Piłka nożna » 06.05.2024 » Wszystkie mecze
Obstawiaj z komórki w eFortuna.pl!
ANGLIA: Premier League
21:00Crystal Palace - Manchester Utd 4:0FRANCJA: Ligue 1
21:00Lille - Lyon 3:4POLSKA: PKO BP Ekstraklasa
19:00Pogoń Szczecin - Puszcza Niepołomice 1:0POLSKA: Fortuna 1 Liga
18:00Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków 1:1WŁOCHY: Serie A
18:00Salernitana - Atalanta 1:220:45Udinese - Napoli 1:1
ALGIERIA: Dywizja 1
20:00USM Algier - JS Kabylie 2:2AMERYKA POŁUDNIOWA: South American Championship Kobiety U20 - Grupa finałowa
23:00Paragwaj U20 K - Kolumbia U20 K 1:101:30Wenezuela U20 K - Argentyna U20 K 2:2
04:00Brazylia U20 K - Peru U20 K 2:0
ANGLIA: League Two - Play Offy
18:30Crewe - Doncaster 0:2ANGLIA: National League Południe - Play Offy
16:00Worthing - Braintree 3:4aetANGLIA: NPL Premier Division - Play Offy
16:00Macclesfield - Marine 1:2ANGLIA: Southern League Premier Central - Play Offy
16:00Telford - Leamington 0:1ANGLIA: Southern League Premier South - Play Offy
16:00AFC Totton - Salisbury 2:3penANGLIA: Isthmian League Premier Division - Play Offy
16:00Chatham - Enfield Town 0:3ANGLIA: Premier League 2 - Play Offy
13:00Tottenham U21 - Aston Villa U21 4:3aet15:00Sunderland U21 - Wolves U21 4:1
20:00Fulham U21 - Nottingham U21 0:2
ANGLIA: Professional Development League
13:00Sheffield Utd U21 - Crewe U21 6:0ANTIGUA & BARBUDA: ABFA Premier League
00:00All Saints Utd. - Garden Stars 3:102:00Grenades - Ottos Rangers 1:1
ARABIA SAUDYJSKA: Pierwsza liga
20:00Al Ahli SC - Al-Hilal 1:2ARABIA SAUDYJSKA: Division 1
17:55Al Adalah - Al Bukayriyah 3:218:30Al Jabalain - Al Ain 1:0
19:50Ohod - Al Qadisiya 2:2
ARGENTYNA: Primera Nacional
02:00Quilmes - Alvarado 1:1ARGENTYNA: Torneo Federal
00:00Defensores Belgrano VR - Independiente Chivilcoy 1:1ARGENTYNA: Primera B - Apertura
20:30Fenix - Colegiales 0:3ARGENTYNA: Primera C - Apertura
20:30Berazategui - Leandro N. Alem 1:1ARGENTYNA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
20:00Estrella Del Sur - Nautico Hacoaj 0:0ARGENTYNA: Primera A Women - Apertura
14:00CA Estudiantes K - Social Atletico Television K 1:2ARUBA: Division di Honor - Baraż o utrzymanie
00:00Atl. Deportivo - United FC 1:302:00Unistars - Bubali 2:1
AUSTRALIA: NPL Victoria
11:45Oakleigh - Moreland City 3:1AUSTRALIA: Victoria Premier League
12:30Brunswick City - Preston Lions 1:212:30Bulleen - Western Utd. U21 0:3
12:30Kingston City - Melbourne Victory U21 1:2
AZERBEJDŻAN: Premier Liga
17:00Sabail - Gabala 2:3AZJA: AFC Asian Cup Women U17
10:00Korea Północna U17 K - Korea Południowa U17 K 7:013:00Indonezja U17 K - Filipiny U17 K 1:6
BRAZYLIA: Serie A
23:30Botafogo RJ - Bahia 1:223:30Cuiaba - Palmeiras 0:2
BRAZYLIA: Serie B
00:00Ceara - CRB 2:2BRAZYLIA: Serie C - pierwsza runda
00:00Athletic Club - ABC 1:000:00PrzełożoneSampaio Correa - SER Caxias -:-
BRAZYLIA: Serie D
23:00America-RN - Atletico-CE 3:0BRAZYLIA: Gaucho 2
00:30PrzełożoneVeranopolis - Passo Fundo -:-BRAZYLIA: Goiano 2
00:00Gremio Anapolis - Ouvidorense 0:1BRAZYLIA: Rondoniense - Play Offy
23:00Uniao Cacoalense - Barcelona RO 0:1BRAZYLIA: Copa Espirito Santo - pierwsza runda
20:00Sport-ES - Desportiva Ferroviaria 1:3BRAZYLIA: Catarinense U20
20:00Chapecoense-SC U20 - Barra FC U20 1:1BRAZYLIA: Brasileiro Women
23:00PrzełożoneInternacional K - Ferroviaria K -:-21:30Botafogo RJ K - Corinthians K 0:2
00:00Cruzeiro K - Palmeiras K 1:2
BRAZYLIA: Brasileiro A2 Women
20:00VF4 K - Recanto K 2:0BRAZYLIA: Brasileiro A3 Kobiety
23:00Rio Negro K - Porto Velho K 4:220:00Sobradinho K - Acao K 1:1
21:00Tiradentes K - Paysandu K 1:2
BUŁGARIA: Parva Liga - Grupa Ligi Konferencji
16:45Slavia Sofia - Arda 0:019:15Botev Plovdiv - CSKA 1948 Sofia 0:0
CHILE: Primera División
23:30Cobreloa - Everton 1:202:00O'Higgins - A. Italiano 0:5
CHILE: Primera B
23:30Rangers - Curico Unido 2:300:00La Serena - Arica 2:1
CHILE: Segunda Division
23:30Trasandino - Dep. Concepcion 0:102:00San Antonio Unido - Real San Joaquin 2:1
20:00Lautaro - D. Puerto Montt 2:1
CHORWACJA: 1. HNL Women - Grupa mistrzowska
17:00ZNK Split K - Hajduk Split K 3:3CZAD: Premiere Division - LPFN
16:45PrzełożoneAs Dgssie - Tourbillon -:-16:45PrzełożoneFoullah Edifice - Ascot -:-
16:45PrzełożoneRenaissance - Algoy -:-
DANIA: Superliga - Grupa spadkowa
19:00Vejle - Odense 3:2DOMINIKANA: LDF
00:00Vega Real - Moca 0:0EGIPT: Pierwsza liga
18:00El Gaish - Al Masry 0:218:00Pyramids - Future FC 2:1
EKWADOR: Liga Pro - pierwsza runda
01:00Emelec - U. Catolica 2:1ESTONIA: Esiliiga
18:00Levadia U21 - Tallinna Kalev U21 3:0EUROPA: Mistrzostwa Europy U17 Kobiet
15:30Polska U17 K - Belgia U17 K 1:018:30Hiszpania U17 K - Portugalia U17 K 3:0
GHANA: Pierwsza Liga
17:00Accra Lions - Aduana 0:0HOLANDIA: Eredivisie
20:00Excelsior - Nijmegen 0:3HONDURAS: Liga Nacional - Clausura - Play Offy
00:00Olancho - Genesis 0:0IRAN: Persian Gulf Pro League
15:30Peykan - Aluminium Arak 0:116:40Sepahan - Esteghlal Khuzestan 1:1
16:45Nassaji Mazandaran - Persepolis 1:2
18:00Foolad - Tractor-Sazi 0:2
18:00Malavan - Havadar SC 1:1
18:00Sanat-Naft - Mes Rafsanjan 1:0
19:00Esteghlal F.C. - Zob Ahan 2:1
IRLANDIA: Premier Division
14:00Drogheda - Dundalk 2:118:00Bohemians - Galway 0:1
18:00Shamrock Rovers - Waterford 1:3
18:00Sligo Rovers - St. Patricks 1:0
20:45Derry City - Shelbourne 1:1
IRLANDIA: Dywizja 1
18:00Bray - Finn Harps 1:018:00Cork City - Wexford 1:1
18:00Longford - Kerry 2:1
18:00Treaty United - Athlone 0:1
18:00UC Dublin - Cobh Ramblers 1:2
IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership - Liga Konferencji - Play Offy
16:00Crusaders - Coleraine 3:2ISLANDIA: Besta deild karla
21:15Breidablik - Valur 2:3IZRAEL: Ligat ha'Al - Grupa mistrzowska
19:30Sakhnin - M. Tel Aviv 1:1IZRAEL: Ligat ha'Al - Grupa spadkowa
19:30B. Jerusalem - Ashdod 0:019:30Hapoel Hadera - M. Petach Tikva 0:4
JAMAJKA: Premier League - Play Offy
00:00Arnett Gardens - Cavalier 1:103:00Waterhouse - Mount Pleasant 1:1
JAPONIA: J1 League
06:00Kobe - Albirex Niigata 3:206:00Verdy - Iwata 3:2
06:05G-Osaka - C-Osaka 1:0
07:00Avispa Fukuoka - Kawasaki 1:1
07:00Kyoto - Machida 0:3
07:00Sapporo - Tokyo 1:2
08:00Hiroshima - Nagoya 2:3
09:00Kashiwa - Kashima 1:2
09:00Shonan - Sagan Tosu 2:1
10:00Urawa - Yokohama M. 2:1
JAPONIA: J2 League
07:00Blaublitz - Kofu 2:307:00Kagoshima Utd - Vegalta Sendai 0:1
07:00Kusatsu - Shimizu 0:3
07:00Mito - Kumamoto 2:0
07:00Oita - V-Varen Nagasaki 0:0
07:00Okayama - Tokushima 1:2
07:00Renofa Yamaguchi - Yamagata 2:0
07:00Tochigi - Fujieda MYFC 0:1
08:00Ehime - Iwaki 0:0
12:00Chiba - Yokohama FC 1:0
JAPONIA: J3 League
06:00Imabari - Toyama 0:206:00Osaka - Ryukyu 0:1
06:00Vanraure - Grulla Morioka 4:1
07:00Fukushima Utd - Nara Club 2:1
07:00Kamatamare - Azul Claro Numazu 1:0
07:00Kanazawa - Tottori 3:3
07:00Omiya Ardija - Yamaga 0:2
07:00Tegevajaro Miyazaki - Nagano 0:1
07:00YSCC - Sagamihara 0:0
12:00Gifu - Kitakyushu 0:1
JAPONIA: WE League Women
06:00Albirex Niigata K - Inac Kobe Leonesa K 0:206:00Mynavi Sendai K - JEF United K 0:0
07:00Nojima Stella K - Hiroshima K 0:1
07:00Saitama K - Urawa K 1:2
08:00Parceiro Nagano K - Beleza K 0:3
08:30C-Osaka K - Omiya Ardija K 2:1
JAPONIA: Nadeshiko League Kobiety
06:00FC Takatsuki Speranza K - Nittaidai K 2:206:00NGU Nagoya K - Kunoichi K 1:0
JORDANIA: Jordan Cup
17:00Sahab - Al-Faisaly Amman 1:0pen19:45Moghayer Al Sarhan - Al Wehdat 0:1
KATAR: Emir Cup
16:15Al-Duhail - Shamal 3:119:00Al Arabi - Al Sailiya 2:1
KENIA: Premier League
14:00Tusker - Nzoia Sugar 1:0KENIA: Super League
11:00PrzełożoneMCF - Nairobi United -:-KOLUMBIA: Primera A - Apertura - Quadrangular
00:15Santa Fe - Tolima 1:002:30Once Caldas - La Equidad 2:0
KOLUMBIA: Primera B - Apertura
22:00Atletico F.C. - Boca Juniors 0:423:00Inter Palmira - Huila 2:1
KOLUMBIA: Liga Women
23:00Alianza K - Atl. Nacional K 0:223:00Deportivo Pereira K - Cucuta K 2:1
00:00Ind. Medellin K - Inter Palmira K 2:1
KONGO: Ligue 1
16:00AS BNG - Juk 2:219:00JS Talangai - Inter Club 0:1
KOREA POŁUDNIOWA: K League 1
07:00Jeju - Daegu 1:009:30Gwangju - Daejeon 2:1
KOREA POŁUDNIOWA: K League 2
07:00Cheonan City - Ansan Greeners 1:109:30Seoul E-Land - Cheongju Jikji 1:1
KOREA POŁUDNIOWA: WK League Kobiety
07:00Boeun Sangmu K - Changnyeong K 2:107:00Hwacheon K - Gyeongju K 2:1
07:00Sejong Sportstoto K - Incheon Hyundai Steel K 0:0
07:00Suwon FC K - Seoul K 4:1
KOSTARYKA: Primera División - Clausura
23:00Puntarenas FC - Saprissa 0:2KUWEJT: Pierwsza Liga - Grupa mistrzowska
18:00Al-Fahaheel - Al Kuwait 0:2LITWA: Puchar
18:00Dainava Alytus - Hegelmann 0:218:30Zalgiris - FK Panevezys 2:1
19:15VGTU Vilkai - Ukmerge 1:2
ŁOTWA: Virsliga
15:00FK Liepaja - Metta 1:2MALI: Premiere Division
18:30Foot Elite - Stade Malien 1:020:30Koro - CO Bamako 0:1
MEKSYK: Liga MX - Clausura - Play In
04:06Pachuca - Necaxa 2:1MEKSYK: Liga de Expansion MX - Clausura - Play Offy
00:00Atlante - Tapatio 5:102:05Leones Negros - Atletico La Paz 3:1
MEKSYK: Liga MX U23 - Clausura - Play Offy
02:00Atl. San Luis U23 - Leon U23 1:1MOZAMBIK: Mocambola
15:00Brera Tchumene - Textafrica 2:1NIEMCY: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
19:00Dudenhofen - Trier 3:2NIEMCY: Bundesliga - Kobiety
19:301. FC Nürnberg K - RB Lipsk K 0:1NIGER: Super Ligue
17:30US Gendarmerie - Renaissance 2:2NIGERIA: NPFL
17:00Remo Stars - Rivers United 2:1NIGERIA: NNL
16:00Ekiti United - Coal City 1:0NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Clausura - Play Offy
00:00Diriangen U20 - Esteli U20 1:2NORWEGIA: Dywizja 2 - Grupa 1
18:00Flekkeroy - Viking 2 0:1NORWEGIA: Division 3 - Group 1
19:00Djerv 1919 - Haugesund 2 2:1NORWEGIA: Division 3 - Group 2
16:00Sandefjord 2 - Sandnes 2 7:0NORWEGIA: Division 3 - Group 3
19:00Assiden - K. Oslo 2 1:319:00Ullern - Sarpsborg 08 2 2:0
NORWEGIA: Division 3 - Group 4
15:00Strømsgodset 2 - Mosjoen 6:1NORWEGIA: Division 3 - Group 5
18:00Skedsmo - Kristiansund 2 1:419:00Molde 2 - Spjelkavik 0:4
NORWEGIA: Division 3 - Group 6
18:00Ham-Kam 2 - Elverum 4:2PARAGWAJ: Primera Division - Apertura
23:00General Caballero JLM - Olimpia Asuncion 1:301:30Sol De America - 2 de Mayo 1:0
PARAGWAJ: Division Intermedia
23:15Resistencia - Sp. Carapegua 1:2PERU: Liga 1 - Apertura
21:30Grau - Huancayo 0:0PERU: Liga 2
19:45U. San Martin - Deportivo Coopsol 1:122:30Llacuabamba - Juan Pablo II 1:0
PERU: Liga Women
17:30Melgar K - Killas K 2:0POLSKA: II Liga
18:15GKS Jastrzębie - Chojniczanka 2:4PORTUGALIA: Liga Portugal 2
21:15AVS - Mafra 3:3PORTUGALIA: Taca Revelacao U23
13:00Santa Clara U23 - Benfica U23 3:2penROSJA: Premier Liga
14:45Ural - Bałtika 2:117:00F Woroneż - Zenit 1:1
19:30CSKA Moskwa - Kazań 2:2
19:30Lok. Moskwa - FK Rostów 1:0
RUMUNIA: Liga 1 - Grupa mistrzowska
20:00Univ. Craiova - FCSB 2:0RUMUNIA: Liga 1 - Grupa spadkowa
14:00FC Hermannstadt - Poli Iasi 0:117:00UTA Arad - U Craiova 1948 3:1
SIERRA LEONE: Premier League
18:30Real Republicans - SLIFA 0:1SOMALIA: National league
14:30Midnimo - Jeenyo 1:1SZKOCJA: SWPL 1 Women - Grupa mistrzowska
13:00Rangers K - Celtic K 0:0SZWECJA: Allsvenskan
19:10GAIS - Göteborg 2:1SZWECJA: Superettan
19:00Varberg - Trelleborg 0:1ŚWIAT: Mecze towarzyskie
16:00Anglia C - Nepal 2:0TANZANIA: Ligi Kuu Bara
13:00Ihefu - Namungo 2:015:00Mtibwa Sugar - Azam 0:2
17:15Simba - Tabora United 2:0
19:30Coastal Union - Tanzania Prisons 0:0
TRYNIDAD I TOBAGO: TT Premier League
23:301976 Phoenix FC - Police 3:3TUNEZJA: Ligue 2
16:00CO Medenine - Chebba 1:1TURCJA: Super Lig
19:00Antalyaspor - Pendikspor 1:219:00Konyaspor - Fenerbahce 0:0
TURCJA: TFF 3. Lig - Play Offy
15:00Kutahyaspor - Kusadasispor 2:115:00Tokat - Musspor 0:1
19:0052 Orduspor - Ayvalikgucu 1:1
19:00Anadolu Universitesi - Efeler 09 1:2
UKRAINA: Premier League
12:00Dnipro-1 - Kryvbas 1:017:00Veres-Rivne - Minaj 3:1
UKRAINA: Championship Women - Grupa spadkowa
11:00Dynamo Kijów K - Dnipro-1 K 2:3USA: MLS
00:45Seattle Sounders - Los Angeles Galaxy 0:0USA: MLS Next Pro
01:00Sporting Kansas City II - North Texas 0:203:00Real Monarchs - Los Angeles FC II 2:3
USA: NWSL Women
00:00Orlando Pride K - Racing Louisville K 1:002:00Bay FC K - Chicago K 1:2
UZBEKISTAN: Super League
15:00Qizilqum - Neftchi Fargona 1:1WENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura - Quadrangular
23:00Portuguesa - Angostura 2:201:30Puerto Cabello - Carabobo 0:2
WĘGRY: Merkantil Bank Liga
20:00Honved - Vasas 0:3WIETNAM: National League Women
11:00Ho Chi Minh K - Ho Chi Minh City 2 K 5:011:00Thai Nguyen K - Son La K 5:0
WŁOCHY: Primavera 1
13:00Empoli U19 - Sassuolo U19 3:115:00Lecce U19 - AC Milan U19 1:1
17:00Torino U19 - Sampdoria U19 0:1
WŁOCHY: Serie A Women - Grupa mistrzowska
18:00Fiorentina K - Juventus K 0:2WŁOCHY: Serie B Women
20:30Pavia K - Parma K 0:3ZEA: UAE League
16:05Ittihad Kalba - Emirates Club 1:216:05Khorfakkan - Al-Ain 0:1
18:45Al Bataeh - Al Wasl 1:4
18:45Al-Ahli Dubai - Al Sharjah 3:1
Obstawiaj z komórki w eFortuna.pl!
Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »
m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.