REFRESH

Tenis » Wczoraj » Wszystkie mecze

ATP - SINGIEL: Astana (Kazachstan), twarda (w hali)

06:00OdwołaneAlcaraz C. (Esp) - Rune H. (Den) -:-
06:00OdwołaneSinner J. (Ita) - Otte O. (Ger) -:-
07:10Cressy M. (Usa) - Chaczanow K. (Rus) 0:2
07:10Kotow P. (Rus) - Davidovich Fokina A. (Esp) 2:0
09:00Shevchenko A. (Rus) - Nardi L. (Ita) 0:2
09:00Tsitsipas S. (Gre) - Kukuszkin M. (Kaz) 2:0
10:40Alcaraz C. (Esp) - Goffin D. (Bel) 0:2
14:10Griekspoor T. (Ned) - Bublik A. (Kaz) 1:2
16:05Ramos A. (Esp) - Miedwiediew D. (Rus) 0:2

ATP - SINGIEL: Tokyo (Japonia), twarda

04:00OdwołaneKokkinakis T. (Aus) - Norrie C. (Gbr) -:-
04:10Kwon S. (Kor) - De Minaur A. (Aus) 2:0
04:10McDonald M. (Usa) - Uchida K. (Jpn) 2:1
05:45Kokkinakis T. (Aus) - Coric B. (Cro) 0:2
06:55Albot R. (Mda) - Evans D. (Gbr) 1:2
08:05Ruud C. (Nor) - Munar J. (Esp) 0:2
09:35Noguchi R. (Jpn) - Ramanathan R. (Ind) 2:1
11:05Kyrgios N. (Aus) - Tseng C. H. (Tpe) 2:0
11:55Shimabukuro S. (Jpn) - Majchrzak K. (Pol) 0:2
12:35Moriya H. (Jpn) - Shimizu Y. (Jpn) 2:0

WTA - SINGIEL: Monastir (Tunezja), twarda

12:05Dart H. (Gbr) - Parrizas-Diaz N. (Esp) 2:0
12:05Rodina J. (Rus) - Ruse G. (Rou) 2:0
12:10Potapowa A. (Rus) - Andreeva M. (Rus) 2:1
13:35OdwołaneCurenko Ł. (Ukr) - Parry D. (Fra) -:-
13:40Tan H. (Fra) - Parry D. (Fra) 1:2
14:15Uchijima M. (Jpn) - Rachimowa K. (Rus) 2:0
15:00Martic P. (Cro) - Fruhvirtova L. (Cze) 2:0
16:10Zidansek T. (Slo) - Bassols M. (Esp) 2:1
16:55Mansouri Y. (Fra) - Fręch M. (Pol) 0:2
19:05Jabeur O. (Tun) - Li A. (Usa) 2:0
20:40Grachewa W. (Rus) - Kudiermietowa W. (Rus) 0:2

WTA - SINGIEL: Ostrava (Czechy), twarda (w hali)

12:10Blinkowa A. (Rus) - McNally C. (Usa) 0:2
13:35Ostapenko J. (Lat) - Sasnowicz A. (Blr) 0:2
16:10Raducanu E. (Gbr) - Kasatkina D. (Rus) 0:2
18:10Parks A. (Usa) - Pliskova Ka. (Cze) 2:0
19:50Bencic B. (Sui) - Bouchard E. (Can) 2:1

ATP - DEBEL: Astana (Kazachstan), twarda (w hali)

10:55Glasspool L./Heliovaara H. - Hurkacz H./Zielinski J. 0:2
12:25Golubev A./Niedowiesow A. - Mannarino A./Martin F. 1:2
14:10Hidalgo D./Rodriguez C. - Granollers M./Zeballos H. 1:2

ATP - DEBEL: Tokyo (Japonia), twarda

13:35Escobar G./Jarry N. - Martinez P./Zapata Miralles B. 1:2

WTA - DEBEL: Monastir (Tunezja), twarda

15:55Mladenovic K./Siniakova K. - Lechemia E./Lohoff J. 2:0
18:35Haverlag I./Thombare P. - Kato M./Kulikov A. 0:2

WTA - DEBEL: Ostrava (Czechy), twarda (w hali)

14:10Voracova R./Wang Xiy. - Danilina A./Haddad Maia B. 0:2
15:30Eikeri U./Mihalikova T. - Gabueva A./Zakharova A. 2:1
17:30Kałasznikowa O./Kania-Chodun P. - Rosolska Ali./Routliffe E. 0:2

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Alicante (Hiszpania), twarda

11:05Habib H. (Leb) - Marozsan F. (Hun) 0:2
11:10Landaluce M. (Esp) - Geerts M. (Bel) 0:2
11:10Parker S. (Gbr) - Giustino L. (Ita) 1:2
12:10Molleker R. (Ger) - Gaio F. (Ita) 0:2
12:35Brancaccio R. (Ita) - Yunchaokete B. (Chn) 2:0
13:30Kuzmanov D. (Bul) - Diez S. (Can) 2:0
14:05Żuk K. (Pol) - Klein L. (Svk) 0:2
15:10Blanch U. (Usa) - Arnaldi M. (Ita) 0:2
15:15Verdasco F. (Esp) - Domingues J. (Por) 2:1
16:50Hardt N. (Dom) - Blancaneaux G. (Fra) KRECZ 1:0
17:35Nava E. (Usa) - Mayot H. (Fra) 2:0

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Campinas (Brazylia), ziemna

15:05Villanueva G. (Arg) - Pereira J. (Bra) 2:1
15:10Altmaier D. (Ger) - Bertola R. (Sui) 0:2
15:10Paz J. P. (Arg) - Muller A. (Fra) 1:2
15:10Torres J. B. (Arg) - Kicker N. (Arg) 2:0
17:00OdwołaneCerundolo J. M. (Arg) - Olivieri G. A. (Arg) -:-
17:00Choinski J. (Gbr) - Lama G. (Chi) 2:0
17:00Dutra Da Silva D. (Bra) - Martin Tiffon P. (Esp) 2:1
17:00OdwołaneUgo Carabelli C. (Arg) - Lama G. (Chi) -:-
17:30Nagal S. (Ind) - Mena F. (Arg) 1:2
18:30Hanfmann Y. (Ger) - Giannessi A. (Ita) 1:2
18:35Ribeiro E. (Bra) - Seyboth Wild T. (Bra) 2:0
18:40Ficovich J. P. (Arg) - Rodriguez Taverna S. (Arg) 0:2
19:25Popko D. (Kaz) - Bagnis F. (Arg) 0:2
20:30Leite W. (Bra) - Cury Bueres M. (Bra) 2:0
20:40Elias G. (Por) - Varillas J. P. (Per) 0:2
21:10Juarez F. (Arg) - Olivieri G. A. (Arg) 2:1
22:35Rincon D. (Esp) - Pucinelli de Almeida M. (Bra) 0:2
00:30Meligeni Alves F. (Bra) KRECZ - Darderi L. (Ita) 1:1

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Gwangju (Korea Południowa), twarda

05:10De Loore J. (Bel) - Smith K. (Usa) 1:2
05:10Gomez E. (Ecu) - Patael B. (Isr) 2:0
05:10Nakagawa N. (Jpn) - Peniston R. (Gbr) 1:2
05:15Lee D. H. (Kor) - Neuchrist M. (Aut) 1:2
07:10Marterer M. (Ger) - Gengel M. (Cze) 2:1
07:20Piros Z. (Hun) - Coppejans K. (Bel) 2:1
07:40Chung Y. (Kor) - Nam J. S. (Kor) 1:2
08:20Barrientos N. (Col) - Jung J. (Tpe) 1:2
09:30Svrcina D. (Cze) - O'Connell C. (Aus) 2:0
09:50Mukund S. K. (Ind) - Hong S. C. (Kor) 2:1
10:50Tu L. (Aus) - Wu Tung-Lin (Tpe) 2:1
11:05Kovacevic A. (Usa) - Hijikata R. (Aus) 0:2
12:20Park U. (Kor) - Clarke J. (Gbr) 2:1

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Mouilleron-Le-Captif (Francja), twarda (w hali)

10:40Masur D. (Ger) - Wolf J.J. (Usa) 0:2
11:50Maestrelli F. (Ita) - Marie J. (Fra) 1:2
12:15Lehecka J. (Cze) - van Rijthoven T. (Ned) 2:0
14:25Tabur C. (Fra) - Virtanen O. (Fin) 0:2
14:35Bourgue M. (Fra) - Bellier A. (Sui) 2:1
15:50Grenier H. (Fra) - Pospisil V. (Can) 0:2
18:40Gasquet R. (Fra) - Briand J. (Fra) 0:2
19:45Sels J. (Ned) - Poljak D. (Cze) 2:1
20:00OdwołaneSimon G. (Fra) - Halys Q. (Fra) -:-
20:25Simon G. (Fra) KRECZ - De Schepper K. (Fra) 0:1

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Parma 2 (Włochy), ziemna

10:10Cobolli F. (Ita) - Tabacco F. (Ita) 2:0
10:10Kolar Z. (Cze) - Passaro F. (Ita) 2:0
10:10Napolitano S. (Ita) - Skatow T. (Kaz) 0:2
11:40van Assche L. (Fra) - Lajovic D. (Srb) 0:2
12:05Travaglia S. (Ita) - Ovcharenko O. (Ukr) 2:1
12:10Kopriva V. (Cze) - Roca Batalla O. (Esp) 2:0
13:40Cecchinato M. (Ita) - Mager G. (Ita) 1:2
14:15Taberner C. (Esp) - Forti F. (Ita) 2:0
15:45Bonadio R. (Ita) - Valkusz M. (Hun) 0:2
16:00Carballes Baena R. (Esp) - Ferrari G. (Ita) 2:1
17:40Zeppieri G. (Ita) - Zekic M. (Srb) 0:2
18:00OdwołaneMoroni M. (Ita) - Andujar P. (Esp) -:-
18:45Moroni M. (Ita) - Gerch L. (Ger) 2:1

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Tiburon (USA), twarda

23:05Escobedo E. (Usa) - Eriksson Ziverts J. (Swe) 2:0
23:10Zhu E. (Usa) - Vacherot V. (Mon) 1:2
01:40Shelton B. (Usa) - Quiroz R. (Ecu) 2:1
19:05Riffice S. (Usa) - King E. (Usa) 2:1
19:10Chappell N. (Usa) - Mejia N. (Col) 2:1
19:10Holmgren A. (Den) - Svajda Z. (Usa) 1:2
21:35Lock B. (Zim) - Mmoh M. (Usa) 0:2
22:00Oradini G. (Ita) - Kozlov S. (Usa) 0:2
22:15Fanselow S. (Ger) - Galarneau A. (Can) 1:2
23:10Shang J. (Chn) - Michelsen A. (Usa) 1:2
23:40Nanda G. (Usa) - Jubb P. (Gbr) 1:2

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - DEBEL: Alicante (Hiszpania), twarda

15:30Fajziew S./Fomin S. - Manafov V./Prihodko O. 2:0
19:15De Jong J./Stevens B. - Barreto Sanchez D. A./Blanch D. 2:1

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - DEBEL: Mouilleron-Le-Captif (Francja), twarda (w hali)

10:40Arribage T./Johnson L. - Vance J./Vance J. 2:0
17:00Escoffier A./Masur D. - Arends S./Pel D. 1:2
18:35Sultanov K./Uzhylovskyi V. - Cazaux A./Fils A. 0:2

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - DEBEL: Parma 2 (Włochy), ziemna

14:25Taylor J./Walkin B. - Passaro F./Pellegrino A. 2:0
15:55Kopriva V./Pospisil J. - Babic Z./Bergevi F. 2:0
17:25Cornea V. V./Kolar Z. - Bortolotti M./Martos Gornes S. 2:1

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Ithaca, NY (USA), twarda

19:40Melnic V. (Rou) - Stakusic M. (Can) 0:2
19:50Sinha A. (Usa) - Chin J. (Jam) 2:0
21:25Papoe R. M. (Rou) - McCarthy J. (Aus) 2:0
23:30Mbithi M. (Usa) - Sigouin B. (Can) 2:0
23:40McNally J. (Usa) - Bynoe E. (Usa) 2:0

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Manizales (Kolumbia), ziemna

16:30Bertran P. (Dom) - Castro C. (Chi) 2:0
16:30Leal V. (Bra) - Fernandez Flores D. (Chi) 2:0
16:30Rengifo F. (Col) - Buitrago N. (Col) 0:2
16:30Rodriguez J. A. (Col) - March A. C. (Ecu) 0:2
18:00Ogura K. (Jpn) - Arias C. M. F. (Col) 2:1
18:00Quintero M. (Col) - Bueno G. (Per) 0:2

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Maputo (Mozambik), twarda

09:30Bocchi L. (Ita) - Ward E. (Usa) 2:1
09:30Garcia M. (Esp) - Sibanda M. D. A. (Zim) 0:2
09:30Kovapitukted P. (Tha) - Sigauque J. (Moz) 2:0
09:30Southcombe M. (Gbr) - Spiridon D. C. (Ita) 0:2
11:00Agostini S. (Ita) - Montsi K. (Rsa) 0:2
11:00De A. R. E. J. (Moz) - Bielinskyi O. (Ukr) 0:2
11:00Pennaforti G. (Ita) - Seetso D. (Bot) 2:0
11:00Salton D. (Rsa) - Jaisinghani R. (Ind) 2:0

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Monastir 39 (Tunezja), twarda

10:00Kuzuhara B. (Usa) - Li M. (Chn) 0:2
10:00Wang X. (Chn) - Kaliyanda Poonacha N. (Ind) 1:2
11:00Hamza Reguig S. (Alg) - Jans J. (Ned) 2:0
11:00Yamanaka T. (Jpn) - Lopez N. (Sui) 2:1
13:00Meda J. (Bfa) - Mu T. (Chn) 0:2
13:00Sun F. (Chn) - Sadaoui M. (Fra) 2:0

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Sozopol (Bułgaria), twarda

09:00Strombachs R. (Lat) - Konov S. (Bul) 2:0
09:00Szajrych J. (Pol) - Mikula M. (Pol) 2:0
09:00Tomescu D. A. (Rou) - Donski A. (Bul) 0:2
10:00Bobrov B. (Rus) - Dinev D. (Bul) 2:1
10:00Duran T. (Tur) - Prechtel S. (Ger) 0:2
10:00Kalender A. (Cro) - Vanta V. (Rou) 0:2
11:30Orlov V. (Ukr) - Dimic M. (Slo) 2:0

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Villa Carlos Paz (Argentyna), ziemna

16:00De La Fuente S. (Arg) - Tenti F. (Arg) 2:1
16:00Galarza J. I. (Arg) - Falabella L. A. (Arg) 1:2
16:00Lipovsek P. T. (Slo) - Cigarran T. (Arg) 2:0
16:00Marquiselli V. (Arg) - Simonit E. (Arg) 0:2
18:00La Serna J. M. (Arg) - Schiessl J. E. (Bra) 2:1
18:00Ratti L. (Arg) - Monzon I. (Arg) 2:1

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M25 Cairns (Australia), twarda

04:30Addison A. (Aus) - Bolt A. (Aus) 1:2
04:30Beale J. (Aus) - Gadecki T. N. (Aus) 2:0
04:30Sweeny D. (Aus) - Sookton-Eng C. (Tha) 2:0
06:00Schoolkate T. (Aus) - Puttergill C. (Aus) 2:0
10:00Bouzige M. (Aus) - Pavlekovich Smith T. (Aus) 2:1
10:00Jin J. (Aus) - Sinclair C. (Nmi) 0:2

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M25 Nevers (Francja), twarda (w hali)

11:00Collignon R. (Bel) - Deleersnyder C. (Fra) 2:0
11:00Massard . L. (Fra) - Cloes L. (Bel) 1:2
11:00Reveniau S. (Fra) - Marti Y. (Sui) KRECZ 1:1
12:30Faucon R. (Bel) - Ruscica A. (Fra) 2:0
12:30Musitelli F. (Fra) - Debru G. (Fra) 0:2
14:00Soriano Barrera A. (Esp) - Ghibaudo A. (Fra) 0:2
15:00Pontico H. (Fra) - Onclin G. (Bel) 0:2
18:00Lapalu V. (Fra) - Gueymard Wayenburg S. (Fra) 0:2

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M25 Santa Margherita di Pula 9 (Włochy), ziemna

14:35Massara A. (Ita) - Noce G. M. (Ita) 1:2
14:45Sakellaridis S. (Gre) - Sebesta J. (Sui) 2:0
15:15Neumayer L. (Aut) - Gandolfi G. (Ita) 2:0
15:45Galoppini D. (Ita) - Picchione A. (Ita) 2:1
16:00Bellifemine A. (Ita) - Campana F. (Ita) 2:0
16:05Ciavarella N. (Ita) - Tabacco G. (Ita) 0:2
16:30Basso A. (Ita) - Madaras N. (Swe) KRECZ 1:0
17:35Loccisano M. (Ger) - Cortegiani A. (Ita) 0:2
17:45Apostol B. I. (Rou) KRECZ - Castagnola L. (Ita) 0:0
17:50Catani L. (Ita) - Danilov S. (Rus) 1:2
18:10Wenger D. (Sui) - Bouquet L. (Fra) 2:1
18:55De Rossi M. (San) - Dalla Valle E. (Ita) 0:2

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M25 Sheffield (Wielka Brytania), twarda (w hali)

11:05Gray A. (Gbr) - Deschamps T. (Fra) 2:0
11:10Gunneswaran P. (Ind) - Little D. (Gbr) 2:0
11:10Poljicak M. (Cro) - Wendelken H. (Gbr) 2:0
11:10Raynel A. (Fra) - Houghton G. (Gbr) 0:2
12:40Wiskandt M. (Ger) - Matusevich A. (Gbr) 1:2
13:00Vasa E. (Fin) - Fery A. (Gbr) 0:2
13:05Hussey G. (Gbr) - Hodkin S. (Gbr) 2:1
13:30Moore E. (Gbr) - Marmousez L. (Fra) 2:0
14:30Whitehouse M. (Gbr) - Loffhagen G. (Gbr) 0:2
14:40Lajal M. (Est) - Gibbens J. (Gbr) 2:0
15:15Knaff A. (Lux) - Hignett L. (Gbr) 2:0
15:50Rodriguez D. (Gbr) - Cox D. (Gbr) 0:2
16:05Monday J. (Gbr) - Squire H. (Ger) 0:2
16:50Folliot Q. (Fra) - Brady P. (Gbr) 0:2
17:00Jones B. (Gbr) - Erhard M. (Fra) 1:2
17:45Kijametovic A. (Bih) - Friberg K. (Swe) 0:2

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M25 Tay Ninh 2 (Wietnam), twarda

04:00Bayldon B. (Aus) - Ryan Ziegann S. (Aus) 1:2
04:00Compagnucci T. (Ita) - Weber A. (Fra) 0:2
04:00Congcar C. (Tha) - Sinha N. K. (Ind) 0:2
04:00Nguyen D. T. (Vie) - Masabayashi T. (Jpn) 1:2
04:00Trismuwantara G. (Ina) - Singh D. (Ind) 0:2
05:30Chaiyarin C. (Tha) - Vu Ha Minh Duc (Vie) 0:2
05:30Imamura M. (Jpn) - Kelly D. (Aus) 0:2
05:30Statham J. (Nzl) - Wong C. (Hkg) 0:2

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M25 Zaragoza (Hiszpania), ziemna

12:10Gakhov I. (Rus) - Alcala Gurri M. (Esp) 2:1
12:10Vanshelboim E. (Ukr) - Llamas Ruiz P. (Esp) 0:2
14:40Beaupain S. (Bel) - Matas Ortega X. (Esp) 1:2
16:45Denolly C. (Fra) - Lopez Morillo I. (Esp) 2:0
18:15Sanchez Q. A. (Esp) - Esteve L. E. (Esp) 0:2
18:30Martinez Martinez J. (Esp) - Barranco C. J. (Esp) 0:2

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Baza (Hiszpania), twarda

10:00Gerald Gonzalez J. G. (Chi) - Lanca S. (Por) 2:0
10:00Kotliar Y. (Ukr) - Kolb N. (Ukr) 0:2
10:00Shin J. (Kor) - Marandel L. (Fra) 0:2
11:30Arifullina A. (Rus) - Hernandez M. J. (Esp) 2:0
11:30Saar K. (Est) - Perello Saavedra J. (Esp) 0:2
13:00Rowinska M. (Pol) - Roura L. R. (Esp) 1:2
18:00Yecora C. (Esp) - Moreno A. (Esp) 0:2

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Eldorado, Misiones 2 (Argentyna), ziemna

13:30Ceinos E. J. (Arg) - Konishi J. (Bra) 1:2
13:30Vangelova A. (Bul) - Doldan S. (Par) 2:0
15:00Bueno H. (Bra) - Plaza Araujo L. (Bra) 0:2
15:00Lene E. (Fra) - Blatter L. (Arg) 2:0
15:00Madrid Rocca M. (Arg) - Astete F. (Chi) 0:2

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Monastir 33 (Tunezja), twarda

10:00Berriri C. (Tun) - Milenkovic K. (Sui) 0:2
10:00Mariani M. (Ita) - Giordano M. (Ita) 2:0
10:00Tsao C. Y. (Tpe) - Zakharova E. (Rus) 2:0
10:00Ukolova A. (Rus) - Lee Y. (Tpe) 0:2
10:00Villet M. (Fra) - Hazes S. (Ned) 2:0
11:00Jamshidi E. (Den) - Poj N. (Arg) 0:2
11:00Koller A. (Aut) - Makhlouf M. (Tun) 2:0
11:00Mahbouli F. (Tun) - Luikham J. (Ind) 0:2
11:00Tatavarthy S. (Ind) - Hutchinson H. (Gbr) 0:2
11:00Zawadzka J. (Pol) - Kubo K. (Jpn) 1:2
13:00Lazarenko . K. (Ukr) - Liu Y. (Chn) 2:1

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Reims (Francja), twarda (w hali)

10:00Gaillard D. (Fra) - Bornay J. (Fra) 0:2
10:00Martynov D. (Fra) - Smith T. N. (Aus) 2:1
10:00Ozerova A. (Lat) - Ganz F. (Sui) 0:2
11:30Dartron E. (Fra) - Ramirez E. (Fra) 2:0
11:30Lew Y. F. A. (Fra) - Boisson L. (Fra) 0:2
11:30Wargnier L. (Fra) - Naef C. (Sui) 0:2
13:30Wirges A. (Ger) - Balus I. (Svk) 2:0

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Sharm ElSheikh 12 (Egipt), twarda

10:00Koevermans A. (Ned) - Vartak A. (Gbr) 2:0
10:00Kostic T. (Aut) - Formella A. (Pol) 2:0
10:00Neilson G. T. (Gbr) - Nepomuceno A. (Sui) 2:0
11:00Lin F. A. (Tpe) KRECZ - Paukstyte P. (Ltu) 0:1

ITF KOBIETY - SINGIEL: W25 Cairns (Australia), twarda

04:30Zlochova Z. (Svk) - Gibson T. (Aus) 0:2
10:00Bains R. (Aus) - Mays L. (Aus) 0:2
10:00Chikaraishi Y. (Jpn) - Parnaby A. (Aus) 0:2
10:00Leeson S. (Aus) - Ueda R. (Jpn) 0:2
10:00Walker L. (Aus) - Birrell K. (Aus) 0:2
11:30Cabrera L. (Aus) - Jones M. (Usa) 2:0

ITF KOBIETY - SINGIEL: W25 Hua Hin (Tajlandia), twarda

05:30Kovapitukted P. (Tha) - Berberovic N. (Bih) 1:2
05:30Ounmuang S. (Tha) - Yamalapalli S. (Ind) 0:2
05:30Plipuech P. (Tha) - Sawangkaew M. (Tha) 1:2
05:30You X. (Chn) - Ainitdinova G. (Kaz) 2:0
07:00Kudashova D. (Rus) - Kumkhum L. (Tha) 0:2
07:00Lu J. (Chn) - Bai Z. (Chn) 0:2

ITF KOBIETY - SINGIEL: W25 Makinohara (Japonia), trawiasta

02:30Imamura S. (Jpn) - Saigo R. (Jpn) 2:0
02:30Ishii S. (Jpn) - Kawaguchi N. (Jpn) 1:2
02:30Kobayashi H. (Jpn) - Kozaki F. (Jpn) 1:2
02:30Muramatsu C. (Jpn) - Kondo . Y. (Jpn) 2:0
04:00Aikawa M. (Jpn) - Hozumi E. (Jpn) 0:2
04:00Saito S. (Jpn) - Hosoki Y. (Jpn) 2:0
04:00Sun L. (Sui) - Morita A. (Jpn) 1:2
04:00Yamazaki I. (Jpn) - Sawayanagi R. (Jpn) KRECZ 1:1
05:30Ayukawa M. (Jpn) - Arakawa H. (Jpn) 2:1
05:30Kawagishi N. (Jpn) - Kaji H. (Jpn) 1:2
05:30Kobori M. (Jpn) - Ito A. (Jpn) 1:2
05:30Matsuda R. (Jpn) - Shigeta M. (Jpn) 0:2
07:00Hanatani N. (Jpn) - Kinoshita H. (Jpn) 0:2
07:00Lee Y.-H. (Tpe) - Okamura K. (Jpn) 2:1
07:00Namigata J. (Jpn) - Ozeki M. (Jpn) 0:2
07:00Yamaguchi A. (Jpn) - Ly-Nguyen S. (Vie) 1:2

ITF KOBIETY - SINGIEL: W25 Redding, CA (USA), twarda

22:30Hovde L. (Usa) - Mcadoo R. (Usa) 2:0
22:30Thandi K. K. (Ind) - Lopez Q. (Usa) 2:0
00:00Anderson R. (Usa) - Kolodynska J. (Blr) 2:0
00:00Sanchez A. S. (Mex) - Chang H. (Usa) 1:2

ITF KOBIETY - SINGIEL: W25 Santa Margherita di Pula 9 (Włochy), ziemna

10:00Brancaccio N. (Ita) - Rosatello C. (Ita) 0:2
10:00Cavalle-Reimers Y. (Esp) - Pedone G. (Ita) 2:0
10:00Mintegi Del Olmo A. (Esp) - Scholl C. (Usa) 2:1
10:00Vicens Mas R. (Esp) - Zucchini A. (Ita) 2:0
11:30Semenistaja D. (Lat) - Black H. T. (Usa) 2:0

ITF KOBIETY - SINGIEL: W25 Sozopol (Bułgaria), twarda

09:00Brogan A. (Gbr) - Konstantinova Y. (Bul) 2:0
09:00Gjorczeska L. (Mkd) - Bondarenko M. (Rus) 1:2
09:00Shapatava S. (Geo) - Yaneva E. (Bul) 2:0
10:00Dencheva R. (Bul) - Dinu C. (Rou) 1:2
10:00Glushkova D. (Bul) - Prisacariu A. (Rou) 2:1
10:00Nguyen Tan L. (Fra) - Vaneva Z. (Bul) 2:0
11:30Rame A. (Fra) - Dmitruk K. (Blr) 0:2
11:30Sonmez Z. (Tur) - Ozgen P. (Tur) 2:0

ITF KOBIETY - SINGIEL: W60 Trnava (Słowacja), twarda (w hali)

15:05Perrin C. (Sui) - Kubareva A. (Blr) 0:2
15:05Wang Xin. (Chn) - Oktiabreva A. (Rus) 2:0
15:45Sramkova R. (Svk) - Kraus S. (Aut) 2:0
16:30Lumsden M. (Gbr) - Platenikova E. (Svk) 2:0
16:35Maleckova J. (Cze) - Marcinkevica D. (Lat) 0:2
17:05Gorgodze E. (Geo) - Bolkvadze M. (Geo) 1:2
18:15Kartal S. (Gbr) - Fett J. (Cro) 2:0
19:05Lansere S. (Rus) - Lys E. (Ger) 0:2

ITF KOBIETY - SINGIEL: W80 Rancho Santa Fe, CA (USA), twarda

22:20Chirico L. (Usa) - Yuan Y. (Chn) 2:0
22:20Kalieva E. (Usa) - Dolehide C. (Usa) 2:0
22:30Sebov K. (Can) - Zhao C. (Can) 2:1
22:45Volynets K. (Usa) - Sharma A. (Aus) 2:1

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Ithaca, NY (USA), twarda

21:30Chirala S. R./Strode E. - Ravichander I./Vasser O. 1:2
21:55Catanzariti A.J./O'Hoisin O. - Bulus C./Wang C. 2:0
22:50Melnic V./Sinha A. - Mostardi N./Opitz J. 0:2

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Maputo (Mozambik), twarda

13:30Ballekere Ravikumar N./Garcia M. - Beckley A./Sibanda M. D. A. 0:2
13:30Baron J./Khan S. - Villoslada E./Ward E. 2:0
13:30Bathrinath L./Reddy R. - Oplustil P./Savelev D. 2:0
13:30Sigauque A./Sigauque J. - Jones A./Southcombe M. 0:2

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Monastir 39 (Tunezja), twarda

14:30Li M./Sun Qian - Schaer R./Trochu . P. 2:0
14:30Lin W./Xiao L. - Bollipalli R./Kaliyanda Poonacha N. 2:0
16:00Kalinin A./Lopez N. - Li H./Tang S. 2:0
16:30Reddy Ganta S. K./Somani P. - Abderrahman W./Jans J. 0:2

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Sharm ElSheikh 12 (Egipt), twarda

12:30Crowther C./Martinez I. - Lin P. C./Zakaryia F. 0:2
12:30Giacomini L./Rottoli L. - Bosio G./Stuurman R. 0:2
12:30Krainer L./Sorger S. - Privara P. B./Zgola B. 0:2
12:30Te R./Zheng B. - Baldi F./Toman P. E. 2:0
14:00Reynolds F./Rogers A. - Jang Y./Park D. 2:0
14:00Ricca G./Serafini M. - Bar B. P./Voronin S. 2:0
15:30Novansky M./Palovic L. - Pokorny L./Purtseladze S. 1:2
15:30Giunta M./Zanada E. - El Sallaly A./Safwat M. 0:2

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Sozopol (Bułgaria), twarda

11:30Cengiz B./Ilkel B. - Donev G./Ivanov S. A. 1:2
11:30Keremedchiev N./Kolyachev N. - Balzerani R./Kellovsky D. 0:2
13:00Kasnikowski M./Pieczkowski O. - Skorilas A./Terziev S. 2:0
13:00Latinchev S./Simeonov D. - Mikula M./Wojcik Y. 0:2
15:00Milev Y./Nesterov P. - Marinescu M. R./Tomescu D. A. 2:0

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Villa Carlos Paz (Argentyna), ziemna

18:00Egea F. E./Hidalgo G. A. - Alarcon B. D./Escurra Isnardi H. J. 2:0
20:00Cigarran T./Hess S. - Descotte M. F./Kestelboim M. 2:1
20:00Gimenez J./Marquiselli V. - Gimenez I./Saraiva Dos Santos P. A. 0:2
20:00Caula B./Picco A. - Gaggiofatto T./Karakachian G. A. 2:0
20:00Cundom J./Simonit E. - Barrena A./De La Fuente S. 2:1

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M25 Cairns (Australia), twarda

07:30Gaal C./Hulme M. - Akay C./Volonski N. 2:0
07:30Delaney Je./Tricerri S. - McCabe J./Walton A. 0:2

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M25 Nevers (Francja), twarda (w hali)

12:00Bittoun C./Hermans M. - Freire Da Silva A./Ponchet M. 2:1
16:30Chidekh C./Deleersnyder C. - Castelnuovo L./Liutarevich I. 1:2
16:30Ajavon L./Reveniau S. - Martineau M./Reymond A. 0:2
18:30Beauge M./Musitelli F. - Jayagopi S. S./Ruscica A. 2:0

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M25 Santa Margherita di Pula 9 (Włochy), ziemna

18:55Ciavarella N./Minighini D. - Sakellaridis D./Sakellaridis S. 2:0
19:10Baroni N./Gandolfi G. - Pampanin P./Tabacco G. 1:2
20:20Bybel N./Martin T. - Catini N./Noce G. M. 1:2
20:25Galoppini D./Massara A. - Libietis M./Stodder T. WO -:-
20:50Bertuccioli F./Dalla Valle E. - De Rossi M./Lavagno E. KRECZ 0:0

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M25 Sheffield (Wielka Brytania), twarda (w hali)

17:10Binding J./Matusevich A. - Golesworthy R./Shaw M. 2:0
17:45Fery A./Poljicak M. - Hands T./Hou Y. 2:0
18:45Houghton G./Moore E. - Vasa E./Whitehouse M. 1:2
18:45Hignett L./Quayle D. - Knaff A./Steinegger Y. 0:2
18:50Blaydes B./Blaydes F. - Rankin M./Wendelken H. 2:1
19:00Brady P./Dabryian A. - Deschamps T./Valsecchi P. 2:0
19:00OdwołaneRaynel A./Wiskandt M. - Deschamps T./Valsecchi P. -:-
19:50Gibbens J./Kivanda S. E. - Erhard M./Marmousez L. 0:2
20:10Jones B./Little D. - Hussey G./Monday J. 1:2

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M25 Tay Ninh 2 (Wietnam), twarda

05:30Madan T./Sood Ch. - Anh P. L. H./Bun K. 2:0
07:00Agarwal R./Koaykul K. - Le Khanh Duy T./Tat T. N. 2:0
07:00Gulia G./Singh D. - Hsu Yu H./Trongcharoenchaikul W. 0:2
07:30Alcantara F. C./Ly Nam H. - Compagnucci T./Congcar C. 2:0
07:30Pham M. T./Trinh L. G. - Hunt A./Weber A. 2:0

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M25 Zaragoza (Hiszpania), ziemna

12:10Makhlouf N./Ouahab L. - Kuklin G./Stepanian A. 2:0
13:35Cabrera Bello I./Vasquez G. A. - Mansilla Diez M./Perez C. S. 0:2
15:05Lopez Montagud C./Nijboer R. - Gonzalez Fernandez M./Lofman A. 1:2
15:10Llamas Ruiz P./Winter Lopez B. - Bresciani L./Goldberg Alviani N. R. 2:0
16:45Kiger M./Maloney P. - Alcala Gurri M./Pujol Navarro B. 2:0

ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Baza (Hiszpania), twarda

11:30Cortes A./Margolina E. - Peyre L./Santos A.F. 0:2
13:00Bartlett A./Khan I. - Kalamaris G./Kotliar Y. 0:2
13:00Giannini N./Pereira De Aguiar G. - Gerald Gonzalez J. G./Marandel L. 0:2
16:00Lopez Martinez M. D./Luque Moreno M. J. KRECZ - Granwehr A./Saner J. 0:1
16:00Saar K./Yersh K. - Moreno B. P. M./Oliver Sanchez M. 2:0
16:00Perello Saavedra J./Zehnder M. J. - LLinares Domingo L./Parres Azcoitia O. 1:2
18:00Hernandez M. J./Roura L. R. - Arifullina A./Benito M. 2:0

ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Eldorado, Misiones 2 (Argentyna), ziemna

16:30Ceinos E. J./Markus C. - Bia B. B. M. B./Verdial B. 2:0
16:30Roldan S. M. B./Tirunelveli T. - Ayala L./Vangelova A. 0:2
17:00Burstein M. V./Mutilba V. - Gomes S. M./Yamate A. G. 2:0
18:00Blatter L./Britez Risso F. - Gomez Pezuela Cano M./Moyano L. 1:2
18:00Giovannini L./Lene E. - Doldan H./Doldan S. 2:0
18:30Bueno H./Rodrigues d. L. S. - Kulidjian K./Moron F. B. 2:0
18:45Bonardi B./Rossini T. - Arangio G./Plaza Araujo L. 2:1

ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Monastir 33 (Tunezja), twarda

14:30Berriri C./Limem R. - Romeo C./Villet M. 0:2
14:30OdwołaneGraovac A./Milenkovic K. - Romeo C./Villet M. -:-
15:30Lee Y./Tsao C. Y. - Hutchinson H./Zakharova E. 2:1
15:45Mariani M./Zawadzka J. - Mahbouli F./Rakki S. 2:0

ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Reims (Francja), twarda (w hali)

13:30Azarko A./Brutane . E. - Diatlova D./Diatlova K. 1:2
13:30Noel M./Yerolymos M. - Gadient N./Kuparev A. 2:0
16:00Chekanskaya A./Paskauskas K. - Bornay J./Leonard M. 2:0
16:00Firman A./Podrez V. - Martynov D./Ozerova A. 0:2
17:30Dartron E./Girard E. - Cirotte A./Cirotte C. 2:0
17:30Balus I./Naef C. - Gaillard D./Lew Y. F. A. 2:0

ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Sharm ElSheikh 12 (Egipt), twarda

11:00Bestetti G./Carbonaro G. - Cavelli C./Medeghini G. 2:0
11:00Bejenaru K. P./Easwaramurthi A. - Domova D./Jang G. 2:0
12:30Khalil F./Mohamed K. - Guzieva A./Vartak A. 2:0
13:15Cisovska R./Matusova B. - Formella A./Nepomuceno A. 2:0
13:30Kostic T./Moccia C. - Kondos G./Veldman K. 2:0
14:00Benesova N./Chramcova V. - Neilson G. T./Stoiber R. A. 0:2
14:00McDonald E./Refaat M. - Koevermans A./Van Impe A. 1:2
14:00Havermans D./Schalekamp S. - Paukstyte P./Yang V. 0:2

ITF KOBIETY - DEBEL: W25 Cairns (Australia), twarda

07:30Bains N./Bozovic A. - Barbir N./Ueda R. 2:0
07:30Barry M./Nayar S. - Frasser K. T./Leeson S. 2:0
07:30Hosonuma C./Osafune K. - Bajagic T./Simmons E. 2:0
07:30Krish M./Thompson B. - Aiava D./Mays L. 0:2

ITF KOBIETY - DEBEL: W25 Hua Hin (Tajlandia), twarda

07:00Ruamrak P./Wongteanchai Varu. - Schmidt A./Welker E. 0:2
08:30Momkoonthod T./Sawatdee W. - Deeperm V./Yodpetch K. 2:0
09:45Ounmuang S./Thongkum P. - Seibold E./Siedliska N. 0:2
10:00Cheapchandej P./Sawangkaew M. - Kulambayeva Z./Reyngold E. 2:1
11:30Plipuech P./Sema E. - Chanta A./Tararudee L. 2:0

ITF KOBIETY - DEBEL: W25 Redding, CA (USA), twarda

22:30Aubuchon M./Lewis M. - Pedretti G. T./Zhu A. 0:2
00:00Chong E./Mikulskyte J. - Naito Y./Sakatsume H. 2:0

ITF KOBIETY - DEBEL: W25 Sibenik (Chorwacja), ziemna

15:00Laskutova K./Sarkisova K. - Rajkovic A./Wurth T. 2:1
15:00Svetac S./Tarocco L. - Herdzelas D./Tucakovic S. 0:2
15:00Shymanovich I./Yang Y. Y. WO - Juric N./Smejkal L. -:-
16:00Ciric Bagaric L./Drazic M. - Radisic M./Radisic N. 2:1

ITF KOBIETY - DEBEL: W25 Sozopol (Bułgaria), twarda

11:30Karunaratne A./Scilipoti S. - Ghioroaie I. G./Stolmar R. 0:2
13:00Shapatava S./Webley-Smith E. - Babel O./Nguyen Tan L. 2:0
13:00Topalova G./Yoruk I. - Konstantinova Y./Lopatetska D. 2:1
14:30Aksu A./Cengiz B. - Bondarenko M./Komardina A. 2:1

ITF KOBIETY - DEBEL: W80 Rancho Santa Fe, CA (USA), twarda

00:10OdwołanePerez E./Stefani L. - Volodko K./Hsu C. -:-
00:10Hui K./Tjen J. - Volodko K./Hsu C. 2:1
00:30Olmos G./Zacarias M. - Detkovskaya D./Skrobonja A. 2:0

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - tenis mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.