REFRESH

Piłka nożna » Dzisiaj » Wszystkie mecze

ANGLIA: Premier League

25'Arsenal - Tottenham 1:0
16:00Bournemouth - Brentford -:-
16:00Crystal Palace - Chelsea -:-
16:00Fulham - Newcastle -:-
16:00Liverpool - Brighton -:-
16:00Southampton - Everton -:-
18:30West Ham - Wolves -:-

FRANCJA: Ligue 1

17:00Strasbourg - Rennes -:-
21:00PSG - Nice -:-

HISZPANIA: LaLiga

14:00Cadiz - Villarreal -:-
16:15Getafe - Valladolid -:-
18:30Sevilla - Atl. Madryt -:-
21:00Mallorca - Barcelona -:-

NIEMCY: Bundesliga

15:301. FC Koeln - Borussia Dortmund -:-
15:30Eintracht Frankfurt - 1. FC Union Berlin -:-
15:30RB Lipsk - Bochum -:-
15:30SC Freiburg - 1. FSV Mainz 05 -:-
15:30VfL Wolfsburg - VfB Stuttgart -:-
18:30Werder Brema - B. Moenchengladbach -:-

POLSKA: PKO BP Ekstraklasa

15:00Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin -:-
17:30Lech Poznań - Legia Warszawa -:-
20:30Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk -:-

POLSKA: Fortuna 1 Liga

15:00Skra Częstochowa - GKS Katowice -:-
17:30Stal Rzeszów - Resovia Rzeszów -:-
20:00Górnik Łęczna - GKS Tychy -:-

WŁOCHY: Serie A

15:00Napoli - Torino -:-
18:00Inter - AS Roma -:-
20:45Empoli - AC Milan -:-

ALBANIA: Super Liga

15:00Egnatia - Kastrioti -:-
15:00Laci - Kukesi -:-

ALBANIA: First Division

65'Flamurtari - Besa 2:0
15:00Apolonia Fier - Lushnja -:-
15:00Beselidhja Lezha - Terbuni -:-
15:00Korabi Peshkopi - Turbina Cerrik -:-
15:00Luzi - Skenderbeu -:-

ALGIERIA: Ligue 2

17:00Annaba - Khemis El Khechna -:-
17:00Batna - Ghozlane -:-
17:00Bordj Menail - Khroub -:-
17:00Harrach - Eulma -:-
17:00Mlila - US Chaouia -:-
17:00Telaghema - Ouargla -:-
17:00US Souf - Hamra Annaba -:-

AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Sudamericana - Play Offy

22:00Sao Paulo (Bra) - Ind. del Valle (Ecu) -:-

ANGLIA: Championship

16:00Blackburn - Millwall -:-
16:00Blackpool - Norwich -:-
16:00Bristol City - QPR -:-
16:00Cardiff - Burnley -:-
16:00Coventry - Middlesbrough -:-
16:00Reading - Huddersfield -:-
16:00Rotherham - Wigan -:-
16:00Sheffield Utd - Birmingham -:-
16:00Sunderland - Preston -:-
16:00West Brom - Swansea -:-

ANGLIA: League One

16:00Accrington - Morecambe -:-
16:00Bolton - Lincoln -:-
16:00Burton - Forest Green -:-
16:00Cambridge Utd - Derby -:-
16:00Charlton - Oxford Utd -:-
16:00Cheltenham - Shrewsbury -:-
16:00Exeter - Bristol Rovers -:-
16:00Fleetwood - Barnsley -:-
16:00Ipswich - Portsmouth -:-
16:00Milton Keynes - Peterborough -:-
16:00Port Vale - Sheffield Wed -:-
16:00Wycombe - Plymouth -:-

ANGLIA: League Two

14:00Harrogate - Bradford City -:-
16:00Carlisle - Crewe -:-
16:00Crawley - Stevenage -:-
16:00Gillingham FC - Sutton -:-
16:00Leyton Orient - Newport -:-
16:00Rochdale - Doncaster -:-
16:00Salford - Grimsby -:-
16:00Stockport - Walsall -:-
16:00Swindon - Northampton -:-
16:00Tranmere - Barrow -:-
16:00Wimbledon - Colchester -:-

ANGLIA: National League

16:00Aldershot - Wealdstone -:-
16:00Barnet - York -:-
16:00Chesterfield - Maidenhead -:-
16:00Dorking - Dagenham & Red. -:-
16:00Gateshead - Eastleigh -:-
16:00Halifax - Woking -:-
16:00Notts County - Altrincham -:-
16:00Oldham - Wrexham -:-
16:00Solihull Moors - Bromley -:-
16:00Southend - Yeovil -:-
16:00Torquay - Scunthorpe -:-
18:20Boreham Wood - Maidstone -:-

ANGLIA: National League Północ

16:00Leamington - Telford -:-
16:00Southport - Bradford PA -:-

ANGLIA: National League Południe

16:00Dartford - Hungerford -:-

ANGLIA: NPL Premier Division

16:00Atherton - Ashton Utd -:-
16:00FC United - Marine -:-
16:00Guiseley - Warrington Rylands -:-
16:00Lancaster - Belper Town -:-
16:00Matlock - Nantwich -:-
16:00Stafford - Liversedge -:-
16:00Stalybridge - Morpeth -:-
16:00Warrington - Radcliffe -:-

ANGLIA: Southern League Central Division

16:00Bedford - Stourbridge -:-
16:00Hednesford - AFC Rushden & Diamonds -:-
16:00PrzełożoneIlkeston - Needham Market -:-
16:00Kings Langley - Bromsgrove -:-
16:00PrzełożoneLeiston - Coalville -:-
16:00PrzełożoneMickleover - Basford -:-
16:00PrzełożoneNuneaton - Hitchin -:-
16:00Redditch - Royston -:-
16:00PrzełożoneSt. Ives - Alvechurch -:-
16:00Stratford - Rushall -:-
16:00Tamworth - Barwell -:-

ANGLIA: Southern League South Division

16:00Beaconsfield Town - Poole -:-
16:00PrzełożoneBracknell - Dorchester -:-
16:00Chesham - Tiverton -:-
16:00Dorchester - Harrow -:-
16:00Gosport - North Leigh -:-
16:00Hartley Wintney - Truro -:-
16:00Swindon S - Harrow -:-

ANGLIA: Isthmian League Premier Division

16:00Aveley - Margate -:-
16:00Bishop's Stortford - Wingate & Finchley -:-
16:00Bowers & Pitsea - Horsham FC -:-
16:00Canvey Island - Bognor Regis -:-

ANGLIA: Puchar FA - Kwalifikacje

25'Congleton - AFC Fylde 0:0
15:00Anstey Nomads - Shefford -:-
16:00Alvechurch - Nuneaton -:-
16:00Bamber Bridge - Buxton -:-
16:00Banbury - Berkhamsted -:-
16:00Basford - Boston Utd -:-
16:00Bath - Sevenoaks -:-
16:00Beckenham - Binfield -:-
16:00Billericay - Biggleswade Town -:-
16:00Carshalton - Havant & W -:-
16:00Cheshunt - Kidderminster -:-
16:00Chester - Hanley Town -:-
16:00Chorley - Blyth -:-
16:00Clitheroe - Bury AFC -:-
16:00Coalville - Sudbury -:-
16:00Dulwich Hamlet - Folkestone -:-
16:00Gainsborough - Worksop -:-
16:00Gloucester - Merthyr Town -:-
16:00Hampton & Richmond - Paulton Rovers -:-
16:00Hanwell Town - Ebbsfleet -:-
16:00Hendon - Herne Bay -:-
16:00Hornchurch - Braintree -:-
16:00Hyde - Darlington -:-
16:00King’s Lynn - Kettering -:-
16:00Met. Police - Chippenham -:-
16:00Oxford City - Plymouth Parkway -:-
16:00Peterborough Sports - Hemel Hempstead -:-
16:00Romford - Chelmsford -:-
16:00Scarborough - Curzon Ashton -:-
16:00South Shields - Marske -:-
16:00St. Ives - Chasetown -:-
16:00Stocksbridge - Ashington -:-
16:00Swindon S - Farnborough -:-
16:00Taunton - Walton & Hersham -:-
16:00Three Bridges - Hereford -:-
16:00Weston-super-Mare - Helston Athletic -:-
16:00Weymouth - Welling -:-
16:00Worthing - Eastbourne Boro -:-
16:00Yate Town - Bracknell -:-

ANGLIA: Premier League 2

PrzerwaBlackburn U21 - Manchester Utd U21 5:1
PrzerwaChelsea U21 - Leicester U21 2:1
15:00Liverpool U21 - Arsenal U21 -:-
15:00West Ham U21 - Crystal Palace U21 -:-

ANGLIA: Akademicy U18

90+'Brighton U18 - Leicester U18 2:1
90+'Crystal Palace U18 - Chelsea U18 2:2
12:00Derby U18 - Wolves U18 2:2
90+'Everton U18 - Manchester City U18 1:0
90+'Manchester Utd U18 - Blackburn U18 6:1
90+'Newcastle Utd U18 - Stoke City U18 1:2
90+'Southampton U18 - Fulham U18 3:5
61'Norwich U18 - Arsenal U18 1:2
PrzerwaAston Villa U18 - Tottenham U18 1:1
PrzerwaLeeds U18 - Sunderland U18 3:0
PrzerwaWest Ham U18 - West Brom U18 0:0
25'Liverpool U18 - Nottingham U18 1:0

ANGLIA: League Cup Kobiety

25'Aston Villa K - Manchester Utd K 0:1

ANGOLA: Girabola League

16:00Bravos do Maquis - Primeiro de Agosto -:-
16:00CD Lunda Sul - Sporting de Benguela -:-
16:00Libolo - Desportivo Huila -:-
16:30Interclube - Sagrada -:-
16:30Isaac de Benguela - Wiliete -:-

ARABIA SAUDYJSKA: Pierwsza liga

17:30Al-Raed - Al Adalh -:-
17:30Damac - Al Taee -:-
20:00Al Khaleej - Al Batin -:-
20:00Al Wehda - Al-Ettifaq -:-

ARGENTYNA: Liga Profesional

00:00Estudiantes - Colon 2:4
00:00Tigre - Aldosivi 3:0
02:30Racing Club - Rosario 4:3
02:30Union Santa Fe - Newells Old Boys 0:1
18:00Central Cordoba - Sarmiento Junin -:-
18:00Platense - Defensa y Justicia -:-
20:30San Lorenzo - Huracan -:-
23:00Banfield - Godoy Cruz -:-

ARGENTYNA: Primera Nacional

02:10Gimnasia Jujuy - San Martin Tucuman 1:1
20:00Deportivo Madryn - Sacachispas -:-
20:05Almagro - Ind. Rivadavia -:-
20:30Villa Dalmine - Brown Adrogue -:-
21:00Alvarado - Ferro -:-

ARGENTYNA: Torneo Federal

16:00Cipolletti - CA Liniers -:-
21:00Ciudad Bolivar - Ferro Gen. Pico -:-
21:00Olimpo - Independiente Chivilcoy -:-
21:00Sansinena - Club Sportivo Penarol -:-

ARGENTYNA: Primera B - Clausura

02:00Talleres (R.E) - Acassuso 0:1
20:30UAI Urquiza - Canuelas -:-

ARGENTYNA: Primera C - Clausura

20:30Claypole - General Lamadrid -:-
20:30Excursionistas - San Martin Burzaco -:-
20:30Laferrere - Puerto Nuevo -:-
20:30Liniers - El Porvenir -:-
20:30Victoriano A. - Berazategui -:-

ARGENTYNA: Primera D - Apertura

20:30Juventud Unida S. M. - Mercedes -:-

ARMENIA: Pierwsza Liga

PrzerwaShirak - Lernayin Artsakh 1:2
15:00Pyunik - Alashkert -:-

ARUBA: Division di Honor

02:00United FC - La Fama 0:1
22:30Caravel - Dakota -:-

AUSTRALIA: NPL ACT - Play Offy

10:00Canberra Croatia - Monaro Panthers 1:2

AUSTRALIA: Australia Cup

11:45Sydney Utd - Macarthur FC 0:2

AUSTRIA: Bundesliga

17:00A. Lustenau - Wolfsberger -:-
17:00Salzburg - LASK -:-
17:00Tirol - Rapid Wiedeń -:-

AUSTRIA: 2. Liga

14:30Admira - Liefering -:-
14:30Grazer - Sturm Graz (Am) -:-
14:30Rapid (Am) - Lafnitz -:-

AUSTRIA: Liga Regionalna Wschód

16:30Donaufeld Wien - Leobendorf -:-
16:30Stripfing - Bruck Leitha -:-

AUSTRIA: Liga Regionalna Centralna

19:00Weindorf St. Anna - Leoben -:-

AUSTRIA: Liga Regionalna Zachód - Tyrol

25'Kitzbuhel - Reichenau 0:0
16:00Kufstein - Fugen -:-
16:00SC Imst - Schwaz -:-

AUSTRIA: Liga Regionalna Zachód - Salzburg

14:00Golling - Saalfelden -:-
16:00A. Salzburg - Johann -:-
16:00Bischofshofen - USK Anif -:-
16:00Grodig - Wals-Grunau -:-
16:00UFC Hallein - Kuchl -:-

AUSTRIA: Liga Regionalna Zachód - Vorarlberg

16:00Bregenz - Rothis -:-
16:00Hohenems - Lauterach -:-
17:00Brauerei Egg - Admira Dornbirn -:-

AUSTRIA: Bundesliga - Kobiety

14:00Austria Wiedeń K - Innsbruck K -:-

AZERBEJDŻAN: Premier Liga

25'Turan - Zira 0:0
16:00Qarabag - Neftci Baku -:-

AZJA: AFC Championship U17 - Kwalifikacje

11:00Palestyna U17 - Malezja U17 0:4
15:00Katar U17 - Irak U17 -:-
15:00Zjednoczone Emiraty Arabskie U17 - Guam U17 -:-
15:30Turkmenistan U17 - Filipiny U17 -:-
17:15Kuwejt U17 - Malediwy U17 -:-
18:45Bahrajn U17 - Liban U17 -:-
20:00Syria U17 - Jordania U17 -:-
20:30Myanmar U17 - Arabia Saudyjska U17 -:-

BELGIA: Jupiler League

16:00Leuven - Royale Union SG -:-
18:15Oostende - Genk -:-
18:15Westerlo - Waregem -:-
20:45Club Brugge - KV Mechelen -:-

BELGIA: Challenger Pro League

16:00Lommel SK - RWDM 47 -:-
20:00Beerschot VA - Deinze -:-

BELGIA: National Division 1

19:30Dessel - Ninove -:-
19:30Francs Borains - Saint Eloois -:-
19:30Thes Sport - Leuven B -:-
20:00Boom - Hoogstraten -:-
20:00OC Charleroi - RFC Liege -:-
20:00RAAL La Louviere - Charleroi B -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group ACFF

20:00Namur - Waremme -:-
20:00Rebecquoise - Stockay-Warfusee -:-
20:00Royal Union SG 2 - Verlaine -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV A

18:30Waregem 2 - Oostkamp -:-
20:00KRC Gent - Olsa Brakel -:-
20:00Lokeren-Temse - Erpe-Mere -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV B

19:30K. FC Turnhout - FC Lebbeke -:-
19:30Londerzeel - Hades -:-
20:00Sp. Hasselt - Lille -:-

BELGIA: Super League Women

25'Mechelen K - Club Brugge K 0:0
15:30Aalst K - Leuven K -:-
15:30St. Liege K - Femina Woluwe K -:-

BELGIA: 1 Narodowa - Kobiety

14:00Westerlo K - Gent II K -:-
14:30Zwevezele K - RSC Anderlecht II K -:-
15:00Moldavo K - Genk II K -:-
15:30GBA Kontich K - Tienen K -:-
16:00Famkes Merkem K - Wuustwezel K -:-
17:00Chastre K - RFC Liege K -:-
17:00Mons K - Leuven II K -:-
17:00St. Liege II K - Waregem II K -:-

BERMUDY: Premier League

02:00PHC Zebras - North Village Rams 0:1

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha

12:00Biełszyna - Dynamo Brześć 2:2
14:00Dynamo Mińsk - Szachcior Soligorsk -:-
16:00BATE - Zhodino -:-

BIAŁORUŚ: Pierszaja liha

90+'Osipovichi - Smorgonie 0:4
5'Lokomotiv Gomel - FC Słonim 0:0
15:30Lida - Ostrovets -:-

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja liha Rezerwa

12:00Dnepr Mogilev 2 - FK Słuck 2 0:3
67'Gomel 2 - FK Witebsk 2 0:2

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha Kobiety

63'Zorka-BDU K - Minsk FK K 0:3
14:30Dnepr Mogilev K - Dynamo Mińsk K -:-

BOLIWIA: Division Profesional - Clausura

02:00Guabira - J. Wilstermann 1:1
21:00Nacional Potosi - Royal Pari -:-
23:15Aurora - Palmaflor -:-

BOLIWIA: Nacional B - druga runda

01:00Garcia Agreda - Cerveceria 1:3
21:00Real Oruro - Mojocoya -:-

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Pierwsza Liga

14:00Borac Banja Luka - Sloga Doboj -:-
15:00Leotar - Zeljeznicar -:-
19:00Siroki Brijeg - Igman K. -:-

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Prva Liga - FBiH

15:30Banovici - Hadzici -:-
15:30Bratstvo Gracanica - Travnik -:-
15:30Gorazde - BFK Simm Bau -:-
15:30GOSK Gabela - Mladost DK -:-
15:30Gradina Srebrenik - Gradacac -:-
15:30Kakanj - Stupcanica -:-
15:30Tomislav - Radnicki Lukavac -:-
15:30TOSK Tesanj - Jedinstvo Bihac -:-

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Prva Liga - RS

15:30Kozara - Tekstilac -:-
15:30Krupa - Laktasi -:-
15:30Modrica - Famos Vojkovici -:-
15:30Mrkonjic Grad - Zeljeznicar Banja Luka -:-
15:30Omarska - Sutjeska Foca -:-
15:30Podrinje Janja - Ljubic Prnjavor -:-
15:30Slavija - Prijedor -:-
15:30Zvijezda 09 - Drina Zvornik -:-

BRAZYLIA: Serie A

20:00Atletico-MG - Fluminense -:-
20:00Ceara - America MG -:-
20:00Internacional - Santos -:-
00:00Athletico-PR - Juventude -:-
00:00Avai - Atletico GO -:-
00:00Flamengo - Bragantino -:-
00:00Goias - Fortaleza -:-

BRAZYLIA: Serie B

00:00CSA - Guarani 1:2
00:00Operario - Vila Nova 1:1
00:00Sampaio Correa - Gremio 2:1
02:30Chapecoense-SC - Bahia 3:1
16:00Brusque - Criciuma -:-
23:30Ituano - CRB -:-

BRAZYLIA: Serie C - Play Offy

22:00ABC - Mirassol -:-

BRAZYLIA: Copa Paulista - Play Offy

20:00Piracicaba - Sao Caetano -:-
22:00Marilia - Portuguesa -:-

BUŁGARIA: Parva Liga

50'Lok. Sofia - Ludogorets 0:0

BURKINA FASO: Premier League

18:00ASEC Koudougou - USFA -:-
18:00Majestic - Vitesse -:-
18:00PrzełożoneRahimo - Kadiogo -:-
18:00Sonabel Ouagadougou - AS Police -:-

BURUNDI: Primus League

15:00New Oil - TOP Junior -:-
15:00Vital O - Flambeau du Centre -:-

CHILE: Primera División

01:00U. Calera - Coquimbo 2:0
17:00Huachipato - Antofagasta -:-
20:00Palestino - Everton -:-

CHILE: Primera B

22:30Copiapo - Rangers -:-
22:30D. Puerto Montt - S. Morning -:-

CHILE: Segunda Division

21:00San Antonio Unido - Lautaro -:-
23:00Arica - Valdivia -:-

CHORWACJA: HNL

16:55Osijek - Lok. Zagrzeb -:-
19:30Dinamo Zagrzeb - Slaven Belupo -:-

CHORWACJA: Prva NL

14:50Dubrava - Croatia Zmijavci -:-
15:30Bijelo Brdo - Cibalia -:-
15:30Jarun - Dugopolje -:-
15:30Vukovar 1991 - Dragovoljac -:-

CHORWACJA: Druga NL

15:30Belisce - Trnje -:-
15:30Bjelovar - Dugo Selo -:-
15:30Jadran LP - Zagorec K. -:-
15:30Marsonia - Grobnican -:-

CHORWACJA: 1. HNL Women

14:00Dinamo Maksimir K - Rijeka K -:-
14:00Hajduk Split K - Agram Zagreb K -:-
16:00ZNK Split K - Osijek K -:-
17:45Zadar K - Viktorija Slavonski Brod K -:-

CYPR: Pierwsza Dywizja

18:00Apollon - Paphos -:-
18:00Doxa - Omonia -:-
19:00AEK Larnaca - Anorthosis -:-

CYPR: Division 2

15:00Anagennisi - M.E.A.P. Nisou -:-
15:00Ermis - Zakakiou -:-
15:00Peyia 2014 FC - Paeek -:-
15:00Ypsonas - Ayia Napa -:-

CZARNOGÓRA: Pierwsza Czarnogórska Liga

15:00Rudar - Jezero -:-
15:00Sutjeska - Jedinstvo -:-
16:00Decic - Mornar -:-
16:00OFK Petrovac - Arsenal Tivat -:-

CZECHY: 1. Liga

16:00Banik Ostrava - Czeskie Budziejowice -:-
16:00Bohemians - Pilzno -:-
16:00Mlada Bolesław - Sigma Ołomuniec -:-
19:00Sparta Praga - Hradec Kralove -:-

CZECHY: Dywizja 2

10:15Trzyniec - Chrudim 0:2
16:00Lisen - Karwina -:-
16:00Prostejov - Sparta Praga B -:-

CZECHY: CFL - Group A

10:15Motorlet Prague - Dukla Praga B 2:2
10:15Zbuzany - Povltavska FA 3:1
10:30Czeskie Budziejowice B - Pilzno B 0:3
10:30Kraluv Dvur - Domazlice 0:1
14:30Prestice - Vltavin -:-
16:00Karlovy Vary - Admira Prague -:-

CZECHY: CFL - Group B

10:15Benesov - Prepere 1:1
16:00Banik Most - Sous - Zivanice -:-
16:00Velvary - Usti n. L. -:-

CZECHY: MSFL

15:00Blansko - Unicov -:-
15:00Frydlant n. O. - SK Hranice -:-
15:00Hodonin - Vrchovina -:-
15:00Rosice - Kvitkovice -:-
15:00Uhersky Brod - Slovacko B -:-
15:00Vitkovice - Zlin B -:-
15:30Kromeriz - Velke Mezirici -:-

CZECHY: Dywizja A

10:15Marianske Lazne - Przybram B 2:1
10:15Petrin Plzen - Tochovice 1:2
10:30FK Komarov - Sokol Lom 1:7
16:00Doubravka - Aritma Prague -:-
16:00Horovice - Cesky Krumlov -:-
16:00Katovice - Klatovy -:-
16:00Sobeslav - Horni Briza -:-

CZECHY: Dywizja B

10:15Ceska Lipa - Kladno 1:0
10:15Libis - Admira Prague B 3:0
10:30Kosmonosy - Louny 2:3
16:00Cesky Brod - Ujezd Prague -:-
16:00Hvezda Cheb - Steti -:-
16:00Slany - Neratovice -:-

CZECHY: Dywizja C

10:15Brandys n. Labem - Letohrad 1:5
10:30Velke Hamry - Benatky 0:2
16:00Nachod - Usti nad Orlici -:-
16:00Trutnov - Caslav -:-
16:00Vysoke Myto - Novy Bydzov -:-

CZECHY: Dywizja D

10:15Bohunice - Zdirec n. D. 1:1
10:15Breclav - Sperice 2:0
15:00Havlickuv Brod - Zdar na Sazavou -:-
15:00Humpolec - Start Brno -:-

CZECHY: Dywizja E

15:00Batov - Holesov -:-
15:00Bzenec - Vsetin -:-
15:00Nove Sady - Sumperk -:-
15:00Prerov - Sternberk -:-

CZECHY: Division F

10:15Opava B - Karwina B 1:2
15:00Bridlicna - Krnov -:-
15:00Hlubina - Frenstat p. R. -:-

CZECHY: Jihocesky KP

10:15TJ Osek - FC Semice 1:6
10:30Rudolfov - Drazice 6:0
16:00Prachatice - Trhove Sviny -:-
16:00Tyn nad Vltavou - Jankov -:-

CZECHY: Jihomoravsky KP

15:30Bosonohy - Rousinov -:-
15:30Lednice - Lisen B -:-
15:30Moravska Slavia - Boskovice -:-
15:30Ratiskovice - Kurim -:-
15:30SK Krumvir - Mutenice -:-
15:30Sparta Brno - Bystrc -:-

CZECHY: Karlovarsky KP

10:15Loko K. Vary - Lomnice 3:2
16:00Chodov - KV Dvory -:-
16:00Citice - Ostrov -:-
16:00Hroznetin - Vintirov -:-
16:00Kralovske Porici - Nova Role -:-

CZECHY: Kralovehradecky KP

10:15Vysoka n. Labem - Cerveny Kostelec 5:1
16:00Libcany - Rychnov n. Kneznou -:-
16:00Trebes - Kostelec n. O. -:-

CZECHY: Liberecky KP

10:30Frydlant - Lomnice nad Popelkou 5:1
PrzerwaZelezny Brod - Rovensko p. Tr. 3:2
16:00Mimon - Hradek nad Nisou -:-
16:00Novy Bor - Studenec -:-
16:00Straz p. Ralskem - Sedmihorky -:-
16:00Visnova - Velke Hamry B -:-

CZECHY: Moravskoslezsky KP

15:00Brusperk - Orlova -:-
15:00Dolni Benesov - Cesky Tesin -:-
15:00Dolni Datyne - Petrvald na Morave -:-
15:00Hermanice - Haj ve Slezsku -:-
15:00Vratimov - Moravan Oldrisov -:-

CZECHY: Olomoucky KP

10:00Lutin - Konice 3:3
15:00Rapotin - Litovel -:-

CZECHY: Pardubicky KP

15:00Holice - Lanskroun -:-
15:00Libisany - Hermanuv Mestec -:-
15:00Litomysl - Horni Redice -:-
15:00Moravska Trebova - Lazne Bohdanec -:-
15:00Prelouc - Chocen -:-
15:00Tremosnice - Vysoke Myto B -:-

CZECHY: Plzensky KP

10:30Holysov - Sokol Lhota 1:2
Oczekuje na
aktualizację
Petrin Plzen B - Rapid Plzen 0:0
16:00Chotikov - Nyrsko -:-
16:00Myto - Stribro -:-
16:00Nepomuk - Tachov -:-

CZECHY: Prazsky prebor

10:15Branik - Zizkov B 3:4
10:15Olympia Radotin - Podoli Praha 0:3
10:30Dukla JM - Tempo Prague 5:2
10:30Hostivar - Kolovraty 2:2
10:30Kralovice - CAFC 0:4
10:30Predni Kopanina - Vysehrad 3:1
10:30Spoje Prague - Motorlet Prague B 4:0
10:30Zlicin - Uhrineves 4:0

CZECHY: Stredocesky KP

10:15Kutna Hora - Sokolec 1:4
10:30Horky nad Jizerou - Hrebec 3:1
10:30Spartak Pribram - Poricany 1:3
16:00Dobris - Pruhonice -:-
16:00Nespeky - Union Beroun -:-
16:00Tuchlovice - Velim -:-

CZECHY: Ustecky KP

10:15Nestemice - Kadan 4:0
10:15Srbice - Banik Most - Sous B 3:2
10:30Litomericko - Modlany 1:3
14:00Cernovice - Horni Jiretin -:-
16:00Brna - Krupka -:-
16:00FK Jilove - Oldrichov -:-
16:00Perstejn - Zatec -:-

CZECHY: Vysocina KP

15:00Chotebor - Slavoj Polna -:-
15:00Dukovany - Namest n. Oslavou -:-
15:00Okrisky - Velke Mezirici B -:-
15:00Pelhrimov - Zirovnice -:-

CZECHY: Zlinsky KP

10:15Luhacovice - Bystrice pod Hostynem 2:1
15:00Kvasice - Borsice -:-
15:00Morkovice - Nedasov -:-
15:00Slusovice - Nevsova -:-

CZECHY: Liga U19

10:00Ostrava U19 - Karwina U19 5:0
11:00Hradec Kralove U19 - Sparta Praga U19 2:1
11:00Jihlava U19 - Zlin U19 2:1
11:00Mlada Bolesław U19 - Pilzno U19 1:2
11:00Pardubice U19 - Przybram U19 7:2
11:00Slovacko U19 - Brno U19 0:2
PrzerwaSigma Ołomuniec U19 - Slavia Praga U19 3:2
10'Czeskie Budziejowice U19 - Dukla Praga U19 1:0

CZECHY: Pierwsza Liga Kobiet

10:30Plzen K - Dukla Praga K 0:0
PrzerwaLiberec K - Lok. Brno K 3:0
PrzerwaOstrava K - Slavia Praga K 0:2

DANIA: 1st Division

14:00Vendsyssel - Helsingor -:-
15:00Nykobing - Sonderjyske -:-

DANIA: 2nd Division

14:00Aarhus Fremad - Skive -:-
14:00Kolding - BK Frem -:-
14:00Roskilde - Esbjerg -:-
15:00B.93 - Brabrand -:-
15:00Jammerbugt - AB Kopenhagen 0:3

DANIA: 3rd Division

PrzerwaIshoj IF - Middelfart 0:4
PrzerwaLyseng - Tarnby 2:1
14:00Næsby - Vanløse -:-
14:00SfB-Oure - FA 2000 -:-

DANIA: Elitedivisionen Kobiety

14:00Nordsjaelland K - Aarhus K -:-

DOMINIKANA: LDF - Play Offy

00:00Moca - Cibao -:-

EKWADOR: Liga Pro - druga runda

02:00Gualaceo - U. Catolica 0:1
00:45Nueve de Octubre - LDU Quito -:-

EKWADOR: Serie B

17:45El Nacional - Ind. Juniors -:-
20:00Manta - Buhos ULVR -:-

ESTONIA: Meistriliiga

25'Tallinna Kalev - Parnu JK Vaprus 1:0
16:00Kuressaare - Tammeka -:-
18:30Flora - Legion -:-

ESTONIA: Esiliiga

14:00Harju Jalgpallikooli - Elva -:-
14:00Tulevik - Paide Linnameeskond U21 -:-

ESTONIA: Meistriliiga Women

11:00Flora K - Polva Lootos K 11:0
11:00Parnu JK Vaprus K - Tulevik K 4:2
11:00Tammeka Tartu K - Tabasalu K 2:3

ESWATINI: Swazi MTN Premier League

15:00Denver - Nsingizini Hotspurs -:-
15:00Green Mamba - Seven Dreams -:-
15:00Mbabane Highlanders - Tambankulu -:-
15:00Moneni Pirates - Tambuti -:-

ETIOPIA: Premier League

12:00Ethiopian Insurance - St. George 1:7
15:00Dire Dawa - Sidama Bunna -:-

EUROPA: UEFA Regions' Cup - Kwalifikacje

15:30Split Region (Am) - Belgrade (Am) -:-
16:30OdwołaneIvano-Frankivsk Oblast (Am) - Malta (Am) -:-

EUROPA: Krymska Priemjer-Liga

PrzerwaAlushta - FC Yalta 2:1
15:00TSK Simferopol - Sparta-KT -:-

FILIPINY: PFL

10:00Azkals - Kaya 0:1
10:00United City - Maharlika 1:0

FINLANDIA: Ykkonen - Grupa mistrzowska

14:00JaPS - Jaro -:-

FINLANDIA: Ykkonen - Grupa spadkowa

14:00PIF Pargas - SJK Akatemia -:-
15:00PK-35 - Gnistan -:-

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa A

PrzerwaAtlantis - PeKa 2:0
PrzerwaFutura - PPJ 0:0
PrzerwaJIPPO - KaPa 1:0
PrzerwaKiffen - Keski-Uusimaa 0:2
PrzerwaKuPS Akatemia - Lahden Reipas 0:1
PrzerwaLaPa - NJS 0:1

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa B

PrzerwaGrIFK - Jazz Pori 2:0
PrzerwaHJS - Ilves 2 1:2
PrzerwaIlves-Kissat - VJS 1:0
PrzerwaKaaPo - Klubi 04 0:1
PrzerwaMuSa - SalPa 1:0
PrzerwaTampere Utd - EPS 0:0

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa C

PrzerwaGBK Kokkola - Hercules 1:1
PrzerwaJJK Jyvaskyla - Narpes Kraft 0:0
PrzerwaKajaanin Haka - Rovaniemi 1:1
PrzerwaKomeetat - VIFK 0:1
PrzerwaOLS Oulu - OTP 1:0
PrzerwaVaajakoski - JBK 1:0

FINLANDIA: Kansallinen Liiga Women - Grupa spadkowa

16:00Ilves K - ONS Oulu K -:-

FRANCJA: Ligue 2

15:00St. Etienne - Grenoble -:-
19:00Annecy - Bastia -:-
19:00Caen - Quevilly Rouen -:-
19:00Dijon - Le Havre -:-
19:00Metz - Pau FC -:-
19:00Nimes - Paris FC -:-
19:00Niort - Guingamp -:-
19:00Rodez - Amiens -:-
19:00Valenciennes - Sochaux -:-

FRANCJA: National 2 - Group A

16:00Poissy - Guingamp II -:-
17:00Rennes II - Saint-Pryve -:-
18:00Beauvais - Chateaubriant -:-
18:00Blois - Caen II -:-
18:00Chartres - Chambly -:-
18:00Evreux - Racing Club de France -:-
18:00Granville - Vannes -:-
18:00Rouen - Saint-Malo -:-

FRANCJA: National 2 - Group B

14:30St Quentin - Furiani Agliani -:-
17:00Reims II - Metz II -:-
18:00Besancon - Sainte-Genevieve -:-
18:00Creteil - Lusitanos -:-
18:00Haguenau - ASM Belfort -:-
18:00Wasquehal - Epinal -:-
18:30Fleury-Merogis - Colmar -:-

FRANCJA: National 2 - Group C

18:00Canet Roussillon - Lyon - La Duchere -:-
18:00Evian TG - Louhans Cuiseaux -:-
18:00Frejus - Sete -:-
18:00Marignane - Aubagne -:-
18:00Saint Priest - Hyeres -:-
18:00Toulon - Jura Sud -:-
19:00Ales - Grasse -:-
20:00Lyon II - Auxerre II -:-

FRANCJA: National 2 - Group D

17:00GOAL FC - Andrezieux -:-
18:00Chamalieres - Bourges 18 -:-
18:00Saumur - Romorantin -:-
18:00Vierzon - Nantes II -:-
18:30Moulins-Yzeure - Lorient II -:-
19:00Stade Bordelais - Angers II -:-

FRANCJA: 1 Dywizja - Kobiety

14:30Dijon K - Paris FC K -:-
14:30Fleury 91 K - Soyaux K -:-
14:30Lyon K - Rodez K -:-
14:30Reims K - Guingamp K -:-

GHANA: Pierwsza Liga

17:00PrzełożoneHearts Of Oak - Bibiani Gold Stars -:-

GIBRALTAR: National League

16:00Mons Calpe - Lynx -:-
18:30Lincoln - Manchester 62 -:-

GRECJA: Super League

18:30Lamia - Levadiakos -:-

GRUZJA: Crystalbet Erovnuli Liga

25'Gagra - Dila Gori 0:0
25'Samgurali - Saburtalo Tbilisi 0:1
16:00Telavi - Loco. Tbilisi -:-

GRUZJA: Crystalbet Erovnuli Liga 2

25'FC Gareji Sagarejo - Rustavi 0:0
16:00Shukura - Georgia -:-
17:00Merani Tbilisi - Spaeri -:-

GWATEMALA: Liga Nacional - Apertura

23:00Municipal - Deportivo Achuapa -:-

HISZPANIA: LaLiga2

16:15Mirandes - Las Palmas -:-
16:15Racing Santander - Malaga -:-
18:30Andorra - Levante -:-
21:00Villarreal B - Burgos CF -:-

HISZPANIA: Primera RFEF - Group 1

17:00Merida AD - Pontevedra -:-
17:00Unionistas - Rayo Majadahonda -:-
19:00Fuenlabrada - Linares -:-
20:00Badajoz - Ferrol -:-

HISZPANIA: Primera RFEF - Group 2

17:00CF Intercity - Cornella -:-
18:00UD Logrones - Sabadell -:-
19:00Murcia - SD Logrones -:-

HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 1

16:30R. Oviedo B - Ourense CF -:-

HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 2

17:00Beasain - Cirbonero -:-
19:00Racing Rioja - Alaves B -:-
20:00Arnedo - AD San Juan -:-

HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 3

16:00Espanyol B - Ibiza Islas Pitiusas -:-
17:30Saguntino - Badalona Futur -:-
18:00Valencia B - Zaragoza B -:-

HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 5

16:00Alcorcon B - Union Adarve -:-
17:00Leganes B - Don Benito -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 1

18:30Estradense - Dep. Fabril -:-
19:30Rapido de Bouzas - Barco -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 2

19:00Caudal Deportivo - Llanera -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 3

16:15Torina - Castro -:-
17:00Escobedo - Atletico Albericia -:-
17:00Solares - Revilla -:-
17:00UD Samano - UC Cartes -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 4

16:30Touring KE - San Ignacio -:-
17:00Anaitasuna FT - Aurrera Ondarroa -:-
17:00Aurrera de Vitoria - Pasaia -:-
17:00Urduliz - Lagun Onak -:-
17:45SD Deusto - CD Vitoria -:-
18:00Durango - Portugalete -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 6

17:00Atzeneta - Patacona -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 8

16:45Ponferradina B - Palencia CF -:-
17:00Atl. Astorga - Santa Marta Tormes -:-
17:15Numancia B - La Virgen -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 9

19:00Huetor Tajar - Atletico de Porcuna -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 10

18:00Bollullos - Ceuta B -:-
18:00Cartaya - Ciudad de Lucena -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 11

16:30Manacor - Mercadal -:-
16:30Santanyi - Inter Manacor -:-
17:00Sant Jordi - Constancia -:-
17:30Collerense - Llosetense -:-
18:00Poblense - Andratx -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 12

17:30Santa Ursula - Tamaraceite -:-
18:00Arucas - Yaiza -:-
18:00Ibarra - Panaderia -:-
18:00Villa Santa Brigida - Tenerife B -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 13

18:00Bullense - CAP Ciudad de Murcia -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 15

16:00Beti Onak - Cortes -:-
16:30CD Ardoi - Valle Egues -:-
16:30Ezcabarte - Subiza -:-
16:30Huarte - Lagunak -:-
16:30Oberena - CD Cantolagua -:-
17:00Txantrea - Alesves -:-
17:45Burlades - Pamplona -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 18

18:00Ciudad Real - Quintanar -:-

HISZPANIA: Liga F Women

90+'Alaves K - Villarreal K 0:4
90+'Betis K - Tenerife K 1:2
16:00Huelva K - Valencia K -:-
18:15Barcelona K - Madrid C. K -:-

HISZPANIA: Primera Federacion Women

15:00Real Oviedo K - Tenerife B K -:-
16:00Vallecano K - Barcelona B K -:-

HOLANDIA: Eredivisie

16:30Cambuur - PSV -:-
18:45Groningen - Alkmaar -:-
20:00Ajax - G.A. Eagles -:-
21:00Twente - Vitesse -:-

HOLANDIA: Tweede Divisie

14:30Hardenberg - Rijnsburgse Boys -:-
14:30Lisse - Oostzaan -:-
14:30Noordwijk - Excelsior Maassluis -:-
15:00Jong Volendam - Scheveningen -:-
15:00Kozakken Boys - AFC -:-
15:00Spakenburg - Quick Boys -:-
15:30HFC - IJsselmeervogels -:-
15:30Katwijk - TEC -:-
17:00Jong Sparta Rotterdam - De Treffers -:-

HOLANDIA: Derde Divisie

14:30Barendrecht - ACV Assen -:-
14:30Excelsior 31 - ASWH -:-
14:30GVVV - VV DOVO -:-
14:30Hoek - VVOG -:-
14:30Rijnvogels - Harkemase Boys -:-
14:30SteDoCo - Sportlust -:-
15:00DVS '33 Ermelo - RKAV Volendam -:-
15:00Sparta Nijkerk - Ter Leede -:-
15:00Urk - Staphorst -:-

HOLANDIA: Divisie 1 U21 - Sezon jesień

15:00Zwolle U21 - Graafschap U21 -:-
15:15FC Emmen U21 - Den Haag U21 -:-
15:30Willem II U21 - Groningen U21 -:-
16:00Almere U21 - Feyenoord U21 -:-

HOLANDIA: Divisie 1 U18 - Sezon jesień

12:00Feyenoord U18 - Graafschap U18 -:-
14:30Ajax U18 - Zwolle U18 -:-
15:00Den Haag U18 - Alkmaar U18 -:-
15:15FC Twente/Heracles U18 - PSV U18 -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

23:15Marathon - Honduras Progreso -:-

INDONEZJA: Liga 1

10:30Borneo - Madura United 3:0
11:00Dewa United - RANS Nusantara 2:2
15:00Arema - Persebaya -:-

INDONEZJA: Liga 2 - Pierwsza runda

08:15Persewar Waropen - Persipura 0:0
09:15Persipal BU - Putra Delta 0:0
09:15Sulut Utd - PSBS Biak Numfor 1:0
10:15Gresik - PSIM Yogyakarta 2:0
10:15Nusantara - PSCS Cilacap 0:1
10:15Persekat - Bekasi City 0:1
10:15Persipa Pati - Persikab 2:0
10:30PSPS Riau - Karo United 0:1
11:30Persiraja Aceh - Perserang Serang 1:0
40'PSKC Cimahi - Sriwijaya 0:0
25'Persijap Jepara - Persela 0:0

IRAN: Persian Gulf Pro League

16:30Aluminium Arak - Malavan -:-
16:30Nassaji Mazandaran - Naft M.I.S -:-
17:00Gol Gohar - Esteghlal F.C. -:-
17:30Foolad - Mes Kerman -:-
17:30Zob Ahan - Peykan -:-

IRLANDIA: Premier Division

20:45Sligo Rovers - Shamrock Rovers -:-

IRLANDIA: National League Women

15:00Galway WFC K - Dublin Waves K -:-
15:00Shelbourne K - Cork City K -:-
17:50Athlone WFC K - Wexford K -:-
18:00Peamount K - Bohemians WFC K -:-

IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership

16:00C. Rangers - Crusaders -:-
16:00Cliftonville - Newry City -:-
16:00Dungannon - Linfield -:-
18:30Larne - Coleraine -:-

IRLANDIA PÓŁNOCNA: Mistrzostwa NIFL

16:00Annagh - H&W Welders -:-
16:00Ards - Dergview -:-
16:00Ballyclare - Warrenpoint -:-
16:00Dundela - Newington -:-
16:00Knockbreda - Ballinamallard -:-
16:00Loughgall - Institute -:-

ISLANDIA: Puchar

18:00Hafnarfjordur - Vikingur Reykjavik -:-

ISLANDIA: Urvalsdeild Women

16:00Breidablik K - Throttur K -:-
16:00IBV Vestmannaeyjar K - Afturelding K -:-
16:00KR Reykjavik K - Thor/KA K -:-
16:00Stjarnan K - Keflavik K -:-
16:00Valur K - Selfoss K -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al

17:00Kiryat Shmona - H. Haifa -:-
18:15Ashdod - Hapoel Hadera -:-
19:00Netanya - H. Beer Sheva -:-
19:30M. Haifa - M. Tel Aviv -:-

IZRAEL: Liga Alef North

20:15Hapoel Qalansawe - Maccabi Nujeidat Ahmad -:-

IZRAEL: Liga Alef South

20:15M. Ironi Ashdod - M. Herzliya -:-

JAPONIA: J1 League

07:00Avispa Fukuoka - Kobe 0:1
07:00C-Osaka - Shonan 1:1
08:00Hiroshima - Urawa 4:1
08:00Kashima - Tokyo 0:1
08:00Sagan Tosu - Kyoto 0:1
09:00G-Osaka - Kashiwa 0:0
09:00Nagoya - Yokohama M. 0:4
09:00Sapporo - Kawasaki 4:3

JAPONIA: J2 League

07:00Kofu - Tochigi 0:1
07:00Kusatsu - Omiya Ardija 1:0
07:00Yamagata - Albirex Niigata 1:1
09:00Tokushima - Machida 3:2
11:30Ryukyu - Yokohama FC 0:1
90+'Oita - V-Varen Nagasaki 3:1

JAPONIA: J3 League

07:00Fujieda MYFC - YSCC 4:1
90+'Kagoshima Utd - Nagano 4:1

JAPONIA: Nadeshiko League Kobiety

06:00FC Takatsuki Speranza K - Nittaidai K 1:0
06:00Orca Kamogawa K - C-Osaka K 3:3

JAPONIA: WE League Cup Women - Play Offy

09:00Urawa K - Beleza K 4:3pen

JORDANIA: Pierwsza Liga

17:00Al Wehdat - Al Salt -:-
19:30Al-Faisaly Amman - Al Hussein -:-

KAMBODŻA: CPL

10:45Boeung Ket - Angkor Tiger 1:2
25'NagaWorld - Kirivong Sok Sen Chey 1:0
25'Phnom Penh Crown - Visakha 1:0
25'Tiffy Army - Svay Rieng 0:0

KANADA: Canadian Premier League

04:00Pacific FC - Edmonton 1:0
20:00HFX Wanderers - Atl. Ottawa -:-
23:00Forge - York Utd -:-

KANADA: U Sports

00:15Acadia - Cape Breton 0:2
00:15Mount Allison - Dalhousie 0:0
02:15Brock - McMaster 0:1
02:15Guelph - Western 3:0
02:15Laval - Sherbrooke 5:0
02:15UQAM - McGill 1:1
02:15Windsor - Laurier 1:2
03:00UBC Okanagan - UFV 1:2
04:00Thompson Rivers - Trinity Western 2:1
04:30UBC - UNBC 1:2
19:45Memorial - StFX -:-
20:00MacEwan - Saskatchewan -:-
20:15Trent - Nipissing -:-
20:15UNB - Saint Marys -:-
21:15Toronto - Queens -:-
21:15Toronto Metropolitan - RMC -:-
21:15UOIT - Laurentian -:-
21:15York - Algoma -:-
22:15Alberta - Lethbridge -:-
22:15Calgary - Mount Royal -:-

KATAR: QSL Cup

18:15Al Ahli Doha - Qatar SC -:-
18:15Al-Wakra - Al Sailiya -:-
18:15Umm-Salal - Al-Sadd -:-

KAZACHSTAN: Pierwsza liga

PrzerwaKaspij Aktau - Aksu 1:0
14:00Ordabasy - Atyrau -:-
16:00Taraz - Maqtaaral -:-

KENIA: Premier League

12:00PrzełożoneTalanta FC - Nairobi City -:-
14:00PrzełożoneAPS Bomet - Nzoia Sugar -:-
14:00PrzełożoneBidco United - Nzoia Sugar -:-
14:00PrzełożoneBidco United - Leopards -:-
14:00PrzełożoneGor Mahia - Ulinzi Stars -:-
14:00PrzełożoneGor Mahia - Posta Rangers -:-
14:00PrzełożoneKakamega Homeboyz - Police FC -:-
14:00PrzełożoneKCB - Kariobangi Sharks -:-
14:00PrzełożoneKCB - Fortune Sacco -:-
14:00PrzełożoneTalanta FC - Fortune Sacco -:-
14:00PrzełożoneUlinzi Stars - Sofapaka -:-
14:15PrzełożoneTusker - Bandari -:-

KOLUMBIA: Primera A - Clausura

03:00Ind. Medellin - Petrolera 3:1
21:00Cortulua - Bucaramanga -:-
23:05Once Caldas - Jaguares de Cordoba -:-

KOLUMBIA: Primera B - Clausura

01:00Tigres - Bogota 2:1
22:00Valledupar - Barranquilla -:-
23:00Real Cartagena - Boca Juniors -:-

KOREA POŁUDNIOWA: K League 1 - Grupa mistrzowska

09:30Incheon - Ulsan Hyundai 0:3
12:00Jeonbuk - Pohang 3:1

KOREA POŁUDNIOWA: K League 1 - Grupa spadkowa

07:00Seoul - Daegu 2:3

KOREA POŁUDNIOWA: K League 2

06:30Gimpo FC - Asan 1:0
09:00Seoul E. - Bucheon 3:0
11:30Anyang - Ansan Greeners 2:0

KOREA POŁUDNIOWA: K3 League

07:00Siheung Citizen - Pocheon 2:2
08:00Cheonan City - Dangjin Citizen 0:0
08:00Gyeongju KHNP - Hwaseong 1:1
08:00Paju Citizen - Daejeon Korail 2:1
12:00Cheongju Jikji - Gimhae 0:1

KOSOWO: Superliga

PrzerwaDrita - Drenica 1:1
45+'Dukagjini - Ferizaj 2:1
PrzerwaKF Llapi - Malisheva 1:1
17:00PrzełożoneDrenica - FC Ballkani -:-
17:00PrzełożoneDukagjini - Drita -:-
17:00PrzełożoneMalisheva - Gjilani -:-
17:00PrzełożonePrishtina - Ferizaj -:-
17:00PrzełożoneTrepca 89 - KF Llapi -:-

KOSTARYKA: Liga de Ascenso - Apertura

22:00Consultants Desamparados - Ad Aserri -:-
22:00Liberia - Cofutpa -:-
22:00Quepos Cambute - ADR Jicaral -:-
23:00CS Uruguay - Santa Ana -:-

KUBA: Liga Nacional - Clausura

22:00Artemisa - FC Cienfuegos -:-
22:00FC Camaguey - FC La Habana -:-
22:00FC Guantanamo - FC Santiago de Cuba -:-
22:00FC Villa Clara - Las Tunas -:-

KUWEJT: Pierwsza Liga

17:00Al Tadamon - Al Sahel -:-
19:20Al Arabi - Al Jahra -:-

LESOTHO: Premier League

15:00CCX - Bantu -:-
15:00Galaxy - Linare -:-
15:00LCS - Lijabatho -:-
15:00Lifofane - Mazenod -:-
15:00LMPS - Liphakoe -:-
15:00Manonyane - Machokha -:-
15:00Matlama - Lioli -:-
15:00Naughty Boys - Defence Force -:-

LIBAN: Pierwsza Liga

14:30Tripoli - Al Hikma -:-
15:30Nejmeh SC - Al Sahel -:-

LIBERIA: LFA First Division

17:30Freeport - BEA Mountain -:-

LITWA: A Lyga

14:00Jonava - Dziugas Telsiai -:-
16:00Hegelmann - Siauliai FA -:-

LITWA: I Lyga

PrzerwaEkranas - Neptunas 1:1
14:00Garliava - Babrungas -:-

LITWA: Puchar

16:00Zalgiris - Kauno Zalgiris -:-

LUKSEMBURG: Luxembourg Cup

16:00Bastendorf - Racing Luxembourg -:-
18:00Cebra - Jeunesse Junglinster -:-
19:00Steinfort - Mondercange -:-

ŁOTWA: Optibet Virsliga

12:00Tukums 2000 - Auda 1:0
14:00RFS - Metta/LU -:-
15:00FK Liepaja - Spartaks -:-

ŁOTWA: 1. Liga

12:00Grobina - Dinamo Ryga 5:0
PrzerwaRiga FC 2 - Salaspils FK 0:0
15:00Valmiera 2 - AFA Olaine -:-
17:00Rezekne - FK Smiltene -:-

MACEDONIA PÓŁNOCNA: 1. MFL

14:00Makedonija GP - Struga -:-
15:00Bregalnica - Rabotnicki -:-

MACEDONIA PÓŁNOCNA: 2. MFL

15:00Arsimi - Borec -:-
15:00Belasica - Besa 1976 -:-
15:00Pelister - Voska Sport -:-
15:00Sloga Vinica - KF Gostivar -:-
15:00Teteks - Sasa -:-
15:00Vardar - Lok. Skopje -:-

MALAWI: Super League

14:30PrzełożoneBlue Eagles - MAFCO -:-
14:30PrzełożoneEkwendeni Hammers - Kamuzu Barracks -:-
14:30PrzełożoneMighty Tigers - Big Bullets -:-
14:30Mighty Wanderers - MAFCO -:-
14:30PrzełożoneMighty Wanderers - Moyale Barracks -:-
14:30Moyale Barracks - Rumphi United -:-
14:30Silver Strikers - Blue Eagles -:-

MALEZJA: Super Liga

14:15Johor DT - Negeri Sembilan -:-
14:15Sarawak Utd. - Sri Pahang -:-
15:00Kedah - Petaling Jaya CFC -:-
15:00Selangor - Melaka United -:-
15:00Terengganu - Sabah -:-

MALTA: Premier Liga

15:00Hamrun - Floriana -:-
15:00Mosta FC - Sirens -:-
17:15Santa Lucia - Gudja -:-
17:15Zebbug - Marsaxlokk -:-

MAROKO: Botola Pro

19:15Safi - Tanger -:-
21:30Jeunesse Sportive Soualem - Khouribga -:-

MAROKO: Botola 2

18:00Jeunesse - Ittifaq Marrakech -:-
18:00Khemisset - Renaissance Zemamra -:-
18:00Raja Beni Mellal - Dcheira -:-

MEKSYK: Liga MX - Apertura

02:00Puebla - Club America 1:2
04:00Juarez - U.N.A.M. 3:1
00:00Atl. San Luis - Tigres -:-
00:05Monterrey - Pachuca -:-

MEKSYK: Liga Premier Serie A - Apertura

17:00Correcaminos 2 - Uruapan -:-
18:00Leones Negros 2 - Tritones Vallarta -:-
23:00Canamy - Real de Arteaga -:-
23:00Halcones de Zapopan - UA Zacatecas -:-
00:00Mineros de Fresnillo - Chihuahua -:-

MEKSYK: Liga Premier Serie B - Apertura

19:00Chilpancingo - Tho Mayas -:-
23:00Atl. Angelopolis - Calor De San Pedro -:-
23:00Huracanes Izcalli - Canoneros Marina -:-

MEKSYK: Liga MX U20 - Apertura

16:00Atl. San Luis U20 - Tigres U20 -:-
16:00Atlas U20 - Necaxa U20 -:-
16:00Cruz Azul U20 - Guadalajara U20 -:-
16:00Monterrey U20 - Pachuca U20 -:-

MEKSYK: Liga MX Women - Apertura

00:05Queretaro K - Cruz Azul K 0:1
02:00Tijuana K - Toluca K 1:0
04:00Tigres K - Monterrey K 2:2
19:00U.N.A.M. K - Leon K -:-

MOŁDAWIA: Super Liga

14:00Zimbru - Dinamo-Auto -:-
17:00Milsami - Balti -:-

MONGOLIA: Premier League

10:00Khovd - Ulaanbaatar City 1:2
PrzerwaBCH Lions - Khoromkhon 0:0

MOZAMBIK: Mocambola

15:00Ferroviario Nacala - Matchedje Mocuba -:-

MYANMAR: National League

11:00Yadanarbon - Shan Utd 1:1

NIEMCY: 2. Bundesliga

PrzerwaDüsseldorf - Arminia Bielefeld 1:1
PrzerwaFurth - Sandhausen 0:1
PrzerwaKiel - Rostock 1:0
20:30St. Pauli - Heidenheim -:-

NIEMCY: 3. Liga

14:00Borussia Dortmund II - Monachium 1860 -:-
14:00Duisburg - Hallescher -:-
14:00Elversberg - Verl -:-
14:00Osnabruck - Mannheim -:-
14:00Saarbrucken - SC Freiburg II -:-
14:00SpVgg Bayreuth - Dresden -:-

NIEMCY: Liga Regionalna Północ

25'SC Weiche-08 - Teutonia Ottensen 0:0
14:00Emden - Phonix Lubeck -:-
16:00Jeddeloh - St. Pauli II -:-

NIEMCY: Liga Regionalna Północno-wschodnia

PrzerwaBabelsberg - Lichtenberg 2:1
PrzerwaTB Berlin - Greifswald 0:1
14:00Chemnitzer - Chemie Lipsk -:-

NIEMCY: Liga Regionalna Zachód

14:00Aachen - Fortuna Koln -:-
14:00B. Moenchengladbach II - Bocholt -:-
14:00FC Schalke 04 II - Munster -:-
14:00Kaan-Marienborn - Düsseldorf II -:-
14:00Koeln II - Wattenscheid -:-
14:00Rodinghausen - Wuppertaler -:-
14:00Straelen - Wiedenbruck -:-

NIEMCY: Liga Regionalna Południowo-zachodnia

14:00Bahlinger - FSV Frankfurt -:-
14:00VfB Stuttgart II - FC 08 Homburg -:-
14:00Walldorf - Kassel -:-
14:00Worms - TSG Hoffenheim II -:-

NIEMCY: Oberliga NOFV-Nord

13:00Blau Weiss Berlin - TuS Makkabi Berlin -:-
14:001.FC Frankfurt - Tasmania Berlin -:-
14:00Rostocker FC - Dynamo Schwerin -:-

NIEMCY: NOFV - Liga Regionalna Południe

14:00Auerbach - Nordhausen -:-
14:00Blau-Weiss Zorbau - Einheit Wernigerode -:-
14:00Freital - Eilenburg -:-
14:00Grimma - Krieschow -:-
14:00Ludwigsfelder - Oberlausitz -:-
14:00Plauen - Halle -:-
14:00Sandersdorf - Einheit Rudolstadt -:-
14:00SV 1890 Westerhausen - An der Fahner Hohe -:-

NIEMCY: Oberliga Schleswig-Holstein

14:00Kilia Kiel - SC Weiche-08 II -:-
14:00Pansdorf - Oldenburger -:-
15:30Todesfelde - Neumunster -:-
16:00Frisia Risum-Lindholm - Bordesholm -:-
17:00Inter Turkspor Kiel - Dornbreite Lubeck -:-

NIEMCY: Oberliga Hamburg

15:00Curslack-Neuengamme - Wandsbeker Concordia -:-
15:30Altona - Eimsbutteler -:-

NIEMCY: Oberliga Bremen

PrzerwaBTS Neustadt - OSC Bremerhaven 0:2
14:00Aumund-Vegesack - Werder Brema III -:-
14:00Brinkumer - Schwachhausen -:-
15:00Woltmershausen - Hemelingen -:-
16:00Surheide - Blumenthaler -:-

NIEMCY: Oberliga Westfalen

15:00Paderborn II - Clarholz -:-

NIEMCY: Oberliga Hessen

15:00Hadamar - Neuhof -:-
15:00SV Steinbach - Weidenhausen -:-
15:00Unter-Flockenbach - Stadtallendorf -:-

NIEMCY: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

14:00Koblenz - SG 2000 Mulheim-Karlich -:-
15:00Arminia Ludwigshafen - Pirmasens -:-
15:00Pfeddersheim - Schott Mainz -:-
15:30Gonsenheim - Waldalgesheim -:-
15:30Morlautern - Jagersburg -:-
18:00Kirchberg - Eisbachtal -:-

NIEMCY: Oberliga Baden-Württemberg

14:00Goppinger SV - Reutlingen -:-
14:00Ravensburg - Bietigheim-Bissingen -:-
14:00SU Neckarsulm - Freiburger -:-
15:30Hollenbach - FC Holzhausen -:-
15:30Oberachern - Backnang -:-
15:30Offenburger FV - Stuttgarter Kickers -:-

NIEMCY: Juniorska Bundesliga Pólnocna

11:00Hannover U19 - Rostock U19 2:1
11:00Hertha U19 - Zehlendorf U19 4:0
11:00St. Pauli U19 - Cottbus U19 6:0
90+'Wolfsburg U19 - Magdeburg U19 2:2
PrzerwaRB Lipsk U19 - Berliner AK 07 U19 0:0
PrzerwaWerder Brema U19 - Hamburger SV U19 0:2

NIEMCY: Juniorska Bundesliga Południowa

11:001. FSV Mainz 05 U19 - Eintracht Frankfurt U19 3:2
11:00Bayern Monachium U19 - TSG Hoffenheim U19 1:3
12:00Heidenheim U19 - Reutlingen U19 1:0
PrzerwaAugsburg U19 - VfB Stuttgart U19 0:1
13:00Freiburg U19 - Walldorf U19 -:-
14:00Darmstadt U19 - 1. FC Nürnberg U19 -:-

NIEMCY: Juniorska Bundesliga Zachodnia

11:00Leverkusen U19 - Bochum U19 1:2
45+'Dortmund U19 - Bonner U19 1:1
PrzerwaHilden U19 - Düsseldorf U19 2:0

NIEMCY: Bundesliga - Kobiety

PrzerwaKolonia K - Potsdam K 1:2

NIEMCY: 2. Bundesliga Kobiety

14:00Frankfurt II K - Ingolstadt K -:-

NIKARAGUA: Liga Primera - Apertura

23:00Ferretti - Managua FC -:-
23:00Matagalpa - Juventus Managua -:-

NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura

18:00Ferretti U20 - Managua FC U20 -:-
20:00Matagalpa U20 - Juventus Managua U20 -:-

NORWEGIA: Eliteserien

16:00Tromsø - Molde -:-
18:00Lilleström - Bodo/Glimt -:-
18:00Vålerenga - Strömsgodset -:-

NORWEGIA: Dywizja 2 - Grupa 1

PrzerwaUllern - V. Haugesund 0:0
14:00Notodden - Egersund -:-
14:00Orn - Sotra -:-
15:00Moss - Staal Jorpeland -:-
15:00OdwołaneStrømmen - Oygarden -:-
16:00Arendal - Halden -:-

NORWEGIA: Dywizja 2 - Grupa 2

14:00Kjelsås - Levanger -:-
16:00Baerum Sportsklubb - Frigg -:-
17:00SK Gjovik-Lyn - Alta -:-

NORWEGIA: Division 3 - Group 1

45+'Ready - Fyllingsdalen 1:0
25'OS - Lokomotiv Oslo 3:0
14:00Nordstrand - Grei -:-
17:00Kjelsås 2 - Froya -:-

NORWEGIA: Division 3 - Group 2

14:00Lillehammer - Volda TI -:-
15:30Forde - Spjelkavik -:-
16:00Aalesund 2 - Honefoss -:-
16:00Elverum - Toten -:-

NORWEGIA: Division 3 - Group 3

14:00Bjarg - Sola -:-
14:00Brodd - Stord -:-
14:30Vidar - Fana -:-
15:00Brann 2 - Viking 2 -:-
15:00Bremnes - Akra -:-
16:00Djerv 1919 - Lysekloster -:-

NORWEGIA: Division 3 - Group 4

14:00Fram - Follo -:-
14:00Pors - Jeloy -:-
14:00Randesund - Halsen -:-
14:00Vindbjart - Uradd -:-
15:00Fredrikstad 2 - Mandalskameratene -:-

NORWEGIA: Division 3 - Group 5

14:00Nardo - Kolstad -:-
14:00Steinkjer - Melhus -:-
14:00Tiller - Trygg/Lade -:-

NORWEGIA: Division 3 - Group 6

14:00Senja - Floya -:-
15:00Lørenskog - Gjellerasen -:-

NORWEGIA: Division 1 Women - druga runda

16:00Medkila K - Kil/Hemne K -:-

NOWA ZELANDIA: National League - Grupa mistrzowska

02:00Cashmere Technical - Miramar 4:0
03:00Napier City - Wellington 2 1:0
04:00Wellington Olympic - Auckland City 1:2

NOWA ZELANDIA: National League Women

04:00Auckland United K - Western Springs K 0:3

PALESTYNA: West Bank League

15:00Shabab Al-Dhahiriya - Ahli Al-Khalil -:-
15:00Wadi Al-Nes - Islami Kalkelea -:-
18:00Shabab Alsamu - Jabal Al Mukaber -:-

PANAMA: LPF - Clausura

03:00San Francisco - Independiente 0:2

PARAGWAJ: Primera Division - Clausura

00:30Sol De America - Cerro Porteno 0:1

PERU: Liga 1 - Clausura

02:00Carlos Mannucci - Ayacucho 0:1

POLSKA: eWinner 2 liga

PrzerwaŚląsk Wrocław 2 - Znicz Pruszków 0:0
14:30Olimpia Elbląg - Kotwica Kołobrzeg -:-
15:00Pogoń Siedlce - Wisła Puławy -:-
15:00Stomil Olsztyn - Lech Poznań 2 -:-
17:00Motor Lublin - Siarka Tarnobrzeg -:-
18:00Górnik Polkowice - Radunia Stężyca -:-

POLSKA: III Liga - Grupa I

90+'Legia II - Warta Sieradz 4:1
14:00Broń Radom - Concordia Elbląg -:-
15:00Błonianka Błonie - Pogoń Grodzisk Mazowiecki -:-
15:00Sokół Ostróda - Unia Skierniewice -:-
15:00Świt Nowy Dwór - Olimpia Zambrów -:-
16:00Lechia Tomaszów Mazowiecki - Legionowo -:-
16:00Mławianka Mława - Pilica Białobrzegi -:-
16:00Ursus Warszawa - ŁKS Łódź II -:-

POLSKA: III Liga - Grupa II

12:00Gedania Gdańsk - Bałtyk Gdynia 3:2
PrzerwaBłękitni Stargard - Unia Janikowo 1:0
13:00Sokół Kleczew - Vineta Wolin -:-
14:00Polonia Środa Wlkp. - Pogoń Szczecin II -:-
14:00Solec Kujawski - Jarota Jarocin -:-
15:00Stolem Gniewino - Unia Swarzędz -:-
16:00Olimpia Grudziądz - Starogard Gdański -:-

POLSKA: III Liga - Grupa III

90+'Raków Częstochowa 2 - Carina Gubin 1:0
14:30Chrobry Głogów 2 - LKS Goczałkowice Zdrój -:-
15:00Lechia Zielona Góra - Polonia Bytom -:-
15:00Polonia Nysa - Ślęza Wrocław -:-
15:00Stal Brzeg - Odra Wodzisław -:-
15:30Stilon Gorzów - Miedź Legnica 2 -:-
16:00Gwarek Tarnowskie Góry - Warta Gorzów -:-
16:00MKS Kluczbork - Rekord Bielsko-Biała -:-

POLSKA: III Liga - Grupa IV

PrzerwaUnia Tarnów - Wisłoka Dębica 0:0
14:00Lublinianka Lublin - Czarni Połaniec -:-
15:00Chełmianka Chełm - KS Wieczysta Kraków -:-
15:00Orlęta Radzyń Podlaski - ŁKS Łagów -:-

POLSKA: Centralna Liga Juniorów

11:00Wisła Kraków U19 - Arka Gdynia U19 1:1
12:00Korona Kielce U19 - Lech Poznań U19 -:-
12:00Pogoń Szczecin U19 - Raków Częstochowa U19 -:-
12:00Zagłębie Lubin U19 - Cracovia Kraków U19 -:-
13:30Jagiellonia Białystok U19 - Polonia Warszawa U19 -:-
14:00Legia Warszawa U19 - Śląsk W. U19 -:-

PORTUGALIA: Liga Portugal

16:30Vizela - Portimonense -:-
19:00Chaves - Estoril -:-
21:30Guimaraes - Benfica -:-

PORTUGALIA: Taça de Portugal

90+'SB Castelo Branco - Farense 0:1
15:00Lajense - Moreirense -:-
15:00Varzim - Feirense -:-
16:001º de Maio Funchal - Serpa -:-
16:00Agueda - Pevidem -:-
16:00GD Joane - BSAD -:-
16:00Leiria - CDC Montalegre -:-
16:00Oliveira Hospital - Estrela -:-
16:00Sanjoanense - Os Marialvas -:-
16:00Vasco da Gama - Leixoes -:-
17:00Arronches Benfica - SC Vianense -:-
17:45Os Belenenses - Torreense -:-

ROSJA: Premier Liga

45+'Orenburg - Soczi 3:0
15:30Khimki - CSKA Moskwa -:-
18:00Lok. Moskwa - Ural -:-

ROSJA: FNL

10:45Ufa - Bałtika 0:2
90+'Jenisej - Dynamo Makhachkala 2:0
PrzerwaVeles Moscow - Wołgar Astrachań 0:1
14:00Ulyanovsk - SKA Chabarowsk -:-
15:00Kamaz - Rodina Moscow -:-
15:00Kazań - Arsienał Tuła -:-
17:00Kuban - Krasnodar 2 -:-
17:00Neftekhimik - Akron Togliatti -:-
18:00Alania Vladikavkaz - Jarosław -:-

ROSJA: FNL 2 - Group 1

14:00Dynamo Stavropol - Biolog -:-
14:00Legion Dynamo - Alania 2 -:-
14:00SKA Rostov - R. Volgograd -:-
15:00Maykop - Mashuk -:-
16:00Chernomorets - Kholding -:-

ROSJA: FNL 2 - Group 2

PrzerwaLuki-Energiya - Rodina Moscow U21 1:1
15:00Chertanovo M. - Tver -:-
15:00Vladimir - Tekstilshtik -:-

ROSJA: FNL 2 - Group 3

12:00Kursk - Sakhalinets 0:0

ROSJA: FNL 2 - Group 4

PrzerwaZenit-Izhevsk - Khimik Avgust 2:0
16:00Tiumeń - Ural 2 -:-

ROSJA: Supreme Division Women - Grupa mistrzowska

90+'CSKA Moskwa K - FK Rostów K 3:0

RPA: Motsepe Foundation Championship

15:30Cape Town All Stars - Uthongathi -:-
15:30Casric Stars - Black Leopards -:-
15:30Magesi - Tshakhuma -:-
15:30Pretoria Callies - MM Platinum -:-
15:30Venda - Baroka -:-

RPA: Diski Challenge

10:00Chippa United U23 - Stellenbosch U23 0:6
10:00Golden Arrows U23 - Royal AM U23 0:0
10:00Sekhukhune U23 - Mamelodi U23 2:2
67'Marumo Gallants U23 - Kaizer U23 0:1

RPA: Puchar MTN 8

15:30Orlando - Mamelodi -:-

RUMUNIA: Liga 1

18:00Mioveni - U Craiova 1948 -:-
20:30CFR Cluj - Petrolul -:-

RUMUNIA: Liga 2

10:00CSC Dumbravita - Ripensia Timisoara 1:0
10:00Poli Iasi - Baia Mare 2:0
10:00Progresul Spartac - Unirea Dej 2:2
11:00Selimbar - Steaua Bucuresti 1:1

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 1

14:00Brodoc - Viitorul Darabani -:-
14:00Bucovina Radauti - Somuz Falticeni -:-
14:00Foresta Suceava - CSM Bacau -:-
14:00Stiinta Miroslava - Ceahlaul -:-

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 2

14:00CSM Focsani - Vointa Limpezis -:-
14:00Dinamo Bacau - CSM Ramnicu Sarat -:-
14:00Metalul Buzau - Braila -:-
14:00Viitorul Ianca - Sporting Liesti -:-

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 3

14:00Agricola Borcea - Calarasi -:-
14:00Gloria Baneasa - Afumati -:-
14:00Recolta Gh. Doja - Gloria Albesti -:-
14:00Voluntari 2 - F. Constanta 2 -:-

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 4

14:00Popesti Leordeni - Campulung -:-

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 5

14:00CSO Plopeni - CS Blejoi -:-
14:00Kids Tampa Brasov - Sepsi Sf. Gheorghe 2 -:-
14:00Olimpic Zarnesti - SR Brasov -:-
14:00Paulesti - Cetate Rasnov -:-
14:00Targu Secuiesc - Odorheiu -:-

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 6

14:00Calimanesti - Horezu -:-
14:00Sporting Rosiori - Minerul Costesti -:-
14:00Viitorul Daesti - Vedita Colonesti -:-

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 7

14:00Lupac - Jiul Petrosani -:-
14:00Retezatul Hateg - Viitorul Simian -:-

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 8

14:00CSM Resita - Bisnov -:-
14:00Progresul Pecica - Ineu -:-
14:00Teuz Cermei - Ghiroda & Giarmata Vii -:-

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 9

14:00Corvinul Hunedoara - Unirea Ungheni -:-
14:00Ocna Mures - Sanatatea Cluj -:-
14:00Viitorul Cluj - ACS Targu Mures 1898 -:-

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 10

14:00Bihor - Gloria 2018 Bistrita -:-
14:00CSM Zalau - CFR Cluj II -:-
14:00Sighetu Marmatiei - CSM Satu Mare -:-
14:00Victoria Carei - Minerul Ocna Dej -:-

RWANDA: Premier League

15:00Bugesera FC - Etincelles -:-
15:00Kiyovu - Sunrise -:-
15:00Marines - Rayon Sport -:-
15:00Mukura Victory Sports - Gorilla -:-
15:00Police - Gasogi United -:-

SALWADOR: Primera Division - Apertura

23:00Atletico Marte - Metapan -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

15:00Domagnano - Fiorentino -:-
15:00La Fiorita - Cosmos -:-
15:00Virtus - Libertas -:-

SERBIA: Super Liga

15:00TSC Backa Topola - Radnik -:-
17:00Javor - FK Vozdovac -:-
19:00Napredak - Kolubara -:-

SERBIA: Srpska Liga - Belgrade

10:00Sindjelic Beograd - Teleoptik 0:1
15:30BSK Borca - Brodarac -:-
15:30Buducnost Dobanovci - Zemun -:-
15:30OFK Beograd - Prva Iskra Baric -:-
15:30Studentski Grad - Torlak -:-

SERBIA: Srpska Liga - Vojvodina

15:30Becej - 1. Maj Ruma -:-
15:30Hajduk 1912 - Radnicki 1912 -:-
15:30Omladinac NB - Jedinstvo SP -:-

SERBIA: Srpska Liga - East

15:00Jagodina - Timocanin -:-
15:00Paracin - Dunav Prahovo -:-
15:00Radnicki Svilajnac - Pcinja -:-
15:00Timok - SFS Borac -:-
15:00Toplicanin - Mesevo -:-

SERBIA: Srpska Liga - West

15:00Borac 1926 - Real Podunavci -:-
15:00Buducnost Arilje - Sloga Pozega -:-
15:00Buducnost Krusik - Sloga Kraljevo -:-
15:00FAP - Tutin -:-
15:00Macva Bogatic - Smederevo -:-
15:00Mladi Radnik - Sloga 1940 -:-

SINGAPUR: Premier League

11:30Tampines - Geylang 0:0
11:30Tanjong Pagar - Young Lions 8:1

SŁOWACJA: Fortuna liga

18:00Banska Bystrica - Michalovce -:-
18:00L. Mikulas - Dun. Streda -:-
18:00Zilina - Trencin -:-

SŁOWACJA: 2. liga

15:00FK Humenne - Trebisov -:-
15:00Komarno - Puchov -:-
15:00Pohronie - Slovan Bratysława B -:-
15:00Povazska Bystrica - Raca -:-
15:00Presov - Myjava -:-
18:00Kosice - Dubnica -:-

SŁOWACJA: 3. Liga - East

14:00Bardejov - Slavia TU Kosice -:-
15:00Kalinovo - Lipany -:-
15:00Namestovo - 1.FK Svidnik -:-
15:00Spisska Nova Ves - Giraltovce -:-
15:00Vranov - Filakovo -:-

SŁOWACJA: 3. Liga - West

15:00FK Nove Zamky - Castkovce -:-
15:00Malzenice - Inter Bratysława -:-
15:00MSK Martin - Sered -:-
15:00Sala - AFC Nove Mesto -:-

SŁOWACJA: 4. liga - Bratislava

13:30NSK 1922 Bratislava - Pezinok -:-
15:30Bernolakovo - Nova Dedinka -:-
15:30Domino - Tomasov -:-

SŁOWACJA: 4. liga - West

14:30Levice - Kolarovo -:-
14:30Marcelova - Nitra -:-

SŁOWENIA: Prva Liga

15:00Domzale - Mura -:-
17:30O. Ljubljana - Tabor Sezana -:-
20:15Koper - Bravo -:-

SŁOWENIA: 2. SNL

15:30Bilje - Krsko -:-
15:30Dob - Ilirija -:-
15:30Fuzinar - Nafta -:-
15:30Primorje - NK Krka -:-

SŁOWENIA: 3. SNL - East

15:30Drava - Ljutomer -:-
15:30Dravinja - Zavrc -:-
15:30Dravograd - Cirkulane -:-
15:30Posavje Krsko - Dobrovce -:-
15:30Race - Podvinci -:-

SŁOWENIA: 3. SNL - West

15:30Brda - Fama Vipava -:-
15:30Ljubljana Svoboda - Sobec Lesce -:-
15:30NK Adria - Izola -:-
15:30Skofja Loka - Sava Kranj -:-
15:30Slovan Ljubljana - Ziri -:-
15:30Tolmin - Dren Vrhnika -:-

SŁOWENIA: 1. SZNL Women

11:00MSM Ptuj K - ZNK Ljubljana K 1:15

SOMALIA: Nation Link Telecom Championship

14:30Jazeera - Badbaado -:-

SYRIA: Premier League

15:00Al Jaish - Tishreen -:-

SZKOCJA: Premiership

25'Hearts - Rangers 0:1
16:00Aberdeen - Kilmarnock -:-
16:00Celtic - Motherwell -:-
16:00Dundee Utd - St. Johnstone -:-
16:00Ross County - Hibernian -:-
16:00St. Mirren - Livingston -:-

SZKOCJA: Dywizja 1

16:00Ayr - Inverness -:-
16:00Cove Rangers - Arbroath -:-
16:00Hamilton - Dundee FC -:-
16:00Partick Thistle - Morton -:-
16:00Queen's Park - Raith -:-

SZKOCJA: League One

16:00Dunfermline - Peterhead -:-
16:00Falkirk - Clyde -:-
16:00Kelty Hearts - Airdrieonians -:-
16:00Montrose - FC Edinburgh -:-
16:00Queen of South - Alloa -:-

SZKOCJA: League Two

16:00Bonnyrigg Rose - Stenhousemuir -:-
16:00East Fife - Stirling -:-
16:00Elgin - Annan -:-
16:00Forfar - Dumbarton -:-
16:00Stranraer - Albion Rovers -:-

SZKOCJA: Highland League

16:00PrzełożoneBrora Rangers - Lossiemouth -:-
16:00Buckie Thistle - Turriff Utd -:-
16:00Deveronvale - Keith -:-
16:00PrzełożoneFormartine Utd - Banks O' Dee -:-
16:00Forres Mechanics - Rothes -:-
16:00Huntly - Strathspey Thistle -:-
16:00Inverurie Loco Works - Brechin -:-
16:00PrzełożoneKeith - Fraserburgh -:-
16:00Nairn County - Wick Academy -:-

SZKOCJA: Lowland League

16:00Berwick - Bo'ness United -:-
16:00Caledonian Braves - East Kilbride -:-
16:00Cowdenbeath - East Stirlingshire -:-
16:00Cumbernauld Colts - Stirling University -:-
16:00Edinburgh University - Broomhill -:-
16:00Gala Fairydean - Celtic B -:-
16:00Gretna 2008 - Tranent Juniors -:-
16:00Hearts 2 - Rangers B -:-
16:00Spartans - Dalbeattie Star -:-

SZWAJCARIA: Super League

18:00Basel - St. Gallen -:-
20:30Grasshoppers - Zurich -:-

SZWAJCARIA: Promotion League

16:00Baden - Etoile-Carouge -:-
16:00Cham - Rapperswil -:-
16:00Young Boys II - Zurich II -:-
17:00Bulle - YF Juventus -:-
17:00Nyonnais - Chiasso -:-
17:30Kriens - Bavois -:-

SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 1

15:00Sion II - Chenois -:-
17:00Concordia - Portalban -:-
17:00Meyrin - Oberwallis Naters -:-
17:00Monthey - Echallens -:-
17:00Terre Sainte - Vevey -:-
19:00Grand-Saconnex - Martigny -:-

SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 2

16:00Koniz - Black Stars -:-
16:00Wohlen - Emmenbrucke -:-
16:00Xamax U21 - Solothurn -:-
19:00Thun II - Concordia -:-

SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 3

16:00Eschen - Winterthur II -:-
16:00Freienbach - Kreuzlingen -:-
16:00Gossau - Hongg -:-
16:00Linth - Grasshopper II -:-
16:00Wettswil-Bonstetten - Weesen -:-
17:00Lugano II - Tuggen -:-
17:00Paradiso - Uzwil -:-

SZWAJCARIA: Super League Women

16:00Luzern K - Yverdon K -:-
16:00Young Boys K - Aarau K -:-
17:00St. Gallen K - Zurich K -:-
18:00Basel K - Servette K -:-
19:00Grasshopper K - Rapperswil K -:-

SZWECJA: Allsvenskan

15:00Malmo FF - Hammarby -:-
17:30Degerfors - Djurgarden -:-

SZWECJA: Superettan

PrzerwaAFC Eskilstuna - Örebro 0:1
15:00Landskrona - Dalkurd -:-
15:00Orgryte - Brage -:-
15:00Östersund - Halmstad -:-

SZWECJA: Dywizja 1 - Norra

PrzerwaOrebro Syr. - Forward 0:1
PrzerwaSollentuna - Taby 0:0
16:00Hammarby TFF - Gefle -:-
16:00Haninge - Stockholm Internazionale -:-
16:00Umeå - Sandviken -:-

SZWECJA: Dywizja 1 - Södra

PrzerwaTvaaker - Olympic 0:0
PrzerwaVanersborgs IF - GAIS 0:1
16:00Angelholm - Atvidabergs -:-
16:00Lindome - IFK Malmo -:-
16:00Ljungskile - Torn -:-
16:00Lunds - Oskarshamn -:-

SZWECJA: Dywizja 2 - Norrland

12:00Ytterhogdal - Storfors AIK -:-
13:00Algarna-Harnosand - Kiruna -:-
14:00Boden - Bergnasets AIK -:-
14:00Friska Viljor FC - Sund IF -:-
14:00Skelleftea - Umeå -:-
15:00IFK Lulea - Gottne IF -:-
15:00Sandvik - IFK Ostersund -:-

SZWECJA: Dywizja 2 - Norra Svealand

12:30Hudiksvall - Gute -:-
14:00Skiljebo - Kungsangen -:-
15:00Forsbacka IK - IFK Stocksund -:-

SZWECJA: Dywizja 2 - Västra Götaland

13:00Assyriska BK - Hoganas -:-
13:30Savedalen - Tolo -:-
13:30Ullareds IK - Hittarp -:-
14:00Husqvarna - BK Astrio -:-

SZWECJA: Dywizja 2 - Södra Götaland

14:00Ariana - IFK Berga -:-
14:00IFK Hassleholm - Hogsby -:-
14:00Nosaby IF - Osterlen FF -:-
15:00Rappe GOIF - Eslov -:-

SZWECJA: Dywizja 2 - Södra Svealand

14:00Enskede - United Nordic -:-
14:00Huddinge - Lidingo IFK -:-
14:00Smedby - Syrianska -:-
16:00Nykopings - IFK Eskilstuna -:-

SZWECJA: Division 2 - Norra Götaland

13:00Ahlafors IF - Stenungsunds -:-
14:00Karlslund - Nordvarmland -:-
14:00Kumla - Lidkoping -:-
15:00Herrestads AIF - Gauthiod -:-

SZWECJA: Elitettan Women

PrzerwaMallbacken K - Bromolla K 0:0
14:00Bergdalens IK K - Sundsvall K -:-
15:00Lidkoping K - Jitex K -:-
15:00Norrkoping K - Vaxjo DFF K -:-
15:00Uppsala K - Alingsas FC K -:-

ŚWIAT: Mecze towarzyskie

18:00Kostaryka U17 - Nikaragua U17 -:-
22:30Saint Vincent i Grenadyny - Grenada -:-

TADŻYKISTAN: Wyszejszaja Liha

12:30Khujand - Faizkand -:-
12:30Ravshan - Regar-TadAZ -:-

TAJLANDIA: Thai League 1

45+'Nakhon Ratchasima FC - Khonkaen Utd. 1:0
25'Police Tero - Lamphun Warrior 0:0
14:00Chiangrai - Sukhothai -:-
14:30Pathum United - Muangthong -:-

TAJLANDIA: Thai League 2

63'Samut Prakan City - Phrae 1:0
45+'Raj Pracha - Suphanburi 1:0
25'Chiangmai FC - Krabi 0:0
14:00Udon Thani - Kasetsart -:-

TAJWAN: Mulan Football League Women

09:00Kaohsiung K - Taichung Blue K 1:2
10:00Hang Yuan K - Taoyuan K 5:0
10:00Hualien K - Taipei Bravo K 2:1

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

15:00Namungo - Kinondoni MC -:-

TUNEZJA: Ligue Professionnelle 1

16:00PrzełożoneEsperance Tunis - CS Sfaxien -:-
16:00PrzełożoneEtoile Sahel - US Tataouine -:-
16:00PrzełożoneStade Tunisien - Hamam-Sousse -:-

TURCJA: Super Lig

25'Kasimpasa - Gaziantep 0:0
16:00Ankaragucu - Basaksehir -:-
16:00Kayserispor - Trabzonspor -:-
19:00Adana Demirspor - Galatasaray -:-

TURCJA: 1. Lig

63'Pendikspor - Goztepe 2:0
15:00Sakaryaspor - Yeni Malatyaspor -:-
18:00Altay - Eyupspor -:-
18:00Rizespor - Bodrumspor -:-

TURCJA: 2. Lig White Group

14:30Arnavutkoy Bl. - Inegolspor -:-
14:30Nazillispor - Ankaraspor -:-
14:30Soma Spor - Tarsus -:-
18:00Afyonspor - Amedspor -:-
18:00Batman Petrolspor - Sivas Belediyespor -:-
18:00Bursaspor - Erokspor -:-
18:00Isparta 32 Spor - 24 Erzincanspor -:-
18:00Menemenspor - Duzcespor -:-
18:00Sanliurfaspor - Bayburt -:-

TURCJA: 2. Lig Red Group

14:00Ankara Demirspor - Pazarspor -:-
14:00Etimesgut - Trabzon FK -:-
14:00Kastamonuspor - Fethiyespor -:-
14:00Kirsehir Belediyespor - Usakspor -:-
14:00Serik Belediyespor - 1928 Bucaspor -:-
14:30Kocaelispor - Balikesirspor -:-
14:30Sariyer - Kirklarelispor -:-
15:00Karacabey Belediyespor - Adiyaman FK -:-
18:00Diyarbekirspor - Zonguldak -:-
18:00Iskenderunspor - Vanspor FK -:-

UGANDA: Premier League

PrzerwaBlacks Power - BUL 0:4
15:00Kampala City - Wakiso Giants -:-
15:00Maroons - Busoga -:-
15:00UPDF - Express -:-
15:00URA SC - Onduparaka FC -:-

UKRAINA: Premier League

90+'Inhułeć - Worskła Połtawa 0:1
14:00Lwów - Dnipro-1 -:-
16:00Metalist Kharkiv - Szachtar -:-

UKRAINA: Persha Liga

11:00SC Poltava - FC Chernihiv 1:1
PrzerwaDinaz Vyshgorod - Zhytomyr 0:3
PrzerwaMFC Metałurh - Hirnyk-Sport 1:0
15:00Karpaty Lviv - Prykarpattia -:-

UKRAINA: Druha Liga

90+'Khust - Chaika 0:0
90+'Nyva Buzova - Kremin 2 3:0
45+'Nyva Vinnytsya - Zvyagel 1:1
16:00MFC Metałurh 2 - VAST Mykolaiv -:-

UKRAINA: Youth League

11:00Zoria U19 - Kryvbas 2020 U19 1:0
11:30Minaj U19 - Dyn. Kijów U19 0:2
45+'Ch. Odessa U19 - Oleksandriya U19 0:0

UKRAINA: Championship Women

09:00Mariupol K - Ateks K 3:0
11:00Panthers FC Uman K - Dnipro-1 K 0:2

URUGWAJ: Pierwsza Liga - Clausura

23:00Cerro Largo - Danubio 1:0
01:30Plaza Colonia - Liverpool M. 1:3
17:30Montevideo City - Cerrito -:-
23:00Fenix - Nacional -:-

URUGWAJ: Segunda Division - Play Offy o awans

20:00Miramar - Cerro CA -:-

USA: MLS

01:30Toronto FC - Inter Miami 0:1
19:30New England Revolution - Atlanta Utd -:-
21:30Colorado Rapids - FC Dallas -:-
23:30Charlotte - Philadelphia Union -:-

USA: USL Championship

04:00Las Vegas Lights - New Mexico 0:0
00:30Loudoun - Detroit -:-

USA: NWSL Women

04:00San Diego Wave K - North Carolina Courage K 0:0
00:00Gotham K - Portland Thorns K -:-

UZBEKISTAN: Super League

15:30Bunyodkor - Navbahor Namangan -:-

WALIA: Cymru Premier

15:30Cardiff Metropolitan - Aberystwyth -:-
15:30Connah's Q. - Haverfordwest -:-
15:30Flint - Penybont -:-
15:30Pontypridd - Caernarfon -:-

WALIA: Cymru South

15:30Barry - Taffs Well -:-
15:30Cambrian & Clydach - Pontardawe -:-
15:30Carmarthen - Afan Lido -:-
15:30Llantwit Major - Ynyshir Albions -:-
15:30Trefelin - Cwmbran Celtic -:-

WALIA: Cymru North

15:30Buckley - Guilsfield -:-
15:30Colwyn Bay - Prestatyn -:-
15:30Druids - Llanidloes -:-
15:30Gresford - Conwy Borough -:-
15:30Holyhead - Mold Alexandra -:-
15:30Holywell - Penrhyncoch -:-

WENEZUELA: Primera Division - Copa Libertadores - Play Offy

23:00Monagas - Metropolitanos -:-

WENEZUELA: Primera Division - Puchar Ameryki Środkowej - Play Offy

23:00Caracas - La Guaira 2:0
01:15Estudiantes M. - Hermanos Colmenares 3:2

WĘGRY: OTP Bank Liga

14:30Ujpest - Kisvarda -:-
17:00Debrecen - Honved -:-
19:30Vasas - Zalaegerszeg -:-

WĘGRY: NB III - Centre

11:00Bank - MTK II 1:4

WĘGRY: NB I Women

14:00DVTK K - Ujpest K -:-
15:00Puskas Academy K - Kelen K -:-
15:00Szent Mihaly K - Haladas K -:-

WIETNAM: V.League 1

90+'Thanh Hoa - Binh Dinh 2:1
PrzerwaNam Dinh - Hong Linh Ha Tinh 0:0
PrzerwaSong Lam Nghe An - Viettel 0:0
14:15Hanoi FC - Binh Duong -:-

WIETNAM: V.League 2

11:00Phu Tho - Hue 2:0

WŁOCHY: Serie B

14:00Bari - Brescia -:-
14:00Cagliari - Venezia -:-
14:00Cittadella - Ternana -:-
14:00Modena - Reggina -:-
14:00Palermo - Sudtirol -:-
14:00Parma - Frosinone -:-
14:00Spal - Genoa -:-
16:15Perugia - Pisa -:-

WŁOCHY: Serie C - Group A

14:30AlbinoLeffe - Lecco -:-

WŁOCHY: Serie C - Group B

14:30Torres - Vis Pesaro -:-
17:30Pontedera - Siena -:-

WŁOCHY: Serie C - Group C

14:30ACR Messina - Calcio Giugliano -:-
17:30Audace Cerignola - Gelbison -:-
17:30Avellino - Potenza -:-
17:30Crotone - Juve Stabia -:-
17:30Pescara - Monterosi -:-
17:30Picerno - Monopoli -:-
17:30Taranto - Foggia -:-
17:30Turris - Catanzaro -:-
17:30Virtus Francavilla - Fidelis Andria -:-
17:30Viterbese - Latina -:-

WŁOCHY: Primavera 1

11:00Cagliari U19 - Napoli U19 2:1
11:00Inter U19 - Atalanta U19 1:1
PrzerwaTorino U19 - Juventus U19 3:1
15:00Cesena U19 - Sassuolo U19 -:-
15:00Sampdoria U19 - Frosinone U19 -:-

WŁOCHY: Primavera 2

11:00Entella U19 - Cosenza U19 0:0
11:00Reggina U19 - Perugia U19 1:0
14:00Genoa U19 - Cittadella U19 -:-
14:00Monopoli U19 - Spezia U19 -:-
15:00Ascoli U19 - Crotone U19 -:-
15:00Brescia U19 - Cremonese U19 -:-
15:00Como U19 - Spal U19 -:-
15:00Imolese U19 - Pescara U19 -:-
15:00Monza U19 - Vicenza U19 -:-
15:00Parma U19 - AlbinoLeffe U19 -:-
15:00Pordenone U19 - Padova U19 -:-
15:00Reggiana U19 - Alessandria U19 -:-
15:00Salernitana U19 - Lazio U19 -:-
15:00Ternana U19 - Pisa U19 -:-
15:00Venezia U19 - FeralpiSalo U19 -:-
15:00Viterbese U19 - Benevento U19 -:-

WŁOCHY: Serie A Women

67'Fiorentina K - Sassuolo K 2:0
14:30AC Milan K - Sampdoria K -:-

WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ: Ligue 1

17:30Lys Sassandra - Korhogo -:-
19:45Stella Adjame - ASI d'Abengourou -:-

WYSPY OWCZE: 1. Deild

16:00Fuglafjordur - 07 Vestur Sorvagur 2 -:-
16:00Vikingur 2 - TB Tvoroyri -:-
18:00Runavik 2 - Klaksvik 2 -:-
18:00Undri - HB Torshavn 2 -:-
20:00B36 Torshavn 2 - Sandur -:-

ZAMBIA: Super League

PrzerwaKansanshi - Green Eagles 2:0
15:00Chambishi - Forest Rangers -:-
15:00Green Buffaloes FC - Prison Leopards -:-
15:00Kabwe - Lumwana Radiants -:-
15:00NAPSA Stars - FC Muza -:-
15:00Nchanga Rangers - Nkana -:-
15:00Zanaco - Red Arrows -:-

ZEA: UAE League

15:15Al Sharjah - Khorfakkan -:-
15:15Bani Yas - Al-Jazira -:-
18:00Al Nasr - Al Wasl -:-
18:00Dibba Al Fujairah - Ajman -:-

ZEA: Division 1

15:15Al Rams - Al Jazira Hamra -:-
15:15Al Urooba - Al Fujairah -:-
15:20Fursan Hispania - Baynounah -:-

ZIMBABWE: Premier Soccer League

15:00Black Rhinos - Harare City -:-
15:00Bulawayo City FC - Chicken Inn -:-
15:00Herentals - Cranborne Bullets -:-
15:00Ngezi Platinum - ZPC Kariba -:-
15:00Whawha - Bulawayo Chiefs -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.