REFRESH

Piłka nożna » Dzisiaj » Kursy

ANGLIA: Premier League

17:00Arsenal - Everton -:- [ 1.36 | 5.30 | 9.60 ]
17:00Brentford - Leeds -:- [ 2.40 | 3.85 | 2.82 ]
17:00Brighton - West Ham -:- [ 2.42 | 3.65 | 2.91 ]
17:00Burnley - Newcastle -:- [ 2.30 | 3.50 | 3.20 ]
17:00Chelsea - Watford -:- [ 1.19 | 7.77 | 17.00 ]
17:00Crystal Palace - Manchester Utd -:- [ 3.05 | 3.65 | 2.36 ]
17:00Leicester - Southampton -:- [ 1.84 | 4.25 | 3.95 ]
17:00Liverpool - Wolves -:- [ 1.18 | 7.50 | 16.50 ]
17:00Manchester City - Aston Villa -:- [ 1.16 | 7.85 | 19.00 ]
17:00Norwich - Tottenham -:- [ 12.00 | 6.66 | 1.26 ]

HISZPANIA: LaLiga

17:30Elche - Getafe -:- [ 3.20 | 2.90 | 2.66 ]
20:00Alaves - Cadiz -:- [ 4.35 | 3.80 | 1.86 ]
20:00Granada - Espanyol -:- [ 1.47 | 4.55 | 7.60 ]
20:00Osasuna - Mallorca -:- [ 3.40 | 3.30 | 2.30 ]
22:00Barcelona - Villarreal -:- [ 2.16 | 4.00 | 3.15 ]
22:00Real Sociedad - Atl. Madryt -:- [ 2.77 | 3.25 | 2.76 ]
22:00Sevilla - Ath. Bilbao -:- [ 2.55 | 3.20 | 3.05 ]

POLSKA: Fortuna 1 Liga

12:40Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz -:- [ 1.85 | 3.72 | 4.30 ]
12:40Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec -:- [ 1.88 | 3.55 | 4.40 ]
12:40GKS Katowice - ŁKS Łódź -:- [ 2.12 | 3.45 | 3.55 ]
12:40GKS Tychy - Korona Kielce -:- [ 2.25 | 3.40 | 3.25 ]
12:40Górnik Polkowice - Miedź Legnica -:- [ 2.12 | 3.30 | 2.97 ]
12:40Odra Opole - Resovia Rzeszów -:- [ 3.20 | 3.42 | 2.25 ]
12:40Skra Częstochowa - GKS Jastrzębie -:- [ 2.17 | 3.36 | 3.55 ]
12:40Stomil Olsztyn - Puszcza Niepołomice -:- [ 3.10 | 3.40 | 2.35 ]
12:40Widzew Łódź - Podbeskidzie B-B -:- [ 2.00 | 3.60 | 3.80 ]

WŁOCHY: Serie A

12:30Spezia - Napoli -:- [ 5.50 | 4.55 | 1.59 ]
18:00Inter - Sampdoria -:- [ 1.13 | 9.75 | 23.00 ]
18:00Sassuolo - AC Milan -:- [ 6.90 | 4.95 | 1.46 ]
21:00Salernitana - Udinese -:- [ 1.72 | 4.00 | 5.00 ]
21:00Venezia - Cagliari -:- [ 5.30 | 4.00 | 1.70 ]

ALGIERIA: Dywizja 1

17:00Arba - Setif -:- [ 2.45 | 2.85 | 3.00 ]
18:00Oran - Belouizdad -:- [ 2.45 | 2.80 | 3.05 ]

AMERYKA PÓŁNOCNA I CENTRALNA: Caribbean Club Championship - Play Offy

23:00Vega Real (Dom) - Waterhouse (Jam) -:-

ANDORA: Primera Divisió - Grupa mistrzowska

17:00Sant Julia - Inter Escaldes -:- [ 4.40 | 3.35 | 1.75 ]
17:00UE Santa Coloma - Atletic Escaldes -:- [ 2.34 | 3.10 | 2.90 ]

ANDORA: Primera Divisió - Grupa spadkowa

11:00FC Santa Coloma - UE Engordany -:- [ 1.09 | 7.60 | 19.00 ]

ANGLIA: Puchar FA Trophy

17:15Bromley - Wrexham -:- [ 4.60 | 3.75 | 1.62 ]

ARABIA SAUDYJSKA: Pierwsza liga

18:00Al-Fateh - Al Taee -:- [ 1.74 | 3.70 | 4.10 ]
20:00Al Ahli SC - Abha -:- [ 1.55 | 4.00 | 5.20 ]

ARGENTYNA: Copa de la Liga Profesional - Play Offy

21:00Boca Juniors - Tigre -:- [ 2.00 | 3.10 | 4.10 ]

ARGENTYNA: Primera Nacional

00:10CA Estudiantes - Quilmes 2:1 [ 2.27 | 2.75 | 3.45 ]
19:00Guillermo Brown - CA Mitre -:- [ 2.38 | 2.80 | 3.30 ]
19:00San Telmo - Alvarado -:- [ 2.17 | 3.05 | 3.45 ]
21:00Atl. Rafaela - Ferro -:- [ 2.55 | 2.75 | 3.05 ]
21:00Gimnasia Mendoza - Estudiantes Rio Cuarto -:- [ 1.88 | 3.15 | 4.40 ]
22:00Chacarita Juniors - Sacachispas -:- [ 1.80 | 3.35 | 4.40 ]
00:00Club A. Guemes - Deportivo Moron -:- [ 2.12 | 2.90 | 3.65 ]

ARGENTYNA: Torneo Federal

16:00Boca Unidos - Central Norte -:-
16:00Cipolletti - Olimpo -:-
16:00Club Sportivo Penarol - CA Liniers -:-
16:00Sportivo Las Parejas - Union Sunchales -:-
19:00CDJU Gualeguaychu - Defensores Belgrano VR -:-
19:00Ciudad Bolivar - Sol de Mayo -:-
19:00Gimnasia E.R. - Douglas Haig -:-
20:00Atletico Parana - Gimnasia y Tiro -:-
20:30Sansinena - Argentino MM -:-
20:30Villa Mitre - Independiente Chivilcoy -:-
21:00Huracan Las Heras - Circulo Deportivo -:-
00:00Antoniana - San Martin Formosa -:-

ARGENTYNA: Primera B - Apertura

18:30Comunicaciones - San Miguel -:- [ 1.32 | 4.80 | 7.80 ]

ARGENTYNA: Primera C - Apertura

01:05Midland - El Porvenir 1:1 [ 1.50 | 3.70 | 6.20 ]
16:00Club Lujan - Puerto Nuevo -:- [ 1.66 | 3.20 | 5.20 ]
19:00Claypole - Berazategui -:- [ 2.22 | 2.80 | 3.30 ]
19:00Deportivo Espanol - Leandro N. Alem -:- [ 2.13 | 2.70 | 3.70 ]
19:00Excursionistas - Real Pilar -:- [ 2.20 | 2.80 | 3.40 ]
19:00Victoriano A. - Argentino de Merlo -:- [ 2.80 | 3.00 | 2.37 ]

ARGENTYNA: Primera D - Apertura

19:00Def. de Cambaceres - Lugano -:- [ 1.70 | 3.25 | 4.70 ]
19:00Deportivo Paraguayo - CSR Espanol -:- [ 3.85 | 2.90 | 1.98 ]
19:00Juventud Unida S. M. - Central Ballester -:- [ 2.04 | 2.85 | 3.70 ]
19:00Sportivo Barracas - Argentino de Rosario -:- [ 2.25 | 2.95 | 3.05 ]

ARGENTYNA: Primera A Women

16:00El Porvenir K - River Plate K -:-
18:00Defensores de Belgrano K - Independiente K -:-
19:30Racing Club K - CA Estudiantes K -:-

ARMENIA: Pierwsza Liga

14:45Noravank - Alashkert -:- [ 3.75 | 3.20 | 1.92 ]
14:45Urartu - Ararat-Armenia -:- [ 4.10 | 3.25 | 1.83 ]

ARUBA: Division di Honor - Runda zwycięzców

00:00Dakota - Racing Club Aruba -:-

AUSTRALIA: A-League - Play Offy

4'Melbourne City - Adelaide United 0:0 [ 1.75 | 3.90 | 4.10 ]

AUSTRALIA: NPL Northern NSW

06:00Lake Macquarie - Weston Workers -:- [ 4.00 | 4.10 | 1.65 ]
06:00Valentine - Charlestown Azzurri -:- [ 4.80 | 4.60 | 1.51 ]
06:30Edgeworth E. - Cooks Hill United -:- [ 1.42 | 4.60 | 5.60 ]

AUSTRALIA: NPL NSW

08:00Rockdale Ilinden - Blacktown -:- [ 2.80 | 3.55 | 2.16 ]
11:00Wollongong Wolves - Sydney Utd -:- [ 2.16 | 3.50 | 2.80 ]

AUSTRALIA: NPL Queensland

09:15PrzełożoneBrisbane U21 - Brisbane City -:- [ 2.48 | 3.75 | 2.26 ]

AUSTRALIA: NPL Victoria

07:00Heidelberg - South Melbourne -:- [ 2.85 | 3.45 | 2.17 ]

AUSTRIA: 2. Liga

17:00A. Lustenau - Austria II -:- [ 1.35 | 5.00 | 6.20 ]
17:00Floridsdorfer AC - FC Juniors -:- [ 1.44 | 4.50 | 5.60 ]
17:00Grazer - Lafnitz -:- [ 2.38 | 3.55 | 2.50 ]
17:00Innsbruck - Dornbirn -:- [ 1.76 | 3.80 | 3.70 ]
17:00Kapfenberg - BW Linz -:- [ 4.50 | 4.20 | 1.57 ]
17:00Liefering - Horn -:- [ 2.17 | 3.60 | 2.75 ]
17:00Rapid (Am) - Amstetten -:- [ 2.41 | 3.60 | 2.45 ]
17:00Vorwarts Steyr - St. Polten -:- [ 2.60 | 3.45 | 2.33 ]

AUSTRIA: Liga Regionalna Wschód

14:00Admira (Am) - Drassburg -:-

AUSTRIA: Liga Regionalna - Miejsca

10:30Reichenau - SC Imst -:-

AUSTRIA: Liga Regionalna - Vorarlberg - Grupa spadkowa

11:00Brauerei Egg - Bregenz -:-
11:00Rotenberg - Wolfurt -:-
16:00RW Rankweil - Rothis -:-

AUSTRIA: Liga Regionalna

17:00Telfs - Schwaz -:-

AUSTRIA: Bundesliga - Kobiety

10:00Altach/Vorderland K - St. Polten K -:- [ 27.00 | 12.00 | 1.02 ]
11:00First Vienna K - Innsbruck K -:- [ 1.07 | 9.00 | 18.00 ]
11:00Sudburgenland K - Bergheim K -:- [ 2.20 | 3.75 | 2.65 ]
14:00Austria Wiedeń K - Altenmarkt K -:- [ 1.31 | 5.40 | 6.60 ]

AZJA: Southeast Asian Games - Play Offy

11:00Malezja U23 - Indonezja U23 -:- [ 2.20 | 3.30 | 2.85 ]
14:00Wietnam U23 - Tajlandia U23 -:- [ 2.30 | 3.15 | 2.80 ]

BELGIA: Jupiler League - Grupa mistrzowska

16:00Royale Union SG - Antwerp -:- [ 1.49 | 4.60 | 6.20 ]
18:30Club Brugge - Anderlecht -:- [ 2.04 | 3.70 | 3.30 ]

BELGIA: National Division 1 - Grupa - awans

19:30Dessel - Knokke -:-
15:00RFC Liege - Dender -:-

BELGIA: National Division 1 - Spadek - Play Offy

15:00Mandel United - Aalst -:-
15:00Tubize - Lyra-Lierse Berlaar -:-

BENIN: Ligue 1 - Grupa mistrzowska

17:00Adjidja - Bembereke -:-
17:00Cavaliers - Coton FC -:-
17:00Djeffa - Espoir -:-
17:00Eternel - Buffles du Borgou -:-
17:00JS Pobe - Dynamo Abomey -:-
17:00Pantheres - AS Cotonou -:-

BENIN: Ligue 1 - Grupa spadkowa

17:00Avrankou Omnisport - Upi Onm -:-
17:00Dragons - ASPAC -:-
17:00Dynamo Parakou - Tonnerre -:-

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha

14:00Dnepr Mogilev - Dynamo Brześć -:- [ 3.75 | 3.40 | 1.92 ]
16:00Sławija Mozyrz - Nioman Grodno -:- [ 3.15 | 3.15 | 2.25 ]
18:00Dynamo Mińsk - FK Witebsk -:- [ 1.41 | 4.20 | 7.80 ]

BIAŁORUŚ: Pierszaja liha

12:00Maxline Rogachev - Naftan -:-
13:00FC Słonim - Lokomotiv Gomel -:-
15:00Molodechno - Petrikov -:-
17:00Ostrovets - Lida -:-

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja liha Rezerwa

13:00Biełszyna 2 - Isloch 2 -:-

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha Kobiety

11:30Białoruś U19 K - Dynamo Mińsk K -:-
13:30Smorgonie K - Bobruichanka K -:-
15:30Zorka-BDU K - Dynamo Brześć K -:-

BOLIWIA: Division Profesional - Apertura

23:15Independiente Petrolero - Royal Pari 0:0 [ 1.70 | 3.90 | 4.10 ]
21:00Blooming - Tomayapo -:- [ 1.61 | 4.00 | 4.70 ]
21:00J. Wilstermann - Bolivar -:- [ 2.16 | 3.60 | 2.95 ]
21:00Universitario de Vinto - Always Ready -:- [ 4.90 | 4.10 | 1.58 ]

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Pierwsza Liga

16:30Borac Banja Luka - Velez Mostar -:- [ 1.77 | 3.30 | 4.30 ]
16:30Radnik Bijeljina - Prijedor -:- [ 2.55 | 2.80 | 2.85 ]
16:30Sarajevo - Sloboda -:- [ 1.62 | 3.35 | 5.40 ]
16:30Tuzla City - Posusje -:- [ 1.63 | 3.45 | 4.40 ]
16:30Zeljeznicar - Siroki Brijeg -:- [ 1.80 | 3.25 | 4.30 ]

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Prva Liga - FBiH

17:30GOSK Gabela - Gradacac -:- [ 1.38 | 4.30 | 7.00 ]
17:30TOSK Tesanj - Igman K. -:- [ 2.70 | 2.90 | 2.55 ]

BRAZYLIA: Serie A

23:30Santos - Ceara 0:0 [ 2.31 | 3.10 | 3.30 ]
00:00Juventude - Palmeiras 0:3 [ 4.60 | 3.40 | 1.82 ]
02:00America MG - Botafogo RJ 1:1 [ 2.70 | 3.00 | 2.80 ]
02:00Cuiaba - Internacional 1:1 [ 2.90 | 2.85 | 2.70 ]
21:00Corinthians - Sao Paulo -:- [ 2.23 | 3.10 | 3.35 ]
21:00Fortaleza - Fluminense -:- [ 2.06 | 3.15 | 3.75 ]
00:00Athletico-PR - Avai -:- [ 1.62 | 3.55 | 5.60 ]

BRAZYLIA: Serie B

16:00Cruzeiro - Sampaio Correa -:- [ 1.44 | 3.85 | 8.20 ]

BRAZYLIA: Serie C - pierwsza runda

23:00Brasil de Pelotas - Figueirense 0:1 [ 2.50 | 2.65 | 3.20 ]
16:00Mirassol - AE Altos -:- [ 1.45 | 4.00 | 6.20 ]
21:00Manaus - EC Sao Jose -:- [ 1.98 | 2.90 | 3.85 ]
22:00Vitoria - Confianca -:- [ 1.73 | 2.95 | 5.20 ]
23:00Aparecidense - Floresta EC -:- [ 2.16 | 2.75 | 3.50 ]
00:00Paysandu - Volta Redonda -:- [ 2.00 | 3.00 | 3.60 ]

BRAZYLIA: Serie D

23:00Rio Branco - Amazonas 2:2
23:00Sao Raimundo RR - Porto Velho 2:2
20:00Azuriz - Aimore -:-
20:00Nova Venecia - Caldense -:-
20:00Perolas Negras - Sao Bernardo -:-
20:30Sao Luiz - Prospera Criciuma -:-
21:00Acao - Anapolis -:-
21:00Alagoinhas - Sergipe -:-
21:00ASA - Jacuipense -:-
21:00Bahia De Feira - Inter de Limeira -:-
21:00Cianorte - Parana -:-
21:00Santa Cruz - CSE -:-
21:30Costa Rica - Operario VG -:-
22:00Moto Club - Fluminense-PI -:-

BRAZYLIA: Campeonato Amapaense

21:00Independente AP - Santos AP -:-

BRAZYLIA: Campeonato Gaucho 2

20:00Gaucho - EC Cruzeiro -:-
20:00Inter Santa Maria - Avenida -:-
20:00Sao Gabriel - EC Guarani -:-
20:30Brasil Farroupilha - Tupi RS -:-
23:00Lajeadense - Pelotas -:-

BRAZYLIA: Campeonato Mineiro 2

23:30Uberaba - Tupi-MG 0:1
15:00Varginha - Aymores -:-

BRAZYLIA: Copa do Brasil

00:00Brasiliense - Atletico-MG -:- [ 14.00 | 6.40 | 1.17 ]

BUŁGARIA: Parva Liga - Grupa mistrzowska

19:30Botev Plovdiv - Slavia Sofia -:- [ 2.05 | 3.30 | 3.45 ]
19:30Cherno More - CSKA Sofia -:- [ 1.81 | 3.25 | 4.60 ]
19:30Levski - Ludogorets -:- [ 2.05 | 3.30 | 3.45 ]

BUŁGARIA: Third League - South-East

17:00Haskovo - Atletik Kuklen -:-

BUŁGARIA: Third League - South-West

17:00Hebar 2 - Rilski Sportist -:-
17:00Pirin Blagoevgrad 2 - Razlog -:-

BUŁGARIA: Third League - North-East

16:00Chernomorets Balchik - Septemvri Tervel -:-
16:00Riltzi - Shumen 2007 -:-
16:00Spartak II - Chernolomets -:-
16:00Sportist Toshevo - Botev Novi Pazar -:-
16:00Ustrem Donchevo - Svetkavitsa -:-

BUŁGARIA: Third League - North-West

17:00Etar II - Botev Vratsa II -:-

BURUNDI: Coupe du President

15:00Bujumbura C. - Bumamuru -:-
15:00Flambeau du Centre - Aigle Noir -:-

CHILE: Primera División

23:30U. De Chile - Huachipato 3:2 [ 2.23 | 3.15 | 3.05 ]
02:00U. Calera - La Serena 1:1 [ 1.66 | 3.65 | 4.60 ]
18:00Palestino - Cobresal -:- [ 2.15 | 3.35 | 3.15 ]
21:00O'Higgins - Colo Colo -:- [ 3.70 | 3.45 | 1.92 ]

CHILE: Primera B

23:30Cobreloa - Arturo Fernandez Vial -:- [ 1.82 | 3.25 | 3.95 ]
23:30Melipilla - CD Santa Cruz -:- [ 2.08 | 3.10 | 3.25 ]

CHILE: Segunda Division

03:00Arica - Dep. Concepcion 1:0
18:00Valdivia - General Velasquez -:-
21:00Rodelindo - Lautaro -:-
21:30Iberia - Real San Joaquin -:-

CHORWACJA: 2. HNL

17:00Varazdin - Dugopolje -:- [ 1.30 | 5.20 | 6.70 ]
17:30Bijelo Brdo - Kustosija -:- [ 2.20 | 3.10 | 3.00 ]
17:30Croatia Zmijavci - Orijent -:- [ 2.00 | 3.20 | 3.35 ]
17:30Din. Zagrzeb 2 - Zapresic -:- [ 2.20 | 3.10 | 3.00 ]

CHORWACJA: 3. HNL South

17:30Neretvanac - OSK Otok -:-
17:30Sloga Mravince - Hrvace -:-
17:30Urania Baska Voda - Jadran LP -:-
17:30Zmaj Makarska - Primorac Biograd -:-

CHORWACJA: First League Women - Grupa mistrzowska

17:00ZNK Split K - Rijeka K -:-
17:30Osijek K - Dinamo Maksimir K -:-

CHORWACJA: First League Women - Grupa spadkowa

11:00Medimurje Cakovec K - Neretva K -:-
14:30Agram Zagreb K - Zadar K -:-

CURAÇAO: Promé Divishon

01:00Willemstad - Sithoc -:-
03:15CSD Barber - Scherpenheuvel -:-
23:30SUBT - Centro Dominguito -:-

CYPR: Pierwsza Dywizja - Grupa mistrzowska

18:00Apollon - AEK Larnaca -:- [ 2.95 | 3.30 | 2.31 ]
18:00Paphos - APOEL -:- [ 7.20 | 4.10 | 1.43 ]

CZECHY: 1. Liga - Baraż o utrzymanie

16:00Bohemians - Opawa -:- [ 1.45 | 4.55 | 7.00 ]
16:00Vlasim - Teplice -:- [ 2.90 | 3.60 | 2.33 ]

CZECHY: CFL - Group A

10:15Admira Prague - Motorlet Prague -:- [ 2.00 | 3.60 | 2.50 ]
10:15Slavia Praga B - Povltavska FA -:- [ 1.36 | 4.65 | 4.10 ]
10:30Pilzno B - Benesov -:- [ 1.55 | 4.00 | 3.40 ]

CZECHY: CFL - Group B

10:15Dukla Praga B - Mlada Bolesław B -:- [ 1.80 | 4.10 | 2.45 ]
10:15Hradec Kralove B - Usti nad Orlici -:- [ 1.22 | 4.85 | 6.07 ]
10:15Pardubice B - Liberec B -:- [ 1.75 | 4.00 | 2.71 ]
17:00Brozany - Teplice B -:- [ 1.55 | 4.00 | 3.20 ]
17:00Zapy - Bohemians 1905 B -:- [ 1.25 | 4.85 | 5.45 ]

CZECHY: MSFL

10:15Blansko - Kromeriz -:- [ 3.71 | 3.95 | 1.53 ]
10:15Unicov - Velke Mezirici -:- [ 1.42 | 3.85 | 5.40 ]
10:30Zlin B - FK Frydek-Mistek -:- [ 2.70 | 3.30 | 2.10 ]

CZECHY: Dywizja A

17:00Myto - Doubravka -:- [ 2.82 | 3.55 | 1.85 ]

CZECHY: Dywizja C

17:00Benatky - Poricany -:- [ 1.42 | 4.00 | 4.23 ]
17:00Caslav - Horky nad Jizerou -:- [ 1.50 | 3.75 | 3.80 ]
17:00Dvur Kralove - Nachod -:- [ 1.95 | 3.55 | 2.50 ]
17:00Hlinsko - Kutna Hora -:- [ 1.80 | 3.60 | 2.80 ]
17:00Kolin - Velke Hamry -:- [ 1.56 | 3.70 | 3.50 ]

CZECHY: Dywizja D

10:15Brno B - Lanzhot -:- [ 1.55 | 3.65 | 3.90 ]
17:00Bystrice n. Pern. - Zdirec n. D. -:-
17:00Humpolec - Stara Rise -:- [ 1.68 | 3.45 | 3.43 ]
17:00Slavoj Polna - Velka Bites -:- [ 4.80 | 4.40 | 1.35 ]
17:00Tasovice - Zdar na Sazavou -:- [ 1.35 | 4.40 | 4.80 ]

CZECHY: Dywizja E

10:15Slavicin - Holesov -:- [ 1.68 | 3.35 | 3.54 ]
17:00Sumperk - HFK Olomouc -:- [ 1.66 | 3.55 | 3.42 ]

CZECHY: Division F

10:15Havirov - Opava B -:-
10:15Karwina B - Frenstat p. R. -:-
17:00Polanka nad Odrou - Bilovec -:- [ 1.45 | 3.88 | 4.37 ]

CZECHY: Moravskoslezsky KP

15:00OdwołaneKrnov - Fulnek -:-
16:30Koberice - Lok.Petrovice -:-
16:30Moravan Oldrisov - Celadna -:-
16:30Pusta Polom - Cesky Tesin -:-

CZECHY: Zlinsky KP

16:30Nedasov - Kvasice -:-
16:30Nevsova - Brumov -:-
16:30Stitna nad Vlari - Bystrice pod Hostynem -:-

CZECHY: Jihomoravsky KP

15:30Lisen B - Kurim -:-

CZECHY: Vysocina KP

10:30Sapeli Polna - Bedrichov -:-
16:30Pelhrimov - Ledec nad Sazavou -:-
16:30Pribyslav - Nova Ves -:-

CZECHY: Kralovehradecky KP

14:30Novy Bydzov - Slavia HK -:-
17:00Jaromer - Cernilov -:-
17:00Trebes - Cerveny Kostelec -:-

CZECHY: Jihocesky KP

15:00Protivin - Tyn nad Vltavou -:-
17:00Junior Strakonice - Blatna -:-
17:00Milevsko - Rudolfov -:-

CZECHY: Prazsky prebor

14:00Admira Prague B - Zlicin -:- [ 1.32 | 4.15 | 5.20 ]
17:00Treboradice - Ujezd Prague -:- [ 8.30 | 5.00 | 1.15 ]
17:00Ujezd nad Lesy - US Prague -:-
17:00Vysehrad B - Kralovice -:- [ 2.25 | 4.00 | 1.93 ]

CZECHY: Stredocesky KP

17:00SK Lhota - Nespeky -:-
17:00Velim - Cesky Brod B -:-

CZECHY: Karlovarsky KP

10:00Frantiskovy Lazne - Nejdek -:-

CZECHY: Olomoucky KP

17:00Bohunovice - Sternberk -:- [ 5.27 | 4.50 | 1.25 ]
17:00Dolany - Zelatovice -:- [ 4.20 | 3.85 | 1.40 ]
17:00Lutin - Mohelnice -:- [ 3.50 | 3.45 | 1.57 ]
17:00Medlov - Brodek u Prerova -:- [ 1.35 | 3.85 | 4.72 ]
17:00SK Lipova - Jesenik -:- [ 1.80 | 3.20 | 2.91 ]
17:00Velke Losiny - Litovel -:-
17:00Zabreh - Kralice na Hane -:-

CZECHY: Pardubicky KP

14:30Luze - Litomysl -:-
17:00Holice - Tremosnice -:-
17:00Prosec - SK Pardubicky -:-
17:00Svitavy - Chrudim B -:-

CZECHY: 2. Liga Women - Grupa - awans

10:30Lisen K - Hradec Kralove K -:-
14:00Ostrava K - Sparta Praga B K -:-

CZECHY: 2. Liga Women - Grupa spadkowa

14:30Teplice K - Olomouc K -:-

DANIA: Superliga - Grupa mistrzowska

17:00Brondby - Silkeborg -:- [ 2.32 | 3.55 | 2.80 ]
17:00FC Kopenhaga - Aalborg -:- [ 1.50 | 4.40 | 5.60 ]
17:00Midtjylland - Randers -:- [ 1.61 | 4.30 | 4.60 ]

DANIA: 1st Division - Grupa spadkowa

14:00Hobro - Esbjerg -:- [ 2.01 | 3.50 | 3.15 ]
14:00Jammerbugt - F. Amager -:- [ 3.60 | 3.55 | 1.85 ]
14:00Vendsyssel - Koge -:- [ 2.27 | 3.25 | 2.85 ]

DANIA: 2nd Division - Grupa - awans

13:00AB Kopenhagen - B.93 -:- [ 2.40 | 3.35 | 2.55 ]

DANIA: 3rd Division - Grupa spadkowa

13:00Vanløse - Herlev -:- [ 1.38 | 4.40 | 6.40 ]

DANIA: Elitedivisionen Kobiety - Grupa mistrzowska

13:00Thisted K - Brondby K -:- [ 2.28 | 3.70 | 2.55 ]

DOMINIKANA: LDF

22:00Moca - Atletico Pantoja -:-

DR KONGO: Ligue 1

15:30PrzełożoneLubumbashi Sport - RCK -:-
16:30PrzełożoneAC Kuya - Don Bosco -:-
16:30PrzełożoneMotema Pembe - Sanga Balende -:-

EGIPT: Pierwsza liga

16:00Ismaily - National Bank Egypt -:- [ 2.60 | 2.70 | 3.00 ]
18:30Al Masry - Future FC -:- [ 3.70 | 3.10 | 2.02 ]
18:30Ceramica Cleopatra - Misr Elmaqasah -:- [ 1.74 | 3.25 | 4.80 ]
21:00Al Ittihad - Pyramids -:- [ 4.60 | 3.30 | 1.76 ]

EKWADOR: Liga Pro - pierwsza runda

00:30Emelec - U. Catolica 0:1 [ 2.21 | 3.20 | 3.05 ]
03:00Guayaquil City - LDU Quito 2:2 [ 3.25 | 3.30 | 2.10 ]
23:30Macara - Tecnico U. -:- [ 2.00 | 3.15 | 3.80 ]

ESTONIA: Esiliiga

14:00Elva - Nomme Utd -:-
14:00FC Alliance - Levadia U21 -:-
16:00Parnu - Viimsi JK -:-

ESTONIA: Meistriliiga Women

16:00Tulevik K - Tabasalu K -:-

ETIOPIA: Premier League

09:00Adama City - Sebeta City -:- [ 2.40 | 2.65 | 3.30 ]
12:00Arba Menche - Welayta Dicha -:- [ 2.85 | 2.50 | 2.85 ]
15:00Fasil Kenema - St. George -:- [ 3.00 | 2.80 | 2.43 ]

EUROPA: Mistrzostwa Europy U17

16:30Holandia U17 - Francja U17 -:- [ 2.75 | 3.40 | 2.40 ]
16:30Polska U17 - Bułgaria U17 -:- [ 2.57 | 3.40 | 2.55 ]
19:00Luksemburg U17 - Włochy U17 -:- [ 23.00 | 12.50 | 1.05 ]
19:00Niemcy U17 - Izrael U17 -:- [ 1.27 | 5.85 | 8.60 ]

EUROPA: Krymska Priemjer-Liga

12:00OdwołaneGvardeyets - Yevpatoriya -:-
15:00Alushta - FC Sevastopol -:-
15:00Rubin Yalta - Ocean Kerch -:-
15:30TSK Simferopol - Kyzyltash -:-

FILIPINY: Copa Paulino Alcantara - Play Offy

11:00Stallion - Cebu FC -:-
14:45United City - Kaya -:-

FINLANDIA: Veikkausliiga

15:00Lahti - Oulu -:- [ 1.97 | 3.40 | 3.70 ]
17:30HJK - Haka -:- [ 1.49 | 4.10 | 6.40 ]

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa B

17:30GrIFK - HJS -:- [ 1.90 | 3.85 | 3.20 ]
17:30Honka Akatemia - SalPa -:- [ 2.20 | 3.50 | 2.70 ]

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa C

13:00OTP - VIFK -:- [ 2.05 | 3.65 | 2.95 ]
16:00GBK Kokkola - Kajaanin Haka -:- [ 3.35 | 3.90 | 1.84 ]
17:00Komeetat - JBK -:- [ 4.60 | 4.40 | 1.53 ]
17:00OLS Oulu - Rovaniemi -:-

FRANCJA: Division 2 Women

15:00Albi-Marssac K - Grenoble K -:-
15:00La Roche K - Metz K -:-
15:00Le Havre K - Vendenheim K -:-
15:00Le Puy K - Rodez K -:-
15:00Lens K - Nantes K -:-
15:00Marsylia K - Merignac K -:-
15:00Orleans K - Brest K -:-
15:00Saint-Maur K - Lille K -:-
15:00Strasbourg K - Saint-Malo K -:-
15:00Thonon Evian K - Montauban K -:-
15:00Yzeure Allier K - Nice K -:-

GABON: Championnat D1

16:30Mberi Sportif - Bitam -:-
16:30Oyem - Stade Mandji -:-

GHANA: Pierwsza Liga

17:00Accra Lions - Aduana -:-
17:00Asante Kotoko - Berekum Chelsea -:-
17:00Bechem United - Legon Cities -:-
17:00Bibiani Gold Stars - Tamale -:-
17:00Dreams - WAFA -:-
17:00Elmina Sharks - Ashanti Gold -:-
17:00Karela - King Faisal -:-

GRECJA: Gamma Ethniki - Promotion Play-offs

16:00A. Asteras - Rouf Pao -:-
16:00Iraklis Larissa - Makedonikos -:-
16:00Panachaiki - Ilioupoli -:-

GRUZJA: Crystalbet Erovnuli Liga

15:00Gagra - Bolnisi -:-
15:00Saburtalo Tbilisi - Dila Gori -:- [ 2.00 | 3.10 | 3.65 ]

GRUZJA: Crystalbet Erovnuli Liga 2

15:00Georgia - Zugdidi -:- [ 2.22 | 3.20 | 2.95 ]
15:00Merani Tbilisi - FC Gareji Sagarejo -:- [ 1.52 | 4.10 | 5.00 ]
15:00Samtredia - Spaeri -:- [ 1.84 | 3.75 | 3.45 ]
15:00Shevardeni Tbilisi - Merani Martvili -:- [ 4.50 | 4.30 | 1.55 ]
15:00Shukura - Rustavi -:- [ 1.43 | 4.30 | 6.00 ]

GWATEMALA: Liga Nacional - Clausura - Play Offy

02:00Comunicaciones - Malacateco 0:0 [ 1.44 | 3.90 | 7.20 ]
23:00Municipal - Guastatoya -:- [ 1.77 | 3.35 | 4.60 ]

HISZPANIA: Segunda RFEF - Promotion Play Offs

19:30Cacereno - Teruel -:- [ 2.20 | 3.15 | 2.90 ]
19:30Murcia - Racing Santander B -:- [ 1.90 | 2.95 | 3.90 ]
19:30Navalcarnero - Ceuta -:- [ 3.05 | 3.00 | 2.17 ]
19:30Pena Deportiva - Coruxo -:- [ 2.85 | 2.85 | 2.38 ]
19:30Real Sociedad C - Eldense -:- [ 4.60 | 3.10 | 1.72 ]

HISZPANIA: Segunda RFEF - Play Out

12:00Cerdanyola - Gimnastica Segoviana -:- [ 3.85 | 2.90 | 1.98 ]
12:00Don Benito - Aguilas FC -:- [ 3.30 | 2.85 | 2.20 ]

HISZPANIA: Tercera RFEF - Promotion Play Offs

12:00Beasain - Txantrea -:-
12:00Olot - Tenerife B -:-
19:30Quintanar - Cartagena B -:-
19:30Saguntino - Escobedo -:-

HISZPANIA: Segunda Division Kobiety

11:30Alhama K - Santa Teresa K -:-
11:30Athletic Bilbao B K - Pradejon K -:-
11:30Atl. Madryt B K - Racing Santander K -:-
11:30Barcelona B K - CA Osasuna K -:-
11:30Betis B K - Albacete K -:-
11:30Cacereno K - Tenerife B K -:-
11:30Castellon K - CD Juan Grande K -:-
11:30Cordoba K - La Solana K -:-
11:30EDF Logrono K - CD Parquesol CF K -:-
11:30Espanyol K - Seagull K -:-
11:30Femarguin K - Elche CF K -:-
11:30Gijon K - Zaragoza CFF K -:-
11:30Granada K - Madrid C. B K -:-
11:30Real Oviedo K - La Coruna K -:-
11:30Real Union K - Pozoalbense K -:-
11:30SE AEM K - Las Planas K -:-

HOLANDIA: Eredivisie - Liga Konferencji - Play Offy

14:30Alkmaar - Heerenveen -:- [ 1.48 | 4.70 | 6.20 ]
18:00Vitesse - Utrecht -:- [ 2.27 | 3.60 | 3.00 ]

HOLANDIA: Derde Divisie

14:00ADO 20 Heemskerk - HSC '21 -:-
14:00Blauw Geel - DEM -:-
14:00Gemert - Hoogland -:-
14:00GVV Unitas - Dongen -:-
14:00HV & CV Quick - Groene Ster -:-
14:00Westlandia - Watergraafsmeer -:-
14:30EVV - Oostzaan -:-
14:30FC Oss - USV Hercules -:-

IRAN: Division 1

16:30Arman Gohar - Shams Azar Qazvin -:- [ 1.67 | 2.95 | 5.80 ]
16:30Esteghlal Khuzestan - Mes Kerman -:- [ 8.40 | 2.55 | 1.66 ]
16:30Machine Sazi - Saipa -:- [ 9.80 | 4.10 | 1.31 ]
16:30Malavan - Esteghlal Molasani -:- [ 1.48 | 3.25 | 7.80 ]
16:30Qashqai Shiraz - Astara -:- [ 1.90 | 2.42 | 5.80 ]
16:30Rayka Babol - Mes Shahr Babak -:- [ 1.86 | 2.55 | 5.60 ]
16:30Shahrdari Hamedan - Khooshe Talaee -:- [ 1.77 | 3.00 | 4.70 ]
16:30Vista Toorbin - Pars Janoobi Jam -:- [ 2.16 | 2.50 | 4.10 ]
17:00Shahin Bushehr - Kheybar Khorramabad -:- [ 8.80 | 3.90 | 1.35 ]

ISLANDIA: Besta-deild karla

19:00Keflavik - Hafnarfjordur -:- [ 3.55 | 3.75 | 1.88 ]
21:15Breidablik - Fram -:- [ 1.19 | 6.80 | 11.00 ]
21:15Valur - Vikingur Reykjavik -:- [ 2.05 | 3.55 | 3.20 ]

JAMAJKA: Premier League

20:30PrzełożoneWaterhouse - Harbour View -:-
22:00Humble Lions - Vere United -:- [ 2.18 | 2.80 | 3.35 ]
22:00Mount Pleasant - Tivoli -:- [ 2.00 | 3.05 | 3.55 ]

JAPONIA: J1 League

08:00Iwata - Sapporo -:- [ 3.55 | 3.45 | 2.04 ]

JAPONIA: J2 League

07:00Machida - Kusatsu -:- [ 1.70 | 3.25 | 5.40 ]
07:00Renofa Yamaguchi - V-Varen Nagasaki -:- [ 3.30 | 3.10 | 2.20 ]

JAPONIA: WE League Women

9'Hiroshima K - Parceiro Nagano K 0:0
9'JEF United K - Albirex Niigata K 0:0
9'Nojima Stella K - Mynavi Sendai K 0:0
9'Omiya Ardija K - Inac Kobe Leonesa K 0:0
9'Urawa K - Beleza K 0:0

JAPONIA: Nadeshiko League Kobiety

9'C-Osaka K - Gunma K 1:0
9'Harima Albion K - FC Takatsuki Speranza K 0:0
9'Kunoichi K - NGU Nagoya K 0:0
9'Orca Kamogawa K - Yokohama FC Seagulls K 0:0

KAMERUN: Elite Two

16:00FC Rangers of Bafut - Ngaoundere -:-
16:30Aigle Royal - AS Fap -:-
16:30AS Lausanne - Dynamo Douala -:-
16:30Unisport Bafang - Leopard de Douala -:-

KANADA: Canadian Premier League

22:00Edmonton - Atl. Ottawa -:- [ 2.80 | 3.10 | 2.33 ]

KAZACHSTAN: Pierwsza liga

11:00Kyzylzhar - FK Akzhayik -:- [ 2.10 | 3.00 | 3.45 ]
13:00Tobol - Maqtaaral -:- [ 1.33 | 4.40 | 8.40 ]
14:00Kaspij Aktau - Taraz -:- [ 2.06 | 3.15 | 3.40 ]

KAZACHSTAN: First Division

13:00Zhetysu - K. Almaty 2 -:- [ 1.51 | 4.10 | 5.20 ]
13:30Igilik - Baykonur Kyzylorda -:- [ 1.49 | 4.10 | 5.40 ]
14:00Akademiya Ontustik - Taraz-Karatau 2 -:- [ 3.05 | 3.45 | 2.07 ]
14:00Shakhtar Bulat - FC Astana 2 -:- [ 2.16 | 3.55 | 2.80 ]
15:00Kaisar - Okzhetpes -:- [ 2.28 | 3.05 | 3.00 ]
15:00Yassy - FK Kyran -:- [ 3.60 | 3.30 | 1.93 ]

KENIA: Premier League

14:00Kariobangi Sharks - Bandari -:- [ 2.70 | 2.85 | 2.55 ]
14:00Tusker - Nzoia Sugar -:- [ 1.52 | 3.55 | 5.80 ]
14:00Vihiga - Ulinzi Stars -:- [ 4.90 | 3.15 | 1.70 ]

KOLUMBIA: Primera A - Apertura - Quadrangular

00:15Ind. Medellin - La Equidad 2:0 [ 1.80 | 3.00 | 4.80 ]
02:30Junior - Atl. Nacional 1:1 [ 1.84 | 3.20 | 4.10 ]
00:30Millonarios - Bucaramanga -:- [ 1.48 | 3.70 | 5.80 ]

KOLUMBIA: Primera B - Apertura - Quadrangular

22:00Llaneros - Leones -:- [ 2.17 | 3.10 | 3.40 ]

KOLUMBIA: Liga Women - Play Offy

20:00Deportivo Pereira K - America de Cali K -:-
22:00Dep. Cali K - Santa Fe K -:-

KONGO: Ligue 1

15:00Otoho d'Oyo - Nico-Nicoye -:-
16:00V. Club Mokanda - Leopard -:-
17:00Etoile du Congo - Inter Club -:-

KOREA POŁUDNIOWA: K League 1

09:30Daegu - Gangwon -:- [ 2.01 | 3.35 | 3.60 ]
09:30Jeju - Suwon -:- [ 1.85 | 3.40 | 4.20 ]
12:00Suwon FC - Jeonbuk -:- [ 3.75 | 3.60 | 1.90 ]

KOREA POŁUDNIOWA: K League 2

09:00Gimpo FC - Busan -:- [ 2.25 | 3.20 | 2.95 ]
09:00Gyeongnam - Gwangju -:- [ 3.25 | 3.30 | 2.03 ]
11:30Anyang - Seoul E. -:- [ 2.60 | 2.95 | 2.70 ]

KOREA POŁUDNIOWA: K3 League

08:00Gangneung - Changwon -:- [ 3.65 | 2.90 | 2.07 ]
08:00Mokpo - Ulsan Citizen -:- [ 2.30 | 2.95 | 3.05 ]
10:00Yangju Citizen - Gimhae -:- [ 4.70 | 3.45 | 1.68 ]
12:00Cheongju Jikji - Hwaseong -:- [ 2.50 | 3.20 | 2.60 ]

KOSOWO: Superliga

15:00Drita - KF Ulpiana -:- [ 1.15 | 6.20 | 15.00 ]
15:00FC Ballkani - Gjilani -:- [ 1.93 | 3.40 | 3.45 ]
15:00Feronikeli - Drenica -:-
15:00KF Llapi - Prishtina -:- [ 4.70 | 3.75 | 1.61 ]
15:00Malisheva - Dukagjini -:-

KOSTARYKA: Liga de Ascenso - Clausura - Play Offy

23:00Carmelita - Puntarenas FC -:- [ 2.20 | 3.10 | 3.00 ]

LAOS: Lao League

11:00Ezra - Luangprabang United -:-
11:00Lao Army FC - Young Elephant -:-

LITWA: A Lyga

14:00Siauliai FA - Banga -:- [ 1.65 | 3.50 | 4.80 ]
16:30Zalgiris - Kauno Zalgiris -:- [ 1.43 | 3.95 | 6.00 ]

LITWA: I Lyga

12:00BE1 NFA - Neptunas -:- [ 3.80 | 3.60 | 1.80 ]
14:00Dainava Alytus - Babrungas -:- [ 1.81 | 3.45 | 3.85 ]

LUKSEMBURG: Dywizja Narodowa

16:00Benfica - Jeunesse Esch -:- [ 18.00 | 7.40 | 1.10 ]
16:00Differdange - Niedercorn -:- [ 2.70 | 3.30 | 2.33 ]
16:00Fola - Mondorf -:- [ 1.32 | 5.00 | 6.80 ]
16:00Hesperange - Racing Luxembourg -:- [ 1.38 | 4.60 | 6.20 ]
16:00Rodange - Hostert -:- [ 3.15 | 3.80 | 1.93 ]
16:00UNA Strassen - Union Titus Petange -:- [ 1.76 | 3.70 | 3.80 ]
16:00Victoria Rosport - Ettelbruck -:- [ 1.77 | 4.00 | 3.50 ]
16:00Wiltz - Dudelange -:- [ 4.90 | 4.30 | 1.51 ]

ŁOTWA: Optibet Virsliga

15:00Spartaks - BFC Daugavpils -:- [ 2.85 | 3.20 | 2.27 ]

ŁOTWA: 1. Liga

12:00Jelgava - Alberts JDFS -:-
14:00FK Smiltene - Rezekne -:-
17:00Dinamo Ryga - Grobina -:-

ŁOTWA: Puchar Łotwy

11:00DSVK Traktors - JFK Daugava -:-
13:30Priekuli - Riga United -:-
14:00Plavinas - Betsafe -:-
14:30Lielupe - Madona Kvarcs -:-
15:00Beitar - Bebri -:-
16:00Alberts - LSPA -:-
17:30Upesciems - Dobele Allegro -:-

MACEDONIA PÓŁNOCNA: 1. MFL - Baraż o utrzymanie

17:00FK Skopje - Belasica -:- [ 2.14 | 3.10 | 3.25 ]
17:00Tikves - Voska Sport -:- [ 2.03 | 3.10 | 3.55 ]

MALAWI: Super League

14:30PrzełożoneMighty Wanderers - Red Lions -:-
14:30Moyale Barracks - Dedza Dynamos -:- [ 1.95 | 3.00 | 3.75 ]
14:30Rumphi United - Mighty Wanderers -:-
14:30Sable Farming - Silver Strikers -:-
14:30TN Stars - Big Bullets -:-

MALEZJA: Pierwsza Liga

14:15Selangor 2 - Kelantan -:- [ 2.40 | 3.05 | 2.75 ]

MAROKO: Botola Pro

19:15Wydad - Khouribga -:- [ 1.43 | 3.90 | 6.60 ]

MAROKO: Botola 2

18:00Fes - Union Touarga -:- [ 2.45 | 2.90 | 2.80 ]
18:00Khemisset - Renaissance Zemamra -:-
18:00Marrakech - Sale -:- [ 2.15 | 2.75 | 3.55 ]
18:00Moghreb Tetouan - Jeunesse -:-
18:00Raja Beni Mellal - Dcheira -:-
18:00Stade Marocain - Chabab Atlas Khenifra -:-
18:00TAS Casablanca - RAC Casablanca -:- [ 1.67 | 3.15 | 5.20 ]
18:00USM Oujda - Chabab Benguerir -:- [ 1.59 | 3.70 | 5.00 ]

MAURETANIA: Ligue 1

23:30SNIM - ASAC Concorde 3:2

MEKSYK: Liga MX - Clausura - Play Offy

03:00Tigres - Atlas 4:2 [ 1.64 | 3.60 | 5.60 ]

MEKSYK: Liga de Expansion MX - Super finał

23:00Atl. Morelia - Atlante -:- [ 2.23 | 3.00 | 3.15 ]

MEKSYK: Liga Premier Serie B - Clausura - Play Offy

23:00Uruapan - Alebrijes de Oaxaca 2 4:1

MONGOLIA: Premier League

07:00Falcons - Athletic 220 -:-
10:00Tuv Buganuud - Deren -:-
13:00Ulaanbaatar City - Khangarid -:-

MOZAMBIK: Mocambola

15:00Black Bulls - Incomati Xinavane -:-
15:00ENH Vilankulo - Ferroviario Beira -:-
15:00Ferroviario Lichinga - Ferroviario Maputo -:-
15:00Ferroviario Nacala - Costa do Sol -:-
15:00Ferroviario Nampula - Matchedje Mocuba -:-

NIEMCY: Liga Regionalna Północ - Grupa - awans

14:00Delmenhorst - Hamburger SV II -:- [ 2.65 | 3.30 | 2.31 ]

NIEMCY: Liga Regionalna Północ - Grupa spadkowa

14:00St. Pauli II - BSV Rehden -:- [ 2.60 | 3.30 | 2.38 ]
15:00Drochtersen/Assel - Jeddeloh -:- [ 2.10 | 3.55 | 2.85 ]
15:00Hannoverscher SC - Phonix Lubeck -:- [ 4.40 | 4.10 | 1.56 ]

NIEMCY: Oberliga NOFV-Nord

14:00PrzełożoneBlau Weiss Berlin - Mahlsdorf -:-
14:00PrzełożoneBrandenburger - CFC Hertha -:-
14:00PrzełożoneGreifswald - Schwerin -:-
14:00PrzełożoneHansa Rostock II - Ludwigsfelder -:-
14:00Hertha Zehlendorf - Schwerin -:-
14:00MSV Neuruppin - Rostocker FC -:-
14:00PrzełożoneMSV Neuruppin - Torgelower Greif -:-
14:00PrzełożoneNeustrelitz - Staaken -:-
14:00PrzełożonePampow - Stern -:-
14:00PrzełożoneRostocker FC - Seelow -:-
14:00Seelow - CFC Hertha -:-
14:00PrzełożoneStendal - RSV Eintracht -:-

NIEMCY: NOFV - Liga Regionalna Południe

14:00PrzełożoneAn der Fahner Hohe - Bischofswerdaer -:-
14:00PrzełożoneArnstadt - Martinroda -:-
14:00PrzełożoneEinheit Wernigerode - Erfurt -:-
14:00Erfurt - An der Fahner Hohe -:-
14:00PrzełożoneHalle - Nordhausen -:-
14:00PrzełożoneInter Lipsk - Grimma -:-
14:00PrzełożoneJena II - Plauen -:-
14:00PrzełożoneKrieschow - Bautzen -:-
14:00PrzełożoneOberlausitz - Blau-Weiss Zorbau -:-

NIEMCY: Oberliga Schleswig-Holstein - Grupa - awans

14:00Eichede - Inter Turkspor Kiel -:-
14:00Todesfelde - Eckernforder SV -:-

NIEMCY: Oberliga Schleswig-Holstein - Grupa spadkowa

15:00Frisia Risum-Lindholm - Dornbreite Lubeck -:-

NIEMCY: Oberliga Westfalen - Grupa - awans

15:00FC Gutersloh - Schermbeck 2020 -:-
15:00Kaan-Marienborn - Eintracht Rheine -:-
15:00Paderborn II - ASC 09 Dortmund -:-
15:00Wattenscheid - Siegen -:-
15:00Westfalia Rhynern - Erndtebruck -:-

NIEMCY: Oberliga Westfalen - Grupa spadkowa

15:00Haltern - Finnentrop/Bamenohl -:-
15:00Hammer SpVgg. - Clarholz -:-
15:00RSV Meinerzhagen - Munster 2 -:-
15:00Sprockhovel - Vreden -:-

NIEMCY: Oberliga Hessen - Grupa - awans

15:00Neuhof - TUS Dietkirchen -:-

NIEMCY: Oberliga Hessen - Grupa spadkowa

15:00SV Steinbach - Ginsheim -:-

NIEMCY: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar - Grupa - awans

14:00Dudenhofen - Koblenz -:-

NIEMCY: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar - Grupa spadkowa

15:30OdwołaneKaiserslautern II - Rochling -:-
16:00Pfeddersheim - Salmrohr -:-

NIEMCY: Oberliga Baden-Württemberg

15:00Lorrach-Brombach - Walldorf II -:-

NIEMCY: Oberliga Mittelrhein

15:00Bergisch Gladbach - Alfter -:-
15:00Eilendorf - Pesch -:-
15:00FC Viktoria 08 - Glesch-Paffendorf -:-
15:00Freialdenhoven - Duren -:-
15:00Hurth - Hennef -:-
15:30Frechen - Fortuna Koln II -:-
15:30Siegburger - Breinig -:-
15:30VfL Vichttal - Wesseling-Urfeld -:-

NIEMCY: Oberliga Niederrhein - Runda przegranych

15:00Cronenberger - DJK Teutonia St.Tonis -:-
15:00Niederwenigern - SC Velbert -:-
15:15SpVgg Sterkrade-Nord - Kray -:-
15:30TuRU Düsseldorf - Jahn Hiesfeld -:-
16:00Union Nettetal - Duisburg -:-

NIEMCY: Oberliga Niederrhein - Runda zwycięzców

15:00FC Monheim - Bocholt -:-
15:00SW Essen - Meerbusch -:-
15:00TVD Velbert - Germania Ratingen -:-
16:00Kleve - Hilden -:-

NIEMCY: 2. Bundesliga Kobiety

11:001. FC Nürnberg K - Wolfsburg II K -:- [ 2.34 | 3.50 | 2.60 ]
11:00Borussia Bocholt K - Frankfurt II K -:- [ 4.10 | 4.30 | 1.60 ]
11:00Elversberg K - Bayern II K -:- [ 4.40 | 4.10 | 1.59 ]
11:00Henstedt-Ulzburg K - Duisburg K -:- [ 10.00 | 6.40 | 1.19 ]
14:00Andernach K - Meppen K -:- [ 3.80 | 3.85 | 1.73 ]
14:00Ingolstadt K - Hoffenheim II K -:- [ 2.10 | 3.15 | 3.30 ]
14:00RB Lipsk K - Gutersloh K -:- [ 1.41 | 5.00 | 5.20 ]

NIGER: Ligue 1

17:15Police - Sahel -:-
17:15Racing FC de Boukoki - ASGNN -:-

NIGERIA: NPFL

17:00Akwa United - Niger -:- [ 1.42 | 3.80 | 7.60 ]
17:00Gombe - Kwara -:- [ 1.83 | 3.60 | 3.60 ]
17:00Kano - Heartland -:-
17:00Katsina Utd - Enyimba -:-
17:00Lobi Stars - Sunshine Stars -:- [ 1.76 | 3.30 | 4.40 ]
17:00Nasarawa - Wikki Tourist -:- [ 1.60 | 4.10 | 4.40 ]
17:00Rivers United - Remo Stars -:- [ 1.36 | 5.00 | 6.00 ]
17:00Shooting Stars - MFM FC -:- [ 1.36 | 5.00 | 6.00 ]

NIGERIA: NNL

17:00Ekiti United - Ikorodu City -:-

NIKARAGUA: Liga Primera - Clausura - Zwycięzcy

02:00Diriangen - Ferretti 1:2pen [ 1.98 | 3.05 | 3.90 ]

NORWEGIA: Eliteserien

18:00Haugesund - Bodo/Glimt -:- [ 3.80 | 3.55 | 1.88 ]
18:00Jerv - Odd -:- [ 2.70 | 3.30 | 2.47 ]
18:00Sarpsborg 08 - Aalesund -:- [ 1.74 | 3.65 | 4.30 ]
18:00Strömsgodset - Vålerenga -:- [ 2.40 | 3.30 | 2.80 ]
18:00Tromsø - Viking -:- [ 2.90 | 3.45 | 2.26 ]
20:00Ham-Kam - Rosenborg -:- [ 2.95 | 3.30 | 2.30 ]

NORWEGIA: OBOS-ligaen

15:00Raufoss - Stabaek -:- [ 3.30 | 3.50 | 1.95 ]
15:00Sogndal - Åsane -:- [ 1.48 | 4.20 | 5.40 ]

NORWEGIA: Dywizja 2 - Grupa 1

14:30Egersund - Ullern -:- [ 1.47 | 4.50 | 5.00 ]
15:00Arendal - Oygarden -:- [ 1.82 | 3.75 | 3.50 ]
15:00Flekkeroy - Moss -:- [ 2.17 | 3.35 | 2.95 ]
15:00Staal Jorpeland - V. Haugesund -:- [ 3.15 | 3.50 | 2.00 ]
17:00Strømmen - Notodden -:- [ 1.61 | 4.10 | 4.30 ]

NORWEGIA: Dywizja 2 - Grupa 2

13:00Alta - Levanger -:- [ 2.08 | 3.70 | 2.90 ]
14:00Baerum Sportsklubb - Hodd -:- [ 4.00 | 3.80 | 1.70 ]
15:00Brattvag - Kjelsås -:- [ 2.44 | 3.60 | 2.43 ]
16:00SK Gjovik-Lyn - Asker -:- [ 2.60 | 3.40 | 2.36 ]
18:15Traeff - Frigg -:- [ 1.95 | 3.70 | 3.05 ]

NORWEGIA: Division 3 - Group 1

14:00Nordstrand - OS -:-
14:00Skeid 2 - Froya -:-
15:00Lyn - Fyllingsdalen -:-
15:00Sandviken - Kjelsås 2 -:-
18:00Lokomotiv Oslo - Grei -:-

NORWEGIA: Division 3 - Group 2

13:00Molde 2 - Toten -:-
13:00Volda TI - Forde -:-
16:00Elverum - Kongsvinger 2 -:-

NORWEGIA: Division 3 - Group 3

14:00Djerv 1919 - Stord -:-
15:00Bremnes - Fana -:-
15:00Vidar - Bjarg -:-
16:00Lysekloster - Brann 2 -:-

NORWEGIA: Division 3 - Group 4

14:00Pors Grenland - Mandalskameratene -:-
15:00Eik-Tonsberg - Jeloy -:-
15:00Fram - Halsen -:-
15:00Vindbjart - Follo -:-

NORWEGIA: Division 3 - Group 5

15:00Bodo/Glimt 2 - Rana FK -:-
16:00Junkeren - Trygg/Lade -:-
16:30Steinkjer - Innstrandens -:-

NORWEGIA: Division 3 - Group 6

14:00Harstad - Funnefoss/Vormsund -:-
15:00Lørenskog - Lillestrom 2 -:-
16:00Skjervoy - Floya -:-

NORWEGIA: Toppserien - Kobiety

15:00Avaldsnes K - Rosenborg K -:- [ 18.00 | 8.20 | 1.07 ]
15:00Kolbotn K - Brann K -:- [ 11.00 | 5.60 | 1.18 ]
15:00RØA K - Stabaek K -:- [ 4.40 | 3.75 | 1.62 ]
15:00Vålerenga K - Arna-Bjørnar K -:- [ 1.05 | 9.00 | 22.00 ]
16:00LSK Kvinner K - Lyn K -:- [ 1.47 | 4.50 | 4.90 ]

NORWEGIA: Division 1 Women - pierwsza runda

13:00Kil/Hemne K - Klepp K -:-
15:00Honefoss K - Tromsø K -:-
15:00Ovrevoll Hosle K - Asane K -:-

PANAMA: LPF - Apertura - Play Offy

03:00Chiriqui - Alianza 1:1 [ 2.85 | 2.90 | 2.50 ]

PARAGWAJ: Primera Division - Apertura

01:00General Caballero JLM - Guarani 0:4 [ 3.00 | 3.10 | 2.32 ]
22:30Olimpia Asuncion - Cerro Porteno -:- [ 2.45 | 3.20 | 2.60 ]

PARAGWAJ: Division Intermedia

16:00Pastoreo - Rubio Nu -:-
16:00Sportivo Trinidense - Atyra -:- [ 1.61 | 3.65 | 4.90 ]

PERU: Liga 1 - Apertura

02:00U. de Deportes - Sporting Cristal 1:1 [ 3.15 | 3.00 | 2.30 ]
18:00Dep. Municipal - A. Lima -:- [ 3.10 | 3.40 | 2.17 ]
20:00Grau - Alianza Atl. -:- [ 2.50 | 3.45 | 2.55 ]
20:15Sport Boys - Carlos Mannucci -:- [ 2.17 | 3.30 | 3.20 ]
22:00PrzełożoneADT Tarma - A. Lima -:-
22:00PrzełożoneAlianza Atl. - Melgar -:-
22:00PrzełożoneAyacucho - AD Cantolao -:-
22:00PrzełożoneBinacional - Carlos Stein -:-
22:00PrzełożoneCarlos Mannucci - Sporting Cristal -:-
22:00PrzełożoneCienciano - U. San Martin -:-
22:00PrzełożoneDep. Municipal - Cesar Vallejo -:-
22:00PrzełożoneSport Boys - Huancayo -:-
22:00PrzełożoneU. de Deportes - Cajamarca -:-
22:30Ayacucho - Melgar -:- [ 3.55 | 3.55 | 1.95 ]

PERU: Liga 2 - Apertura

20:00Santos - Cusco -:- [ 4.20 | 3.35 | 1.70 ]
22:00Llacuabamba - Chavelines -:- [ 1.57 | 4.10 | 4.20 ]
22:30Juan Aurich - Alianza Huanuco -:- [ 3.25 | 3.25 | 2.00 ]
22:30Los Chankas - Alfonso Ugarte -:-
22:30Union Huaral - Comerciantes Unidos -:- [ 1.44 | 4.00 | 5.60 ]

PERU: Liga Women

21:00U. San Martin K - Sport Boys K -:-

POLSKA: eWinner 2 liga

12:30KKS Kalisz - Chojniczanka -:- [ 3.15 | 3.20 | 2.22 ]
12:30Olimpia Elbląg - Śląsk Wrocław 2 -:- [ 2.22 | 3.22 | 3.20 ]
12:30Ruch Chorzów - Hutnik Kraków -:- [ 1.40 | 4.40 | 7.20 ]
12:30Sokół Ostróda - Garbarnia Kraków -:- [ 4.30 | 3.60 | 1.75 ]
12:30Stal Rzeszów - Lech Poznań 2 -:- [ 2.00 | 3.65 | 3.25 ]
12:30Wigry Suwałki - Pogoń Grodzisk Mazowiecki -:- [ 1.57 | 3.85 | 5.40 ]
12:30Wisła Puławy - Motor Lublin -:- [ 3.65 | 3.40 | 1.95 ]
12:30Znicz Pruszków - Pogoń Siedlce -:- [ 2.40 | 3.25 | 2.80 ]

POLSKA: III Liga - Grupa I

12:00Jagiellonia Białystok II - Pilica Białobrzegi -:- [ 1.77 | 3.80 | 3.55 ]
16:00Unia Skierniewice - Pelikan Łowicz -:- [ 2.20 | 3.60 | 2.64 ]
17:00Świt Nowy Dwór - Legia II -:- [ 2.35 | 3.55 | 2.48 ]

POLSKA: III Liga - Grupa II

12:00Błękitni Stargard - Pogoń Szczecin II -:- [ 3.80 | 4.00 | 1.67 ]
18:00Świt Skolwin - Bałtyk Gdynia -:- [ 1.55 | 4.25 | 4.35 ]

POLSKA: III Liga - Grupa III

12:00Górnik Zabrze 2 - Stal Brzeg -:- [ 2.10 | 3.65 | 2.77 ]
16:00Miedź Legnica 2 - Gwarek Tarnowskie Góry -:- [ 2.77 | 3.65 | 2.10 ]

POLSKA: III Liga - Grupa IV

13:00Cracovia 2 - ŁKS Łagów -:- [ 2.30 | 3.55 | 2.53 ]
16:00Sokół Sieniawa - Podlasie Biała Podlaska -:- [ 1.95 | 3.35 | 3.35 ]
17:00Wólczanka Wólka Pełkińska - Korona Rzeszow -:- [ 2.25 | 3.50 | 2.62 ]

POLSKA: Ekstraliga Kobiet

10:15Gdańsk K - Medyk Konin K -:- [ 3.50 | 3.70 | 1.80 ]
10:15GKS Katowice K - Rekord Bielsko-Biala K -:- [ 1.10 | 10.00 | 9.80 ]
10:15Górnik Łęczna K - Czarni Sosnowiec K -:- [ 3.40 | 3.80 | 1.80 ]
10:15UJ Kraków K - UKS SMS Łódz K -:- [ 5.50 | 5.30 | 1.35 ]

PORTUGALIA: Campeonato de Portugal - Grupa - awans

12:00Moncarapachense - Olhanense -:- [ 1.75 | 3.15 | 4.50 ]
16:00Sertanense - Fontinhas -:- [ 2.80 | 2.80 | 2.60 ]
18:00Leca - Vilaverdense -:- [ 2.15 | 3.05 | 3.15 ]
18:00Pero Pinheiro - OS Belenenses -:- [ 5.20 | 3.10 | 1.70 ]
18:00Sao Martinho - Salgueiros -:- [ 2.40 | 2.90 | 2.90 ]

PORTUGALIA: Taça de Portugal

18:15FC Porto - Tondela -:- [ 1.17 | 6.60 | 14.00 ]

PORTUGALIA: Liga BPI Women - Grupa mistrzowska

12:00Torreense K - Sporting K -:- [ 7.20 | 5.20 | 1.30 ]
17:00Albergaria/Durit K - Maritimo K -:- [ 4.90 | 4.80 | 1.46 ]

PORTUGALIA: Liga BPI Women - Grupa spadkowa

17:00Amora K - Condeixa K -:- [ 1.46 | 4.80 | 4.80 ]
17:00Atletico K - Varzim K -:- [ 3.50 | 4.00 | 1.77 ]
17:00Estoril K - Gil Vicente K -:- [ 1.94 | 3.55 | 3.30 ]
17:00Ouriense K - Valadares Gaia K -:- [ 2.60 | 3.55 | 2.32 ]

REUNION: Regionale 1

13:30Marsouins - Parfin -:-
13:30Saint-Denis - Jeanne d'Arc -:-
13:30Sainte-Suzanne - Capricorne -:-
13:30Saint-Pauloise - Excelsior -:-
13:30Tamponnaise - Sainte Rose -:-
13:30Trois Bassins - St. Louis -:-

ROSJA: FNL 2 - Group 1

14:00Mashuk - Tuapse -:-
14:00Nalczyk - R. Volgograd 2 -:-
15:00Biolog - Dynamo Stavropol -:-
15:00Maykop - Kholding -:-
15:30Legion Dynamo - SKA Rostov -:-
16:00FK Chayka - Dynamo Makhachkala -:-

ROSJA: FNL 2 - Group 2 - Grupa - awans

13:00Zvezda St. Peterburg - Murom -:-
14:00Leningradets - Lokomotiv-Kazanka -:-
14:00Tver - Volna Nizhegorodskaya -:-
15:00Krasava - Jarosław -:-
16:00Kairat Moscow - Jenisej 2 -:-
18:30Dynamo Petersburg - Din. Moskwa 2 -:-

ROSJA: FNL 2 - Group 2 - Grupa spadkowa

12:00Zenit 2 - Vladimir -:-
14:00Bałtika 2 - Olimp-Dolgoprudny 2 -:-
15:00Luki-Energiya - Chertanovo M. -:-

ROSJA: FNL 2 - Group 3 - Grupa - awans

07:00SKA Chabarowsk 2 - Dynamo Vladivostok -:-
12:00Chimki 2 - D. Bryansk -:-
12:00FK Strogino Moscow - Ryazan -:-
13:00Peresvet Podolsk - Kursk -:-
15:00Rodina Moscow - Salyut-Belgorod -:-
17:00FK Saransk - Saratów -:-

ROSJA: Supreme Division Women

16:30CSKA Moskwa K - Zenit K -:-
18:30FK Rostów K - Krasnodar K -:-

RUMUNIA: Liga 1 - Grupa mistrzowska

20:30FCSB - CFR Cluj -:- [ 1.62 | 3.60 | 5.40 ]

RUMUNIA: Liga 1 Women - Grupa mistrzowska

10:00CSM Alexandria K - Vasas Odorhei K -:-
12:00Fairplay Bucuresti K - Ol. Cluj K -:-
12:00Politehnica Timisoara K - Heniu Prundu Bargaului K -:-

RUMUNIA: Liga 1 Women - Grupa spadkowa

10:00Banat K - Targu Mures K -:-
10:00Universitatea Galati K - CSS Targoviste K -:-
14:00Piros Security K - Baia Mare K -:-

RWANDA: Premier League

12:30Gasogi United - Musanze -:- [ 2.60 | 2.80 | 2.75 ]
15:00Rayon Sport - Etincelles -:- [ 1.64 | 3.35 | 4.90 ]
15:00Rutsiro - Police -:- [ 3.60 | 2.85 | 2.08 ]

SALWADOR: Primera Division - Clausura - Play Offy

03:00Aguila - Metapan 2:1 [ 1.65 | 3.55 | 4.90 ]
23:15Alianza FC - Platense Municipal -:- [ 1.58 | 3.85 | 5.40 ]

SAN MARINO: Campionato Sammarinese - Play Offy

15:00Pennarossa - La Fiorita -:- [ 19.00 | 5.60 | 1.15 ]
18:30Tre Fiori - Tre Penne -:- [ 3.30 | 3.25 | 2.01 ]

SENEGAL: Ligue 1

19:00ASEC Ndiambour - Linguere -:- [ 2.70 | 2.50 | 2.90 ]
19:00Diambars - Pikine -:- [ 2.32 | 2.55 | 3.50 ]
19:00Excellence - Douanes -:- [ 2.80 | 2.60 | 2.70 ]
19:00Teungueth - Generation F. -:- [ 2.80 | 2.60 | 2.70 ]
19:00US Goree - Casa -:- [ 3.80 | 2.65 | 2.12 ]

SERBIA: Super Liga - Grupa mistrzowska

18:30Crvena zvezda - FK Vozdovac -:- [ 1.05 | 8.60 | 26.00 ]
18:30Partizan - Radnicki Nis -:- [ 1.12 | 6.40 | 16.00 ]
18:30TSC Backa Topola - Vojvodina -:- [ 1.28 | 4.70 | 8.60 ]

SERBIA: Prva Liga - Grupa spadkowa

17:30Buducnost Dobanovci - Rad -:- [ 1.92 | 3.15 | 3.65 ]
17:30Zlatibor Cajetina - Backa -:- [ 1.44 | 3.35 | 8.40 ]

SERBIA: Srpska Liga - Belgrade

10:00Borac Lazarevac - Radnicki Obrenovac -:-
17:00TEK Sloga - Usce -:-

SERBIA: Srpska Liga - Vojvodina

17:00Borac Sajkas - Tisa Adorjan -:-
17:00Hajduk 1912 - Tekstilac -:-

SERBIA: Srpska Liga - East

17:00Buducnost Popovac - Vlasina -:-
17:00Radnicki Svilajnac - Hajduk Veljko -:-

SERBIA: Srpska Liga - West

17:00Buducnost Arilje - Sloboda -:-

SINGAPUR: Premier League

11:30Geylang - Hougang -:- [ 2.10 | 4.10 | 2.80 ]

SŁOWACJA: Dywizja C-Zachód

17:00Crystal - Myjava -:- [ 5.22 | 4.95 | 1.37 ]
17:00Galanta - Levice -:- [ 1.30 | 5.35 | 5.97 ]
17:00Imel - Partizanske -:- [ 1.45 | 3.95 | 5.53 ]
17:00Malzenice - Nitra -:- [ 1.20 | 5.50 | 9.22 ]
17:00Z. Moravce-Vrable B - Castkovce -:- [ 1.90 | 3.65 | 3.10 ]

SŁOWACJA: Dywizja C-Wschód

10:30Slavia TU Kosice - Spisska Nova Ves -:- [ 2.35 | 3.50 | 2.35 ]
17:001.FK Svidnik - Giraltovce -:- [ 1.90 | 3.45 | 3.00 ]
17:00Raslavice - Spisske Podhradie -:- [ 2.51 | 3.45 | 2.30 ]

SŁOWACJA: Divison C Central

17:00Kovacova - Kalinovo -:- [ 2.60 | 3.45 | 2.20 ]
17:00Lip. Stiavnica - Zarnovica -:- [ 2.00 | 3.65 | 2.81 ]
17:00Oravske Vesele - Filakovo -:- [ 1.80 | 3.55 | 3.42 ]
17:00Podkonice - D. Kubin -:- [ 5.00 | 4.15 | 1.45 ]

SŁOWACJA: Divison C Bratislava

17:00Inter Bratysława - Raca -:- [ 2.25 | 3.55 | 2.50 ]
17:00Malacky - Vrakuna B. -:- [ 1.65 | 3.55 | 4.20 ]
17:00Nova Dedinka - Slovan Most -:- [ 1.80 | 3.75 | 3.32 ]
17:00Rovinka - Rusovce -:- [ 3.47 | 3.85 | 1.70 ]
17:00Tomasov - Devinska N. Ves -:- [ 1.35 | 5.00 | 5.47 ]

SŁOWACJA: 1. Liga Women - Grupa mistrzowska

10:00Zilina K - Myjava K -:-

SŁOWACJA: 1. Liga Women - Grupa spadkowa

10:00Nitra K - Trnava K -:-
17:00Petrzalka K - B. Bystrica K -:-

SŁOWENIA: Prva Liga

17:30Bravo - Koper -:- [ 3.85 | 3.40 | 1.84 ]
17:30Celje - O. Ljubljana -:- [ 3.00 | 3.15 | 2.24 ]
17:30Mura - Maribor -:- [ 3.40 | 3.70 | 1.87 ]

SŁOWENIA: 3. SNL - East

10:30Videm - Zrece -:-
17:00Posavje Krsko - Cirkulane -:-

SŁOWENIA: 3. SNL - West

17:00Fama Vipava - Skofja Loka -:-
17:00Ljubljana Svoboda - Grosuplje -:-
17:00Postojna - Brda -:-

SŁOWENIA: 1. SZNL Women

11:00Krim K - Cerklje K -:-
11:00MSM Ptuj K - Radomlje K -:-
11:00Primorje K - ZNK Ljubljana K -:-

SZWAJCARIA: Super League

16:30Basel - Lugano -:- [ 1.86 | 3.85 | 3.65 ]
16:30Sion - Servette -:- [ 1.87 | 3.75 | 3.70 ]
16:30St. Gallen - Lausanne -:- [ 1.68 | 4.30 | 4.20 ]
16:30Young Boys - Grasshoppers -:- [ 1.49 | 4.90 | 5.20 ]
16:30Zurich - Luzern -:- [ 1.88 | 4.00 | 3.50 ]

SZWAJCARIA: Promotion League - Grupa - awans

16:00Bellinzona - Etoile-Carouge -:-

SZWECJA: Allsvenskan

15:00Elfsborg - Göteborg -:- [ 1.55 | 4.10 | 5.40 ]
15:00Hammarby - Norrkoping -:- [ 1.80 | 3.75 | 4.10 ]
15:00Varbergs - Degerfors -:- [ 1.87 | 3.50 | 4.00 ]
17:30Kalmar - Djurgarden -:- [ 3.25 | 3.15 | 2.25 ]
17:30Malmo FF - Hacken -:- [ 1.90 | 3.60 | 3.80 ]

SZWECJA: Superettan

13:00Dalkurd - Västerås SK -:- [ 2.85 | 3.35 | 2.31 ]
13:00Landskrona - Brage -:- [ 2.85 | 3.40 | 2.31 ]
15:00Trelleborgs - Östers -:- [ 2.55 | 3.10 | 2.70 ]

SZWECJA: Dywizja 1 - Norra

13:00Taby - Sylvia -:- [ 2.60 | 3.55 | 2.32 ]
13:00Team TG FF - Forward -:- [ 2.75 | 3.60 | 2.20 ]

SZWECJA: Dywizja 2 - Norra Svealand

14:00Forsbacka IK - Korsnas -:-
15:00Jarfalla - Sandvikens -:-
16:00Hudiksvalls - Ragsveds -:-

SZWECJA: Dywizja 2 - Västra Götaland

16:00BK Astrio - Eskilsminne -:-
16:00Tolo - Hoganas -:-

SZWECJA: Dywizja 2 - Södra Götaland

14:00Nosaby IF - Hogsby -:-
16:00Asarums - Rosengard -:-

SZWECJA: Dywizja 2 - Södra Svealand

14:00Trosa-Vagnharads - Sleipner -:-
16:00Nykopings - Arameisk-Syrianska -:-
17:00Syrianska - United Nordic -:-

SZWECJA: Allsvenskan - Kobiety

13:00IF Brommapojkarna K - Linköpings K -:- [ 16.00 | 6.60 | 1.13 ]
15:00Kristianstads K - AIK K -:- [ 1.19 | 6.00 | 11.00 ]
15:00Örebro K - Vittsjo K -:- [ 2.70 | 3.55 | 2.24 ]
15:00Pitea K - Hacken K -:- [ 6.80 | 4.80 | 1.35 ]

SZWECJA: Elitettan Women

12:00Team TG FF K - Lidkopings FK K -:-
15:00Ravasens IK K - Bergdalens IK K -:-

ŚWIAT: Mecze towarzyskie

22:00Gujana Francuska - Suriname -:-

TADŻYKISTAN: Wyszejszaja Liha

14:00Eskhata - Ravshan -:-

TAJLANDIA: Thai FA Cup

13:00Buriram - Nakhon Ratchasima FC -:-

TAJWAN: Premier League

09:00AC Taipei - Taiwan Shihu -:-
10:00PrzełożoneHang Yuen - Taipower -:-
10:00Taichung - Taiwan Steel -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

15:00Geita Gold - Simba -:- [ 5.00 | 3.15 | 1.70 ]

TOGO: Championnat National - Grupa mistrzowska

17:00Binah - ASC Kara -:-
17:00Dynamic Togol. - Kara -:-
17:00Gomido - AS Togo-Port -:-

TUNEZJA: Ligue Professionnelle 1 - Grupa mistrzowska

17:00CS Sfaxien - Esperance Tunis -:- [ 2.95 | 2.70 | 2.50 ]
17:00Etoile Sahel - Ben Guerdane -:- [ 1.33 | 4.10 | 8.80 ]

TURCJA: Super Lig

15:00Basaksehir - Trabzonspor -:- [ 1.74 | 3.75 | 4.40 ]
15:00Karagumruk - Alanyaspor -:- [ 2.90 | 3.60 | 2.23 ]
18:00Adana Demirspor - Goztepe -:- [ 1.44 | 4.90 | 5.80 ]
18:00Hatayspor - Giresunspor -:- [ 1.84 | 3.75 | 3.80 ]

TURCJA: Super Lig Women - Play Offy

15:00ALG Spor K - 1207 Antalyaspor K -:-
15:00Karagumruk K - Fatih Vatan Spor K -:-
16:00Besiktas K - Konak Bld. K -:-

TURCJA: Super Lig Women - Spadek - Play Offy

13:00Altay K - Ilkadim Bld. YAB-PA K -:-
13:00Dudullu K - Kocaeli Bayan K -:-
13:00Hatayspor K - Kayseri K -:-
13:00Sivasspor K - Kirecburnu K -:-

URUGWAJ: Pierwsza Liga - Apertura

00:30Penarol - Boston River 1:0 [ 1.75 | 3.15 | 5.60 ]
18:00Liverpool M. - River Plate -:- [ 2.00 | 3.50 | 3.45 ]
20:30Danubio - Defensor Sp. -:- [ 2.85 | 3.05 | 2.50 ]
23:00Cerrito - Wanderers -:- [ 3.55 | 3.30 | 2.02 ]

URUGWAJ: Segunda Division

15:00Progreso - Racing Montevideo -:- [ 2.08 | 3.05 | 3.70 ]

USA: MLS

00:00Cincinnati - New England Revolution 2:3 [ 2.55 | 3.55 | 2.65 ]
00:30DC United - Toronto FC 2:2 [ 1.42 | 5.00 | 6.80 ]
66'Nashville SC - Atlanta Utd 2:1 [ 2.13 | 3.30 | 3.60 ]
22:00CF Montreal - Real Salt Lake -:- [ 1.64 | 3.75 | 5.20 ]
23:00Charlotte - Vancouver Whitecaps -:- [ 1.51 | 4.20 | 6.00 ]
23:00New York City - Chicago Fire -:- [ 1.45 | 4.50 | 6.40 ]
00:00Inter Miami - New York Red Bulls -:- [ 3.75 | 3.45 | 1.94 ]

USA: USL Championship

01:00Charleston - Miami FC 0:4 [ 3.05 | 3.30 | 2.20 ]
01:00Indy Eleven - New York Red Bulls 2 2:0 [ 1.39 | 4.70 | 6.40 ]
01:30Detroit - Atlanta United 2 3:1 [ 1.38 | 4.90 | 6.40 ]
01:30Louisville City - Monterey Bay 0:2 [ 1.16 | 6.40 | 14.00 ]
01:30Tampa Bay - Pittsburgh 3:1 [ 1.90 | 3.65 | 3.50 ]
02:30PrzełożoneFC Tulsa - Hartford Athletic -:- [ 2.01 | 3.65 | 3.05 ]
02:30Rio Grande - San Diego Loyal 2:1 [ 2.85 | 3.35 | 2.26 ]
02:30PrzełożoneSan Antonio - Colorado Springs -:-
03:00PrzełożoneNew Mexico - Phoenix Rising -:- [ 2.41 | 3.65 | 2.38 ]
04:00Oakland Roots - LA Galaxy 2 1:0 [ 1.70 | 3.90 | 4.00 ]
04:00Orange County SC - El Paso 2:2 [ 2.34 | 3.30 | 2.75 ]
22:00Loudoun - Memphis -:- [ 4.80 | 4.30 | 1.50 ]

USA: MLS Next Pro

00:00Orlando City B - Inter Miami II 6:0 [ 1.93 | 3.60 | 3.30 ]
00:00Rochester New York - Philadelphia II 3:0 [ 2.70 | 3.60 | 2.20 ]
00:00Vancouver 2 - Minnesota 2 2:3pen [ 2.15 | 3.50 | 2.85 ]
18:00Columbus Crew 2 - Toronto FC II -:- [ 1.71 | 3.95 | 3.80 ]
23:00Cincinnati 2 - New England Revolution II -:- [ 3.35 | 3.65 | 1.82 ]

USA: USL League One

01:30Tormenta - Central Valley Fuego 0:4 [ 2.00 | 3.30 | 3.35 ]
01:45North Carolina - Greenville 1:0 [ 3.20 | 3.15 | 2.12 ]
02:00Forward Madison - Charlotte Independ. 1:2 [ 2.60 | 2.90 | 2.75 ]

USA: USL League Two

21:00AC Connecticut - Blackwatch Rush -:-
23:00Kaw Valley - St. Louis -:-
23:30South Bend Lions - Fort Wayne 1:2
00:00Glens SC - Marin -:-
01:00Flint City - Lansing City 4:0
01:00Florida Elite - FC Florida U23 -:-
01:00Hudson Valley - New Jersey Copa -:-
01:00Lionsbridge - Christos -:-
01:00Reading - Philadelphia Lone Star 2:2
01:00Tampa Bay U23 - Nona -:-
01:00Virginia Beach - Commonwealth Cardinals 2:1
01:00Wake FC - Charlotte Independ. 2 -:-
01:00West Virginia - Charlotte Eagles 6:0
01:05RC New Jersey - Ocean City 1:1
01:30East Atlanta - Tri-Cities -:-
01:30Peachtree City MOBA - Bantams -:-
02:00AHFC Royals - Round Rock -:-
02:00Blue Goose - Texas United -:-
02:00Corpus Christi FC - Houston Sur -:-
02:00Euro New York - Westchester -:-
02:00Houston FC - Brazos Valley Cavalry -:-
02:00Mississippi Brilla - Little Rock Rangers 3:1
02:00Springfield - Wichita -:-
02:30Tennessee - One Knoxville -:-
03:00Ballard - Lane United -:-
03:00Park City - Salt City -:-
04:00Golden State Force - Ventura -:-
04:00Oly Town - Portland U23 -:-
20:00St. Croix - Peoria -:-
20:00Toledo Villa - Dayton -:-
21:00St. Louis - Wichita -:-
22:00Seacoast Utd Phantoms - Vermont Green -:-
23:00North Carolina FC U23 - Tobacco Road -:-
00:00Project 51O - Central Valley Fuego 2 -:-

USA: NISA

00:00Flower City - Chattanooga 1:5
01:00Maryland Bobcats - Bay Cities 1:4
Oczekuje na
aktualizację
Valley United - Albion San Diego 1:1

USA: NWSL Women

00:00Portland Thorns K - Houston Dash K 0:2 [ 1.70 | 3.45 | 4.60 ]
74'Angel City K - Kansas City Current K 1:0 [ 1.75 | 3.50 | 4.10 ]
20:00North Carolina Courage K - San Diego Wave K -:- [ 3.05 | 3.10 | 2.12 ]
23:00Gotham K - Racing Louisville K -:- [ 1.62 | 3.75 | 4.20 ]
00:00Reign K - Washington K -:- [ 2.14 | 3.05 | 3.05 ]

UZBEKISTAN: Super League

15:00Neftchi Fargona - Metallurg Bekabad -:- [ 2.48 | 2.75 | 3.00 ]

WENEZUELA: Primera Division

23:15Zulia - Caracas 1:0 [ 2.60 | 3.25 | 2.50 ]
01:30Mineros - Dep. Tachira 1:2 [ 3.65 | 3.10 | 2.02 ]
21:00Metropolitanos - Aragua -:- [ 1.96 | 3.00 | 4.20 ]
23:15Carabobo - La Guaira -:- [ 2.40 | 3.05 | 3.00 ]

WENEZUELA: Segunda Division

23:00Angostura - Bolivar 2:2
23:00Libertador - Academia Anzoategui 0:0
17:00Local Andina - Trujillanos -:-
22:00El Vigia - Urena -:-
22:00Llaneros - Heroes de Falcon -:-
23:00Academia Rey - Titanes -:-
23:00Fundacion AIFI - Dynamo Puerto -:-

WĘGRY: Merkantil Bank Liga

15:30Vasas - Soroksar -:- [ 1.31 | 5.00 | 7.20 ]
18:00Bekescsaba - III. Keruleti TVE -:- [ 2.30 | 3.30 | 2.75 ]
18:00Csakvari - Ajka -:- [ 2.07 | 3.35 | 3.15 ]
18:00DVTK - Budafoki -:- [ 1.68 | 3.55 | 4.50 ]
18:00Győr - Dorogi -:- [ 1.70 | 3.50 | 4.50 ]
18:00Kecskemeti - Szentlorinc -:- [ 1.38 | 4.70 | 6.20 ]
18:00Nyiregyhaza - Szeged -:- [ 2.45 | 3.20 | 2.65 ]
18:00Pecsi - Tiszakecske -:- [ 1.86 | 3.45 | 3.65 ]
18:00Siofok - Budaorsi -:- [ 1.77 | 3.55 | 3.95 ]
18:00Szolnoki - Haladas -:- [ 2.17 | 3.40 | 2.90 ]

WĘGRY: NB III - East

11:00Bekescsaba II - Hajduszoboszloi SE -:-
11:00DVTK II - Putnok VSE -:-
11:00Ujpest II - Kisvarda II -:-
17:00Debrecen II - Eger SE -:-
17:00Fuzesgyarmati SK - Kazincbarcika -:-
17:00SBTC - Jaszberenyi -:-
17:00Senyo Carnifex - Debreceni EAC -:-
17:00Tallya - Elore -:-
17:00Tiszafuredi - Tiszaujvaros -:-
17:00Torokszentmiklos - Hidasnemeti VSC -:-

WĘGRY: NB III - Centre

11:00Paks II - Ferencvaros II -:-
17:00Dabas-Gyon - Honved II -:-
17:00Hodmezovasarhely FC - Kozarmisleny -:-
17:00Ivancsa - FC Dabas -:-
17:00Makoi - Gerjeni -:-
17:00Monori - Balassagyarmat -:-
17:00MTK II - Dunaujvaros PASE -:-
17:00Rakosmenti KSK - Cegledi -:-
17:00Szekszardi - Mohacsi -:-
17:00Vac - ESMTK Budapest -:-

WĘGRY: NB III - West

11:00Gyirmot II - Tatabanya -:-
11:00Puskas Academy II - BVSC-Zuglo -:-
11:00Zalaegerszegi II - Kaposvar -:-
14:00Győr II - SC Sopron -:-
17:00Gardony Varosi - Andrashida -:-
17:00Kelen - Papai Perutz -:-
17:00Komaromi VSE - Erdi -:-
17:00Mosonmagyarovari TE - Balatonfuredi -:-
17:00Veszprem - MOL Fehervar II -:-
18:00Bicskei - Nagykanizsa -:-

WĘGRY: NB I Women

16:00Soroksar K - Astra Hungary K -:-

WŁOCHY: Serie B - Play Offy

21:00Monza - Brescia -:- [ 2.33 | 3.20 | 3.05 ]

WŁOCHY: Serie D - Group D

16:00Aglianese Calcio - G.S. Bagnolese -:-
16:00Alcione Milano - Sasso Marconi -:-
16:00Ath. Carpi - Seravezza Pozzi -:-
16:00Correggese - Forli -:-
16:00Fanfulla - Prato -:-
16:00Ghivizzano Borgo - Ravenna -:-
16:00Mezzolara - Tritium -:-
16:00Real Forte Querceta - Sammaurese -:-
16:00Rimini - Lentigione -:-
16:00San Donnino - SCD Progresso -:-

WŁOCHY: Serie D - Group F

16:00Alto Casertano - S. N. Notaresco -:-
16:00ASD Pineto Calcio - Sambenedettese -:-
16:00Fiuggi - Castelfidardo -:-
16:00Montegiorgio - US Tolentino -:-
16:00Nereto - Vastese -:-
16:00Porto D'Ascoli - Fano -:-
16:00Recanatese - Chieti -:-
16:00Trastevere Calcio - Matese -:-
16:00Vastogirardi - Castelnuovo Vomano -:-

WŁOCHY: Serie D - Group G

14:30Afragolese - Muravera -:-
14:30Lanusei Calcio - Ostia Mare -:-
15:00Aprilia - Carbonia -:-
15:00Insieme Formia - Torres -:-
15:00Latte Dolce - Nuova Florida -:-
16:00Atletico Uri - Arzachena -:-
16:00Calcio Giugliano - Cassino -:-
16:00Gladiator - Vis Artena -:-
16:00R. Monterotondo - Cynthialbalonga -:-

WŁOCHY: Serie D - Group H

16:00A.C.D. Nardo - Molfetta Calcio -:-
16:00Audace Cerignola - Sorrento -:-
16:00Bisceglie - SS Nola 1925 -:-
16:00Bitonto - Nocerina -:-
16:00Casarano - Altamura -:-
16:00Casertana - San Giorgio -:-
16:00Gravina - Citta di Fasano -:-
16:00Lavello - Rotonda -:-
16:00Virtus Matino - Brindisi -:-

WŁOCHY: Serie D - Group I

16:00Biancavilla - Castrovillari -:-
16:00Cavese - AS Acireale -:-
16:00Gelbison Cilento - Santa Maria Cilento -:-
16:00Lamezia Terme - Rende -:-
16:00Licata - Giarre -:-
16:00Paterno - Cittanovese -:-
16:00Portici 1906 - Sancataldese -:-
16:00San Luca - Troina -:-

WŁOCHY: Serie D - Play Offs

16:00Casale - Citta di Varese -:-
16:00Legnano - Folgore Caratese -:-
16:00Poggibonsi - Pianese -:-
16:00Sanremese - Bra -:-
16:00Union Clodiense - Campodarsego -:-
16:00USD Casatese - Brusaporto -:-
16:30Adriese - Luparense -:-

WŁOCHY: Serie D - Runda zwycięzców

16:00SG City Nova - ArzignanoChiampo -:-

WŁOCHY: Serie D - Play Out

16:00Ambrosiana - Delta Porto Tolle -:-
16:00Fossano - Ticino -:-
16:00Rieti - Foligno -:-
16:00Villa Valle - Caravaggio -:-

WŁOCHY: Serie B Women

11:00Torres K - Pink Bari K -:-
15:00Brescia K - Palermo K -:-
15:00Chievo Verona K - Cortefranca K -:-
15:00Cittadella K - Cesena K -:-
15:00Como K - Roma CF K -:-
15:00San Marino Academy K - Tavagnacco K -:-
16:30Ravenna K - Pro Sesto K -:-

WŁOCHY: Coppa Italia Women - Play Offy

14:15Juventus K - AS Roma K -:- [ 2.03 | 3.65 | 3.00 ]

WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ: Ligue 1

20:00Stella Adjame - SOL -:- [ 3.25 | 2.80 | 2.30 ]
17:30ASI d'Abengourou - Korhogo -:- [ 2.75 | 2.70 | 2.70 ]
20:00Lys Sassandra - Sporting Gagnoa -:- [ 3.45 | 2.55 | 2.33 ]
20:00PrzełożoneRacing d'Abidjan - ASEC Mimosas -:-
20:00PrzełożoneSan Pedro - Bassam -:-

WYSPY OWCZE: Premier League

16:00HB Torshavn - 07 Vestur Sorvagur -:- [ 1.14 | 7.40 | 12.00 ]
16:00Vikingur - Klaksvik -:- [ 4.60 | 4.00 | 1.58 ]
17:00Toftir - Streymur -:- [ 3.30 | 3.70 | 1.91 ]
19:00B36 Torshavn - Argir -:- [ 1.17 | 6.40 | 9.80 ]

WYSPY ZIELONEGO PRZYLĄDKA: Campeonato Nacional

19:00Barreirense - Botafogo RJ -:-
19:00Morabeza - Palmeira -:-
19:00Varandinha - Rosariense -:-

ZEA: UAE League

16:15Ajman - Al-Ain -:- [ 4.20 | 3.95 | 1.65 ]
19:00Al-Ahli Dubai - Bani Yas -:- [ 1.90 | 3.45 | 3.40 ]
19:00Ittihad Kalba - Khorfakkan -:- [ 1.90 | 3.65 | 3.25 ]

ZIMBABWE: Premier Soccer League

15:00PrzełożoneBulawayo Chiefs - CAPS Utd -:-
15:00PrzełożoneDynamos - Herentals -:-
15:00PrzełożoneTenax CS - Cranborne Bullets -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.