REFRESH

Piłka nożna » Dzisiaj » Wszystkie mecze

AFRYKA: Puchar Narodów Afryki - Kwalifikacje

17:00Egipt - Kenia -:-
17:00Mozambik - Rwanda -:-
17:00Togo - Komory -:-
20:00Algieria - Zambia -:-
20:00DR Kongo - Gabon -:-
20:00Ghana - Republika Południowej Afryki -:-
20:00Mali - Gwinea -:-

AFRYKA: Africa Cup of Nations U23

19:00Egipt U23 - Kamerun U23 -:-
19:00Mali U23 - Ghana U23 -:-

ALGIERIA: Dywizja 1

17:00PrzełożoneUSM Alger - Paradou -:-

AMERYKA PÓŁNOCNA I CENTRALNA: Liga Narodów CONCACAF - Liga A

00:30Curacao - Kostaryka -:-

AMERYKA PÓŁNOCNA I CENTRALNA: Liga Narodów CONCACAF - Liga B

20:00Saint Kitts i Nevis - Grenada -:-
00:00Belize - Gujana Francuska -:-

AMERYKA PÓŁNOCNA I CENTRALNA: Liga Narodów CONCACAF - Liga C

21:00Turks i Caicos - Sint Maarten -:-

ARGENTYNA: Copa Argentina

21:00Central Cordoba - Lanus -:-

AUSTRALIA: W-League

61'WS Wanderers K - Adelaide K 1:1

AZJA: Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje - druga runda

11:30Myanmar - Tadżykistan -:-
12:00Malediwy - Filipiny -:-
12:00Turkmenistan - Korea Północna -:-
12:15Kirgistan - Japonia -:-
13:00Hong Kong - Bahrajn -:-
13:00Uzbekistan - Arabia Saudyjska -:-
13:45Malezja - Tajlandia -:-
14:00Liban - Korea Południowa -:-
14:00Wietnam - Zjednoczone Emiraty Arabskie -:-
15:00Afganistan - Indie -:-
15:00Irak - Iran -:-
15:00Syria - Chiny -:-
16:00Jemen - Palestyna -:-
16:00Oman - Bangladesz -:-
17:00Jordania - Australia -:-
17:00Kuwejt - Chińskie Tajpej -:-

BRAZYLIA: Serie A

01:30Flamengo - Vasco 4:4

BRAZYLIA: Serie B

23:15Vila Nova - Guarani 1:1
01:30Botafogo SP - Sport Recife 0:2

BURKINA FASO: Premier League

18:45Etoile Filante - ASFA Yennega -:-

BURUNDI: Primus League

14:00Bumamuru - Inter Star -:-

EUROPA: Euro - Kwalifikacje

18:00Turcja - Islandia -:-
20:45Albania - Andora -:-
20:45Anglia - Czarnogóra -:-
20:45Czechy - Kosowo -:-
20:45Francja - Mołdawia -:-
20:45Portugalia - Litwa -:-
20:45Serbia - Luksemburg -:-

EUROPA: Mistrzostwa Europy U21 - Kwalifikacje

13:00Armenia U21 - Irlandia U21 -:-
15:00Azerbejdżan U21 - Liechtenstein U21 -:-
17:30Litwa U21 - Chorwacja U21 -:-
18:00Czechy U21 - San Marino U21 -:-
18:30Izrael U21 - Czarnogóra U21 -:-
19:00Gibraltar U21 - Holandia U21 -:-
19:00Rumunia U21 - Finlandia U21 -:-
19:45Hiszpania U21 - Macedonia Północna U21 -:-

EUROPA: Mistrzostwa Europy U19 - Kwalifikacje - pierwsza runda

13:00Austria U19 - Gibraltar U19 -:-
13:00Szwajcaria U19 - Irlandia U19 -:-

EUROPA: Elite League U20

16:00Polska U20 - Szwajcaria U20 -:-
16:00Portugalia U20 - Anglia U20 -:-
18:30Holandia U20 - Czechy U20 -:-

INDONEZJA: Liga 1

59'Persebaya - PSM Makassar 2:1

INDONEZJA: Liga 2 - Runda zwycięzców

60'PSMS Medan - Martapura 1:0
13:00Persita - Persik Kediri -:-

KOLUMBIA: Liga Aguila - Clausura - Quadrangular

01:00Tolima - Atl. Nacional 1:0
02:30Dep. Cali - Santa Fe 1:0

KOLUMBIA: Torneo Aguila - Clausura - Quadrangular

00:30Cortulua - Tigres 2:0
00:30Pereira - Quindio 1:0

KONGO: Ligue 1

14:00Kondzo - Cheminots -:-
15:00Leopard - Diables Noirs -:-
15:00Otoho d'Oyo - RCB -:-
15:00V. Club Mokanda - JS Talangai -:-
16:00Patronage Sainte-Anne - Nico-Nicoye -:-

MEKSYK: Ascenso MX - Apertura - Play Offy

02:00Celaya - Tampico Madero 1:0
04:00Zacatecas Mineros - Atlante 2:1

MEKSYK: Liga MX Women - Apertura - Play Offy

22:45Atlas K - Monterrey K -:-

NIGERIA: NPFL

16:00Akwa Starlets - Kano -:-
16:00Akwa United - Abia Warriors -:-
16:00Enugu - Sunshine Stars -:-
16:00Enyimba - Nasarawa -:-

POLSKA: Puchar Polski Kobiet

12:00Pogon Tczew K - Myslenice K -:-

ROSJA: PFL - South

13:00Mashuk - SKA Rostov -:-

SESZELE: First Division League

15:30Red Star - Victoria City -:-

SŁOWACJA: Puchar

17:00Pohronie - Z. Moravce -:-

SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 2

20:15Langenthal - Solothurn -:-

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

09:00Nes Tziona (Isr) - Hapoel Katamon (Isr) 2:1
11:00Real Sociedad (Esp) - Osasuna (Esp) -:-
14:00Dresden (Ger) - Chemnitzer (Ger) -:-
14:00Duisburg (Ger) - Graafschap (Ned) -:-
14:00FC Emmen (Ned) - Osnabruck (Ger) -:-
14:00FC Koeln (Ger) - Zwolle (Ned) -:-
14:00Frankfurt (Ger) - Sandhausen (Ger) -:-
14:00Sittard (Ned) - Helmond (Ned) -:-
14:00Unterhaching (Ger) - Regensburg (Ger) -:-
14:00Zurich (Sui) - Vaduz (Lie) -:-
15:00Amiens (Fra) - Kortrijk (Bel) -:-
15:00Bayern II (Ger) - Augsburg (Ger) -:-
15:00Bochum (Ger) - Viktoria Koln (Ger) -:-
15:00Ciliverghe Mazzano (Ita) - Brescia (Ita) -:-
15:00Grude (Bih) - Siroki Brijeg (Bih) -:-
15:00Karlsruher (Ger) - Aarau (Sui) -:-
15:00Viking (Nor) - Start (Nor) -:-
15:30Omonia Aradippou (Cyp) - Nea Salamis (Cyp) -:-
17:00Freiburg (Ger) - St. Gallen (Sui) -:-
17:00Heidenheim (Ger) - Wurzburger Kickers (Ger) -:-
17:00Mattersburg (Aut) - FC Juniors (Aut) -:-
17:00Vorwarts Steyr (Aut) - St. Polten (Aut) -:-
18:30Kalsdorf (Aut) - Kapfenberg (Aut) -:-
19:00Liefering (Aut) - Vocklamarkt (Aut) -:-
20:00Ferrol (Esp) - Sevilla (Esp) -:-
20:00Valladolid (Esp) - Gaz Metan (Rou) -:-

ŚWIAT: Mecze Towarzyskie

12:30Kambodża - Mongolia -:-
15:00Anglia U18 - Rosja U18 -:-
17:30Katar - Singapur -:-
18:00Bułgaria - Paragwaj -:-
18:00Słowacja U21 - Białoruś U21 -:-
18:00Ukraina - Estonia -:-
18:15Brazylia U23 - USA U23 -:-
18:30Portugalia U21 - Słowenia U21 -:-
19:00Holandia U19 - Czechy U19 -:-
20:00Irlandia Północna U21 - Węgry U21 -:-
20:30Argentyna U23 - Canary Islands -:-
20:45Irlandia - Nowa Zelandia -:-

ŚWIAT: Mistrzostwa Świata U17 - Play Offy

20:30Meksyk U17 - Holandia U17 -:-
00:00Francja U17 - Brazylia U17 -:-

WENEZUELA: Copa Venezuela

00:00Zamora - Puerto Cabello 2:1

WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ: Ligue 1

16:30Africa Sports - San Pedro -:-

ZIMBABWE: Premier Soccer League

14:00CAPS Utd - ZPC Kariba -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.FlashScore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona FlashScore.pl z powodów technicznych.