REFRESH

Piłka nożna » 09.12.2022 » Wszystkie mecze

ŚWIAT: Mistrzostwa Świata - Play Offy

16:00Chorwacja - Brazylia -:-
20:00Holandia - Argentyna -:-

ALGIERIA: Ligue 2

15:00Annaba - US Souf -:-
15:00Eulma - Hamra Annaba -:-
15:00Harrach - Mlila -:-
15:00Khemis El Khechna - US Chaouia -:-
15:00MO Constantine - Bordj Menail -:-
15:00Ouargla - Ghozlane -:-
15:00Skikda - Khroub -:-
15:00Telaghema - Batna -:-

ANGLIA: League Two

20:45Crawley - Hartlepool -:-

ANGLIA: Isthmian League Premier Division

20:45Aveley - Enfield Town -:-

ANGLIA: Premier League Cup

14:00Crystal Palace U21 - Sheffield Utd U21 -:-
20:00Arsenal U21 - Burnley U21 -:-
20:00Brighton U21 - QPR U21 -:-
20:00Fulham U21 - Nottingham U21 -:-
20:00Huddersfield U21 - Watford U21 -:-
20:00Stoke U21 - Swansea U21 -:-

ARMENIA: Pierwsza Liga

13:00Ararat-Armenia - Lernayin Artsakh -:-
15:00Pyunik - Urartu -:-

AUSTRALIA: A-League

09:45Brisbane Roar - Adelaide United -:-

AZERBEJDŻAN: Puchar Azerbejdżanu

11:00Kapaz - Turan -:-
14:00Sabail - Sabah Baku -:-

BELGIA: Challenger Pro League

20:00Beveren - Anderlecht U23 -:-
20:00Genk U23 - Club Brugge U23 -:-

BELGIA: Super League Women

20:00Charleroi K - Femina Woluwe K -:-
20:00RSC Anderlecht K - Mechelen K -:-

BURKINA FASO: Premier League

17:00Majestic - Salitas -:-
17:00USFA - ASF Dioulasso -:-

CHINY: Super Liga

12:00Cangzhou - Wuhan FC -:-
12:30Shanghai Shenhua - Dalian Pro -:-
12:30Shenzhen - Changchun Yatai -:-
12:30Wuhan Three Towns - Shandong Taishan -:-

CYPR: Pierwsza Dywizja

18:00Doxa - AEK Larnaca -:-
18:00Paphos - APOEL -:-

CYPR: Division 2

16:00Ypsonas - Omonia 29th May -:-
18:00Achnas - Alki Oroklini -:-

CZECHY: Tipsport liga

10:30Mlada Bolesław - Varnsdorf -:-
11:00Prostejov - Sigma Ołomuniec -:-

EGIPT: Division 2 - Group A

13:30Dayrout - Shoban Moslemen Qena -:-
13:30El Minya - Asmant Asyut -:-

EGIPT: Division 2 - Group B

13:30Al Nasr - Al-Sekka -:-
13:30Al Qanah - Telecom Egypt -:-
13:30El Alameen - Wadi Degla -:-
13:30El Entag El Harby - Kahrabaa Ismailia -:-
13:30Mostaqbal - Petrojet -:-
13:30Porto Suez - Eastern Company -:-
13:30Tersana - Suez SC -:-
13:30ZED - Shabab Al Obour -:-

ETIOPIA: Premier League

14:00Fasil Kenema - Dire Dawa -:-

FRANCJA: National

19:30Avranches - Nancy -:-
19:30Bourg en Bresse - Orleans -:-
19:30Le Puy-en-Velay - Dunkerque -:-
19:30Red Star - Versailles -:-
19:30Sedan - Cholet -:-
19:30Stade Briochin - Le Mans -:-
19:30Villefranche - Chateauroux -:-
20:00Paris 13 Atl. - Bastia-Borgo -:-

FRANCJA: National 2 - Group A

19:00Vannes - Rouen -:-

FRANCJA: National 2 - Group D

19:00Andrezieux - Nantes II -:-
19:00Bourges 18 - Angouleme -:-

FRANCJA: 1 Dywizja - Kobiety

18:00Fleury 91 K - Bordeaux K -:-

GIBRALTAR: National League

20:45Lynx - Europa Point -:-

GRECJA: Super League 2

14:15Iraklis 1908 - Veria -:-

GWATEMALA: Liga Nacional - Apertura - Play Offy

03:00Municipal - Antigua -:-

HOLANDIA: Eredivisie - Kobiety

18:00Heerenveen K - Excelsior K -:-
18:00PEC Zwolle K - VV Alkmaar K -:-
18:00Telstar K - PSV K -:-

INDIE: ISL

15:00Hyderabad - East Bengal -:-

INDONEZJA: Liga 1

09:15RANS Nusantara - Persikabo 1973 -:-
10:00PrzełożonePersebaya - Bhayangkara Solo -:-
12:15PrzełożonePersik Kediri - Madura United -:-
12:15PSIS Semarang - Borneo -:-

INDONEZJA: Liga 2 - Pierwsza runda

10:00PrzełożonePSDS Deli Serdang - Perserang Serang -:-
12:30PrzełożonePSCS Cilacap - Persekat -:-
13:00PrzełożonePersijap Jepara - Persikab -:-

IRAK: Super Liga

12:00Al Diwaniya - Al Quwa Al Jawiya -:-
12:00Newroz - Al Kahraba -:-
14:15Al Najaf - Karbala -:-
14:15Duhok - Al Karkh -:-
16:30Al Zawraa - Al-Qassim -:-

IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership

20:45Coleraine - Crusaders -:-

IZRAEL: Liga Alef North

10:00Hapoel Bueine - M. Tzur Shalom -:-
11:00Tzeirei Kafr Kanna - Hapoel Kaukab -:-
12:00H. Migdal HaEmek - Hapoel Qalansawe -:-
12:00Ironi Nesher - Ironi Baka -:-
13:00Maccabi Nujeidat Ahmad - Tayibe -:-

IZRAEL: Liga Alef South

10:00MS Ironi Kuseife - H. Bikat Hayarden -:-
11:15Bnei Eilat - H. Marmorek -:-
11:40Holon Yermiyahu - M. Herzliya -:-
11:45Maccabi Shaarayim FC - Shimshon Tel Aviv -:-
12:00H. Herzliya - Hapoel Kfar Shalem -:-

KENIA: Super League

11:00Coastal Heroes - Mara Sugar -:-
13:00Shabana - Assad -:-
14:00PrzełożoneAPS Bomet - Vihiga United -:-
14:00PrzełożoneDarajani Gogo - Kisumu All-Stars -:-
14:00PrzełożoneFortune Sacco - Mwatate United -:-
14:00PrzełożoneGusii - Silibwet -:-
14:00PrzełożoneMCF - Murang'a -:-
14:00PrzełożoneMigori - Kajiado -:-

KOSTARYKA: Copa Costa Rica

03:00Herediano - Alajuelense -:-

LIBIA: Pierwsza Liga

14:00Al Akhdar - Al Hilal -:-
14:30Al Ahly Tripoli - Al-Khmes -:-
14:30Al-Athad - Al Madina -:-
18:00Al Tahaddi - Darnes -:-

MAURITIUS: Super League

15:30Pamplemousses - Cercle De Joachim -:-

NIEMCY: Liga Regionalna Północ

19:00SC Weiche-08 - Hannover II -:-
19:30Norderstedt - Drochtersen/Assel -:-

NIEMCY: Liga Regionalna Północno-wschodnia

19:00Altglienicke - Halberstadt -:-
19:00Chemnitzer - Hertha Berlin II -:-

NIEMCY: Liga Regionalna Południowo-zachodnia

19:00Walldorf - TSG Hoffenheim II -:-

NIEMCY: Oberliga Hamburg

19:30Hamm United - TuS Osdorf -:-
19:30Paloma - Harksheide -:-
20:00Hamburger SV III - Suderelbe -:-

NIEMCY: Oberliga Bremen

19:30Oberneuland - Brinkumer -:-

NIEMCY: Oberliga Hessen

19:30TUS Dietkirchen - Giessen -:-
19:30Viktoria Griesheim - Eddersheim -:-
20:00Eintracht Frankfurt II - Baunatal -:-

NIEMCY: Oberliga Niederrhein

20:00Cronenberger - SC St.Tonis -:-

NIEMCY: Bundesliga - Kobiety

19:15Eintracht Frankfurt K - Potsdam K -:-

NIGER: Ligue 1

16:00ASFAN - Urana -:-
16:00Sahel - Akokana -:-

NIKARAGUA: Liga Primera - Apertura - Zwycięzcy

01:00Ferretti - Diriangen -:-

NOWA ZELANDIA: National League Women

07:30Eastern Suburbs K - Western Springs K -:-
00:00Canterbury United K - Capital Football K -:-

OMAN: Professional League

13:40Al Suwaiq - Bahla -:-
14:05Al Nasr - Al Seeb -:-

PORTUGALIA: Puchar Ligi

21:45Famalicao - Tondela -:-

RUMUNIA: Liga 1

18:00Sepsi Sf. Gheorghe - FC Voluntari -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

21:15Pennarossa - Fiorentino -:-

SESZELE: First Division League

12:00La Passe - Cote d'Or -:-
15:00Northern Dynamo - LMS -:-

SIERRA LEONE: Premier League

17:30Bo Rangers - Real Republicans -:-

SYRIA: Premier League

12:00Al Taliya - Al Karamah -:-
12:00Al Wahda - Al Jaish -:-
12:00Al-Jazeera - Al-Ittihad -:-
12:00Hottin - Al Majd -:-
12:00Jableh - Foutoua -:-
12:00Wathbah - Tishreen -:-

SZKOCJA: Challenge Cup

20:45Alloa - Queen of South -:-
20:45Arbroath - Dunfermline -:-

SZKOCJA: SWPL 1 Women

21:00Motherwell K - Partick Thistle K -:-

ŚWIAT: Mecze towarzyskie

14:00Malezja - Kambodża -:-

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

10:15Kvitkovice (Cze) - Znojmo (Cze) -:-
11:00GKS Tychy (Pol) - Ruch Chorzów (Pol) -:-
12:00Karwina (Cze) - Zilina (Svk) -:-
12:00Paderborn (Ger) - Hannover (Ger) -:-
13:00Empoli (Ita) - Wolves (Eng) -:-
14:00Bologna (Ita) - Kapfenberg (Aut) -:-
14:00FC Emmen (Ned) - Meppen (Ger) -:-
14:00Metz (Fra) - Auxerre (Fra) -:-
14:00Royale Union SG (Bel) - Angers (Fra) -:-
14:00SC Freiburg (Ger) - Luzern (Sui) -:-
14:00Valencia (Esp) - Clermont (Fra) -:-
14:00Zurich (Sui) - Dornbirn (Aut) -:-
16:00Guingamp (Fra) - Always Ready (Bol) -:-
16:00Strasbourg (Fra) - Vitesse (Ned) -:-
16:00Sturm Graz (Am) (Aut) - LASK (Am) (Aut) -:-
17:00St. Etienne (Fra) - Grenoble (Fra) -:-
18:00Wiener Neustadt (Aut) - First Vienna (Aut) -:-
19:00Rapid Wiedeń (Aut) - FC Schalke 04 (Ger) -:-
20:00Atalanta (Ita) - Eintracht Frankfurt (Ger) -:-

TAJLANDIA: Thai League 2

12:00Kasetsart - Suphanburi -:-

TURCJA: 1. Lig

18:00Samsunspor - Yeni Malatyaspor -:-

UGANDA: Premier League

12:00Wakiso Giants - Busoga -:-
14:00Kampala City - Express -:-

WALIA: Cymru South

20:30Swansea University - Briton Ferry -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.