Piłka nożna » 21.04.2024 » Zakończone
Obstawiaj z komórki w eFortuna.pl!
ANGLIA: Premier League
14:30Everton - Nottingham 2:016:00Aston Villa - Bournemouth 3:1
16:00Crystal Palace - West Ham 5:2
17:30Fulham - Liverpool 1:3
FRANCJA: Ligue 1
15:00Le Havre - Metz 0:115:00Lille - Strasbourg 1:0
15:00Reims - Montpellier 1:2
17:05Brest - Monaco 0:2
19:00Toulouse - Marsylia 2:2
21:00PSG - Lyon 4:1
HISZPANIA: LaLiga
14:00Getafe - Real Sociedad 1:116:15Almeria - Villarreal 1:2
18:30Alaves - Atl. Madryt 2:0
21:00Real Madryt - Barcelona 3:2
NIEMCY: Bundesliga
15:30Werder Brema - VfB Stuttgart 2:117:30Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen 1:1
19:30SC Freiburg - 1. FSV Mainz 05 1:1
POLSKA: PKO BP Ekstraklasa
12:30Cracovia - Puszcza Niepołomice 0:115:00ŁKS Łódź - Lech Poznań 2:3
17:30Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 0:0
POLSKA: Fortuna 1 Liga
12:40Arka Gdynia - Wisła Płock 2:015:00Miedź Legnica - Motor Lublin 2:0
18:00Bruk-Bet T. - GKS Katowice 2:2
WŁOCHY: Serie A
12:30Sassuolo - Lecce 0:315:00Torino - Frosinone 0:0
18:00Salernitana - Fiorentina 0:2
20:45Monza - Atalanta 1:2
AFRYKA: CAF Puchar Konfederacji - Play Offy
18:00Zamalek - Dreams 0:021:00USM Algier - Berkane 0:3
ALBANIA: First Division
15:00Apolonia Fier - Bylis 4:115:00Flamurtari - AF Elbasani 2:2
15:00Kastrioti - Burreli 3:1
15:00Lushnja - Besa 2:0
15:00Vora - Tomori Berat 3:0
AMERYKA POŁUDNIOWA: South American Championship Kobiety U20
23:00Wenezuela U20 K - Chile U20 K 1:001:30Brazylia U20 K - Kolumbia U20 K 1:2
ANDORA: Primera Divisió
11:00Penya - FC Santa Coloma 2:413:30Pas de la Casa - Atletic Escaldes 1:2
16:00Inter Escaldes - Esperanca 4:0
18:30Ordino - UE Santa Coloma 1:2
ANGLIA: Championship
13:30Blackburn - Sheffield Wed 1:3ANGLIA: Puchar FA
16:30Coventry - Manchester Utd 3:4penANGLIA: Women’s Super League
13:00Manchester Utd K - Tottenham K 2:215:00Arsenal K - Leicester K 3:0
15:15Manchester City K - West Ham K 5:0
ANGLIA: Women’s Championship
13:00Reading K - Durham K 1:015:00Birmingham K - Sheffield Utd K 1:0
15:00Lewes K - Crystal Palace K 0:2
15:00Southampton K - London City Lionesses K 3:1
15:00Sunderland K - Charlton K 0:1
ANGLIA: Women's National League North
15:00AFC Fylde K - Huddersfield K 2:115:00Burnley K - Liverpool Feds K 3:0
15:00Halifax K - Newcastle K 0:0
15:00Stoke City LFC K - West Brom K 2:1
15:00Wolverhampton K - Nottingham K 4:3
ANGLIA: Women's National League South
14:00Ipswich K - Cardiff City Ladies K 4:215:00Billericay K - Plymouth K 1:1
15:00Cheltenham K - Portsmouth K 2:3
15:00London Bees K - Rugby Borough K 0:5
15:00Oxford Utd K - Milton Keynes K 1:1
16:00Hashtag K - Chatham K 1:0
ANGOLA: Girabola League
16:00Santa Rita - Sporting de Cabinda 1:016:00Sao Salvador - Interclube 2:2
17:00Wiliete - Desportivo Huila 3:1
ANTIGUA & BARBUDA: ABFA Premier League
00:00Garden Stars - SAP 1:102:00Greenbay Hoppers - Parham 1:2
22:00PrzełożoneAston Villa - Empire FC -:-
ARGENTYNA: Copa de la Liga Profesional - Play Offy
23:30Estudiantes - Barracas Central 3:002:30Godoy Cruz - Velez Sarsfield 1:2
20:30River Plate - Boca Juniors 2:3
ARGENTYNA: Primera Nacional
00:05Colon - Temperley 0:001:00Talleres (R.E) - Tristan Suarez 1:0
16:30CA Mitre - Gimnasia Mendoza 0:1
18:00Arsenal Sarandi - San Martin S.J. 0:0
18:00Deportivo Madryn - Chaco For Ever 1:0
18:00San Miguel - Racing Cordoba 2:0
20:30Chacarita Juniors - Agropecuario 2:1
21:00Aldosivi - Nueva Chicago 0:0
21:00Gimnasia y Tiro - Gimnasia Jujuy 0:0
23:30Atl. Rafaela - San Telmo 1:2
ARGENTYNA: Torneo Federal
16:00Cipolletti - Circulo Deportivo 2:116:00Kimberley - Villa Mitre 1:0
16:00San Martin Formosa - Sarmiento Resistencia 2:0
16:15Sol de Mayo - Germinal 2:2
16:30Douglas Haig - Independiente Chivilcoy 0:1
16:30Huracan Las Heras - Deportivo Camioneros 0:3
18:00Defensores Belgrano VR - El Linqueno 2:0
20:30Olimpo - Santamarina 1:0
21:00Biblioteca Atenas - San Martin Mendoza 0:1
21:00Sansinena - Deportivo Rincon 0:0
21:00Sportivo Estudiantes - Argentino MM 1:2
00:30Central Norte - Crucero del Norte 2:1
00:30Sarmiento de La Banda - Juventud Antoniana 4:0
00:30Sportivo Las Parejas - Def. Pronunciamiento 1:1
ARGENTYNA: Primera B - Apertura
16:00Fenix - Flandria 1:216:00Villa Dalmine - Liniers 1:0
18:00Los Andes - Colegiales 1:0
20:30Argentino de Quilmes - Villa San Carlos 3:0
20:30Sacachispas - Excursionistas 0:3
23:15Midland - Dock Sud 1:0
ARGENTYNA: Primera C - Apertura
16:00Club Lujan - Lugano 2:116:00El Porvenir - Puerto Nuevo 2:1
16:00Real Pilar - CSR Espanol 2:1
16:05General Lamadrid - Mercedes 1:0
20:30Deportivo Paraguayo - Victoriano A. 0:0
20:30Ituzaingo - Central Cordoba 1:1
ARGENTYNA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
16:00Belgrano Zarate - Estrella de Berisso 2:120:30Everton La Plata - Atletico Pilar 0:0
ARGENTYNA: Primera A Women - Apertura
16:00Racing Club K - Social Atletico Television K 1:220:00Banfield K - Excursionistas K 4:2
22:00PrzełożoneBelgrano K - River Plate K -:-
ARMENIA: Pierwsza Liga
14:00Pyunik - Ararat-Armenia 2:2ARMENIA: First League
14:00Nikarm - Lernayin Artsakh 0:2ARUBA: Division di Honor - Baraż o utrzymanie
22:00Sport Boys - La Fama 1:400:00Bubali - CDRA 3:0
ARUBA: Division di Honor - Runda zwycięzców
00:30River Plate - Dakota 1:602:30Estrella - Deportivo Nacional 2:2
AUSTRALIA: A-League
09:00Perth Glory - Western United 3:4AUSTRALIA: NPL ACT
05:15Yoogali - Monaro Panthers 0:207:00Gungahlin - Canberra Olympic 3:2
AUSTRALIA: NPL Northern NSW
06:30Charlestown Azzurri - Lambton J. 1:2AUSTRALIA: NPL NSW
07:00Sydney Olympic - NWS Spirit 2:107:00Sydney Utd - Marconi 3:2
07:00Wollongong Wolves - Sydney FC U23 3:2
07:00WS Wanderers U23 - Blacktown City 3:0
08:30APIA Leichhardt - Rockdale Ilinden 3:2
AUSTRALIA: NPL Queensland
08:15Rochedale - Brisbane Roar U23 1:508:30Olympic FC - Gold Coast 0:0
AUSTRALIA: NPL South Australia
07:30Adelaide United U23 - South Adelaide 2:1AUSTRALIA: Northern NSW State League
06:30PrzełożoneWallsend Red Devils - South Cardiff -:-AUSTRALIA: Queensland Premier League
06:30SWQ Thunder - St. George Willawong 0:1AUSTRALIA: Tasmania Southern Championship
06:00South Hobart U21 - Hobart Utd. 3:1AUSTRALIA: Victoria Premier League
07:00Melbourne City U21 - Preston Lions 0:3AUSTRALIA: A-League Kobiety - Play Offy
07:00Central Coast Mariners K - Sydney K 0:107:00Newcastle K - Melbourne City K 0:3
AUSTRIA: Bundesliga - Grupa mistrzowska
14:30LASK - Hartberg 1:317:00Salzburg - A. Klagenfurt 4:2
AUSTRIA: 2. Liga
10:30Grazer - St. Polten 3:1AUSTRIA: Liga Regionalna Centralna
15:00Wolfsberger (Am) - Voitsberg 3:215:30ASK Klagenfurt - Vorwarts Steyr 2:1
AUSTRIA: Liga Regionalna Zachód
10:30Reichenau - Schwaz 3:0AUSTRIA: Salzburg
16:00TSU Bramberg - Puch 1:0AUSTRIA: Wien
10:30WAF Brigittenau - Wienerberger 4:3AUSTRIA: Bundesliga - Kobiety
11:00First Vienna K - Dornbirn K 0:212:00Bergheim K - St. Polten K 0:3
12:45Sturm K - Innsbruck K 2:1
13:00Kleinmunchen K - Austria Wiedeń K 0:1
13:30Neulengbach K - Altach/Vorderland K 2:0
AZERBEJDŻAN: Premier Liga
14:30Kapaz - Sabah Baku 1:217:00Araz - Sabail 0:2
AZJA: AFC Asian Cup U23
17:30Jordania U23 - Indonezja U23 1:417:30Katar U23 - Australia U23 0:0
BELGIA: Jupiler League - Grupa mistrzowska
13:30Cercle Brugge - Antwerp 0:118:30Royale Union SG - Club Brugge 1:2
BELGIA: Jupiler League - Grupa spadkowa
16:00Kortrijk - RWDM 2:419:15Charleroi - Eupen 1:0
BELGIA: National Division 1
15:00Cappellen - Tienen 2:715:00Leuven B - Thes Sport 2:3
15:00Namur - Dessel 4:0
BELGIA: Second Amateur Division Group ACFF
15:00Binche - La Louviere 2:015:00Royal Union SG 2 - Ganshoren 0:2
15:00Stockay-Warfusee - Union Rochefortoise 2:2
BELGIA: Second Amateur Division Group VFV A
15:00Aalst - Ninove 3:015:00Cercle Brugge 2 - KRC Harelbeke 2:1
15:00Wetteren - Petegem 0:4
16:00Zelzate - Olsa Brakel 4:0
BELGIA: Second Amateur Division Group VFV B
15:00Diegem - FC Lebbeke 5:115:00KV Mechelen 2 - Boom 1:2
BELGIA: 1 Narodowa - Kobiety
15:00Leuven II K - Mons K 3:015:00St. Liege II K - Moldavo K 2:3
BENIN: Ligue 1 - Grupa spadkowa
17:00Buffles du Borgou - Hodio 0:017:00Etoiles Filantes - Avrankou Omnisport 1:1
17:00JAK - Aziza 4:0
17:00Ouidah - Adjidja 0:0
17:00Real Sport - Pantheres 1:1
17:00Tonnerre - Bembereke 2:1
BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha
13:00FK Słuck - Isłacz Mińsk 1:315:00Dynamo Mińsk - Zhodino 0:0
17:00Nioman Grodno - FK Witebsk 0:1
BIAŁORUŚ: Pierszaja liha
12:00FK Orsza - Niva Dolbizno 3:514:00Shakhtyor Soligorsk 2 - Eniergietyk-BDU 0:0
15:00Lokomotiv Gomel - Molodechno 1:1
16:00Lida - Maxline 2:2
BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha Kobiety
13:00FK Witebsk K - Białoruś U19 K 1:115:00Dyussh-Polesgu K - Minsk FK K 0:16
BOLIWIA: Division Profesional - Apertura - Play Offy
23:30Universitario de Vinto - The Strongest 0:1BOŚNIA I HERCEGOWINA: Prva Liga - FBiH
17:00Banovici - Gradacac 1:217:00Jedinstvo Bihac - Stupcanica 0:1
17:00TOSK Tesanj - Gorazde 0:2
BOŚNIA I HERCEGOWINA: Prva Liga - RS
16:30Omarska - Zeljeznicar Banja Luka 1:2BOTSWANA: Premier League
15:30BDF XI - Security Systems 0:015:30Holy Ghost - Masitoaka 1:2
BRAZYLIA: Serie A
23:30Bragantino - Corinthians 1:023:30Gremio - Cuiaba 1:0
02:00Atletico-MG - Cruzeiro 3:0
21:00Athletico-PR - Internacional 1:0
21:00Palmeiras - Flamengo 0:0
21:00Vitoria - Bahia 2:2
23:30Atletico GO - Sao Paulo 0:3
23:30Botafogo RJ - Juventude 5:1
BRAZYLIA: Serie B
23:00Ceara - Goias 1:123:00Ponte Preta - Coritiba 1:1
BRAZYLIA: Serie C - pierwsza runda
00:30SER Caxias - Athletic Club 0:400:30Ypiranga FC - CSA 3:1
21:30Figueirense - Ferroviario 2:1
21:30Nautico - Sao Bernardo 1:1
00:00Floresta EC - Botafogo PB 1:2
BRAZYLIA: Acreano - druga runda
22:00Galvez - Humaita 2:200:00Independencia - Rio Branco 1:0
BRAZYLIA: Amapaense - Play Offy
23:00Trem - Santos AP 1:1BRAZYLIA: Cearense 2 - Play Offy
22:00Icasa-CE - Cariri FC 0:0BRAZYLIA: Gaucho 2
00:00GE Gloria - Frederiquense 2:116:00Gaucho - Veranopolis 2:1
20:00EC Cruzeiro - Esportivo 0:1
20:00Inter Santa Maria - GE Bage 0:0
20:30Brasil Farroupilha - Passo Fundo 0:2
23:30Lajeadense - Futvida 1:1
BRAZYLIA: Paulista A3 - Play Offy
23:00Votuporanguense - Desportivo 1:015:00EC Sao Bernardo - Gremio Prudente 1:1
BRAZYLIA: Paulista A4 - Play Offy
00:30SKA Brasil - Francana 0:0BRAZYLIA: Paulista B - pierwsza runda
20:00Barcelona SP - Colorado Caieiras 0:120:00Fernandopolis - Tanabi 0:4
BRAZYLIA: Rondoniense
01:00Uniao Cacoalense - Ji-Parana 0:021:30Porto Velho - Genus 3:0
BRAZYLIA: Roraimense - druga runda
00:30Nautico FC - Monte Roraima 1:1BRAZYLIA: Sul-Matogrossense - Play Offy
21:00Operario MS - Dourados 3:1BRAZYLIA: Copa do Nordeste - Play Offy
00:00Fortaleza - AE Altos 5:0BRAZYLIA: Baiano U20
14:00Jacuipense U20 - Juazeirense U20 1:020:00Leonico U20 - Camacariense U20 1:3
20:00Vitoria da Conquista U20 - Itabuna U20 2:1
BRAZYLIA: Capixaba U20 - Play Offy
20:00Capixaba SC U20 - Nova Venecia U20 3:3BRAZYLIA: Catarinense U20
20:00Chapecoense-SC U20 - Brusque U20 3:120:00Criciuma U20 - Marcilio Dias U20 3:2
BRAZYLIA: Paranaense U20 - pierwsza runda
20:30Cianorte U20 - Cascavel U20 2:4BRAZYLIA: Pernambucano U20 - pierwsza runda
20:00America PE U20 - Retro U20 0:4BRAZYLIA: Brasileiro Women
15:30Internacional K - Flamengo K 1:120:00Atletico-MG K - Cruzeiro K 0:4
BRAZYLIA: Brasileiro A2 Women
00:00Doce Mel K - Sao Jose K 0:215:00Minas ICESP K - Athletico-PR K 0:0
16:00Mixto K - Bahia K 1:2
20:00VF4 K - UD Alagoana K 2:0
21:00Recanto K - 3B da Amazonia K 0:6
21:30Remo K - JC K 3:1
BUŁGARIA: Parva Liga
14:15Lok. Plovdiv - CSKA 1948 Sofia 1:116:45Lok. Sofia - Botev Plovdiv 0:4
19:15Arda - CSKA Sofia 2:3
BUŁGARIA: Vtora liga
16:00Ludogorets II - Yantra Gabrovo 2:1BUŁGARIA: Third League - North-East
15:00Kubrat - Dorostol 0:215:00Ustrem Donchevo - Spartak II 2:2
BUŁGARIA: Third League - North-West
16:00Juventus Malchika - OFK Levski 4:1BURUNDI: Primus League
15:00Rukinzo - Vital O 2:2CHILE: Primera División
23:30U. Catolica - Colo Colo 0:102:30Coquimbo - O'Higgins 2:0
18:30Huachipato - Deportes Iquique 2:1
21:00Palestino - U. De Chile 2:2
23:30U. Espanola - Copiapo 5:3
CHILE: Primera B
02:30Rangers - S. Morning 0:018:30Antofagasta - Recoleta 3:0
23:30Limache - S. Wanderers 2:2
CHILE: Segunda Division
23:30Trasandino - San Antonio Unido 1:218:30Deportes Rengo - Concon National 1:2
21:00Osorno - Lautaro 1:0
23:30Provincial Ovalle - Dep. Concepcion 2:1
CHILE: Primera Division Women
16:00U. Espanola K - Colo Colo K 0:217:00A. Italiano K - Deportes Iquique K 1:2
17:00PrzełożoneAntofagasta K - U. Catolica K -:-
17:00U. De Concepcion K - Coquimbo K 1:4
CHINY: Super Liga
13:00Henan Songshan Longmen - Qingdao Hainiu 1:013:35PrzełożoneMeizhou Hakka - Shanghai Port -:-
14:00Beijing Guoan - Qingdao West Coast 4:1
CHINY: Liga Jia
09:30Dalian Yingbo - Yanbian Longding 2:009:30Foshan Nanshi - Chongqing Tonglianglong 0:4
13:30Nanjing City - Suzhou Dongwu 2:2
CHINY: FA Cup
08:30Fuzhou Changle Jingangtui - Hunan Billows 0:408:30Qingdao Elite - Hubei Istar 1:0pen
09:00Shanghai Shenshui - Haikou Mingcheng 1:2pen
09:30Qujing Yibu - Guangxi Hengchen 1:5
CHINY: Super League Kobiety
09:00Changchun Dazhong K - Yongchuan Chashan K 3:109:00Guangdong Meizhou K - Beijing Beikong K 1:1
09:00Shaanxi Changan K - Hainan Qiongzhong K 1:1
09:00Zhejiang K - Jiangsu Suning K 1:0
CHORWACJA: HNL
17:00Lok. Zagrzeb - Dinamo Zagrzeb 0:119:30Rijeka - Gorica 3:0
CHORWACJA: Prva NL
14:50Cibalia - Orijent 1:1CHORWACJA: 1. HNL Women
16:00Medimurje Cakovec K - ZNK Split K 3:217:00Agram Zagreb K - Dinamo Maksimir K 0:0
17:00Osijek K - Hajduk Split K 5:0
17:00Zadar K - Gorica K 1:0
CYPR: Cyta Championship - Grupa mistrzowska
16:00Paphos - Anorthosis 5:118:00AEK Larnaca - Omonia 2:0
18:30APOEL - Aris 2:0
CZARNOGÓRA: Pierwsza Czarnogórska Liga
15:00Rudar - Petrovac 1:016:30Arsenal Tivat - Mornar 1:2
18:00Sutjeska - Jedinstvo 3:1
19:00Decic - Mladost DG 2:0
19:00Jezero - Buducnost 3:1
CZECHY: FORTUNA:LIGA
15:00Liberec - Hradec Kralove 0:015:00Pardubice - Mlada Bolesław 1:2
15:00Slavia Praga - Sigma Ołomuniec 2:2
18:00Slovacko - Pilzno 1:1
CZECHY: FNL
10:15Zizkov - Chrudim 3:117:00Jihlava - Sparta Praga B 3:1
17:00Kromeriz - Dukla Praga 0:2
17:00Varnsdorf - Prostejov 5:1
18:00Opawa - Vlasim 2:2
CZECHY: CFL - Group A
10:15Bohemians 1905 B - Taborsko akademie 3:310:15Dukla Praga B - Slavia Praga B 0:6
10:30Pilzno B - Admira Prague 3:0
17:00Povltavska FA - Vltavin 0:1
CZECHY: CFL - Group B
10:15Chlumec nad Cidlinou - Banik Most-Sous 0:010:15Hradec Kralove B - Mlada Bolesław B 2:0
10:15Liberec B - Jablonec B 3:1
11:00Teplice B - Usti n. L. 2:3
17:00Brozany - Zivanice 2:0
CZECHY: MSFL
10:15Slovacko B - Hodonin 1:110:15Unicov - Karwina B 2:1
10:30Zlin B - Frydlant n. O. 3:2
CZECHY: Dywizja A
10:00Przybram B - Aritma Prague 0:110:30Domazlice B - Sokolov 3:2
16:00Jindrichuv Hradec - Klatovy 1:0
CZECHY: Dywizja C
17:00Caslav - Hlinsko 1:117:00Novy Bydzov - Dobrovice 3:0
17:00Trutnov - Kosmonosy 3:2
17:00Turnov - Benatky 4:1
CZECHY: Dywizja D
10:15Brno B - Velke Mezirici 0:115:00Humpolec - Tasovice 0:1
16:00Pelhrimov - Zdirec n. D. 0:1
16:00Slavoj Polna - Breclav 2:1
16:00Zdar na Sazavou - Havlickuv Brod 2:1
CZECHY: Dywizja E
16:00FK Kozlovice - Batov 2:0CZECHY: Division F
15:00Krnov - Sumperk 0:016:00Bilovec - Bohumin 2:1
CZECHY: Jihocesky KP
10:30Trebon - Trhove Sviny 3:115:00Trebetice - FC Semice 2:3
CZECHY: Jihomoravsky KP
16:30Moravska Slavia - Mutenice 4:016:30Rajecko - Sparta Brno 0:1
16:30Rajhradice - Kurim 1:5
CZECHY: Karlovarsky KP
10:00Karlovy Vary B - Kralovske Porici 7:017:00Ostrov B - Citice 4:0
CZECHY: Kralovehradecky KP
14:00Chlumec nad Cidlinou B - Libcany 3:214:00Rychnov n. Kneznou - Jaromer 1:4
17:00Cerveny Kostelec - Tyniste n. Orl. 2:1
17:00Horice - Trebes 0:1
17:00Police nad Metuji - Ceska Skalice 0:0
CZECHY: Liberecky KP
17:00Visnova - Hradek nad Nisou 1:2CZECHY: Moravskoslezsky KP
16:00Kravare - Moravan Oldrisov 2:116:00Pusta Polom - Stonava 3:0
16:00Vresina - Orlova 1:1
CZECHY: Olomoucky KP
16:00Bohunovice - Mohelnice 0:316:00Cechovice - Zabreh 2:0
16:00Konice - Urcice 8:1
16:00Medlov - Postrelmov 1:1
16:00Rapotin - SK Lipova 2:2
16:00Velke Losiny - Belotin 1:2
CZECHY: Pardubicky KP
17:00Hermanuv Mestec - Vysoke Myto B 1:1CZECHY: Plzensky KP
16:00Holysov - Plzen-Cernice 4:2CZECHY: Stredocesky KP
17:00Poricany - Velim 2:217:00Sedlcany - SK Doksy 1:3
CZECHY: Vysocina KP
10:30Sapeli Polna - Zdar na Sazavou B 3:016:00Ledec nad Sazavou - FS Trebic 1:3
16:00Nova Ves - Chotebor 1:1
CZECHY: Zlinsky KP
16:00Borsice - Slusovice 1:116:00Stitna nad Vlari - Hrachovec 0:2
DANIA: Superliga - Grupa mistrzowska
16:00FC Kopenhaga - Silkeborg 2:018:00Brondby - Midtjylland 2:1
DANIA: Superliga - Grupa spadkowa
14:00Hvidovre IF - Vejle 2:114:00Viborg - Lyngby 2:1
DANIA: 1st Division - Grupa - awans
15:00Aalborg - Kolding 3:3DANIA: 3rd Division - Grupa mistrzowska
13:00Ishoj - Holbaek 2:0DANIA: 3rd Division - Grupa spadkowa
13:00Lyseng - Vanløse 1:0DANIA: Elitedivisionen Kobiety - Grupa mistrzowska
13:00KoldingQ K - Fortuna Hjorring K 1:115:00Nordsjaelland K - Aarhus K 2:1
DOMINIKANA: LDF
00:00San Cristobal - Cibao 0:416:00Atlantico - Vega Real 1:2
00:00Universidad O&M - Atletico Pantoja 0:1
DR KONGO: Ligue 1 - Grupa mistrzowska
15:00PrzełożoneMazembe - Dauphins Noirs -:-16:30AS Vita Club - Lubumbashi Sport 2:1
EGIPT: Division 2 A - Grupa - awans
15:30Al-Sekka - Tanta 0:115:30Ghazl El Mahallah - Raya 0:0
15:30Haras El Hodood - La Viena 0:0
15:30Proxy - Petrojet 1:1
15:30Wadi Degla - Al Qanah 1:1
ESTONIA: Meistriliiga
13:30Kuressaare - Narva 5:016:00Flora - Kalju 2:2
ESTONIA: Esiliiga
11:30Elva - Tabasalu 3:111:30Paide Linnameeskond U21 - FC Tallinn 0:1
11:30Tallinna Kalev U21 - Harju JK Laagri 1:4
11:30Tartu Welco - Levadia U21 3:2
ESTONIA: Meistriliiga Women
18:00Tallina Kalev K - Saku Sporting K 1:1ETIOPIA: Premier League
15:00Ethiopia Bunna - Defence Force 1:118:00Ethiopia Nigd Bank - Sidama Bunna 1:0
EUROPA: Krymska Priemjer-Liga
14:00Gvardiya - Kyzyltash 1:417:00Sparta-KT - Alushta-Crimea 4:0
EUROPA: All-Island Cup Women
17:00Crusaders K - Treaty Utd K 0:217:00Lisburn Ladies K - Peamount K 0:6
FIDŻI: Premier League
03:00Nadroga - Suva 5:203:30Nasinu - Labasa 1:3
05:00Nadi - Ba 0:2
05:00Navua - Tailevu Naitasiri 1:0
FILIPINY: PFL
09:00Stallion - Manila Montet 13:011:45Philippine Air Force - United City 1:4
12:00Davao Aguilas - Manila Digger 1:0
14:30Maharlika - Kaya 1:10
FINLANDIA: Veikkausliiga
17:30Ekenas - Oulu 1:1FINLANDIA: Ykkonen
15:00KuPS Akatemia - Klubi 04 0:215:00OLS Oulu - Atlantis 1:2
19:00Keski-Uusimaa - Jazz Pori 0:3
FINLANDIA: Kakkonen - Grupa A
17:30GrIFK - JaPS 2 2:1FINLANDIA: Suomen Cup
18:00POHU/Hurjin - LoPa 0:619:00Millbrook - NJS III 1:5
FINLANDIA: Ykkonen Women
13:00Ilves 2 K - VIFK K 1:216:00HJK Akatemia K - KTP K 3:1
FRANCJA: Division 2 Women
13:00Metz K - Strasbourg K 0:215:00Le Mans K - Thonon Evian K 0:2
15:00Marsylia K - Lens K 2:1
15:00Montauban K - Nice K 1:0
15:00Rodez K - Albi-Marssac K 4:1
GHANA: Pierwsza Liga
17:00Asante Kotoko - Samartex 1:017:00Bibiani Gold Stars - Aduana 1:0
17:00Bofoakwa Tano - Bechem United 1:1
17:00Heart Of Lions - Nations FC 3:0
17:00Tamale - Nsoatreman 1:2
GHANA: Division One League
17:00Debibi - Techiman Liberty 3:117:00Ebusua Dwarfs - Venomous Vipers 1:0
17:00Eleven Wonders - Baffour SA 2:1
17:00Future Stars - Nzema Kotoko 1:0
17:00Home Stars - Kings Palace 1:1
17:00Koforidua - Hohoe United 0:2
17:00Mighty Royals - Young Apostles 2:0
17:00Na God - Vision 2:3
17:00Okwawu - Akatsi All Stars 1:0
17:00Rospak - Pac Academy 2:1
17:00Skyy - Holy Stars 0:0
17:00Soccer Intellectuals - King Faisal 1:0
17:00Still Believe - ADVSA 0:1
17:00Swedru All Blacks - Sefwi All Stars 0:0
17:00Wa Power - Maana 3:4
GIBRALTAR: National League - Grupa mistrzowska
19:30Manchester 62 - Lincoln 1:10GRECJA: Super League - Grupa mistrzowska
16:00Lamia - Panathinaikos 0:518:30Aris - AEK 1:2
19:30Olympiakos - PAOK 2:1
GRECJA: Super League - Grupa spadkowa
14:00Panserraikos - Giannina 2:1GRECJA: Super League 2 - Grupa - awans
16:00Athens Kallithea - Ilioupoli 4:016:00PAE Chania - Ionikos 0:1
GRECJA: Super League 2 - Grupa spadkowa
15:00Giouchtas - Panachaiki 1:215:00Karditsa - Kozani 1:1
15:00Panathinaikos B - PAE Egaleo 0:0
15:00PAOK B - Kampaniakos 1:0
GRECJA: Gamma Ethniki - Group 1
15:00Veria - M. Alexandros Agia Marina 1:0GRECJA: Gamma Ethniki - Group 3
12:00Rodos - Ellas Syrou 1:015:00Afantou - Ialisos 2:2
GRECJA: Division A Women
11:00AEK K - Rethymniakos K 1:111:00Elpides Karditsas K - Panathinaikos K 0:2
12:30Asteras T. K - OFI Crete K 1:1
14:00PAOK K - Atromitou K 2:1
15:00AEL Larissa K - Trikala K 0:1
15:00Olimpiada Imittou K - Volos 2004 K 3:2
GRUZJA: Crystalbet Erovnuli Liga
18:00Gagra - Dila Gori 0:1GWATEMALA: Liga Nacional - Clausura
23:00Coatepeque - Municipal 0:423:00Coban Imperial - Guastatoya 3:3
23:00Comunicaciones - Deportivo Achuapa 1:3
23:00Xelaju - Deportivo Mixco 1:0
23:00Xinabajul - Antigua 2:0
GWINEA: Ligue 1
18:00Gangan - Hafia 2:1HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture
23:00Rivartibonitienne - Tempete 0:122:00America des Cayes - Cavaly 2:0
22:00Fica - Real Hope 0:2
22:00Racing des Gonaives - Ouanaminthe 3:2
22:00Racing Haitien - Juventus 0:0
23:00Baltimore - Cosmopolites 0:1
HISZPANIA: LaLiga2
14:00Espanyol - Andorra 1:116:15Eibar - Alcorcon 2:0
16:15Eldense - Albacete 0:1
18:30Mirandes - Burgos CF 2:1
HISZPANIA: Primera RFEF - Group 1
12:00Gimnastic - Celta Vigo B 1:016:00Barcelona B - Lugo 1:0
18:00Arenteiro - Ponferradina 0:0
18:00R. Union - Unionistas 3:1
18:00SD Logrones - Osasuna B 1:1
HISZPANIA: Primera RFEF - Group 2
12:00Ceuta - Baleares 2:112:00Granada B - San Fernando 5:0
12:00Malaga - Murcia 0:0
12:00Melilla - Merida AD 2:0
12:00UD Ibiza - Atl. Madryt B 0:1
18:00CF Intercity - Cordoba 0:2
18:00Linares - Castellon 0:1
HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 1
12:00Cayon - Torrelavega 1:212:00Rayo Cantabria - Arandina 2:4
17:00Guijuelo - Racing Club Villalbes 2:0
17:00Langreo - Valladolid Promesas 0:2
17:00Pontevedra - Ourense CF 0:2
18:00Marino de Luanco - Zamora 2:0
18:00Real Aviles - Covadonga 3:1
HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 2
12:00Arenas Club - Zaragoza B 2:212:00Brea - Utebo FC 0:2
17:00Calahorra - Valle Egues 3:0
17:00Gernika - UD Logrones 0:2
17:00Naxara - Barbastro 0:3
17:00Tudelano - Izarra 4:0
18:00Barakaldo - Alaves B 3:2
HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 3
12:00CE Europa - Badalona Futur 2:112:00Hercules - Pena Deportiva 5:1
12:00Penya Indep. - Espanyol B 1:0
17:00Cerdanyola - Lleida 0:0
18:00Sant Andreu - Torrent 0:0
18:00Terrassa - Saguntino 1:2
HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 4
11:00Antoniano - CD Estepona 0:011:30Betis B - Aguilas FC 0:0
11:30La Union - Ciudad Real 0:0
12:00UCAM Murcia - San Roque 2:0
12:00Velez - Sevilla B 0:1
17:00Cartagena B - Cadiz B 0:2
17:00El Palo - Racing Cartagena MM 1:0
18:00Orihuela - Linense 1:2
18:00Yeclano - Marbella 1:0
HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 5
12:00San Sebastian Reyes - Mensajero 4:012:00Union Adarve - Getafe B 0:2
12:00Ursaria - Numancia 0:1
12:30Montijo - Badajoz 1:2
13:00San Fernando - Navalcarnero 1:2
17:00CF Talavera - Illescas 1:0
17:30Cacereno - Atl. Paso 2:0
18:00Gimnastica Segoviana - Llerenense 1:0
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 1
12:00Viveiro - Estradense 1:012:15Atletico Arteixo - Silva SD 1:1
17:00Arzua - Paiosaco 1:2
18:00Alondras - Sarriana 1:2
18:00Somozas - Betanzos 2:2
18:00UD Ourense - Arosa SC 4:1
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 2
12:00Gijon B - Llanes 1:212:00Gijon Industrial - Praviano 1:2
12:00Lealtad - Union Club Ceares 1:1
12:00Lenense - Llanera 0:3
12:00Real Titanico - Barcia 3:1
17:00Basico Urraca - Aviles Stadium 3:1
17:30CD Colunga - L'Entregu 0:1
17:30Tuilla - Luarca 1:1
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 3
12:00Guarnizo - Siete Villas 0:016:30Velarde - CD Colindres 0:3
17:00Castro - Bezana 3:0
17:00Tropezon - Vimenor 2:0
17:00UC Cartes - Torina 0:1
18:00Naval Reinosa - Laredo 1:2
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 4
13:00Anorga - Urduliz 1:1HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 5
11:45Grama - Pobla Mafumet 2:012:00Castelldefels - Vilafranca 1:2
12:00Mollerussa - Girona B 1:0
12:00Prat - Reus FCR 0:0
12:00San Cristobal CP - Peralada 1:0
12:30L'Hospitalet - FC L'escala 1:0
16:30Olot - UE Tona 0:2
17:30Badalona - Montanesa 0:2
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 6
17:00Silla CF - Ontinyent 1931 3:217:30Acero - Levante B 0:1
17:30Soneja - Atzeneta 1:1
18:00Patacona - Villarreal C 1:1
18:00Rayo Ibense - Ilicitano 0:3
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 7
11:30AD Torrejon - Alcorcon B 0:011:30Collado Villalba - Tres Cantos 2:0
11:30Leganes B - Pozuelo de Alarcon 0:1
11:30Parla - CD Mostoles 1:2
11:30Trival Valderas - Villanueva 2:0
12:00Colonia M. - Vallecano B 3:2
12:00Las Rozas - Canillas 5:1
12:00RSD Alcala - Real Madryt C 1:2
18:00Galapagar - Paracuellos Antamira 1:2
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 8
17:00Atl. Tordesillas - Salamanca 2:1HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 9
12:00Almeria B - Jaen 0:112:00CP Almeria - CD Torreperogil 2:0
12:00Torremolinos - Huetor Vega 3:0
13:00Mancha - Atletico Melilla 9:0
18:00Maracena - Arenas Armilla 1:2
18:00Rincon - Malaga B 1:2
18:00Torredonjimeno - Motril 1:0
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 10
11:30CD Gerena - Sevilla C 0:012:00Coria C.F. - Xerez CD 1:0
17:00Pozoblanco - CD Utrera 1:0
18:00Ayamonte - Cordoba B 2:1
18:00Xerez D.F.C. - Cabecense 4:0
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 11
12:00Mallorca B - Poblense 2:112:30Portmany - Constancia 2:1
16:00Alcudia - Mercadal 1:0
17:00Alaior - Collerense 0:0
17:00Soller - Inter Manacor 2:1
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 12
12:00Tenerife B - CD Buzanada 4:013:00Atl. Victoria - Tamaraceite 0:2
13:00Gran Tarajal - Teror 2:2
13:00Ibarra - Herbania 5:1
13:00Las Palmas B - Arucas 2:0
13:30Lanzarote - CD Marino 4:0
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 13
11:30Molinense - Deportiva Minera 0:112:00Plus Ultra - Ciudad Cieza 2:2
16:00UCAM Murcia B - Montecasillas 1:0
17:00CAP Ciudad de Murcia - Balsicas Atletico 1:1
17:30CD Algar - EG El Palmar CF 3:2
18:00Caravaca - Racing Murcia 5:1
18:00Lorca Deportiva - Pulpileno 1:0
18:00Muleno - Real Murcia B 0:2
18:30Bullense - Alcantarilla 2:0
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 14
11:30CD Calamonte - Fuente de Cantos 2:212:30Montehermoso - Moralo 2:1
12:30Pueblonuevo - Olivenza 1:1
12:30Trujillo - Diocesano 0:1
18:00CD Coria - Don Benito 0:0
18:00Jaraiz - Castuera 2:1
18:00Jerez CF - Arroyo 3:1
18:00RCP Valverdeno - Azuaga 0:2
19:00Don Alvaro - Villafranca 0:1
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 15
16:30CD Cantolagua - Alesves 1:017:00Cirbonero - Beti Kozkor 1:2
17:00Lagunak - Burlades 0:0
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 16
12:00Racing Rioja - Casalarreina 1:216:30Anguiano - UD Logrones B 0:1
17:00Alfaro - Oyonesa 1:0
17:00Tedeon - CDFC Calzada 0:1
17:30Arnedo - CCD Alberite 2:2
18:00Haro Deportivo - Comillas 0:1
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 17
17:00Atletico Monzon - Caspe 0:117:00Carinena - Cuarte 1:1
17:00CF Illueca - Borja 1:0
17:00Fuentes - Epila 0:1
17:30Ejea - Binefar 0:0
17:30Tamarite - Fraga 1:1
17:30Utrillas - Calamocha 1:1
18:00Almudevar - Belchite 97 1:0
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 18
12:00Socuellamos - Marchamalo 3:017:00Torrijos - Conquense 0:4
17:00Villarrobledo - Villacanas 2:2
18:00La Solana - Albacete B 2:0
18:00Puertollano C.F. - San Clemente 5:0
18:00Quintanar del Rey - Cazalegas 2:2
18:00Tomelloso - Huracan de Balazote 2:0
HISZPANIA: Liga F Women
12:00Atl. Madryt K - Betis K 5:114:00Villarreal K - Sevilla K 1:2
16:00Valencia K - Real Sociedad K 3:0
HISZPANIA: Primera Federacion Women
12:00Alaves K - CE Europa K 4:012:00Atl. Madryt B K - Alhama K 0:0
12:00Barcelona B K - Espanyol K 5:0
12:00CA Osasuna K - DUX Logrono K 0:3
12:00La Coruna K - Cacereno K 3:1
12:00Madrid C. B K - Albacete K 0:4
12:00SE AEM K - Athletic Bilbao B K 1:0
HOLANDIA: Tweede Divisie
14:00ADO 20 Heemskerk - Jong Almere City 1:1HOLANDIA: Derde Divisie
14:00AWC - UNA 2:114:00Baronie - Blauw Geel 0:1
14:00FC Oss - Rosmalen 1:5
14:00TOGB - HV & CV Quick 3:0
HOLANDIA: KNVB Beker
18:00Feyenoord - Nijmegen 1:0HOLANDIA: Eredivisie - Kobiety
12:15Den Haag K - Feyenoord K 2:112:15Excelsior K - Sittard K 2:4
12:15Utrecht K - Twente K 2:2
HONDURAS: Liga Nacional - Clausura
23:00Marathon - Real Espana 1:001:15Real Sociedad - Vida 2:1
03:30Genesis - Olancho 0:0
HONG KONG: Premier League
09:00HK U23 - Eastern AA 0:609:00North District - Resources Capital 3:2
INDIE: I-League 2
12:30Kenkre - SC Bengaluru 0:412:30SC Goa - Dempo 0:1
INDONEZJA: Liga 1
10:00Madura United - PSM Makassar 2:014:00Barito Putera - Persija Jakarta 2:2
14:00Borneo - Arema 1:2
IRAK: Stars League
14:45Al Minaa - Karbala 1:117:00PrzełożoneAl Talaba - Newroz -:-
17:00PrzełożoneZakho - Al Quwa Al Jawiya -:-
17:15Naft Missan - Al Kahraba 0:0
19:30Erbil - Al Shorta 2:4
IRAN: Persian Gulf Pro League
15:00Zob Ahan - Aluminium Arak 2:015:30Malavan - Sepahan 1:2
IRAN: Division 1
15:30Ario Eslamshahr - Damash Gilan 2:015:30Kheybar Khorramabad - Darya Babol 4:3
15:45Mes Soongoun - Naft M.I.S 1:1
16:00Mes Shahr Babak - Khooshe Talaee 3:0
16:15Chadormalu - Naft Gachsaran 0:0
16:30Pars Janoobi Jam - Saipa 2:1
16:30Shahin Bandar Ameri - Astara 0:0
16:30Shahre Raz - Mes Kerman 1:1
16:45PrzełożoneEsteghlal Molasani - Fajr Sepasi -:-
ISLANDIA: Besta deild karla
16:00Akureyri - Vestri 0:119:00Akranes - Fylkir 5:1
21:15Vikingur Reykjavik - Breidablik 4:1
ISLANDIA: Besta deild Women
17:00Valur K - Thor/KA K 3:1ISLANDIA: Icelandic Cup Women
15:00Fjolnir K - Sindri K 8:016:00Husavik K - Fjardab/Hottur/Leiknir K 1:2
16:00Njardvik K - IH Hafnarfjordur K 0:10
17:00Augnablik K - Fram K 0:5
17:00Smari K - Grindavik K 0:9
IZRAEL: Ligat ha'Al - Grupa spadkowa
18:00Hapoel Hadera - Ashdod 2:219:15H. Petah Tikva - B. Jerusalem 0:2
JAPONIA: J1 League
08:00Nagoya - C-Osaka 2:108:00Tokyo - Machida 1:2
JAPONIA: J2 League
07:00Chiba - Blaublitz 1:207:00Kagoshima Utd - Tochigi 2:1
07:00Oita - Iwaki 0:2
07:00Renofa Yamaguchi - Mito 1:2
07:00V-Varen Nagasaki - Yokohama FC 1:0
JAPONIA: J3 League
06:00Fukushima Utd - Omiya Ardija 1:206:00Vanraure - Kitakyushu 0:0
JAPONIA: WE League Women
05:30C-Osaka K - Beleza K 1:106:00Albirex Niigata K - Parceiro Nagano K 4:1
06:00Mynavi Sendai K - Urawa K 0:3
07:00Nojima Stella K - Inac Kobe Leonesa K 0:3
07:00Saitama K - Hiroshima K 2:1
08:00Omiya Ardija K - JEF United K 0:0
JAPONIA: Nadeshiko League Kobiety
06:00FC Takatsuki Speranza K - Harima Albion K 1:006:00NGU Nagoya K - Gunma K 1:0
06:00Orca Kamogawa K - Kunoichi K 2:1
06:00Yokohama FC Seagulls K - Nittaidai K 1:0
07:00Setagaya Sfida FC K - Ehime K 2:0
08:00Shizuoka Bonita K - Miyazaki K 0:4
KAMBODŻA: CPL
11:00Angkor Tiger - NagaWorld 0:111:00Prey Veng - Visakha 1:4
13:00Tiffy Army - Dangkor 3:2
KANADA: Canadian Premier League
22:00York Utd - Forge 0:3KAZACHSTAN: Pierwsza liga
13:30FC Astana - Tobol 2:216:00Zhetysu - Szachtar K. 1:0
KENIA: Premier League
14:00Gor Mahia - Leopards 1:014:00Muranga - Muhoroni Youth 0:0
14:00Ulinzi Stars - Tusker 0:1
KENIA: Super League
12:00MCF - Vihiga 4:112:00Mulembe United - Dimba Patriots 1:1
14:00Mombasa Stars - Silibwet 2:0
14:00Rainbow - Nairobi United 1:0
KIRGISTAN: Premier Liga
13:00Kyrgyzaltyn - Neftchi Kochkor-Ata 1:0KOLUMBIA: Primera A - Apertura
23:00Pereira - Millonarios 1:201:10Junior - Once Caldas 1:0
03:30Alianza - Jaguares de Cordoba 2:1
21:00Santa Fe - America De Cali 1:0
23:10Dep. Cali - Envigado 2:0
KOLUMBIA: Primera B - Apertura
22:30Real Santander - Boca Juniors 2:3KOLUMBIA: Liga Women
23:00Real Santander K - La Equidad K 1:301:00Millonarios K - Cucuta K 1:1
01:30Deportivo Pereira K - Llaneros K 1:2
23:00Alianza K - America de Cali K 1:0
KONGO: Ligue 1
16:00Leopard - Diables Noirs 0:016:00Otoho d'Oyo - AS BNG 3:1
16:00V. Club Mokanda - JS Talangai 1:2
KOREA POŁUDNIOWA: K League 1
07:00Gangwon - Incheon 4:109:30Daegu - Daejeon 0:0
KOREA POŁUDNIOWA: K League 2
07:00Ansan Greeners - Gimpo FC 1:207:00Anyang - Suwon Bluewings 1:3
09:30Asan - Jeonnam 1:1
09:30Gyeongnam - Seoul E-Land 2:1
KOREA POŁUDNIOWA: K3 League
07:00Gangneung - Yeoju Citizen 0:007:00Hwaseong - Pocheon 1:4
08:00Changwon - Yangpyeong 2:0
08:00Gyeongju KHNP - Mokpo 2:0
KOSOWO: Superliga
15:00KF Llapi - Fushe Kosova 1:015:00Malisheva - Prishtina 0:1
KOSTARYKA: Primera División - Clausura
00:00Zeledon - Grecia 1:104:00Alajuelense - Saprissa 2:2
KOSTARYKA: Liga de Ascenso - Clausura - Play Offy
22:00Limon Black Star - ADR Jicaral 3:1aet22:00Quepos Cambute - Santa Ana 0:0
LESOTHO: Premier League
15:00Linare - Matlama 0:0LIBAN: Pierwsza Liga - Runda przegranych
15:00Tadamon - Al Sahel 0:0LIBAN: Lebanese Cup
15:00Al Ansar - Nejmeh SC 2:0LIBIA: Pierwsza Liga
16:00Al Hilal Benghazi - Al Tahaddi 2:016:00Al Taawun - Al Akhdar 1:1
LITWA: A Lyga
12:00FK Panevezys - Transinvest 1:114:00Hegelmann - Banga 2:2
17:25Zalgiris - Dziugas Telsiai 3:1
LUKSEMBURG: BGL Ligue
16:00Dudelange - Schifflange 1:016:00Kaerjeng - Victoria Rosport 0:0
16:00Racing Luxembourg - Wiltz 2:4
16:00UNA Strassen - Fola 3:1
ŁOTWA: Virsliga
13:00Metta - Riga FC 1:215:00Auda - Tukums 2000 2:0
ŁOTWA: 1. Liga
16:30JFK Ventspils - Valmiera 2 0:317:00RFS 2 - FK Smiltene 7:0
ŁOTWA: 1. Liga Women
18:00Metta K - Rigas K 3:0MACEDONIA PÓŁNOCNA: 1. MFL
16:00KF Gostivar - Brera Strumica 1:116:00Makedonija GP - Struga 0:1
16:00Sileks - Shkupi 0:0
16:00Tikves - Shkendija 2:1
16:00Vardar - Voska Sport 0:1
MAKAO: Elite League
12:00Chao Pak Kei - Hang Sai 8:114:00Tak Chun Ka I - Sporting Macau 4:2
MALAWI: Super League
14:30Bangwe All Stars - Karonga United 1:114:30Chitipa United - Big Bullets 0:3
14:30Dedza Dynamos - Silver Strikers 1:1
14:30Mighty Tigers - Mzuzu City 1:0
MALI: Premiere Division
18:30AS Police - Djoliba 0:320:30Korofina - Binga 2:1
MALTA: Premier Liga
11:00Sirens - Gudja 2:014:00Mosta FC - Hibernians 3:1
16:15Valletta - Balzan 1:0
MALTA: Challenge League - Grupa - awans
14:00Zurrieq - Zabbar 1:4MALTA: Challenge League - Grupa spadkowa
14:00Zejtun - Swieqi 0:116:30Luqa - St. Andrews 2:2
16:30Msida - Fgura 2:2
MAROKO: Botola Pro
18:00PrzełożoneBerkane - Moghreb Tetouan -:-18:00Union Touarga - Jeunesse Sportive Soualem 0:1
20:00FAR Rabat - Maghreb Fez 3:1
22:00Renaissance Zemamra - Raja Casablanca 1:2
MAROKO: Botola 2
18:00Raja Beni Mellal - Dcheira 0:020:00Difaa El Jadidi - Ittifaq Marrakech 0:1
20:00Marrakech - Jeunesse 0:1
20:00USM Oujda - Meknes 0:1
MAURETANIA: Ligue 1
19:00Nouakchott King's - Tevragh-Zeina 1:121:50ASAC Concorde - Douane 0:3
MEKSYK: Liga MX - Clausura
01:00Leon - Monterrey 2:003:05Guadalajara - Queretaro 2:0
03:05Santos Laguna - Pachuca 0:2
03:05Tigres - Necaxa 5:2
05:10U.N.A.M. - Club America 2:1
MEKSYK: Liga de Expansion MX - Clausura - Play In
05:00Atletico La Paz - Alebrijes Oaxaca 3:2MEKSYK: Liga Premier Serie A
23:00Pioneros - San Juan de Aragon 3:000:00Aguacateros de Periban - Porto Palmeiras 0:2
03:00Irapuato - Escorpiones 1:1
05:00Los Cabos - Mexicali 2:0
23:00Coras - Correcaminos 2 1:2
00:00Apodaca - Tecos FC 2:3
00:00Saltillo - Tritones Vallarta 0:1
MEKSYK: Liga Premier Serie B
00:00Ciervos - Pachuca 2 0:300:00Uruapan - Huracanes Izcalli 3:1
02:00Ayense - Caja Oblatos 7:1
MEKSYK: Liga MX U23 - Clausura
17:00Cruz Azul U23 - Atlas U23 4:019:00Santos Laguna U23 - Pachuca U23 2:1
MEKSYK: Liga MX Women - Clausura
20:00Puebla K - Juarez K 3:300:00Pachuca K - Guadalajara K 3:0
MOŁDAWIA: Super Liga - Grupa mistrzowska
14:00S. Tiraspol - Dacia Buiucani 3:017:00Zimbru - Milsami 3:1
MONGOLIA: Premier League
10:15Falcons - Khoromkhon 2:113:15FC Ulaanbaatar - Deren 5:1
MOZAMBIK: Mocambola
15:00Costa do Sol - Black Bulls 2:315:00Ferroviario Lichinga - Ferroviario Maputo 2:1
15:00Ferroviario Nampula - Ferroviario Beira 1:0
15:00Textafrica - UD Songo 0:2
NAMIBIA: Premiership
14:00Eeshoke - Life Fighters 3:114:00Julinho Sporting - Blue Waters 1:0
14:00Okakarara - Okahandja 1:2
14:00Ongos - African Stars 0:0
14:00UNAM - Mighty Gunners 2:0
14:00Young Africans - Orlando Pirates 0:1
14:00Young Brazilians - Tigers 1:0
16:30Khomas Nampol - Civics 1:1
NIEMCY: 2. Bundesliga
13:30Hannover - St. Pauli 1:213:30Karlsruher - Hertha Berlin 3:2
13:30Rostock - Magdeburg 0:2
NIEMCY: 3. Liga
13:30Mannheim - RW Essen 0:216:30Munster - SC Freiburg II 2:0
19:30Ulm - Regensburg 1:0
NIEMCY: Liga Regionalna Północ
12:00Hannover II - VfB Oldenburg 1:113:00Eimsbutteler - Kiel II 1:1
14:00St. Pauli II - Drochtersen/Assel 1:2
NIEMCY: Liga Regionalna Północno-wschodnia
13:00Babelsberg - Cottbus 0:313:00Hertha Berlin II - Chemnitzer 0:5
13:00Jena - Berliner AK 07 3:3
NIEMCY: Liga Regionalna Południowo-zachodnia
14:00FSV Frankfurt - Stuttgarter Kickers 3:114:00Schott Mainz - Eintracht Frankfurt II 3:0
14:00VfB Stuttgart II - Steinbach Haiger 4:3
NIEMCY: Oberliga NOFV-Nord
12:00Makkabi Berlin - Neustrelitz 1:013:30Tasmania Berlin - Mahlsdorf 1:1
14:00Furstenwalde - Sparta Lichtenberg 1:3
14:00Hertha Zehlendorf - Staaken 7:1
NIEMCY: NOFV - Liga Regionalna Południe
14:00Halle - Arnstadt 2:0NIEMCY: Oberliga Schleswig-Holstein
14:00Eichede - Inter Turkspor Kiel 6:116:30Lubeck II - VfR Neumunster 5:1
NIEMCY: Oberliga Hamburg
10:45HEBC Hamburg - ETSV Hamburg 1:114:00Halstenbek-Rellingen - Niendorfer TSV 1:2
14:00Rugenbergen - Tornesch 3:0
14:00TSV Buchholz 08 - Alsterbruder 5:2
NIEMCY: Oberliga Bremen
11:00Geestemunde - Komet Arsten 3:2NIEMCY: Oberliga Niedersachsen
10:15VfL Oldenburg - Delmenhorst 2:115:00Heeslinger - Hildesheim 2:1
15:00Lupo-Martini Wolfsburg - Bersenbruck 2:2
NIEMCY: Oberliga Westfalen
14:00Bovinghausen - Gievenbeck 1:315:00Clarholz - ASC 09 Dortmund 0:2
15:00Eintracht Rheine - Vreden 1:4
15:00Lotte - Siegen 3:1
15:00Turkspor Dortmund - Finnentrop/Bamenohl 2:0
15:00Westfalia Rhynern - Brunninghausen 1:1
15:30Ennepetal - Wattenscheid 3:4
NIEMCY: Oberliga Hessen
15:00Eddersheim - Fernwald 2:015:00PrzełożoneHunfelder - Hanauer SC -:-
15:00SV Steinbach - Alzenau 2:4
NIEMCY: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
13:30Worms - Trier 1:314:00Cosmos Koblenz - Pirmasens 3:1
15:00Kaiserslautern II - Karbach 4:2
15:00Waldalgesheim - Diefflen 1:3
15:30SpVgg Quierschied - Dudenhofen 0:2
NIEMCY: Oberliga Bayern Süd
13:00Garching - Landsberg 0:2NIEMCY: Oberliga Baden-Württemberg
14:00Grossaspach - VfR Mannheim 2:0NIEMCY: Oberliga Mittelrhein
15:00Bergisch Gladbach - Hennef 3:215:00Porz - Hurth 3:0
15:00Siegburger - Eintracht Hohkeppel 0:1
15:15Frechen - Bonner 0:2
15:15Schafhausen - Freialdenhoven 0:5
15:30Fortuna Koln II - Germania Teveren 3:2
15:30VfL Vichttal - Konigsdorf 2:1
NIEMCY: Oberliga Niederrhein
15:00Frintrop - Homberg 0:115:00Germania Ratingen - Baumberg 1:3
15:00Hilden - TVD Velbert 2:1
15:00Sonsbeck - Hamborn 2:2
15:30Mulheimer FC 97 - Schonnebeck 1:1
16:00Meerbusch - Uerdingen 3:1
NIEMCY: Juniorska Bundesliga Pólnocna
11:00Drezno U19 - VfL Osnabruck U19 3:113:30Braunschweig U19 - Hannover U19 2:1
14:001. FC Union Berlin U19 - Hamburger SV U19 3:0
NIEMCY: Juniorska Bundesliga Południowa
10:30Heidenheim U19 - 1. FSV Mainz 05 U19 4:011:00Bayern Monachium U19 - Ingolstadt U19 0:1
NIEMCY: Juniorska Bundesliga Zachodnia
11:00Bochum U19 - Düsseldorf U19 1:011:00Wuppertaler U19 - Leverkusen U19 1:0
15:00Arminia Bielefeld U19 - Paderborn U19 1:3
NIEMCY: Bundesliga - Kobiety
14:00Kolonia K - Freiburg K 2:018:30Duisburg K - Wolfsburg K 1:4
NIEMCY: 2. Bundesliga Kobiety
11:00Bayern II K - Meppen K 0:011:00Frankfurt II K - B. Moenchengladbach K 1:0
11:00Gutersloh K - Ingolstadt K 2:1
11:00Hoffenheim II K - Potsdam K 0:3
14:00Hamburger SV K - Wolfsburg II K 4:0
14:00Sand K - Jena K 2:2
14:00Weinberg K - Andernach K 1:4
NIGERIA: NPFL
17:00Kano - Gombe 4:017:00Katsina Utd - Sporting Lagos 2:0
17:00Kwara - Akwa United 1:0
17:00Lobi Stars - Bendel 0:0
17:00Niger - Doma United 2:0
17:00Plateau - Remo Stars 1:0
17:00Rivers United - Enugu 2:0
17:00Sunshine Stars - Enyimba 1:1
NIGERIA: NNL
16:00Abia Comets - Edel 1:116:00Nigeria Airforce FC - Zamfara United 0:0
16:00Rovers FC - Dakkada FC 0:0
16:00Vandrezzer - Smart City 0:2
16:00Wikki Tourist - Mighty Jets 4:1
NIKARAGUA: Liga Primera - Clausura
02:00Sport Sebaco - Matagalpa 2:203:00Ocotal - Jalapa 1:1
00:00Masachapa - Ferretti 0:5
NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Clausura
23:00Sport Sebaco U20 - Matagalpa U20 1:100:00Ocotal U20 - Jalapa U20 1:2
18:00UNAN-Managua U20 - Diriangen U20 0:5
21:00Masachapa U20 - Ferretti U20 0:1
00:00Esteli U20 - Managua FC U20 3:2
NORWEGIA: Eliteserien
14:30HamKam - Strömsgodset 0:117:00Brann - Odd 2:0
17:00Haugesund - Rosenborg 1:3
17:00Kristiansund - Tromsø 1:0
17:00Sandefjord - Lilleström 0:1
17:00Sarpsborg 08 - KFUM Oslo 0:2
17:00Viking - Fredrikstad 1:1
19:15Bodo/Glimt - Molde 1:1
NORWEGIA: Dywizja 2 - Grupa 1
15:00Jerv - Hodd 2:1NORWEGIA: Dywizja 2 - Grupa 2
14:00Strømmen - Vålerenga 2 4:214:45Alta - Ull/Kisa 1:1
15:00Eidsvold - Junkeren 4:2
16:30Grorud - Tromsdalen 4:1
NORWEGIA: Division 3 - Group 1
15:00Åsane 2 - OS 1:4NORWEGIA: Division 3 - Group 2
15:00Sandnes 2 - Start 2 6:2NORWEGIA: Division 3 - Group 3
17:00Assiden - Mjondalen 2 7:1NORWEGIA: Division 3 - Group 4
13:00Rosenborg 2 - Lillestrom 2 5:313:30Strømsgodset 2 - Surnadal 2:1
15:00Melhus - Stabaek 2 1:3
NORWEGIA: Division 3 - Group 5
14:30Traeff - Lørenskog 1:115:00Aalesund 2 - Gjellerasen 1:0
NORWEGIA: Division 3 - Group 6
13:00Elverum - Floya 0:515:30Harstad - Bodo/Glimt 2 3:0
15:30Ulfstind - Kongsvinger 2 2:3
NORWEGIA: Division 1 Women
13:00Kil/Hemne K - Avaldsnes K 4:015:00Odd K - Ovrevoll Hosle K 2:2
15:00Tromsø K - Aalesund K 0:2
PANAMA: LPF - Apertura
23:00Herrera - San Francisco 0:101:15Deportivo Universitario - Veraguas 2:1
03:30Plaza Amador - Tauro 0:3
23:00UMECIT - Independiente 0:0
PARAGWAJ: Primera Division - Apertura
23:30Ameliano - General Caballero JLM 2:002:00Libertad - Sportivo Trinidense 2:0
23:30Tacuary - Guarani 4:4
PARAGWAJ: Division Intermedia
15:30Fernando de la Mora - Encarnacion FC 1:015:30Independiente F.B.C. - 12 de Junio 1:0
PERU: Liga 1 - Apertura
18:00Sporting Cristal - Cusco 2:021:30Grau - Melgar 1:2
PERU: Liga 2
20:00Alianza Huanuco - Llacuabamba 2:0PERU: Liga Women
17:30U. de Deportes K - AD Cantolao K 3:022:00Sporting Cristal K - Biavo K 6:2
POLSKA: II Liga
12:00Lech Poznań II - Stal Stalowa Wola 0:013:00Radunia Stężyca - GKS Jastrzębie 3:0
14:00Kotwica Kołobrzeg - ŁKS Łódź II 0:1
14:00Zagłębie Lubin II - Chojniczanka 2:1
POLSKA: III Liga - Grupa III
17:00MKS Kluczbork - Carina Gubin 1:2POLSKA: Centralna Liga Juniorów
11:00Zagłębie Lubin U19 - Arka Gdynia U19 0:112:00Górnik Zabrze U19 - Raków Częstochowa U19 1:3
12:00Jagiellonia Białystok U19 - Cracovia U19 5:2
12:00Pogoń Szczecin U19 - Odra Opole U19 2:2
POLSKA: Ekstraliga Kobiet
13:00Stomilanki Olsztyn K - Pogon Szczecin K 0:4PORTUGALIA: Liga Portugal
16:30Chaves - Estoril 2:216:30Famalicao - Portimonense 2:2
19:00Casa Pia - FC Porto 1:2
21:30Sporting - Guimaraes 3:0
PORTUGALIA: Liga Portugal 2
12:00Oliveirense - Os Belenenses 1:215:00Academico Viseu - Mafra 0:1
16:30Vilaverdense - Maritimo 0:2
PORTUGALIA: Campeonato de Portugal - Promotion Group
17:00Limianos - S. Joao Ver 2:217:00Pevidem - Amarante 0:0
17:00SC Lusitania - Moncarapachense 2:0
17:00Setubal - Santarem 2:1
PORTUGALIA: Taça de Portugal Women
17:00Racing Power K - Braga K 4:218:15Sporting K - Benfica K 1:1
REUNION: Regionale 1
13:30Sainte-Suzanne - Saint-Denis 0:413:30Saint-Louisienne - Sainte Rose 1:3
13:30Tamponnaise - Piton 3:2
13:30Trois Bassins - Ravine Blanche 0:1
13:45Jeanne d'Arc - Excelsior 1:0
13:45Saint-Pierroise - St. Louis 2:1
14:00JS Gauloise - Saint-Pauloise 1:3
ROSJA: Premier Liga
13:00Pari NN - Dyn. Moskwa 1:415:15Zenit - Orenburg 1:0
17:15Soczi - Ural 2:2
19:30FK Rostów - Sp. Moskwa 1:5
ROSJA: FNL 2 - Division B - Group 2
11:00Sp. Moskwa 2 - Din. Moskwa 2 2:213:00Rodina Moscow U21 - Dynamo Petersburg 2:0
13:00Zenit 2 - Dynamo Vologda 2:1
14:00Znamya Truda - Tver 2:1
16:00Bałtika 2 - Jenisej 2 3:0
ROSJA: FNL 2 - Division B - Group 3
05:00Dynamo Vladivostok - Kvant 4:107:00Sakhalin - Kolomna 1:0
12:00Chimki 2 - SKA Chabarowsk 2 1:0
12:00Spartak Tambov - Salyut-Belgorod 3:2
13:00Arsienał Tuła 2 - Kosmos 2:0
13:00Kompozit - Oryol 3:2
13:00Penza - Ryazan 0:1
ROSJA: FNL 2 - Division B - Group 4
14:00Uralets Nizhny Tagil - Dynamo Barnaul 1:3ROSJA: Supreme Division Women
10:30Zvezda K - Sp. Moskwa K 1:214:00Krasnodar K - Chertanovo M. K 2:1
RPA: Pierwsza liga
15:00Polokwane - Cape Town City 2:215:00Richards Bay - Kaizer Chiefs 1:0
17:30TS Galaxy - Stellenbosch 1:2
RPA: Motsepe Foundation Championship
15:00Orbit College - NB La Masia 1:115:00Pretoria Callies - Hungry Lions 2:1
RPA: Diski Challenge
09:30Chippa United U23 - Orlando U23 0:110:00Cape Town Spurs U23 - Sekhukhune U23 1:2
11:30Mamelodi U23 - Kaizer U23 2:2
12:00Richards Bay U23 - Golden Arrows U23 0:0
12:00Stellenbosch U23 - Cape Town City U23 4:0
12:00Swallows U23 - Amazulu U23 3:1
RUMUNIA: Liga 1 - Grupa mistrzowska
18:00Sepsi Sf. Gheorghe - Univ. Craiova 1:3RUMUNIA: Liga 1 - Grupa spadkowa
15:00Otelul - U. Cluj 1:0RUMUNIA: Liga 2 - Grupa mistrzowska
10:00Selimbar - Unirea Slobozia 1:212:30Gloria Buzau - Csikszereda M. Ciuc 1:0
RUMUNIA: Liga 1 Women - Grupa mistrzowska
12:00Politehnica Timisoara K - Farul Constanta K 0:2RUMUNIA: Liga 1 Women - Grupa spadkowa
10:00Targu Mures K - Banat K 1:214:00Gloria 2018 Bistrita K - CSM Alexandria K 3:0
RWANDA: Premier League
15:00Etincelles - Muhazi United 2:115:00Gorilla - Musanze 1:0
15:00Mukura Victory Sports - AS Kigali 0:0
SALWADOR: Primera Division - Clausura
03:00Luis Angel Firpo - Metapan 1:103:00Municipal Limeno - FAS 0:0
23:30Dragon - Fuerte San Francisco 3:2
23:30Jocoro - Aguila 0:0
23:30Platense Municipal - Alianza FC 0:2
23:30Santa Tecla - 11 Deportivo 0:0
SAN MARINO: Campionato Sammarinese
15:00Juvenes/Dogana - San Giovanni 1:215:00Libertas - Pennarossa 0:2
18:15Folgore - San Marino Academy U22 1:1
SAO TOME I PRINCIPE: Campeonato Nacional
17:00Caixao Grande - Vitoria do Riboque 1:417:00Trindade - Praia Cruz 1:1
17:00UDRA - Palmar 1:0
SERBIA: Super Liga - Grupa spadkowa
16:00Sp. Subotica - Javor 1:020:00Novi Pazar - Vozdovac 0:1
20:00Radnicki Nis - Radnik 1:0
SERBIA: Prva Liga - Grupa mistrzowska
16:00OFK Beograd - Jedinstvo U. 2:118:00Macva - Graficar Beograd 2:0
SERBIA: Prva Liga - Grupa spadkowa
17:00Dubocica - Sloboda 1:118:00Metalac - Radnicki Beograd 3:2
20:00Kolubara - RFK Novi Sad 0:0
SERBIA: Srpska Liga - Belgrade
16:30BASK - Teleoptik 0:116:30Jedinstvo Surcin - Radnicki Obrenovac 2:0
16:30Padinska Skela - Sindjelic Beograd 1:1
SERBIA: Srpska Liga - Vojvodina
11:00Omladinac NB - Zeleznicar Indjija 2:216:30Borac Sajkas - Podunavac Belegis 2:1
SERBIA: Srpska Liga - East
16:30SFS Borac - Djerdap 6:416:30Timocanin - Trayal Krusevac 0:1
16:30Zitoradja - Vlasina 2:5
SERBIA: Srpska Liga - West
16:00Vrelo Sport - Mladi Radnik 1:1SIERRA LEONE: Premier League
18:15PrzełożoneDiamond Stars - Bai Bureh Warriors -:-18:15PrzełożoneEast End Lions - Bo Rangers -:-
18:15PrzełożoneFreetown City - Wusum Stars -:-
18:15Kahunla - Bai Bureh Warriors 2:1
18:15PrzełożoneKallon - Old Edwardians -:-
18:15Old Edwardians - Kholifa Stars 0:0
21:00Freetown City - Mighty Blackpool 0:1
SŁOWACJA: Nike liga - Grupa mistrzowska
17:30Trnava - Slovan Bratysława 1:2SŁOWACJA: 2. liga
10:30Zilina B - Myjava 2:1SŁOWACJA: 3. Liga - East
11:00Slavia TU Kosice - Lubovna 1:216:30Filakovo - MSK Lucenec 0:0
16:30Kalinovo - Spisske Podhradie 0:2
16:30R. Sobota - Snina 0:0
16:30Stropkov - Lipany 0:0
SŁOWACJA: 3. Liga - West
16:30Podkonice - Dubnica 3:216:30Sala - Malacky 2:0
16:30Velke Ludince - Sered 0:1
SŁOWACJA: 4. liga - Bratislava
17:00D. Luzna - Pezinok 2:017:00Ivanka pri Dunaji - NSK 1922 Bratislava 1:0
17:00Rovinka - Rohoznik 1:2
17:00Rusovce - Bernolakovo 0:1
17:00Slovan Most - Vrakuna Bratislava 0:1
17:00Tomasov - Inter Bratysława 1:2
SŁOWACJA: 4. liga - Central
10:30Besenova - Medzibrod 1:116:00Lip. Stiavnica - Krasno 0:1
16:00Sokol Zubrohlava - Cadca 1:2
SŁOWACJA: 4. liga - East
16:00Lok. Kosice - Mladost Kalsa 3:216:00Medzev - FK Cana 0:0
16:00Pavlovce n. Uhom - Rudnany 6:0
16:00Raslavice - Gerlachov 0:0
16:00Velky Saris - Kechnec 2:1
SŁOWACJA: 4. liga - West
16:00Crystal - Imel 4:016:00FK TJ Lokomotiva Kozarovce - Trstice 2:2
16:00Gbely - Blava Jaslovske Bohunice 2:1
16:00Pata - Gabcikovo 2:2
16:00Stankovce - Trebatice 1:1
16:00Z. Moravce-Vrable B - Levice 4:1
SŁOWENIA: Prva Liga
15:00Maribor - Rogaska 3:017:30Celje - Domzale 2:3
20:15Koper - Bravo 0:0
SŁOWENIA: 2. SNL
17:00Grosuplje - Jadran Dekani 2:117:00Primorje - Ilirija 3:0
17:00Tabor Sezana - NK Bistrica 2:0
SŁOWENIA: 3. SNL - East
16:30Smartno - Race 0:0SŁOWENIA: 3. SNL - West
17:00Brda - Kocevje 1:2SŁOWENIA: 1. SZNL Women - Grupa mistrzowska
13:00Mura K - Olimpija K 3:1SŁOWENIA: 1. SZNL Women - Grupa spadkowa
11:00Gazon K - Drava K 0:115:00Primorje K - Cerklje K 3:2
SOMALIA: National league
14:30Dekedda - Midnimo 4:0SURINAM: SML
01:00Robinhood - Broki 5:022:30Notch - SV Transvaal 2:2
SZKOCJA: Scottish Cup
16:00Rangers - Hearts 2:0SZKOCJA: SWPL 1 Women - Grupa mistrzowska
14:00Hibernian K - Glasgow City K 0:114:00Partick Thistle K - Rangers K 1:3
17:10Celtic K - Hearts K 5:0
SZKOCJA: SWPL 1 Women - Grupa spadkowa
17:00Dundee Utd K - Aberdeen K 1:517:00Hamilton K - Spartans K 0:3
17:00Motherwell K - Montrose K 2:1
SZWAJCARIA: Super League
16:30Luzern - Basel 1:116:30Winterthur - Young Boys 1:2
16:30Zurich - St. Gallen 0:1
SZWAJCARIA: Promotion League
15:00Biel - Servette U21 2:016:00Lugano II - Bruhl SG 4:0
SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 1
14:00Yverdon II - La Chaux-De-Fonds 4:2SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 2
15:00Langenthal - Muttenz 2:4SZWECJA: Allsvenskan
14:00AIK Stockholm - Djurgarden 2:014:00GAIS - Mjallby 2:1
16:30Hacken - Hammarby 2:1
16:30Halmstad - Brommapojkarna 0:2
SZWECJA: Superettan
13:00Oddevold - Gefle 2:115:00Brage - Landskrona 1:1
SZWECJA: Dywizja 1 - Norra
13:00Pitea - Orebro Syr. 1:115:00Taby - Umeå 2:2
16:00Karlbergs - Hammarby TFF 2:2
SZWECJA: Dywizja 1 - Södra
13:00Tvaaker - Olympic 1:215:00Falkenberg - Norrby 0:1
15:00Ljungskile - Torns 0:0
SZWECJA: Dywizja 2 - Norrland
13:00IFK Ostersund - IFK Lulea 2:2SZWECJA: Division 2 - Norra Götaland
14:00Kumla - Saffle SK 2:1SZWECJA: Dywizja 2 - Norra Svealand
13:00Jarfalla - Sandvikens AIK 4:116:00Arlanda - Hudiksvall 3:3
SZWECJA: Dywizja 2 - Södra Götaland
16:00IFK Karlshamn - IFK Berga 2:1SZWECJA: Dywizja 2 - Södra Svealand
13:00Enskede - Mjolby AI FF 0:213:00Huddinge - Arameisk-Syrianska 0:1
14:30Sylvia - Sleipner 4:0
15:00BK Ljungsbro - Nacka Iliria 4:4
18:00IFK Eskilstuna - Syrianska 1:2
SZWECJA: Dywizja 2 - Västra Götaland
13:00Varbergs GIF - Qviding 2:014:00Savedalen - Astrio 1:4
15:00Tord - Hittarp 3:0
16:00Frölunda - Ockero 2:0
SZWECJA: Allsvenskan - Kobiety
13:00Hammarby K - IF Brommapojkarna K 2:115:00Kristianstad K - Rosengard K 1:3
15:00Trelleborg K - Pitea K 0:0
SZWECJA: Elitettan Women
14:00Kalmar K - Malmo FF K 0:014:00Lidkoping K - Sundsvall K 2:1
14:00Uppsala K - Eskilstuna Utd K 1:0
ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie
12:00Lion City (Sgp) - Tampines (Sgp) 1:13ŚWIAT: Mecze towarzyskie - Kobiety
10:00Gruzja U16 K - Estonia U17 K 5:210:00San Marino U16 K - Luksemburg U16 K 2:6
13:00Turkmenistan U18 K - Kirgistan U18 K 1:3
16:00Iran U18 K - Uzbekistan U18 K 4:2
TADŻYKISTAN: Wyszejszaja Liha
15:00Regar-TadAZ - Khujand 0:0TAJLANDIA: Thai League 1
12:30Muangthong - Lamphun Warrior 2:113:00Prachuap - Sukhothai 2:1
14:00Nakhon Pathom - Bangkok Utd 1:2
TAJLANDIA: Thai League 2
12:30Chiangmai FC - Chainat 2:013:00Rayong FC - Samut Prakan City 8:4
13:30Kanchanaburi - Chiangmai Utd 2:1
14:00Krabi - Lampang 2:3
TANZANIA: Ligi Kuu Bara
13:00Tabora United - Geita Gold 0:015:00Singida Fountain Gate - Mashujaa 0:0
18:00Azam - Ihefu 1:0
TOGO: Championnat National
16:00PrzełożoneASC Kara - Gbohloe-Su -:-16:00PrzełożoneBarracuda - Tambo -:-
16:00PrzełożoneDoumbe - Binah -:-
16:00PrzełożoneDynamic Togol. - Gbikinti Bassar -:-
16:00PrzełożoneEntente II - Kakadl -:-
16:00PrzełożoneGomido - Espoir -:-
16:00PrzełożoneOTR - Semassi -:-
16:00PrzełożoneUnisport - Kara -:-
17:30Dynamic Togol. - Doumbe 1:1
17:30Espoir - Barracuda 1:2
17:30Gbohloe-Su - Semassi 1:0
17:30Gomido - Entente II 1:0
17:30Kara - Kakadl 2:0
17:30Unisport - Binah 0:0
TUNEZJA: Puchar
15:30Alaouite - Korba 0:315:30Ben Guerdane - Club Africain 1:2pen
15:30Bouchamma - Etoile Sahel 0:1aet
15:30Chebba - ES Djerba 0:1
15:30Jeunesse Sportive - US Tataouine 1:0aet
15:30Menzel Kamel - Olympique Beja 1:3
15:30Metlaoui - Monastir 2:3pen
15:30Moknine - Sporting Ben Arous 2:4aet
15:30Soliman - Gabes 0:2aet
TURCJA: Super Lig
12:30Basaksehir - Rizespor 2:018:00Antalyaspor - Hatayspor 2:1
18:00Galatasaray - Pendikspor 4:1
18:00Gaziantep - Kasimpasa 2:0
TURCJA: 1. Lig
12:30Bodrumspor - Sanliurfaspor 2:115:00Corum - Adanaspor 2:0
15:00Genclerbirligi - Erzurumspor 2:0
18:00Sakaryaspor - Keciorengucu 2:1
TURCJA: 2. Lig White Group
14:00Adiyaman FK - Trabzon FK 2:214:00Altinordu - Yeni Mersin Idmanyurdu 2:0
14:00Ankara Demirspor - Diyarbekirspor 2:1
14:00Beyoglu Yeni Carsi - Vanspor FK 0:2
14:00Bucaspor 1928 - Erokspor 1:2
14:00Bursaspor - Afyonspor 0:3
14:00Kirsehir SK - Kirklarelispor 3:3
14:00Nazillispor - Karacabey Bld. 1:3
14:00Serik Bld. - Zonguldak 1:0
TURCJA: 2. Lig Red Group
14:00Aksaray Bld. - Sariyer 0:014:00Amedspor - Igdir FK 0:2
14:00Arnavutkoy Bl. - Fethiyespor 2:0
14:00Belediye Derince - Soma Spor 1:0
14:00Etimesgut - 24 Erzincanspor 2:0
14:00Iskenderunspor - Denizlispor 3:0
14:00Isparta 32 Spor - Inegolspor 1:1
14:00Karaman - Kastamonuspor 0:3
14:00Usakspor - Menemenspor 0:4
TURCJA: 3. Lig Group 1
14:0052 Orduspor - Kucukcekmece 3:314:00Edirnespor - Mardin BB 1:1
14:00Inegol Kafkas - Tarsus 3:1
14:00Karabuk Idmanyurdu - Arguvan 2:5
14:00Kepez Belediyespor - Ayvalikgucu 2:3
14:00Kirikkale Buyuk Anadolu - Gumushanespor 3:1
14:00Talasgucu - Hopaspor 2:1
TURCJA: 3. Lig Group 2
14:00Anadolu Universitesi - Bulvarspor 3:014:00Batman Petrolspor - Pazarspor 4:0
14:00Elazigspor - Sapanca Genclikspor 2:1
14:00Ergene Velimese - Amasyaspor 0:0
14:00Karsiyaka - Hacettepe 1945 1:1
14:00Kelkit - Efeler 09 0:1
14:00Silifke - Eynesil 1:0
TURCJA: 3. Lig Group 3
14:001922 Konyaspor - Fatsa Bld. 0:014:00Agri 1970 - Darica Genclerbirligi 1:0
14:00Akhisarspor - Erbaaspor 2:6
14:00Bayburt - Sivas Dort Eylulspor 2:1
14:00Karakopru - Osmaniyespor 2:1
14:00Kutahyaspor - Tepecik 1:1
14:00Silivrispor - Bornova 1877 2:0
TURCJA: 3. Lig Group 4
14:00Adana - Catalca 3:114:00Bergama FK - Balikesirspor 2:1
14:00Cankaya FK - 23 Elazig FK 1:1
14:00Sebat Genclikspor - Nevsehir 0:0
14:00Siirt Ozel - Kestel 2:0
14:00Sultanbeyli - Musspor 0:1
14:00Tokat - Bursa 2:0
TURCJA: Super Lig Women
11:00Amed SK K - Hakkarigucu Spor K 3:111:00Atasehir K - Adana Idmanyurduspor K 2:1
11:00Fatih Vatan Spor K - ALG Spor K 1:4
11:30Gaziantep K - Karagumruk K 1:2
13:00Besiktas K - Fomget GSK K 1:3
13:00Beylerbeyi K - 1207 Antalyaspor K 5:1
13:00Galatasaray K - Karadeniz Eregli K 4:2
13:00Trabzonspor K - Fenerbahce K 3:0
UGANDA: Premier League
14:00Villa - Bright Stars 1:1UGANDA: Big League
15:00Booma - Blacks Power 3:315:00Jinja North - Kataka 1:2
15:00Kaaro Karungi - Onduparaka 1:2
15:00Lugazi - Kiyinda Boys 2:1
15:00Police - Mbale Heroes 1:1
15:00Young Elephant - Kigezi HomeBoyz 0:1
UKRAINA: Premier League
12:00Veres-Rivne - Dnipro-1 1:114:30Oleksandriya - LNZ Cherkasy 1:2
17:00Dynamo Kijów - Zhytomyr 3:0
UKRAINA: Persha Liga - Grupa - awans
11:00Epitsentr - Livyi Bereg 1:112:30Nyva Buzova - Viktoria 2:0
UKRAINA: Persha Liga - Grupa spadkowa
11:45FC Chernihiv - Metalist Kharkiv 2:113:15Kremin - Nyva Ternopil 0:0
UKRAINA: Druha Liga
11:30Zvyagel - Karpaty Lviv 2 2:014:00UCSA - Ruch Lwów 2 4:0
16:00MFC Metałurh 2 - Druzhba Myrivka -:-
UKRAINA: U19 League
10:00Szachtar U19 - Zoria U19 2:011:00Minaj U19 - Ruch Lwów U19 2:1
16:05Metalist 1925 U19 - Obolon Kiev U19 1:0
URUGWAJ: Pierwsza Liga - Apertura
23:00Nacional - Rampla Juniors 6:201:30Maldonado - Miramar 1:2
18:00Fenix - Wanderers 1:2
20:30River Plate - Progreso 2:2
URUGWAJ: Segunda Division - Torneo Competencia
15:00Juventud - Sud America 2:016:00Cerrito - Colon 1:1
20:30Atenas - Montevideo City 1:1
22:50Oriental - Uruguay Montevideo 3:2
USA: MLS
01:30Atlanta Utd - Cincinnati 1:201:30CF Montreal - Orlando City 2:2
01:30Columbus Crew - Portland Timbers 2:2
01:30Inter Miami - Nashville SC 3:1
01:30New York City - DC United 2:0
01:30Toronto FC - New England Revolution 1:0
02:30Chicago Fire - Real Salt Lake 0:4
02:30Houston Dynamo - Austin FC 0:1
02:30Sporting Kansas City - St. Louis City 3:3
03:30Colorado Rapids - FC Dallas 2:1
04:30Los Angeles FC - New York Red Bulls 2:2
04:30Seattle Sounders - Vancouver Whitecaps 0:2
00:00Charlotte - Minnesota 0:3
USA: USL Championship
23:00Hartford Athletic - San Antonio 1:300:00FC Tulsa - Charleston 1:4
01:00Miami FC - Birmingham 0:1
01:00North Carolina - New Mexico 2:3
01:30Tampa Bay - El Paso 1:1
02:00Colorado Springs - Indy Eleven 1:1
02:00Las Vegas Lights - Rhode Island 1:2
02:00Memphis - Monterey Bay 1:2
04:00Orange County SC - Sacramento Republic 0:2
04:30Phoenix Rising - Pittsburgh 1:3
USA: MLS Next Pro
02:00Huntsville - Chattanooga 0:104:00Town FC - Austin FC II 1:0pen
21:00Atlanta United 2 - Cincinnati 2 1:4
21:00Columbus Crew 2 - New York City II 0:2
21:00Philadelphia II - New York Red Bulls 2 2:1pen
22:30Colorado Rapids 2 - North Texas 0:2
23:00Portland Timbers 2 - Minnesota 2 3:4
USA: USL League One
00:00Richmond Kickers - Spokane Velocity 0:201:30Chattanooga Red Wolves - Northern Colorado 1:1
USA: NISA
01:00Club de Lyon - Savannah Clovers 0:204:30Capo - Arizona Monsoon 1:1
USA: NWSL Women
23:00Racing Louisville K - Utah Royals K 5:101:30Kansas City Current K - Bay FC K 5:2
04:00Portland Thorns K - Houston Dash K 4:1
00:00Reign K - Chicago K 1:2
WALIA: Cymru Premier - Grupa mistrzowska
15:15Caernarfon - Bala Town 2:215:15Cardiff Metropolitan - Newtown 1:3
15:15TNS - Connah's Q. 2:0
WALIA: Cymru Premier - Grupa spadkowa
15:15Aberystwyth - Pontypridd 3:015:15Colwyn Bay - Barry 1:0
15:15Penybont - Haverfordwest 1:0
WENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
01:00Inter de Barinas - Monagas 1:001:00La Guaira - Dep. Tachira 1:0
23:30Universidad Central - Puerto Cabello 0:0
WENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
23:00Maritimo - Atletico La Cruz 2:021:30Academia Rey - Frontera 2:0
21:30Miranda - Nueva Esparta 1:1
21:30Urena - Heroes de Falcon 2:2
22:00Aragua - Trujillanos 0:0
23:00Bolivar - Academia Anzoategui 1:1
WĘGRY: OTP Bank Liga
14:05Kecskemeti - Mezokovesd 2:116:00Fehervar FC - Zalaegerszeg 1:1
18:30Ujpest - MTK Budapest 1:2
WĘGRY: Merkantil Bank Liga
17:00Csakvari - Gyirmot 0:217:00Haladas - Mosonmagyarovari TE 0:1
17:00Honved - Pecsi 4:0
17:00Kozarmisleny - Ajka 1:0
17:00Siofok - BVSC-Zuglo 1:0
17:00Soroksar - Budafoki 3:1
17:00Tiszakecske - Kazincbarcika 2:0
WĘGRY: NB III - Northeast
11:00Debrecen II - Ujpest II 0:217:00Cigand SE - Kisvarda II 2:0
17:00Eger SE - REAC 2:0
17:00Gyongyosi - Tiszafuredi 1:3
17:00Karcagi - SBTC 1:1
17:00Putnok VSE - Debreceni EAC 3:0
17:00Senyo Carnifex - DVTK II 2:0
17:00Tiszaujvaros - Hatvan 1:0
WĘGRY: NB III - Northwest
11:00Gyirmot II - SC Sopron 2:011:00Puskas Academy II - Komaromi VSE 0:0
17:00Balatonfuredi - Haladas Zanati 1:0
17:00Bicskei - Kelen 4:0
17:00Budaorsi - Győr II 3:2
17:00Dorogi - VLS Veszprem 0:2
17:00III. Keruleti TVE - Zalaegerszegi II 4:2
17:00Tatabanya - Csornai 3:0
WĘGRY: NB III - Southeast
11:00Szeged II - FC Dabas 3:011:00Vasas II - Martfui 2:0
17:00Bekescsaba - Elore 4:1
17:00Cegledi - Kecskemeti II 0:6
17:00Hodmezovasarhely FC - Fuzesgyarmati SK 4:0
17:00Korosladany MSK - Honved II 2:2
17:00Penzugyor - Monori 2:0
17:00Szolnoki - ESMTK Budapest 3:0
WĘGRY: NB III - Southwest
11:00Fehervar FC II - Dunaujvaros PASE 4:017:00Dunafoldvar - Nagykanizsa 1:1
17:00Erdi - Majosi 2:1
17:00Gardony Varosi - Paks II 3:0
17:00Kaposvar - MTK II 1:1
17:00Mohacsi - Ivancsa 1:0
17:00PTE-PEAC - Szekszardi 2:0
17:00Szentlorinc - Ferencvaros II 6:2
WŁOCHY: Serie C - Group B
16:30Juventus U23 - Fermana 2:116:30Lucchese - Carrarese 0:1
16:30Perugia - Arezzo 1:1
16:30Pescara - Ancona 0:2
16:30Pontedera - Olbia 2:2
16:30Recanatese - Gubbio 2:2
16:30Rimini - Entella 1:0
16:30Sestri Levante - Vis Pesaro 3:2
16:30Spal - Pineto 2:0
16:30Torres - Cesena 1:1
WŁOCHY: Serie C - Group C
20:00ACR Messina - Potenza 2:220:00Benevento - Latina 4:0
20:00Crotone - Monopoli 3:1
20:00Foggia - Audace Cerignola 1:2
20:00Giugliano - Casertana 1:1
20:00Picerno - Brindisi 0:0
20:00Sorrento - Catania 3:2
20:00Taranto - Avellino 1:0
20:00Turris - Monterosi 0:0
20:00Virtus Francavilla - Juve Stabia 1:1
WŁOCHY: Serie D - Group A
15:00Alcione Milano - Borgosesia 3:015:00Bra - Vado 0:1
15:00Chieri - Sanremese 0:1
15:00Chisola - Citta di Varese 1:2
15:00Derthona FbC - Fezzanese 0:1
15:00Gozzano - Ticino 0:1
15:00Lavagnese - Asti 4:2
15:00PDHA - Alba 1:2
15:00Pinerolo - Ligorna 1:1
15:00Vogherese - Albenga 2:2
WŁOCHY: Serie D - Group B
15:00Caravaggio - Arconatese 0:215:00Castellanzese - Piacenza 0:3
15:00Ciserano-Bergamo - Crema 0:1
15:00Clivense - Brusaporto 2:0
15:00Folgore Caratese - Pro Palazzolo 1:1
15:00Real Calepina - Caldiero Terme 0:1
15:00Tritium - Desenzano 0:2
15:00USD Casatese - Club Milano 2:1
15:00Varesina - Ponte San Pietro 2:1
15:00Villa Valle - Legnano 1:1
WŁOCHY: Serie D - Group C
15:00Bolzano - Adriese 2:315:00Breno - Montebelluna 3:2
15:00Castegnato - Montecchio Maggiore 1:4
15:00Cjarlins Muzane - Bassano 2:0
15:00Este - Dolomiti Bellunesi 2:1
15:00Mestre - Mori 2:0
15:00Portogruaro - Campodarsego 1:1
15:00Treviso - Chions 3:1
15:00Union Clodiense - Luparense 1:0
WŁOCHY: Serie D - Group D
15:00AC Carpi - Forli 2:115:00Aglianese Calcio - SCD Progresso 0:1
15:00Corticella - San Donnino 2:2
15:00Lentigione - Prato 3:1
15:00Mezzolara - Sammaurese 3:1
15:00Ravenna - Certaldo 3:0
15:00Sangiuliano City - Fanfulla 3:0
15:00Victor San Marino - Imolese 1:0
WŁOCHY: Serie D - Group E
15:00Ghivizzano Borgo - Seravezza Pozzi 0:115:00Livorno - Sangiovannese 1:0
15:00Mobilieri Ponsacco - Follonica Gavorrano 0:2
15:00Montevarchi - Orvietana 1:1
15:00Pianese - Vivi Altotevere 4:0
15:00Poggibonsi - SC Cenaia 4:1
15:00Real Forte Querceta - Tau 1:1
15:00San Donato - Grosseto 0:1
15:00Trestina - Figline 1:2
WŁOCHY: Serie D - Group F
15:00Atletico Ascoli - Sambenedettese 2:115:00Campobasso - S. N. Notaresco 1:1
15:00L Aquila - United Riccione 2:1
15:00Matese - Termoli 0:2
15:00Real Monterotondo - Chieti 3:1
15:00Roma City - Fossombrone 0:1
15:00Sora - Fano 2:1
15:00Tivoli Calcio - Avezzano 1:2
15:00Vigor Senigallia - Vastogirardi 0:2
WŁOCHY: Serie D - Group G
14:30Gladiator - Atletico Uri 0:114:30Nocerina - Latte Dolce 2:0
15:00Budoni - Boreale 1:2
15:00Flaminia - Cassino 2:1
15:00Nuova Florida - Anzio Calcio 1924 3:1
15:00Ostia Mare - Romana 1:3
15:00Sarrabus Ogliastra - San Marzano 2:0
15:00Trastevere Calcio - Ischia 1:3
WŁOCHY: Serie D - Group H
15:00A.C.D. Nardo - Rotonda 1:015:00Altamura - Gallipoli 2:1
15:00Angri - Paganese 1:0
15:00Casarano - Matera 1:2
15:00Citta di Fasano - Santa Maria Cilento 0:3
15:00Fidelis Andria - Manfredonia 2:0
15:00Gravina - Bitonto 5:1
15:00Martina Calcio - Barletta 3:0
15:00Palmese 1914 - Gelbison 4:2
WŁOCHY: Serie D - Group I
15:00Akragas - San Luca 1:215:00Castrovillari - Portici 1906 1:1
15:00Locri 1909 - Reggio Calabria 1:4
15:00Sancataldese - Igea Virtus 2:0
15:00USD Ragusa - Gioiese 2:1
15:00Vibonese - Siracusa 0:1
15:30Canicatti - AS Acireale 5:0
WŁOCHY: Primavera 1
11:00Monza U19 - Lazio U19 1:113:00Torino U19 - Frosinone U19 4:2
15:00Empoli U19 - Verona U19 2:2
WŁOCHY: Serie A Women - Grupa spadkowa
12:30Sampdoria K - AC Milan K 1:315:00Napoli K - Pomigliano K 1:1
WŁOCHY: Serie B Women
12:00Lazio K - Tavagnacco K 6:112:30Ternana K - Genoa K 3:1
14:00Freedom K - Bologna K 1:4
14:00Parma K - Ravenna K 2:0
15:00Cesena K - Chievo Verona K 4:3
15:00Pavia K - San Marino Academy K 0:1
15:00Verona K - RES Roma K 8:2
15:30Arezzo K - Brescia K 1:2
WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ: Ligue 1
17:30ASI d'Abengourou - SO Armee 1:117:30Bouake - SOL 0:4
17:30Korhogo - Stade d'Abidjan 1:2
20:00ASEC Mimosas - Sporting Gagnoa 2:0
WYSPY OWCZE: Premier League
16:0007 Vestur Sorvagur - Skala Itrottarfelag 1:116:00Vikingur - B36 Torshavn 4:0
18:00Fuglafjordur - Runavik 2:4
ZAMBIA: Super League
15:00Green Buffaloes - Red Arrows 0:015:00Green Eagles - Kabwe 1:1
15:00Kansanshi - Zanaco 2:1
15:00Konkola - MUZA 2:0
15:00NAPSA Stars - Mufulira 1:1
15:00Prison Leopards - Trident 1:1
15:00Zesco Utd - Mutondo Stars 0:0
ZEA: UAE League
16:00Al Bataeh - Al Nasr 1:316:00Khorfakkan - Bani Yas 2:1
18:30Al Sharjah - Al-Jazira 1:1
18:30Al-Ahli Dubai - Ittihad Kalba 4:1
ZEA: Division 1
15:55Al Jazira Hamra - Al Thaid 3:215:55Dibba Al Hisn - Al Fujairah 1:2
16:00Al Hamriyah - Dibba Al Fujairah 1:3
ZIMBABWE: Premier Soccer League
15:00Bulawayo Chiefs - Simba Bhora 1:015:00Dynamos - TelOne 1:0
15:00Highlanders - Chicken Inn 1:2
15:00Hwange - Ngezi Platinum 0:0
15:00Manica - CAPS Utd 1:0
Obstawiaj z komórki w eFortuna.pl!
Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »
m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.