REFRESH

Piłka nożna » 06.10.2022 » Wszystkie mecze

EUROPA: Liga Europy - Runda grupowa

18:45Crvena zvezda - Ferencvaros -:-
18:45HJK - Ludogorets -:-
18:45Malmo FF - 1. FC Union Berlin -:-
18:45Monaco - Trabzonspor -:-
18:45Omonia - Manchester Utd -:-
18:45S. Tiraspol - Real Sociedad -:-
18:45Sturm Graz - Lazio -:-
18:45Zurich - PSV -:-
21:00Arsenal - Bodo/Glimt -:-
21:00AS Roma - Betis -:-
21:00Braga - Royale Union SG -:-
21:00Fenerbahce - AEK Larnaca -:-
21:00Midtjylland - Feyenoord -:-
21:00Olympiakos - Qarabag -:-
21:00Rennes - Dynamo Kijów -:-
21:00SC Freiburg - Nantes -:-

EUROPA: Liga Konferencji Europy - Runda grupowa

18:45Anderlecht - West Ham -:-
18:45Dnipro-1 - Vaduz -:-
18:45Lech Poznań - H. Beer Sheva -:-
18:45Molde - Shamrock Rovers -:-
18:45Pyunik - Zalgiris -:-
18:45Silkeborg - FCSB -:-
18:45Sivasspor - FC Ballkani -:-
18:45Slovacko - Nice -:-
21:001. FC Koeln - Partizan -:-
21:00Alkmaar - Apollon -:-
21:00Basel - Slovan Bratysława -:-
21:00Gent - Djurgarden -:-
21:00Hearts - Fiorentina -:-
21:00RFS - Basaksehir -:-
21:00Slavia Praga - CFR Cluj -:-
21:00Villarreal - Austria Wiedeń -:-

POLSKA: PKO BP Ekstraklasa

20:45Piast Gliwice - Raków Częstochowa -:-

ALGIERIA: U21 League

16:30Belouizdad U21 - Biskra U21 -:-
16:30Constantine U21 - MC Algier U21 -:-
16:30Kabylie U21 - Paradou U21 -:-
16:30Magra U21 - Arba U21 -:-
17:00USM Algier U21 - Setif U21 -:-

AMERYKA POŁUDNIOWA: South American Games U19

14:00Chile U19 - Ekwador U19 -:-
16:15Kolumbia U19 - Argentyna U19 -:-
20:00Peru U19 - Wenezuela U19 -:-
21:00Paragwaj U19 - Urugwaj U19 -:-

AMERYKA PÓŁNOCNA I CENTRALNA: CONCACAF League

03:00Motagua (Hon) - Olimpia (Hon) -:-

ARABIA SAUDYJSKA: Pierwsza liga

17:30Al Taee - Al Khaleej -:-
17:30Al-Taawon - Al Wehda -:-
20:00Al Batin - Damac -:-
20:00Al Shabab - Al-Raed -:-
20:00Al-Ettifaq - Al-Hilal -:-

ARGENTYNA: Liga Profesional

00:00Atl. Tucuman - Platense -:-
00:00Defensa y Justicia - Racing Club -:-
02:30Independiente - Central Cordoba -:-
02:30River Plate - Estudiantes -:-
00:00Huracan - Talleres Cordoba -:-
00:00Lanus - Argentinos Jrs -:-

ARMENIA: Puchar Armenii

13:00Lernayin Artsakh - Van -:-
14:00BKMA - Noah -:-

BAHRAJN: Premier Liga

15:45Al-Hala - Al-Muharraq -:-
18:45Al-Hidd - Manama Club -:-

BOLIWIA: Division Profesional - Clausura

00:00Tomayapo - Always Ready -:-
01:30Aurora - The Strongest -:-
02:30Oriente Petrolero - Santa Cruz -:-
00:15Blooming - Universitario de Vinto -:-

BOLIWIA: Nacional B - Play Offy

23:00Mariscal Sucre - Sur-Car -:-
19:00Academia del Balompie - Libertad Gran Mamore -:-
21:00Garcia Agreda - 24 de Septiembre -:-
23:00Vaca Diez - Atletico Bermejo -:-

BRAZYLIA: Serie A

00:00Atletico GO - Fluminense -:-
00:00Bragantino - Cuiaba -:-
00:00Ceara - Goias -:-
00:30Athletico-PR - Fortaleza -:-
02:30Flamengo - Internacional -:-
02:30Santos - Atletico-MG -:-
00:00Palmeiras - Coritiba -:-

BRAZYLIA: Serie B

02:30Cruzeiro - Ituano -:-

CYPR: Puchar Cypru

16:00AEL Limassol - Ermis -:-

EKWADOR: Serie B

02:00Buhos ULVR - Chacaritas -:-

EKWADOR: Copa Ecuador - Runda grupowa

02:00Mushuc Runa - Nueve de Octubre -:-

ETIOPIA: Premier League

12:00Ethio Electric - St. George -:-
15:00Legetafo Legedadi - Dire Dawa -:-

EUROPA: UEFA Regions' Cup - Kwalifikacje

16:30Geneve (Am) - Pest Region (Am) -:-
19:00Galicia (Am) - Ljubljana (Am) -:-

EUROPA: Mistrzostwa Świata kobiet - Kwalifikacje - Play Offy o awans

19:00Portugalia K - Belgia K -:-
20:15Walia K - Bośnia i Hercegowina K -:-
20:35Szkocja K - Austria K -:-

FINLANDIA: Veikkausliiga - Grupa mistrzowska

16:45Honka - Inter Turku -:-

GWATEMALA: Liga Nacional - Apertura

03:00Comunicaciones - Xinabajul -:-

INDONEZJA: Liga 1

11:00PrzełożonePersis Solo - RANS Nusantara -:-
15:30PrzełożonePersita - Bali United -:-

INDONEZJA: Liga 2 - Pierwsza runda

13:30PrzełożonePadang - PSKC Cimahi -:-

IRAN: Persian Gulf Pro League

15:30Peykan - Aluminium Arak -:-
16:30Nassaji Mazandaran - Zob Ahan -:-

IRAN: Division 1

15:00Omid Vahdat - Esteghlal Molasani -:-
15:15Arman Gohar - Fajr Sepasi -:-
15:15Chadormalu - Shahrdari Hamedan -:-
15:30Khooshe Talaee - Darya Babol -:-
15:45Chooka Talesh - Kheybar Khorramabad -:-
15:45Shams Azar Qazvin - Astara -:-
15:45Vanpars - Mes Shahr Babak -:-
16:00Esteghlal Khuzestan - Saipa -:-
16:00Khalij Fars Mahshahr - Pars Janoobi Jam -:-

IZRAEL: Liga Alef North

18:00H. Raanana - Ironi Nesher -:-

JORDANIA: Pierwsza Liga

17:00Shabab Al Ordon - Moghayer Al Sarhan -:-
19:30Aqaba - Maan -:-

KANADA: Canadian Premier League

01:00Forge - Pacific FC -:-

KANADA: U Sports

00:15Acadia - UPEI -:-
00:15Cape Breton - StFX -:-
00:15UNB - Mount Allison -:-

KATAR: Division 2

19:00Al-Waab - Al Mesaimeer -:-

KENIA: Premier League

14:00Police FC - Talanta FC -:-

KIRGISTAN: Premier Liga

13:00Alay Osh - Kara Balta -:-
13:00Ilbirs - Alga -:-

KOLUMBIA: Primera A - Clausura

02:30Santa Fe - Millonarios -:-
00:30Bucaramanga - Aguilas -:-

KUWEJT: Pierwsza Liga

18:15Al Sahel - Al Arabi -:-

MEKSYK: Liga de Expansion MX - Apertura

00:00Alacranes - Atl. Morelia -:-
02:05Alebrijes Oaxaca - Raya2 -:-
04:05Correcaminos - Atletico La Paz -:-

MEKSYK: Liga MX U20 - Apertura - Play Offy

18:00Santos Laguna U20 - Pachuca U20 -:-

MYANMAR: National League

11:00Myawady - Chinland -:-

NIKARAGUA: Liga Primera - Apertura

01:00UNAN-Managua - Jalapa -:-

NORWEGIA: Dywizja 2 - Grupa 2

18:00Vålerenga 2 - Baerum Sportsklubb -:-

PARAGWAJ: Primera Division - Clausura

01:00Cerro Porteno - Ameliano -:-
01:00Olimpia Asuncion - Tacuary -:-
22:30Resistencia - Libertad -:-
22:30Sol De America - Nacional Asuncion -:-

PERU: Liga 1 - Clausura

03:00U. de Deportes - Carlos Mannucci -:-
20:00Sport Boys - Alianza Atl. -:-

SALWADOR: Primera Division - Apertura

23:3011 Deportivo - Metapan -:-

SESZELE: First Division League

16:00Red Star - St John Bosco -:-

SOMALIA: Nation Link Telecom Championship

14:30Mogadishu City - Badbaado -:-

ŚWIAT: Mecze towarzyskie - Kobiety

09:25Japonia K - Nigeria K -:-
14:00Jordania K - Egipt K -:-
15:00Cypr K - Liechtenstein K -:-
16:00Belgia U23 K - Szwecja U23 K -:-
18:00Hiszpania U23 K - Włochy U23 K -:-
18:45OdwołaneHolandia K - Zambia K -:-
19:30Kanada K - Argentyna K -:-
19:30Polska K - Maroko K -:-
23:00Club America K - Chile K -:-

UKRAINA: Youth League

11:00Kołos Kowaliwka U19 - Inhułeć U19 -:-
12:00Veres Rivne U19 - Metalist Kharkiv U19 -:-

URUGWAJ: Copa Uruguay

01:30Plaza Colonia - Penarol -:-

USA: MLS

01:00Charlotte - Columbus Crew 0:0
02:00Inter Miami - Orlando City -:-

USA: USL Championship

01:30Louisville City - Detroit -:-
02:00Memphis - Rio Grande -:-
03:00El Paso - Colorado Springs -:-
03:00New Mexico - LA Galaxy 2 -:-

USA: USL League One

04:00Tucson - Central Valley Fuego -:-

USA: NISA

04:00California Utd. - Maryland Bobcats -:-

WENEZUELA: Primera Division - Copa Libertadores - Play Offy

23:00Metropolitanos - Carabobo -:-
01:15Zamora - Monagas -:-

WENEZUELA: Primera Division - Puchar Ameryki Środkowej - Play Offy

23:00Dep. Tachira - Portuguesa -:-

WIETNAM: National League Women

10:30Ho Chi Minh City 2 K - TKS Viet Nam K -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.