REFRESH

Piłka nożna » 16.08.2022 » Wszystkie mecze

EUROPA: Liga Mistrzów - Kwalifikacje

21:00Bodo/Glimt (Nor) - Dinamo Zagrzeb (Cro) -:-
21:00FC Kopenhaga (Den) - Trabzonspor (Tur) -:-
21:00Rangers (Sco) - PSV (Ned) -:-

AMERYKA PÓŁNOCNA I CENTRALNA: CONCACAF League

00:00Miguelito (Pan) - Tauro (Pan) -:-

ANGLIA: Championship

20:45Birmingham - Watford -:-
20:45Bristol City - Luton -:-
20:45Burnley - Hull -:-
20:45Coventry - Wigan -:-
20:45Norwich - Huddersfield -:-
20:45Preston - Rotherham -:-
20:45Swansea - Millwall -:-
21:00QPR - Blackpool -:-

ANGLIA: League One

20:45Barnsley - Bristol Rovers -:-
20:45Bolton - Morecambe -:-
20:45Burton - Ipswich -:-
20:45Charlton - Plymouth -:-
20:45Exeter - Wycombe -:-
20:45Fleetwood - Cheltenham -:-
20:45Forest Green - Accrington -:-
20:45Milton Keynes - Port Vale -:-
20:45Oxford Utd - Lincoln -:-
20:45Peterborough - Sheffield Wed -:-
20:45Portsmouth - Cambridge Utd -:-
20:45Shrewsbury - Derby -:-

ANGLIA: League Two

20:45Barrow - Walsall -:-
20:45Colchester - Bradford City -:-
20:45Crawley - Northampton -:-
20:45Crewe - Sutton -:-
20:45Doncaster - Stockport -:-
20:45Gillingham FC - Harrogate -:-
20:45Grimsby - Carlisle -:-
20:45Hartlepool - Tranmere -:-
20:45Mansfield - Wimbledon -:-
20:45Newport - Salford -:-
20:45Stevenage - Rochdale -:-
20:45Swindon - Leyton Orient -:-

ANGLIA: National League

20:45Boreham Wood - Aldershot -:-
20:45Bromley - Torquay -:-
20:45Chesterfield - Wrexham -:-
20:45Eastleigh - Dagenham & Red. -:-
20:45Gateshead - Notts County -:-
20:45Halifax - Southend -:-
20:45Maidenhead - Altrincham -:-
20:45Maidstone - Dorking -:-
20:45Oldham - Wealdstone -:-
20:45Woking - Scunthorpe -:-
20:45Yeovil - Barnet -:-

ANGLIA: National League Północ

20:45Banbury - Boston Utd -:-
20:45Buxton - Leamington -:-
20:45Chester - Hereford -:-
20:45Chorley - Blyth -:-
20:45Farsley - AFC Fylde -:-
20:45Gloucester - Peterborough Sports -:-
20:45Kettering - Telford -:-
20:45Kidderminster - Curzon Ashton -:-
20:45King’s Lynn - Brackley Town -:-
20:45Scarborough - Bradford PA -:-
20:45Southport - Darlington -:-
20:45Spennymoor - Alfreton -:-

ANGLIA: National League Południe

20:45Braintree - Hemel Hempstead -:-
20:45Chippenham - Oxford City -:-
20:45Concord - Dulwich Hamlet -:-
20:45Dartford - Havant & W -:-
20:45Dover - Tonbridge -:-
20:45Eastbourne Boro - Ebbsfleet -:-
20:45Farnborough - Taunton -:-
20:45Hampton & Richmond - Bath -:-
20:45Slough - Chelmsford -:-
20:45St. Albans - Hungerford -:-
20:45Welling - Cheshunt -:-
20:45Weymouth - Worthing -:-

ANGLIA: NPL Premier Division

20:45Ashton Utd - South Shields -:-
20:45Atherton - Stafford -:-
20:45Bamber Bridge - Marske -:-
20:45Belper Town - FC United -:-
20:45Gainsborough - Hyde -:-
20:45Marine - Lancaster -:-
20:45Morpeth - Guiseley -:-
20:45Nantwich - Warrington Rylands -:-
20:45Radcliffe - Matlock -:-
20:45Stalybridge - Warrington -:-
20:45Whitby - Liversedge -:-

ANGLIA: Southern League Central Division

20:45AFC Rushden & Diamonds - Hitchin -:-
20:45Basford - Nuneaton -:-
20:45Bromsgrove - Alvechurch -:-
20:45Hednesford - Stourbridge -:-
20:45Mickleover - Coalville -:-
20:45Needham Market - St. Ives -:-
20:45Royston - Leiston -:-
20:45Tamworth - Rushall -:-

ANGLIA: Southern League South Division

20:45Dorchester - Plymouth Parkway -:-
20:45Hanwell Town - Chesham -:-
20:45Hayes & Yeading - Hendon -:-
20:45Merthyr Town - Tiverton -:-
20:45Met. Police - Beaconsfield Town -:-
20:45North Leigh - Winchester -:-
20:45Salisbury - Hartley Wintney -:-
20:45Weston-super-Mare - Yate Town -:-

ANGLIA: Isthmian League Premier Division

20:45Bowers & Pitsea - Margate -:-
20:45Brightlingsea - Canvey Island -:-
20:45Folkestone - Hastings -:-
20:45Haringey - Herne Bay -:-
20:45Hornchurch - Enfield Town -:-
20:45Horsham FC - Corinthian-Casuals -:-
20:45Lewes - Carshalton -:-
20:45Potters Bar - Bishop's Stortford -:-

ANGLIA: Professional Development League

12:00Colchester U21 - Sheffield Wed U21 -:-
13:00Cardiff U21 - Peterborough U21 -:-
14:00Bristol City U21 - Hull U21 -:-
14:00Ipswich U21 - Wigan U21 -:-
15:00Millwall U21 - Barnsley U21 -:-

ARGENTYNA: Liga Profesional

21:30Central Cordoba - Colon -:-
21:30Sarmiento Junin - Godoy Cruz -:-
00:00San Lorenzo - Platense -:-

ARGENTYNA: Primera Nacional

02:10Ferro - Almirante Brown -:-

ARGENTYNA: Reserve League - druga runda

15:00River Plate 2 - Arsenal Sarandi 2 -:-
16:00Defensa y Justicia 2 - Barracas Central 2 -:-
16:00Rosario Central 2 - Boca Juniors 2 -:-
16:00Velez Sarsfield 2 - Aldosivi 2 -:-

ARGENTYNA: Primera A Women

20:00CA Estudiantes K - Defensores de Belgrano K -:-

BELGIA: Puchar Belgii - Kwalifikacje

20:00Dender - Wetteren -:-

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja liha Rezerwa

12:00Dnepr Mogilev 2 - Shakhter Soligorsk 2 -:-

BOLIWIA: Division Profesional - Clausura

01:00Aurora - Royal Pari -:-

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Prva Liga - RS

20:00Sutjeska Foca - Zeljeznicar Banja Luka -:-

BRAZYLIA: Copa Paulista

00:30Noroeste - Botafogo SP -:-

BRAZYLIA: Brasileiro Women - Play Offy

01:00Flamengo K - Internacional K -:-

BUŁGARIA: Vtora liga

17:00Strumska Slava - Krumovgrad -:-

CHILE: Primera B

23:30San Felipe - Barnechea -:-
02:00Copiapo - San Luis -:-
00:00S. Wanderers - Deportes Temuco -:-

CHILE: Puchar Chile

21:00S. Morning - Cobreloa -:-
00:00A. Italiano - U. Catolica -:-

CHINY: Super Liga

13:30Shanghai Port - Shenzhen -:-
14:00PrzełożoneCangzhou - Zhejiang Professional -:-

CHINY: Liga Jia

09:30Shanghai Jiading Huilong - Beijing Technology -:-
13:30Zibo Cuju - Heilongjiang Ice City -:-

CZARNOGÓRA: Pierwsza Czarnogórska Liga

18:00Rudar - Buducnost -:-
19:00Jedinstvo - Jezero -:-
19:00Sutjeska - Iskra -:-
20:00Arsenal Tivat - Mornar -:-
20:00OFK Petrovac - Decic -:-

CZECHY: MOL Cup

17:00SK Hranice - Karwina -:-
17:00Uhersky Brod - Vyskov -:-
18:00Aritma Prague - Olympie Brezova -:-

CZECHY: Liga U19

13:30Zlin U19 - Slavia Praga U19 -:-

DANIA: 1st Division

18:30Hvidovre IF - F. Amager -:-
18:30Sonderjyske - Helsingor -:-
19:00Koge - Nykobing -:-
19:00Vendsyssel - Hobro -:-

EKWADOR: Liga Pro - druga runda

02:00Dep. Cuenca - Delfin -:-

ESTONIA: Puchar Estonii

18:15Tallinna Kalev - Soccernet -:-
18:30Tammeka - Parnu -:-
19:00Olympic Tallinn - Saae Latte -:-
19:30Tallinna Wolves - Maksatransport -:-

FINLANDIA: Ykkonen

17:30Mikkeli - KTP -:-

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa C

17:30Vaajakoski - Komeetat -:-

INDIE: Durand Cup

14:30East Bengal - ATK Mohun Bagan -:-

ISLANDIA: Urvalsdeild Women

20:00Selfoss K - Thor/KA K -:-
20:00Throttur K - IBV Vestmannaeyjar K -:-
21:15Afturelding K - Keflavik K -:-

IZRAEL: Toto Cup

19:30Ashdod - Hapoel Jerusalem -:-
19:30Nes Tziona - H. Tel Aviv -:-

JAPONIA: J2 League

10:00PrzełożoneYokohama FC - Kusatsu -:-

KATAR: QSL

16:25Al Arabi - Al Markhiya -:-
18:35Al-Duhail - Al-Rayyan -:-

KIRGISTAN: Premier Liga

10:00Kaganat - Talant -:-

KOLUMBIA: Primera A - Clausura

00:20La Equidad - America De Cali -:-

KOLUMBIA: Primera B - Clausura

02:35Leones - Cucuta -:-
00:00Huila - Chico -:-

KOREA POŁUDNIOWA: K League 2

12:00Anyang - Bucheon -:-
12:00Busan - Seoul E. -:-

KOSTARYKA: Primera División - Apertura

03:00Zeledon - Puntarenas FC -:-

LIECHTENSTEIN: Liechtenstein Cup

20:00Ruggell B - Vaduz B -:-
20:00Triesenberg - Triesen -:-
20:00Vaduz C - Schaan -:-
20:15Eschen B - Balzers -:-

LITWA: Puchar

18:00Jonava - Hegelmann -:-

MEKSYK: Liga de Expansion MX - Apertura

00:05Zacatecas Mineros - Atletico La Paz -:-

MEKSYK: Liga MX U20 - Apertura

16:00Atlas U20 - Juarez U20 -:-
17:00Mazatlan U20 - Queretaro U20 -:-

MEKSYK: Liga MX Women - Apertura

00:00Toluca K - Cruz Azul K -:-
02:00Pachuca K - Queretaro K -:-
04:00Mazatlan FC K - Tigres K -:-
04:00Santos Laguna K - U.N.A.M. K -:-

NIEMCY: Liga Regionalna Północ

18:30Norderstedt - Hamburger SV II -:-

NIEMCY: Oberliga Hessen

19:30Stadtallendorf - Friedberg -:-

NORWEGIA: Division 3 - Group 1

19:00Nordstrand - Grorud 2 -:-

NORWEGIA: Division 3 - Group 2

20:00Raufoss 2 - Kongsvinger 2 -:-

NORWEGIA: Division 3 - Group 4

18:00Pors - Start 2 -:-

NORWEGIA: Nasjonal U19 CL - Play Offy

17:00Stabaek U19 - Brann U19 -:-

NORWEGIA: Nasjonal U19 CL - Runda przegranych

15:00Sogndal U19 - Rosenborg U19 -:-
17:00Bodo/Glimt U19 - Mjondalen U19 -:-

PARAGWAJ: Primera Division - Clausura

00:30Tacuary - Resistencia -:-

PARAGWAJ: Division Intermedia

23:00San Lorenzo - Rubio Nu -:-
01:15Sp. Luqueno - Sportivo Iteno -:-

PERU: Liga 1 - Clausura

02:00Melgar - AD Cantolao -:-

PORTUGALIA: Liga Revelacao U23 - Runda wstępna

18:00Farense U23 - Benfica U23 -:-
18:00Portimonense U23 - Estoril U23 -:-

RPA: Pierwsza liga

19:30Cape Town City - Maritzburg Utd -:-

RUMUNIA: Liga 2

17:00Din. Bucharest - Otelul -:-

SŁOWACJA: Puchar

17:00Tovarniky - Myjava -:-

SOMALIA: Nation Link Telecom Championship

14:30Dekedda - Gaadiidka -:-

SZWECJA: Superettan

19:00Öster - Örebro -:-
19:00Västerås SK - Trelleborg -:-

SZWECJA: Svenska Cupen - Kobiety - Kwalifikacje

19:00Bergdalens IK K - Ulricehamns IFK K -:-
19:00Ope IF K - Sundsvall K -:-
19:00Örebro K - Ravasens IK K -:-
19:00Rimbo K - Uppsala K -:-
19:30Qviding K - Alingsas FC K -:-

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

19:00Bruhl SG (Sui) - St. Gallen (Sui) -:-
19:00Huesca (Esp) - Sabadell (Esp) -:-
19:00Melilla (Esp) - Mar Menor (Esp) -:-

ŚWIAT: Klubowe towarzyskie - Kobiety

18:00Barcelona K (Esp) - Bayern Munich K (Ger) -:-
21:00Paris SG K (Fra) - Manchester Utd K (Eng) -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

13:00Singida United - Tanzania Prisons -:-
15:00Polisi Tanzania - Young Africans -:-
18:00Dodoma Jiji - Mbeya City -:-

TURCJA: Rezerv Lig

16:00Kasimpasa 2 - Fenerbahce 2 -:-

TURKMENISTAN: Yokary Liga

15:00Ahal - Sagadam -:-
15:00Altyn Asyr - Kopetdag Asgabat -:-
15:00Energetik - FC Asgabat -:-
15:00Nebitci - Merw -:-

USA: MLS Next Pro

02:00Minnesota 2 - Tacoma Defiance -:-

UZBEKISTAN: Super League

16:00Kokand 1912 - Navbahor Namangan -:-
17:00Lok. Tashkent - Bunyodkor -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.