REFRESH

Piłka nożna » Dzisiaj » Kursy

AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Libertadores

00:15Barcelona SC (Ecu) - Flamengo (Bra) -:- [ 2.91 | 3.15 | 2.35 ]
00:15Estudiantes M. (Ven) - Nacional (Uru) -:- [ 3.10 | 3.15 | 2.30 ]
00:15Tigre (Arg) - Bolivar (Bol) -:- [ 1.65 | 3.90 | 4.70 ]

ANGLIA: Professional Development League

13:00Sheffield Wed U23 - Barnsley U23 -:-
14:00Cardiff U23 - Bristol City U23 -:-
14:00QPR U23 - Ipswich U23 -:-
15:00Birmingham U23 - Crewe U23 -:-

ANGLIA: EFL Cup

19:00Leyton Orient - Tottenham -:- [ 16.00 | 6.50 | 1.18 ]
20:00Newport - Watford -:- [ 5.20 | 3.88 | 1.61 ]
20:00West Brom - Brentford -:- [ 2.25 | 3.30 | 3.15 ]
20:30West Ham - Hull -:- [ 1.36 | 4.85 | 8.20 ]
21:15Luton - Manchester Utd -:- [ 8.70 | 5.40 | 1.31 ]

ANGLIA: EFL Trophy

18:30Shrewsbury - Newcastle U21 -:- [ 1.50 | 3.90 | 5.70 ]
19:00Wimbledon - Brighton U21 -:- [ 1.65 | 3.80 | 4.35 ]
20:00Stevenage - Southampton U21 -:- [ 1.90 | 3.60 | 3.40 ]
20:45Oldham - Wolves U21 -:- [ 2.15 | 3.55 | 2.84 ]
20:45Wigan - Liverpool U21 -:- [ 1.80 | 3.60 | 3.75 ]

ANGLIA: Puchar FA - Kwalifikacje

20:30Cowes - Weston-super-Mare -:-
20:30Crawley D. G. - Hendon -:-
20:30East Grinstead - Worthing -:-
20:30Hartley Wintney - Erith & Belvedere -:-
20:45AFC Mansfield - Gainsborough -:-
20:45AFC Rushden & Diamonds - Newark -:-
20:45Ashford U. - Bracknell -:-
20:45Atherton - Bamber Bridge -:-
20:45Aylesbury Utd - Moneyfields -:-
20:45Banbury - Carlton Town -:-
20:45Barking - Dunstable Town -:-
20:45Barnstaple - Wimborne -:-
20:45Barwell - Bedworth United -:-
20:45Bedfont Sports - Lewes -:-
20:45Bowers & Pitsea - Hornchurch -:-
20:45Brantham - St. Ives -:-
20:45Bromsgrove - Stratford -:-
20:45Burnham FC - Northwood -:-
20:45Bury Town - Brightlingsea -:-
20:45Buxton - Belper Town -:-
20:45Cambridge City - Stowmarket Town -:-
20:45Chalfont St Peter - Farnborough -:-
20:45Chasetown - Basford -:-
20:45Chatham - Southall FC -:-
20:45Chertsey - Leatherhead -:-
20:45Chichester - Cribbs -:-
20:45Chipstead - Deal -:-
20:45Christchurch - Dorchester -:-
20:45Cinderford - Royal Wootton -:-
20:45City Of Liverpool - Morpeth -:-
20:45Coalville - Sheffield -:-
20:45Cobham - Risborough -:-
20:45Coggeshall Town - Stansted -:-
20:45Consett - Stockton -:-
20:45Corinthian - Sevenoaks -:-
20:45Coventry Sphinx - Ilkeston -:-
20:45Daventry - Evesham -:-
20:45Dereham - Canvey Island -:-
20:45Ely - Biggleswade FC -:-
20:45Fairford - Sholing -:-
20:45FC United - Pontefract -:-
20:45Frickley - Marine -:-
20:45Frimley Green - Marlow -:-
20:45Frome - AFC Stoneham -:-
20:45Grantham - Rushall -:-
20:45Hanley Town - Redditch -:-
20:45Haringey - Tunbridge Wells -:-
20:45Harlow - Waltham Abbey -:-
20:45Hastings - Chesham -:-
20:45Haverhill - Maldon & Tiptree -:-
20:45Haywards - Hanwell Town -:-
20:45Hednesford - Long Eaton -:-
20:45Horsham FC - Kingstonian -:-
20:45Kings Langley - Clacton -:-
20:45Lancaster - Runcorn Town -:-
20:45Leek - Mickleover -:-
20:45Leighton Town - Mildenhall -:-
20:45Leiston - Biggleswade Town -:-
20:45Little Common - Corinthian-Casuals -:-
20:45Longridge Town - Charnock Richard -:-
20:45Long Melford - Cheshunt -:-
20:45Margate - Hayes & Yeading -:-
20:45Marske - Trafford -:-
20:45Merstham - Dunstable -:-
20:45Merthyr Town - Poole -:-
20:45Mossley - Ramsbottom -:-
20:45Nuneaton - Loughborough Dyn. -:-
20:45Peterborough Sports - Enfield Town -:-
20:45Potters Bar - East Thurrock -:-
20:45Quorn - Matlock -:-
20:45Radcliffe - Workington -:-
20:45Royston - Wroxham -:-
20:45Saltash - Cirencester -:-
20:45Scarborough - Ashton Utd -:-
20:45Shifnal Town - Alvechurch -:-
20:45South Park - Bognor Regis -:-
20:45Staines - Walton Casuals -:-
20:45Stalybridge - Bishop Auckland -:-
20:45Stamford - Sudbury -:-
20:45Steyning Town - Sheppey United -:-
20:45Sunderland Ryhope - Prescot -:-
20:45Swindon S - Shepton Mallet -:-
20:45Tadcaster - Litherland REMYCA FC -:-
20:45Tadley - Truro -:-
20:45Tamworth - Stourbridge -:-
20:45Taunton - Wantage -:-
20:45Tividale - Nantwich -:-
20:45Walthamstow - Margaretsbury -:-
20:45Warrington - South Shields -:-
20:45Welwyn Garden - Bishop's Stortford -:-
20:45Westfields - Worksop -:-
20:45West Allotment - Hyde -:-
20:45West Auckland - Runcorn Linnets -:-
20:45West Bridgford - Halesowen -:-
20:45Whitby - Warrington Rylands -:-
20:45Whitley Bay - Witton -:-
20:45Whyteleafe - Binfield -:-
20:45Winchester - Clevedon -:-
20:45Yate Town - Bristol MF -:-
21:00Lowestoft - Aveley -:-
21:00Skelmersdale - Bootle -:-

ANGLIA: Puchar FA Trophy

20:45Notts County - Harrogate -:-

ARMENIA: Pierwsza Liga

15:30Ararat - Ararat-Armenia -:- [ 3.80 | 3.40 | 1.80 ]
17:30Urartu - Noah -:- [ 2.50 | 3.00 | 2.50 ]

AUSTRIA: Liga Regionalna Central

19:00Union Gurten - Kalsdorf -:-

AUSTRIA: Regionalliga West - Tyrol

19:30Kitzbuhel - Hall -:-

AUSTRIA: ÖFB Cup

19:30Weiz - ASK Elektra -:- [ 1.73 | 4.30 | 3.60 ]

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja liha Rezerwa

14:00FK Smalawiczy 2 - FC Mińsk 2 -:- [ 5.00 | 4.10 | 1.50 ]

BRAZYLIA: Serie B

77'Botafogo SP - Brasil de Pelotas 0:1 [ 1.75 | 3.05 | 5.30 ]

BRAZYLIA: Serie C

76'Vila Nova - Imperatriz 1:0

BRAZYLIA: Campeonato Paulista A2 - Play Offy

20:00Sao Bento - Sao Bernardo -:-

BRAZYLIA: Copa do Brasil

00:00CRB - Juventude -:- [ 2.08 | 3.10 | 3.70 ]

CHILE: Primera B

22:00Barnechea - Melipilla -:- [ 2.45 | 3.20 | 2.56 ]

CHINY: Super Liga

09:30Beijing Guoan - Qingdao Huanghai -:- [ 1.26 | 5.80 | 9.70 ]
12:00Tianjin Teda - Hebei -:- [ 3.95 | 3.70 | 1.77 ]
13:35Chongqing Lifan - Wuhan Zall -:- [ 2.55 | 3.20 | 2.62 ]
14:00Shijiazhuang - Shanghai SIPG -:- [ 5.40 | 3.90 | 1.55 ]

CZECHY: Dywizja 2

16:30Chrudim - Jihlava -:- [ 2.35 | 3.30 | 2.88 ]

CZECHY: MOL Cup

17:30Banik Most - Sous - Ceske Budejovice 0:3

EGIPT: Pierwsza liga

20:00Zamalek - Tanta -:- [ 1.35 | 4.00 | 8.30 ]

EKWADOR: Serie B

75'America de Quito - Chacaritas 1:2

EUROPA: Liga Mistrzów - Kwalifikacje

21:00Krasnodar (Rus) - PAOK (Gre) -:- [ 2.11 | 3.30 | 3.95 ]
21:00M. Tel Aviv (Isr) - Salzburg (Aut) -:- [ 13.50 | 6.00 | 1.25 ]
21:00Slavia Praga (Cze) - Midtjylland (Den) -:- [ 1.82 | 3.60 | 5.00 ]

EUROPA: Euro Kobiety - Kwalifikacje

12:00Kazakhstan K - Austria K -:- [ 26.00 | 14.00 | 1.03 ]
15:00PrzełożoneAzerbejdżan K - Hiszpania K -:-
15:00Estonia K - Rosja K -:- [ 21.00 | 14.00 | 1.02 ]
16:00Bośnia i Hercegowina K - Włochy K -:- [ 19.50 | 10.50 | 1.05 ]
16:07Czarnogóra K - Niemcy K -:-
17:00Łotwa K - Węgry K -:- [ 13.50 | 7.15 | 1.13 ]
18:00PrzełożoneCypr K - Finlandia K -:-
18:00Norwegia K - Walia K -:- [ 1.08 | 8.75 | 17.00 ]
18:00Polska K - Czechy K -:- [ 2.45 | 3.35 | 2.63 ]
18:00Rumunia K - Chorwacja K -:- [ 2.27 | 3.45 | 2.71 ]
18:00Ukraina K - Grecja K -:-
18:00Wyspy Owcze K - Białoruś K -:- [ 17.00 | 8.75 | 1.08 ]
18:30Malta K - Dania K -:-
19:00Szwajcaria K - Belgia K -:- [ 2.30 | 3.35 | 2.74 ]
20:00Islandia K - Szwecja K -:- [ 6.20 | 4.30 | 1.42 ]
20:30PrzełożoneSzkocja K - Portugalia K -:-
21:00Macedonia Północna K - Francja K -:- [ 45.00 | 20.00 | - ]

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa C

17:30JJK Jyvaskyla - Vaajakoski -:- [ 2.05 | 3.60 | 2.89 ]

GRUZJA: Crystalbet Erovnuli Liga 2

14:00Samgurali - Rustavi -:-
14:00Shukura - Merani Martvili -:-

HOLANDIA: Eerste Divisie

18:45Excelsior - Telstar -:- [ 1.85 | 3.90 | 3.60 ]
21:00Den Bosch - Maastricht -:- [ 1.92 | 3.90 | 3.35 ]

HOLANDIA: Divisie 1 U18 - Sezon jesień

14:30PrzełożoneZwolle U18 - Sparta Rotterdam U18 -:-
16:00Feyenoord U18 - Utrecht U18 -:-
17:30Ajax U18 - Heerenveen U18 -:-

IRLANDIA: Dywizja 1

20:45Drogheda - Shamrock 2 -:- [ 1.25 | 5.30 | 10.00 ]

ISLANDIA: Division 2

18:15IR Reykjavik - Haukar -:- [ 2.80 | 3.60 | 2.10 ]

IZRAEL: 2 Liga

18:00H. Petah Tikva - M. Nazareth -:- [ 2.40 | 3.15 | 2.65 ]

JAPONIA: J3 League

06:00Grulla Morioka - G-Osaka U23 -:-
06:00Vanraure - Fujieda MYFC -:-
07:00Fukushima Utd - Imabari -:-
07:00Tottori - Sagamihara -:-
08:00Azul Claro Numazu - C-Osaka U23 -:-
08:00Blaublitz - Kagoshima Utd -:-
11:00Kumamoto - YSCC -:-
11:00Nagano - Kamatamare -:-
11:30Toyama - Gifu -:-

JORDANIA: Pierwsza Liga

17:00Al Sareeh - Al Salt -:- [ 2.50 | 2.85 | 2.78 ]

KAZACHSTAN: Pierwsza liga

11:30Tobol - Okzhetpes -:- [ 1.64 | 3.40 | 4.85 ]

KAZACHSTAN: First Division

07:00Atyrau - Kairat Academy -:-
16:00PrzełożoneAktobe - Akademiya Ontustik -:-
16:00PrzełożoneKairat Academy - Maqtaaral -:-
16:00PrzełożoneZhetysu 2 - FK Kyran -:-

KOLUMBIA: Primera B - Apertura

02:40Quindio - Real San Andres -:-
22:00Barranquilla - Bogota -:-

KOSOWO: Superliga

16:00Arberia - Prishtina -:-
16:00Drenica - Besa Peje -:-

KOSTARYKA: Liga de Ascenso - Apertura

03:00CS Uruguay - Ad Aserri -:-

LIECHTENSTEIN: Liechtenstein Cup

20:00Triesenberg B - Balzers B -:-

MACEDONIA PÓŁNOCNA: Puchar Macedonii

15:30Vardari Forino - Vardar -:-

MAROKO: Botola 2

18:00Chabab Rif Hoceima - Chabab Benguerir -:-
18:00Fes - RAC Casablanca -:-
18:00Marrakech - Chabab Atlas Khenifra -:-
18:00TAS Casablanca - Kenitra -:-

MAURETANIA: Ligue 1

18:30JAHE - Garde Nationale -:-
21:15Medine - Kaedi -:-
00:35ASAC Concorde - Kedia -:-

MEKSYK: Liga MX - Apertura

04:00Leon - U.N.A.M. -:- [ 1.70 | 3.60 | 4.80 ]

MEKSYK: Liga de Expansion MX - Apertura

00:00Zacatecas Mineros - Tepatitlan de Morelos -:- [ 2.20 | 3.20 | 2.91 ]

MEKSYK: Liga Premier Serie A

02:00Irapuato - Cruz Azul Hidalgo -:-

MEKSYK: Liga MX Women - Apertura

23:00Queretaro K - Tigres K 1:3
00:00Pachuca K - Puebla K 3:1
35'Monterrey K - Mazatlan FC K 1:0
35'Santos Laguna K - Leon K 1:0
03:00Atl. San Luis K - Juarez K -:-

MOŁDAWIA: Liga Narodowa

15:00Dinamo-Auto - Petrocub -:- [ 2.87 | 3.20 | 2.22 ]
18:00Milsami - CSCA Buiucani -:- [ 1.85 | 3.20 | 3.70 ]

MONGOLIA: Premier League

10:00Athletic 220 - Deren -:-
13:00Khangarid - Falcons -:-

PARAGWAJ: Primera Division - Apertura

74'Nacional Asuncion - River Plate 1:1 [ 2.99 | 2.90 | 2.25 ]

PERU: Liga 1 - Apertura

18:00U. San Martin - Cajamarca -:- [ 3.15 | 3.15 | 2.15 ]
20:15Carlos Mannucci - U. de Deportes -:- [ 3.70 | 3.30 | 1.90 ]
22:00Grau - Dep. Municipal -:- [ 2.85 | 3.10 | 2.35 ]
22:30AD Cantolao - Huancayo -:- [ 3.00 | 3.20 | 2.20 ]

PORTUGALIA: LigaPro

19:00Feirense - Casa Pia -:- [ 1.25 | 5.10 | 11.00 ]
19:00Vizela - Covilha -:- [ 2.40 | 3.10 | 2.88 ]
21:00Varzim - Arouca -:- [ 1.98 | 3.00 | 4.00 ]

PORTUGALIA: Liga Revelacao U23

12:00Estoril U23 - Maritimo U23 -:-
18:00Academica U23 - Boavista U23 -:-
18:00Belenenses U23 - Portimonense U23 -:-

ROSJA: Liga Juniorów

12:00Arsienał Tuła U19 - Chertanovo M. U19 -:-

RUMUNIA: Liga 2

18:00U. Cluj - Unirea Slobozia -:- [ 1.35 | 4.50 | 8.50 ]

RUMUNIA: Puchar

15:30Agricola Borcea - Inainte Modelu -:-
15:30Bacau - Ceahlaul -:-
15:30Bisnov - Dumbravita -:-
15:30Braila - Viitorul Ianca -:-
15:30Crisul Chisineu Cris - Soimii Lipova -:-
15:30Cugir - Viitorul Selimbar -:-
15:30Daesti - Horezu -:-
15:30FC Pucioasa - Moreni -:-
15:30Ghiroda - FC Hunedoara -:-
15:30Husi - Liesti -:-
15:30Industria Galda - Alba Iulia -:-
15:30Metalul Buzau - CS Blejoi -:-
15:30Olimpic Zarnesti - SR Brasov -:-
15:30Otelul - CSM Focsani -:-
15:30Pascani - Miroslava -:-
15:30Recolta Dorolt - Faurei -:-
15:30Sanmartin - Luceafarul Oradea -:-
15:30Sighetu Marmatiei - Simleul Silvaniei -:-
15:30Somuz Falticeni - Bucovina Radauti -:-
15:30Sporting Rosiori - Alexandria -:-
15:30Steaua Bucuresti - Popesti Leordeni -:-
15:30Teuz Cermei - Progresul Pecica -:-
15:30Tunari - Afumati -:-
15:30Unirea Bascov - Vedita Colonesti -:-
15:30Unirea Dej - Bistrita -:-
15:30Unirea Ungheni - Odorheiu -:-
15:30V. Cumpana - Axiopolis Cernavoda -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

21:15Cosmos - Tre Fiori -:-

SŁOWACJA: Fortuna liga

19:00Sered - Trencin -:- [ 2.80 | 3.45 | 2.40 ]

SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 1

20:00Vevey - Olympique de Geneve -:-

SZWECJA: Superettan

19:00Norrby - Sundsvall -:- [ 2.55 | 3.30 | 2.55 ]

ŚWIAT: Mecze Towarzyskie

17:00Francja U17 - Szwajcaria U17 -:-
17:00OdwołaneSzwajcaria U18 - Gruzja U18 -:-

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

14:00Eastleigh (Eng) - Havant & W (Eng) -:-
18:00Keith (Sco) - Elgin (Sco) -:-
20:00Algeciras (Esp) - Ceuta (Esp) -:-
20:00H&W Welders (Nir) - Glenavon (Nir) -:-
20:30Airdrieonians (Sco) - Albion Rovers (Sco) -:-
20:30Alloa (Sco) - Stranraer (Sco) -:-
20:30Bangor FC (Nir) - Portadown (Nir) -:-
20:30Hereford (Eng) - Solihull Moors (Eng) -:-
20:45Bath (Eng) - Yeovil (Eng) -:-
20:45Bedford (Eng) - Hemel Hempstead (Eng) -:-
20:45Dagenham & Red. (Eng) - Concord (Eng) -:-
20:45Dartford (Eng) - Dover (Eng) -:-
20:45Hampton & Richmond (Eng) - Sutton (Eng) -:-
20:45OdwołaneHemel Hempstead (Eng) - Wealdstone (Eng) -:-
20:45Slough (Eng) - Aldershot (Eng) -:-

UKRAINA: Druha Liga

15:00Mykolaiv 2 - MFC Metałurh -:-

UKRAINA: Youth League

14:00Ruch Lwów U21 - Szachtar U21 -:-

URUGWAJ: Segunda Division

17:15Juventud - Atenas -:-
19:30Villa Teresa - Central Esp. -:-
21:45Sud America - Rampla Juniors -:-

USA: NISA - Sezon jesień

23:00Michigan Stars - Detroit -:-
02:00Oakland Roots - New Amsterdam -:-
23:00California Utd. - New York Cosmos -:-

UZBEKISTAN: Super League

15:00Bunyodkor - AGMK -:- [ 2.40 | 3.00 | 2.77 ]
16:00Qizilqum - Mashal Muborak -:- [ 2.30 | 3.25 | 2.67 ]

WIETNAM: National League Women

11:00Ho Chi Minh City 2 K - Ho Chi Minh K -:-
11:00Phong Phu Ha Nam K - Thai Nguyen K -:-
13:30Ha Noi 2 K - Ha Noi K -:-
13:30Son La K - TKS Viet Nam K -:-

WŁOCHY: Puchar Włoch

14:30Sudtirol - Latte Dolce -:-
20:30Ternana - AlbinoLeffe -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.FlashScore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona FlashScore.pl z powodów technicznych.