REFRESH

Piłka nożna » Dzisiaj » Kursy

AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Libertadores

16'Nacional (Uru) - U. Catolica (Chi) 0:0
16'Palmeiras (Bra) - Defensa y Justicia (Arg) 1:1
16'The Strongest (Bol) - Santos (Bra) 0:0
02:30Fluminense (Bra) - Junior (Col) -:-
02:30Sao Paulo (Bra) - Racing Club (Arg) -:-
02:30U. de Deportes (Per) - Ind. del Valle (Ecu) -:-
00:00Sporting Cristal (Per) - Rentistas (Uru) -:-
00:00Velez Sarsfield (Arg) - U. Calera (Chi) -:-

AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Sudamericana - Runda grupowa

16'Independiente (Arg) - Bahia (Bra) 0:0
16'River Plate (Par) - Penarol (Uru) 1:0
02:30Talleres Cordoba (Arg) - Bragantino (Bra) -:-
00:15Atletico GO (Bra) - Libertad (Par) -:-
00:15Emelec (Ecu) - Tolima (Col) -:-
00:15J. Wilstermann (Bol) - Arsenal Sarandi (Arg) -:-

AMERYKA PÓŁNOCNA I CENTRALNA: Caribbean Club Championship

23:00Samaritaine (Mar) - AS Le Gosier (Gua) -:-
23:00OdwołaneSamaritaine (Mar) - South East (Dom) -:-
02:00Cavaly (Hai) - Cayenne (Fgu) -:-
02:00Scherpenheuvel (Cur) - Hope International (Sai) -:-
23:00Delfines Del Este (Dom) - Real Rincon (Bon) -:-

ANGLIA: Premier League

19:00Everton - Wolves -:- [ 1.91 | 3.65 | 4.10 ]
19:00Newcastle - Sheffield Utd -:- [ 1.77 | 3.75 | 4.75 ]
19:00Tottenham - Aston Villa -:- [ 1.55 | 4.50 | 5.70 ]
20:00Crystal Palace - Arsenal -:- [ 5.90 | 4.40 | 1.55 ]
21:15Burnley - Liverpool -:- [ 10.50 | 6.50 | 1.26 ]
21:15West Brom - West Ham -:- [ 5.10 | 4.21 | 1.64 ]

ANGLIA: League One - Play Offy

19:00Lincoln - Sunderland -:-

ARABIA SAUDYJSKA: Pierwsza liga

18:10Al Shabab - Al Ain -:-
18:20Al Batin - Al-Ettifaq -:-
20:00Al-Hilal - Al Ahli SC -:-

ARGENTYNA: Primera Nacional

63'Nueva Chicago - Estudiantes Rio Cuarto 0:2

ARGENTYNA: Copa Argentina

20:10Talleres (R.E) - Temperley -:-

ARMENIA: Pierwsza Liga

13:30Ararat-Armenia - Ararat -:-
13:30Van - Alashkert -:-
17:30Urartu - Noah -:-

AUSTRALIA: A-League

11:05Sydney FC - Melbourne Victory -:- [ 1.33 | 5.37 | 8.00 ]
13:20Perth Glory - Adelaide United -:- [ 2.43 | 3.75 | 2.60 ]

AZERBEJDŻAN: Premier Liga

16:00Keshla - Gabala -:-
16:00Sabah Baku - Zira -:-
16:00Sabail - Sumqayit -:-
18:30Neftci Baku - Qarabag -:-

AZJA: Puchar AFC - Play-Offy - Kwalifikacje

12:00Chanthabouly (Lao) - Kasuka (Bru) -:-
12:00Visakha (Cam) - Lalenok (Tls) -:-

BELGIA: Jupiler League - Grupa Ligi Konferencji

18:30Oostende - KV Mechelen -:- [ 2.52 | 3.98 | 2.54 ]
21:00Gent - St. Liege -:- [ 1.55 | 4.30 | 6.10 ]

BELGIA: Super League Women - Runda zwycięzców

20:00Club Brugge K - Gent K -:-

BENIN: Ligue 1 - Grupa mistrzowska

17:00Ayema - FC Loto -:-
17:00Dragons - Damissa -:-
17:00Hodio - ASOS -:-

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha

17:30Isłacz Mińsk - FK Witebsk -:-
19:45BATE - Sputnik -:-

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha Kobiety

14:00Minsk FK K - Neman K -:-
16:00FK Witebsk K - Dnepr Mogilev K -:-

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Prva Liga - FBiH

17:30Capljina - Banovici -:-
17:30Gorazde - GOSK Gabela -:-
17:30Hadzici - Bratstvo Gracanica -:-
17:30Igman K. - Gradacac -:-
17:30Kakanj - TOSK Tesanj -:-
17:30Posusje - Jedinstvo Bihac -:-
17:30Travnik - Zivinice -:-
17:30Vis Simm-Bau - HNK Orasje -:-

BRAZYLIA: Campeonato Alagoano - Play Offy

21:00CSE - Alianca -:-

BRAZYLIA: Campeonato Catarinense - Play Offy

20:30Chapecoense-SC - Marcilio Dias -:-

BRAZYLIA: Campeonato Paraibano

01:00Treze - Perilima -:-
21:00Nacional de Patos - Botafogo PB -:-

BRAZYLIA: Campeonato Paranaense - Play Offy

21:00Cascavel - Maringa FC -:-
21:00Operario - Azuriz -:-

BRAZYLIA: Campeonato Paulista A2 - Play Offy

00:00Portuguesa - Agua Santa -:-
02:30Piracicaba - Oeste -:-

BRAZYLIA: Campeonato Potiguar - druga runda

20:00America-RN - Palmeira da Una -:-
20:00ASSU - Globo -:-
20:00CE Forca E Luz - Potiguar -:-
20:30Santa Cruz de Natal - ABC -:-

BRAZYLIA: Campeonato Rondoniense - Play Offy

21:30Real Ariquemes - Guapore -:-
21:30Uniao Cacoalense - Porto Velho -:-

BRAZYLIA: Campeonato Roraimense - druga runda

23:00Atl. Roraima - Nautico FC -:-
01:00GAS - Rio Negro -:-

BUŁGARIA: Parva Liga - Grupa mistrzowska

16:00Lok. Plovdiv - CSKA 1948 Sofia -:-

BUŁGARIA: Third League - South-West

17:00Bansko - Marek -:-

BUŁGARIA: Third League - North-West

15:30Sevlievo - Akademik Svishtov -:-
17:00Bdin Vidin - Peshtera Galata -:-
17:00Etar II - Levski Lom -:-
17:00Lok. Dryanovo - Pavlikeni -:-
17:00Mezdra - Drenovets -:-
17:00Spartak Pleven - Parva Atomna -:-
17:00Tryavna - OFK Levski -:-
17:00Vihar Slavyanovo - Partizan Cerven Brjag -:-

BUŁGARIA: Puchar

18:30Arda - CSKA Sofia -:-

BURKINA FASO: Premier League

18:00Salitas - US Ouagadougou -:-

BURUNDI: Primus League

13:30Atletico Olympic - Les Elephants -:-
15:00Bumamuru - Muzinga -:-
15:00Flambeau du Centre - Rukinzo -:-
15:00Musongati - Dynamik -:-
15:00Vital O - Inter Star -:-
16:00Bujumbura C. - Olympic S. -:-

CHILE: Primera B

31'U. De Concepcion - San Felipe 0:0
02:30CD Santa Cruz - Coquimbo -:-

CHINY: Liga Jia - pierwsza runda

10:00Shaanxi Changan - Sichuan Jiuniu -:-
12:00Xinjiang Tianshan - Meizhou Hakka -:-

CHORWACJA: 2. HNL

17:30Hajduk Split 2 - Dugopolje -:-

CHORWACJA: 3. HNL South

17:00GOSK Dubrovnik - Zagora -:-
17:00Hrvace - Jadran LP -:-
17:00Neretvanac - Zmaj Makarska -:-
17:00OSK Otok - Kamen Ivanbegovina -:-
17:00Urania Baska Voda - Neretva -:-
17:00Vodice - Sloga Mravince -:-
17:00Zmaj Blato - HV Posedarje -:-
18:00Uskok Klis - Primorac Biograd -:-

CHORWACJA: Puchar Chorwacji

20:00Dinamo Zagrzeb - Istra 1961 -:- [ 1.30 | 4.60 | 10.00 ]

CZARNOGÓRA: Pierwsza Czarnogórska Liga

20:00Buducnost - Jezero -:-
20:00FK Podgorica - Sutjeska -:-
20:00Iskra - Rudar -:-
20:00OFK Petrovac - Zeta -:-
20:00Titograd - Decic -:-

DANIA: Superliga - Grupa mistrzowska

18:00Nordsjaelland - Randers -:-
20:00FC Kopenhaga - Midtjylland -:-

DANIA: Superliga - Grupa spadkowa

18:00Aalborg - Vejle -:-

DR KONGO: Ligue 1

16:30Don Bosco - Motema Pembe -:-
16:30Sanga Balende - RCK -:-
16:30Simba - AS Vita Club -:-

EGIPT: Pierwsza liga

19:00Arab Contractors - Ismaily -:-
21:00Aswan SC - Misr Elmaqasah -:-

EKWADOR: Serie B

22:00Gualaceo - America de Quito -:-
22:00Ind. Juniors - Cumbaya -:-
00:00Guayaquil SC - Chacaritas -:-

ESTONIA: Meistriliiga

17:00Paide - Tulevik -:-
18:00Parnu JK Vaprus - Kalju -:-
19:00Levadia - Flora -:-

ESWATINI: Swazi MTN Premier League

15:00Royal Leopards - Young Buffaloes -:-

FRANCJA: Ligue 2 - Baraż o utrzymanie

19:00Villefranche - Niort -:- [ 2.35 | 2.95 | 3.10 ]

FRANCJA: Puchar Francji

21:15Monaco - PSG -:- [ 4.30 | 3.60 | 1.86 ]

GIBRALTAR: Gibraltar Cup

19:00Glacis United - Lincoln -:-

GRECJA: Super League - Grupa spadkowa

16:15Giannina - Smyrnis -:- [ 2.25 | 2.50 | 3.95 ]

GRECJA: Super League 2 - Grupa - awans

14:30Ionikos - Ergotelis -:-
14:30PAE Chania - Diagoras -:-
14:30Xanthi - Levadiakos -:-

GRECJA: Football League

14:00Aspropyrgos Enosis - Niki Volos -:-
16:00Kallithea - PAE Egaleo -:-
16:00Panserraikos - Thesprotos -:-

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 2

16:00Poseidonas Michanionas - A. Asteras -:-

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 5

16:00Asteras Kalirachis - M. Alexandros Kastorias -:-
16:00Panagriniakos - Anagennisi Arta -:-

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 6

12:30Pannaxiakos - Proodeftiki -:-

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 8

16:00Mikrasiatiki - Panelefsiniakos -:-

GRUZJA: Puchar Gruzji

14:00Chikhura - Dinamo Batumi -:-
14:00Din. Tbilisi 2 - FC Gareji Sagarejo -:-
14:00Merani Martvili - Gagra -:-
16:00Loco. Tbilisi - Telavi -:-

HISZPANIA: LaLiga2

19:00Alcorcon - Sabadell -:- [ 2.10 | 3.00 | 4.00 ]
19:00Logrones - Fuenlabrada -:- [ 2.30 | 3.05 | 3.30 ]
21:30Mirandes - Leganes -:- [ 4.30 | 2.92 | 2.05 ]
21:30Tenerife - Mallorca -:- [ 4.25 | 2.75 | 2.15 ]

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 3 - druga runda

20:00Hercules - Lleida -:-

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 3 - Grupa spadkowa

15:45Pena Deportiva - Prat -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 4 - druga runda

19:45Anaitasuna FT - Beasain -:-
19:45Basconia - SD Deusto -:-
19:45San Ignacio - Santuxu -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 4 - Grupa spadkowa

20:00Balmaseda - Santurtzi -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 7 - Grupa spadkowa

20:00Atletico Pinto - Paracuellos Antamira -:-
20:00Villaverde San Andres - RSD Alcala -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 10 - Grupa spadkowa

19:30Conil - Sevilla C -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 12 - Grupa - awans

17:15San Fernando - Atl. Paso -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 18 - Grupa spadkowa

18:00Conquense - Manzanares -:-
20:00Azuqueca - Almagro -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Promotion Play Offs

19:00Ilicitano - Roda -:-
20:00CF Intercity - Villarreal C -:-

HISZPANIA: Primera Division Women

18:00Atl. Madryt K - La Coruna K -:-
20:15Barcelona K - Athletic Bilbao K -:-

HOLANDIA: Eredivisie - Liga Konferencji - Play Offy

18:45Utrecht - Groningen -:- [ 1.70 | 3.80 | 5.30 ]
21:00Feyenoord - Sparta Rotterdam -:- [ 1.68 | 4.05 | 5.00 ]

HONG KONG: Premier League - Runda zwycięzców

09:00Pegasus - Kitchee -:-

IRAN: Division 1

15:15Astara - Chooka Talesh -:-
17:00Havadar SC - Arman Gohar -:-
17:00Kheybar Khorramabad - Rayka Babol -:-
17:30Navad Urmia - Khooshe Talaee -:-
18:00Esteghlal Khuzestan - Pars Janoobi Jam -:-

IRAN: Hazfi Cup

16:45Qashqai Shiraz - Foolad -:-
17:05Aluminium Arak - Tractor-Sazi -:-
17:05Esteghlal F.C. - Zob Ahan -:-

IRLANDIA PÓŁNOCNA: Premiership Women

20:45Cliftonville K - Glentoran K -:-
20:45Linfield K - Derry City K -:-
20:45Sion Swifts K - Crusaders K -:-

ISLANDIA: Urvalsdeild Women

20:00Breidablik K - Tindastoll K -:-
20:00IBV Vestmannaeyjar K - Valur K -:-
20:00Thor/KA K - Stjarnan K -:-
22:00Fylkir K - Keflavik K -:-
22:00Throttur K - Selfoss K -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al - Grupa spadkowa

18:50B. Jerusalem - Hapoel Hadera -:-

IZRAEL: Liga Alef - Promotion Play Offs - Play Offy o awans

19:00Maccabi Jaffa - MS Tira -:-

IZRAEL: State Cup

20:00H. Tel Aviv - Beitar Shimshon -:-

JAPONIA: J2 League

11:30Blaublitz - Renofa Yamaguchi -:-

JAPONIA: YBC Levain Cup

12:00Avispa Fukuoka - Sagan Tosu -:-
12:00Sapporo - Kashima -:-
12:00Shonan - Kashiwa -:-
12:00Tokushima - Kobe -:-
12:00Tokyo - Oita -:-
12:00Urawa - Yokohama FC -:-
12:00Vegalta Sendai - Hiroshima -:-
12:00Yokohama M. - Shimizu -:-

KAMERUN: Elite One

17:30Cotonsport - Les Astres -:-
17:30New Star - UMS de Loum -:- [ 2.88 | 2.88 | 2.40 ]

KAZACHSTAN: Pierwsza liga

14:00Kaspij Aktau - Szachtar K. -:-
14:00Taraz - Zhetysu -:-
16:00Atyrau - Ordabasy -:-
16:00Tobol - Kyzylzhar -:-

KENIA: Premier League

14:00Mathare Utd. - KCB -:-

KOREA POŁUDNIOWA: K League 1

09:30Gwangju - Jeju -:-
09:30PrzełożoneSeongnam - Gangwon -:-
12:00Jeonbuk - Ulsan Hyundai -:-
12:00Suwon - Daegu -:-

KOSTARYKA: Primera División - Baraż o utrzymanie

05:00Limon - Sporting San Jose -:-

LITWA: A Lyga

17:00Riteriai - Hegelmann Litauen -:-
18:00Nevezis Kedainiai - Dziugas Telsiai -:-
19:00FK Panevezys - Dainava Alytus -:-

LUKSEMBURG: Dywizja Narodowa

19:30Benfica - Ettelbruck -:-
19:30Wiltz - Differdange -:-

ŁOTWA: Optibet Virsliga

17:30Metta/LU - BFC Daugavpils -:-
18:30Valmiera - FK Liepaja -:-

MACEDONIA PÓŁNOCNA: Puchar Macedonii

19:00Akademija Pandev - Sileks -:-

MAROKO: Botola Pro

18:00Youssoufia Berrechid - Maghreb Fez -:-
20:15Chabab Mohammedia - Agadir -:-
22:30Berkane - Rapide Oued Zem -:-

MAURETANIA: Ligue 1 - Grupa spadkowa

18:30Kedia - Madine Trarza -:-
19:00SNIM - JAHE -:-
21:40Inter Nouakchott - Armee -:-

MOŁDAWIA: Liga Narodowa

15:00Floresti - S. Tiraspol -:-
15:00Sf.Gheorghe - Petrocub -:-
17:00Speranta Nisporeni - CSCA Buiucani -:-

NIEMCY: Liga Regionalna Zachód

18:00Lippstadt - B. Moenchengladbach II -:-

NIEMCY: 2. Bundesliga Women

15:00Ingolstadt K - FFC Niederkirchen K -:-
18:30Frankfurt 2 K - Wurzburger Kickers K -:-

NIGER: Ligue 1

17:15ASFAN - Urana -:-
17:15Police - Ader -:-

NORWEGIA: Eliteserien

20:00Stabaek - Odd -:-

NORWEGIA: OBOS-ligaen

18:00Bryne - Ranheim -:-
18:00KFUM Oslo - Ham-Kam -:-
18:00Raufoss - Aalesund -:-
18:00Start - Jerv -:-
18:00Stjordals Blink - Sogndal -:-

PERU: Liga 2

18:00Union Comercio - Santa Rosa -:-
20:15Chavelines - Grau -:-
22:30Deportivo Coopsol - Comerciantes Unidos -:-

POLSKA: Fortuna 1 Liga

17:40Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz -:- [ 1.78 | 3.76 | 4.80 ]
19:00Bruk-Bet T. - Chrobry Głogów -:- [ 1.62 | 4.46 | 5.10 ]
20:00Puszcza Niepołomice - Miedź Legnica -:- [ 3.25 | 3.11 | 2.45 ]

POLSKA: eWinner 2 liga

15:00Skra Częstochowa - Znicz Pruszków -:- [ 2.10 | 3.50 | 3.25 ]
16:00Śląsk Wrocław 2 - Pogoń Siedlce -:- [ 2.12 | 3.45 | 3.20 ]
16:00Wigry Suwałki - Lech Poznań 2 -:- [ 1.62 | 4.27 | 4.60 ]
17:00Błękitni Stargard - Olimpia Elbląg -:- [ 2.46 | 3.25 | 2.81 ]
17:00Garbarnia Kraków - Olimpia Grudziądz -:- [ 1.76 | 3.85 | 4.15 ]
18:00Bytovia Bytów - Hutnik Kraków -:- [ 2.35 | 3.40 | 2.86 ]
18:00KKS Kalisz - Górnik Polkowice -:- [ 2.76 | 3.26 | 2.50 ]
18:00Motor Lublin - GKS Katowice -:- [ 3.35 | 3.45 | 2.05 ]
19:30Chojniczanka - Sokół Ostróda -:- [ 1.50 | 4.75 | 5.20 ]

POLSKA: III Liga - Grupa IV

15:30Wisłoka Dębica - Wólczanka Wólka Pełkińska -:- [ 1.85 | 3.60 | 3.42 ]
16:00Wisła Sandomierz - Avia Świdnik -:- [ 5.00 | 4.35 | 1.47 ]
17:00Hetman Zamość - Korona Kielce 2 -:- [ 6.80 | 4.85 | 1.32 ]
17:00Lewart Lubartów - KSZO Ostrowiec -:- [ 2.60 | 3.55 | 2.25 ]
17:00ŁKS Łagów - Cracovia 2 -:- [ 2.60 | 3.55 | 2.25 ]
17:00Podhale Nowy Targ - Sokół Sieniawa -:- [ 1.95 | 3.55 | 3.16 ]
17:00Siarka Tarnobrzeg - Podlasie Biała Podlaska -:- [ 2.10 | 3.60 | 2.80 ]
17:00Stal Kraśnik - Stal Stalowa Wola -:- [ 3.55 | 3.65 | 1.80 ]
17:30Chełmianka Chełm - Jutrzenka Giebułtów -:- [ 1.25 | 5.50 | 7.73 ]
18:00Wisła Puławy - Orlęta Radzyń Podlaski -:- [ 1.28 | 5.20 | 7.27 ]

POLSKA: Centralna Liga Juniorów

11:00Gwarek Zabrze U18 - Wisła Kraków U18 -:-
12:00Arka Gdynia U18 - Korona Kielce U18 -:-
12:00Cracovia U18 - Legia Warszawa U18 -:-
12:00Jagiellonia Białystok U18 - Hutnik Kraków U18 -:-
12:00Lech Poznań U18 - Górnik Zabrze U18 -:-
12:00UKS SMS Łódz U18 - Pogoń Szczecin U18 -:-
12:15Śląsk Wrocław U18 - Zagłębie Lubin U18 -:-
15:00Lechia Gdańsk U18 - Escola Warszawa U18 -:-

POLSKA: Ekstraliga Kobiet

15:30Sportis KKP Bydgoszcz K - Biedrzychowice K -:-

PORTUGALIA: Primeira Liga

19:00FC Porto - Belenenses -:- [ 1.25 | 6.10 | 11.50 ]
21:00Gil Vicente - Boavista -:- [ 3.75 | 3.50 | 2.00 ]
21:00Guimaraes - Benfica -:- [ 2.85 | 3.45 | 2.43 ]
21:00Moreirense - Famalicao -:- [ 3.35 | 3.45 | 2.15 ]
21:00Nacional - Rio Ave -:- [ 5.90 | 4.00 | 1.58 ]
21:00Portimonense - Braga -:- [ 2.65 | 3.10 | 2.84 ]
21:00Santa Clara - Farense -:- [ 2.20 | 3.35 | 3.35 ]
22:45Sporting - Maritimo -:- [ 1.34 | 5.00 | 9.40 ]

PORTUGALIA: Liga Portugal 2

19:00Academica - Vilafranquense -:- [ 1.58 | 3.65 | 5.60 ]

ROSJA: PFL - Group 4

15:30Zvezda Perm - FK Novosibirsk -:-
16:00Tiumeń - Dynamo Barnaul -:-

ROSJA: Liga Juniorów - Grupa mistrzowska

11:00Krasnodar U19 - Kazań U19 -:-
13:00FK Rostów U19 - Lok. Moskwa U19 -:-
13:00Sp. Moskwa U19 - FK Strogino Moscow U19 -:-
15:00Akhmat Grozny U19 - CSKA Moskwa U19 -:-
15:30Soczi U19 - Zenit U19 -:-

ROSJA: Liga Juniorów - Grupa spadkowa

12:00Arsienał Tuła U19 - Konoplev Academy U19 -:-
12:00Chertanovo M. U19 - UOR U19 -:-
12:00Din. Moskwa U19 - Ural U19 -:-
12:00FC Tambow U19 - Ufa U19 -:-
12:00Khimki U19 - R. Volgograd U19 -:-

RPA: Pierwsza liga

15:00Golden Arrows - TS Galaxy -:-
17:00Cape Town City - Maritzburg Utd -:-

RUMUNIA: Liga 1 - Grupa mistrzowska

20:30FCSB - Univ. Craiova -:- [ 2.30 | 3.10 | 3.10 ]

RUMUNIA: Liga 1 - Grupa spadkowa

17:30Din. Bucharest - Chindia Targoviste -:- [ 1.73 | 3.50 | 4.60 ]
17:30FC Hermannstadt - FC Arges -:- [ 2.50 | 2.95 | 2.92 ]
17:30FC Voluntari - UTA Arad -:- [ 2.45 | 3.10 | 2.85 ]
17:30Gaz Metan - Poli Iasi -:- [ 1.18 | 5.85 | 16.00 ]
17:30Viitorul Constanta - Astra -:- [ 2.55 | 3.10 | 2.73 ]

SERBIA: Super Liga

16:00Crvena zvezda - Metalac -:-
18:30FK Vozdovac - Javor -:-
18:30Novi Pazar - Napredak -:-
18:30Proleter - Vojvodina -:-
18:30Radnicki Nis - Backa -:-
18:30Sp. Subotica - Rad -:-

SERBIA: Prva Liga

13:00Graficar Beograd - Sremska Mitrovica -:-
17:00Borac 1926 - Trayal Krusevac -:-
17:00Din. Vranje - Loznica -:-
17:00IMT Novi Beograd - Sloga Kraljevo -:-
17:00Kabel Novi Sad - Zeleznicar Pancevo -:-
17:00Radnicki 1923 - Jagodina -:-
17:00Radnicki Pirot - Dubocica -:-
17:00Zarkovo - Buducnost Dobanovci -:-
17:00Zemun - Kolubara -:-

SERBIA: Srpska Liga - Belgrade

11:00Teleoptik - Radnicki Obrenovac -:-
17:00BASK - Zvezdara -:-
17:00Batajnica - Polet Dorcol -:-
17:00Crvena Zvezda MML - TEK Sloga -:-
17:00Lestane - Sindjelic Beograd -:-
17:00OFK Beograd - BSK Borca -:-
17:00Radnicki Beograd - Jedinstvo Surcin -:-
17:00Sremcica - Brodarac -:-
17:00Stepojevac Vaga - Lokomotiva Beograd -:-
17:00Studentski Grad - Mladenovac -:-

SERBIA: Srpska Liga - Vojvodina

17:00Becej - Stari Banovci -:-
17:00Feniks 1995 - Sloboda NK -:-
17:00Jedinstvo SP - Hajduk 1912 -:-
17:00Kozara BVS - Vrsac -:-
17:00Mladost GAT - Borac Sakule -:-
17:00Radnicki 1912 - Backa 1901 -:-
17:00Radnicki Zrenjanin - Sloga Conoplja -:-
17:00Stari Grad - 1. Maj Ruma -:-
17:00Tisa Adorjan - Dinamo Pancevo -:-
17:00Vojvodina Perlez - Omladinac NB -:-

SERBIA: Srpska Liga - East

17:00Dunav Prahovo - Sindelic -:-
17:00Kablovi - Toplicanin -:-
17:00Medosevac - Car Konstantin -:-
17:00Paracin - Morava Vladicin Han -:-
17:00Pcinja - SFS Borac -:-
17:00Radan Lebane - Zupa -:-
17:00Rembas - Vlasina -:-
17:00Timocanin - Moravac -:-
17:00Timok - Radnicki S. -:-
17:00Trstenik - Buducnost Popovac -:-

SIERRA LEONE: Premier League

20:45Old Edwardians - Ports Authority -:-
20:45SLIFA - Sierra Leone Police -:-

SŁOWACJA: Puchar - Runda finałowa

18:00Zilina - Slovan Bratysława -:- [ 5.00 | 4.50 | 1.57 ]

SŁOWENIA: Prva Liga

15:00Mura - Domzale -:-
17:15Koper - Maribor -:-
19:30Gorica - Celje -:-
20:30O. Ljubljana - Tabor Sezana -:-

SŁOWENIA: 2. SNL - Grupa mistrzowska

17:00Dob - Rudar -:-
17:00Nafta - Bilje -:-
17:00NK Krka - Radomlje -:-
19:00Brezice - Triglav -:-

SŁOWENIA: 2. SNL - Grupa spadkowa

17:00Beltinci - Krsko -:-
17:00Drava - Brda -:-
17:00Fuzinar - Smartno -:-
17:00Jadran Dekani - Primorje -:-

SŁOWENIA: 3. SNL - West - Grupa mistrzowska

17:00Fama Vipava - Grosuplje -:-
17:00Ljubljana Svoboda - Ilirija -:-
17:00Postojna - Izola -:-

SŁOWENIA: 3. SNL - West - Grupa spadkowa

17:00Sobec Lesce - NK Adria -:-
17:00Zagorje - Tolmin -:-
18:00Ziri - Sava Kranj -:-

SOMALIA: Nation Link Telecom Championship

14:30Horseed - Raadsan -:-

SZKOCJA: SWPL 1 Women

20:00Celtic K - Spartans K -:-
20:15Forfar Farmington K - Hearts K -:-
20:30Motherwell K - Glasgow City K -:-
20:40Hibernian K - Rangers K -:-

SZWAJCARIA: Nationalliga A Women

19:30Basel K - Zurich K -:-
20:00FF Lugano 1976 K - Grasshoppers K -:-
20:00Luzern K - St. Gallen K -:-
20:00Servette K - Young Boys K -:-

SZWECJA: Superettan

18:30Helsingborg - Norrby -:-

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

20:45Penistone Church (Eng) - Wakefield (Eng) -:-

ŚWIAT: Club Friendly Women

19:00Avaldsnes K (Nor) - Asane K (Nor) -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

13:00Gwambina - Namungo -:-
15:00JKT Tanzania - Young Africans -:-

TUNEZJA: Ligue Professionnelle 1

15:00Ben Guerdane - Bizertin -:-
15:00Esperance Tunis - Metlaoui -:-
15:00Etoile Sahel - Olympique Beja -:-
15:00Kairouanaise - US Tataouine -:-
15:00Monastir - Slimane -:-
15:00Rejiche - Sfaxien -:-
15:00Stade Tunisien - Club Africain -:-

TURCJA: TFF 3. Lig - Play Offy

15:00Bursa - Aksaray Bld. -:-
15:00Iskenderun - Fethiyespor -:-
19:301928 Bucaspor - Malatya -:-
19:30Erokspor - Isparta 32 Spor -:-

UGANDA: Premier League

15:00Kyetume - URA SC -:-
15:00Police - Villa -:-
15:00UPDF - Kampala City -:-

UKRAINA: Druha Liga

16:00Mykolaiv 2 - Kryvbas -:-
16:00Podilla Chmielnicki - Dunaivtsi -:-

USA: USL Championship

01:00Loudoun - New York Red Bulls 2 -:-

USA: USL League Two

01:00Charlotte Eagles - Southern Soccer Academy -:-
01:00North Carolina Fusion U23 - Tri-Cities -:-
01:00Virginia Beach - Wake FC -:-
01:30East Atlanta - Bantams -:-
02:00Mississippi Brilla - Corpus Christi FC -:-
02:00St. Louis Scott Gallagher - Menace -:-
00:00North Carolina FC U23 - West Virginia -:-
00:00Toledo Villa - Dayton -:-

UZBEKISTAN: Super League

14:30Mashal Muborak - AGMK -:-
14:30Termez Surkhon - Turon -:-
16:45Qizilqum - Pakhtakor -:-

WIETNAM: National League Women

11:00PrzełożoneHo Chi Minh City 2 K - TKS Viet Nam K -:-

WŁOCHY: Serie C - Promotion - Play Offs

17:30Cesena - Matelica -:-
17:30FeralpiSalo - Virtus Verona -:-
17:30Juve Stabia - Palermo -:-
17:30Pro Vercelli - Juventus U23 -:-
17:45Bari - Foggia -:-
18:00AlbinoLeffe - Grosseto -:-

WŁOCHY: Serie D - Group A

16:00HSL Derthona - Gozzano -:-
16:00Saluzzo - Chieri -:-
16:00PrzełożoneSanremese - Citta di Varese -:-

WŁOCHY: Serie D - Group B

18:00Villa Alme - Tritium -:-

WŁOCHY: Serie D - Group C

15:00Caldiero Terme - Feltre -:-
16:00Adriese - Trento -:-
16:00Bolzano - Belluno -:-
16:00Campodarsego - Ambrosiana -:-
16:00Cartigliano - Este -:-
16:00Chions - Delta Porto Tolle -:-
16:00Cjarlins Muzane - ArzignanoChiampo -:-
16:00Luparense - San Giorgio-Sedico -:-
16:00Manzanese - Union Clodiense -:-
16:00Montebelluna - Mestre -:-

WŁOCHY: Serie D - Group D

16:00Correggese - G.S. Bagnolese -:-
16:00Mezzolara - Sammaurese -:-

WŁOCHY: Serie D - Group E

16:00Foligno - UC Sinalunghese -:-
16:00Follonica Gavorrano - Sangiovannese -:-
16:00Lornano Badesse - Grassina -:-
16:00Montespaccato - Cannara -:-
16:00Montevarchi Calcio - Ostia Mare -:-
16:00San Donato - Tiferno Lerchi -:-
16:00Scandicci - Pianese -:-
16:00Trastevere Calcio - ACN Siena -:-
16:00Trestina - Flaminia -:-

WŁOCHY: Serie D - Group F

16:00Agnonese - US Tolentino -:-
16:00Giulianova - Porto Sant'Elpidio -:-
16:00Montegiorgio - Vastese -:-
16:00Vastogirardi - ASD Pineto Calcio -:-

WŁOCHY: Serie D - Group G

15:00Arzachena - Calcio Giugliano -:-

WŁOCHY: Serie D - Group H

16:00Brindisi - Audace Cerignola -:-
16:00Picerno - Puteolana -:-

WŁOCHY: Serie D - Group I

16:00ACR Messina - Rende -:-
16:00AS Acireale - Paterno -:-
16:00PrzełożoneBiancavilla - San Luca -:-
16:00PrzełożoneCittanovese - Dattilo -:-
16:00Gelbison Cilento - Castrovillari -:-
16:00Licata - FC Messina -:-
16:00PrzełożoneMarina di Ragusa - Santa Maria Cilento -:-
16:00Rotonda - Roccella -:-
16:00S. Agata - Troina -:-

WŁOCHY: Puchar Włoch

21:00Atalanta - Juventus -:- [ 2.50 | 3.46 | 2.85 ]

WŁOCHY: Primavera 2

15:00Crotone U19 - Napoli U19 -:-
15:00Reggiana U19 - Parma U19 -:-

WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ: Ligue 1

17:30Africa Sports - Bassam -:-
18:00Academie de FAD - Sporting Gagnoa -:-
20:00ASI d'Abengourou - ES Bafing -:-

ZAMBIA: Super League

13:00Kitwe United - Lusaka Dynamos -:-
15:00Green Eagles - Indeni -:-
15:00Nkana - NAPSA Stars -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.FlashScore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona FlashScore.pl z powodów technicznych.