REFRESH

Piłka nożna » Dzisiaj » Wszystkie mecze

ALBANIA: First Division - Grupa - awans

15:00Korabi Peshkopi - Burreli -:-
15:00Vora - Din. Tirana -:-

ALGIERIA: Coupe de la Ligue

PrzerwaBelouizdad - Magra 0:0
PrzerwaJS Kabylie - Hussein Dey 0:0
PrzerwaSaoura - Skikda 2:0
PrzerwaSetif - Tlemcen 1:1
PrzerwaUSM Algier - MC Algier 1:0

ANDORA: Primera Divisió - Grupa mistrzowska

16:30Atletic Escaldes - Sant Julia -:-
16:30Inter Escaldes - FC Santa Coloma -:-

ANDORA: Primera Divisió - Grupa spadkowa

11:30Carroi - UE Santa Coloma -:-
11:30UE Engordany - Penya -:-

ANGLIA: Premier League

13:00Wolves - Brighton -:-
15:05Aston Villa - Manchester Utd -:-
17:30West Ham - Everton -:-
20:00Arsenal - West Brom -:-

ANGLIA: League One

13:00Blackpool - Bristol Rovers -:-
13:00Charlton - Hull -:-
13:00Crewe - Shrewsbury -:-
13:00Doncaster - Peterborough -:-
13:00Gillingham FC - Plymouth -:-
13:00Ipswich - Fleetwood -:-
13:00Lincoln - Wimbledon -:-
13:00Milton Keynes - Rochdale -:-
13:00Oxford Utd - Burton -:-
13:00Portsmouth - Accrington -:-
13:00Sunderland - Northampton -:-
13:00Wigan - Swindon -:-

ANGLIA: Women’s Super League

15:30Arsenal K - Aston Villa K -:-
15:30Birmingham K - Tottenham K -:-
15:30Brighton K - Bristol City K -:-
15:30Chelsea K - Reading K -:-
15:30Manchester Utd K - Everton K -:-
15:30West Ham K - Manchester City K -:-

ANGOLA: Girabola League

16:00Ferroviario do Huambo - Sagrada -:-
16:00Santa Rita - Progresso -:-
16:30Desportivo Huila - Cuando Cubango -:-
17:00Wiliet - Primeiro de Agosto -:-

ARGENTYNA: Copa de la Liga Profesional

70'Patronato - Boca Juniors 0:0
15:00Arsenal Sarandi - Central Cordoba -:-
17:10Argentinos Jrs - Estudiantes -:-
19:30Platense - Rosario -:-
19:30Racing Club - San Lorenzo -:-
19:30River Plate - Aldosivi -:-
23:00Colon - Union Santa Fe -:-
23:00Huracan - Independiente -:-
23:00Lanus - Talleres Cordoba -:-

ARGENTYNA: Primera Nacional

19:00Gimnasia Jujuy - Barracas Central -:-
20:00Almagro - San Martin S.J. -:-
20:00Santamarina - Villa Dalmine -:-
20:30Agropecuario - CA Estudiantes -:-
20:30Temperley - Atletico Atlanta -:-
23:00Estudiantes Rio Cuarto - Chacarita Juniors -:-

ARGENTYNA: Torneo Federal

20:00Sol de Mayo - Juventud Unida Universitario -:-
20:30Ciudad Bolivar - Cipolletti -:-
20:30Deportivo Madryn - Sansinena -:-
20:30Douglas Haig - Boca Unidos -:-
20:30Olimpo - Desamparados -:-
20:30Racing Cordoba - Gimnasia y Tiro -:-
20:30Union Sunchales - Defensores Belgrano VR -:-
20:45Chaco For Ever - Sarmiento Resistencia -:-
21:00Club Sportivo Penarol - Villa Mitre -:-
21:00Gimnasia E.R. - CDJU Gualeguaychu -:-
21:00Huracan Las Heras - Camioneros Buenos Aires -:-
21:00Independiente Chivilcoy - Circulo Deportivo -:-
21:30Central Norte - Sportivo Belgrano -:-

ARGENTYNA: Primera B - Apertura

20:30Fenix - Comunicaciones -:-

ARGENTYNA: Primera C - Apertura

20:30Claypole - Club Lujan -:-
20:30Ituzaingo - Sportivo Italiano -:-
20:30Real Pilar - Midland -:-

ARGENTYNA: Primera D - Apertura

20:30Def. de Cambaceres - Liniers -:-
20:30Lugano - CSR Espanol -:-
20:30Puerto Nuevo - Deportivo Muniz -:-

ARGENTYNA: Primera A Women - Apertura

16:00Estudiantes K - Huracan K -:-
16:00Platense K - River Plate K -:-

ARMENIA: Pierwsza Liga

10:00Noah - Lori 3:0
15:00OdwołaneGandzasar - Shirak -:-

ARMENIA: First League

14:00Shirak 2 - Pyunik 2 -:-
14:00West Armenia - Ararat-Armenia 2 -:-

ARUBA: Division di Honor

00:00La Fama - Britannia -:-
02:00Caravel - Deportivo Nacional -:-
00:00Racing Club Aruba - Bubali -:-

AUSTRALIA: A-League

08:00PrzełożoneMacarthur FC - Wellington Phoenix -:-
08:05Melbourne City - Brisbane Roar -:-
10:10Perth Glory - Melbourne Victory -:-

AUSTRALIA: NPL ACT

07:00Gungahlin - Monaro Panthers -:-
07:00Tigers FC - Canberra Olympic -:-
07:00Tuggeranong Utd - West Canberra Wanderers -:-

AUSTRALIA: NPL Northern NSW

06:30Broadmeadow - Adamstown Rosebud -:-
06:30Edgeworth E. - Weston Workers -:-
08:30Maitland - Valentine -:-

AUSTRALIA: NPL NSW

06:30Wollongong Wolves - Sutherland -:-
07:00Northbridge Bulls FC - Druitt Town Rangers -:-
07:00Rockdale - Sydney U21 -:-
08:00Sydney Olympic - Blacktown -:-

AUSTRALIA: NPL Queensland

10:00Olympic FC - Brisbane Strikers -:-

AUSTRALIA: NPL Victoria

07:00Heidelberg - St Albans -:-
09:00Oakleigh - Dandenong -:-

AUSTRALIA: Australia Brisbane Premier League

09:00Centenary Stormers - The Lakes FC -:-

AUSTRIA: Tipico Bundesliga - Grupa mistrzowska

14:30LASK - Tirol -:-
14:30Sturm Graz - Salzburg -:-
17:00Rapid Wiedeń - Wolfsberger AC -:-

AUSTRIA: 2. Liga

10:30A. Klagenfurt - FC Juniors -:-

AUSTRIA: Bundesliga Women

12:00Sturm K - Vorderland K -:-

AZERBEJDŻAN: Premier Liga

16:00Zira - Gabala -:-
18:15Sabah Baku - Qarabag -:-

BELGIA: Jupiler League - Grupa Ligi Konferencji

16:00KV Mechelen - Oostende -:-

BENIN: Ligue 1 - Grupa mistrzowska

17:00Eternel - Ayema -:-
17:00AS Cotonou - Dragons -:-
17:00Dynamo Parakou - Damissa -:-
17:00Hodio - Bembereke -:-

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha

14:30Eniergietyk-BDU - Zhodino -:-
16:30Isłacz Mińsk - Dynamo Mińsk -:-
19:30Szachcior Soligorsk - BATE -:-

BIAŁORUŚ: Pierszaja liha

12:30Arsenal Dzyarzhynsk - Baranovici -:-
14:30Petrikov - Lida -:-
16:30Krumkaczy - Biełszyna -:-

BOLIWIA: Division Profesional

48'San Jose - Bolivar 0:3
01:30Independiente Petroleros - Palmaflor -:-
21:00Nacional Potosi - Guabira -:-
23:15J. Wilstermann - Always Ready -:-

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Prva Liga - FBiH

17:00Hadzici - Jedinstvo Bihac -:-
17:00Vis Simm-Bau - GOSK Gabela -:-

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Prva Liga - RS

16:30Kozarska Dubica - Zvijezda 09 -:-

BRAZYLIA: Campeonato Alagoano - Play Offy

21:00Alianca - CRB -:-

BRAZYLIA: Campeonato Amazonense - Play Offy

21:30Princesa Solimoes - Sao Raimundo AM -:-

BRAZYLIA: Campeonato Baiano - Play Offy

00:30Bahia - Bahia De Feira -:-
21:00Alagoinhas - Juazeirense -:-

BRAZYLIA: Campeonato Brasiliense - Trzecia runda

20:30Ceilandia - Brasiliense -:-
20:30Gama - Luziania -:-

BRAZYLIA: Campeonato Capixaba - Play Offy

PrzerwaRio Branco ES - Serra 0:0
20:00Real Noroeste - Estrela do Norte -:-
23:30Vitoria ES - Vilavelhense -:-

BRAZYLIA: Campeonato Carioca - Taca Guanabara - Play offy

02:05Flamengo - Volta Redonda -:-
21:00Fluminense - Portuguesa RJ -:-

BRAZYLIA: Campeonato Carioca - Toca Rio

23:00Nova Iguacu - Botafogo RJ -:-

BRAZYLIA: Campeonato Catarinense - Play Offy

21:00Figueirense - Chapecoense-SC -:-

BRAZYLIA: Campeonato Cearense - druga runda

02:00Fortaleza - Ferroviario -:-
20:30Atletico-CE - Crato -:-
20:30Pacajus - Icasa-CE -:-
21:00Caucaia - Ceara -:-

BRAZYLIA: Campeonato Gaucho - Pierwsza runda - play off

27'Internacional - Juventude 0:0
21:00Gremio - SER Caxias -:-

BRAZYLIA: Campeonato Goiano - Play Offy

21:00Aparecidense - Vila Nova -:-
23:30Atletico GO - Gremio Anapolis -:-

BRAZYLIA: Campeonato Maranhense - Play Offy

00:00Sampaio Correa - Pinheiro -:-

BRAZYLIA: Campeonato Matogrossense - Play Offy

15:00Cuiaba Esporte - Acao -:-

BRAZYLIA: Campeonato Mineiro - Play Offy

21:00America MG - Cruzeiro -:-

BRAZYLIA: Campeonato Paraense - Play Offy

15:00Tuna Luso - Remo -:-
20:30Castanhal - Paysandu -:-

BRAZYLIA: Campeonato Paraibano

21:00Atl. Cajazeirense - Sousa -:-

BRAZYLIA: Campeonato Paranaense

68'Operario - Cianorte 2:0
23:00Athletico-PR - Maringa FC -:-
23:00Londrina - Coritiba -:-

BRAZYLIA: Campeonato Paulista

21:00Botafogo SP - Bragantino -:-
21:00Corinthians - Novorizontino -:-
21:00Inter de Limeira - Guarani -:-
21:00Ituano - Santo Andre -:-
21:00Mirassol - Sao Paulo -:-
21:00Ponte Preta - Palmeiras -:-
21:00Santos - Sao Bento -:-
21:00Sao Caetano - Ferroviaria -:-

BRAZYLIA: Campeonato Pernambucano - Grupa spadkowa

20:00Academica Vitoria - Retro -:-
20:00Central SC - Sete de Setembro -:-

BRAZYLIA: Campeonato Pernambucano - Play Offy

21:00Nautico - Santa Cruz -:-

BRAZYLIA: Campeonato Piauiense

14:00Fluminense-PI - Picos -:-
20:45AE Altos - Parnahyba -:-
20:45Flamengo PI - Tiradentes-PI -:-
20:45Julho Esporte - River-PI -:-

BRAZYLIA: Campeonato Potiguar - druga runda

20:00Potiguar - ASSU -:-
21:00CE Forca E Luz - ABC -:-

BRAZYLIA: Campeonato Rondoniense

21:30Guapore - Uniao Cacoalense -:-
21:30Porto Velho - Genus -:-
21:30Real Ariquemes - Rondoniense -:-
22:00Barcelona RO - Ji-Parana -:-

BRAZYLIA: Campeonato Roraimense - pierwsza runda

00:00Rio Negro - Nautico FC -:-

BRAZYLIA: Campeonato Sergipano - Play Offy

21:00Itabaiana - Lagarto -:-

BRAZYLIA: Campeonato Sul-Matogrossense - druga runda

21:00Uniao - Operario MS -:-

BRAZYLIA: Copa do Brasil U20

16:00Avai U20 - ABC U20 -:-
20:00EC Sao Jose U20 - Botafogo U20 -:-
20:00Vasco U20 - Sao Raimundo RR U20 -:-
21:00Nautico U20 - Palmeiras U20 -:-
00:00Galvez U20 - Atletico-MG U20 -:-

BRAZYLIA: Brasileiro Women

01:00Ferroviaria K - Avai Kindermann K -:-
01:00Sao Paulo K - Internacional K -:-
20:00Flamengo K - Sao Jose K -:-
20:00Napoli K - Minas ICESP K -:-
22:00Avai Kindermann K - Botafogo RJ K -:-
22:00Corinthians K - Real Brasilia K -:-
22:00Cruzeiro K - Botafogo RJ K -:-
22:00Ferroviaria K - Cruzeiro K -:-
22:00Gremio K - Flamengo K -:-
22:00Internacional K - Minas ICESP K -:-
22:00Palmeiras K - Bahia K -:-
22:00Santos K - Sao Jose K -:-
22:00Sao Paulo K - Napoli K -:-

BUŁGARIA: Parva Liga - Grupa Ligi Europejskiej

17:30Cherno More - Tsarsko Selo -:-
19:45Botev Plovdiv - Levski -:-

BUŁGARIA: Third League - South-East

17:00Levski Karlovo - Nesebar -:-
17:00Sokol Markovo - Gorski Izvor -:-

BUŁGARIA: Third League - North-East

16:00Chernolomets - Ludogorets III -:-
16:00Dobrich - Dorostol -:-
16:00Topolite - Dunav Ruse -:-

BUŁGARIA: Third League - North-West

14:00Tryavna - Akademik Svishtov -:-
17:00Bdin Vidin - Mezdra -:-
17:00Etar II - Partizan Cerven Brjag -:-
17:00OFK Levski - Parva Atomna -:-
17:00Sevlievo - Pavlikeni -:-
17:00Spartak Pleven - Levski Lom -:-
17:00Vihar Slavyanovo - Drenovets -:-
17:00Yantra Polski Trambesh - Peshtera Galata -:-

BURKINA FASO: Premier League

18:00Royal - AS Douanes -:-
18:00Salitas - ASEC Koudougou -:-

BURUNDI: Coupe du President

15:00Royal FC - Vital O -:-
15:00Flambeau du Centre - Garage Express -:-
15:00Le Messager Ngozi - Bumamuru -:-
15:00Olympic S. - Musongati -:-

CHILE: Primera División

27'S. Wanderers - Melipilla 0:0
02:30Colo Colo - Palestino -:-
18:00Curico Unido - Huachipato -:-
21:30Antofagasta - U. De Chile -:-
00:00A. Italiano - Cobresal -:-

CHILE: Primera B

18:00Deportes Iquique - San Luis -:-
22:00PrzełożoneLautaro - Copiapo -:-

CHINY: Super Liga - pierwsza runda

12:00Chongqing Liangjiang Athletic - Henan Songshan Longmen -:-
14:00Cangzhou - Guangzhou FC -:-

CHINY: Liga Jia - pierwsza runda

10:00Zhejiang Professional - Shaanxi Changan -:-
13:35Zibo Cuju - Meizhou Hakka -:-

CHORWACJA: 1. HNL

19:00Rijeka - Dinamo Zagrzeb -:-

CHORWACJA: 3. HNL Center

11:00Gaj Mace - Vrapce -:-
11:00Trnje - Jarun -:-

CHORWACJA: 3. HNL South

17:00Hrvace - RNK Split -:-
17:00Neretvanac - Kamen Ivanbegovina -:-
17:00Sloga Mravince - HV Posedarje -:-
17:00Urania Baska Voda - Jadran LP -:-

CHORWACJA: 3. HNL East

17:30Granicar Zupanja - Marsonia -:-

CYPR: Pierwsza Dywizja - Grupa mistrzowska

17:00Anorthosis - AEK Larnaca -:-
17:00Ol. Nicosia - AEL Limassol -:-

CZARNOGÓRA: Pierwsza Czarnogórska Liga

18:00Buducnost - Rudar -:-
18:00Titograd - Jezero -:-
19:00OFK Petrovac - Iskra -:-
19:00Sutjeska - Decic -:-
20:00FK Podgorica - Zeta -:-

CZECHY: 1. Liga

15:00Czeskie Budziejowice - Pardubice -:-
15:00Karwina - Slovacko -:-
17:00Sigma Ołomuniec - Slavia Praga -:-
19:30Sparta Praga - Banik Ostrava -:-

CZECHY: Dywizja 2

10:15Zizkov - Vlasim -:-
17:00Mas Taborsko - Jihlava -:-

CZECHY: Pierwsza Liga Kobiet - Grupa spadkowa

10:30Dukla Praga K - Pardubice K -:-

DANIA: Superliga - Grupa mistrzowska

16:00Randers - Aarhus -:-
18:00Brondby - Midtjylland -:-

DANIA: Superliga - Grupa spadkowa

14:00Lyngby - Horsens -:-
14:00Vejle - Sonderjyske -:-

DANIA: 2nd Division - Group 1

13:00Holstebro - Holbaek -:-

DANIA: 2nd Division - Group 2

13:00Slagelse - AB Kopenhagen -:-

DOMINIKANA: LDF

68'San Cristobal - Delfines Del Este 0:1
22:00Jarabacoa - Universidad O&M -:-
00:00Atletico Pantoja - Cibao -:-

DR KONGO: Ligue 1

16:30Renaissance - AC Rangers -:-
16:30Blessing - Dauphins Noirs -:-
16:30Groupe Bazano - Maniema -:-
16:30PrzełożoneLubumbashi Sport - Groupe Bazano -:-
16:30Motema Pembe - AS Vita Club -:-
16:30St Eloi Lupopo - Sanga Balende -:-

EGIPT: Pierwsza liga

21:30El Gaish - Ghazl El Mahallah -:-
21:30El Masry - Misr Elmaqasah -:-
21:30Enppi - Al Ittihad -:-
21:30Pyramids - Ceramica Cleopatra -:-

EKWADOR: Liga Pro - pierwsza runda

90+'Ind. del Valle - LDU Quito 3:1
01:30PrzełożoneBarcelona SC - Emelec -:-
20:00Mushuc Runa - U. Catolica -:-
22:30Delfin - Olmedo -:-

ESTONIA: Meistriliiga

14:00Paide - Levadia -:-

ESTONIA: Esiliiga

12:00Parnu - Tammeka U21 -:-
12:00Tallinna Kalev - Maardu -:-
18:00Nomme Utd - Tartu Welco -:-

ESWATINI: Swazi MTN Premier League

15:00Tambuti - Malanti Chiefs -:-
12:30Manzini Sea Birds - Milling Hotspurs -:-
12:30Mbabane Swallows - Moneni Pirates -:-
12:30Young Buffaloes - Denver -:-
15:00Green Mamba - Mhlume -:-
15:00Mbabane Highlanders - Black Swallows -:-
15:00Tambankulu - Manzini Wanderers -:-
15:00Tinyosi - Royal Leopards -:-

FINLANDIA: Veikkausliiga

15:00Inter Turku - Haka -:-
17:30Mariehamn - Oulu -:-

FINLANDIA: Ykkonen

17:30Ekenas - Jaro -:-
17:30Klubi 04 - KPV -:-
17:30MuSa - JIPPO -:-
17:30Rovaniemi - Mikkeli -:-

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa A

14:00PrzełożoneLahden Reipas - JaPS -:-
17:30PrzełożoneKeski-Uusimaa - KaPa -:-
17:30PrzełożoneMiPK - PeKa -:-
17:30PrzełożoneNJS - Atlantis -:-

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa B

17:30PrzełożoneEPS - Jazz Pori -:-
17:30PrzełożoneGrIFK - Ilves 2 -:-
17:30PrzełożoneVJS - HJS Akatemia -:-

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa C

13:00Vaajakoski - GBK Kokkola -:-

FRANCJA: Ligue 1

13:00St. Etienne - Marsylia -:-
15:00Angers - Dijon -:-
15:00Metz - Nimes -:-
15:00Nice - Brest -:-
15:00Strasbourg - Montpellier -:-
17:05Reims - Monaco -:-
21:00Rennes - PSG -:-

FRANCJA: 1 Dywizja - Kobiety

17:30Dijon K - Paris FC K -:-
17:30Issy K - Lyon K -:-
17:30Le Havre K - Paris SG K -:-

GAMBIA: GFA League

22:30Fortune - Hawks -:-
00:30Banjul Utd - Ports Authority -:-
23:00Wallidan - Marimoo -:-

GHANA: Pierwsza Liga

17:00Aduana Stars - Berekum Chelsea -:-
17:00Ashanti Gold - Eleven Wonders -:-
17:00Ebusua Dwarfs - Legon Cities -:-
17:00Inter Allies - Elmina Sharks -:-
17:00Karela - Bechem United -:-
17:00Liberty - Medeama -:-
20:00Hearts Of Oak - King Faisal -:-

GIBRALTAR: National League - Grupa mistrzowska

16:00Mons Calpe - Lincoln -:-

GRECJA: Super League - Grupa mistrzowska

14:00PAOK - Aris -:-
16:15Asteras T. - Olympiakos -:-
18:30Panathinaikos - AEK -:-

GRECJA: Super League 2 - Grupa - awans

13:45Ergotelis - PAE Chania -:-
13:45Ionikos - Xanthi -:-
13:45Levadiakos - Diagoras -:-

GRECJA: Football League

16:00Almopos - Pierikos -:-
16:00Aspropyrgos Enosis - Asteras Vlachioti -:-
16:00Episkopi - Rodos -:-
16:00Kalamata - Santorini -:-
16:00PrzełożoneKallithea - Ialisos -:-
16:00Kozani - Veria -:-
16:00PAE Egaleo - Niki Volos -:-
16:00PO Triglia - O. Volos -:-
16:00PrzełożoneThesprotos - Apollon Pontou -:-

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 1

16:00Apollon Paralimniou - Orfeas Xanthi -:-
16:00Aris Avatou - Alexandroypolis -:-
16:00Didymoteicho - Chrisoupolis -:-
16:00Elpida Sapes - Ampelokipon -:-
16:00Ethnikos Sochos - Iraklis -:-
16:00Evosmou - Anagennisi Thalassias -:-
16:00OdwołaneF.C. Pandramaikos - Sidirochori -:-
16:00M. Alexandros Orfaniou - Aetos Orfani -:-

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 2

16:00Aetos Varvaras - Makedonikos -:-
16:00Giannitsa - PAOK Alexandreia -:-
16:00Nea Kallikrateia - Plagia -:-
16:00PAO Koufalion - Ethnikos Giannitsa -:-
16:00Poseidonas Michanionas - A. Asteras -:-
16:00Thermaikos FC - Niki Agkathia -:-
16:00Thyella Sarakinoi - M. Alexandros Trikala -:-

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 3

16:00Atromitos Palamas - Oikonomos -:-
16:00Elassona - Dias Diou -:-
16:00Ethnikos Neou - Aetos Makrychoriou -:-
16:00Fikis - Kozani -:-
16:00Iraklis Larissa - Meteora -:-
16:00Karitsa - Amyntaio -:-
16:00Sellana - Makedonikos Foufas -:-

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 4

16:00Amvrysseas - Dia. Stefanovik -:-
16:00GS Almyros - Nea Artaki -:-
16:00Ipato - Atalanti -:-
16:00Opountios Martinou - Fokikos -:-
16:00Psachna - Dimitra Efxeinoupolis -:-

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 5

14:00Mesolongi AE - Lefkimmi -:-
16:00Acheron Kanalaki - Thyella Monastirakiou -:-
16:00Agios Matthaios - Kerkyra -:-
16:00Amvrakikos Loutrou - Thyella Katsikas -:-
16:00Asteras Kalirachis - M. Alexandros Kastorias -:-
16:00Panagriniakos - Anagennisi Arta -:-
16:00Preveza - Tilikratis L. -:-

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 6

12:30Pannaxiakos - Proodeftiki -:-
16:00Fostiras - Marko -:-
16:00Moschato - E. Piraeus -:-
16:00Panionios - Ilioupoli -:-

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 7

16:00Agios Ierotheos - Kifisias -:-
16:00Atromitos Chiliomodi - Ermis Meligous -:-
16:00Ermionidas-Ermis - Koronida Koiladas -:-
16:00Molaikos - Foinikas N. Epidavrou -:-
16:00Panarkadikos - Nafplio -:-
16:00Rouf Pao - Pangytheatikos -:-

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 8

12:00Aetos Loutron - AO Akratitos -:-
14:00Panelefsiniakos - Pyliou -:-
14:00Thyella D. - Mikrasiatiki -:-
16:00Karavas - Aias -:-
16:00Kyanos A. V. - Keratsini -:-

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 9

13:30Pallixouriakos - Achaiki -:-
14:00Ethnikos Skoulikadou - AO Tsilivi -:-
14:00Nafpaktiakos A. - Diavolitsi -:-
16:00Aias Gastounis - PAO Varda -:-
16:00Pamisos - Panegialios -:-
16:00Thyella Patras - Diagoras Vrachneikon -:-

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 10

16:00Aris Rethymnou - AE Neapolis -:-
16:00Aris Soudas - Almyros Gaziou -:-
16:00Atsalenios - Poros -:-
16:00Giouchtas - Rethymniakos -:-
16:00Ierapetra - AEEK Inka -:-
16:00Irodotos - Damastas -:-
16:00Neos Asteras Rethymno - Palaiochora -:-
16:00Platanias - Agios Nikolaos -:-

GWATEMALA: Liga Nacional - Clausura - Play Offy

69'Guastatoya - Sanarate 3:0
02:00Comunicaciones - Sacachispas -:-
19:00Municipal - Iztapa -:-
22:00Santa Lucia - Coban Imperial -:-

GWINEA: Ligue 1

16:30Kamsar - ASFAG -:-
16:30Wakriya - Fello Star -:-

HAITI: Championnat National - Serie de Cloture

00:00Arcahaie - Rivartibonitienne -:-
00:00Real du Cap - Tempete -:-
22:00America des Cayes - Cavaly -:-
22:00Ouanaminthe - Juventus -:-
22:00Triomphe Liancourt - Fica -:-
23:00Don Bosco - Racing des Gonaives -:-
23:00Violette - Racing Haitien -:-
00:00Baltimore - Cosmopolites -:-
00:00Capoise - Mirebalais -:-

HISZPANIA: LaLiga

14:00Getafe - Eibar -:-
16:15Valencia - Valladolid -:-
18:30Villarreal - Celta Vigo -:-
21:00Real Madryt - Sevilla -:-

HISZPANIA: LaLiga2

14:00Mirandes - Fuenlabrada -:-
16:00R. Oviedo - Sabadell -:-
18:15Cartagena - Castellon -:-
18:15Logrones - Girona -:-

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 1 - druga runda

12:00Marino de Luanco - Ferrol -:-
12:00Numancia - La Coruna -:-

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 1 - Grupa - awans

12:00Burgos CF - Celta Vigo B -:-
12:00Leonesa - Zamora -:-
12:00Valladolid Promesas - Unionistas -:-

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 1 - Grupa spadkowa

12:00Coruxo - Lealtad -:-
17:00Guijuelo - Covadonga -:-
17:00Pontevedra - Gijon B -:-
17:00Salamanca - R. Oviedo B -:-

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 2 - druga runda

17:00Arenas Club - Ebro -:-
18:00R. Union - Osasuna B -:-
18:00Racing Santander - Tarazona -:-

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 2 - Grupa - awans

12:00Calahorra - Amorebieta -:-
12:00SD Logrones - Ath. Bilbao B -:-
12:00Tudelano - R. Sociedad B -:-

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 2 - Grupa spadkowa

17:00Alaves B - Ejea -:-
17:00Portugalete - Izarra -:-
18:00Barakaldo - Mutilvera -:-

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 3 - druga runda

12:00Cornella - La Nucia -:-
17:00Llagostera - Levante B -:-

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 3 - Grupa - awans

12:00Alcoyano - Andorra -:-
12:00Ibiza - Gimnastic -:-
12:00Villarreal B - Barcelona B -:-

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 3 - Grupa spadkowa

11:45Espanyol B - Orihuela -:-
12:00L'Hospitalet - Pena Deportiva -:-
12:00Prat - Atzeneta -:-
17:00Olot - Valencia B -:-

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 4 - druga runda

12:00Cordoba - Cadiz B -:-
12:00Murcia - Tamaraceite -:-
12:00Sevilla B - Linense -:-

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 4 - Grupa - awans

12:00Betis B - San Fernando -:-
12:00Linares - Sanluqueno -:-
12:00UCAM Murcia - Algeciras -:-

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 4 - Grupa spadkowa

13:00Las Palmas B - Yeclano -:-
18:00Huelva - Ejido -:-
20:00Marbella - Granada B -:-

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 5 - druga runda

12:00Merida AD - Baleares -:-
12:00Villanovense - Rayo Majadahonda -:-
18:00Don Benito - Navalcarnero -:-

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 5 - Grupa - awans

12:00Badajoz - San Sebastian Reyes -:-
12:00CF Talavera - Real Madryt B -:-
12:00Extremadura UD - Internacional de Madrid -:-

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 5 - Grupa spadkowa

12:00Atl. Madryt B - Villarrubia -:-
12:00Las Rozas - Socuellamos -:-
12:00Poblense - Melilla -:-
17:00Getafe B - Villarrobledo -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 1 - druga runda

18:00CD Choco - Silva SD -:-
18:00Estradense - Racing Club Villalbes -:-
18:00Rapido de Bouzas - Dep. Fabril -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 1 - Grupa - awans

17:00Arenteiro - Bergantinos -:-
18:00PrzełożoneAlondras - Polvorin -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 1 - Grupa spadkowa

12:30Pontellas - Viveiro -:-
17:15Barco - Arzua -:-
17:30Ourense CF - Paiosaco -:-
17:30Ribadumia - Fisterra -:-
18:00Atios - Agrupacion Estudiantil -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 2 - druga runda

17:00Basico Urraca - Gijon Industrial -:-
17:00Real Titanico - Lenense -:-
17:00Tuilla - Caudal Deportivo -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 2 - Grupa - awans

17:00EI San Martin - Llanera -:-
17:00L'Entregu - Union Club Ceares -:-
17:00Llanes - Real Aviles -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 2 - Grupa spadkowa

11:45Condal - Aviles Stadium -:-
12:00Club Siero - Mosconia -:-
18:00Valdesoto - SD Navarro CF -:-
18:15CD Colunga - Vallobin -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 3 - druga runda

17:30Vimenor - Textil Escudo -:-
18:00PrzełożoneSelaya - Atletico Albericia -:-
18:00PrzełożoneUC Cartes - UD Samano -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 3 - Grupa - awans

17:00Torrelavega - Cayon -:-
17:00Tropezon - Racing Santander B -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 3 - Grupa spadkowa

12:00Guarnizo - CD Barquereno -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 4 - druga runda

11:15Santuxu - Basconia -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 4 - Grupa - awans

17:30Sestao - Pasaia -:-
19:00Real Sociedad C - CD Vitoria -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 4 - Grupa spadkowa

16:30Tolosa FC - Santurtzi -:-
17:30Somorrostro - Sodupe -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 5 - druga runda

12:00Castelldefels - Grama -:-
12:00CE Manresa - Sant Andreu -:-
12:00San Cristobal CP - Vilassar de Mar -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 5 - Grupa - awans

12:30Vilafranca - Cerdanyola -:-
18:00CE Europa - Girona B -:-
18:00Terrassa - Granollers -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 5 - Grupa spadkowa

12:00Montanesa - UE Sants -:-
12:00Pobla Mafumet - Peralada -:-
16:30Valls - Horta -:-
17:00Igualada - UE Figueres -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 6 - druga runda

18:00Jove - Silla CF -:-
18:00Olimpic Xativa - Villarreal C -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 6 - Grupa - awans

18:00CF Intercity - Roda -:-
18:00Eldense - Alzira -:-
18:00Ilicitano - Saguntino -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 6 - Grupa spadkowa

11:45Villajoyosa - Acero -:-
17:00Novelda CF - Torrent -:-
18:00Crevillente - Vilamarxant -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 7 - druga runda

11:30Carabanchel - Flat Earth -:-
11:30Parla - Pozuelo de Alarcon -:-
11:30Trival Valderas - AD Torrejon -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 7 - Grupa - awans

11:30Alcorcon B - Moratalaz -:-
11:30CD Mostoles - Vallecano B -:-
11:30Leganes B - Union Adarve -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 7 - Grupa spadkowa

11:30Atletico Pinto - Complutense -:-
11:30El Alamo - Villanueva -:-
11:30Real Aranjuez - San Fernando -:-
11:30Villaverde San Andres - Santa Ana -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 8 - Grupa - awans

17:00G. Segoviana - Cristo Atletico -:-
18:00Burgos Promesas - Leonesa B -:-
18:00Numancia B - Atl. Astorga -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 8 - Grupa spadkowa

17:00Bupolsa - Salamanca B -:-
17:00Cebrerena - Santa Marta Tormes -:-
17:00La Granja - Becerril -:-
17:00Real Burgos CF - Penaranda -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 9 - druga runda

12:00Alhaurin - Huetor Tajar -:-
12:00Juventud Torremolinos - CD Torreperogil -:-
12:00Malaga B - Huetor Vega -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 9 - Grupa - awans

18:30El Palo - Torredonjimeno -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 9 - Grupa spadkowa

12:00Estepona - Maracena -:-
12:15CD Alhaurino - CP Almeria -:-
17:00Motril - Atletico de Porcuna -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 10 - druga runda

12:00CD Utrera - Antoniano -:-
18:00Pozoblanco - Rota -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 10 - Grupa - awans

18:30Puente Genil - Xerez D.F.C. -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 10 - Grupa spadkowa

12:00Castilleja CF - Arcos CF -:-
12:00CD Gerena - Lebrijana -:-
12:00La Palma - Conil -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 11 - druga runda

12:00Mallorca B - Collerense -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 11 - Grupa - awans

12:00Formentera - Ibiza Islas Pitiusas -:-
18:30Platges de Calvia - Constancia -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 11 - Grupa spadkowa

18:00Llosetense - Cardassar -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 12 - druga runda

13:00CD Buzanada - Union Viera -:-
13:00Tenerife B - Gran Tarajal -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 12 - Grupa - awans

12:30Atl. Paso - Las Palmas C -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 12 - Grupa spadkowa

13:00Atl. Victoria - UD Guia -:-
13:00Tacoronte - Villa Santa Brigida -:-
13:00Vera - Arucas -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 13 - druga runda

11:00UD Los Garres - Cartagena FC -:-
11:30Bullense - La Union -:-
18:00UCAM Murcia B - Mazarron CF -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 13 - Grupa - awans

17:00Real Murcia B - Cartagena B -:-
18:30Aguilas FC - Mar Menor -:-
19:00Pulpileno - Racing Murcia -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 13 - Grupa spadkowa

10:15EDMF Churra - CAP Ciudad de Murcia -:-
11:30Minerva - Muleno -:-
12:00EG El Palmar CF - Lorca FC -:-
12:30Plus Ultra - Huercal-Overa -:-
18:00Olimpico de Totana - Deportiva Minera -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 14 - Grupa - awans

18:00Jerez CF - Moralo -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 14 - Grupa spadkowa

11:00Chinato - RCP Valverdeno -:-
12:00Campanario - Olivenza -:-
12:00CD Calamonte - Trujillo -:-
18:00Valdivia - Fuente de Cantos -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 15 - druga runda

17:00CD Cantolagua - Burlades -:-
17:00Murchante - Huarte -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 15 - Grupa - awans

17:00Cirbonero - Beti Kozkor -:-
17:00Pena - Valle Egues -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 15 - Grupa spadkowa

16:30Pena Azagresa - CD Corellano -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 16 - druga runda

17:00Casalarreina - CDFC Calzada -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 16 - Grupa - awans

17:00Logrones Promesas - Varea -:-
17:00Naxara - Anguiano -:-
17:00Racing Rioja - Alfaro -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 16 - Grupa spadkowa

17:00Calasancio - Vianes -:-
17:00Pradejon - Agoncillo -:-
17:00River Ebro - Villegas -:-
17:00Tedeon - Comillas -:-
17:30CCD Alberite - Berceo -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 17 - druga runda

17:30Barbastro - CF Illueca -:-
17:30Borja - Zaragoza B -:-
17:30Calamocha - Binefar -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 17 - Grupa - awans

17:30Brea - Huesca B -:-
17:30Cuarte - Teruel -:-
17:30Utebo FC - Belchite 97 -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 17 - Grupa spadkowa

12:00Sabinanigo - Atletico Monzon -:-
17:00Almudevar - Tamarite -:-
17:00Robres - Valdefierro -:-
17:30Epila - Fraga -:-
17:30Villanueva CF - Carinena -:-
18:00Sarinena - San Juan Zaragoza 3:0

HISZPANIA: Tercera Division - Group 18 - druga runda

18:00Guadalajara - Ciudad Real -:-
18:00Tarancon - La Roda -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 18 - Grupa - awans

18:00Marchamalo - Albacete B -:-
18:00Toledo - Quintanar -:-
18:00Torrijos - Puertollano C.F. -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 18 - Grupa spadkowa

11:30Illescas - La Solana -:-
18:00Pedroneras - Atl. Ibanes -:-

HISZPANIA: Primera Division Women

11:00Sevilla K - La Coruna K -:-
12:00Huelva K - EDF Logrono K -:-
12:00Madrid C. K - Atl. Madryt K -:-
12:00Santa Teresa K - Valencia K -:-
12:30Tenerife K - Barcelona K -:-
13:30Espanyol K - Levante K -:-
16:30Athletic Bilbao K - Real Sociedad K -:-

HOLANDIA: Eredivisie

12:15FC Emmen - Groningen -:-
14:30Feyenoord - Ajax -:-
14:30Zwolle - Den Haag -:-
16:45Willem II - PSV -:-

HOLANDIA: Eredivisie - Kobiety - Grupa mistrzowska

12:15Den Haag K - PSV K -:-
14:30Ajax K - Twente K -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Clausura - 2-ga faza

02:00Honduras Progreso - Olimpia -:-
04:00Motagua - Real Espana -:-

HONG KONG: Premier League

09:00Lee Man Warriors - Resources Capital -:-
14:00Eastern AA - Happy Valley -:-

IRAN: Persian Gulf Pro League

17:55Sepahan - Persepolis -:-
18:50Peykan - Tractor-Sazi -:-
19:45Esteghlal F.C. - Zob Ahan -:-

IRLANDIA: National League Women

15:00Treaty Utd K - Shelbourne K -:-

ISLANDIA: Pepsideild

21:15Hafnarfjordur - Valur -:-
21:15Keflavik - Stjarnan -:-

ISLANDIA: Division 2

16:00KV Reykjavik - Magni -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al - Grupa mistrzowska

19:30M. Tel Aviv - M. Haifa -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al - Grupa spadkowa

18:00Hapoel Hadera - Netanya -:-

JAPONIA: J1 League

06:00Yokohama M. - Kobe -:-
07:00Avispa Fukuoka - Kashiwa -:-
07:00Shimizu - Yokohama FC -:-
08:00Shonan - Oita -:-
08:00Tokushima - Sapporo -:-
09:00Urawa - Vegalta Sendai -:-
10:00Kashima - Tokyo -:-

JAPONIA: J2 League

06:00Blaublitz - Iwata -:-
06:00Sagamihara - Machida -:-
07:00Albirex Niigata - Yamaga -:-
07:00Chiba - Okayama -:-
07:00Kanazawa - Renofa Yamaguchi -:-
07:00Kofu - Verdy -:-
07:00Kyoto - Yamagata -:-
07:00Mito - Tochigi -:-
08:00Kusatsu - Omiya Ardija -:-
09:00Kitakyushu - V-Varen Nagasaki -:-

JAPONIA: Nadeshiko League Women

06:00Angeviolet Hiroshima K - NGU Nagoya K -:-
06:00PrzełożoneC-Osaka K - Ehime K -:-
06:00Kunoichi K - Setagaya Sfida FC K -:-

JORDANIA: Pierwsza Liga

21:30Al Jalil - Al Salt -:-
21:30Maan - Al Wehdat -:-

KAMBODŻA: C-League

10:30Police Commissary - Kirivong Sok Sen Chey -:-
13:00Phnom Penh Crown - Electricite Du Cambodge -:-

KAMERUN: Elite One

16:00Bamboutos FC - Fortuna Mfou -:-
16:00Cotonsport - APEJES Academy -:-
16:00Eding Sport - Yafoot -:-
16:00Fovu Baham - Feutcheu -:-
16:00Stade Renard - Dragon de Yaounde -:-
16:00Union Douala - Bamenda -:-

KATAR: Emir Cup

21:00Al-Sadd - Al Arabi -:-

KAZACHSTAN: Pierwsza liga

12:00Zhetysu - Aktobe -:-
14:00Tobol - Atyrau -:-
16:00Turan - Kyzylzhar -:-

KENIA: Premier League

14:00PrzełożoneMathare Utd. - Posta Rangers -:-
14:00PrzełożoneSofapaka - Ulinzi Stars -:-
14:00PrzełożoneTusker - Western Stima -:-

KONGO: Ligue 1

15:00Inter Club - Nico-Nicoye -:-
15:00Nathalys - Otoho d'Oyo -:-
17:00Cheminots - JS Talangai -:-
17:00Diables Noirs - V. Club Mokanda -:-

KOREA POŁUDNIOWA: K League 1

09:30Jeonbuk - Suwon -:-
11:00PrzełożoneUlsan Hyundai - Seongnam -:-

KOREA POŁUDNIOWA: K League 2

09:00Gyeongnam - Jeonnam -:-
11:30PrzełożoneAsan - Seoul E. -:-

KOREA POŁUDNIOWA: K3 League

07:00Pyeongtaek Citizen - Changwon -:-
08:00Hwaseong - Gyeongju KHNP -:-

KOSOWO: Superliga

15:00Arberia - Drenica -:-
15:00Drita - FC Ballkani -:-
15:00KF Llapi - FC Besa -:-
15:00Prishtina - Feronikeli -:-
15:00Trepca 89 - Gjilani -:-

KOSTARYKA: Liga de Ascenso - Clausura - Play Offy

19:00Guanacasteca - Puntarenas FC -:-

LIBERIA: LFA First Division

17:30BEA Mountain - MC Breweries -:-
17:30Freeport - Watanga -:-
17:30LISCR FC - NPA Anchors -:-
17:30LPRC Oiler - Nimba -:-
17:30Nimba FC - Mighty Barrolle -:-
17:30Nimba Kwado - Small Town -:-

LIBIA: Pierwsza Liga

22:30Al Hilal - Ngom Ajdabiya -:-
22:30Al Tahaddi - Khaleej Sirte -:-
22:30Shabaab Al Jabal - Al-Anwar -:-
23:00Al-Khmes - Al Ahly Tripoli -:-

LITWA: A Lyga

12:00Riteriai - Kauno Zalgiris -:-
18:00Nevezis Kedainiai - Suduva -:-

LITWA: I Lyga

13:00Babrungas - Banga 2 -:-
17:00Zalgiris 2 - FK Minija -:-

LUKSEMBURG: Dywizja Narodowa

16:00Differdange - Benfica -:-
16:00Mondorf - Hesperange -:-
16:00Union Titus Petange - Rodange -:-

ŁOTWA: Optibet Virsliga

14:00Riga FC - FK Liepaja -:-
16:00Valmiera - Noah -:-
18:30Metta/LU - Spartaks -:-

MACEDONIA PÓŁNOCNA: 1. MFL

16:00Belasica - Akademija Pandev -:-
16:00Borec - Renova -:-
16:00Makedonija GP - Shkendija -:-
16:00Rabotnicki - Sileks -:-
16:00Shkupi - Pelister -:-
16:00Struga Trim & Lum - Vardar -:-

MAKAO: Elite League

13:00Benfica - Casa de Portugal -:-
15:00Lun Lok - Tak Chun Ka I -:-

MALAWI: Super League

14:30Civo Utd - Ekwendeni Hammers -:-
14:30Moyale Barracks - Karonga United -:-

MALEZJA: Super Liga

16:00Melaka United - Petaling Jaya CFC -:-
16:00Perak - Sri Pahang -:-
16:00Selangor - Terengganu -:-

MAROKO: Botola Pro

27'Chabab Mohammedia - FUS Rabat 0:0
27'Difaa El Jadidi - Agadir 0:0
27'Mouloudia Oujda - Safi 1:0
27'Rapide Oued Zem - Renaissance Zemamra 2:0
00:00Berkane - Moghreb Tetouan -:-
00:00FAR Rabat - Wydad -:-
00:00Raja Casablanca - Maghreb Fez -:-

MAROKO: Botola 2

00:00OpóźnioneChabab Atlas Khenifra - Union Touarga -:-
00:00OpóźnioneRAC Casablanca - Kenitra -:-
18:00Salmi - Marrakech -:-
18:00Stade Marocain - Fes -:-
00:00Dcheira - Raja Beni Mellal -:-
00:00Khouribga - Sale -:-

MAURITIUS: Mauritian League

14:00PrzełożoneBolton City - Entente Boulet -:-
14:00PrzełożoneGrande Riviere - Port Louis -:-
14:00PrzełożonePetite Riviere - Savanne -:-

MEKSYK: Liga MX - Clausura - Play Offy

02:00Atlas - Tigres -:-
04:15Santos Laguna - Queretaro -:-

MEKSYK: Liga de Expansion MX - Clausura - Play Offy

27'Zacatecas Mineros - Tepatitlan de Morelos 1:0

MOZAMBIK: Mocambola

15:30Desportivo Maputo - Ferroviario Nacala -:-
15:30ENH Vilankulo - Ferroviario Lichinga -:-
15:30Ferroviario Nampula - Ferroviario Beira -:-
15:30Matchedje Mocuba - Costa do Sol -:-
15:30UD Songo - Black Bulls -:-

NIEMCY: Bundesliga

13:301. FC Koeln - SC Freiburg -:-
15:30Eintracht Frankfurt - 1. FSV Mainz 05 -:-
18:00Hertha Berlin - Arminia Bielefeld -:-

NIEMCY: 2. Bundesliga

13:30Aue - Paderborn -:-
13:30Bochum - Regensburg -:-
13:30Heidenheim - Sandhausen -:-

NIEMCY: 3. Liga

13:00Meppen - Lubeck -:-
14:00Bayern Monachium II - Unterhaching -:-

NIEMCY: Bundesliga - Kobiety

13:00Wolfsburg K - Bayern Munich K -:-
14:00Bayer Leverkusen K - Meppen K -:-
14:00Duisburg K - Werder Brema K -:-
14:00Freiburg K - SGS Essen K -:-
14:00Potsdam K - Eintracht Frankfurt K -:-

NIEMCY: 2. Bundesliga Women

11:00Andernach K - Bayern 2 K -:-
11:00Bielefeld K - RB Lipsk K -:-
11:00Wolfsburg 2 K - B. Moenchengladbach K -:-
14:00Berghofen K - Borussia Bocholt K -:-
14:00FFC Niederkirchen K - Saarbrucken K -:-
14:00Ingolstadt K - Hoffenheim 2 K -:-
14:00Kolonia K - Wurzburger Kickers K -:-
14:00Turbine Potsdam 2 K - Jena K -:-

NIGERIA: NPFL

17:00Adamawa Utd - Heartland -:-
17:00Akwa United - Sunshine Stars -:-
17:00Enyimba - Enugu -:-
17:00Ifeanyi Ubah - MFM FC -:-
17:00Katsina Utd - Wikki Tourist -:-
17:00Nasarawa - Kwara -:-
17:00Plateau - Abia Warriors -:-
17:00Rivers United - Dakkada FC -:-
17:00Warri Wolves - Kano -:-

NIGERIA: NNL

15:00Goddosky - J'Atete -:-
17:00Calabar Rovers - Go Round -:-
17:00DMD - FC Zamfara -:-
17:00Giant Brillars - Osun -:-
17:00Green Beret - EFCC -:-
17:00Ibom Youths - Remo Stars -:-
17:00Mighty Jets - El Kanemi -:-
17:00Nnewi - Dynamite Force -:-
17:00Shekarau - Kebbi -:-
08:00Niger - Bukola -:-
09:00Holy Arrows - Bendel -:-
09:00Sokoto - Rarara -:-
09:00Vandrezzer - Shooting Stars -:-
17:00Abia Comets - Joy Cometh -:-
17:00PrzełożoneBayelsa - Bendel -:-
17:00Bayelsa - Crown -:-
17:00PrzełożoneDynamite Force - Nilayo -:-
17:00Ekiti United - Stationery Stores -:-
17:00PrzełożoneGoddosky - Joy Cometh -:-
17:00Nilayo - Delta Force -:-
17:00PrzełożoneOyah Sports - Nigeria Airforce FC -:-
17:00PrzełożoneRemo Stars - Apex Krane -:-

NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Clausura - Play Offy

27'Jalapa U20 - CD Junior U20 0:1

NORWEGIA: Eliteserien

18:00Bodo/Glimt - Tromsø -:-
18:00Molde - Kristiansund -:-
18:00PrzełożoneOdd - Sandefjord -:-
18:00Viking - Brann -:-
20:00Vålerenga - Rosenborg -:-

PANAMA: LPF - Apertura

27'Alianza - Plaza Amador 1:0
27'Arabe Unido - Miguelito 1:0
27'Costa del Este - Tauro 0:0
27'Herrera - Deportivo Universitario 0:0
27'Independiente - Chiriqui 1:0
27'Veraguas - San Francisco 1:0

PARAGWAJ: Primera Division - Apertura

42'Sp. Luqueno - Guarani 0:0
02:00Cerro Porteno - Nacional Asuncion -:-
23:45Libertad - 12 de Octubre -:-
23:45Olimpia Asuncion - Sol De America -:-

PARAGWAJ: Division Intermedia

16:00Deportivo Santani - Diaz -:-
16:00Sportivo Iteno - Resistencia -:-
16:00Tacuary - Dep. Capiata -:-

PERU: Liga 1 - Apertura

90+'Cusco - Sporting Cristal 1:2
01:00Carlos Mannucci - Ayacucho -:-
22:30Huancayo - Cesar Vallejo -:-

POLSKA: PKO BP Ekstraklasa

15:00Warta Poznań - Śląsk Wrocław -:-
17:30Stal Mielec - Legia Warszawa -:-

POLSKA: Fortuna 1 Liga

12:40Resovia Rzeszów - Widzew Łódź -:-
15:00ŁKS Łódź - GKS Jastrzębie -:-

POLSKA: eWinner 2 liga

17:00Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków -:-

POLSKA: III Liga - Grupa II - Grupa mistrzowska

11:00Pogoń Szczecin II - Bałtyk Gdynia -:-

POLSKA: III Liga - Grupa II - Grupa spadkowa

16:00Gryf Wejherowo - Unia Swarzędz -:-

POLSKA: III Liga - Grupa III

15:00Gwarek Tarnowskie Góry - Pniówek-74 Pawłowice -:-
17:00ROW Rybnik - Polonia-Stal Świdnica -:-

POLSKA: III Liga - Grupa IV

12:00Korona Kielce 2 - Jutrzenka Giebułtów -:-
13:00Cracovia 2 - KS Wiązownica -:-
16:00Wisła Sandomierz - Stal Stalowa Wola -:-
17:00ŁKS Łagów - Sokół Sieniawa -:-

POLSKA: Centralna Liga Juniorów

11:15Arka Gdynia U18 - Pogoń Szczecin U18 -:-
12:00Gwarek Zabrze U18 - Lechia Gdańsk U18 -:-
12:00Jagiellonia Białystok U18 - Cracovia U18 -:-
12:00Lech Poznań U18 - Escola Warszawa U18 -:-
12:00Śląsk Wrocław U18 - UKS SMS Łódz U18 -:-
16:00Korona Kielce U18 - Legia Warszawa U18 -:-

POLSKA: Ekstraliga Kobiet

12:00UKS SMS Łódz K - Gdańsk K -:-
18:00UJ Kraków K - Czarni Sosnowiec K -:-

PORTUGALIA: Primeira Liga

16:00Ferreira - Maritimo -:-
21:00Gil Vicente - Braga -:-

PORTUGALIA: Liga Portugal 2

15:00CD Cova da Piedade - Vizela -:-
16:00Arouca - Casa Pia -:-
18:30Leixoes - FC Porto B -:-
21:30Varzim - Penafiel -:-

PORTUGALIA: Campeonato de Portugal - druga runda

12:00Lusitania FC - Maritimo B -:-
12:30Amora - SC Praiense -:-
15:00Canelas 2010 - Amarante -:-
17:00Loures - Oliveira Hospital -:-
18:00Alverca - Condeixa -:-
18:00Caldas - SB Castelo Branco -:-
18:00Felgueiras - CDC Montalegre -:-
18:00Louletano - Moncarapachense -:-
18:00Marinhense - Santarem -:-
18:00Mirandela - Maria de Fonte -:-
18:00S. Joao Ver - Sanjoanense -:-
18:00Sao Martinho - Merelinense -:-
18:00Sporting B - Oriental Dragon -:-

PORTUGALIA: Campeonato de Portugal - Grupa - awans

19:00Trofense - Braga B -:-

RPA: Pierwsza liga

15:00TS Galaxy - Mamelodi -:-

RPA: GladAfrica Championship

15:00Cape Town All Stars - Steenberg United -:-
15:00Polokwane - Bizana Pondo Chiefs -:-
15:00Richards Bay - JDR Stars -:-

RPA: Diski Challenge

09:30Maritzburg Utd U23 - Cape Town City U23 -:-
10:00Amazulu U23 - Stellenbosch U23 -:-
10:00Bloem Celtic U23 - Black Leopards U23 -:-
10:00Chippa United U23 - Supersport U23 -:-
10:00Orlando U23 - Baroka U23 -:-
10:00Tshakhuma U23 - Mamelodi U23 -:-
12:00Golden Arrows U23 - TS Galaxy U23 -:-
12:00Kaizer U23 - Swallows U23 -:-

RUMUNIA: Liga 1 - Grupa mistrzowska

18:00Univ. Craiova - Botosani -:-

RUMUNIA: Liga 1 - Grupa spadkowa

13:00UTA Arad - Poli Iasi -:-
15:30Viitorul Constanta - FC Arges -:-

RUMUNIA: Liga 3 - Promotion Play Offs

10:45Afumati - FCSB 2 -:-

RUMUNIA: Superliga Women - Grupa mistrzowska

10:00Fortuna Becicherecu Mic K - Piros Security K -:-
10:00Universitatea Galati K - Heniu Prundu Bargaului K -:-
11:00Ol. Cluj K - Vasas Odorhei K -:-

RUMUNIA: Superliga Women - Grupa spadkowa

10:00Banat K - SN Constanta K -:-
10:00Carmen Bucuresti K - Fairplay Bucuresti K -:-
10:00Universitatea Alexandria K - Baia Mare K -:-

SALWADOR: Primera Division - Clausura - Play Offy

03:15Metapan - Luis Angel Firpo -:-
23:0011 Deportivo - Santa Tecla -:-
23:00Municipal Limeno - FAS -:-
23:15Alianza FC - Aguila -:-

SENEGAL: Ligue 1

18:30ASEC Ndiambour - Casa -:-
18:30Jaraaf - Dakar SC -:-
18:30Mbour - Generation F. -:-
18:30Teungueth - Excellence -:-
18:30US Goree - Pikine -:-

SERBIA: Super Liga

14:30Macva - Vojvodina -:-
14:30Metalac - Backa -:-
14:30Radnicki Nis - Rad -:-
14:30Sp. Subotica - Indjija -:-
14:30TSC Backa Topola - Javor -:-
16:40Cukaricki - Partizan -:-
18:45Crvena zvezda - Zlatibor Cajetina -:-

SERBIA: Prva Liga

17:00Borac 1926 - Loznica -:-
17:00Din. Vranje - Zemun -:-
17:00Kabel Novi Sad - Buducnost Dobanovci -:-
17:00Radnicki 1923 - Trayal Krusevac -:-
17:00Radnicki Pirot - Jagodina -:-
17:00Sremska Mitrovica - Sloga Kraljevo -:-
17:00Zarkovo - Kolubara -:-

SERBIA: Srpska Liga - Belgrade

16:30BASK - Teleoptik -:-
16:30Batajnica - Zvezdara -:-
16:30Crvena Zvezda MML - BSK Borca -:-
16:30Sremcica - TEK Sloga -:-
17:30Studentski Grad - Sindjelic Beograd -:-

SERBIA: Srpska Liga - Vojvodina

17:00Tisa Adorjan - Sloboda NK -:-
17:00Vojvodina Perlez - 1. Maj Ruma -:-

SERBIA: Srpska Liga - East

17:00Kablovi - Car Konstantin -:-
17:00Medosevac - Zupa -:-
17:00Radan Lebane - Vlasina -:-
17:00Timocanin - Rembas -:-

SERBIA: Srpska Liga - West

16:30Buducnost Arilje - Smederevo -:-
16:30Josanica - Tutin -:-
16:30Susica - Sloboda -:-

SIERRA LEONE: Premier League

18:15Central Parade - Bai Bureh Warriors -:-
21:30FC Johansen - Wusum Stars -:-

SINGAPUR: Premier League

14:30Hougang - Balestier Khalsa -:-
14:30Lion City - Geylang -:-

SŁOWACJA: Fortuna liga - Grupa mistrzowska

18:00Slovan Bratysława - Dun. Streda -:-

SŁOWACJA: Fortuna liga - Grupa spadkowa

18:00Nitra - Sered -:-

SŁOWENIA: Prva Liga

15:00Gorica - Domzale -:-
16:45O. Ljubljana - Maribor -:-
20:00Koper - Aluminij -:-

SŁOWENIA: 2. SNL - Runda przegranych

17:00Brda - Primorje -:-

SŁOWENIA: 2. SNL - Runda zwycięzców

17:00NK Krka - Rudar -:-

SŁOWENIA: 3. SNL - East

17:00Cirkulane - Dravinja -:-
17:00Podvinci - Smarje -:-

SŁOWENIA: 1. SZNL Women

11:00Pomurje K - MB Tabor K -:-
14:00Olimpija K - Krim K -:-
17:00Primorje K - Radomlje K -:-

SYRIA: Premier League

14:00Al Jaish - Jableh -:-
14:00Al Karamah - Tishreen -:-
14:00Al Taliya - Al Shorta -:-
14:00Al-Ittihad - Harjaleh -:-
14:00Al-Sahel - Al Wahda -:-
14:00Foutoua - Horriya -:-
14:00Hottin - Wathbah -:-

SZKOCJA: Scottish Cup

15:15St. Mirren - St. Johnstone -:-

SZKOCJA: SWPL 1 Women

13:00Celtic K - Motherwell K -:-
15:00Forfar Farmington K - Hibernian K -:-
15:00Spartans K - Hearts K -:-
17:10Rangers K - Glasgow City K -:-

SZWAJCARIA: Super League

16:00Lausanne - Zurich -:-
16:00Luzern - Servette -:-
16:00St. Gallen - Sion -:-

SZWECJA: Allsvenskan

15:00Degerfors - Djurgarden -:-
15:00Mjallby - Östersunds -:-
17:30Malmo FF - Varbergs -:-

SZWECJA: Superettan

13:00Vasalunds - Norrby -:-
15:00Brage - Helsingborg -:-

SZWECJA: Dywizja 1 - Norra

13:00Hammarby TFF - Gefle -:-
13:00Umeå - Karlstad -:-
15:00Haninge - Pitea -:-

SZWECJA: Dywizja 1 - Södra

13:00Qviding - Linkoping City -:-
16:00Trollhättan - Assyriska IK -:-

SZWECJA: Allsvenskan - Kobiety

13:00Pitea K - Vaxjo DFF K -:-
16:00Örebro K - Eskilstuna United K -:-
16:00Rosengard K - Djurgarden K -:-

SZWECJA: Elitettan Women

12:00Lidkopings FK K - Moron K -:-
15:00Alvsjo K - Uppsala K -:-
15:00Jitex K - Norrkoping K -:-

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

01:00Memphis (Usa) - Little Rock Rangers (Usa) -:-
04:00Orange County SC (Usa) - Ventura (Usa) -:-
14:00Start (Nor) - Haugesund (Nor) -:-
15:00Stabaek (Nor) - Lilleström (Nor) -:-

ŚWIAT: Club Friendly Women

06:00Vegalta Sendai K (Jpn) - Saitama K (Jpn) -:-

TADŻYKISTAN: Wyszejszaja Liha

14:00Faizkand - Eskhata -:-
15:00Istiqlol Dushanbe - CSKA Pomir Dushanbe -:-

TAJWAN: Premier League

10:30Hang Yuen - Taipower -:-
12:30CPC - Zhanyi Skywalkers -:-
12:30Taipei Tatung - NTUS -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

15:00Namungo - Kinondoni MC -:-

TOGO: Championnat National

16:00Semassi - Sara Sport -:-
13:00Binah - Koroki Metete -:-
16:00Anges de Notse - Dynamic Togol. -:-
16:00PrzełożoneAS Togo-Port - OTR -:-
16:00AS Togo-Port - Maranatha -:-
16:00ASC Kara - Ifodje -:-
16:00PrzełożoneBinah - Kara -:-
16:00PrzełożoneDynamic Togol. - Gomido -:-
16:00PrzełożoneGbohloe-Su - Anges de Notse -:-
16:00Gomido - Entente II -:-
16:00Kara - Unisport -:-
16:00PrzełożoneKoroki Metete - Ifodje -:-
16:00PrzełożoneMaranatha - Entente II -:-
16:00OTR - Gbohloe-Su -:-
16:00PrzełożoneUnisport - Semassi -:-

TUNEZJA: Ligue Professionnelle 1

14:30Ben Guerdane - Etoile Sahel -:-
14:30Bizertin - Esperance Tunis -:-
14:30Club Africain - Olympique Beja -:-
14:30Metlaoui - Monastir -:-
14:30Sfaxien - Kairouanaise -:-
14:30Slimane - Rejiche -:-
14:30US Tataouine - Stade Tunisien -:-

TURCJA: 1. Lig

17:00Altay - Bandirmaspor -:-
17:00Ankaraspor - Istanbulspor -:-
17:00Balikesirspor - Altinordu -:-
17:00Bursaspor - Keciorengucu -:-
19:30Adanaspor - Samsunspor -:-
19:30Menemenspor - Adana Demirspor -:-
19:30Tuzlaspor - Giresunspor -:-

UGANDA: Premier League

10:00BUL - Mbarara City 1:1
15:00Kampala City - Vipers -:-

UKRAINA: Premier League

13:00FK Zoria Ługańsk - Oleksandriya -:-
13:00Kołos Kowaliwka - Dynamo Kijów -:-
13:00Mariupol - Desna -:-
13:00Minaj - Worskła Połtawa -:-
16:00Dnipro-1 - Ruch Lwów -:-
16:00Lwów - Olimpik Donieck -:-
16:00Szachtar - Inhułeć -:-

USA: MLS

27'Orlando City - New York City 0:0
02:00Los Angeles Galaxy - Los Angeles FC -:-
04:00Colorado Rapids - Minnesota -:-
19:00Inter Miami - Atlanta Utd -:-
21:00Portland Timbers - Seattle Sounders -:-

USA: USL Championship

01:00Indy Eleven - FC Tulsa -:-
01:30Louisville City - Birmingham -:-
01:30Miami FC - Hartford Athletic -:-
01:30Tampa Bay - Pittsburgh -:-
02:30San Antonio - Real Monarchs -:-
03:30El Paso - New Mexico -:-
04:30Phoenix Rising - Oakland Roots -:-

USA: USL League One

00:30Richmond Kickers - Tormenta -:-
01:00North Carolina - Greenville -:-
02:30North Texas - Chattanooga Red Wolves -:-
04:00Tucson - Forward Madison -:-

USA: USL League Two

01:00Northern Virginia - Philadelphia Lone Star -:-
01:00Weston - Miami City -:-
23:00Oakland County - Fort Wayne -:-

USA: NISA - Sezon wiosna

01:30Chattanooga - Michigan Stars -:-
01:30Maryland Bobcats - Stumptown Ath. -:-

WENEZUELA: Primera Division - pierwsza runda

12'Gran Valencia - Yaracuyanos 1:0
02:30Dep. Tachira - Trujillanos -:-
22:00La Guaira - Carabobo -:-
00:15Estudiantes M. - Portuguesa -:-

WĘGRY: OTP Bank Liga

17:30DVTK - MOL Fehervar -:-
17:30Kisvarda - Paks -:-
17:30Puskas Academy - Budafoki -:-

WĘGRY: Merkantil Bank Liga

17:00Bekescsaba - Szolnoki -:-
17:00Csakvari - Siofok -:-
17:00Debreceni EAC - Pecsi -:-
17:00Dorogi - Ajka -:-
17:00Győr - Szeged -:-
17:00Haladas - Budaorsi -:-
17:00Kazincbarcika - Gyirmot -:-
17:00Soroksar - Kaposvar -:-
17:00Szentlorinc - Debrecen -:-
20:00Nyiregyhaza - Vasas -:-

WĘGRY: NB III - East

14:30Debrecen II - Tallya -:-
15:00Balassagyarmat - Tiszafuredi -:-
15:00Sajobabony - Senyo Carnifex -:-
17:30Gyongyosi - Eger SE -:-
17:30Jaszberenyi - Fuzesgyarmati SK -:-
17:30Mezokovesd II - Cegledi -:-
17:30Tiszakecske - SBTC -:-
17:30Tiszaujvaros - Putnok VSE -:-

WĘGRY: NB III - Centre

11:00Honved II - Monori -:-
17:30Dabas-Gyon - Kozarmisleny -:-
17:30ESMTK Budapest - Ferencvaros II -:-
17:30Hodmezovasarhely FC - Ujpest II -:-
17:30Ivancsa - FC Dabas -:-
17:30Korosladany MSK - Taksony -:-
17:30Rakosmenti KSK - Dunaujvaros PASE -:-
17:30Szegedi - Kecskemeti -:-
17:30Szekszardi - Paks II -:-
17:30Vac - Majosi -:-

WĘGRY: NB III - West

11:00Puskas Academy II - Balatonfuredi -:-
11:00Szabadkikoto - Nagykanizsa -:-
11:00Zalaegerszegi II - III. Keruleti TVE -:-
16:00SC Sopron - Mosonmagyarovari TE -:-
16:00Veszprem - Elore -:-
17:30Erdi - Nagyatadi -:-
17:30Lipot - MOL Fehervar II -:-
17:30Menfocsanak - Gardony Varosi -:-
17:30Papai Perutz - Bicskei -:-
19:00Tatabanya - Komaromi VSE -:-

WĘGRY: NB I Women

14:15Ferencvaros K - MTK Hungaria K -:-
16:00Astra Hungary K - Kelen K -:-

WŁOCHY: Serie A

12:30Genoa - Sassuolo -:-
15:00Benevento - Cagliari -:-
15:00Parma - Atalanta -:-
15:00Verona - Torino -:-
18:00AS Roma - Crotone -:-
20:45Juventus - AC Milan -:-

WŁOCHY: Serie C - Promotion - Play Offs

15:00Lecco - Grosseto -:-
15:30Palermo - Teramo -:-
17:30AlbinoLeffe - Pontedera -:-
17:30Catania - Foggia -:-
17:30Juve Stabia - Casertana -:-
17:30Matelica - Sambenedettese -:-
17:30Pro Patria - Juventus U23 -:-
17:30Triestina - Virtus Verona -:-

WŁOCHY: Serie D - Group A

16:00Bra - Borgosesia -:-
16:00Caronnese - Arconatese -:-
16:00PrzełożoneChieri - Vado -:-
16:00Citta di Varese - Castellanzese -:-
16:00PrzełożoneFolgore Caratese - Sanremese -:-
16:00Fossano - Casale -:-
16:00HSL Derthona - Saluzzo -:-
16:00Imperia - Legnano -:-
16:00PDHA - Gozzano -:-
16:00Sestri Levante - Lavagnese -:-

WŁOCHY: Serie D - Group B

16:00Breno - Franciacorta -:-
16:00Caravaggio - USD Casatese -:-
16:00Crema - Scanzorosciate -:-
16:00Ponte San Pietro - Sona -:-
16:00Real Calepina - Brusaporto -:-
16:00Seregno - Calvina -:-
16:00PrzełożoneTritium - Ciserano-Bergamo -:-
16:00Vis Nova Giussano - Fanfulla -:-

WŁOCHY: Serie D - Group C

16:00Adriese - Este -:-
16:00Bolzano - Ambrosiana -:-
16:00Caldiero Terme - Belluno -:-
16:00Campodarsego - Cjarlins Muzane -:-
16:00Cartigliano - Delta Porto Tolle -:-
16:00Chions - ArzignanoChiampo -:-
16:00Luparense - Feltre -:-
16:00Manzanese - Trento -:-
16:00Mestre - San Giorgio-Sedico -:-
16:00Montebelluna - Union Clodiense -:-

WŁOCHY: Serie D - Group D

16:00PrzełożoneCorreggese - Fiorenzuola -:-
16:00Ghivizzano Borgo - Corticella -:-
16:00Lentigione - Seravezza Pozzi -:-
16:00Mezzolara - Marignanese -:-
16:00Pro Livorno - G.S. Bagnolese -:-
16:00Real Forte Querceta - Aglianese Calcio -:-
16:00Rimini - Prato -:-
16:00Sasso Marconi - Forli -:-
16:00PrzełożoneSCD Progresso - Sammaurese -:-

WŁOCHY: Serie D - Group E

15:00Trestina - ACN Siena -:-
16:00Cannara - Grassina -:-
16:00Follonica Gavorrano - Flaminia -:-
16:00Lornano Badesse - Tiferno Lerchi -:-
16:00Montespaccato - Sangiovannese -:-
16:00Montevarchi Calcio - UC Sinalunghese -:-
16:00San Donato - Ostia Mare -:-
16:00Scandicci - Foligno -:-
16:00Trastevere Calcio - Pianese -:-

WŁOCHY: Serie D - Group F

16:00ASD Pineto Calcio - Agnonese -:-
16:00Cynthialbalonga - Fiuggi -:-
16:00Giulianova - Montegiorgio -:-
16:00Porto Sant'Elpidio - Castelfidardo -:-
16:00Recanatese - Campobasso -:-
16:00PrzełożoneRieti - Aprilia -:-
16:00US Tolentino - Matese -:-
16:00Vastese - S. N. Notaresco -:-
16:00PrzełożoneVastogirardi - Castelnuovo Vomano -:-

WŁOCHY: Serie D - Group G

14:30Calcio Giugliano - Lanusei Calcio -:-
14:30Gladiator - Torres -:-
14:30Muravera - Vis Artena -:-
15:00Arzachena - Monterosi FC -:-
15:00Insieme Formia - Carbonia -:-
15:00Latte Dolce - Savoia -:-
16:00Afragolese - Latina -:-
16:00Cassino - Nocerina -:-
16:00Nuova Florida - SS Nola 1925 -:-

WŁOCHY: Serie D - Group H

16:00A.C.D. Nardo - Fidelis Andria -:-
16:00Brindisi - Audace Cerignola -:-
16:00Casarano - Lavello -:-
16:00Citta di Fasano - Altamura -:-
16:00Gravina - Molfetta Calcio -:-
16:00Puteolana - Bitonto -:-
16:00Real Aversa - Francavilla -:-
16:00Sorrento - Picerno -:-
16:00Taranto - Portici 1906 -:-

WŁOCHY: Serie D - Group I

16:00ACR Messina - Santa Maria Cilento -:-
16:00AS Acireale - Castrovillari -:-
16:00Biancavilla - Paterno -:-
16:00Cittanovese - Roccella -:-
16:00Licata - Gelbison Cilento -:-
16:00PrzełożoneMarina di Ragusa - Dattilo -:-
16:00Rotonda - FC Messina -:-
16:00S. Agata - San Luca -:-

WŁOCHY: Primavera 1

10:30Fiorentina U19 - Genoa U19 -:-
17:00Sassuolo U19 - Juventus U19 -:-

WŁOCHY: Serie A Women

12:30AC Milan K - Fiorentina K -:-
15:00Florentia K - AS Roma K -:-
15:00San Marino Academy K - Inter K -:-

WŁOCHY: Serie B Women

11:00Chievo Verona K - Vicenza K -:-
11:30Perugia K - Tavagnacco K -:-
15:00Brescia K - Pontedera K -:-
15:00Cesena K - Cittadella K -:-
15:00Lazio K - Roma CF K -:-
15:00Orobica K - Pomigliano K -:-
15:00Ravenna K - Riozzese Como K -:-

WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ: Ligue 1

17:30SO Armee - ASEC Mimosas -:-
18:00SOL - Bouake -:-
20:00Stella Adjame - Racing d'Abidjan -:-

WYSPY OWCZE: Premier League

16:00HB Torshavn - Toftir -:-
16:00Klaksvik - B36 Torshavn -:-
16:00TB Tvoroyri - Streymur -:-
16:00Vikingur - Fuglafjordur -:-

ZAMBIA: Super League

14:00Prison Leopards - NAPSA Stars -:-
15:00Green Buffaloes FC - Lumwana Radiants -:-
15:00Green Eagles - Lusaka Dynamos -:-
15:00Indeni - Young Green Eagles -:-
15:00Power Dynamos - Nkana -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.FlashScore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona FlashScore.pl z powodów technicznych.