REFRESH

Piłka nożna » Dzisiaj » Wszystkie mecze

ANGLIA: Premier League

21:15Chelsea - Norwich -:-

ANGLIA: Championship

18:00West Brom - Fulham 0:0
19:00Reading - Middlesbrough 1:2
19:00Wigan - Hull 8:0
21'Cardiff - Derby 1:0
21'Luton - QPR 1:0
21'Millwall - Blackburn 0:0
21'Sheffield Wed - Huddersfield 0:0

ARMENIA: Pierwsza Liga - Grupa mistrzowska

15:30Ararat-Armenia - Noah 2:0
15:30OdwołaneLori - Ararat -:-
15:30Shirak - Alashkert 2:4

ARMENIA: First League

08:00OdwołaneAni Yerevan - Dilijan -:-
08:00OdwołaneArarat 2 - Lokomotiv Yerevan -:-
08:00OdwołaneBKMA - Lernayin Artsakh -:-
08:00OdwołaneFC Van - Pyunik II -:-

AUSTRIA: 2. Liga

18:30Kapfenberg - Innsbruck 2:3
41'Horn - A. Klagenfurt 0:1

BRAZYLIA: Campeonato Catarinense - Spadek - Play Offy

20:00PrzełożoneTubarao - Concordia -:-

BRAZYLIA: Campeonato Cearense - druga runda

23:00Guarany - Fortaleza 0:5

CZARNOGÓRA: Pierwsza Czarnogórska Liga - Baraż o utrzymanie

18:00Jezero - Kom Podgorica 3:1
18:15Bokelj - Titograd 0:2pen

CZECHY: Dywizja 2

18:00Brno - Vlasim 4:0
18:00Chrudim - Vitkovice 3:1
18:00Hradec Kralove - Sokolov 2:0
18:00Jihlava - Usti n. L. 2:3
18:00Trzyniec - Dukla Praga 1:2
18:00Varnsdorf - Lisen 0:0
18:00Vysehrad - Prostejov 3:1
18:00Zizkov - Pardubice 2:1

DANIA: 1st Division

19:00Fredericia - Kolding 2:0
19:00Vejle - Nykobing 1:0
19:00Viborg - Vendsyssel 4:1

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa A

18:00Kiffen - Viikingit 3:0

GRUZJA: Crystalbet Erovnuli Liga 2

16:00Georgia - Rustavi 1:2
16:00Merani Martvili - Dusheti 2:0

ISLANDIA: Urvalsdeild Women

79'IBV Vestmannaeyjar K - Breidablik K 0:4
52'Thor/KA K - Hafnarfjordur K 0:0
21:15Stjarnan K - KR Reykjavik K -:-
21:15Throttur K - Selfoss K -:-

LITWA: Puchar

17:00Jonava - FK Panevezys 0:3
18:00Sveikata - Kauno Zalgiris 0:4
19:00Riteriai - Banga 2:0

NORWEGIA: OBOS-ligaen

19:00Sandnes - Lilleström 1:1

POLSKA: PKO BP Ekstraklasa - Grupa spadkowa

36'Arka Gdynia - Górnik Zabrze 0:1
36'ŁKS Łódź - Raków Częstochowa 1:1
36'Wisła Płock - Korona Kielce 1:1
36'Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 1:1

POLSKA: Fortuna 1 Liga

17:00Chojniczanka - Zagłębie Sosnowiec 1:3
17:30Wigry Suwałki - Sandecja Nowy Sącz 1:0
18:10Warta Poznań - GKS Tychy 2:2
26'Stal Mielec - Chrobry Głogów 0:0

PORTUGALIA: Primeira Liga

18:00Santa Clara - Aves 3:0
45+'Portimonense - Boavista 2:0
22:30Benfica - Guimaraes -:-
22:30Gil Vicente - Tondela -:-

RUMUNIA: Liga 2 - Grupa mistrzowska

19:00PrzełożoneFC Arges - Mioveni -:-

SŁOWACJA: Fortuna liga - Baraż o utrzymanie

17:00Dubnica - Nitra 0:0

SŁOWACJA: Fortuna liga - Liga Europejska Play Offy

18:00Ruzomberok - Michalovce 1:0
49'Trnava - Trencin 1:0

SOMALIA: Nation Link Telecom Championship

14:30Mogadishu City - Jazeera 3:0

SZWAJCARIA: Super League

36'Basel - Zurich 1:0

SZWAJCARIA: Challenge League

18:15Kriens - Lausanne 0:3
18:15Winterthur - Schaffhausen 1:0
36'Grasshoppers - Chiasso 1:0
36'Vaduz - Aarau 1:1

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

10:00SKA Chabarowsk (Rus) - Chernomorets (Rus) 3:1
14:00Krupa (Bih) - Macva (Srb) -:-
14:45Wanderers (Uru) - Rampla Juniors (Uru) 1:0
15:00OdwołaneAkademija Pandev (Mkd) - Makedonija GP (Mkd) -:-
16:00Indjija (Srb) - Borac Banja Luka (Bih) 0:2
17:00FK Humenne (Svk) - Bardejov (Svk) 2:1
17:00Galanta (Svk) - Komarno (Svk) 1:3
17:00Pirin Blagoevgrad (Bul) - Vihren (Bul) 2:5
17:00Sigma Ołomuniec B (Cze) - Sumperk (Cze) 4:0
17:00SKA Chabarowsk (Rus) - Gelendzhik (Rus) 1:0
17:30Borec (Mkd) - Tikves (Mkd) 0:0
17:30Renova (Mkd) - Vardari Forino (Mkd) 2:0
17:45Belasica (Mkd) - Sileks (Mkd) 0:1
18:00Akademija Pandev (Mkd) - Osogovo (Mkd) 3:0
18:30Asko Kottmannsdorf (Aut) - ASKO Wolfnitz (Aut) 3:0
18:30A. Klagenfurt (Am) (Aut) - KAC 1909 (Aut) 0:2
18:30Javor (Srb) - Proleter (Srb) 2:1
19:00Allerheiligen (Aut) - USC Eichkogl (Aut) 9:0
19:00Heiligenkreuz (Aut) - Kalsdorf (Aut) 4:1
19:00Ilzer SV (Aut) - Stegersbach (Aut) 4:1
19:00Kitzbuhel (Aut) - A. Salzburg (Aut) -:-
19:00Schallerbach (Aut) - Gmundner Milch (Aut) 3:0
19:00Strausberg (Ger) - Berliner AK 07 (Ger) 0:0
19:00OdwołaneUnion Gurten (Aut) - A. Salzburg (Aut) -:-
19:00Vocklamarkt (Aut) - Weisskirchen (Aut) 2:1
19:15SV Kumberg (Aut) - Sc St Ruprecht/Raab (Aut) 3:2
89'Tirol (Am) (Aut) - Mils (Aut) 6:4
58'Zug (Sui) - Kickers Luzern (Sui) 1:2
00:00Pachuca (Mex) - Atl. San Luis (Mex) -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

15:00Biashara Mara United - Polisi Tanzania 0:1
15:00Lipuli - Kinondoni MC 2:0
15:00Ruvu Shooting - Mwadui 3:2

UKRAINA: Persha Liga

18:00Metalist 1925 - Kramatorsk 0:1

USA: MLS - Runda grupowa

02:00Los Angeles FC - Houston Dynamo 3:3
04:30Los Angeles Galaxy - Portland Timbers 1:2
15:00Chicago Fire - Seattle Sounders 2:1
15:00OdwołaneInter Miami - Chicago Fire -:-

USA: USL Championship

02:00Oklahoma City Energy - FC Tulsa 1:1
04:00Sacramento Republic - Tacoma Defiance 3:3

USA: NWSL Challenge Cup Women

04:00Sky Blue K - North Carolina Courage K 0:2

UZBEKISTAN: Super League

16:00PrzełożoneBuxoro - Bunyodkor -:-
16:00Kokand 1912 - Nasaf Qarshi 2:2
16:00Lok. Tashkent - Mashal Muborak 0:1

WŁOCHY: Serie A

21:45Atalanta - Brescia -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.FlashScore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona FlashScore.pl z powodów technicznych.