REFRESH

Piłka nożna » Dzisiaj » Zakończone

AMERYKA POŁUDNIOWA: South American Games U19

14:30Ekwador U19 - Kolumbia U19 3:2

ANGLIA: Southern League South Division

20:45PrzełożonePoole - Plymouth Parkway -:-

ANGLIA: Professional Development League

15:00Peterborough U21 - Birmingham U21 3:2

ANGLIA: Premier League Cup

14:00Watford U21 - Huddersfield U21 1:2

ARGENTYNA: Liga Profesional

01:00Rosario - Union Santa Fe 1:1

ARGENTYNA: Primera Nacional

00:00Deportivo Moron - Instituto 1:0
00:05All Boys - Santamarina 1:0
02:00Belgrano - Chacarita Juniors 3:0

ARGENTYNA: Torneo Federal

01:30Sportivo Belgrano - San Martin Formosa 2:1

ARGENTYNA: Primera C - Clausura

23:00Midland - Leandro N. Alem 3:1

ARGENTYNA: Reserve League - druga runda

15:00Estudiantes 2 - River Plate 2 2:0
16:00Argentinos Jrs 2 - Lanus 2 1:3
16:00Patronato 2 - Colon Santa Fe 2 1:2
16:00Talleres Cordoba 2 - Huracan 2 1:0

ARMENIA: Puchar Armenii

13:00Ararat - Ararat-Armenia 0:4

AZERBEJDŻAN: First Division

13:00Qarabag 2 - Neftci Baku 2 0:1
13:00Shamakhi 2 - Lokbatan 0:0
13:30Imisli FK - Sabail 2 2:3

BRAZYLIA: Serie A

01:00Botafogo RJ - Palmeiras 1:3

BRAZYLIA: Serie B

01:00Guarani - Londrina 1:0
01:00Sampaio Correa - Ponte Preta 2:1

BUŁGARIA: Vtora liga

15:00CSKA 1948 Sofia II - Etar 0:1
15:00Ludogorets II - Dobrudzha 2:1
15:00Sozopol - Botev II 1:1
15:00Strumska Slava - Minyor Pernik 0:3

BUŁGARIA: Third League - South-East

15:00Asenovets - Borislav Parvomay 6:1
15:00Gigant Saedinenie - Rozova Dolina 3:1
15:00Levski Karlovo - Lok. Plovdiv II 1:2
15:00Nesebar - Sliven 5:2
15:00Spartak Plovdiv - Rodopa Smolyan 4:1
15:00Yambol 1915 - Sokol Markovo 0:1

BUŁGARIA: Third League - South-West

15:00Levski II - CSKA Sofia II 0:1

CHILE: Primera División

23:00U. De Chile - A. Italiano 2:3

CHILE: Primera B

01:30San Luis - Deportes Iquique 0:0
01:30U. De Concepcion - Deportes Temuco 1:0

CHINY: Super Liga

09:30Hebei - Cangzhou 0:5
13:30Dalian Pro - Tianjin Jinmen Tiger 0:2
13:30Guangzhou City - Shenzhen 1:1
13:30Shanghai Shenhua - Henan Songshan Longmen 1:0
13:30Zhejiang Professional - Wuhan Three Towns 2:1

CHORWACJA: Druga NL

15:30Sesvete - Zdralovi 1:0

CZECHY: Dywizja A

16:00Aritma Prague - Marianske Lazne 3:0

EKWADOR: Liga Pro - druga runda

02:00Tecnico U. - Dep. Cuenca 1:0

EUROPA: UEFA Regions' Cup - Kwalifikacje

15:30Malta (Am) - Belgrade (Am) 0:3
16:30PrzełożoneIvano-Frankivsk Oblast (Am) - Split Region (Am) -:-

EUROPA: Liga Młodzieżowa UEFA - Play Offy zwycięzców

15:00Gabala U19 - Hajduk Split U19 1:2

EUROPA: Liga Młodzieżowa UEFA - Runda grupowa

13:00Bayern Monachium U19 - Pilzno U19 1:2
13:00FC Porto U19 - Leverkusen U19 3:1
14:00Eintracht Frankfurt U19 - Tottenham U19 1:0
14:00Juventus U19 - M. Haifa U19 3:1
14:00Liverpool U19 - Rangers U19 4:1
14:00Marsylia U19 - Sporting U19 0:6
15:00Ajax U19 - Napoli U19 5:1
16:00Club Brugge U19 - Atl. Madryt U19 1:3
16:00Inter U19 - Barcelona U19 1:6

EUROPA: Mistrzostwa Europy U19 Kobiet - Kwalifikacje - Runda 1 - Liga A

11:00Francja U19 K - Irlandia Północna U19 K 5:1
11:30Grecja U19 K - Holandia U19 K 1:1
14:00Polska U19 K - Irlandia U19 K 1:1
15:00Szwecja U19 K - Turcja U19 K 1:0

EUROPA: Mistrzostwa Europy U19 Kobiet - Kwalifikacje - Runda 1 - Liga B

11:00Chorwacja U19 K - Cypr U19 K 1:0
15:30Czarnogóra U19 K - Azerbejdżan U19 K 2:1
16:00Gruzja U19 K - Macedonia Północna U19 K 0:1

EUROPA: Mistrzostwa Europy U17 Kobiet - Kwalifikacje - Runda 1 - Liga A

12:00Francja U17 K - Szwajcaria U17 K 1:2
15:00Włochy U17 K - Islandia U17 K 3:3

KAZACHSTAN: First Division

12:00Igilik - Kaisar 0:4
12:00Zhetysu - Okzhetpes 1:1

KOLUMBIA: Primera A - Clausura

03:00Patriotas - U. Magdalena 3:1

LESOTHO: Premier League

13:00Liphakoe - CCX 0:0
13:00Machokha - LMPS 0:0
15:00Bantu - Lijabatho 0:1
15:00Defence Force - Lifofane 1:0
15:00Linare - Manonyane 1:0
15:00Lioli - Galaxy 1:0
15:00Matlama - Naughty Boys 6:0
15:00Mazenod - LCS 0:4

MALEZJA: Super Liga

15:00Kedah - Johor DT 1:3

MEKSYK: Liga Premier Serie A - Apertura

23:30Cafetaleros - Escorpiones 5:1

MOZAMBIK: Mocambola

15:00PrzełożoneCosta do Sol - Black Bulls -:-

NIEMCY: Juniorska Bundesliga Zachodnia

15:00Kolonia U19 - Oberhausen U19 1:2

NORWEGIA: Division 3 - Group 3

15:00Sandnes 2 - Haugesund 2 4:1

NORWEGIA: Division 3 - Group 6

15:00Tromsø 2 - Mjondalen 2 3:0

PARAGWAJ: Primera Division - Clausura

00:00Guarani - Resistencia 0:1

PORTUGALIA: Liga Revelacao U23

12:00Farense U23 - Sporting U23 3:1
12:00Vizela U23 - Braga U23 2:1
16:00Gil Vicente U23 - Rio Ave U23 1:1

ROSJA: Puchar - Regions Path

16:00Nevinnomyssk - Neftekhimik 0:3

RUMUNIA: Liga 2

16:00Din. Bucharest - Unirea Slobozia 1:0

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 6

14:00CS U Craiova 2 - Sporting Rosiori 3:0

SŁOWACJA: 2. liga

15:00PrzełożoneFK Humenne - Trebisov -:-

SZKOCJA: Lowland League

20:45PrzełożoneRangers B - Broomhill -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

13:00Polisi Tanzania - Geita Gold 1:2
15:00Ihefu - Tanzania Prisons 1:1

TUNEZJA: Ligue Professionnelle 1

16:00PrzełożoneCS Sfaxien - Stade Tunisien -:-
16:00PrzełożoneMonastir - Club Africain -:-
16:00PrzełożoneSidi Bouzid - Rejiche -:-
16:00PrzełożoneSlimane - Olympique Beja -:-
16:00PrzełożoneUS Tataouine - Bizertin -:-

TURKMENISTAN: Yokary Liga

13:30Altyn Asyr - Merw 1:0
13:30Energetik - Sagadam 1:1
14:00Nebitci - FC Asgabat 1:0

UGANDA: Premier League

15:00Bright Stars - Maroons 0:0

WŁOCHY: Coppa Italia Serie C

14:30Juve Stabia - Audace Cerignola 1:0
15:00Avellino - Fidelis Andria 1:0
15:00Turris - Gelbison 1:0

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.