:00Soma Spor - Aksaray Bld. -:-
TURCJA: 3. Lig Group 1
13:0052 Orduspor - Karabuk Idmanyurdu -:-13:00Arguvan - Kepez Belediyespor -:-
13:00Ayvalikgucu - Gumushanespor -:-
13:00Hopaspor - Edirnespor -:-
13:00Kucukcekmece - Inegol Kafkas -:-
13:00Mardin BB - Aliaga -:-
13:00Tarsus - Kirikkale Buyuk Anadolu -:-
TURCJA: 3. Lig Group 2
13:00Amasyaspor - Pazarspor -:-13:00Bulvarspor - Silifke -:-
13:00Efeler 09 - Elazigspor -:-
13:00Eynesil - Turgutluspor -:-
13:00Hacettepe 1945 - Ergene Velimese -:-
13:00Kelkit - Karsiyaka -:-
13:00Sapanca Genclikspor - Batman Petrolspor -:-
TURCJA: 3. Lig Group 3
11:00Bornova 1877 - Agri 1970 -:-13:00Erbaaspor - Darica Genclerbirligi -:-
13:00Fatsa Bld. - Akhisarspor -:-
13:00Karakopru - 1922 Konyaspor -:-
13:00Osmaniyespor - Silivrispor -:-
13:00Sivas Dort Eylulspor - Kutahyaspor -:-
13:00Tepecik - Kusadasispor -:-
TURCJA: 3. Lig Group 4
11:00Musspor - Kestel -:-13:0023 Elazig FK - Orduspor 1967 -:-
13:00Balikesirspor - Sebat Genclikspor -:-
13:00Bergama FK - Adana -:-
13:00Bursa - Cankaya FK -:-
13:00Catalca - Sultanbeyli -:-
13:00Nevsehir - Siirt Ozel -:-
TURKMENISTAN: Yokary Liga
13:00Ahal - Altyn Asyr -:-13:00Energetik - Merw -:-
13:00Kopetdag Asgabat - Sagadam -:-
UKRAINA: Puchar Ukrainy
16:00Szachtar - Ch. Odessa -:-URUGWAJ: Segunda Division - Torneo Competencia
18:30Albion - Sud America -:-20:00Atenas - Rentistas -:-
20:00Cerrito - Cooper -:-
21:00Montevideo City - Colon -:-
21:30Tacuarembo - Uruguay Montevideo -:-
USA: MLS Next Pro
23:00Orlando City B - Inter Miami II -:-USA: US Open Puchar
00:00Richmond Kickers - Maryland Bobcats -:-00:30Charlotte Independ. - SC United Heat -:-
00:30New York City II - New York Red Bulls 2 -:-
01:30Lubbock Matadors - Foro -:-
01:30Minnesota 2 - Michigan Stars -:-
21:00Central Valley Fuego - El Farolito -:-
23:00Miami United - Club de Lyon -:-
00:00One Knoxville - Greenville -:-
00:00Tormenta - Savannah Clovers -:-
00:00Vermont Green - Carolina Core -:-
00:30Apotheos - Chattanooga Red Wolves -:-
UZBEKISTAN: Pro Liga
14:00Aral - Olimpik-Mobiuz -:-14:00Mashal Muborak - Shortan Guzor -:-
WALIA: Premier Women - Grupa mistrzowska
19:45Swansea K - Aberystwyth K -:-WĘGRY: Puchar
16:15Vasas - Paks -:-19:00DVTK - Ferencvaros -:-
WIETNAM: V.League 2
11:00Da Nang - Hoa Binh -:-WŁOCHY: Serie C - Group A
15:15Triestina - Atalanta U23 -:-WŁOCHY: Serie C - Group B
13:30Juventus U23 - Entella -:-19:30Rimini - Olbia -:-
WŁOCHY: Serie D - Group A
13:30Gozzano - Alcione Milano -:-WŁOCHY: Serie D - Group B
13:30Varesina - Pro Palazzolo -:-WŁOCHY: Serie D - Group C
13:30Montecchio Maggiore - Dolomiti Bellunesi -:-WŁOCHY: Puchar Włoch
20:00Fiorentina - Atalanta -:- [ 2.34 | 3.30 | 2.85 ]ZEA: Presidents Cup
18:30Al Sharjah - Al-Ahli Dubai -:-18:30Ittihad Kalba - Al-Ain -:-
Obstawiaj z komórki w Fortuna!
Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »
m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.