REFRESH

Piłka nożna » 24.01.2022 » Wszystkie mecze

AFRYKA: Puchar Narodów Afryki - Play Offy

17:00Gwinea - Gambia -:-
20:00Kamerun - Komory -:-

ALBANIA: Super Liga

19:45Din. Tirana - Tirana -:-

ALGIERIA: U21 League

14:30Oran U21 - Magra U21 -:-
15:00Arba U21 - Hussein Dey U21 -:-
15:00Belouizdad U21 - RC Relizane U21 -:-
15:00Chelghoum U21 - Constantine U21 -:-
15:00Chlef U21 - Tlemcen U21 -:-
15:00USM Algier U21 - Paradou U21 -:-

ANGLIA: Championship

20:45Blackburn - Middlesbrough -:-

ANGLIA: Premier League 2

14:00Crystal Palace U23 - Liverpool U23 -:-
14:30Birmingham U23 - West Brom U23 -:-
17:00West Ham U23 - Leicester U23 -:-
20:00Aston Villa U23 - Reading U23 -:-
20:00Blackburn U23 - Leeds U23 -:-
20:00Chelsea U23 - Manchester City U23 -:-
20:00Everton U23 - Tottenham U23 -:-
20:00Newcastle U23 - Nottingham U23 -:-
20:00Stoke U23 - Fulham U23 -:-
20:00Sunderland U23 - Wolves U23 -:-

ANGLIA: Professional Development League

14:00Wigan U23 - Sheffield Utd U23 -:-

ARABIA SAUDYJSKA: Division 1

13:15Al Khaleej - Al Jabalain -:-
13:50Al Orubah - Al Draih -:-
16:45Jeddah - Al-Nahda -:-

AZJA: Asian Cup Women

09:00Myanmar K - Korea Południowa K -:-
11:00Filipiny K - Australia K -:-
13:00Indonezja K - Tajlandia K -:-
15:00Wietnam K - Japonia K -:-

BELGIA: Pro League U21

19:30Antwerp U21 - Genk U21 -:-
19:30Cercle B. U21 - Gent U21 -:-
19:30Charleroi U21 - St. Truiden U21 -:-
19:30Eupen U21 - Westerlo U21 -:-
19:30St. Liege U21 - Anderlecht U21 -:-
19:30Waasland-Beveren U21 - Mouscron U21 -:-
20:00Deinze U21 - Kortrijk U21 -:-
20:00Leuven U21 - Waregem U21 -:-
20:00Mechelen U21 - Club Brugge U21 -:-
20:00Royal Union SG U21 - Lommel SK U21 -:-
20:00Seraing U21 - Lierse K. U21 -:-
20:00Virton U21 - Beerschot VA U21 -:-
20:30RWDM U21 - Oostende U21 -:-

BRAZYLIA: Campeonato Catarinense

23:00Figueirense - Joinville -:-

BRAZYLIA: Campeonato Cearense

19:00Maracana - Icasa-CE -:-
19:30Crato - Atletico-CE -:-
23:00Iguatu - Caucaia -:-
23:00Pacajus - Ferroviario -:-

BRAZYLIA: Campeonato Paranaense

23:00Operario - Uniao PR -:-

BURUNDI: Primus League

15:00Flambeau de l'Est - Rukinzo -:-

CHILE: Superpuchar

23:00Colo Colo - U. Catolica -:-

CYPR: Pierwsza Dywizja

15:30Omonia - Paeek -:-
18:00AEK Larnaca - Anorthosis -:-

EUROPA: Tipsport Malta Cup

12:30Trnava - Aalborg -:-
16:30Sigma Ołomuniec - Tirol -:-

FRANCJA: Ligue 2

20:45Caen - AC Ajaccio -:-

FRANCJA: National

20:45Annecy - Concarneau -:-

GAMBIA: GFA League

17:00Ports Authority - Steve Biko -:-
18:00Brikama U. - Armed Forces -:-
20:00Samger - Elite United -:-

GHANA: Pierwsza Liga

16:00Dreams - Aduana -:-

GRECJA: Super League

18:30Asteras T. - Smyrnis -:-

HISZPANIA: LaLiga2

21:00Almeria - Eibar -:-
21:00R. Sociedad B - Cartagena -:-

HOLANDIA: Eerste Divisie

20:00Oss - Jong AZ -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Clausura

23:00Motagua - Vida -:-
23:06Marathon - Olimpia -:-
00:00Platense - Real Espana -:-

INDIE: ISL

15:00East Bengal - Hyderabad -:-

INDIE: I-League

09:30PrzełożoneIndian Arrows - Sreenidi Deccan -:-
12:00PrzełożoneSudeva Delhi - Neroca FC -:-
15:00PrzełożoneChurchill Brothers - Aizawl -:-

IRAN: Persian Gulf Pro League

12:30Fajr Sepasi - Nassaji Mazandaran -:-

ISLANDIA: Fotbolti.net Cup

20:00Stjarnan - Hafnarfjordur -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al

19:30B. Jerusalem - H. Tel Aviv -:-

IZRAEL: 2 Liga

18:00Beitar Shimshon - Hapoel Afula -:-
18:00H. Petah Tikva - Nes Tziona -:-
18:00Hap. Ramat Gan - H. Raanana -:-

JAMAJKA: Premier League

19:00Portmore - Arnett Gardens -:-
21:15Molynes - Vere United -:-

KENIA: Premier League

13:00Nairobi City - Kakamega Homeboyz -:-
13:00Wazito - Bandari -:-

KOLUMBIA: Primera A - Apertura

00:10Jaguares de Cordoba - Dep. Cali -:-
02:15Petrolera - Pereira -:-

KOLUMBIA: Primera B - Apertura

02:00PrzełożoneChico - Leones -:-
21:00Llaneros - Orsomarso -:-

MEKSYK: Liga MX - Clausura

02:00Santos Laguna - Necaxa -:-

MEKSYK: Liga de Expansion MX - Clausura

00:00Atl. Morelia - Raya2 -:-

MEKSYK: Liga Premier Serie A - Clausura

23:00La Piedad - Canamy -:-

MEKSYK: Liga MX Women - Clausura

02:00Mazatlan FC K - Puebla K -:-
00:00Necaxa K - U.N.A.M. K -:-

PORTUGALIA: Liga Portugal 2

16:30Academico Viseu - Covilha -:-
21:15Leixoes - Chaves -:-

PORTUGALIA: Liga 3

14:00Santarem - Setubal -:-

PORTUGALIA: Liga Revelacao U23 - Grupa mistrzowska

12:00Benfica U23 - Leixoes U23 -:-
16:00Braga U23 - Estoril U23 -:-

RUMUNIA: Liga 1

16:30Botosani - Sepsi Sf. Gheorghe -:-
19:00Farul Constanta - U Craiova 1948 -:-

RWANDA: Premier League

11:30Gorilla - Etoile de L'Est -:-
14:00Police - Bugesera FC -:-
14:00Rutsiro - Gicumbi -:-

ŚWIAT: Mecze towarzyskie

12:00Indonezja - Bangladesz -:-

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

11:00Cibalia (Cro) - Iskra (Mne) -:-
11:00Czeskie Budziejowice (Cze) - Khimki (Rus) -:-
12:00CSKA Moskwa (Rus) - Dudelange (Lux) -:-
12:00FC Kopenhaga (Den) - Helsingor (Den) -:-
13:00Gabala (Aze) - Bohemians (Cze) -:-
13:00Hradec Kralove (Cze) - Veres-Rivne (Ukr) -:-
13:00Metalist 1925 (Ukr) - Liberec (Cze) -:-
13:00Zira (Aze) - Bregalnica (Mkd) -:-
14:00OdwołaneAustria Wiedeń (Aut) - Bohemians (Cze) -:-
14:00CSKA 1948 Sofia (Bul) - Neftci Baku (Aze) -:-
14:00L. Mikulas (Svk) - Lwów (Ukr) -:-
14:00M. Lipetsk (Rus) - SKA Rostov (Rus) -:-
14:00Samara (Rus) - Radnik (Srb) -:-
15:00Wolfsberger (Aut) - Szachtar (Ukr) -:-
17:00Slavicin (Cze) - Otrokovice (Cze) -:-

WŁOCHY: Serie C - Group C

21:00Catanzaro - Palermo -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.FlashScore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona FlashScore.pl z powodów technicznych.