REFRESH

Piłka nożna » Dzisiaj » Wszystkie mecze

AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Libertadores

00:00J. Wilstermann (Bol) - Penarol (Uru) 3:1
02:00Ind. Medellin (Col) - Boca Juniors (Arg) 0:1
04:00Delfin (Ecu) - Santos (Bra) 1:2

ANGLIA: Championship

20:45Huddersfield - Nottingham -:-

ANGLIA: Premier League 2

15:00Burnley U23 - Newcastle U23 -:-
18:00Norwich U23 - Crystal Palace U23 -:-
19:00Aston Villa U23 - Reading U23 -:-
20:00Brighton U23 - Chelsea U23 -:-
20:00Manchester Utd U23 - Liverpool U23 -:-

AUSTRALIA: NPL NSW

11:30Blacktown - Sydney Utd -:-

AUSTRIA: 2. Liga

18:30A. Klagenfurt - Austria II -:-
18:30Horn - Lafnitz -:-
18:30Kapfenberg - BW Linz -:-
18:30Liefering - Innsbruck -:-
20:25Grazer - Vorwarts Steyr -:-

AUSTRIA: Liga Regionalna Wschód

19:00Bruck Leitha - Mauerwerk -:-
19:00PrzełożoneWiener Viktoria - Stripfing -:-
19:30Admira (Am) - Leobendorf -:-
19:30Marchfeld - Neusiedl -:-
19:30Wiener - Traiskirchen -:-
19:30Wiener Neustadt - Wiener Linien -:-

AUSTRIA: Liga Regionalna Central

19:00Bad Gleichenberg - Wels -:-
19:00Kalsdorf - Vocklamarkt -:-
19:00SV Spittal - Stadl Paura -:-
19:00Weiz - Gleisdorf -:-
19:00WSC Wels - Ried (Am) -:-

AUSTRIA: Regionalliga West - Tyrol

19:00Kitzbuhel - Kufstein -:-

AUSTRIA: Regionalliga West - Salzburg

19:00Wals-Grunau - Bischofshofen -:-
19:30Kuchl - USK Anif -:-

AZERBEJDŻAN: Premier Liga

17:00Sumqayit - Qarabag -:-

BELGIA: Jupiler League

20:45Kortrijk - Antwerp -:-

BELGIA: Proximus League

20:00PrzełożoneClub Brugge U23 - Westerlo -:-

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja liha Rezerwa

13:00Eniergietyk-BDU 2 - Isloch 2 -:-
13:30BATE 2 - Brześć 2 -:-
14:00Ruch Brześć 2 - FK Słuck 2 -:-
15:00Żodzino 2 - Neman 2 -:-

BRAZYLIA: Serie B

00:15Botafogo SP - CRB -:-
00:15Chapecoense-SC - America MG -:-

BRAZYLIA: Copa do Brasil

01:00Atletico GO - Fluminense 3:1

BUŁGARIA: Parva Liga

17:45Botev Vratsa - Montana -:-
20:00CSKA 1948 Sofia - Etar -:-

BUŁGARIA: Vtora liga

16:00Hebar - Sozopol -:-
16:00Kariana Erden - Lok. Sofia -:-
18:00Pirin Blagoevgrad - Neftochimic Burgas -:-

BURKINA FASO: Premier League

17:30Leopard St.Camille - AS Police -:-
17:30Vitesse - USFA -:-

CHILE: Primera División

21:00Coquimbo - S. Wanderers -:-
23:30Huachipato - La Serena -:-

CHINY: Super Liga

09:30Qingdao Huanghai - Tianjin Teda -:-
14:00Shanghai SIPG - Beijing Guoan -:-
14:00Shijiazhuang - Chongqing Lifan -:-
14:00Wuhan Zall - Hebei -:-

CHORWACJA: 2. HNL

16:00PrzełożoneRudes - Hajduk Split 2 -:-

CYPR: Pierwsza Dywizja

18:00Karmiotissa - Paralimni -:-

CYPR: Division 2

18:00Paeek - Alki Oroklini -:-

CZECHY: 1. Liga

18:00Ceske Budejovice - Bohemians 1905 -:-

CZECHY: Dywizja 2

18:00Hradec Kralove - Vysehrad -:-

CZECHY: CFL - Group B

16:00Dukla Praga B - Usti nad Orlici -:-

CZECHY: MSFL

16:30Ostrava B - Hlucin -:-
19:00Znojmo - Jihlava B -:-

CZECHY: Dywizja B

19:00Chomutov - Slany -:-

CZECHY: Dywizja D

16:30Velka Bites - Bystrice n. Pern. -:-

CZECHY: Zlinsky KP

18:30Batov - Luhacovice -:-

DANIA: 1st Division

19:00Esbjerg - Helsingor -:-
19:00Hvidovre IF - Hobro -:-
19:00Vendsyssel - Kolding -:-

DANIA: 2nd Division - Group 2

18:30Naestved - Roskilde KFUM's -:-
19:00Roskilde - Hillerod -:-

EGIPT: Pierwsza liga

15:00Haras El Hodood - El Gaish -:-
17:30Misr Elmaqasah - Arab Contractors -:-
20:00Al Ittihad - Enppi -:-

EKWADOR: Liga Pro - pierwsza runda

23:30El Nacional - Orense -:-

EKWADOR: Serie B

21:15Atl. Porteno - Chacaritas -:-

ESTONIA: Meistriliiga

18:30OdwołaneTammeka - Narva -:-

FINLANDIA: Ykkonen

17:30Jaro - Oulu -:-
17:30KTP - Ekenas -:-

FRANCJA: Ligue 1

21:00Lille - Nantes -:-

FRANCJA: National

20:00Annecy - Creteil -:-
20:00Bastia - Sete -:-
20:00Cholet - Orleans -:-
20:00Le Mans - Bourg en Bresse -:-
20:00Quevilly Rouen - Laval -:-
20:00Red Star - Concarneau -:-
20:00Sporting Club Lyon - Avranches -:-
20:00Stade Briochin - Bastia-Borgo -:-

FRANCJA: National 2 - Group B

18:00Schiltigheim - Epinal -:-

FRANCJA: National 2 - Group C

20:00Jura Sud - Andrezieux -:-

FRANCJA: National 2 - Group D

20:00Angouleme - Chamalieres -:-

FRANCJA: 1 Dywizja - Kobiety

18:30Paris SG K - Reims K -:-

HOLANDIA: Eredivisie

20:00Twente - Groningen -:-

HOLANDIA: Eerste Divisie

18:45Almere - Helmond -:-
18:45Dordrecht - Jong AZ -:-
21:00Cambuur - Jong Utrecht -:-
21:00Maastricht - FC Oss -:-

HOLANDIA: Divisie 1 U18 - Sezon jesień

18:45Sparta Rotterdam U18 - Ajax U18 -:-

HOLANDIA: Eredivisie Cup Women

19:30Den Haag K - Heerenveen K -:-
19:30Excelsior K - PSV K -:-
19:30PEC Zwolle K - Ajax K -:-
19:30VV Alkmaar K - Twente K -:-

HONG KONG: Premier League

09:00Happy Valley - Guangzhou R&F -:-

IRLANDIA: Premier Division

20:45Bohemians - Derry City -:-

IRLANDIA: Dywizja 1

20:45Athlone - Longford -:-
20:45Bray - Drogheda -:-
20:45Cabinteely - Wexford -:-
20:45Galway - Cobh Ramblers -:-

ISLANDIA: Inkasso-deildin

18:15Vestri - Keflavik -:-

ISLANDIA: Urvalsdeild Women

18:15KR Reykjavik K - Stjarnan K -:-

JORDANIA: Pierwsza Liga

16:00PrzełożoneShabab Al Ordon - Al Hussein -:-
17:00Al-Faisaly Amman - Al Ahli -:-
18:30PrzełożoneAl Jazeera Amman - Al Wehdat -:-

KATAR: QSL Cup

17:00Al-Rayyan - Al-Kharitiyath -:-
19:15Al-Gharafa - Umm-Salal -:-
19:15Al Arabi - Al Ahli Doha -:-

KAZACHSTAN: First Division

70'Akademiya Ontustik - Atyrau 1:3
11:30Kairat Academy - FK Akzhayik -:-
16:00PrzełożoneAktobe - Arys -:-
16:00PrzełożoneAtyrau - Sdyushor -:-
16:00PrzełożoneBaykonur Kyzylorda - Akademiya Ontustik -:-
16:00PrzełożoneFK Akzhayik - Shakhtar Bulat -:-
16:00PrzełożoneKairat Academy - FK Kyran -:-
16:00PrzełożoneZhetysu 2 - Maqtaaral -:-

KOLUMBIA: Copa Colombia

02:40Fortaleza - Quindio 0:1

KOSOWO: Superliga

16:00Besa Peje - Arberia -:-

LITWA: I Lyga - Grupa spadkowa

16:00FK Minija - Kauno Zalgiris 2 -:-
16:00Riteriai 2 - Atmosfera -:-

MAKAO: Elite League

15:00Monte Carlo - Hang Sai -:-

MALEZJA: Super Liga

15:00Perak - Felda -:-
15:00Petaling Jaya CFC - Johor DT -:-
15:00Terengganu - PDRM FA -:-

MALEZJA: Pierwsza Liga

15:00Kelantan - Sarawak Utd. -:-
15:00Kuala Lumpur - Selangor 2 -:-
15:00Negeri Sembilan - Kuching City FC -:-

MALTA: Premier Liga

17:00Senglea Athletics - Zejtun Corinthians -:-
21:15Sirens - Sliema -:-

MALTA: Division 1

19:30St. Andrews - Fgura -:-

MEKSYK: Liga MX - Apertura

04:00Pachuca - Toluca 0:0

MEKSYK: Liga de Expansion MX - Apertura

01:00Alebrijes Oaxaca - Atl. Morelia 0:1

MEKSYK: Liga Premier Serie A

00:00Tecos FC - Colima FC 1:1
22:30Uruapan - Azores de Hidalgo -:-
23:00Pioneros - Zitacuaro -:-
00:00Mazorqueros - Saltillo -:-

MEKSYK: Liga MX Women - Apertura

00:00Atl. San Luis K - Cruz Azul K 3:1
23:00Necaxa K - Monterrey K -:-

NIEMCY: Bundesliga

20:30Hertha - Frankfurt -:-

NIEMCY: 2. Bundesliga

18:30Aue - Furth -:-
18:30Osnabruck - Hannover -:-

NIEMCY: 3. Liga

19:00Unterhaching - Lubeck -:-

NIEMCY: Regionalliga Sudwest

18:00Pirmasens - Hoffenheim II -:-
18:30Steinbach Haiger - Grossaspach -:-
19:00Balingen - Offenbach -:-
19:00Ulm - Aalen -:-
19:30PrzełożoneSchott Mainz - RW Koblenz -:-

NIEMCY: Oberliga NOFV-Nord

20:00Pampow - Greifswald -:-

NIEMCY: NOFV - Liga Regionalna Południe

19:30Nordhausen - Halle -:-

NIEMCY: Oberliga Hamburg

19:30Paloma - Bramfelder SV -:-

NIEMCY: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

18:30Eisbachtal - Kaiserslautern II -:-
19:30SG 2000 Mulheim-Karlich - Karbach -:-

NIEMCY: Juniorska Bundesliga Południowa

19:00Karlsruher U19 - Walldorf U19 -:-

NORWEGIA: OBOS-ligaen

17:00Strømmen - Lilleström -:-
18:00PrzełożoneJerv - Ull/Kisa -:-
18:00Oygarden - Sogndal -:-
18:00Ranheim - Åsane -:-
18:00Raufoss - Sandnes -:-
18:00Stjordals Blink - KFUM Oslo -:-
18:00Tromsø - Grorud -:-
20:30Kongsvinger - Ham-Kam -:-

NORWEGIA: Division 3 - Group 3

19:00OdwołaneAkra - Sola -:-
19:00PrzełożoneDonn - IL Express -:-

NORWEGIA: Division 3 - Group 5

18:30OdwołaneMolde 2 - Traeff -:-

NORWEGIA: Division 3 - Group 6

19:15OdwołaneSkjervoy - Tromsø 2 -:-

PARAGWAJ: Primera Division - Apertura

00:00Guairena FC - 12 de Octubre -:-

PERU: Liga 1 - Apertura

17:00Cesar Vallejo - AD Cantolao -:-
20:00Huancayo - U. San Martin -:-
22:30U. de Deportes - Grau -:-

POLSKA: PKO BP Ekstraklasa

18:00Wisła Płock - Warta Poznań -:-
20:30Górnik Zabrze - Wisła Kraków -:-

POLSKA: Fortuna 1 Liga

17:40GKS Jastrzębie - Widzew Łódź -:-
18:00Bruk-Bet T. - Arka Gdynia -:-
19:00GKS Tychy - Resovia Rzeszów -:-
19:45Odra Opole - GKS Bełchatów -:-
19:45Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec -:-

POLSKA: II Liga

15:30Hutnik Kraków - Olimpia Grudziądz -:-
16:00Stal Rzeszów - Olimpia Elbląg -:-
17:15Wigry Suwałki - Śląsk Wrocław 2 -:-
19:30Motor Lublin - Garbarnia -:-

POLSKA: III Liga - Grupa II

16:00Polonia Środa Wlkp. - Chemik Police -:-

PORTUGALIA: Primeira Liga

21:30Braga - Santa Clara -:-

ROSJA: PFL - Group 1

14:00Anży - Chernomorets -:-

RUMUNIA: Liga 1

17:00FC Voluntari - Sepsi Sf. Gheorghe -:-
20:00FC Arges - U Craiova -:-

SERBIA: Super Liga

19:00FK Vozdovac - Radnicki Nis -:-

SŁOWACJA: Divison C Bratislava

18:30MSK Senec - Inter Bratysława -:-

SUDAN: Pierwsza Liga

16:00PrzełożoneAlamal Atbara - Ahli Shendi -:-
16:00PrzełożoneAl-Hilal - Al-Merreikh -:-
16:00PrzełożoneHilal El Obied - Al Wadi -:-
16:00PrzełożoneKadougli - Al-Ahly Merowe -:-

SZWAJCARIA: Challenge League

19:00Xamax - Schaffhausen -:-
20:00Winterthur - Aarau -:-

SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 1

20:15Bulle - Echallens -:-

SZWECJA: Dywizja 2 - Norrland

19:00Bodens - Pitea -:-
19:00IFK Umea - Umeå -:-

SZWECJA: Dywizja 2 - Västra Götaland

19:30Varbergs GIF - Onsala BK -:-

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

17:00Lealtad (Esp) - R. Oviedo B (Esp) -:-
18:30Betis B (Esp) - Badajoz (Esp) -:-
18:30Leonesa (Esp) - Rayo Majadahonda (Esp) -:-
20:00CE Manresa (Esp) - Olot (Esp) -:-
20:45Glentoran (Nir) - Warrenpoint (Nir) -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

13:00Kagera Sugar - Kinondoni MC -:-
15:00Mbeya City - Namungo -:-

TURCJA: Super Lig

19:00Karagumruk - Basaksehir -:-

TURCJA: 1. Lig

18:00Adanaspor - Keciorengucu -:-

TURCJA: 2. Lig White Group

14:00H.Trabzon - Amedspor -:-

TURCJA: 3. Lig Group 1

14:30Cankaya FK - Malatya -:-

TURCJA: 3. Lig Group 3

15:00Karsiyaka - Erokspor -:-

UKRAINA: Druha Liga

17:30Metal Kharkiv - Peremoga Dnipro -:-

UKRAINA: Youth League

10:30Minaj U21 - Dyn. Kijów U21 -:-
11:00Vorskla U21 - Mariupol U21 -:-
14:00Oleksandriya U21 - Dnipro-1 U21 -:-

USA: USL Championship

04:00Portland 2 - Tacoma Defiance 3:1

USA: USL League One

01:00OdwołaneOrlando City B - Toronto FC II -:-

USA: NISA - Sezon jesień

23:00Oakland Roots - Detroit 1:2
02:00Michigan Stars - New Amsterdam 2:2
23:00Chattanooga - New York Cosmos -:-

UZBEKISTAN: Super League

14:00Andijan - Buxoro -:-
14:00Metallurg Bekabad - Lok. Tashkent -:-

WALIA: Cymru Premier

20:45Newtown - Aberystwyth -:-

WĘGRY: OTP Bank Liga

20:00Puskas Academy - Mezokovesd -:-

WIETNAM: V.League 2

10:30An Do-An Giang - Hue -:-
10:30Ba Ria Vung Tau - Fico Tay Ninh -:-
10:30Binh Dinh - Khanh Hoa -:-
10:30Binh Phuoc - Can Tho -:-
10:30Dong Thap - Pho Hien -:-
10:30Long An - Dak Lak -:-

WIETNAM: National League Women

11:00Ho Chi Minh K - Son La K -:-
11:00Thai Nguyen K - Ha Noi 2 K -:-
13:30Ha Noi K - Phong Phu Ha Nam K -:-
13:30TKS Viet Nam K - Ho Chi Minh City 2 K -:-

WŁOCHY: Serie B

16:45Monza - Spal -:-

WŁOCHY: Primavera 1

15:00Empoli U19 - Juventus U19 -:-

ZEA: UAE League

16:45PrzełożoneAl-Jazira - Ittihad Kalba -:-
16:45PrzełożoneAl Dhafra - Al Fujairah -:-
19:30PrzełożoneAl Wasl - Al Nasr -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.FlashScore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona FlashScore.pl z powodów technicznych.