Piłka nożna » 17.05.2024 » Kursy
Obstawiaj z komórki w eFortuna.pl!
Kursy dostarcza eFortuna.pl - Postaw teraz!
POLSKA: PKO BP Ekstraklasa
18:00Stal Mielec - Pogoń Szczecin 0:0 [ 4.10 | 4.30 | 1.78 ]20:30Górnik Zabrze - Puszcza Niepołomice 1:1 [ 1.78 | 3.95 | 4.40 ]
POLSKA: Fortuna 1 Liga
18:00Znicz Pruszków - Wisła Płock 2:1 [ 3.80 | 3.60 | 1.96 ]20:30Resovia Rzeszów - Motor Lublin 1:3 [ 3.45 | 3.60 | 2.07 ]
WŁOCHY: Serie A
20:45Fiorentina - Napoli 2:2 [ 2.07 | 3.50 | 3.50 ]ALBANIA: Super Liga - Play Offy
20:00Partizani - Skenderbeu 1:0 [ 1.65 | 3.70 | 4.30 ]ALGIERIA: Dywizja 1
17:00PrzełożoneBen Aknoun - Setif -:-17:00PrzełożoneChlef - JS Kabylie -:-
17:00PrzełożoneConstantine - Oran -:-
17:00PrzełożoneEl Bayadh - Biskra -:-
17:00PrzełożoneMagra - Paradou -:-
17:00PrzełożoneMC Algier - Belouizdad -:-
17:00PrzełożoneSaoura - USM Algier -:-
17:00PrzełożoneUS Souf - Khenchela -:-
18:00Ben Aknoun - Biskra 2:1 [ 1.64 | 3.40 | 5.80 ]
18:00Chlef - Khenchela 4:1 [ 1.53 | 3.75 | 6.20 ]
18:00Constantine - Belouizdad 1:1 [ 2.17 | 3.05 | 3.40 ]
18:00El Bayadh - JS Kabylie 1:1 [ 1.82 | 3.05 | 5.00 ]
18:00Oran - Setif 4:1 [ 1.48 | 3.90 | 6.80 ]
18:00Saoura - Paradou 2:1 [ 1.61 | 3.55 | 5.80 ]
18:00US Souf - Magra 0:2 [ 12.00 | 6.40 | 1.19 ]
19:00MC Algier - USM Algier 1:0 [ 1.60 | 3.40 | 6.20 ]
ALGIERIA: U21 League
11:00Oran U21 - Setif U21 0:218:00Constantine U21 - Belouizdad U21 2:1
AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Libertadores - Runda grupowa
00:00Fluminense (Bra) - Cerro Porteno (Par) 2:1 [ 1.64 | 3.45 | 5.60 ]00:00Rosario (Arg) - Caracas (Ven) 4:1 [ 1.22 | 5.40 | 13.00 ]
00:00U. de Deportes (Per) - Botafogo RJ (Bra) 0:1 [ 2.65 | 3.05 | 2.70 ]
02:00San Lorenzo (Arg) - Liverpool M. (Uru) 3:2 [ 1.57 | 3.55 | 6.20 ]
02:00Sao Paulo (Bra) - Barcelona SC (Ecu) 0:0 [ 1.38 | 4.30 | 8.00 ]
AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Sudamericana - Runda grupowa
00:00Racing Club (Arg) - Coquimbo (Chi) 3:0 [ 1.33 | 5.00 | 8.00 ]02:00Cruzeiro (Bra) - U. Calera (Chi) 1:0 [ 1.19 | 6.00 | 14.00 ]
02:00Sp. Luqueno (Par) - Bragantino (Bra) 2:3 [ 4.50 | 3.50 | 1.75 ]
04:00U. Catolica (Ecu) - Alianza (Col) 0:0 [ 1.15 | 7.00 | 16.00 ]
ANGLIA: Championship - Play Offy
21:00Southampton - West Brom 3:1 [ 1.71 | 3.70 | 4.80 ]ANGLIA: Professional Development League - Play Offy
20:00Millwall U21 - Birmingham U21 1:2aet [ 1.64 | 3.70 | 4.30 ]ARABIA SAUDYJSKA: Pierwsza liga
18:15Damac - Al Feiha 1:1 [ 2.42 | 3.65 | 2.55 ]20:00Al Nassr Riyadh - Al-Hilal 1:1 [ 2.55 | 3.90 | 2.31 ]
20:00Al-Ettifaq - Al Akhdoud 1:1 [ 1.89 | 4.10 | 3.30 ]
ARGENTYNA: Primera Nacional
20:30Gimnasia y Tiro - Temperley 0:2 [ 1.95 | 2.95 | 4.40 ]ARGENTYNA: Primera B - Apertura
20:30Argentino de Quilmes - UAI Urquiza 3:1 [ 1.52 | 3.60 | 6.20 ]ARGENTYNA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
19:00Ezeiza - Juventud de Bernal 3:2ARGENTYNA: Primera A Women - Apertura
16:00San Lorenzo K - Newells Old Boys K 1:2 [ 1.75 | 3.40 | 4.10 ]20:00Banfield K - Social Atletico Television K 1:2 [ 2.38 | 3.10 | 2.70 ]
AUSTRALIA: NPL NSW
11:30Sydney FC U23 - Sydney Olympic 1:3 [ 5.00 | 4.80 | 1.46 ]12:00Central Coast Mariners U23 - Rockdale Ilinden 1:2 [ 8.80 | 6.60 | 1.21 ]
AUSTRALIA: NPL South Australia
12:00Modbury - Campbelltown City 0:1 [ 3.00 | 3.70 | 2.07 ]12:00Para - South Adelaide 3:0
AUSTRALIA: NPL Victoria
11:30Melbourne Knights - South Melbourne 0:1 [ 4.60 | 4.20 | 1.57 ]11:45Dandenong City - Avondale FC 0:1 [ 5.60 | 4.80 | 1.42 ]
12:30Moreland City - Green Gully 2:1 [ 3.75 | 3.80 | 1.79 ]
AUSTRALIA: NPL Western Australia
13:00Olympic Kingsway - Inglewood 3:1 [ 1.11 | 9.00 | 14.00 ]13:00Perth SC - Bayswater City 3:3 [ 2.26 | 3.80 | 2.60 ]
AUSTRALIA: NSW League One
12:00Nepean - Rydalmere Lions 1:3AUSTRALIA: Victoria Premier League
12:30Bentleigh - Langwarrin 1:212:30Preston Lions - Bulleen 3:2
AUSTRALIA I OCEANIA: OFC Liga Mistrzów
06:00Pirae (Tah) - Ifira Black Bird (Van) 5:100:00Hekari United (Pap) - Rewa (Fij) 2:3
AUSTRIA: 2. Liga
18:10Amstetten - Liefering 1:1 [ 3.80 | 4.20 | 1.67 ]18:10Dornbirn - St. Polten 3:1 [ 2.16 | 3.60 | 2.80 ]
18:10First Vienna - Kapfenberg 4:2 [ 1.71 | 3.85 | 3.90 ]
18:10Horn - Floridsdorfer AC 2:3 [ 2.95 | 3.40 | 2.15 ]
18:10Lafnitz - Admira 1:3 [ 3.15 | 3.50 | 2.01 ]
18:10Leoben - Bregenz 2:0 [ 1.36 | 4.60 | 6.80 ]
18:10Ried - Sturm Graz (Am) 1:0 [ 1.16 | 7.20 | 10.00 ]
18:10Stripfing - Grazer 2:5 [ 4.10 | 3.85 | 1.67 ]
AUSTRIA: Liga Regionalna Wschód
19:30Favoritner - Leobendorf 1:1 [ 3.00 | 3.60 | 2.03 ]19:30SV Oberwart - Marchfeld 2:0 [ 2.80 | 3.65 | 2.14 ]
19:30TWL Elektra - Austria (Am) 3:3 [ 2.03 | 3.65 | 3.00 ]
20:00Drassburg - Ardagger 1:1 [ 2.18 | 3.25 | 3.00 ]
20:00Neusiedl - SK Rapid (Am) 0:4 [ 5.20 | 6.20 | 1.34 ]
AUSTRIA: Liga Regionalna Centralna
19:00Allerheiligen - Wolfsberger (Am) 0:2 [ 2.75 | 3.70 | 2.13 ]19:00Bad Gleichenberg - Union Gurten 3:0 [ 7.60 | 4.60 | 1.33 ]
19:00Deutschlandsberger - Voitsberg 4:0 [ 4.10 | 3.35 | 1.80 ]
19:00LASK (Am) - Ried (Am) 0:2 [ 1.76 | 4.20 | 3.40 ]
19:00SPG Wels - Gleisdorf 0:0 [ 1.40 | 5.00 | 5.40 ]
19:00Vocklamarkt - ASK Klagenfurt 2:1 [ 2.44 | 3.55 | 2.45 ]
19:00Weiz - Wallern/St Marienkirchen 4:0 [ 3.15 | 3.45 | 2.04 ]
AUSTRIA: Liga Regionalna Zachód
18:00Dornbirner SV - Kufstein 1:218:00Wolfurt - RW Rankweil 3:4
18:30Reichenau - Rothis 3:1
19:30Motz/Silz - Bischofshofen 1:4
AUSTRIA: Burgenland
19:00ASV Siegendorf - Kohfidisch 1:019:30Deutschkreutz - USVS Rudersdorf 9:0
19:30Parndorf - Bad Sauerbrunn 2:2
AUSTRIA: Karnten
17:15Bleiburg - SV Spittal 0:418:00Atus Velden - Atus Ferlach 0:1
18:30ATSV Wolfsberger - SAK Klagenfurt 0:1
19:00Lendorf - Kottmannsdorf 1:1
19:00SV Kraig - A. Klagenfurt (Am) 0:2
AUSTRIA: Niederosterreich
19:30Korneuburg - Retz 1:119:30Langenrohr - Waidhofen/Thaya 4:0
19:30Ortmann - St. Polten (Am) 4:1
19:30Schrems - Rohrbach 0:2
19:30SCU Kilb - Zwettl 4:0
AUSTRIA: Oberosterreich
18:00Dietach - SPG Wels II 2:018:30Mondsee - Schallerbach 3:3
19:00Edelweiss - Friedburg 3:2
19:00Micheldorf - Weisskirchen 2:3
19:00Perg - Oedt 1:4
19:30Ostermiething - St. Martin im Muhlreis 2:2
AUSTRIA: Salzburg
18:00Adnet - TSU Bramberg 0:418:00Eugendorf - Seekirchen 1:2
18:00SAK 1914 - Strasswalchen 1:0
18:00UFC Siezenheim - USK Anif 4:1
18:15Golling - Burmoos 1:3
19:00Puch - Thalgau 3:2
AUSTRIA: Steiermark
19:00Hartberg (Am) - SV Frauental 1:219:00Heiligenkreuz - Furstenfeld 1:1
19:00Ilzer SV - Kalsdorf 1:1
19:00SV Union Gnas - Stadtwerke Bruck/Mur 2:3
19:00SV Wildon - Hohenhaus Schladming 1:2
19:00UFC Fehring - Lebring 4:3
19:00Weinland Gamlitz - Koflach 4:5
AUSTRIA: Tirol - Grupa - awans
18:30FC Volders - Tirol (Am) 2:619:30Fugen - Ebbs 4:1
19:30Kitzbuhel - SK St. Johann 2:0
AUSTRIA: Tirol - Grupa spadkowa
18:00Innsbrucker AC - SC Kundl 3:018:30Vols - Kematen 0:0
19:30SV Worgl - Telfs 3:1
AUSTRIA: Vorarlberg
18:00Admira Dornbirn - Hochst 2:018:00FC Lustenau - Gofis 3:0
18:15Nenzing - A. Lustenau (Am) 0:1
AUSTRIA: Wien
18:00Mannsworth - Simmeringer 1:318:00Red Star-Penzing - Slovan HAC 5:1
18:00OdwołaneStammersdorf - Sportunion Mauer -:-
18:00Wienerberger - 1980 Wien 1:2
18:30WAF Brigittenau - Schwechat 3:1
AZERBEJDŻAN: Premier Liga
18:30Qarabag - Turan 4:3 [ 1.22 | 6.00 | 8.60 ]BANGLADESZ: Premier League
12:00Abahani Limited - Brothers U. 7:1 [ 1.06 | 8.60 | 24.00 ]12:00Mohammedan - Rahmatgonj MFS 3:3 [ 1.16 | 7.00 | 11.00 ]
12:00Sheikh Russel - Chittagong Abahani 1:1 [ 1.89 | 3.30 | 3.75 ]
BARBADOS: Premier League
01:00Wotton - Kickstart 1:303:00Barbados Soccer Academy - Ellerton FC 0:1
BELGIA: Jupiler League - Grupa Ligi Konferencji
20:45St. Truiden - Leuven 1:1 [ 2.31 | 3.55 | 3.00 ]BELGIA: Super League Women - Runda zwycięzców
20:30Genk K - Leuven K 2:5 [ 11.00 | 6.60 | 1.17 ]20:30Gent K - St. Liege K 0:2 [ 6.80 | 5.00 | 1.32 ]
BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha
17:55FK Słuck - Dynamo Brześć 1:4 [ 3.75 | 3.25 | 1.97 ]19:30BATE - Sławija Mozyrz 1:0 [ 3.10 | 3.45 | 2.13 ]
BIAŁORUŚ: Pierszaja liha
17:00FK Orsza - Ostrovets 1:1BRAZYLIA: Serie B
00:00CRB - Vila Nova 1:0 [ 1.78 | 3.30 | 4.60 ]BRAZYLIA: Paulista B - pierwsza runda
00:30Paulista - Barcelona SP 6:0BRAZYLIA: Tocantinense U20 - Play Offy
02:00Uniao E. U20 - Tocantinopolis U20 0:4BRAZYLIA: Brasileiro U20
00:00PrzełożoneFortaleza U20 - Internacional U20 -:-00:00Sao Paulo U20 - Cruzeiro U20 3:4
02:30Atletico-MG U20 - Flamengo U20 2:3
BRAZYLIA: Acreano U20
22:00Placido de Castro U20 - Santa Cruz U20 0:500:00Senador Guiomard U20 - Vasco da Gama AC U20 0:3
BRAZYLIA: Baiano U20
20:00Camacariense U20 - SSA U20 1:1BRAZYLIA: Capixaba U20 - Play Offy
20:00Rio Branco ES U20 - Porto Vitoria U20 0:2BRAZYLIA: Catarinense U20
20:00Avai U20 - Inter de Lages U20 5:020:00Brusque U20 - Barra FC U20 0:3
20:00Chapecoense-SC U20 - Figueirense U20 2:3
BRAZYLIA: Goiano U20 - Play Offy
20:30Aparecidense U20 - Trindade U20 2:220:30Guanabara City U20 - Atletico GO U20 2:1
20:30Jataiense U20 - Vila Nova U20 2:4
BRAZYLIA: Mineiro U20
22:00Minas Boca U20 - America Mineiro U20 0:5BRAZYLIA: Paranaense U20 - pierwsza runda
15:30Rolandia EC U20 - Rio Branco PR U20 1:220:00Operario U20 - Patriotas U20 2:0
20:30Iraty U20 - Apucarana SC U20 0:7
20:45Sao Joseense U20 - Athletico-PR U20 0:3
BRAZYLIA: Paulista U20 - pierwsza runda
20:00Aguai U20 - Guacuano U20 0:120:00Aster Itaqua U20 - Sao Caetano U20 0:2
20:00Botafogo SP U20 - Inter de Bebedouro U20 10:1
20:00CA Joseense U20 - Uniao Mogi U20 5:0
20:00CA Taquaritinga U20 - XV de Jau U20 0:9
20:00Corinthians U20 - Agua Santa U20 2:0
20:00Cosmopolitano Sports U20 - Independente SP U20 2:0
20:00Desportivo U20 - Ituano U20 0:2
20:00EC Sao Bernardo U20 - CA Juventus U20 0:1
20:00Elosport U20 - Comercial FC - Tiete U20 0:3
20:00Fernandopolis U20 - Tanabi U20 1:2
20:00Ferroviaria U20 - Rio Claro U20 5:1
20:00GE Osasco U20 - Osasco Audax U20 1:2
20:00Guarulhos U20 - Portuguesa U20 1:2
20:00Internacional de Limeira U20 - Rio Branco U20 2:1
20:00Marilia AC U20 - Tupa U20 2:2
20:00Mauaense U20 - Maua U20 1:2
20:00Metropolitano FC U20 - Capivariano U20 0:1
20:00Mirassol U20 - Jose Bonifacio EC U20 1:1
20:00Nacional SP U20 - Ibrachina U20 1:2
20:00Novorizontino U20 - Vocem U20 6:0
20:00Olimpia FC U20 - Rio Preto U20 1:0
20:00Paulinia FU U20 - SKA Brasil U20 1:1
20:00Pinda U20 - Uniao Suzano U20 0:1
20:00Ponte Preta U20 - Brasilis U20 2:1
20:00Porto Football U20 - Itapirense U20 1:2
20:00Presidente Prudente U20 - Gremio Prudente U20 1:3
20:00Referencia U20 - Clube Vital U20 0:0
20:00Santo Andre U20 - Portuguesa Santista U20 2:1
20:00Taubate U20 - Sao Jose EC U20 0:0
20:00Uniao Sao Joao U20 - Piracicaba U20 1:0
20:00Velo Clube U20 - Sao Carlos U20 2:1
BRAZYLIA: Brasileiro Women
20:00Botafogo RJ K - Avai Kindermann K 3:1 [ 1.31 | 4.80 | 7.80 ]00:00Santos K - Cruzeiro K 1:3 [ 4.90 | 4.00 | 1.54 ]
BUŁGARIA: Parva Liga - Grupa spadkowa
14:15Pirin Blagoevgrad - Etar 2:2 [ 1.34 | 4.60 | 7.80 ]16:45Lok. Sofia - Botev Vratsa 1:1 [ 2.05 | 3.20 | 3.45 ]
19:15Hebar - Beroe 0:1 [ 2.08 | 3.25 | 3.30 ]
BURKINA FASO: Premier League
18:00AS Douanes - Salitas 0:118:00Kozaf - Sonabel Ouagadougou 0:1
18:00Rahimo - Bobo-Dioulasso 2:2
CHINY: Super Liga
13:00Zhejiang Professional - Nantong Zhiyun 5:2 [ 1.44 | 4.70 | 5.80 ]13:35Cangzhou - Tianjin Jinmen Tiger 2:4 [ 3.65 | 3.65 | 1.88 ]
13:35Henan Songshan Longmen - Wuhan Three Towns 2:3 [ 2.05 | 3.25 | 3.55 ]
13:35Meizhou Hakka - Chengdu Rongcheng 1:4 [ 4.40 | 3.60 | 1.73 ]
14:00Changchun Yatai - Beijing Guoan 3:2 [ 3.70 | 3.55 | 1.90 ]
CHINY: FA Cup
09:30Shenzhen Juniors - Qingdao Red Lions 1:2 [ 2.85 | 2.95 | 2.44 ]09:30Taian Tiankuang - Foshan Nanshi 0:3
11:00Haikou Mingcheng - Jiangxi Lushan 1:4 [ 3.65 | 3.00 | 2.04 ]
13:00Dalian Kuncheng - Yunnan Yukun 0:2 [ 19.00 | 7.60 | 1.09 ]
13:30Rizhao Yuqi - Shanghai Jiading Huilong 2:0 [ 3.45 | 2.60 | 2.35 ]
CHORWACJA: HNL
18:00Istra 1961 - Varazdin 2:0 [ 2.11 | 3.15 | 3.45 ]CHORWACJA: Prva NL
15:50Dubrava - Bijelo Brdo 4:0 [ 2.17 | 3.25 | 2.95 ]CHORWACJA: Druga NL
17:30Jadran LP - Trnje 1:1 [ 1.50 | 4.00 | 5.10 ]19:00Karlovac - Marsonia 2:1 [ 1.25 | 5.00 | 9.00 ]
CZAD: Premiere Division - LPFN
16:45Aiglons - As Dgssie 1:016:45PrzełożoneElect Sport - Stars J. Talents -:-
CZECHY: CFL - Group A
17:30Taborsko akademie - Slavia Praga B 0:2 [ 4.06 | 4.00 | 1.47 ]18:00Pisek - Hostoun 2:2 [ 1.60 | 3.85 | 3.85 ]
CZECHY: CFL - Group B
17:00Teplice B - Jablonec B 4:218:00Ceska Lipa - Mlada Bolesław B 0:4 [ 1.90 | 3.90 | 2.54 ]
18:00Usti n. L. - Kolin 4:1 [ 1.35 | 3.70 | 6.04 ]
CZECHY: MSFL
17:00Blansko - Trzyniec 2:3 [ 3.88 | 3.75 | 1.60 ]17:00Zlinsko - Uhersky Brod 2:0 [ 1.50 | 4.15 | 3.80 ]
17:30Start Brno - Hodonin 1:1 [ 2.00 | 3.50 | 2.65 ]
18:00Hlucin - Karwina B 2:1 [ 1.70 | 4.00 | 3.21 ]
19:00SK Hranice - Frydlant n. O. 3:2 [ 1.67 | 3.65 | 3.61 ]
CZECHY: Dywizja B
19:00Chomutov - Hrebec 1:1 [ 1.25 | 4.45 | 6.60 ]CZECHY: Dywizja E
17:30HFK Olomouc - Sternberk 2:1 [ 2.56 | 3.35 | 2.05 ]CZECHY: Jihocesky KP
18:00Hluboka nad Vltavou - Jankov 6:0CZECHY: Jihomoravsky KP
18:00Mutenice - Boskovice - Letovice 0:4CZECHY: Kralovehradecky KP
18:00Horice - Jaromer 2:3CZECHY: Plzensky KP
18:00Chotikov - Rapid Plzen 0:1CZECHY: Stredocesky KP
19:00Porici n. S. - Velim 3:2CZECHY: Vysocina KP
18:00Bystrice n. Pern. - Nova Ves 0:3CZECHY: Zlinsky KP
18:00Luhacovice - Borsice 3:0DANIA: 1st Division - Grupa - awans
19:00Aalborg - Fredericia 1:0 [ 1.44 | 4.90 | 5.40 ]19:00Kolding - Hobro 2:1 [ 1.85 | 3.90 | 3.55 ]
19:00Vendsyssel - Sonderjyske 0:0 [ 3.70 | 4.10 | 1.76 ]
DANIA: 2nd Division - Grupa - awans
19:00AB Kopenhagen - Nykobing 1:1 [ 1.80 | 3.75 | 3.60 ]DANIA: Danish Cup Women
18:30Brondby K - Aarhus K 3:1DOMINIKANA: LDF
00:00Vega Real - Cibao 0:0DR KONGO: Ligue 1 - Grupa spadkowa
13:30US Panda - Simba 0:215:00Groupe Bazano - Tshinkunku 1:1
15:30Sanga Balende - Blessing 0:2
DŻIBUTI: Division 1
14:00Gendarmerie - CDC Q7 2:016:30Garde-Cotes - Hopital 1:0
18:30CF GR/SIAF - Dikhil 0:1
EKWADOR: Serie B
02:00Ind. Juniors - Manta 0:1 [ 1.51 | 3.70 | 6.00 ]ESTONIA: Esiliiga
17:00Harju JK Laagri - Levadia U21 4:2ETIOPIA: Premier League
14:00Hambericho Durame - Bahir Dar Kenema 0:217:00Dire Dawa - Ethiopian Insurance 0:5 [ 2.80 | 3.00 | 2.45 ]
EUROPA: All-Island Cup Women
20:45Linfield K - Lisburn Ladies K 6:0FINLANDIA: Veikkausliiga
17:00HJK - VPS 1:2 [ 1.86 | 3.65 | 3.90 ]17:00Oulu - Mariehamn 1:1 [ 2.00 | 3.45 | 3.60 ]
18:00SJK - Inter Turku 3:1 [ 2.47 | 3.55 | 2.60 ]
19:00Ilves - Haka 5:0 [ 2.05 | 3.65 | 3.25 ]
FINLANDIA: Ykkonen
17:30JJK Jyvaskyla - Atlantis 0:1 [ 2.70 | 3.65 | 2.19 ]FINLANDIA: Kakkonen - Grupa A
18:00NJS - JaPS 2 2:2 [ 1.49 | 4.20 | 5.20 ]18:00PPJ - Futura 2:1 [ 1.26 | 6.20 | 6.80 ]
FINLANDIA: Kakkonen - Grupa B
18:00P-Iirot Rauma - EBK 11:0FINLANDIA: Kansallinen Liiga Women
18:00PK-35 Vantaa K - HJK K 1:6 [ 8.60 | 6.40 | 1.21 ]FRANCJA: Ligue 2
20:45Angers - Dunkerque 0:0 [ 1.46 | 4.60 | 6.00 ]20:45Auxerre - Concarneau 4:1 [ 1.39 | 5.40 | 6.00 ]
20:45Bastia - Paris FC 1:1 [ 4.10 | 3.70 | 1.79 ]
20:45Bordeaux - Pau FC 3:2 [ 1.71 | 4.10 | 4.10 ]
20:45Caen - Valenciennes 3:0 [ 1.33 | 5.40 | 7.80 ]
20:45Grenoble - Amiens 1:3 [ 2.25 | 3.40 | 3.00 ]
20:45Guingamp - Laval 0:1 [ 1.71 | 3.80 | 4.50 ]
20:45Quevilly Rouen - St. Etienne 2:1 [ 4.80 | 4.30 | 1.59 ]
20:45Rodez - AC Ajaccio 2:0 [ 1.42 | 4.60 | 6.80 ]
20:45Troyes - Annecy 1:1 [ 2.46 | 3.80 | 2.50 ]
FRANCJA: 1 Dywizja - Kobiety - Play Offy
18:00Paris FC K - Reims K 2:1pen [ 1.32 | 4.90 | 6.80 ]21:00Lyon K - PSG K 2:1 [ 1.44 | 4.30 | 5.60 ]
GHANA: Pierwsza Liga
17:00Nations FC - Accra Lions 1:0 [ 1.68 | 3.15 | 5.20 ]GHANA: Division One League
17:00Accra Athletic - Akatsi All Stars 0:017:00Tamale City - Steadfast 3:4
17:00Techiman Heroes - VC Warriors 2:0
17:00Wa Suntaa - Maana 1:0
GRENADA: Premier Division
02:30St. John's - Mt. Rich 3:1GRUZJA: Liga 3
14:30Bakhmaro - Merani Martvili 0:014:30Borjomi - Merani Tbilisi 0:0
14:30Gonio - Betlemi 1:2
14:30Gori - Orbi 0:1
14:30Guria - Meshakhte Tkibuli 2:2
14:30Loco. Tbilisi 2 - Varketili 3:1
14:30Zestafoni - Gardabani 0:0
16:00Iberia 1999 2 - Matchakhela 1:1
GWINEA: Ligue 1
18:00Ashanti GB - Flamme Olympique 3:1HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture - 2nd Phase
23:00Tempete - Real Hope 0:2HISZPANIA: LaLiga2
20:30Mirandes - Elche 1:1 [ 3.25 | 3.20 | 2.22 ]HOLANDIA: Eredivisie - Spadek - Play Offy
20:00Roda - Breda 0:5 [ 1.74 | 4.00 | 4.40 ]IRAK: Stars League
15:00Al Karkh - Al Naft 0:017:15Baghdad - Naft Al-Basra 1:1
17:15Erbil - Al-Hudod 0:0
19:30Karbala - Al Shorta 1:2
IRLANDIA: Premier Division
20:45Drogheda - Galway 2:3 [ 2.95 | 3.35 | 2.26 ]20:45Dundalk - Shamrock Rovers 1:0 [ 5.40 | 4.10 | 1.55 ]
20:45Shelbourne - Waterford 1:0 [ 1.77 | 3.45 | 4.40 ]
20:45Sligo Rovers - Bohemians 0:3 [ 2.65 | 3.30 | 2.49 ]
20:45St. Patricks - Derry City 0:1 [ 2.90 | 3.20 | 2.38 ]
IRLANDIA: Dywizja 1
20:45Bray - Cork City 1:3 [ 4.00 | 3.10 | 1.89 ]20:45Cobh Ramblers - Treaty United 1:1 [ 2.22 | 3.20 | 2.95 ]
20:45UC Dublin - Finn Harps 3:3 [ 2.00 | 3.20 | 3.45 ]
20:45Wexford - Kerry 2:0 [ 1.56 | 3.90 | 4.90 ]
IRLANDIA: FAI Cup
20:45Wayside Celtic - Collinstown 2:1aetISLANDIA: Division 2
21:15Fjallabyggd - Kormakur/Hvot 0:321:15Haukar - Aegir 1:1 [ 1.94 | 3.90 | 3.05 ]
ISLANDIA: Puchar
21:15Fram - IH Hafnarfjordur 3:0 [ 1.03 | 14.00 | 19.00 ]21:30Afturelding - Valur 1:3 [ 6.20 | 5.00 | 1.37 ]
IZRAEL: 2 Liga - Grupa - awans
15:00Bnei Yehuda - Ramat Hasharon 2:0 [ 1.03 | 11.00 | 23.00 ]15:00Ironi Tiberias - Maccabi Jaffa 4:2 [ 1.35 | 4.80 | 6.60 ]
15:00Kiryat Shmona - M. Herzliya 5:0 [ 1.37 | 4.60 | 6.60 ]
15:00Nof Hagalil - Hapoel Umm al-Fahm 2:1 [ 1.37 | 4.70 | 6.20 ]
IZRAEL: 2 Liga - Grupa spadkowa
15:00H. Akko - H. Kfar Saba 0:1 [ 3.75 | 3.35 | 1.86 ]15:00H. Ironi Rishon - Hap. Ramat Gan 2:1 [ 2.70 | 3.10 | 2.45 ]
15:00MS Kafr Qasim - Ihud Bnei Shfaram 8:4 [ 1.39 | 4.20 | 7.00 ]
15:00Nes Tziona - Hapoel Afula 0:2 [ 2.40 | 3.20 | 2.70 ]
KAZACHSTAN: First Division
13:00Arys - Okzhetpes 2:0 [ 3.40 | 2.85 | 2.20 ]13:00Kairat Almaty 2 - FK Kyran 10:1
KENIA: Super League
11:00Mathare Utd. - Kibera 3:214:00Darajani Gogo - Nairobi United 1:3
KOLUMBIA: Copa Colombia
02:30PrzełożoneReal Cartagena - Envigado -:- [ 2.13 | 3.35 | 3.10 ]KONGO: Ligue 1
14:00Diables Noirs - Vegas 1:216:30JS Talangai - AS BNG 1:1
KOREA POŁUDNIOWA: K3 League
08:00Daejeon Korail - Yeoju Citizen 3:1 [ 1.60 | 3.45 | 5.40 ]KOSTARYKA: Primera División - Clausura - Play Offy
03:00San Carlos - Saprissa 0:1 [ 3.10 | 3.40 | 2.07 ]KUWEJT: Pierwsza Liga - Grupa spadkowa
18:10Al Jahra - Khaitan 0:1 [ 4.50 | 4.20 | 1.54 ]18:10Al Shabab - Kazma SC 0:2 [ 3.30 | 3.65 | 1.90 ]
LIBAN: Pierwsza Liga - Runda przegranych
15:00Al Ahli Nabatiya - Al Ghazieh 0:3 [ 1.80 | 3.45 | 3.95 ]15:00Al Hikma - Tadamon 0:0 [ 1.75 | 3.50 | 4.20 ]
15:00Al Sahel - Tripoli 0:1 [ 2.65 | 3.50 | 2.29 ]
LITWA: A Lyga
18:00Dainava Alytus - Suduva 0:1 [ 2.70 | 2.65 | 2.90 ]LITWA: I Lyga
17:00Babrungas - Nevezis Kedainiai 1:118:00Neptunas - Tauras 2:1 [ 1.80 | 3.50 | 3.85 ]
ŁOTWA: Puchar Łotwy
19:00Sports United/Cesis - Rigas Futbola Skola 0:1219:45DSVK Traktors - Plavinas 1:2
20:15Lielupe - Valka 5:1
MALEZJA: Super Liga
15:00Kelantan DNFC - Sabah 2:3 [ 4.10 | 4.30 | 1.62 ]MAURITIUS: Super League
16:30AS Vacoas - Petite Riviere 0:1MEKSYK: Liga MX - Clausura - Play Offy
05:00Monterrey - Cruz Azul 0:1 [ 2.05 | 3.50 | 3.40 ]MEKSYK: Liga MX U23 - Clausura - Play Offy
02:30Pachuca U23 - Necaxa U23 0:0 [ 1.53 | 3.80 | 5.20 ]MOŁDAWIA: Super Liga - Spadek - Play Offy
16:00Saxan Gagauz Yeri - Iskra Ribnita 4:016:00Victoria - Univer Comrat 3:0
NIEMCY: Liga Regionalna Północ
19:30Spelle-Venhaus - Hamburger SV II 2:6 [ 6.00 | 5.00 | 1.36 ]NIEMCY: Liga Regionalna Bawaria
18:30Turkgucu Munchen - Memmingen 0:1 [ 4.00 | 4.30 | 1.62 ]NIEMCY: Oberliga NOFV-Nord
19:00Lichtenberg - Mahlsdorf 1:019:30Furstenwalde - TB Berlin 0:2
19:30Tasmania Berlin - Hertha Zehlendorf 2:2
NIEMCY: Oberliga Hamburg
19:00Alsterbruder - Sasel 0:119:00Altona - Suderelbe 2:0
19:00Dassendorf - TSV Buchholz 08 4:2
19:00ETSV Hamburg - Duneberg 7:1
19:00Harksheide - Wandsbeker Concordia 2:2
19:00Niendorfer TSV - Paloma 2:2
19:00Rugenbergen - HEBC Hamburg 1:1
19:00Turkiye Wilhelmsburg - Tornesch 7:0
19:00Victoria Hamburg - Halstenbek-Rellingen 4:1
NIEMCY: Oberliga Niedersachsen
19:00Rotenburger - Hildesheim 3:019:30BSV Rehden - Meppen II 1:2
19:30Egestorf-Langreder - Delmenhorst 2:2
NIEMCY: Oberliga Westfalen
19:15Gievenbeck - Brunninghausen 2:1NIEMCY: Oberliga Hessen
18:30Giessen - RW Walldorf 2:118:30Hunfelder - VfB Marburg 2:0
19:00Hanauer SC - Hanau 5:1
20:00Friedberg - Fernwald 3:1
NIEMCY: Oberliga Mittelrhein
19:00Bonn-Endenich 08 - Bonner 1:2NIGER: Super Ligue
17:30ASFAN - Akokana 5:117:30ASGNN - Urana 0:0
PARAGWAJ: Primera Division - Apertura
23:30Ameliano - Sportivo Trinidense 0:2 [ 2.43 | 3.20 | 2.80 ]PARAGWAJ: Division Intermedia
20:30Colegiales - Recoleta 2:4PERU: Liga 1 - Apertura
21:30Grau - Cusco 4:0 [ 1.66 | 3.60 | 4.90 ]PERU: Liga 2
20:15U. San Martin - Dep. Municipal 2:2 [ 2.75 | 2.85 | 2.55 ]PERU: Liga Women
17:30Dep. Municipal K - Ayacucho K 1:022:30Cesar Vallejo K - AD Cantolao K 0:0
POLSKA: II Liga
16:00Radunia Stężyca - Stal Stalowa Wola 0:2 [ 2.90 | 3.60 | 2.25 ]20:30GKS Jastrzębie - Wisła Puławy 0:0 [ 2.25 | 3.65 | 2.85 ]
POLSKA: III Liga - Grupa III
17:00Warta Gorzów - Rekord Bielsko-Biała 2:2 [ 3.27 | 4.00 | 1.80 ]PORTUGALIA: Liga Portugal
19:45Famalicao - Casa Pia 1:2 [ 1.57 | 4.40 | 5.40 ]21:45Rio Ave - Benfica 1:1 [ 7.00 | 5.40 | 1.38 ]
PORTUGALIA: Liga Portugal 2
19:00Benfica B - FC Porto B 5:2 [ 2.25 | 3.70 | 2.65 ]19:00Ferreira - Os Belenenses 2:1 [ 1.90 | 3.65 | 3.45 ]
PORTUGALIA: Taca Revelacao U23
16:00Braga U23 - Famalicao U23 1:019:00Estoril U23 - Torreense U23 3:2
ROSJA: Liga Juniorów
12:00F Woroneż U19 - Zenit U19 0:112:00FK Strogino Moscow U19 - Lok. Moskwa U19 1:3
12:00Samara U19 - Bałtika U19 3:3
14:00Din. Moskwa U19 - Ural U19 1:1
14:00Kazań U19 - UOR 5-Yegoryevsk U19 1:0
14:00Konoplev Academy U19 - Krasnodar U19 4:2
16:00FK Orenburg U19 - FK Rostów U19 0:1
16:00Nizhny Novgorod U19 - Akhmat Grozny U19 4:0
16:00Soczi U19 - Sp. Moskwa U19 1:1
18:00CSKA Moskwa U19 - Chertanovo M. U19 5:1
RUMUNIA: Liga 1 - Baraż o utrzymanie
19:00Botosani - Mioveni 1:0 [ 1.47 | 4.10 | 6.90 ]RUMUNIA: Liga 3 - Seria 1 - Grupa spadkowa
17:00Aerostar - Somuz Falticeni 0:1RUMUNIA: Liga 3 - Seria 3 - Grupa - awans
17:00Agricola Borcea - Afumati 0:017:00Calarasi - LPS HD Clinceni 3:2 [ 1.60 | 4.30 | 3.95 ]
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 3 - Grupa spadkowa
17:00Inainte Modelu - Recolta Gh. Doja 3:1 [ 1.33 | 5.00 | 6.30 ]RUMUNIA: Liga 3 - Seria 4 - Grupa spadkowa
13:00Muscel - FC Pucioasa 4:2 [ 1.90 | 3.25 | 3.60 ]RUMUNIA: Liga 3 - Seria 5 - Grupa - awans
17:00Cetate Rasnov - Campulung 1:0RUMUNIA: Liga 3 - Seria 5 - Grupa spadkowa
17:00Sepsi Sf. Gheorghe 2 - Targu Secuiesc 2:0 [ 1.95 | 3.55 | 3.15 ]RUMUNIA: Liga 3 - Seria 6 - Grupa - awans
17:00Ramnicu Valcea - Viitorul Daesti 1:417:00Vedita Colonesti - Cetatea 0:3 [ 2.30 | 3.50 | 2.55 ]
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 6 - Grupa spadkowa
17:00Unirea Bascov - Sporting Rosiori 1:0 [ 2.10 | 3.75 | 2.70 ]RUMUNIA: Liga 3 - Seria 7 - Grupa spadkowa
13:00Jiul Petrosani - CS U Craiova 2 1:617:00Lupac - Gilortul Tg. Carbunesti 2:1
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 8 - Grupa spadkowa
17:00Avantul Periam - Soimii Lipova 2:0 [ 1.95 | 3.70 | 3.05 ]17:00Teuz Cermei - Progresul Pecica 1:2
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 9 - Grupa - awans
17:00Unirea Ungheni - Gloria 2018 Bistrita 2:2 [ 2.20 | 3.35 | 2.80 ]RUMUNIA: Liga 3 - Seria 9 - Grupa spadkowa
17:00Avantul Reghin - Unirea Alba-Iulia 3:1 [ 3.60 | 3.40 | 1.85 ]17:00Metalurgistul Cugir - Targu Mures 1898 3:2
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 10 - Grupa - awans
17:00Santandrei - CSM Zalau 2:1RUMUNIA: Liga 3 - Seria 10 - Grupa spadkowa
17:00Sanatatea Cluj - Victoria Carei 3:0 [ 1.70 | 3.60 | 4.10 ]SAN MARINO: Campionato Sammarinese - Play Offy
20:45La Fiorita - Cosmos 2:0 [ 2.24 | 3.20 | 2.90 ]SAO TOME I PRINCIPE: Campeonato Nacional
17:00Przełożone6 de Setembro - UDRA -:-SERBIA: Super Liga - Grupa mistrzowska
18:30Cukaricki - Partizan 0:1 [ 2.41 | 3.60 | 2.46 ]18:30Mladost - TSC 2:0 [ 5.80 | 4.60 | 1.41 ]
SERBIA: Srpska Liga - Belgrade
14:00Studentski Grad - Teleoptik 1:014:00Usce - Torlak 3:0
17:00BASK - Zvezdara 3:0
SERBIA: Srpska Liga - East
17:00Trayal Krusevac - Djerdap 4:1SIERRA LEONE: Premier League
18:15Bhantal - Wilberforce Strikers 0:018:15Luawa - Old Edwardians 2:1
18:15PrzełożoneOld Edwardians - Real Republicans -:-
SINGAPUR: Premier League
13:45Geylang - Tampines 4:4 [ 4.50 | 4.90 | 1.54 ]SŁOWACJA: 2. liga
17:00D. Kubin - Komarno 4:3 [ 5.10 | 3.90 | 1.54 ]17:00FK Humenne - Presov 2:0 [ 5.70 | 4.30 | 1.44 ]
17:00L. Mikulas - Spisska Nova Ves 5:0 [ 1.41 | 4.80 | 5.50 ]
17:00Petrzalka - Zilina B 5:1 [ 1.45 | 4.20 | 5.70 ]
17:00Povazska Bystrica - Myjava 1:2 [ 2.10 | 3.45 | 2.96 ]
17:00Puchov - Slovan Bratysława B 2:2 [ 1.72 | 3.90 | 3.80 ]
17:00Samorin - Malzenice 2:0 [ 1.59 | 4.15 | 4.30 ]
17:00Trebisov - Pohronie 0:3 [ 2.19 | 3.75 | 2.62 ]
SŁOWACJA: 4. liga - Bratislava
17:00Modra - Ivanka pri Dunaji 0:119:00MSK Senec - D. Luzna 2:0
SŁOWENIA: 3. SNL - East
18:00Krsko - Hajdina 3:0SŁOWENIA: 3. SNL - West
18:00Dren Vrhnika - Ljubljana Svoboda 3:1SŁOWENIA: 1. SZNL Women - Grupa mistrzowska
17:00Mura K - ZNK Ljubljana K 1:0SOMALIA: National league
14:30Gaadiidka - Kigs 4:1SZKOCJA: Premiership - Baraż o utrzymanie
20:45Raith - Partick Thistle 2:2pen [ 2.01 | 3.55 | 3.60 ]SZKOCJA: League One - Spadek - Play Offy
20:30Spartans - Dumbarton 2:2 [ 2.27 | 3.50 | 2.75 ]SZWAJCARIA: Challenge League
20:15Aarau - Wil 0:4 [ 2.60 | 3.50 | 2.38 ]20:15Bellinzona - Sion 0:2 [ 7.40 | 4.80 | 1.34 ]
20:15Schaffhausen - Baden 2:2 [ 1.42 | 4.60 | 6.00 ]
20:15Thun - Vaduz 6:3 [ 1.47 | 4.60 | 5.20 ]
20:15Xamax - Nyonnais 4:0 [ 2.06 | 3.50 | 3.05 ]
SZWECJA: Superettan
19:00Gefle - Sundsvall 1:0 [ 2.19 | 3.20 | 3.10 ]19:00Trelleborg - Helsingborg 0:0 [ 2.60 | 3.15 | 2.60 ]
19:00Utsikten - Öster 1:1 [ 3.05 | 3.25 | 2.19 ]
SZWECJA: Dywizja 1 - Norra
19:00FBK Karlstad - Hammarby TFF 0:1 [ 3.85 | 3.75 | 1.74 ]SZWECJA: Dywizja 1 - Södra
19:00Rosengard - Olympic 2:0 [ 1.76 | 3.80 | 3.75 ]SZWECJA: Division 2 - Norra Götaland
19:00Herrestads AIF - Ahlafors IF 2:019:30Kongahalla - Vanersborgs IF 3:0
19:30Vanersborgs FK - IFK Skovde 1:2
SZWECJA: Dywizja 2 - Norra Svealand
20:00Farsta - Osteraker IFK 1:2SZWECJA: Dywizja 2 - Södra Götaland
19:00IFK Hassleholm - Lodde 0:019:00IFK Karlshamn - Karlskrona 2:1
SZWECJA: Dywizja 2 - Västra Götaland
19:00Lindome - Frölunda 3:3ŚWIAT: Mecze towarzyskie
21:00Kostaryka U16 - Belize U16 3:0ŚWIAT: Mecze towarzyskie - Kobiety
11:00Finlandia U16 K - Włochy U16 K 2:316:00Słowacja U16 K - Serbia U16 K 1:2
TADŻYKISTAN: Wyszejszaja Liha
14:00Panjsher - Khosilot Parkhar 0:017:00CSKA Pomir Dushanbe - Khujand 0:0
TAJLANDIA: Thai League 1
14:00Police Tero - Bangkok Utd 3:0 [ 7.40 | 5.20 | 1.29 ]TANZANIA: Ligi Kuu Bara
15:00Dodoma Jiji - Simba 0:1 [ 6.20 | 3.65 | 1.50 ]TUNEZJA: Puchar
15:30Gafsa - Stade Tunisien 1:6 [ 3.55 | 3.25 | 1.95 ]15:30Korba - Club Africain 1:2 [ 5.60 | 3.55 | 1.56 ]
15:30OC Kerkennah - Marsa 0:2
TURCJA: Super Lig
16:00Istanbulspor - Sivasspor 1:3 [ 2.99 | 3.55 | 2.18 ]19:00Antalyaspor - Adana Demirspor 2:1 [ 1.78 | 3.85 | 3.85 ]
TURCJA: 2. Lig Play Offs
14:30Igdir FK - 24 Erzincanspor 3:1 [ 1.48 | 4.00 | 5.60 ]14:30Trabzon FK - Yeni Mersin Idmanyurdu 2:1 [ 1.80 | 3.50 | 3.85 ]
UKRAINA: Druha Liga
11:00Real Pharma - Nyva Vinnytsya 0:4UKRAINA: Championship Women - Grupa spadkowa
11:00Veres-Rivne K - Dnipro-1 K 0:2URUGWAJ: Segunda Division
00:00La Luz - Montevideo City 0:1 [ 3.65 | 3.10 | 2.00 ]USA: USL League Two
01:00Brooke House - Florida Elite 1:204:00Southern California - Ventura 0:1
21:00Southern Soccer Academy - Asheville City 0:5
UZBEKISTAN: Pro Liga
14:00Dostlik Tashkent - Aral 1:315:00Xorazm Urganch - Olimpik-Mobiuz 0:2
WĘGRY: OTP Bank Liga
20:30Mezokovesd - MTK Budapest 1:1 [ 2.90 | 3.80 | 2.12 ]WIETNAM: V.League 1
13:00Binh Duong - Cong An 4:1 [ 3.05 | 3.40 | 2.18 ]13:00Hong Linh Ha Tinh - Ho Chi Minh 2:1 [ 2.02 | 3.25 | 3.65 ]
13:00Thanh Hoa - Quang Nam 3:1 [ 1.68 | 3.75 | 4.60 ]
14:15Hanoi FC - Gia Lai 2:0 [ 1.45 | 4.30 | 6.40 ]
WIETNAM: National League Women
11:00Ha Noi K - Ho Chi Minh City 2 K 3:011:00TKS Viet Nam K - Thai Nguyen K 0:0
WŁOCHY: Serie B - Play Offy
20:30Palermo - Sampdoria 2:0 [ 2.39 | 3.10 | 3.05 ]WŁOCHY: Primavera 1
15:00Monza U19 - Lecce U19 1:5 [ 2.40 | 3.35 | 2.60 ]17:00Fiorentina U19 - Sampdoria U19 2:2 [ 1.70 | 3.80 | 4.00 ]
ZEA: Presidents Cup
17:30Al Wasl - Al Nasr 4:0 [ 1.75 | 3.70 | 3.90 ]Obstawiaj z komórki w eFortuna.pl!
Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »
m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.