REFRESH

Tenis » Wczoraj » Wszystkie mecze

ATP - SINGIEL: Laver Cup (Świat), twarda (w hali)

14:25Ruud C. (Nor) - Sock J. (Usa) 2:1
16:35Tsitsipas S. (Gre) - Schwartzman D. (Arg) 2:0
20:20Murray A. (Gbr) - De Minaur A. (Aus) 1:2

ATP - SINGIEL: Metz (Francja), twarda (w hali)

14:10Sonego L. (Ita) - Korda S. (Usa) 2:0
16:00Rinderknech A. (Fra) - Hurkacz H. (Pol) 0:2
18:15Wawrinka S. (Sui) - Ymer M. (Swe) 2:1
21:20Rune H. (Den) - Bublik A. (Kaz) 1:2

ATP - SINGIEL: San Diego (USA), twarda

23:20Lestienne C. (Fra) - Tabilo A. (Chi) 2:0
02:40Evans D. (Gbr) - Daniel T. (Jpn) 2:0
04:40Nakashima B. (Usa) - Kudla D. (Usa) 2:0
20:40Giron M. (Usa) - Duckworth J. (Aus) 2:0
22:40Evans D. (Gbr) - Lestienne C. (Fra) 2:0

WTA - SINGIEL: Seul (Korea Południowa), twarda

06:35Sun L. (Sui) - Aleksandrowa J. (Rus) 0:2
08:45Maria T. (Ger) - Zhu L. (Chn) 2:0
10:05Linette M. (Pol) - Raducanu E. (Gbr) 0:2
11:30Ostapenko J. (Lat) - Jimenez Kasintseva V. (And) 2:0

WTA - SINGIEL: Tokyo (Japonia), twarda

05:10Martic P. (Cro) - Zhang S. (Chn) 0:2
06:45Kudiermietowa W. (Rus) - Haddad Maia B. (Bra) 2:1
10:45Samsonowa L. (Rus) - Muguruza G. (Esp) 2:0
12:25Zheng Q. (Chn) - Liu C. (Usa) 2:0

ATP - DEBEL: Laver Cup (Świat), twarda (w hali)

23:10Federer R./Nadal R. - Sock J./Tiafoe F. 1:2

ATP - DEBEL: Metz (Francja), twarda (w hali)

15:10Barrere G./Halys Q. - Nys H./Zielinski J. 1:2

ATP - DEBEL: San Diego (USA), twarda

00:40Goransson A./McLachlan B. - Etcheverry T. M./Martinez P. 2:0
02:05Giron M./McDonald M. - Kubler J./Saville L. 0:2
03:20Hidalgo D./Rodriguez C. - Lammons N./Withrow J. 0:2
05:05Klahn B./Verdasco F. - Barrientos N./Reyes-Varela M. 2:0
22:10Goransson A./McLachlan B. - Demoliner M./Melo M. 0:2
23:45Gonzalez S./Molteni A. - Kubler J./Saville L. 1:2

WTA - DEBEL: Seul (Korea Południowa), twarda

07:05Kałasznikowa O./Kiczenok N. - Han N./Jang S. J. 0:2
10:05Aleksandrowa J./Sizikova Y. - Mladenovic K./Wickmayer Y. 0:2

WTA - DEBEL: Tokyo (Japonia), twarda

06:10Chang S./Kawa K. - Dabrowski G./Olmos G. 0:2
12:10Kudiermietowa W./Mertens E. - Contreras Gomez F./Papamichail D. 2:0

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Braga (Portugalia), ziemna

10:00Sels J. (Ned) WO - Oliveira G. (Por) -:-
12:05Barranco C. J. (Esp) - Moreno De Alboran N. (Usa) 0:2
12:05Skatow T. (Kaz) - Taberner C. (Esp) 2:0
14:25Pucinelli de Almeida M. (Bra) - Llamas Ruiz P. (Esp) 2:0
14:45Sels J. (Ned) - Shevchenko A. (Rus) 2:0

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Columbus 2 (USA), twarda (w hali)

17:05Hijikata R. (Aus) - Stricker D. (Sui) 2:1
17:05Vukic A. (Aus) - Kingsley C. (Usa) 0:2
18:25Thompson J. (Aus) - Diallo G. (Can) 2:0
19:50Chappell N. (Usa) - Gomez E. (Ecu) 0:2

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Genua (Włochy), ziemna

14:30Ofner S. (Aut) - Monteiro T. (Bra) 1:2
17:40Brancaccio R. (Ita) - Andreev A. (Bul) 0:2
19:15Ramos A. (Esp) - Pellegrino A. (Ita) 1:2
22:45Lajovic D. (Srb) - Cecchinato M. (Ita) 2:0

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Sibiu (Rumunia), ziemna

10:00Coria F. (Arg) - Valkusz M. (Hun) KRECZ 0:0
10:00Gakhov I. (Rus) - Fatic N. (Bih) 0:2
10:55Ionel N. D. (Rou) - Misolic F. (Aut) 2:0
11:35Dzumhur D. (Bih) - Klein L. (Svk) 2:0

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Villa Maria (Argentyna), ziemna

16:40Casanova H. (Arg) - Bagnis F. (Arg) 0:2
18:35Diaz Acosta F. (Arg) - Hanfmann Y. (Ger) 2:0
20:45Cerundolo J. M. (Arg) - Navone M. (Arg) 0:2
23:10Kicker N. (Arg) - Olivo R. (Arg) 2:0

CHALLENGER KOBIETY - SINGIEL: Budapest (Węgry), ziemna

14:10Korpatsch T. (Ger) - Bondar A. (Hun) 2:0
16:35Dodin O. (Fra) KRECZ - Tomowa W. (Bul) 1:1

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - DEBEL: Braga (Portugalia), ziemna

16:20Nedunchezhiyan J./Rungkat C. - Rocha H./Rodrigues D. 2:0
17:10Kopriva V./Pospisil J. WO - Skatow T./Taberner C. -:-

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - DEBEL: Columbus 2 (USA), twarda (w hali)

23:50Boulais J./Trotter J. K. - Broom C./Frantzen C. 1:2
00:40Glinka D./Saar K. K. - Cash R./Vocel M. 0:2
02:00Cash J./Patten H. - McHugh A./Stalder R. 2:0
19:55Cash J./Patten H. - Kingsley C./Tracy J. 2:0
21:10Broom C./Frantzen C. - Cash R./Vocel M. 2:0

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - DEBEL: Genua (Włochy), ziemna

11:35Martinez L. D./Zelenay I. - Jebavy R./Pavlasek A. 0:2
13:15Manafov V./Prihodko O. - Brown D./Vavassori A. 0:2

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - DEBEL: Sibiu (Rumunia), ziemna

10:25Babic Z./Wehnelt K. - Kadhe A./Romboli F. 2:1
12:45Erler A./Miedler L. - Ionescu R. G./Popescu M. 2:0
16:00Jecan M. A./Madaras N. - Ionel N. D./Palosi S. 1:2
16:45Margaroli L./Ramanathan R. - Kravchenko G./Nikles J. 2:1

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - DEBEL: Villa Maria (Argentyna), ziemna

23:55Burruchaga R. A./Diaz Acosta F. - Caula B./Picco A. 2:1
01:30Navone M./Sanchez Jover C. - Andreozzi G./Duran G. 0:2
21:15Casanova H./Rodriguez Taverna S. - Andreozzi G./Duran G. 2:1
00:45Juarez F./Monzon I. - Burruchaga R. A./Diaz Acosta F. 2:0

CHALLENGER KOBIETY - DEBEL: Budapest (Węgry), ziemna

12:10Maleckova J./Voracova R. - Babos T./Zidansek T. 2:1
18:45Bondar A./Zimmermann K. - Gabueva A./Zakharova A. 2:0

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Cancun 15 (Meksyk), twarda

10:00Spencer P. (Usa) - Andrade A. (Usa) 0:2
10:00Vallejo D. (Par) - Stewart H. (Gbr) 2:0
15:30Doria L. (Arg) - McCormick T. (Usa) 0:2
16:00Nusdeo J. M. (Bra) - Rodriguez R. (Ven) 2:1
17:00March A. C. (Ecu) - Gomez M. (Col) 2:0
19:00Boika L. (Usa) - Nusdeo J. M. (Bra) 2:0
21:15Vallejo D. (Par) - McCormick T. (Usa) 0:2
21:45Cozbinov A. (Mda) - Andrade A. (Usa) 2:0

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Danderyd (Szwecja), twarda (w hali)

10:00Friberg K. (Swe) - Hussey G. (Gbr) 2:0
10:00Monday J. (Gbr) - Mridha J. (Swe) 2:0
11:30Haerteis J. (Ger) - Tonejc V. (Cro) 1:2
11:30Moeller M. (Ger) - Freund S. (Swe) 0:2

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Fayetteville, AR (USA), twarda

00:05Sanchez Martinez B. (Ger) - Riffice S. (Usa) 0:2
17:10Jong A. M. (Ned) - Papoe R. M. (Rou) 0:2
17:10Williams C. (Usa) - Efstathiou M. (Cyp) 0:2
19:10Wood W. (Usa) - Baker B. (Gbr) 0:2
19:20Pinnington Jones J. (Gbr) - Riffice S. (Usa) 1:2

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Lubbock, TX (USA), twarda

17:05Azoides D. (Gre) - Bicknell B. (Jam) 0:2
17:05Wallin O. (Swe) - Lyeons J. (Usa) 2:0
17:10Kim A. (Usa) - Michelsen A. (Usa) 0:2
19:00Hasson J. (Isr) - Farren C. (Usa) 2:1

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Melilla (Hiszpania), ziemna

11:10Lopez San Martin A. (Esp) - Perez C. S. (Esp) 2:0
11:15Barreto Sanchez D. A. (Esp) - Martinez M. (Sui) 0:2
13:00Winter Lopez B. (Esp) - Gomez F. A. (Arg) 1:2
13:10Alcala Gurri M. (Esp) - Caldes J. (Esp) 2:1

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Monastir 37 (Tunezja), twarda

12:30Andre S. (Sen) - Mu T. (Chn) 0:2
12:30Aubriot A. (Fra) - Dougaz A. (Tun) 0:2
12:30Coulibaly E. (Ivo) - Dellavedova M. (Aus) 2:0
12:30Mansouri S. (Tun) - Scaglia M. (Fra) 2:0
14:30Mansouri S. (Tun) - Montsi K. (Rsa) KRECZ 0:0
15:00Bertrand R. (Fra) - Mu T. (Chn) 2:0

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Sharm ElSheikh 10 (Egipt), twarda

10:00Beckley A. (Rsa) - Roncalli S. (Ita) 0:2
10:00Capecchi D. (Ita) - Zgirovsky A. (Blr) 2:0
10:00Serafini M. (Ita) - Rottoli L. (Ita) 1:2
10:00van Wyk K. (Rsa) - Boehler D. (Ger) 0:2

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M25 Darwin 2 (Australia), twarda

07:30Jasika O. (Aus) - Sekulic P. (Aus) 2:1
07:30Puttergill C. (Aus) - Seelig K. (Usa) 0:2
09:00Walton A. (Aus) - McCabe J. (Aus) 2:1
10:00Statham J. (Nzl) - Sweeny D. (Aus) 0:2

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M25 Pardubice (Czechy), ziemna

10:30Chazal M. (Fra) - Naw H. (Syr) 2:1
10:30Gill F. (Gbr) - Mensik J. (Cze) 2:1
10:30Kodat T. A. (Usa) - Gadamauri B. (Bel) 2:0
11:30Barton H. (Cze) - Paulson A. (Cze) 2:1

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M25 Pirot (Serbia), ziemna

10:00Denolly C. (Fra) - Donev G. (Bul) 2:0
10:00Kivattsev K. (Rus) - Cungu R. (Mne) 2:0
10:00Orlov V. (Ukr) - Vanta V. (Rou) 2:0
11:00Marmousez L. (Fra) - Cretu C. (Rou) 0:2

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M25 Santa Margherita di Pula 7 (Włochy), ziemna

13:10Picchione A. (Ita) - Ejupovic E. (Ger) 0:2
13:10Tabacco F. (Ita) - Lopez Montagud C. (Esp) 0:2
13:20Gerch L. (Ger) - Andaloro F. (Ita) 1:2
16:10Lavagno E. (Ita) - Calvano G. (Ita) 2:0

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Cancun 15 (Meksyk), twarda

10:00Becerra A. M. (Col) - Ulyashchenko A. (Usa) 0:2
15:30Colling S. (Usa) - Rodriguez V. (Mex) KRECZ 1:1
15:30Ewing S. (Usa) - Dagan Fruchtman M. (Isr) 2:1
15:30Mukhortova A. (Rus) - Proctor L. (Usa) 1:2
15:30Pedretti G. T. (Bra) - Kupres M. (Can) 2:0
15:30Rivera Corado M. G. (Gtm) - Koike E. (Jpn) 2:1
19:00Pedretti G. T. (Bra) - Quevedo K. (Usa) 1:2
19:30Ulyashchenko A. (Usa) - Colling S. (Usa) 1:2
19:45Slama M. (Usa) - Ewing S. (Usa) 0:2
20:00Rivera Corado M. G. (Gtm) - Proctor L. (Usa) 2:1

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Ceuta (Hiszpania), twarda

12:00Helmi O. (Den) - Parres Azcoitia O. (Esp) 2:0
13:00Zuchanska A. J. (Pol) - Brunskog L. (Swe) 1:2

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Guayaquil (Ekwador), ziemna

17:00Dorcil S. (Usa) - Ccuno R. (Per) 0:2
17:00Herazo M. F. (Col) - Mdlulwa W. (Rsa) 2:0
17:00Romero C. (Ecu) - San M. R. V. A. (Ecu) 2:1
17:00Samudio A. (Col) - Sewing S. (Usa) 0:2

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Lubbock, TX (USA), twarda

17:00Kessler M. (Usa) - Naklo T. (Tha) 2:1
19:00Gonzalez Vilar R. (Esp) - Branstine C. (Can) 0:2
19:00Hovde L. (Usa) - Miroshnichenko V. (Rus) 2:0
19:00Kubka M. (Pol) - Tilbuerger J. (Sui) 2:1

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Monastir 31 (Tunezja), twarda

12:30Banks A. (Gbr) - Karamoko N. (Sui) 2:1
12:30Zhabrailova M. (Rus) - Munk M. R. (Den) 1:2
13:00Banks A. (Gbr) - Li Z. (Chn) 0:2
13:00Luikham J. (Ind) - Jamshidi E. (Den) 2:0
13:00Zanolini C. (Ita) - Mansouri Y. (Fra) 1:2
13:30Munk M. R. (Den) - Yao X. (Chn) 1:2
14:30Kordolaimi E. (Gre) - Keller N. (Sui) 0:2
15:30Luikham J. (Ind) - Mansouri Y. (Fra) 0:2

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Sharm ElSheikh 10 (Egipt), twarda

10:00Conway J. (Gbr) - Pridankina E. (Rus) 0:2
10:00Falei A. (Blr) - Iatcenko P. (Rus) 2:1
10:00Shauha D. (Blr) - Kuzmova K. (Svk) 1:2
11:00Bestetti G. (Ita) - Natsvlishvili N. (Geo) 2:0

ITF KOBIETY - SINGIEL: W25 Darwin 2 (Australia), twarda

07:30Barry M. (Nzl) - Kumkhum L. (Tha) 0:2
07:30Gibson T. (Aus) - Bains N. (Gbr) 2:0
09:00Zlochova Z. (Svk) - Parnaby A. (Aus) 2:0
10:00Bozovic A. (Aus) - Kobori M. (Jpn) 2:0

ITF KOBIETY - SINGIEL: W25 Otocec (Słowenia), ziemna

10:00Boskovic L. (Cro) - Sramkova R. (Svk) 0:2
10:00Korneeva A. (Rus) - Nahimana S. (Bur) 0:2
10:00Ormaechea P. (Arg) - Lovric P. (Slo) 2:0
11:30Bulgaru M. (Rou) - Tanasie L. (Rou) 2:0

ITF KOBIETY - SINGIEL: W25 Santa Margherita di Pula 7 (Włochy), ziemna

13:00Hobgarski K. (Ger) - Semenistaja D. (Lat) 2:0
13:00Rosatello C. (Ita) - Valente D. (Ita) 2:0
14:00In-Albon Y. (Sui) - Bilardo F. (Ita) 2:1
14:00Rinaldo Persson K. (Swe) - Benoit M. (Bel) 2:1

ITF KOBIETY - SINGIEL: W60 Berkeley, CA (USA), twarda

23:10Shnaider D. (Rus) - Vickery S. (Usa) KRECZ 1:0
23:20Chirico L. (Usa) - Montgomery R. (Usa) 2:1
19:10Brengle M. (Usa) - Svendsen J. C. (Den) 2:0
20:20Chirico L. (Usa) - Krueger A. (Usa) 2:0
20:40Day K. (Usa) - Shnaider D. (Rus) 0:2
21:45Zarazua R. (Mex) - Yuan Y. (Chn) 0:2

ITF KOBIETY - SINGIEL: W60 Vrnjacka Banja (Serbia), ziemna

11:35Ristic M. (Srb) - Dinu C. (Rou) 2:0
13:10Fourlis J. (Aus) - Potocnik N. (Slo) 1:2
13:10Radivojevic L. (Srb) - Ignatik A. (Rou) 1:2
15:30Lukas T. (Cro) - Bolsova Zadoinov A. (Esp) 1:2

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Cancun 15 (Meksyk), twarda

17:00Reyna R./Reyna R. - Ogura K./Tumasonis G. P. 0:2
20:00Alves V. M./Ortega J. V. - Boscarino F./Casso A. 0:2
21:00Ellouck R./Kimhi O. - Aramburu Contreras I. J./March A. C. KRECZ 1:0
21:00Flores J./Rodriguez R. - Al Tori S./Alvarado P. 2:0
22:15Britto L./Yamacita F. - Nusdeo J. M./Ribeiro Lago E. 0:2
23:00Danich I./Su Y. - Nunez D. A./Zanellato N. 0:2
00:00Doria L./Osorio J. S. - Andrade A./Banthia S. 0:2
00:00Flores J./Rodriguez R. - Boscarino F./Casso A. 2:0

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Danderyd (Szwecja), twarda (w hali)

15:00Hellum Lilleengen L./Rivera L. - Friberg K./Mridha J. 1:2
15:20Freund S./Hannestad B. - Pearson K./Trinker J. 2:0

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Fayetteville, AR (USA), twarda

00:35Rogers F./Sweeney J. - Catanzariti A.J./Maginley J. 0:2
01:35Basile A./Williams C. - Dickerson R./Mostardi N. 2:0
01:55Bass F./Paroulek T. - Burdet A./Manuel M. 1:2
02:50Baker B./Riffice S. - Ferguson C./Reynolds F. 1:2
20:50Catanzariti A.J./Maginley J. - Basile A./Williams C. 0:2
22:10Ferguson C./Reynolds F. - Burdet A./Manuel M. 0:2

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Lubbock, TX (USA), twarda

00:15Brown L./Kim A. - Rocha F./Vilicich B. 2:1
21:10Pawlak P./Wallin O. - Minarik K./Richards A. 1:2
21:30Aguilar J. C. M./Kumar P. - Brown L./Kim A. 2:0

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Melilla (Hiszpania), ziemna

15:45Vankan M./Woerner P. - Apltauer F./Sibille I. 0:2
17:10Perez C. S./Winter Lopez B. - Gulin S./Sheyngezikht L. 2:0

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Monastir 37 (Tunezja), twarda

13:00Huang T./Yin B. S. - Hamza Reguig S./Skorilas A. 2:1
13:30Schnaitter J./Wallner M. - Frawley J./Negritu Ch. 0:2
15:45Coulibaly E./Iradukunda G. - Cooper M./Schlossmann F. 2:0

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Sharm ElSheikh 10 (Egipt), twarda

12:30Liaonenka A./Zgirovsky A. - Little D./Whitehouse M. 2:0
13:30Beckley A./van Wyk K. - Arutiunian E./Ostapenkov D. 2:1

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M25 Darwin 2 (Australia), twarda

11:30Cook E./Pavlekovich Smith T. - Seelig K./Sinclair C. 1:2
11:30Puttergill C./Sweeny D. - Sach T./Talic Z. 1:2

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M25 Pardubice (Czechy), ziemna

14:30Barton H./Mensik J. - Dodo/Recek D. WO -:-
15:45Naw H./Sperle J. - Karol M./Kodat T. A. WO -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M25 Pirot (Serbia), ziemna

13:00Biljesko D./Kivattsev K. - Markovski O./Obradovic D. 2:1
14:00Duncan S./MacKinlay J. - Orlov V./Taylor A. 1:2

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M25 Santa Margherita di Pula 7 (Włochy), ziemna

17:15Tabacco F./Tabacco G. - Sakellaridis D./Sakellaridis S. 2:1
18:20Ovcharenko O./Picchione A. - Andaloro F./Papagno S. 2:1

ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Cancun 15 (Meksyk), twarda

18:30Mazzoni E./Mazzoni J. WO - Alexis L./Sandor-Zur E. -:-
20:00Colling S./Ewing S. WO - Atturu S./Collens B. -:-
20:00Becerra A. M./Gonzales L. - Jones M./Pinson L. 0:2
20:00OdwołaneHinojosa Gomez J./Rodriguez V. - Quevedo K./Torres Murcia M. C. -:-
20:30Hinojosa Gomez J./Rodriguez V. - Chiu B./Dekel T. 2:0
22:15Vidal L. G./Ibiraba M. J. C. M. - Dagan Fruchtman M./Kupres M. 0:2
22:30Colling S./Ewing S. - Caceres A./Goldsmith W. P. -:-
23:00Kwong L./Ulyashchenko A. - Navarro M. F./Proctor L. 0:2

ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Ceuta (Hiszpania), twarda

17:30Kolb M./Kolb N. - LLinares Domingo L./Parres Azcoitia O. 2:0

ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Guayaquil (Ekwador), ziemna

21:00Reayer A./Romero C. - Ccuno R./Herazo M. F. 0:2
21:00Perez Garcia M. P./Sewing S. - Andrade S. T. I./San M. R. V. A. 2:1

ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Lubbock, TX (USA), twarda

09:00Hsu C./Kononova M. - Kajuru A. O./Kuearum S. 2:1
10:00Miyamoto A./Rioux L. - Kozarov K./Miroshnichenko V. 0:2

ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Monastir 31 (Tunezja), twarda

14:30Amos A./Daniel J. - Reguer A./Zhabrailova M. 2:0
14:30Ibbou I./Karamoko N. - Che Y./Rakki S. WO -:-
14:30Lee Y./Tsao C. Y. - De Stefano S./Swierczynska M. 2:0
16:15Dong N./Liu Y. - Keller N./Kordolaimi E. 2:1
17:00Che Y./Rakki S. - Lee Y./Tsao C. Y. 0:2
18:30Amos A./Daniel J. - Dong N./Liu Y. 2:0

ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Sharm ElSheikh 10 (Egipt), twarda

14:30Chilakalapudi S. S./Ladhani A. - Ezzat Y./Falei A. 1:2
14:30Iatcenko P./Shauha D. - Fedorova A./Pridankina E. 0:2

ITF KOBIETY - DEBEL: W25 Darwin 2 (Australia), twarda

10:00Chikaraishi Y./Katsumi N. - Mays L./Ueda R. 1:2
12:45Bozovic A./Parnaby A. - Gibson T./Hule P. 1:2

ITF KOBIETY - DEBEL: W25 Otocec (Słowenia), ziemna

11:30Meyer Auf Der Heide L./Seibold E. - Samir S./Yang Y. Y. 1:2
14:30Lovric P./Nahimana S. - Chromaczowa I./Shymanovich I. 0:2

ITF KOBIETY - DEBEL: W25 Santa Margherita di Pula 7 (Włochy), ziemna

14:00Partaud M./Wagner A. - Ruggeri J./Zeballos N. 1:2
16:30Moratelli A./Rosatello C. - Black H. T./Leykina P. 2:0

ITF KOBIETY - DEBEL: W60 Berkeley, CA (USA), twarda

00:50Alsola J. L./Ivanov V. - Osuigwe W./Zarazua R. 2:0
00:55Kalieva E./Stearns P. - Hart J. M./Mcadoo R. 2:0
23:05Osborne A./Zacarias M. - Krueger A./Montgomery R. 0:2
23:45Zamarripa A./Zamarripa M. - Brengle M./Crawford S. 2:1

ITF KOBIETY - DEBEL: W60 Vrnjacka Banja (Serbia), ziemna

10:00Curovic T./Radivojevic L. WO - Awanesian E./Jacquemot E. -:-
10:00Aney J./Rosca C. WO - Ciric Bagaric L./Zelnickova R. -:-
15:40Aney J./Rosca C. - Dinu C./Radisic N. 0:2
17:25Curovic T./Radivojevic L. - Astakhova D./Reyngold E. 0:2

DRUŻYNY - MĘŻCZYŹNI: Laver Cup (Świat)

PrzerwaEuropa - World 4:4

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - tenis mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.