REFRESH

Piłka nożna » Dzisiaj » Wszystkie mecze

ANGLIA: Premier League

15:00Everton - West Ham 0:1
17:30Newcastle - Tottenham 2:3

FRANCJA: Ligue 1

13:00Troyes - Nice 1:0
15:00Bordeaux - Nantes 1:1
15:00Brest - Reims 1:1
15:00Metz - Rennes 0:3
15:00Strasbourg - St. Etienne 5:1
17:00Montpellier - Lens 1:0
20:45Marsylia - Lorient -:-

HISZPANIA: LaLiga

14:00Vallecano - Elche 2:1
16:15Celta Vigo - Sevilla 0:1
18:30PrzełożoneGranada - Atl. Madryt -:-
18:30PrzełożoneReal Madryt - Ath. Bilbao -:-
18:30Villarreal - Osasuna 1:2
21:00Barcelona - Valencia -:-

NIEMCY: Bundesliga

15:30Bayer Leverkusen - Bayern Monachium 1:5
17:30FC Augsburg - Arminia Bielefeld 1:1

POLSKA: PKO BP Ekstraklasa

12:30Wisła Płock - Pogoń Szczecin 1:0
15:00Cracovia - Warta Poznań 2:0
17:30Legia Warszawa - Lech Poznań 0:1

POLSKA: Fortuna 1 Liga

12:40ŁKS Łódź - Arka Gdynia 1:0

WŁOCHY: Serie A

12:30Cagliari - Sampdoria 3:1
15:00Empoli - Atalanta 1:4
15:00Genoa - Sassuolo 2:2
15:00Udinese - Bologna 1:1
18:00Napoli - Torino 1:0
20:45Juventus - AS Roma -:-

AFRYKA: CAF Liga Mistrzów - Kwalifikacje

15:00Jwaneng Galaxy (Bot) - Simba (Tan) 0:2
16:00Maniema (Drc) - Mamelodi (Rsa) 2:2
16:00Nouadhibou (Mrt) - Setif (Alg) 3:1
16:30Otoho d'Oyo (Con) - Petro (Ang) 2:2
17:00Hearts Of Oak (Gha) - Wydad (Mar) 1:0
17:00LPRC Oiler (Lbr) - Raja Casablanca (Mar) 0:2
17:00Rivers United (Nga) - Al-Hilal (Sud) 1:1
76'Al Ittihad (Lby) - Esperance Tunis (Tun) 0:0

AFRYKA: CAF Puchar Konfederacji - Kwalifikacje

15:00AS Kigali (Rwa) - Motema Pembe (Drc) 1:2
15:00CFFA (Mad) - Interclube (Ang) 0:3
16:00Bayelsa (Nga) - Sfaxien (Tun) 1:0

ALBANIA: Super Liga

16:45Partizani - Kukesi 1:1
PrzerwaTeuta - Tirana 1:1

ALBANIA: First Division

14:00Besa - Lushnja 2:0
14:00Beselidhja Lezha - Burreli 0:5
14:00Butrinti Sarande - Vora 1:1
14:00Bylis - Korabi Peshkopi 4:0
14:00Maliqi - Erzeni 0:4
14:00Terbuni - Shkumbini Peqin 0:0
14:00Tomori Berat - Apolonia Fier 2:0
14:00Turbina Cerrik - Pogradeci 0:1

ANDORA: Primera Divisió

11:00FC Santa Coloma - Ordino 3:2
13:30Inter Escaldes - UE Engordany 3:0
16:00Sant Julia - Carroi 2:0
18:30Atletic Escaldes - UE Santa Coloma 0:0

ANGLIA: Championship

13:00Swansea - Cardiff 3:0

ANGLIA: Isthmian League Premier Division

16:00Kingstonian - Cheshunt 1:1

ANGLIA: Premier League 2

14:00Middlesbrough U23 - West Brom U23 1:2

ANGLIA: Women’s Championship

15:00Lewes K - Charlton K 2:0

ANGOLA: Girabola League

16:00CD Lunda Sul - Sporting de Benguela 1:0
17:00Kabuscorp - Academica -:-
17:00Wiliete - Progresso 3:1

ARABIA SAUDYJSKA: Pierwsza liga

16:50Al-Fateh - Al-Taawon 3:0
17:15Al-Hazem - Al-Faysaly 0:0
17:25Damac - Al-Ittihad FC 1:1
19:10PrzełożoneAl-Hilal - Al Nasr Riyadh -:-

ARGENTYNA: Liga Profesional

23:00Lanus - Banfield 1:1
01:15Huracan - Boca Juniors 0:3
20:45Atl. Tucuman - Argentinos Jrs -:-
20:45Colon - Talleres Cordoba -:-
23:00Aldosivi - Independiente -:-

ARGENTYNA: Primera Nacional

74'Almirante Brown - Deportivo Maipu 1:0
21:00Chacarita Juniors - Quilmes -:-
21:00Guillermo Brown - Instituto -:-
21:00Ind. Rivadavia - All Boys -:-
21:00Nueva Chicago - Agropecuario -:-
21:00San Martin S.J. - Tristan Suarez -:-

ARGENTYNA: Torneo Federal

23:30Union Sunchales - Sportivo Las Parejas 1:2
21:00Def. Pronunciamiento - CDJU Gualeguaychu -:-
21:00Olimpo - Club Sportivo Penarol -:-
21:30Sansinena - Villa Mitre -:-
21:45Desamparados - Ciudad Bolivar -:-
22:00Juventud Unida Universitario - Ferro Gen. Pico -:-
22:30Central Norte - Gimnasia E.R. -:-
23:00Sportivo Belgrano - Gimnasia y Tiro -:-
23:30Chaco For Ever - Racing Cordoba -:-

ARGENTYNA: Primera B - Clausura

37'Canuelas - Los Andes 1:0
37'Talleres (R.E) - Villa San Carlos 2:0

ARGENTYNA: Primera C - Clausura

18:30Berazategui - Ituzaingo 0:0
37'Central Cordoba - Laferrere 0:0
37'Club Lujan - Atlas 1:0
37'Deportivo Espanol - Victoriano A. 0:0
37'Leandro N. Alem - Argentino de Merlo 0:0
37'San Martin Burzaco - Claypole 0:1

ARGENTYNA: Primera D - Clausura

37'Deportivo Paraguayo - Liniers 0:1
37'Puerto Nuevo - Yupanqui 0:0
37'Sportivo Barracas - Lugano 0:0

ARGENTYNA: Primera A Women - Clausura

16:00San Lorenzo K - Boca Juniors K 2:1
37'Lanus K - El Porvenir K 1:0

ARMENIA: Pierwsza Liga

14:00Ararat-Armenia - Ararat 3:0
17:00BKMA - Noravank 2:0

AUSTRALIA: NPL Queensland

09:00Queensland Lions - Moreton Bay Utd 4:1

AUSTRALIA: Australia Brisbane Premier League - Play Offy

09:30Albany Creek - Bayside 1:2pen

AUSTRALIA: FFA Cup

06:30Adelaide Olympic - Adelaide United 0:1

AUSTRIA: Bundesliga

14:30LASK - Wolfsberger AC 0:1
14:30Tirol - Hartberg 2:2
17:00Sturm Graz - Ried 1:0

AUSTRIA: 2. Liga

10:30BW Linz - Austria II 3:1

AUSTRIA: Liga Regionalna Wschód

14:30Admira (Am) - Leobendorf 1:3

AUSTRIA: Liga Regionalna

10:30Reichenau - Telfs 2:0
15:00Schwaz - Tirol (Am) 3:1

AUSTRIA: Liga Regionalna - Vorarlberg

14:00Rothis - Admira Dornbirn 0:1
15:00A. Lustenau (Am) - Rotenberg 0:4
16:00Brauerei Egg - RW Rankweil 2:5

AUSTRIA: Bundesliga - Kobiety

10:30First Vienna K - Vorderland K 3:0
11:00Austria Wiedeń K - Innsbruck K 6:1
12:00Sturm K - St. Polten K 1:1

AZERBEJDŻAN: Premier Liga

14:30Sumqayit - Neftci Baku 1:1
16:45Sabah Baku - Qarabag 1:2

AZJA: AFC Liga Mistrzów - Play Offy

07:00Pohang (Kor) - Nagoya (Jpn) 3:0
12:00Jeonbuk (Kor) - Ulsan Hyundai (Kor) 2:3aet

BAHRAJN: Premier Liga

16:45Al-Hala - Manama Club 2:4
49'Al-Rifaa - Al Khalidiyah 0:0

BELGIA: Jupiler League

13:30St. Truiden - Anderlecht 2:2
16:00Beerschot VA - KV Mechelen 0:1
18:30Charleroi - Genk 2:0
21:00Gent - Eupen -:-

BELGIA: 1B Pro League

16:00Lommel SK - Mouscron 3:0
37'RWDM - Westerlo 0:1

BELGIA: National Division 1

15:00Boom - Mandel United 0:1
15:00Knokke - Thes Sport 2:1
15:00Saint Eloois - Francs Borains 0:3

BELGIA: Second Amateur Division Group ACFF

15:00Couvin-Mariembourg - RAAL La Louviere 0:1
15:00Ganshoren - Tubize 3:1
15:00Hamoir - Entente Durbuy 3:1
15:00Jette - Waremme 1:3
15:00Solieres Sport - Rebecquoise 1:2
15:00Stockay-Warfusee - Verlaine 1:0
15:00Warnant - Acren 3:0

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV A

15:00Menen - Gullegem 1:2
15:00Merelbeke - Zelzate 0:1
15:00Wetteren - Petegem 1:4
15:00Zwevezele - Ronse 1:0

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV B

15:00Cappellen - Hasselt 0:3
15:00Pepingen - City Pirates 1:2

BELGIA: 1 Narodowa - Kobiety

15:00Leuven II K - Tienen K -:-

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha

12:00FC Mińsk - Gomel 0:0
14:00Ruch Brześć - Dynamo Mińsk 1:3
16:00Eniergietyk-BDU - Dynamo Brześć 0:0
18:30Szachcior Soligorsk - Zhodino 3:1

BIAŁORUŚ: Pierszaja liha

12:30Lokomotiv Gomel - FK Orsza 2:1
14:30Petrikov - Lida 2:0
16:30Dnepr Mogilev - Wolna Pińsk 3:1

BOLIWIA: Division Profesional

23:15Aurora - Tomayapo -:-

BOLIWIA: Nacional B - druga runda

19:00Torre Fuerte - CD Kivon -:-
21:00Em Huanuni - Rosario Central -:-
21:00U. Sucre - Bermejo -:-
21:30SA Bulo Bulo - Maestranza -:-
21:30Wils. Cooperativas - Deportivo Shalon -:-
22:00Garcia Agreda - Mojocoya -:-
22:00Libertad - Ciudad Nueva SC -:-
23:00Vaca Diez - Mariscal Sucre -:-

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Pierwsza Liga

17:00Sarajevo - Posusje 1:0
17:00Siroki Brijeg - Prijedor 2:1

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Prva Liga - FBiH

15:00GOSK Gabela - Gorazde 2:1

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Prva Liga - RS

14:30Omarska - Krupa 0:0

BRAZYLIA: Serie A

00:00Chapecoense-SC - Fortaleza 1:2
02:00America MG - Bahia 0:0
21:00Athletico-PR - Fluminense -:-
21:00Palmeiras - Internacional -:-
23:15Atletico GO - Atletico-MG -:-
23:15Ceara - Bragantino -:-
23:15Gremio - Juventude -:-

BRAZYLIA: Serie B

23:30Operario - Londrina 0:0
02:00Confianca - Avai 3:1

BRAZYLIA: Serie C - druga runda

00:00Criciuma - Botafogo PB 0:0
21:00Manaus - Ypiranga FC -:-

BRAZYLIA: Serie D - Play Offy

37'Ferroviaria - Atletico-CE 0:0
22:30ABC - SER Caxias -:-

BRAZYLIA: Campeonato Gaucho 2

20:00Avenida - SC Sao Paulo -:-
20:00Brasil Farroupilha - Igrejinha -:-
20:00EC Guarani - Guarany de Bage -:-
20:00Frederiquense - Veranopolis -:-
20:00GE Bage - Lajeadense -:-
20:00Passo Fundo - EC Cruzeiro -:-
20:00Sao Gabriel - Inter Santa Maria -:-
20:00Tupi RS - GE Gloria -:-

BRAZYLIA: Copa do Nordeste - Kwalifikacje

01:00Imperatriz - Fluminense-PI 2:1pen

BRAZYLIA: Brasileiro U23 - Play Offy

22:00Ceara U23 - Gremio U23 -:-

BRAZYLIA: Brasileiro U20 - Play Offy

21:00Botafogo U20 - Atletico-MG U20 -:-

BUŁGARIA: Parva Liga

16:00Cherno More - Slavia Sofia 1:1
18:15CSKA Sofia - Botev Plovdiv 3:2

BUŁGARIA: Third League - South-East

15:00Haskovo - Sokol Markovo 5:0

BUŁGARIA: Third League - South-West

15:00Botev Ihtiman - Slivnishki Geroy 2:1

BUŁGARIA: Third League - North-East

15:00Chernolomets - Botev Novi Pazar 3:0
15:00PrzełożoneUstrem Donchevo - Sportist Toshevo -:-

BUŁGARIA: Third League - North-West

15:00Spartak Pleven - OFK Levski 4:0

BURKINA FASO: Premier League

17:30Salitas - Majestic 2:1
17:30Vitesse - Kadiogo 3:1
45+'USFA - Bobo-Dioulasso 1:1

BURUNDI: Primus League

15:00Flambeau de l'Est - New Oil 0:5
15:00Le Messager Ngozi - Vital O 2:1
15:00Olympic S. - Les Crocos 1:1
15:00Rukinzo - TOP Junior 1:1

CHILE: Primera División

01:00Melipilla - La Serena 1:1

CHILE: Primera B

00:00Arturo Fernandez Vial - Magallanes 0:1

CHILE: Segunda Division

00:00Colchagua - Iberia 1:2
17:00Lautaro - Ind. Cauquenes 2:0

CHORWACJA: 1. HNL

15:00Slaven Belupo - Osijek 0:2
17:30Sibenik - Hajduk Split 2:0

CHORWACJA: 2. HNL

15:00Bijelo Brdo - Dugopolje 2:0
15:00Croatia Zmijavci - Rudes 1:0
15:00Din. Zagrzeb 2 - Sesvete 2:1

CHORWACJA: 3. HNL Center

11:00Trnje - Vrapce 0:0
15:30Bistra - Gaj Mace 2:1

CHORWACJA: 3. HNL South

15:00Hrvace - Junak Sinj 1:0
15:00Sloga Mravince - Neretvanac 1:0

CHORWACJA: 3. HNL East

15:30Gornja Vrba - Croatia Dakovo 2:1

CURAÇAO: Promé Divishon

02:00Centro Dominguito - Sithoc 0:2
02:00Jong Holland - Victory Boys 0:2
00:00Scherpenheuvel - UNDEBA -:-
00:00Vesta - Willemstad -:-

CYPR: Pierwsza Dywizja

16:00Omonia - Apollon 1:0
18:00AEL Limassol - Anorthosis 2:1

CYPR: Division 2

14:30Achyronas Liopetriou - Omonia Aradippou 1:1
14:30ASIL Lysi - Ayia Napa 1:3

CZARNOGÓRA: Pierwsza Czarnogórska Liga

17:00Iskra - Rudar 1:0
18:00Mornar - Buducnost 0:3

CZARNOGÓRA: Druga Liga

15:00Arsenal Tivat - Bokelj 0:0
15:00Berane - Grbalj 0:1
15:00FK Cetinje - Mladost DG 0:1
15:00Kom Podgorica - Jedinstvo 0:1
15:00Titograd - Igalo 0:3

CZECHY: 1. Liga

16:00Sigma Ołomuniec - Karwina 2:0
16:00Teplice - Pilzno 0:1
16:00Zlin - Hradec Kralove 2:3
77'Pardubice - Sparta Praga 1:4

CZECHY: Dywizja 2

10:15Zizkov - Chrudim 1:2
10:30Sparta Praga B - Trzyniec 4:0
15:30Mas Taborsko - Lisen 0:2
15:30Varnsdorf - Dukla Praga 1:3

CZECHY: CFL - Group A

10:15Admira Prague - Kraluv Dvur 2:2
10:15Slavia Praga B - Vysehrad 1:2
10:30Pilzno B - Pisek 3:1
10:30Przybram B - Karlovy Vary 0:2

CZECHY: CFL - Group B

10:15Chlumec nad Cidlinou - Usti nad Orlici 1:1
10:15Dukla Praga B - Teplice B 3:0
10:15Hradec Kralove B - Velvary 1:1
10:15Pardubice B - Bohemians 1905 B 2:1
14:30Zapy - Jablonec B 0:3

CZECHY: MSFL

10:00Ostrava B - Znojmo 2:4
10:15Sigma Ołomuniec B - Vrchovina 5:1
10:15Slovacko B - Dolni Benesov 4:0

CZECHY: Dywizja A

10:15Union Beroun - Petrin Plzen 0:1
14:30Myto - Sobeslav 1:0
14:30Sedlcany - Horovice 2:1

CZECHY: Dywizja C

14:30Benatky - Vysoke Myto 1:1
14:30Caslav - Trutnov 1:1
14:30Dvur Kralove - Poricany 4:0
14:30Hlinsko - Tochovice 1:1
14:30Kolin - Letohrad 6:2

CZECHY: Dywizja D

10:15Velka Bites - Hodonin 1:4
14:30Lanzhot - Stara Rise 4:0
14:30Slavoj Polna - Bystrice n. Pern. 2:2
14:30Zdar na Sazavou - Zbrojovka Brno B 1:1
14:30Zdirec n. D. - Start Brno 0:0

CZECHY: Dywizja E

10:15Strani - Prerov 3:3
14:30FK Kozlovice - Slavicin 3:2
14:30Sumperk - Nove Sady 1:1

CZECHY: Division F

10:15Opava B - Bruntal 6:0
14:30Bilovec - Vitkovice 5:4
14:30Bohumin - Novy Jicin 1:2
14:30Frenstat p. R. - Frydlant n. O. 0:0
14:30Polanka nad Odrou - Karwina B 2:3

CZECHY: Moravskoslezsky KP

14:30Pusta Polom - Krnov 2:3

CZECHY: Zlinsky KP

10:15Brumov - Napajedla 2:6
14:30Borsice - Morkovice 2:1
14:30Nedasov - Stitna nad Vlari 1:1

CZECHY: Jihomoravsky KP

15:00Ivancice - Bosonohy 1:0
15:00Rajecko - Mutenice 4:1

CZECHY: Vysocina KP

10:15Velke Mezirici B - Zirovnice 3:2
14:30Ledec nad Sazavou - Namest n. Oslavou 1:2
14:30Sperice - Okrisky 6:0

CZECHY: Kralovehradecky KP

14:00Rychnov n. Kneznou - Chlumec nad Cidlinou B 1:4
14:30Cerveny Kostelec - Trebes 1:0
14:30Horice - Libcany 0:7
14:30Police nad Metuji - Kostelec n. O. 3:0
14:30Slavia HK - Novy Bydzov 2:3pen
14:30Vrchlabi - Vysoka n. Labem 4:2

CZECHY: Liberecky KP

15:30Turnov - Velke Hamry B 3:1
15:30Zelezny Brod - Visnova 1:3

CZECHY: Ustecky KP

14:00Litomericko - Oldrichov 3:0
15:00Domousice - Modra 8:2

CZECHY: Jihocesky KP

15:30Jankov - Mas Taborsko B 3:0
15:30Milevsko - Trebon 2:1

CZECHY: Prazsky prebor

10:30Treboradice - Zizkov B 2:0
14:00Admira Prague B - US Prague 0:0
15:30Ujezd nad Lesy - Ujezd Prague 0:5

CZECHY: Stredocesky KP

15:30SK Lhota - Klicany 2:2
15:30Velim - Nespeky 3:2

CZECHY: Karlovarsky KP

15:30Touzim - Union Nove Sedlo 2:4

CZECHY: Olomoucky KP

14:30Brodek u Prerova - Sternberk 1:2
14:30Medlov - Zabreh 4:1
14:30Velke Losiny - Lutin 3:2

CZECHY: Pardubicky KP

12:00Luze - SK Pardubicky 0:3
14:30Horni Redice - Hermanuv Mestec 2:0
14:30Prosec - Ceska Trebova 2:2
14:30Svitavy - Moravany 0:0

CZECHY: Pierwsza Liga Kobiet

14:30Plzen K - Lok. Brno K 2:0

CZECHY: 2. Liga Women

13:00Sparta Praga B K - FC Praha K 4:0
13:15Branik K - Hradec Kralove K 1:1
14:30Olomouc K - Ostrava K 1:2

DANIA: Superliga

13:00Nordsjaelland - Midtjylland 2:2
14:00Odense - Randers 1:2
16:00Brondby - Vejle 3:2
18:00Sonderjyske - FC Kopenhaga 1:1

DANIA: 1st Division

14:00Lyngby - Hobro 1:1
15:00Horsens - Vendsyssel 1:1

DANIA: 2nd Division

13:00AB Kopenhagen - Middelfart 2:2
13:00Naestved - B.93 6:3

DANIA: 3rd Division

14:00Young Boys FD - Lyseng 1:2

DANIA: Elitedivisionen Women

13:00Koge K - KoldingQ K 4:2

DOMINIKANA: LDF - Play Offy

00:00Cibao - Atletico Pantoja 4:1
21:00Vega Real - Jarabacoa -:-

EKWADOR: Liga Pro - druga runda

00:30Aucas - U. Catolica 1:2
03:00Macara - LDU Quito 2:1
21:00Mushuc Runa - Tecnico U. -:-
23:30Dep. Cuenca - Nueve de Octubre -:-

ESTONIA: Meistriliiga

12:00Kuressaare - Legion 0:2
14:00OdwołaneKalju - Levadia -:-
14:00Paide - Flora 1:1

ESTONIA: Esiliiga

12:00Levadia U21 - Parnu 3:2
12:00Tartu Welco - Nomme Utd 2:3

ETIOPIA: Premier League

14:00Hawassa - Jimma Aba Jifar 1:0
17:30Dire Dawa - Welayta Dicha 1:0

EUROPA: Krymska Priemjer-Liga

13:00Alushta - TSK Simferopol 2:1
13:30Rubin Yalta - Yevpatoriya 0:2
14:00Ocean Kerch - Kyzyltash 1:3
14:00SKCHF Sevastopol - Gvardeyets 1:0

FINLANDIA: Ykkonen - Grupa spadkowa

17:30Klubi 04 - Mikkeli 2:0

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa A

18:00KuFu-98 - Atlantis 1:1

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa B

14:00Ilves-Kissat - Honka Akatemia 0:5

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa C

12:00Rovaniemi 2 - Kemi City 1:0
13:00JBK - GBK Kokkola 3:2

FINLANDIA: Kansallinen Liiga Women - Baraż o utrzymanie

13:00NJS K - HPS K 0:2

FRANCJA: 1 Dywizja - Kobiety

12:45Lyon K - Montpellier K 5:0
12:45Paris SG K - St Etienne K 2:0

FRANCJA: Division 2 Women

12:15Brest K - Metz K 0:2
13:00Marsylia K - Albi-Marssac K 2:0
14:30Nantes K - Lille K 1:0
14:30Strasbourg K - La Roche K 1:2
15:00Lens K - Le Havre K 3:1
15:00Merignac K - Nice K -:-
15:00Montauban K - Grenoble K 2:0
15:00Nimes K - Rodez K 1:1
15:00Orleans K - Saint-Maur K 2:4
15:00Saint-Malo K - Vendenheim K 2:1
15:00Thonon Evian K - Le Puy K 3:0

GIBRALTAR: National League

16:00Magpies - Europa Point 5:0
18:30Lincoln - Europa FC 3:1

GRECJA: Super League

15:00Panetolikos - OFI Crete 1:2
15:00PAOK - Volos 4:4
PrzerwaAEK - Atromitos 1:0
PrzerwaGiannina - Olympiakos 0:1

GRECJA: Super League 2

16:00PrzełożoneAEL Larissa - PAOK B -:-
16:00PrzełożoneApollon Larissa - Veria -:-
16:00PrzełożoneApollon Pontou - Almopos -:-
16:00PrzełożoneAsteras Vlachioti - Irodotos -:-
16:00PrzełożoneDiagoras - AEK B -:-
16:00PrzełożoneErgotelis - PAE Egaleo -:-
16:00PrzełożoneIraklis 1908 - Karditsa -:-
16:00PrzełożoneKallithea - Episkopi -:-
16:00PrzełożoneKifisias - Rodos -:-
16:00PrzełożoneLevadiakos - Karaiskakis -:-
16:00PrzełożoneNiki Volos - Xanthi -:-
16:00PrzełożoneO.F. Ierapetra - Panathinaikos B -:-
16:00PrzełożoneOlympiakos B - AO Trikala -:-
16:00PrzełożonePAE Chania - Kalamata -:-
16:00PrzełożonePanserraikos - O. Volos -:-
16:00PrzełożonePierikos - Thesprotos -:-

GWATEMALA: Liga Nacional - Apertura

02:00Antigua - Solola 4:0
18:00Coban Imperial - Nueva Concepcion 2:0
49'Malacateco - Municipal 1:0
37'Comunicaciones - Deportivo Achuapa 0:0
23:00Guastatoya - Xelaju -:-

HISZPANIA: LaLiga2

14:00UD Ibiza - Mirandes 0:2
16:00Leganes - Valladolid 0:2
18:15Burgos CF - Lugo 1:1
18:15R. Sociedad B - R. Oviedo 1:1
21:00Ponferradina - Fuenlabrada -:-

HISZPANIA: Primera RFEF - Group 1

12:00Internacional de Madrid - Logrones 2:2
12:00Rayo Majadahonda - Celta Vigo B 0:0
12:00Tudelano - Ferrol 0:1
12:00Valladolid Promesas - Ath. Bilbao B 3:1
17:00Badajoz - Racing Santander 0:1
17:00CF Talavera - Unionistas 1:1

HISZPANIA: Primera RFEF - Group 2

12:00Costa Brava - Baleares 1:2
12:00Linense - Cornella 1:0
17:00Sevilla B - Albacete 0:1

HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 1

12:00CD Mostoles - Arenteiro 0:0
12:00Leganes B - Bergantinos 1:2
17:00Compostela - Marino de Luanco 1:1
17:00Palencia CA - Real Aviles 1:2
17:00Salamanca - Gimnastica Segoviana 0:0
77'Arosa SC - Navalcarnero 1:0

HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 2

17:00Izarra - Real Sociedad C 1:1
17:00Naxara - Cayon 1:1
17:00Tropezon - Laredo 1:0
18:00Sestao - CD Ardoi 4:0

HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 3

11:30Formentera - Ebro 1:0
12:00Cerdanyola - Ibiza Islas Pitiusas 3:1
12:00Espanyol B - Tarazona 1:1
12:00Huesca B - Prat 2:1
12:00Pena Deportiva - CE Europa 2:2
16:30Brea - Numancia 1:0
17:00Lleida - Teruel 0:0

HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 4

11:30CD Coria - Las Palmas B 3:1
12:00Montijo - Velez 1:0
12:00Xerez D.F.C. - Ceuta 2:2
13:00PrzełożoneMensajero - Cordoba -:-
13:00San Fernando - Cacereno 1:1
13:00Tamaraceite - Villanovense 0:1
16:00Cadiz B - Panaderia 2:1
17:00Don Benito - Merida AD 2:2
18:00Antequera - San Roque 0:0

HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 5

12:00Mancha - Mar Menor 1:2
12:00Melilla - Socuellamos 3:1
17:00Marchamalo - Granada B 0:1
17:00Puertollano C.F. - La Nucia 1:2
17:00Toledo - CF Intercity 0:1
18:00Aguilas FC - Alzira 2:2
18:00Hercules - Levante B 0:3
18:00Murcia - Pulpileno 1:1
18:30Eldense - Ejido 3:1

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 1

12:30Silva SD - Estradense 5:0
17:00Alondras - Viveiro 2:0
17:00Arnoia - Rapido de Bouzas 1:2
17:00Arzua - Racing Club Villalbes 2:1
17:00Sofan - Ourense CF 1:4
17:00Somozas - Noia 2:0
17:30Barco - Polvorin 1:3
18:00Ponteareas - CD Choco 2:0

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 2

12:00Covadonga - EI San Martin 0:0
12:00Gijon B - Tuilla 5:0
12:00Lenense - Basico Urraca 1:0
12:00Llanes - Lealtad 0:0
12:00R. Oviedo B - Gijon Industrial 1:0
12:00SD Navarro CF - Real Titanico 2:0
16:45CD Colunga - Langreo B 2:0
16:45Praviano - Mosconia 3:0
17:00L'Entregu - Luarca 0:0

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 3

17:00CD Colindres - Siete Villas 1:3
17:00Noja - Escobedo 3:2
17:00Selaya - Torina -:-
17:00Textil Escudo - Naval Reinosa 0:0
17:30Vimenor - Torrelavega -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 4

11:00Santuxu - Beasain 0:2
12:00San Ignacio - Anaitasuna FT 3:1
17:00Barakaldo - Leioa 0:4
17:00SD Deusto - Alaves B 0:0
18:00CD Vitoria - Portugalete -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 5

12:00Castelldefels - Pobla Mafumet 2:0
12:00L'Hospitalet - Granollers 2:1
12:30Vilafranca - Girona B 1:0
17:00Olot - San Cristobal CP 3:1
17:30UE Figueres - CE Manresa 0:1
18:00Sant Andreu - Guineueta -:-
18:00Vilassar de Mar - Grama -:-
19:00UE Sants - Asco -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 6

11:30Recambios Colon - Saguntino 0:1
12:00Castellon B - Silla CF 2:1
12:00Hercules B - Torrellano 0:2
17:00Olimpic Xativa - Callosa 3:0
17:30Orihuela - Roda 0:0
18:00Acero - Villarreal C 2:2

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 7

11:15Complutense - Atl. Madryt B 0:4
11:30Parla - AD Torrejon 0:1
11:30Trival Valderas - Getafe B 1:0
11:30Villaverde San Andres - Tres Cantos 3:0
12:00Pozuelo de Alarcon - Carabanchel 0:1
12:00RSD Alcala - Colonia M. 4:0
12:00Ursaria - CDE Madrid 1:1
12:00Villaviciosa - Alcorcon B 1:0
18:00Moratalaz - Las Rozas -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 8

11:45La Virgen - Mirandes B 1:1
12:00Salamanca B - Leonesa B 1:2
16:30Atl. Tordesillas - Real Avila 1:0
16:30Bembibre - Ribert -:-
16:30Palencia CF - Arandina 1:1

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 9

12:00Alhaurin - El Palo 1:4
12:00Marbella - Malaga B 1:2
12:15CD Alhaurino - Jaen 0:0
16:00Torremolinos - Torre del Mar 2:1
18:00Huetor Tajar - Motril 0:2
18:00Torredonjimeno - Huetor Vega 1:0
19:00CD Torreperogil - Almeria B -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 10

12:00Antoniano - CD Utrera 2:2
12:00Cabecense - Ciudad de Lucena 1:2
12:00Los Barrios - Pozoblanco 3:1
17:30Conil - Huelva 1:1
18:30Puente Genil - Cartaya -:-
19:00Xerez CD - Tomares UD -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 11

11:30San Rafael - Collerense 2:0
12:00Mercadal - Campos 1:2
12:00Platges de Calvia - Portmany 3:1
13:00Son Veri - Inter Ibiza 4:3
15:45Murense - Constancia 2:0
17:00Soller - Mallorca B 1:2

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 12

12:30Herbania - CD Buzanada 1:0
13:00PrzełożoneAtl. Paso - La Cuadra -:-
13:00Tenerife B - Lanzarote 1:1

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 13

12:00EG El Palmar CF - Deportiva Minera 1:0
12:00Mazarron CF - La Union 1:1
17:00UCAM Murcia B - Racing Murcia -:-
17:00Yeclano - UD Los Garres 2:0
17:30Archena - Cartagena FC -:-
17:30Bala Azul - Cartagena B -:-
17:30UD Caravaca - Lorca Deportiva -:-
18:00Huercal-Overa - Real Murcia B -:-
19:30CAP Ciudad de Murcia - Bullense -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 14

11:45UP Plasencia - Trujillo 1:3
12:00Badajoz B - Olivenza 0:2
12:00Miajadas - Moralo 2:1
17:00Extremadura UD B - Diocesano -:-
17:30Jerez CF - Azuaga 2:1
18:00Aceuchal - CD Calamonte -:-
18:00Arroyo - Villafranca 3:0
18:00Don Alvaro - Llerenense 0:0

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 15

16:30Cirbonero - Pamplona -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 16

12:00Berceo - Anguiano 0:1
12:00Varea - River Ebro 3:2
17:00Alfaro - Agoncillo 2:2
17:00Haro Deportivo - CDFC Calzada 1:0
17:00Oyonesa - Calahorra B 3:0
17:30Arnedo - Casalarreina 3:1
17:30Cenicero - Vianes -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 17

11:30Giner Torrero - Santa Anastasia 2:2
11:30Zaragoza B - Barbastro 3:1
16:00Biescas - Binefar 2:2
17:00Atletico Monzon - CF Illueca 0:1
17:00Borja - Belchite 97 1:1
17:00Carinena - Calamocha 1:0
17:00Caspe - Cuarte 1:0
17:00Epila - Robres 1:0

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 18

12:00Miguelturreno - Conquense 0:4
12:00Villarrobledo - Albacete B 1:1
17:00Huracan de Balazote - Torrijos 3:1
17:30Quintanar - Illescas 3:1
18:00San Clemente - La Roda 3:0

HISZPANIA: Primera Division Women

11:30Eibar K - Betis K 1:2
12:00Huelva K - Barcelona K 0:5
12:00Madrid C. K - Alaves K 0:1
13:00Tenerife K - Atl. Madryt K 1:1
16:00Athletic Bilbao K - Villarreal K 2:1
16:00Real Sociedad K - Levante K 0:1

HISZPANIA: Segunda Division Women

10:30Albacete K - CD Juan Grande K 3:1
11:00Pozoalbense K - Tenerife B K 1:1
12:00CA Osasuna K - Athletic Bilbao B K 1:0
12:30Barcelona B K - EDF Logrono K 0:1
12:30Gijon K - Racing Santander K 0:1
13:00La Coruna K - SE AEM K 2:0

HOLANDIA: Eredivisie

12:15Alkmaar - Utrecht 5:1
14:30Nijmegen - Vitesse 0:1
14:30Sparta Rotterdam - Groningen 1:1
16:45Twente - Willem II 1:1

HOLANDIA: Tweede Divisie

14:30TEC - De Treffers 0:4

HOLANDIA: Derde Divisie

14:00Blauw Geel - Oostzaan 2:3
14:00DEM - HSC '21 0:3
14:00GVV Unitas - Gemert 0:3
14:00Hoogland - Dongen 0:1
14:00HV & CV Quick - ADO 20 Heemskerk 0:1
14:00USV Hercules - EVV 3:0
14:00Westlandia - UNA 0:3
14:30FC Oss - HVV Hollandia 3:1
14:30Groene Ster - Watergraafsmeer 1:0

HOLANDIA: Eredivisie - Kobiety

12:15Den Haag K - Twente K 4:4
12:15Feyenoord K - PSV K 2:1

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

03:00Honduras Progreso - UPNFM 0:1
03:00Real Espana - Platense 2:1
03:15Vida - Olimpia 2:1
23:00Real Sociedad - Victoria -:-
00:00Motagua - Marathon -:-

INDONEZJA: Liga 1

10:15PSM Makassar - Bali United 2:1
13:15Persija Jakarta - Arema 0:1
15:30Persikabo 1973 - Borneo 3:0

IRAN: Division 1

13:45PrzełożoneShams Azar Qazvin - Mes Kerman -:-
14:00Khooshe Talaee - Vista Toorbin 1:0
14:00Machine Sazi - Shahrdari Hamedan 0:4
14:45Esteghlal Molasani - Rayka Babol 2:2
15:30Shahin Bushehr - Qashqai Shiraz 1:2

IRLANDIA: National League Women

15:00Treaty Utd K - Shelbourne K 0:6

IZRAEL: Ligat ha'Al

18:00Kiryat Shmona - Hapoel Hadera 0:1
62'H. Beer Sheva - M. Petach Tikva 1:0

JAPONIA: J1 League

07:00Oita - Vegalta Sendai 2:0

JAPONIA: J2 League

06:00Okayama - Yamaga 3:0
07:00Chiba - Omiya Ardija 2:1
07:00Kanazawa - Kofu 1:2
07:00Renofa Yamaguchi - Mito 2:2
07:00Tochigi - Iwata 1:1
09:00Kusatsu - Kyoto 1:1

JAPONIA: J3 League

06:00Tegevajaro Miyazaki - Kagoshima Utd 3:2
06:00Tottori - YSCC 1:2
06:00Toyama - Kamatamare 1:0
06:00Vanraure - Fukushima Utd 1:1
07:00Nagano - Fujieda MYFC 1:3
09:00Gifu - Grulla Morioka 2:2

JAPONIA: WE League Women

06:00Inac Kobe Leonesa K - Nojima Stella K 1:0
07:00Albirex Niigata K - Mynavi Sendai K 0:3

JAPONIA: Nadeshiko League Women

06:00Angeviolet Hiroshima K - Ehime K 0:1
06:00FC Takatsuki Speranza K - Kunoichi K 1:2
06:00Harima Albion K - C-Osaka K 1:1
06:00NGU Nagoya K - Yokohama FC Seagulls K 0:1
06:00Nittaidai K - Orca Kamogawa K 0:0
06:00Yamato Sylphid K - Setagaya Sfida FC K 1:1

KANADA: Canadian Premier League

00:00Pacific FC - Valour 3:2
37'York Utd - Edmonton 0:0
22:00Cavalry - HFX Wanderers -:-

KANADA: CSL

22:00Vorkuta - Serbian W. E. -:-
00:15Scarborough B. - AS Toronto -:-

KANADA: U Sports

04:30UBC - Trinity Western 3:3
19:00Concordia - UQAM -:-
19:00McGill - UQTR -:-
19:00Sherbrooke - Laval -:-
20:00Carleton - UOIT -:-
20:15Cape Breton - Acadia -:-
20:15Moncton - UNB -:-
20:15UPEI - Dalhousie -:-
20:30Algoma - Ryerson -:-
21:00Mount Royal - Saskatchewan -:-
21:15Laurier - Western -:-
21:15Trent - York -:-
21:30Toronto - Laurentian -:-
22:15Alberta - Calgary -:-
22:15Waterloo - Windsor -:-
22:30MacEwan - Lethbridge -:-
00:00UFV - UNBC -:-

KATAR: QSL

16:30Al Khor - Al Ahli Doha 2:2
16:30Al-Sadd - Al-Gharafa 6:4
65'Al-Duhail - Al-Rayyan 3:0

KAZACHSTAN: Pierwsza liga

10:00Zhetysu - Taraz 1:2
11:00Kyzylzhar - Tobol 0:2
14:00FC Astana - Kaisar 2:0

KAZACHSTAN: First Division

11:00Ekibastuz - Baykonur Kyzylorda 7:0
12:00Okzhetpes - FK Kyran 3:1

KENIA: Premier League

12:00Wazito - Kakamega Homeboyz 0:1

KIRGISTAN: Premier Liga

11:30Alga - Kara Balta -:-

KOLUMBIA: Primera A - Clausura

23:00America De Cali - Dep. Cali 1:1
01:05Pereira - Once Caldas 3:0
03:10Atl. Nacional - Ind. Medellin 1:1
21:00Pasto - Quindio -:-
23:00Petrolera - Bucaramanga -:-

KOLUMBIA: Primera B - Clausura

22:00Atletico F.C. - Boca Juniors -:-

KOREA POŁUDNIOWA: K League 1

07:00Gangwon - Gwangju 2:1

KOREA POŁUDNIOWA: K League 2

06:30Bucheon - Gimcheon Sangmu 0:1
09:00Jeonnam - Busan 2:0
11:30Anyang - Seoul E. 2:1

KOSTARYKA: Primera División - Apertura

04:00Herediano - Alajuelense 0:0
80'Grecia - Saprissa 1:1
22:00ADR Jicaral - San Carlos 0:1
22:00Guanacasteca - Santos DG -:-
23:00Guadalupe - Zeledon -:-

KOSTARYKA: Liga de Ascenso - Apertura

02:00Santa Ana - Cariari Pococi 3:0
74'Municipal Garabito - San Jose FC 2:1
22:00Limon - Consultants Desamparados 0:3

LIBAN: Pierwsza Liga

14:30Al Akhaa Al Ahli - Al Ansar 0:2
14:30Shabab El Bourj SC - Al Sahel 0:1
15:45Nejmeh SC - Bourj FC 2:2

LITWA: A Lyga

14:00Banga - FK Panevezys 2:1

LUKSEMBURG: Dywizja Narodowa

16:00Differdange - Dudelange 3:2
16:00Ettelbruck - Jeunesse Esch 2:1
16:00Fola - Benfica 2:1
16:00Hesperange - Niedercorn 1:1
16:00Mondorf - Hostert 0:3
16:00UNA Strassen - Rodange 4:1
16:00Union Titus Petange - Racing Luxembourg 4:2
16:00Victoria Rosport - Wiltz 5:1

ŁOTWA: Optibet Virsliga

13:00OdwołaneBFC Daugavpils - Noah -:-
15:00Riga FC - Metta/LU 1:1

ŁOTWA: 1. Liga

14:00Super Nova - Saldus SS/Leevon 2:0

MALTA: Premier Liga

15:00Sliema - Hibernians 0:3
17:00Valletta - Sirens 3:1
76'Santa Lucia - Mosta FC 1:2

MALTA: Challenge League

15:00Fgura - Luqa 1:1
15:00Mgarr - Marsa FC 0:2
19:00Rabat Ajax - Pembroke -:-
19:00St. George's FC - Melita FC -:-

MAROKO: Botola Pro

17:00Youssoufia Berrechid - Chabab Mohammedia 2:0
57'FUS Rabat - Agadir 0:0

MAROKO: Botola 2

17:30RAC Casablanca - Renaissance Zemamra 1:2
17:30Sale - Chabab Benguerir 2:1
17:30Stade Marocain - Khemisset 1:0

MEKSYK: Liga MX - Apertura

00:00Monterrey - Leon 0:1
02:00Atl. San Luis - Club America 0:1
02:05Pachuca - Santos Laguna 1:1
04:00Cruz Azul - Tigres 1:1
71'U.N.A.M. - Juarez 0:0
00:00Guadalajara - Toluca -:-

MEKSYK: Liga Premier Serie A - Apertura

23:00Inter de Queretaro - Inter Playa Del Carmen 0:0
23:00Leviatan - Cafetaleros de Chiapas 2 0:7
23:15Catedraticos Elite - Saltillo 1:0
23:15Tritones Vallarta - Correcaminos 2 3:2
00:00Canamy - Escorpiones 2:1
00:00Gavilanes de Matamoros - Cimarrones de Sonora 2 2:1
02:00Colima FC - Mineros de Fresnillo 5:0
02:00Tecos FC - UA Zacatecas 3:0
19:00Mazorqueros - Alacranes -:-
19:00Montaneses - CD Zap -:-
23:00La Piedad - Dongu -:-

MEKSYK: Liga Premier Serie B

23:00Lobos Huerta - Ciervos 2:2
23:15Uruapan - Calor De San Pedro 3:2
23:00Cuautla - Huracanes Izcalli -:-

MEKSYK: Liga MX U20 - Apertura

16:00Guadalajara U20 - Toluca U20 2:1
16:00U.N.A.M. U20 - Juarez U20 3:0

MEKSYK: Liga MX Women - Apertura

02:00Necaxa K - Monterrey K 1:6
78'Puebla K - Atl. San Luis K 1:1
22:45Club America K - Tijuana K -:-

MOŁDAWIA: Liga Narodowa

14:00Dinamo-Auto - Milsami 1:3
17:00Zimbru - Petrocub 0:1

MOZAMBIK: Mocambola

15:00Black Bulls - Costa do Sol 1:0
15:00Ferroviario Maputo - Ferroviario Nampula 2:2
15:00Ferroviario Nacala - Ferroviario Lichinga 2:1
15:00LD Maputo - Textafrica 0:0
15:00Matchedje Mocuba - ENH Vilankulo 1:1

NIEMCY: 2. Bundesliga

13:30Darmstadt - Werder Brema 3:0
13:30Dresden - 1. FC Nürnberg 0:1
13:30Rostock - Sandhausen 1:1

NIEMCY: 3. Liga

13:00Turkgucu Munchen - Wehen 1:0
14:00Viktoria Koeln - Wurzburger Kickers 1:1

NIEMCY: Liga Regionalna Północ

13:00Hannover II - Jeddeloh 2:0
14:00Altona - Kiel II 0:3
15:00Hannoverscher SC - BSV Rehden 2:1
15:00Hildesheim - Luneburger Hansa 1:1

NIEMCY: Liga Regionalna Północno-wschodnia

13:00Berliner AK 07 - Lichtenberg 2:1
13:00Eilenburg - Halberstadt 3:1
13:00TB Berlin - Chemie Lipsk 0:1

NIEMCY: Liga Regionalna Południowo-zachodnia

14:00Aalen - Elversberg 1:4
14:00Balingen - Offenbach 1:6
14:00Grossaspach - VfB Stuttgart II 1:1

NIEMCY: Liga Regionalna Bawaria

12:15Buchbach - Rosenheim 1:0

NIEMCY: Oberliga NOFV-Nord

13:30Neustrelitz - Mahlsdorf 2:1
14:00CFC Hertha - Seelow 1:0
14:00Greifswald - RSV Eintracht 2:2
14:00Stendal - Blau Weiss Berlin 0:4

NIEMCY: NOFV - Liga Regionalna Południe

14:00FC Merseburg - Grimma 0:3
14:00PrzełożoneNordhausen - Martinroda -:-

NIEMCY: Oberliga Schleswig-Holstein

14:00Eichede - Neumunster 1:1
14:00SC Weiche-08 II - Bordesholm 0:2
14:00Todesfelde - Lubeck II 5:2
15:00Inter Turkspor Kiel - Eckernforder SV 3:1

NIEMCY: Oberliga Hamburg

10:45HEBC Hamburg - Hamburger SV III 6:2
10:45Paloma - Wandsbeker Concordia 2:2
15:00Sasel - VfL Lohbrugge 6:1
15:00Tornesch - Rugenbergen 3:1

NIEMCY: Oberliga Bremen

11:00Geestemunde - Blumenthaler 2:5
11:00Hastedt - Werder Brema III 2:3
14:00Hemelingen - Union 60 Bremen 2:1
15:00Borgfeld - BTS Neustadt 0:0
15:00Komet Arsten - Bremer 1:5
15:30SFL Bremerhaven - Schwachhausen 1:1
15:30Vatan Bremen - Habenhauser 1:4

NIEMCY: Oberliga Niedersachsen

15:00Bersenbruck - Lohne 2:0
15:00Lupo-Martini Wolfsburg - Egestorf-Langreder 2:2
15:00SVG Gottingen - Wolfenbuttel 1:4

NIEMCY: Oberliga Westfalen

15:00ASC 09 Dortmund - Hammer SpVgg. 3:0
15:00Clarholz - Wattenscheid 1:2
15:00Finnentrop/Bamenohl - Sprockhovel 2:1
15:00Holzwickeder SC - Siegen 0:2
15:00Kaan-Marienborn - Eintracht Rheine 5:2
15:00Paderborn II - Erndtebruck 5:0
15:00RSV Meinerzhagen - Haltern 2:3
15:00Westfalia Rhynern - Vreden 6:0
15:15Ennepetal - Schermbeck 2020 0:0
15:15Westfalia Herne - FC Gutersloh 1:2

NIEMCY: Oberliga Hessen

15:00Ginsheim - Bad Vilbel 0:2
15:00SV Steinbach - Stadtallendorf 1:4
15:00Zeilsheim - Hadamar 4:3

NIEMCY: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

15:00Gonsenheim - Waldalgesheim 3:2
15:30Kaiserslautern II - Hassia Bingen 0:3

NIEMCY: Oberliga Bayern Nord

15:00DJK Bamberg - Neumarkt 3:2

NIEMCY: Oberliga Bayern Süd

14:00Monachium 1860 II - Kirchanschoring 0:1

NIEMCY: Oberliga Baden-Württemberg

15:00Oberachern - Bietigheim-Bissingen 3:1

NIEMCY: Oberliga Mittelrhein

15:00Bergisch Gladbach - Breinig 8:0
15:00Eilendorf - Wesseling-Urfeld 1:3
15:00FC Viktoria 08 - Siegburger 1:3
15:00Freialdenhoven - Pesch 0:1
15:00Hennef - Duren 0:2
15:00Hurth - Deutz 3:1
15:30Frechen - Alfter 0:0
15:30Friesdorf - Glesch-Paffendorf 1:4
15:30VfL Vichttal - Fortuna Koln II 3:0

NIEMCY: Oberliga Niederrhein

15:00Baumberg - Germania Ratingen 2:4
15:00Cronenberger - Duisburg 2:1
15:00Jahn Hiesfeld - SC Velbert 2:1
15:00Kleve - TuRU Düsseldorf 2:1
15:00Meerbusch - DJK Teutonia St.Tonis 2:1
15:00TVD Velbert - SpVgg Sterkrade-Nord 4:1
15:30Bocholt - Kray 3:0
15:30Dusseldorf-West - FC Monheim 1:4

NIEMCY: Juniorska Bundesliga Pólnocna

11:00Holstein Kiel U19 - Eimsbutteler U19 1:0
11:00Jena U19 - Viktoria Berlin U19 0:1
11:00PrzełożoneVfL Osnabruck U19 - Drezno U19 -:-

NIEMCY: Juniorska Bundesliga Południowa

11:001. FSV Mainz 05 U19 - Darmstadt U19 0:0
11:00Kassel U19 - Freiburg U19 0:5
13:00Walldorf U19 - Kaiserslautern U19 4:2
14:00Furth U19 - Heidenheim U19 0:3

NIEMCY: Juniorska Bundesliga Zachodnia

11:00Duisburg U19 - SCB Viktoria Koeln U19 2:1
11:00Düsseldorf U19 - Alemannia Aachen U19 2:1
11:00FC Schalke 04 U19 - Wuppertaler U19 8:0
11:00Oberhausen U19 - Preussen Munster U19 4:2

NIEMCY: Bundesliga - Kobiety

13:00Hoffenheim K - Wolfsburg K 2:1
13:00Sand K - Potsdam K 0:1
16:00Eintracht Frankfurt K - Bayern Munich K 3:2
16:00Kolonia K - Jena K 2:0

NIEMCY: 2. Bundesliga Kobiety

11:00Borussia Bocholt K - RB Lipsk K 1:9
11:00Elversberg K - Henstedt-Ulzburg K 1:2
11:00Gutersloh K - Bayern 2 K 3:1
11:00Ingolstadt K - 1. FC Nürnberg K 1:2
11:00Meppen K - Wolfsburg 2 K 2:0
14:00Andernach K - Duisburg K 3:1

NIKARAGUA: Liga Primera - Apertura

02:00Diriangen - Ferretti 4:2
04:00Esteli - Managua FC 1:0

NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura

23:00Diriangen U20 - Ferretti U20 2:1
01:00Esteli U20 - Managua FC U20 1:0
23:00Jalapa U20 - UNAN-Managua U20 -:-

NORWEGIA: Eliteserien

17:00Bodo/Glimt - Sarpsborg 08 2:1
17:00Brann - Stabaek 1:1
17:00Haugesund - Mjondalen 7:0
17:00Sandefjord - Odd 0:0
17:00Strömsgodset - Viking 0:1
78'Rosenborg - Vålerenga 2:2

NORWEGIA: OBOS-ligaen

15:00Aalesund - Sogndal 3:0

NORWEGIA: Dywizja 2 - Grupa 1

14:00Alta - Hodd 1:4

NORWEGIA: Dywizja 2 - Grupa 2

15:00Levanger - Flekkeroy 1:0

NORWEGIA: Division 3 - Group 1

15:00Funnefoss/Vormsund - Kongsvinger 2 0:5
15:00Toten - Grorud 2 3:3
16:00Raufoss 2 - Stovner 4:2

NORWEGIA: Division 3 - Group 2

18:00Fredrikstad 2 - Tonsberg -:-

NORWEGIA: Division 3 - Group 3

15:00Donn - Akra 1:3

NORWEGIA: Division 3 - Group 5

14:00Melhus - Tynset 3:0
16:00Ranheim 2 - Ntnui 3:3

NORWEGIA: Division 3 - Group 6

13:30Junkeren - Nordstrand 0:1
14:30Melbo - Skeid 2 1:1
15:00Mjolner - Ullern 1:2
15:00Tromsø 2 - Bodo/Glimt 2 4:0
16:45Rana FK - Skjervoy 3:1

NORWEGIA: Junior U19

14:00PrzełożoneÅsane U19 - Fredrikstad U19 -:-
15:00Viking U19 - Lilleström U19 2:2

NORWEGIA: Toppserien - Kobiety

14:00Avaldsnes K - Sandviken K 0:1
15:00Arna-Bjørnar K - Vålerenga K 0:8

OMAN: Professional League

14:55Muscat - Dhofar 0:2
15:15Al-Ittihad - Al-Rustaq 2:2
18:10Oman Club - Bahla 0:1

PAKISTAN: Premier League

13:00WAPDA - Muslim 3:0
15:15SSGC - Pakistan Army 0:0

PANAMA: LPF - Clausura

23:00San Francisco - Arabe Unido 1:0
23:00Tauro - Veraguas 2:0
01:00Deportivo Universitario - Costa del Este 0:2
02:00Chiriqui - Miguelito 1:1
00:00Herrera - Alianza -:-
00:00Plaza Amador - Independiente -:-

PARAGWAJ: Primera Division - Clausura

00:30Nacional Asuncion - Sp. Luqueno 0:0
23:00Sol De America - Libertad -:-

PARAGWAJ: Division Intermedia

14:30Dep. Capiata - Resistencia 0:4
14:30Deportivo Santani - Tacuary 1:1
14:30Guarani de Trinidad - Atyra 1:0
14:30Rubio Nu - Ameliano 0:1
14:30Sportivo Iteno - 3 De Febrero 0:0

PERU: Liga 1 - Clausura

18:00Melgar - U. San Martin 6:0
22'Alianza Huanuco - Cienciano 0:0
22:30Sporting Cristal - Ayacucho -:-

POLSKA: eWinner 2 liga

15:00Śląsk Wrocław 2 - Radunia Stężyca 2:5

POLSKA: III Liga - Grupa I

12:00Lechia Tomaszów Mazowiecki - Sokół Aleksandrów Ł. 0:0
12:00Pelikan Łowicz - Unia Skierniewice 0:3
15:30ŁKS Łódź II - Wissa Szczuczyn 6:1

POLSKA: III Liga - Grupa IV

15:00ŁKS Łagów - Cracovia 2 1:1
15:00Wisła Sandomierz - Tomasovia Tomaszów 0:0

POLSKA: Centralna Liga Juniorów

11:15Legia Warszawa U18 - Śląsk Wrocław U18 1:4
11:30Gwarek Zabrze U18 - Warta Poznań U18 1:4
12:00Górnik Zabrze U18 - Lech Poznań U18 2:3
12:00Stal Rzeszów U18 - Cracovia U18 4:1
16:00Jagiellonia Białystok U18 - UKS SMS Łódz U18 6:4

PORTUGALIA: Campeonato de Portugal

16:00Maria de Fonte - Pedras Salgadas 1:1

PORTUGALIA: Taça de Portugal

12:00Varzim - Maritimo 3:2pen
15:00Setubal - Vizela 0:2
16:00Aguias do Moradal - Ferreira 0:3
16:00Alverca - Anadia 4:1
16:00Castro Daire - Olhanense 2:3pen
16:00Cinfaes - Farense 0:4
16:00Condeixa - Gil Vicente 0:5
16:00Feirense - Nacional 3:1aet
16:00Felgueiras - Estoril 0:1
16:00Leca - Arouca 2:1pen
16:00Mafra - Uniao de Coimbra 3:0
16:00Moitense - Braga 0:5
16:00SB Castelo Branco - Penafiel 1:2
16:00Serpa - Covilha 1:0pen
16:00Torreense - Fafe 2:1pen
DogrywkaOliveirense - Portimonense 2:3
21:00Rio Ave - Boavista -:-

REUNION: Regionale 1

13:30Piton - Makes 1:1
14:00Jeanne d'Arc - Trois Bassins 3:0
14:00Parfin - SDEFA 2:0
14:00Saint-Denis - Capricorne 2:1
14:00Saint-Pauloise - Tamponnaise 1:1
14:00Saint-Pierroise - Marsouins 2:0
14:00St. Louis - St Marienne 1:1

ROSJA: Premier Liga

13:00Ural - CSKA Moskwa 0:1
15:30Khimki - Akhmat Grozny 2:0
15:30Samara - Nizhny Novgorod 2:0
18:00Krasnodar - Ufa 1:1

ROSJA: FNL

11:00Tomsk - SKA Chabarowsk 1:0
12:00Jenisej - Krasnodar 2 2:0
12:00Olimp-Dolgoprudny - Orenburg 0:0
13:00Veles Moscow - Torpedo Moscow 3:5
14:00M. Lipetsk - Bałtika 0:4
14:00Sp. Moskwa 2 - R. Volgograd 1:1
14:00Wołgar Astrachań - F Woroneż 0:2
15:00Tekstilshtik - Akron Togliatti 2:2
16:00Alania Vladikavkaz - Neftekhimik 2:3
16:00Kuban - Kamaz 1:0

ROSJA: FNL 2 - Group 1

13:00Dynamo Stavropol - Chernomorets 1:1
14:00Dynamo Makhachkala - Mashuk 2:1
14:00Kholding - FK Chayka 0:1
15:00Forte Taganrog - Nalczyk 0:0
15:00R. Volgograd 2 - Legion Dynamo 1:0
15:00SKA Rostov - Yessentuki 1:0

ROSJA: FNL 2 - Group 4

10:00Dynamo Barnaul - Omsk 1:1
12:00Lada Togliatti - Tiumeń 0:2
12:00Miass - Chelyabinsk 0:1
13:00Amkar - Nosta 2:0
13:00Orenburg 2 - Zenit-Izhevsk 2:2
16:00Ulyanovsk - Tuymazy 1:0

RPA: Pierwsza liga

15:30Swallows - Stellenbosch 1:1

RPA: GladAfrica Championship

15:30Pretoria Callies - Cape Town Spurs 6:1
15:30TS Sporting - Venda 1:1
15:30Tshakhuma - Hungry Lions 0:0
15:30Uthongathi - Polokwane 3:1

RPA: Diski Challenge

10:00Amazulu U23 - Supersport U23 0:1
10:00Cape Town City U23 - Kaizer U23 2:2
10:00TS Galaxy U23 - Mamelodi U23 1:2

RUMUNIA: Liga 1

14:00FC Arges - Farul Constanta 2:1
16:30UTA Arad - U Craiova 1948 1:0
PrzerwaRapid Bukareszt - CFR Cluj 1:0

RUMUNIA: Liga 2

11:30FC Brasov - Petrolul 0:4

SALWADOR: Primera Division - Apertura

02:00Chalatenango - Atletico Marte 2:2
02:45Luis Angel Firpo - Municipal Limeno 1:1
03:00Metapan - Santa Tecla 1:1
23:0011 Deportivo - Jocoro -:-
23:15Alianza FC - Platense Municipal -:-
23:15FAS - Aguila -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

15:00La Fiorita - Tre Fiori 2:1
15:00Murata - Fiorentino 0:0
15:00Tre Penne - Cailungo 2:1

SERBIA: Super Liga

17:00Partizan - Radnik 2:0
75'Proleter - TSC Backa Topola 1:0

SERBIA: Prva Liga

15:00Backa - Sremska Mitrovica 1:1
15:00Kabel Novi Sad - Loznica 1:1
15:00Zlatibor Cajetina - Graficar Beograd 2:0

SERBIA: Srpska Liga - Belgrade

10:00BASK - Lestane 2:0
10:00Borac Lazarevac - Zemun 1:5
15:00Jedinstvo Surcin - Studentski Grad 3:2

SERBIA: Srpska Liga - Vojvodina

15:00Borac Sajkas - Feniks 1995 1:0
15:00Borac Sakule - Radnicki 1912 1:0

SERBIA: Srpska Liga - East

11:00Radnicki S. - Vlasina 1:0
14:30Buducnost Popovac - Timocanin 3:1
14:30Hajduk Veljko - Sloga Leskovac 1:0
14:30Pcinja - Paracin 1:2
14:30Trayal Krusevac - Brzi Brod 2:1

SERBIA: Srpska Liga - West

14:30Susica - Buducnost Arilje 3:0

SIERRA LEONE: Premier League

18:00Central Parade - Bo Rangers -:-

SŁOWACJA: Fortuna liga

17:00AnulowaneTrnava - Slovan Bratysława 0:0

SŁOWACJA: 2. liga

10:30Samorin - Trebisov 2:0
11:00Rohoznik - FK Humenne 0:1

SŁOWACJA: Dywizja C-Zachód

14:00Belusa - Marcelova 2:1
14:00Castkovce - Z. Moravce-Vrable B 3:0
14:00Levice - Galanta 0:0
18:00Myjava - Crystal -:-

SŁOWACJA: Dywizja C-Wschód

10:30Poprad - Vranov 2:0
14:00Snina - Slavia TU Kosice 2:1
14:00Sobrance-Sobranecko - Raslavice 2:0
14:00Spisske Podhradie - Presov 0:3
14:00Stropkov - Rudnany 2:0

SŁOWACJA: Divison C Central

10:30Jednota Banova - Filakovo 0:0
14:00Kalinovo - D. Kubin 0:3
14:00Kovacova - L. Hradok 2:1
14:00Oravske Vesele - Krasno 4:1
14:00Rakytovce - R. Sobota 2:0

SŁOWACJA: Divison C Bratislava

10:30Raca - Inter Bratysława 2:0
15:00D. Luzna - Bernolakovo 2:2
15:00Devinska N. Ves - Tomasov 0:0
15:00Ivanka pri Dunaji - Pezinok 4:3
15:00Kalinkovo - MSK Senec 2:3
15:00Rusovce - Rovinka 0:1
15:00Slovan Most - Nova Dedinka 2:0

SŁOWENIA: Prva Liga

17:00Domzale - Koper 2:3
22'O. Ljubljana - Tabor Sezana 0:0

SŁOWENIA: 3. SNL - East

15:00Posavje Krsko - Smarje 2:2
15:00Smartno - Cirkulane 0:1

SŁOWENIA: 3. SNL - West

15:00Fama Vipava - Sobec Lesce 0:1
15:00Grosuplje - Sava Kranj 2:1

SŁOWENIA: 1. SZNL Women

11:00MSM Ptuj K - Krim K 5:1
15:00Olimpija K - ZNK Ljubljana K 5:4
15:00Primorje K - Cerklje K 0:2
15:00Radomlje K - Pomurje K 0:1

SZKOCJA: SWPL 1 Women

14:00Celtic K - Spartans K 2:2
14:00Hibernian K - Aberdeen K 1:0
14:00Partick Thistle K - Hamilton K 2:2
17:00Motherwell K - Hearts K 2:0
17:10Glasgow City K - Rangers K 1:1

SZWAJCARIA: Super League

14:15Lausanne - Grasshoppers 3:1
16:30Sion - Basel 0:1
16:30St. Gallen - Servette 2:1

SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 2

15:00Langenthal - Delemont 1:4

SZWAJCARIA: Super League Women

15:00Servette K - Grasshopper K 0:2

SZWECJA: Allsvenskan

15:00Hammarby - AIK Stockholm 1:0
15:00Mjallby - Kalmar 4:0
17:30Göteborg - Örebro 2:0

SZWECJA: Superettan

15:00Norrby - Brage 2:3

SZWECJA: Dywizja 1 - Norra

14:00Hammarby TFF - Pitea 0:1
15:30Karlstad - Dalkurd 3:1
16:00Assyriska FF - Orebro Syr. 1:1
16:00IFK Lulea - Brommapojkarna 0:2

SZWECJA: Dywizja 2 - Norra Svealand

13:30Stockholm Internazionale - Skiljebo 3:1
17:00Lidingo IFK - Enkoping 1:1
18:00Jarfalla - Karlbergs 1:3

SZWECJA: Dywizja 2 - Södra Götaland

14:00IFK Hassleholm - Olympic 2:0
14:00Nosaby IF - Karlskrona 3:0
15:00Kristianstads - Hassleholms IF 3:0

SZWECJA: Allsvenskan - Kobiety

13:00AIK K - Hacken K 0:0
14:00Pitea K - Rosengard K 2:3
15:00Eskilstuna United K - Örebro K 1:2

SZWECJA: Elitettan Women

11:00Moron K - Lidkopings FK K 0:3

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

14:30PAOK B (Gre) - Veria (Gre) 2:2

TAJLANDIA: Thai League 1

13:00Bangkok Utd - Chonburi 1:0
13:00Police Tero - Ratchaburi 2:2
13:30Chiangrai - Muangthong 0:1
14:00Buriram - Nakhon Ratchasima 2:0

TAJLANDIA: Thai League 2

13:00Thai Navy - Udon Thani 0:1
13:30Nakhon Pathom - Customs Utd 4:4
14:00Chainat - Ranong 3:1
14:00Chiangmai FC - Lamphun Warrior 1:4

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

13:00Mbeya Kwanza - Dodoma Jiji 0:0
15:00Ruvu Shooting - Coastal Union 1:0

TUNEZJA: Ligue Professionnelle 1

16:00US Tataouine - Bizertin 2:1
18:30Monastir - Chebba 2:0

TUNEZJA: Ligue 2 - Grupa spadkowa

16:00Menzel Bouzelfa - Stade Gabesien 0:1
16:00Sbikha - Redeyef 1:1

TURCJA: Super Lig

12:30Kasimpasa - Goztepe 1:2
15:00Altay - Karagumruk 0:1
15:00Galatasaray - Konyaspor 1:0
18:00Trabzonspor - Fenerbahce 3:1

TURCJA: 1. Lig

12:30Keciorengucu - Kocaelispor 0:1
15:00Erzurum BB - Altinordu 6:2
15:00Manisa FK - Adanaspor 0:3
18:00Bursaspor - Boluspor 3:1

TURCJA: 2. Lig White Group

12:00Kirklarelispor - Amedspor 1:1
13:00Kirsehir Belediyespor - Tarsus 2:1
13:00Nazillispor - 24 Erzincanspor 1:1
13:00Usakspor - Isparta 32 Spor 0:1
18:00Eskisehirspor - 1928 Bucaspor 0:4
18:00Karacabey Belediyespor - Zonguldak 1:2

TURCJA: 2. Lig Red Group

13:00Bayburt - Corum 1:2
13:00Ergene Velimese - Inegolspor 2:1
13:00Kahramanmaras - Vanspor FK 0:3
13:00Sivas Belediyespor - Bodrumspor 0:0
13:00Turgutluspor - Ankaraspor 4:3
15:30Sakaryaspor - H.Trabzon 0:0
18:00Afjet Afyonspor - Adiyamanspor 1:0
18:00Diyarbekirspor - Nigde Anadolu 3:0
18:00Serik Belediyespor - Soma Spor 1:0

TURCJA: 3. Lig Group 1

13:00Bergama Bld. - Erbaaspor 1:2
13:00Catalca - Hendek 0:2
13:00Hopaspor - Bursa 1:2
13:00Kahta - Nevsehirspor 5:3
13:00Karaman Bld. - Kutahyaspor 1:2
13:00Kelkit - Batman Petrolspor 1:3
13:00Mamak - Fatsa Belediyespor 0:0
13:00Osmaniyespor - Arnavutkoy Bl. 1:0
13:00Sancaktepe - Elazigspor 3:3

TURCJA: 3. Lig Group 2

12:00Yomraspor - Siirt Ozel 0:1
13:0052 Orduspor - Bayrampasa 0:0
13:00Altindag Bld. - Igdir FK 2:2
13:00Carsambaspor - Kestel 0:1
13:00Darica Genclerbirligi - Kusadasispor 2:0
13:00Duzcespor - Hacettepe 2:1
13:00Iskenderun - Elazig Karakocan 3:0
13:00Malatya - Kizilcaboluk Spor Kulubu 2:1
13:00Sile Yildizspor - Aksaray Bld. 4:2

TURCJA: 3. Lig Group 3

13:00Agri 1970 - Tepecik 1:0
13:00Belediye Derince - Orduspor 1967 1:1
13:00Cankaya FK - Edirnespor 1:0
13:00Erokspor - Ofspor 6:1
13:00Icel - Mardin BB 1:0
13:00Kirikkale Buyuk Anadolu - Karabukspor 2:0
13:00Modafenspor - Karakopru 2:2
18:00Fethiyespor - Gumushanespor 4:2
18:00Karsiyaka - Ceyhanspor 1:0

UGANDA: Premier League

14:00Police - Vipers 0:2
14:00Wakiso Giants - Kampala City 0:3

UKRAINA: Premier League

13:00Minaj - Desna 0:0
16:00PrzełożoneInhułeć - Ruch Lwów -:-
18:30Oleksandriya - Worskła Połtawa 1:2

UKRAINA: Persha Liga

12:15Hirnyk-Sport - Wołyń Łuck 1:1
14:30Alliance - Uzhhorod 2:3

UKRAINA: Druha Liga

14:00Livyi Bereg - Karpaty Halych 2:1
14:00Peremoga Dnipro - Mykolaivka 1:0
14:00Yarud Mariupol - Real Pharma 6:0

UKRAINA: Youth League

11:00Ch. Odessa U19 - Veres Rivne U19 5:1

URUGWAJ: Pierwsza Liga - Clausura

23:00Nacional - Boston River 3:2
15:15Villa Espanola - Wanderers 2:2
17:30Cerro Largo - Progreso 1:0
7'Maldonado - Penarol 0:0
22:45Cerrito - Fenix -:-

USA: MLS

00:00Columbus Crew - Inter Miami 4:0
01:00New England Revolution - Chicago Fire 2:2
01:30Cincinnati - Orlando City 0:1
01:30DC United - Nashville SC 0:0
01:30Toronto FC - Atlanta Utd 0:2
02:30Houston Dynamo - Seattle Sounders 2:1
03:00Austin FC - Minnesota 0:1
03:30Real Salt Lake - Colorado Rapids 3:1
04:30Los Angeles Galaxy - Portland Timbers 2:1
72'New York Red Bulls - New York City 1:0

USA: USL Championship

23:00Las Vegas Lights - Phoenix Rising 3:6
01:00Charlotte Independ. - Charleston 5:1
01:00Hartford Athletic - Loudoun 1:0
01:00Indy Eleven - Louisville City 1:0
01:00Memphis - Atlanta United 2 4:2
01:30Miami FC - Pittsburgh 0:0
02:00Colorado Springs - Rio Grande 1:0
02:30San Antonio - FC Tulsa 1:1
04:00Oakland Roots - Orange County SC 0:1
23:00Sacramento Republic - Tacoma Defiance -:-
00:00Oklahoma City Energy - Birmingham -:-
00:00San Diego Loyal - New Mexico -:-

USA: USL League One

00:30Richmond Kickers - Forward Madison 3:2
01:00Chattanooga Red Wolves - Toronto FC II 1:2
01:00Greenville - New England II 1:0
01:00Union Omaha - North Carolina 4:1
04:00Tucson - Tormenta 3:1

USA: NISA - Sezon jesień

01:30Maryland Bobcats - Chicago House 2:1
03:00San Diego 1904 - Detroit 1:2
04:00California Utd. - Stumptown Ath. 1:1
04:00LA Force - New Amsterdam 0:0
21:30Michigan Stars - Chattanooga -:-

USA: NWSL Women

01:30Racing Louisville K - Orlando Pride K 3:1
02:00Chicago K - Kansas City NWSL K 2:1
04:00Reign K - Washington K 0:2
37'North Carolina Courage K - Gotham K 0:0

UZBEKISTAN: Super League

14:00Lok. Tashkent - Andijan 2:2
14:00Navbahor Namangan - Bunyodkor 2:1

WENEZUELA: Primera Division - pierwsza runda

00:15La Guaira - Lara 0:2
02:30Hermanos Colmenares - Portuguesa 3:1
00:15Puerto Cabello - Carabobo -:-

WĘGRY: OTP Bank Liga

14:30Kisvarda - Ujpest 0:0
17:00Mezokovesd - Debrecen 1:0

WĘGRY: Merkantil Bank Liga

13:00Budaorsi - Szentlorinc 1:1
13:00Kecskemeti - Nyiregyhaza 0:0
13:00Siofok - Bekescsaba 2:2
13:00Soroksar - Haladas 1:0
17:00Ajka - Tiszakecske 5:1
17:00Csakvari - Szeged 3:1
17:00DVTK - Dorogi 2:0
17:00Pecsi - Budafoki 3:1
17:00Szolnoki - Győr 0:2

WĘGRY: NB III - East

11:00DVTK II - Tallya 4:0
13:00Debreceni EAC - Kazincbarcika 1:4
13:00Eger SE - Fuzesgyarmati SK 2:3
13:00Elore - Hajduszoboszloi SE 2:0
13:00Hidasnemeti VSC - Debrecen II 1:4
13:00Jaszberenyi - Bekescsaba II 1:3
13:00Putnok VSE - Tiszafuredi 1:1
13:00SBTC - Senyo Carnifex 0:0
13:00Torokszentmiklos - Ujpest II 1:2

WĘGRY: NB III - Centre

11:00Ferencvaros II - Monori 4:2
11:00Honved II - ESMTK Budapest 1:2
13:00Cegledi - Makoi 1:1
13:00Dunaujvaros PASE - Balassagyarmat 1:2
13:00FC Dabas - Gerjeni 2:1
13:00Hodmezovasarhely FC - Dabas-Gyon 1:2
13:00Mohacsi - Vac 0:2
13:00Szekszardi - Ivancsa 0:0
15:00Kozarmisleny - Paks II 2:0

WĘGRY: NB III - West

11:00Gyirmot II - Mosonmagyarovari TE 1:4
11:00Győr II - Zalaegerszegi II 5:1
13:00Andrashida - MOL Fehervar II 1:3
13:00Balatonfuredi - Erdi 1:3
13:00BVSC-Zuglo - Komaromi VSE 2:0
13:00Kaposvar - Nagykanizsa 1:0
13:00Kelen - Gardony Varosi 3:2
16:00Papai Perutz - Bicskei 1:1
16:00SC Sopron - Puskas Academy II 0:2

WĘGRY: NB I Women

15:00Puskas Academy K - Astra Hungary K 2:3

WŁOCHY: Serie B

14:00Cremonese - Benevento 1:1
16:15Parma - Monza 0:0
7'Cittadella - Spal 0:0

WŁOCHY: Serie C - Group A

14:30Pro Patria - Sudtirol 0:0
14:30Triestina - Fiorenzuola 1:0
17:30FeralpiSalo - Legnago Salus 5:1
17:30Giana Erminio - Virtus Verona 1:1
17:30Juventus U23 - Seregno 2:1
17:30Mantova - Lecco 1:1
17:30Padova - Trento 2:1
17:30Pergolettese - AlbinoLeffe 1:0
17:30Piacenza - Pro Sesto 1:2

WŁOCHY: Serie C - Group C

14:30Campobasso - Bari 1:3
14:30Catanzaro - Taranto 3:0
14:30Fidelis Andria - Avellino 1:1
14:30Foggia - Monopoli 1:0
14:30Juve Stabia - Picerno 2:3
14:30Monterosi FC - Paganese 1:0
14:30Potenza - ACR Messina 2:3
14:30Turris - Palermo 3:0
14:30Vibonese - Latina 2:0
14:30Virtus Francavilla - Catania 1:1

WŁOCHY: Serie D - Group A

15:00Caronnese - Casale 1:1
15:00Citta di Varese - Chieri 1:1
15:00Ligorna - Novara 2:2

WŁOCHY: Serie D - Group B

15:00Breno - Crema 2:1
15:00Brusaporto - Ponte San Pietro 0:0
15:00Caravaggio - Villa Valle 3:0
15:00Folgore Caratese - Ciserano-Bergamo 1:1
15:00Vis Nova Giussano - Sona 2:3

WŁOCHY: Serie D - Group C

15:00Ambrosiana - Campodarsego 0:1
15:00Caldiero Terme - San Martino Speme 3:0
15:00Cartigliano - Union Clodiense 1:2
15:00Cjarlins Muzane - Cattolica Calcio 4:1
15:00Delta Porto Tolle - ArzignanoChiampo 0:4
15:00Mestre - Levico Terme 1:1
15:00Montebelluna - Adriese 1:0
15:00Spinea - Luparense 0:3

WŁOCHY: Serie D - Group D

15:00Tritium - Ath. Carpi 3:3

WŁOCHY: Serie D - Group E

15:00Arezzo - Foligno 3:2
15:00Cannara - Flaminia 1:1
15:00Pianese - Unipomezia 4:2
15:00Poggibonsi - Trestina 1:0
15:00Pro Livorno - Rieti 0:0
15:00San Donato - Follonica Gavorrano 3:3
15:00Sangiovannese - ASD Cascina 0:2
15:00Scandicci - Lornano Badesse 0:0
15:00Tiferno Lerchi - Montespaccato 2:1

WŁOCHY: Serie D - Group F

15:00Castelnuovo Vomano - Alto Casertano 3:1
15:00Fano - Matese 0:1
15:00Fiuggi - US Tolentino 1:0
15:00Nereto - Sambenedettese 1:1
15:00Porto D'Ascoli - S. N. Notaresco 1:1
15:00Recanatese - ASD Pineto Calcio 1:1
15:00Trastevere Calcio - Montegiorgio 3:0
15:00Vastese - Castelfidardo 0:1
15:00Vastogirardi - Chieti 1:1

WŁOCHY: Serie D - Group G

14:30Arzachena - Ostia Mare 0:2
14:30Carbonia - Calcio Giugliano 0:3
15:00Aprilia - Atletico Uri 2:1
15:00Gladiator - Insieme Formia 4:0
15:00Muravera - Cynthialbalonga 4:2
15:00Nuova Florida - Cassino 2:1
15:00Vis Artena - Lanusei Calcio 1:0

WŁOCHY: Serie D - Group H

15:00A.C.D. Nardo - Casertana 1:2
15:00Bisceglie - Lavello 1:2
15:00Casarano - Virtus Matino 1:0
15:00Citta di Fasano - Francavilla 2:1
15:00San Giorgio - Rotonda 1:1
15:00Sorrento - Nocerina 0:0
15:00SS Nola 1925 - Bitonto 1:2
16:00Altamura - Mariglianese 2:2
16:00Gravina - Audace Cerignola 0:1

WŁOCHY: Serie D - Group I

15:00Castrovillari - Real Aversa 1:3
15:00FC Messina - Trapani 1:1
15:00Giarre - Paterno 0:3
15:00Licata - Portici 1906 4:0
15:00Rende - Cittanovese 0:1
15:00San Luca - Gelbison Cilento 1:1
15:00Sancataldese - AS Acireale 0:2
15:00Santa Maria Cilento - S. Agata 2:1
15:00Troina - Cavese 2:1

WŁOCHY: Primavera 1

10:45Cagliari U19 - Sassuolo U19 0:1
12:30Verona U19 - Fiorentina U19 0:3

WŁOCHY: Coppa Italia Women

12:00Tavagnacco K - Pomigliano K 1:3
14:30Chievo Verona K - Napoli K 1:1
15:00Brescia K - Lazio K 1:1
15:00Cesena K - Como K 0:3
15:00Cittadella K - Verona K 1:4
15:00Pro Sesto K - San Marino Academy K 0:1
15:00Roma CF K - Bari K 2:3

WYSPY OWCZE: Premier League

16:00Runavik - 07 Vestur Sorvagur 2:0
16:00Vikingur - Fuglafjordur 3:2

WYSPY OWCZE: 1. Deild

16:00HB Torshavn 2 - Streymur 2 4:1

ZAMBIA: Super League

15:00Power Dynamos - Lusaka Dynamos 1:0

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.FlashScore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona FlashScore.pl z powodów technicznych.