REFRESH

Tenis » Wczoraj » Kursy

ATP - SINGIEL: Laver Cup (Świat), twarda (w hali)

23:30OdwołaneMiedwiediew D. (Rus) - Schwartzman D. (Arg) -:- [ 1.15 | 6.20 ]
01:00OdwołaneTsitsipas S. (Gre) - Isner J. (Usa) -:- [ 1.50 | 2.65 ]

ATP - SINGIEL: San Diego (USA) - Kwalifikacje, twarda

00:10Anderson K. (Rsa) - Bolt A. (Aus) 1:2 [ 1.18 | 4.80 ]

ATP - SINGIEL: San Diego (USA), twarda

22:00OdwołaneGarin C. (Chi) - Basilaszwili N. (Geo) -:- [ 2.08 | 1.76 ]
22:00OdwołaneSonego L. (Ita) - Norrie C. (Gbr) -:- [ 2.18 | 1.70 ]
22:35Karacjew A. (Rus) - Delbonis F. (Arg) 2:0 [ 1.26 | 4.10 ]

ATP - SINGIEL: Sofia (Bułgaria) - Kwalifikacje, twarda (w hali)

11:10Martinez P. (Esp) - Majchrzak K. (Pol) 2:0 [ 2.23 | 1.64 ]
11:10Seppi A. (Ita) - Donski A. (Bul) 2:0 [ 1.07 | 8.00 ]
12:20Gierasimow J. (Blr) - Celikbilek A. (Tur) 2:0 [ 1.34 | 3.20 ]
13:10Marczenko I. (Ukr) - Machac T. (Cze) 2:1 [ 2.40 | 1.56 ]

ATP - SINGIEL: Sofia (Bułgaria), twarda (w hali)

15:05Paire B. (Fra) - Davidovich Fokina A. (Esp) 2:0 [ 2.85 | 1.45 ]
17:10Kecmanovic M. (Srb) - Andreev A. (Bul) 2:0 [ 1.15 | 6.00 ]
19:10Mannarino A. (Fra) - Mager G. (Ita) 0:2 [ 1.49 | 2.70 ]

WTA - SINGIEL: Chicago 2 (USA), twarda

16:10Cornet A. (Fra) - Jastremska D. (Ukr) 0:2 [ 1.81 | 2.01 ]
16:10Kudiermietowa W. (Rus) - Kalinskaja A. (Rus) 2:1 [ 1.32 | 3.45 ]
16:10Petkovic A. (Ger) - Goworcowa O. (Blr) 2:0 [ 1.26 | 3.95 ]
16:10Vekic D. (Cro) - Li A. (Usa) 0:2 [ 1.81 | 2.05 ]
17:30Pegula J. (Usa) - Fręch M. (Pol) 2:0 [ 1.20 | 4.60 ]
17:40Hontama M. (Jpn) - Garcia C. (Fra) 2:0 [ 3.15 | 1.36 ]
18:00Cabrera L. (Aus) - Rogers S. (Usa) 0:2 [ 6.80 | 1.11 ]
18:50Inglis M. (Aus) - Dolehide C. (Usa) 2:1 [ 1.95 | 1.87 ]
19:00Clijsters K. (Bel) - Hsieh S-W. (Tpe) 1:2 [ 2.35 | 1.60 ]
19:10Bouzkova M. (Cze) - Doi M. (Jpn) 1:2 [ 1.33 | 3.45 ]
19:25Flipkens K. (Bel) - Collins D. R. (Usa) 0:2 [ 7.00 | 1.10 ]
21:25Kozłowa Kateryna (Ukr) - Kostjuk M. (Ukr) 2:1 [ 3.20 | 1.35 ]
21:35Sasnowicz A. (Blr) - Keys M. (Usa) KRECZ 1:0 [ 2.65 | 1.49 ]
22:45Tomljanovic A. (Aus) - Vondrousova M. (Cze) 0:2 [ 3.05 | 1.40 ]

WTA - SINGIEL: Nur-Sultan (Kazachstan), twarda (w hali)

07:10Curenko Ł. (Ukr) - Djaczenko W. (Rus) KRECZ 1:0 [ 1.35 | 3.20 ]
08:30Kulambayeva Z. (Kaz) - Van Uytvanck A. (Bel) 0:2 [ 10.00 | 1.05 ]
08:35Gasanova A. (Rus) - Hatouka Y. (Blr) 2:0 [ 3.10 | 1.37 ]
09:55Krunic A. (Srb) - Boulter K. (Gbr) 2:1 [ 2.14 | 1.71 ]
10:20Friedsam A-L. (Ger) - Rodionowa Ar. (Aus) 2:1 [ 1.31 | 3.60 ]
14:20Grachewa W. (Rus) - Pliskova Kr. (Cze) 2:0 [ 2.21 | 1.70 ]

ATP - DEBEL: San Diego (USA), twarda

20:40Salisbury J./Skupski N. - Behar A./Escobar G. 2:1 [ 1.41 | 2.85 ]
00:35Bolelli S./Gonzalez M. - Koepfer D./Monroe N. 2:1 [ 1.42 | 2.80 ]

ATP - DEBEL: Sofia (Bułgaria), twarda (w hali)

16:00Musetti L./Vavassori A. - Demoliner M./Matos R. 0:2 [ 1.80 | 1.98 ]

WTA - DEBEL: Chicago 2 (USA), twarda

18:10Jurak D./Klepac A. - Baptiste H./Osuigwe W. 2:0 [ 1.12 | 5.20 ]
21:05Lechemia E./Lohoff J. - Golubic V./Teichmann J. B. 0:2 [ 2.75 | 1.46 ]
22:30Bektas E./Moore T. - Melichar-Martinez N./Schuurs D. 0:2 [ 5.20 | 1.16 ]

WTA - DEBEL: Nur-Sultan (Kazachstan), twarda (w hali)

07:10Cristian J. A./Gorgodze E. - Murray S./Sawinych W. 0:2 [ 1.67 | 2.16 ]
12:30Minella M./Peterson R. - Strakhova V./Jaszyna J. 1:2 [ 1.25 | 3.85 ]
12:40Ainitdinova G./Kulambayeva Z. - Blinkowa A./Danilina A. 1:2 [ 4.50 | 1.20 ]

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Lima (Peru) - Kwalifikacje, ziemna

23:00Gomez-Herrera C. (Esp) - Castelnuovo L. (Sui) 2:0 [ 1.21 | 4.10 ]
23:20Nikles J. (Sui) - Ballotta G. (Per) 2:0 [ 1.07 | 7.40 ]
17:05Barrientos N. (Col) - Zeballos F. (Bol) 2:0 [ 1.80 | 1.95 ]
17:10Nikles J. (Sui) - Gutierrez Oscar J. (Bra) 2:0 [ 1.45 | 2.60 ]
17:10Panta J. (Per) - Gonzalez A. (Col) 2:0
19:05Gomez-Herrera C. (Esp) - Thirouin J. (Fra) 2:1 [ 1.15 | 5.00 ]

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Lima (Peru), ziemna

18:45Altmaier D. (Ger) - Andreozzi G. (Arg) 2:1 [ 1.22 | 4.30 ]
19:30Hardt N. (Dom) - Dellien H. (Bol) 0:2 [ 2.50 | 1.51 ]
21:20Catarina L. (Mon) - Olivo R. (Arg) 0:2 [ 2.85 | 1.41 ]
21:30Olivieri G. A. (Arg) KRECZ - Quiroz R. (Ecu) 1:1 [ 1.35 | 3.05 ]
22:25Cerundolo F. (Arg) - Pucinelli de Almeida M. (Bra) 0:2 [ 1.56 | 2.40 ]
23:45Bueno G. (Per) - Cerundolo J. M. (Arg) 0:2 [ 15.00 | 1.01 ]

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Lisbon (Portugalia) - Kwalifikacje, ziemna

11:10Berrettini J. (Ita) - Fanselow S. (Ger) 1:2 [ 1.93 | 1.81 ]
11:10Rodriguez Taverna S. (Arg) - Heller P. (Ger) 2:0 [ 1.97 | 1.78 ]
13:35Gerch L. (Ger) - Michalski D. (Pol) 0:2 [ 2.30 | 1.58 ]
13:55Bobrov B. (Rus) - Hassan B. (Leb) 0:2 [ 2.80 | 1.40 ]

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Lisbon (Portugalia), ziemna

15:10Oliveira G. (Por) - Araujo P. (Por) 2:0 [ 1.66 | 2.18 ]
15:55Benchetrit E. (Mar) - Lestienne C. (Fra) 0:2 [ 3.50 | 1.29 ]
17:15Sijsling I. (Ned) - Pellegrino A. (Ita) 0:2 [ 2.10 | 1.72 ]
17:20OdwołaneZeppieri G. (Ita) - Giannessi A. (Ita) -:- [ 1.71 | 2.10 ]
17:30Martin A. (Svk) - Cid Subervi R. (Dom) 2:1 [ 1.33 | 3.20 ]

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Murcia (Hiszpania) - Kwalifikacje, ziemna

11:05Nava E. (Usa) - Mridha J. (Swe) 2:0 [ 1.30 | 3.35 ]
11:05Rybakov A. (Usa) - Sanchez Jover C. (Esp) 2:0 [ 1.39 | 2.85 ]
11:10Alvarez Varona N. (Esp) KRECZ - Rosenkranz M. (Ger) 1:1 [ 1.50 | 2.47 ]
12:40Denolly C. (Fra) - Passaro F. (Ita) 0:2 [ 1.92 | 1.82 ]

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Murcia (Hiszpania), ziemna

12:40Furness E. (Fra) - Barranco C. J. (Esp) 2:1 [ 2.85 | 1.41 ]
13:35Shevchenko A. (Rus) - Trungelliti M. (Arg) 0:2 [ 2.70 | 1.46 ]
14:35Ramanathan R. (Ind) - Zekic M. (Srb) 1:2 [ 2.08 | 1.70 ]
15:35Ritschard A. (Usa) - Lopez San Martin A. (Esp) 2:0 [ 2.07 | 1.73 ]
16:00De Loore J. (Bel) - Collarini A. (Arg) 1:2 [ 2.70 | 1.45 ]
16:40Svrcina D. (Cze) - Brancaccio R. (Ita) 0:2 [ 1.49 | 2.60 ]
17:25Cobolli F. (Ita) - Vilella M. M. (Esp) 2:0 [ 2.17 | 1.67 ]
19:10Vanneste J. (Bel) - Ortega-Olmedo R. (Esp) 1:2 [ 1.86 | 1.92 ]

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Orlean (Francja) - Kwalifikacje, twarda (w hali)

12:10Schnur B. (Can) - Kuzniecow An. (Rus) 2:1 [ 2.26 | 1.54 ]
12:20Grenier H. (Fra) - Karlovskiy E. (Rus) 0:2 [ 1.39 | 2.70 ]
13:55Droguet T. (Fra) - Jacquet K. (Fra) 0:2 [ 2.20 | 1.58 ]
14:45Janvier M. (Fra) - Viola M. (Ita) 1:2 [ 1.58 | 2.20 ]

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Orlean (Francja), twarda (w hali)

16:25Marcora R. (Ita) - Tabilo A. (Chi) 0:2 [ 2.35 | 1.58 ]
17:40Barrere G. (Fra) - Novak D. (Aut) 0:2 [ 1.74 | 2.07 ]
19:20Gulbis E. (Lat) - Safiullin R. (Rus) 0:2 [ 3.40 | 1.30 ]
20:45Bergs Z. (Bel) - Laaksonen H. (Sui) 0:2 [ 1.95 | 1.83 ]

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Sibiu (Rumunia) - Kwalifikacje, ziemna

09:05Prihodko O. (Ukr) - Bondarevskiy Y. (Rus) 0:2 [ 1.87 | 1.87 ]
09:10Oliel Y. (Isr) - Ejupovic E. (Ger) 2:0 [ 1.58 | 2.30 ]
09:10Wehnelt K. (Ger) - Palosi S. (Rou) 1:2 [ 2.60 | 1.46 ]
11:55Frunza N. (Rou) - Ionel N. D. (Rou) 1:2 [ 2.31 | 1.57 ]

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Sibiu (Rumunia), ziemna

11:00Bonadio R. (Ita) - Molcan A. (Svk) 0:2 [ 4.60 | 1.18 ]
11:05Sachko V. (Ukr) - Albot R. (Mda) 2:0 [ 1.80 | 1.96 ]
12:25Kopriva V. (Cze) - Petrovic D. (Srb) 2:0 [ 1.23 | 4.00 ]
12:55Kokkinakis T. (Aus) - Marterer M. (Ger) 2:0 [ 1.81 | 1.97 ]
14:55Kirkin E. (Tur) - Watutin A. (Rus) 2:1 [ 1.44 | 2.60 ]
15:40Agamenone F. (Ita) - Cornea V. V. (Rou) 2:0 [ 1.03 | 13.00 ]

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M25 Falun (Szwecja), twarda (w hali)

14:00Dembek M. (Pol) - Takahashi Y. (Jpn) 1:2 [ 1.86 | 1.81 ]
14:00Fomin S. (Uzb) - Kirkov V. (Usa) 0:2 [ 3.30 | 1.27 ]
14:00Royer V. (Fra) - Fajziew S. (Uzb) 2:0 [ 1.42 | 2.60 ]
14:00Ruzgas M. (Swe) - Dahlberg M. (Swe) 0:2 [ 1.81 | 1.86 ]

ITF KOBIETY - SINGIEL: W25 Lisbon 2 (Portugalia), ziemna

11:00Marcinkevica D. (Lat) - Cavalle-Reimers Y. (Esp) 0:2 [ 2.80 | 1.40 ]
12:30Monnet C. (Fra) - Avanesyan E. (Rus) 2:0 [ 2.40 | 1.48 ]
14:00Azadinho C. (Por) - Bassols M. (Esp) 0:2 [ 13.00 | 1.01 ]
16:30Burillo Escorihuela I. (Esp) - Morais M. (Por) 2:0 [ 1.01 | 13.00 ]
16:30Cengiz B. (Tur) - Pinto S. (Por) 2:0 [ 1.01 | 14.00 ]
17:30Lazaro Garcia A. (Esp) - Salden L. (Bel) 2:1 [ 1.55 | 2.36 ]

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M25 Falun (Szwecja), twarda (w hali)

15:30Dahlin M./Eriksson S. - Eriksson M./Neuchrist M. 0:2 [ 10.00 | 1.01 ]
15:30Paul J./Riedi L. - Ingildsen J./Sigsgaard C. 2:0 [ 1.35 | 2.85 ]
15:30Shimizu Y./Sultanov K. - Niklas-Salminen P./Vasa I. 2:1 [ 1.35 | 2.85 ]
17:10Hands T./Wendelken H. - Ellis B./Tokuda R. 1:2 [ 3.45 | 1.25 ]

DRUŻYNY - MĘŻCZYŹNI: Laver Cup (Świat)

19:20World - Europa 1:14 [ 2.90 | 1.36 ]

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.FlashScore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - tenis mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona FlashScore.pl z powodów technicznych.