REFRESH

Piłka nożna » 07.10.2022 » Kursy

FRANCJA: Ligue 1

21:00Lyon - Toulouse -:- [ 1.52 | 4.90 | 5.60 ]

HISZPANIA: LaLiga

21:00Osasuna - Valencia -:- [ 2.30 | 3.30 | 3.30 ]

NIEMCY: Bundesliga

20:30TSG Hoffenheim - Werder Brema -:- [ 1.98 | 4.00 | 3.50 ]

POLSKA: PKO BP Ekstraklasa

18:00Stal Mielec - Pogoń Szczecin -:- [ 4.25 | 3.50 | 1.92 ]
20:30Jagiellonia Białystok - Wisła Płock -:- [ 2.12 | 3.50 | 3.50 ]

POLSKA: Fortuna 1 Liga

18:00Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka -:- [ 2.07 | 3.40 | 3.65 ]
20:30Wisła Kraków - ŁKS Łódź -:- [ 1.94 | 3.50 | 4.00 ]

AFRYKA: CAF Liga Mistrzów - Kwalifikacje

16:00Al-Merreikh (Sud) - Al Ahly Tripoli (Lby) -:-

AFRYKA: COSAFA Championship U20

12:00Zambia U20 - Mauritius U20 -:-
15:30Eswatini U20 - Botswana U20 -:-

ALBANIA: Super Liga

15:00Erzeni - Egnatia -:-
15:00Tirana - Laci -:-
17:45Vllaznia - Partizani -:-

ALGIERIA: Dywizja 1

16:30Magra - Arba -:-

ALGIERIA: Ligue 2

16:00Eulma - Annaba -:-
16:00Ghozlane - US Souf -:-
16:00Hamra Annaba - Mlila -:-
16:00Khemis El Khechna - Bordj Menail -:-
16:00Khroub - MO Constantine -:-
16:00Ouargla - Harrach -:-
16:00Skikda - Telaghema -:-
16:00US Chaouia - Batna -:-

ALGIERIA: U21 League

16:30Chlef U21 - Saoura U21 -:-
16:30El Bayadh U21 - Chelghoum U21 -:-
16:30Khenchela U21 - Oran U21 -:-

AMERYKA POŁUDNIOWA: South American Games Women U20

14:00Urugwaj U20 K - Kolumbia U20 K -:-
16:15Wenezuela U20 K - Chile U20 K -:-

ANGLIA: Championship

21:00QPR - Reading -:-

ANGLIA: Professional Development League

14:00Barnsley U21 - Sheffield Wed U21 -:-

ARABIA SAUDYJSKA: Pierwsza liga

17:30Abha - Al Nasr Riyadh -:- [ 6.00 | 4.20 | 1.43 ]
20:00Al Adalh - Al Feiha -:-
20:00Al-Ittihad FC - Al-Fateh -:- [ 1.55 | 4.00 | 4.90 ]

ARGENTYNA: Liga Profesional

00:00Huracan - Talleres Cordoba -:- [ 1.97 | 3.00 | 3.85 ]
00:00Lanus - Argentinos Jrs -:- [ 2.65 | 2.85 | 2.70 ]
02:30Gimnasia L.P. - Boca Juniors -:- [ 2.90 | 2.85 | 2.47 ]

ARGENTYNA: Primera Nacional

16:00CA Mitre - Alvarado -:- [ 2.11 | 3.00 | 3.65 ]
20:00Brown Adrogue - Almirante Brown -:- [ 2.04 | 2.90 | 4.10 ]

ARGENTYNA: Reserve League - druga runda

15:00Defensa y Justicia 2 - Rosario Central 2 -:-
16:00Arsenal Sarandi 2 - Union Santa Fe 2 -:-
16:00Godoy Cruz 2 - Talleres Cordoba 2 -:-

AUSTRALIA: A-League

10:45Melbourne City - Western United -:- [ 1.75 | 3.65 | 3.95 ]

AUSTRIA: 2. Liga

18:10Amstetten - Lafnitz -:- [ 2.11 | 3.45 | 2.90 ]
18:10Austria II - Grazer -:- [ 3.40 | 3.60 | 1.85 ]
18:10Kapfenberg - Rapid (Am) -:- [ 2.90 | 3.50 | 2.08 ]
18:10Vorwarts Steyr - St. Polten -:- [ 3.05 | 3.50 | 2.02 ]
20:30Dornbirn - BW Linz -:- [ 6.40 | 4.70 | 1.34 ]

AUSTRIA: Liga Regionalna Wschód

19:00ASV Siegendorf - Stripfing -:-
19:00Bruck Leitha - Traiskirchen -:-
19:00Marchfeld - Neusiedl -:-
19:30TWL Elektra - Donaufeld Wien -:-
20:00Kremser - Wiener -:-

AUSTRIA: Liga Regionalna Centralna

19:00Allerheiligen - SAK Klagenfurt -:-
19:00Bad Gleichenberg - Vocklamarkt -:-
19:00Gleisdorf - Wolfsberger (Am) -:-
19:00LASK (Am) - Kalsdorf -:-
19:00Leoben - Deutschlandsberger -:-
19:00Treibach - Ried (Am) -:-

AUSTRIA: Liga Regionalna Zachód - Tyrol

19:00Schwaz - SC Kundl -:-
19:30SV Worgl - Hall -:-

AUSTRIA: Liga Regionalna Zachód - Salzburg

19:00Johann - Kuchl -:-

AZERBEJDŻAN: Premier Liga

15:30Zira - Shamakhi -:-

AZJA: AFC Championship U17 - Kwalifikacje

06:00Mariany Północne U17 - Chiny U17 -:-
10:30Kambodża U17 - Australia U17 -:-
11:00Chińskie Tajpej U17 - Tajlandia U17 -:-
11:00Laos U17 - Hong Kong U17 -:-
11:00Malezja U17 - Zjednoczone Emiraty Arabskie U17 -:-
12:00Singapur U17 - Jemen U17 -:-
12:00OdwołaneTimor Wschodni U17 - Tadżykistan U17 -:-
13:00OdwołaneSri Lanka U17 - Brunei U17 -:-
14:00Nepal U17 - Wietnam U17 -:-
15:00Bhutan U17 - Bangladesz U17 -:-
15:00Irak U17 - Bahrajn U17 -:-
15:00Palestyna U17 - Indonezja U17 -:-
15:00Uzbekistan U17 - Korea Południowa U17 -:-
15:30Kirgistan U17 - Iran U17 -:-
15:30Syria U17 - Japonia U17 -:-
16:00Afganistan U17 - Mongolia U17 -:-
17:15Myanmar U17 - Indie U17 -:-
18:45Katar U17 - Oman U17 -:-
20:00Jordania U17 - Turkmenistan U17 -:-
20:30Arabia Saudyjska U17 - Kuwejt U17 -:-

BELGIA: Jupiler League

20:45Antwerp - St. Truiden -:- [ 1.90 | 3.60 | 3.90 ]

BELGIA: Challenger Pro League

20:00Anderlecht U23 - Virton -:- [ 1.97 | 3.55 | 3.45 ]
20:00Dender - Beveren -:- [ 3.00 | 3.45 | 2.20 ]

BERMUDY: Premier League

01:00Devonshire Cougars - X-Roads Warriors -:-

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha

18:00Dynamo Brześć - Dnepr Mogilev -:- [ 1.73 | 3.70 | 4.20 ]

BOLIWIA: Division Profesional - Clausura

00:15Blooming - Universitario de Vinto -:- [ 1.57 | 3.90 | 5.00 ]
02:30U. Sucre - Independiente Petrolero -:- [ 2.85 | 3.60 | 2.20 ]
21:00Palmaflor - Bolivar -:-

BOLIWIA: Nacional B - Play Offy

23:00Vaca Diez - Atletico Bermejo -:-

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Pierwsza Liga

15:00Igman K. - Velez Mostar -:- [ 2.70 | 3.40 | 2.26 ]

BRAZYLIA: Serie A

00:00Palmeiras - Coritiba -:- [ 1.24 | 5.20 | 9.60 ]
01:00America MG - Sao Paulo -:- [ 2.46 | 3.05 | 2.70 ]
01:00Avai - Botafogo RJ -:- [ 2.60 | 3.00 | 2.60 ]

BRAZYLIA: Serie B

00:00Criciuma - Nautico -:- [ 1.66 | 3.55 | 4.90 ]

BUŁGARIA: Parva Liga

16:30Hebar - Lok. Sofia -:- [ 4.30 | 3.70 | 1.73 ]
19:00Pirin Blagoevgrad - Beroe -:- [ 2.40 | 3.15 | 2.90 ]

BUŁGARIA: Vtora liga

15:00Vitosha Bistritsa - Maritsa Plovdiv -:-

BURKINA FASO: Premier League

18:00AS Police - Bobo-Dioulasso -:-
18:00Kadiogo - ASEC Koudougou -:-
18:00Vitesse - RDF -:-

BURUNDI: Primus League

15:00Magara Young Boys - Aigle Noir -:-

CHILE: Primera División

00:00Huachipato - Coquimbo -:- [ 1.90 | 3.30 | 3.85 ]

CHINY: Super League Kobiety

08:15Shaanxi Changan K - Changchun Dazhong K -:-
08:15Shanghai RCB K - Henan Songshan Longmen K -:-
10:00Guangdong Meizhou K - Shandong SL K -:-
10:30Jiangsu Suning K - Beijing Beikong K -:-
10:30Wuhan Jiangda K - Sichuan K -:-

CHORWACJA: HNL

18:00Lok. Zagrzeb - Sibenik -:- [ 1.84 | 3.65 | 4.00 ]

CHORWACJA: Prva NL

15:00Dragovoljac - Orijent -:- [ 2.30 | 3.20 | 2.75 ]
15:00Kustosija - Dubrava -:- [ 2.50 | 3.20 | 2.50 ]

CYPR: Pierwsza Dywizja

18:00APOEL - Karmiotissa -:- [ 1.25 | 5.40 | 10.00 ]

CYPR: Division 2

18:00Omonia Aradippou - Anagennisi -:-

CZECHY: Dywizja 2

18:00Jihlava - Prostejov -:- [ 1.84 | 3.60 | 3.85 ]

CZECHY: MSFL

15:30Kvitkovice - Kromeriz -:- [ 3.10 | 3.40 | 1.88 ]
18:00Hlucin - Vitkovice -:- [ 1.12 | 6.00 | 11.12 ]

DANIA: Superliga

19:00Lyngby - Viborg -:- [ 3.00 | 3.40 | 2.12 ]

DANIA: 1st Division

18:30F. Amager - Hvidovre IF -:- [ 4.50 | 3.95 | 1.66 ]
18:30Fredericia - Nykobing -:- [ 1.43 | 4.80 | 6.00 ]

EKWADOR: Serie B

02:00America de Quito - Olmedo -:- [ 1.64 | 3.45 | 5.00 ]
02:00Buhos ULVR - Chacaritas -:- [ 2.70 | 2.60 | 2.90 ]

EKWADOR: Copa Ecuador - Runda grupowa

22:00El Nacional - Ind. del Valle -:-

ETIOPIA: Premier League

12:00Hadiya Hossana - Sidama Bunna -:-
15:00Adama City - Defence Force -:-

EUROPA: Mistrzostwa Europy U19 Kobiet - Kwalifikacje - Runda 1 - Liga A

11:00Irlandia U19 K - Irlandia Północna U19 K -:-
11:30Holandia U19 K - Turcja U19 K -:-
14:00Francja U19 K - Polska U19 K -:-
15:00Szwecja U19 K - Grecja U19 K -:-

EUROPA: Mistrzostwa Europy U19 Kobiet - Kwalifikacje - Runda 1 - Liga B

11:00Chorwacja U19 K - Czarnogóra U19 K -:-
15:30Azerbejdżan U19 K - Cypr U19 K -:-
16:00Macedonia Północna U19 K - Białoruś U19 K -:-

EUROPA: Mistrzostwa Europy U17 Kobiet - Kwalifikacje - Runda 1 - Liga A

12:00Islandia U17 K - Szwajcaria U17 K -:-
13:30Ukraina U17 K - Anglia U17 K -:-
16:00Francja U17 K - Włochy U17 K -:-
17:00Dania U17 K - Estonia U17 K -:-

EUROPA: Mistrzostwa Europy U17 Kobiet - Kwalifikacje - Runda 1 - Liga B

17:00Białoruś U17 K - Luksemburg U17 K -:-
19:00Gruzja U17 K - Armenia U17 K -:-

GIBRALTAR: National League

20:45Glacis United - Mons Calpe -:-

GRUZJA: Crystalbet Erovnuli Liga

17:00Dila Gori - Torpedo Kutaisi -:-
19:00Din. Tbilisi - Dinamo Batumi -:-

HISZPANIA: LaLiga2

21:00Gijon - Villarreal B -:- [ 1.94 | 3.50 | 3.85 ]

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 12

22:00San Fernando - Arucas -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 15

20:15Valle Egues - Beti Onak -:-

HOLANDIA: Eredivisie

20:00Groningen - Waalwijk -:- [ 2.25 | 3.40 | 3.15 ]

HOLANDIA: Eerste Divisie

20:00Den Haag - Eindhoven -:- [ 2.40 | 3.30 | 2.80 ]
20:00Dordrecht - Zwolle -:- [ 5.40 | 4.60 | 1.48 ]
20:00Heracles - Graafschap -:- [ 1.87 | 3.65 | 3.70 ]
20:00Jong Ajax - Helmond -:- [ 1.57 | 4.30 | 4.70 ]
20:00Jong AZ - Breda -:- [ 2.85 | 3.50 | 2.26 ]
20:00Jong PSV - Telstar -:- [ 2.05 | 3.55 | 3.25 ]
20:00Jong Utrecht - Almere -:- [ 3.10 | 3.35 | 2.20 ]
20:00Oss - Maastricht -:- [ 2.07 | 3.65 | 3.10 ]
20:00Roda - Venlo -:- [ 1.63 | 4.20 | 4.40 ]
20:00Willem II - Den Bosch -:- [ 1.33 | 5.00 | 7.80 ]

INDIE: ISL

16:00Kerala Blasters - East Bengal -:- [ 1.59 | 3.95 | 5.20 ]

INDONEZJA: Liga 1

10:30PrzełożoneDewa United - Arema -:-
13:15PrzełożonePSM Makassar - Persikabo 1973 -:-

INDONEZJA: Liga 2 - Pierwsza runda

08:15PrzełożonePSBS Biak Numfor - Persipura -:-
09:15PrzełożonePersipal BU - Sidoarjo -:-
10:15PrzełożonePersikab - Persekat -:-
10:15PrzełożonePersipa Pati - PSIM Yogyakarta -:-
10:15PrzełożonePSCS Cilacap - Bekasi City -:-
11:00PrzełożonePSDS Deli Serdang - Persiraja Aceh -:-
13:15PrzełożonePersijap Jepara - Gresik -:-

IRAN: Persian Gulf Pro League

15:30Esteghlal F.C. - Foolad -:-
16:00Malavan - Sanat-Naft -:-
16:30Mes Kerman - Havadar SC -:-
16:30Mes Rafsanjan - Tractor-Sazi -:-
17:30Naft M.I.S - Gol Gohar -:-
18:30Sepahan - Persepolis -:-

IRLANDIA: Premier Division

20:45Bohemians - Drogheda -:- [ 1.72 | 3.70 | 4.40 ]
20:45Derry City - Finn Harps -:- [ 1.27 | 5.20 | 9.80 ]
20:45Dundalk - St. Patricks -:- [ 2.16 | 3.35 | 3.15 ]
20:45UC Dublin - Sligo Rovers -:- [ 4.10 | 3.55 | 1.80 ]

IRLANDIA: Dywizja 1

20:45Cobh Ramblers - Longford -:- [ 4.20 | 3.95 | 1.70 ]
20:45Cork City - Wexford -:- [ 1.44 | 4.50 | 6.00 ]
20:45Galway - Athlone -:- [ 1.18 | 6.60 | 12.00 ]
20:45Waterford - Treaty United -:- [ 1.40 | 4.60 | 6.60 ]

IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership

20:45Cliftonville - Crusaders -:- [ 2.27 | 3.30 | 2.95 ]
20:45Glentoran - C. Rangers -:- [ 1.41 | 4.50 | 6.60 ]
20:45Newry City - Larne -:- [ 4.50 | 4.10 | 1.63 ]

IZRAEL: 2 Liga

15:00Agudat Sport Ashdod - MS Kafr Qasim -:-
15:00Bnei Yehuda - Maccabi Jaffa -:-
15:00H. Akko - H. Kfar Saba -:-
15:00Ironi Tiberias - Hapoel Afula -:-
15:00M. Nazareth - Hap. Ramat Gan -:-
15:00M. Petach Tikva - Hapoel Umm al-Fahm -:-
15:00Nof Hagalil - H. Petah Tikva -:-
15:00Ramat Hasharon - H. Ironi Rishon -:-

IZRAEL: Liga Alef North

12:30H. Migdal HaEmek - Hapoel Bueine -:-
12:30Maccabi Tamra - Ironi Baka -:-
13:00Tayibe - Tzeirei Kafr Kanna -:-
13:30Hapoel Bnei Zalfa - M. Tzur Shalom -:-
14:00Hapoel Kafr Kanna - Hapoel Qalansawe -:-
14:00Hapoel Kaukab - MS Tira -:-
14:00Maccabi Nujeidat Ahmad - Ihud Bnei Shfaram -:-

IZRAEL: Liga Alef South

11:00H. Bikat Hayarden - M. Ironi Ashdod -:-
11:00M. Herzliya - Ironi Modiin -:-
11:45Bnei Eilat - Shimshon Tel Aviv -:-
12:00Beitar Shimshon - SC Dimona -:-
12:00H. Marmorek - Hapoel Kfar Shalem -:-
13:00Maccabi Yavne - H. Herzliya -:-
13:00MS Ironi Kuseife - Maccabi Shaarayim FC -:-
13:55Holon Yermiyahu - Shimshon Kafr Qasim -:-

JORDANIA: Pierwsza Liga

16:00Sahab - Al Sareeh -:-
19:30Al Wehdat - Al Hussein -:-

KANADA: U Sports

00:15Acadia - UPEI -:-
00:15Cape Breton - StFX -:-
00:15UNB - Mount Allison -:-
01:15Toronto Metropolitan - Toronto -:-
02:30Victoria - UBC -:-
20:15Queens - Nipissing -:-
21:15Laurier - Brock -:-
00:15Dalhousie - Moncton -:-

KATAR: QSL Cup

18:00Al Sailiya - Qatar SC -:-
18:00Al-Sadd - Al Ahli Doha -:-
18:00Al-Wakra - Umm-Salal -:-

KIRGISTAN: Premier Liga

12:00Dordoi Bishkek - Talant -:-
12:30Neftchi Kochkor-Ata - Abdish-Ata -:-

KOLUMBIA: Primera A - Clausura

00:30Bucaramanga - Aguilas -:- [ 2.60 | 2.95 | 2.75 ]
03:00Atl. Nacional - Ind. Medellin -:- [ 2.07 | 3.25 | 3.30 ]
23:00Envigado - Patriotas -:- [ 2.20 | 3.00 | 3.35 ]

KOSOWO: Superliga

17:00Drita - Prishtina -:-
17:00FC Ballkani - Trepca 89 -:-
17:00Ferizaj - Malisheva -:-
17:00Gjilani - Drenica -:-
17:00KF Llapi - Dukagjini -:-

KOSTARYKA: Liga de Ascenso - Apertura

21:00Santa Ana - Municipal Turrialba -:-

KUWEJT: Pierwsza Liga

16:55Al-Fahaheel - Al Tadamon -:-
19:15Al Jahra - Al Naser -:-

LIBAN: Pierwsza Liga

14:30Al Sahel - Al Akhaa Al Ahli -:-

LITWA: I Lyga

18:00Atmosfera - Garliava -:-
18:00Neptunas - BFA Vilnius -:-
19:00Riteriai 2 - Ekranas -:-

ŁOTWA: 1. Liga

17:00AFA Olaine - Rigas 2 -:-

MALAWI: Super League

14:30Rumphi United - Blue Eagles -:-

MALEZJA: Super Liga

13:30Sabah - Penang -:-
14:15Melaka United - Terengganu -:-
14:15Petaling Jaya CFC - Selangor -:-
15:00Negeri Sembilan - Kedah -:-
15:00Sri Pahang - Johor DT -:-

MALTA: Premier Liga

19:30Hibernians - Zebbug -:-

MAROKO: Botola Pro

17:00PrzełożoneBerkane - Moghreb Tetouan -:-
17:00PrzełożoneFAR Rabat - Safi -:-
17:00PrzełożoneRaja Casablanca - Agadir -:-
17:00PrzełożoneTanger - Wydad -:-
19:00Union Touarga - Chabab Mohammedia -:-

MEKSYK: Liga de Expansion MX - Apertura

02:00Tepatitlan de Morelos - Cimarrones de Sonora -:- [ 2.15 | 3.25 | 3.15 ]
00:00Zacatecas Mineros - Cancun -:- [ 1.76 | 3.25 | 4.10 ]

MEKSYK: Liga Premier Serie A - Apertura

19:00Pachuca 2 - Leviatan -:-
23:00Inter Playa Del Carmen - Yalmakan -:-

NIEMCY: 2. Bundesliga

18:30Arminia Bielefeld - Karlsruher -:- [ 2.85 | 3.50 | 2.41 ]
18:30Regensburg - Furth -:- [ 3.00 | 3.40 | 2.34 ]

NIEMCY: 3. Liga

19:00Verl - Viktoria Koeln -:- [ 2.07 | 3.40 | 3.30 ]

NIEMCY: Liga Regionalna Północ

19:30Lohne - Jeddeloh -:- [ 2.80 | 3.50 | 2.24 ]

NIEMCY: Liga Regionalna Północno-wschodnia

19:00Altglienicke - Chemnitzer -:- [ 2.25 | 3.40 | 2.80 ]
19:00Chemie Lipsk - Jena -:- [ 3.60 | 3.55 | 1.90 ]

NIEMCY: Liga Regionalna Zachód

19:00Fortuna Koln - Duren -:-
19:30Ahlen - Rodinghausen -:-

NIEMCY: Liga Regionalna Południowo-zachodnia

19:00Balingen - Steinbach Haiger -:- [ 3.55 | 3.55 | 1.91 ]
19:00Offenbach - Walldorf -:- [ 1.49 | 4.40 | 5.20 ]

NIEMCY: Liga Regionalna Bawaria

19:00Aschaffenburg - Rain/Lech -:- [ 1.54 | 4.00 | 5.20 ]
19:00Augsburg II - Pipinsried -:- [ 2.18 | 3.35 | 3.00 ]
19:00Buchbach - Spvgg Ansbach 09 -:- [ 2.32 | 3.45 | 2.70 ]
19:00Illertissen - Eichstatt -:- [ 2.30 | 3.45 | 2.75 ]
19:00Schweinfurt - Turkgucu Munchen -:- [ 2.20 | 3.40 | 2.95 ]

NIEMCY: Oberliga NOFV-Nord

19:30Dynamo Schwerin - Pampow -:-
19:30Staaken - Furstenwalde -:-

NIEMCY: Oberliga Hamburg

19:00Suderelbe - HEBC Hamburg -:-
19:30Victoria Hamburg - Curslack-Neuengamme -:-
19:30Wandsbeker Concordia - Altona -:-
20:00Hamburger SV III - Paloma -:-
20:15Eimsbutteler - TuS Osdorf -:-

NIEMCY: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

19:00Auersmacher - Hertha Wiesbach -:-

NIEMCY: Oberliga Bayern Nord

18:30Ammerthal - 1. SC Feucht -:-
19:00Eltersdorf - ATSV -:-
19:00Kornburg - Bamberg -:-

NIEMCY: Oberliga Bayern Süd

19:30VfB Hallbergmoos-Goldach - Rosenheim -:-

NIEMCY: Oberliga Baden-Württemberg

19:00Nottingen - Hollenbach -:-

NIEMCY: Oberliga Niederrhein

19:30Baumberg - TuRU Düsseldorf -:-
19:30SSVg Velbert - Meerbusch -:-
19:45TVD Velbert - Kleve -:-

OMAN: Professional League

15:00Al Orouba - Al Nahda -:-
17:15Sohar - Sur Club -:-

PALESTYNA: West Bank League

16:00Albirah - Al Quds -:-
16:00Islami Kalkelea - Jabal Al Mukaber -:-

PARAGWAJ: Primera Division - Clausura

01:0012 de Octubre - Guarani -:- [ 3.10 | 3.20 | 2.11 ]

PARAGWAJ: Division Intermedia

00:00Deportivo Santani - 3 De Febrero -:-
00:00Sp. Luqueno - Guarani de Trinidad -:-

PERU: Liga 1 - Clausura

22:30Cajamarca - Cienciano -:-

PERU: Liga Women - Play Offy

02:00A. Lima K - Carlos Mannucci K -:-

POLSKA: eWinner 2 liga

19:11Polonia Warszawa - Garbarnia Kraków -:- [ 1.52 | 4.40 | 5.20 ]

POLSKA: III Liga - Grupa II

15:30Starogard Gdański - Gedania Gdańsk -:- [ 2.30 | 3.60 | 2.51 ]
16:00Jarota Jarocin - Sokół Kleczew -:- [ 2.30 | 3.60 | 2.51 ]

POLSKA: III Liga - Grupa III

16:00Polonia Nysa - Stal Brzeg -:- [ 1.95 | 3.85 | 2.95 ]

PORTUGALIA: Liga Portugal

21:15Gil Vicente - Estoril -:- [ 2.06 | 3.40 | 3.55 ]

PORTUGALIA: Liga Portugal 2

19:00BSAD - Farense -:- [ 3.50 | 3.40 | 2.01 ]

PORTUGALIA: Liga 3

20:00Caldas - Alverca -:- [ 2.50 | 3.15 | 2.70 ]

ROSJA: Premier Liga

16:30Ural - Khimki -:- [ 2.06 | 3.45 | 3.35 ]

ROSJA: FNL 2 - Group 2

14:00Rodina Moscow U21 - Electron VN -:-

ROSJA: Liga Juniorów

10:00Samara U19 - Torpedo Moscow U19 -:-
12:00Chertanovo M. U19 - Kuban U19 -:-
12:00CSKA Moskwa U19 - Zenit U19 -:-
12:00FK Strogino Moscow U19 - FK Orenburg U19 -:-
12:00Lok. Moskwa U19 - FK Rostów U19 -:-
12:00Soczi U19 - Khimki U19 -:-
13:30Krasnodar U19 - Din. Moskwa U19 -:-
14:00Nizhny Novgorod U19 - Ural U19 -:-
14:00Sp. Moskwa U19 - UOR 5-Yegoryevsk U19 -:-

RPA: Pierwsza liga

19:30Supersport - Sekhukhune -:- [ 2.20 | 2.75 | 3.90 ]

RPA: Motsepe Foundation Championship

15:30MM Platinum - Venda -:-

RUMUNIA: Liga 1

17:00FC Voluntari - Mioveni -:- [ 2.12 | 3.10 | 3.60 ]
20:00FC Arges - Univ. Craiova -:- [ 4.00 | 3.45 | 1.90 ]

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 2

14:00CSM Ramnicu Sarat - Aerostar -:-

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 4

14:00Campulung - FC Pucioasa -:-
14:00Unirea Bascov - FCSB 2 -:-

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 5

14:00Odorheiu - CSO Plopeni -:-

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 6

14:00Minerul Costesti - Calimanesti -:-
14:00Vedita Colonesti - CS U Craiova 2 -:-

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 7

14:00CSO Filiasi - Retezatul Hateg -:-
14:00Progresul Ezeris - Gilortul Tg. Carbunesti -:-
14:00Viitorul Tg. Jiu II - Aurul Brad -:-

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 8

14:00Avantul Periam - Teuz Cermei -:-
14:00Bisnov - Progresul Pecica -:-
14:00Crisul Chisineu Cris - Phoenix Buzias -:-
14:00Ghiroda & Giarmata Vii - CSM Resita -:-
14:00Ineu - Soimii Lipova -:-

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 9

14:00ACS Targu Mures 1898 - Corvinul Hunedoara -:-
14:00Metalurgistul Cugir - Viitorul Cluj -:-

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 10

14:00Gloria 2018 Bistrita - CSM Zalau -:-

SERBIA: Super Liga

17:00Radnik - Novi Pazar -:- [ 5.20 | 3.95 | 1.50 ]

SERBIA: Srpska Liga - Belgrade

15:00Brodarac - OFK Beograd -:-
15:00Usce - Sindjelic Beograd -:-

SINGAPUR: Premier League

13:45Lion City - Albirex Niigata -:-

SŁOWACJA: Fortuna liga

17:30Podbrezova - Ruzomberok -:- [ 2.15 | 3.50 | 3.15 ]

SŁOWACJA: 2. liga

15:00Slovan Bratysława B - Komarno -:- [ 2.75 | 3.50 | 2.15 ]
19:30Myjava - Pohronie -:- [ 1.88 | 3.40 | 3.55 ]

SŁOWENIA: 2. SNL

15:30Aluminij - Jadran Dekani -:-
18:00Nafta - NK Bistrica -:-
18:00Triglav - Fuzinar -:-

SŁOWENIA: 3. SNL - East

18:00Dobrovce - Dravograd -:-

SOMALIA: Nation Link Telecom Championship

14:30Horseed - Sahafi -:-

SYRIA: Premier League

13:00Al Majd - Al Wahda -:-
13:00Al-Ittihad - Al Jaish -:-
13:00Al-Jazeera - Al Taliya -:-
13:00Foutoua - Hottin -:-
13:00Tishreen - Al Karamah -:-
13:00Wathbah - Jableh -:-

SZKOCJA: Dywizja 1

20:45Inverness - Partick Thistle -:- [ 2.70 | 3.20 | 2.55 ]

SZKOCJA: Lowland League

20:45Broomhill - Caledonian Braves -:-

SZWAJCARIA: Challenge League

19:30Xamax - Bellinzona -:- [ 2.50 | 3.45 | 2.55 ]
20:15Aarau - Thun -:- [ 2.18 | 3.55 | 2.95 ]

SZWECJA: Dywizja 2 - Norrland

19:00Sund IF - Algarna-Harnosand -:-

SZWECJA: Dywizja 2 - Södra Götaland

19:00Eslov - Balkan -:-
19:00IFK Hassleholm - Kristianstad -:-

SZWECJA: Dywizja 2 - Södra Svealand

19:30Sleipner - Enskede -:-

SZWECJA: Division 2 - Norra Götaland

19:00Stenungsunds - Angered -:-

ŚWIAT: Mecze towarzyskie

11:00Francja U16 - Walia U16 -:-

ŚWIAT: Mecze towarzyskie - Kobiety

23:00Club America K - Chile K -:-
18:00Czechy K - Węgry K -:- [ 1.58 | 3.60 | 5.30 ]
19:00Norwegia K - Brazylia K -:-
20:30Hiszpania K - Szwecja K -:-
20:30Niemcy K - Francja K -:-
21:00Anglia K - USA K -:-

TAJLANDIA: Thai League 1

14:00Lamphun Warrior - Buriram -:- [ 7.80 | 4.60 | 1.31 ]

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

15:00Kinondoni MC - Ruvu Shooting -:-

TUNEZJA: Ligue Professionnelle 1

16:00Ben Guerdane - Sidi Bouzid -:-
16:00Rejiche - Slimane -:-

TURCJA: Super Lig

19:00Gaziantep - Adana Demirspor -:- [ 2.90 | 3.45 | 2.31 ]

TURCJA: 1. Lig

19:00Adanaspor - Bandirmaspor -:- [ 2.90 | 3.30 | 2.15 ]

TURKMENISTAN: Yokary Liga

13:00FC Asgabat - Altyn Asyr -:-

UGANDA: Premier League

15:00Onduparaka FC - Villa -:-

UKRAINA: Premier League

14:00Veres-Rivne - Metalist Kharkiv -:- [ 2.36 | 3.35 | 2.65 ]
16:00Kołos Kowaliwka - Inhułeć -:- [ 1.63 | 3.75 | 4.60 ]

UKRAINA: Persha Liga

16:00Obolon - MFC Metałurh -:-
16:00Zhytomyr - Karpaty Lviv -:-

UKRAINA: Youth League

11:00Dnipro-1 U19 - Zoria U19 -:-
12:00PrzełożoneLwów U19 - Szachtar U19 -:-
13:00Worskła Połtawa U19 - Ch. Odessa U19 -:-

URUGWAJ: Pierwsza Liga - Clausura

21:00Maldonado - Cerro Largo -:- [ 2.30 | 3.05 | 3.15 ]

UZBEKISTAN: Super League

15:30Metallurg Bekabad - Bunyodkor -:-

WALIA: Puchar FA

15:30Aber Valley - Barry -:-
15:30Aberfan - Trefelin -:-
15:30Abergavenny Town - Goytre United -:-
15:30Canton Liberal - Llanelli -:-
15:30Cardiff Corries - Newtown -:-
15:30Chepstow - Pontypridd -:-
15:30Chirk AAA FC - TNS -:-
15:30Croesyceiliog - Briton Ferry -:-
15:30Cwmbran Celtic - Llantwit Major -:-
15:30Felinheli - Conwy Borough -:-
15:30Glantraeth FC - Druids -:-
15:30Hakin United - Taffs Well -:-
15:30Hawarden Rangers - Bala Town -:-
15:30Llandudno Albion - Buckley -:-
15:30Llanrug - Gresford -:-
15:30Newport City - Carmarthen -:-
15:30Pencoed - Aberystwyth -:-
15:30Penydarren - Swansea University -:-
15:30Pill - Cardiff Metropolitan -:-
15:30Pontardawe - Cambrian & Clydach -:-
15:30Rhyl - Ruthin -:-
15:30Risca - Penybont -:-
15:30Trethomas Bluebirds - Haverfordwest -:-
20:45Flint Mountain - Caernarfon -:-

WENEZUELA: Primera Division - Puchar Ameryki Środkowej - Play Offy

23:00Dep. Tachira - Portuguesa -:- [ 1.46 | 3.60 | 6.20 ]
01:15Puerto Cabello - Lara -:- [ 2.95 | 2.70 | 2.36 ]
23:00Caracas - Estudiantes M. -:-

WĘGRY: OTP Bank Liga

18:00MOL Fehervar - Zalaegerszeg -:- [ 1.78 | 3.80 | 3.95 ]
20:05Ujpest - Kecskemeti -:- [ 1.81 | 3.65 | 3.90 ]

WIETNAM: V.League 1

12:00Da Nang - Binh Duong -:-

WIETNAM: V.League 2

10:30Dak Lak - Ba Ria Vung Tau -:- [ 3.60 | 2.85 | 2.17 ]
11:00Hue - Long An -:-
12:00BHTS Quang Nam - Pho Hien -:-
12:00Binh Phuoc - Cong An -:-

WŁOCHY: Serie B

20:30Genoa - Cagliari -:- [ 1.88 | 3.25 | 3.80 ]

WŁOCHY: Primavera 1

14:00Atalanta U19 - Cesena U19 -:-
16:00Verona U19 - Torino U19 -:-

ZEA: UAE League

15:15Al-Ahli Dubai - Ittihad Kalba -:- [ 1.60 | 3.85 | 4.50 ]
15:15Dibba Al Fujairah - Al-Ain -:-
18:00Ajman - Bani Yas -:- [ 2.33 | 3.45 | 2.55 ]
18:00Al-Jazira - Al Sharjah -:- [ 3.00 | 3.45 | 2.06 ]

ZEA: Division 1

15:10Baynounah - Dubai City -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.