REFRESH

Piłka nożna » Dzisiaj » Wszystkie mecze

FRANCJA: Ligue 1

19:00Angers - AC Ajaccio -:-
19:00Lille - Clermont -:-
19:00Nantes - Marsylia -:-
19:00Reims - Lorient -:-
19:00Toulouse - Troyes -:-
21:00Lens - Nice -:-
21:00Lyon - Brest -:-
21:00Monaco - Auxerre -:-
21:00Montpellier - PSG -:-
21:00Rennes - Strasbourg -:-

HISZPANIA: LaLiga

21:00Betis - Barcelona -:-

POLSKA: PKO BP Ekstraklasa

19:00Miedź Legnica - Lech Poznań -:-

AMERYKA POŁUDNIOWA: Mistrzostwa Ameryki Południowej U20 - Grupa finałowa

23:30Brazylia U20 - Ekwador U20 3:1
PrzerwaUrugwaj U20 - Kolumbia U20 0:0

ANGLIA: League One

20:45Oxford Utd - Barnsley -:-

ANGLIA: Southern League South Division

20:45Tiverton - Hanwell Town -:-
20:45Yate Town - Hendon -:-

ANGLIA: Isthmian League Premier Division

20:45Kingstonian - Margate -:-

ANGLIA: EFL Cup

21:00Manchester Utd - Nottingham -:-

ANGLIA: FA Youth Cup

20:00Wimbledon U18 - Leeds U18 -:-

ARABIA SAUDYJSKA: Division 1

13:35Al-Shoalah - Hajer -:-
13:45Al Arabi - Al-Qaisumah -:-
13:50Al-Hazem - Al Orubah -:-
14:05Al Ain - Al-Sahel -:-

ARGENTYNA: Copa Argentina

23:00Defensa y Justicia - Ituzaingo -:-

AZERBEJDŻAN: Premier Liga

12:00Gabala - Sabah Baku -:-
14:30Neftci Baku - Zira -:-

BELGIA: Jupiler League

18:45Eupen - Genk -:-

BELGIA: Challenger Pro League

18:30Club Brugge U23 - Lierse K. -:-

BELGIA: Puchar Belgii

20:45Royale Union SG - Antwerp -:-

BELGIA: Super League Women

20:30Aalst K - St. Liege K -:-

BRAZYLIA: Campeonato Alagoano

00:30ASA - CRB 1:2
00:00CSE - Murici AL -:-

BRAZYLIA: Campeonato Amazonense

20:30Atletico Rio Negro - Amazonas -:-
20:30Manauara - Iranduba -:-
20:30Parintins - Nacional-AM -:-
20:30Princesa Solimoes - Operario Esporte Clube -:-

BRAZYLIA: Campeonato Baiano

00:30Juazeirense - Bahia de Feira 0:0
23:15Alagoinhas - Itabuna -:-

BRAZYLIA: Campeonato Capixaba

23:00Rio Branco ES - Estrela do Norte 2:1
20:00Itapemirim - Porto Vitoria -:-
00:00Real Noroeste - Desportiva Ferroviaria -:-

BRAZYLIA: Campeonato Carioca - Taca Guanabara

19:30Audax RJ - Bangu -:-
23:00Botafogo RJ - Nova Iguacu -:-

BRAZYLIA: Campeonato Cearense

00:00Ferroviario - Ceara 1:1
00:00Maracana - Iguatu 1:1
00:00Caucaia - Guarani de Juazeiro -:-
00:45Fortaleza - Atletico-CE -:-

BRAZYLIA: Campeonato Gaucho

23:00Aimore - EC Sao Jose -:-
00:00Esportivo - Gremio -:-

BRAZYLIA: Campeonato Goiano

19:30Inhumas - Goias -:-
19:30Ipora - Goianesia -:-
23:30Vila Nova - Gremio Anapolis -:-
00:30Anapolis - Goiania -:-
00:30Aparecidense - Morrinhos -:-

BRAZYLIA: Campeonato Maranhense - druga runda

23:00Pinheiro - Moto Club -:-
00:15Sampaio Correa - Sao Jose MA -:-

BRAZYLIA: Campeonato Matogrossense

00:00Academia - Dom Bosco -:-
00:00Cuiaba - Sport Sinop -:-
00:00Luverdense - Uniao Rondonopolis -:-
00:30Operario VG - Nova Mutum -:-

BRAZYLIA: Campeonato Paraibano

00:30CSP - Campinense -:-

BRAZYLIA: Campeonato Paranaense

00:00Foz do Iguacu - Sao Joseense 2:5
23:15Athletico-PR - Azuriz -:-

BRAZYLIA: Campeonato Paulista A2

19:00Juventus-SP - Sao Caetano -:-
19:00Primavera EC - Piracicaba -:-
19:00Rio Claro - Monte Azul -:-
23:00Novorizontino - Ponte Preta -:-
23:00Oeste - Linense -:-
00:00Comercial - EC Lemense -:-
00:00Portuguesa Santista - Velo Clube -:-
00:00Taubate - Noroeste -:-

BRAZYLIA: Campeonato Pernambucano

20:00Caruaru - Salgueiro -:-
22:00Sport Recife - Afogados da Ingazeira -:-
23:00Central SC - Ibis Sport Club -:-
00:00Petrolina - Santa Cruz -:-

BRAZYLIA: Campeonato Piauiense

19:45Comercial PI - River-PI -:-
19:45Corisabba - Parnahyba -:-
23:00Ferroviario-PI - Julho Esporte 0:3
23:00Fluminense-PI - AE Altos -:-

BRAZYLIA: Campeonato Potiguar - pierwsza runda

00:00ABC - Globo -:-

BRAZYLIA: Campeonato Sul-Matogrossense

20:00Comercial MS - Coxim -:-
20:00Novoperario - Operario AC -:-

BRAZYLIA: Campeonato Tocantinense

20:00Tocantins - Bela Vista -:-

CZECHY: MOL Cup

15:00Czeskie Budziejowice - Hradec Kralove -:-

EGIPT: Division 2 - Group C

14:00Abu Qir Semad - El Olympi -:-
14:00Baladiyat El Mahalla - Tanta -:-
14:00El Mansoura - Kafr El Sheikh -:-
14:00Gomhoriat Shebin - El Dabaa -:-
14:00Nabarouh - Al Magd -:-
14:00Proxy - Pioneers -:-
14:00Salloum - Dekernes -:-

EUROPA: Premier League International Cup

20:00Blackburn U21 - Celtic U23 -:-
20:00Fulham U21 - VfL Wolfsburg II -:-
20:00Liverpool U21 - Hertha Berlin II -:-
20:00Stoke U21 - Din. Zagrzeb 2 -:-

GHANA: Pierwsza Liga

16:00Bechem United - Tamale -:-
16:00Dreams - Aduana -:-
16:00Hearts Of Oak - Legon Cities -:-
16:00King Faisal - Medeama -:-
16:00Kotoku Royals - Bibiani Gold Stars -:-
16:00Nsoatreman - Berekum Chelsea -:-
16:00Samartex - Tamale City -:-

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 1

14:00Apollon Paralimniou - F.C. Pandramaikos -:-

GWATEMALA: Liga Nacional - Clausura

18:00Guastatoya - Malacateco -:-
18:00Santa Lucia - Xinabajul -:-
19:00Iztapa - Municipal -:-
23:00Deportivo Mixco - Xelaju -:-
00:00Antigua - Deportivo Achuapa -:-

HISZPANIA: Liga F Women

18:00Sevilla K - Huelva K -:-
19:00Valencia K - Barcelona K -:-
21:00Real Madrid K - Real Sociedad K -:-

HISZPANIA: Primera Federacion Women

12:00Granada K - CD Juan Grande K -:-
15:30Barcelona B K - Real Oviedo K -:-
17:00Eibar K - CA Osasuna K -:-
17:00Espanyol K - Cacereno K -:-
17:00La Coruna K - Athletic Bilbao B K -:-
18:00SE AEM K - Vallecano K -:-
18:00Tenerife B K - DUX Logrono K -:-
18:30Albacete K - Cordoba K -:-

HOLANDIA: Eredivisie

20:00Waalwijk - G.A. Eagles -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Clausura

22:30Real Sociedad - Honduras Progreso -:-
00:00UPNFM - Victoria -:-

INDIE: I-League

12:00PrzełożoneReal Kashmir - Aizawl -:-
14:30Kenkre - Punjab -:-

IRAK: Super Liga

12:30Al Karkh - Erbil -:-
12:30Zakho - Al Naft -:-
15:00Naft Al-Basra - Al Talaba -:-
17:30Newroz - Al Diwaniya -:-

IRAN: Persian Gulf Pro League

11:30Tractor-Sazi - Foolad -:-
12:30Malavan - Nassaji Mazandaran -:-
12:30Sepahan - Gol Gohar -:-
13:15Persepolis - Aluminium Arak -:-

IZRAEL: State Cup

18:30Hapoel Afula - B. Jerusalem -:-
19:30M. Tel Aviv - M. Petach Tikva -:-

KENIA: Premier League

13:00Leopards - Vihiga -:-
13:00Mathare Utd. - Police FC -:-
13:00Wazito - Talanta FC -:-

KOLUMBIA: Primera A - Apertura

00:10America De Cali - U. Magdalena 4:0

KONGO: Ligue 1

14:00Nathalys - Otoho d'Oyo -:-
16:00V. Club Mokanda - Diables Noirs -:-

KOSTARYKA: Primera División - Clausura

21:00Grecia - Herediano -:-

KUWEJT: Pierwsza Liga

14:35Al Sahel - Al Salmiya -:-
17:15Al Arabi - Al Kuwait -:-

LIBERIA: LFA First Division

18:00LPRC Oiler - Jubilee -:-

MALTA: Premier Liga

19:00Sirens - Valletta -:-

MEKSYK: Liga de Expansion MX - Clausura

00:05Alacranes - Cancun 4:3
45+'Atlante - Zacatecas Mineros 1:0
04:05Dorados - Pumas Tabasco -:-
00:00Tlaxcala - Alebrijes Oaxaca -:-

NIEMCY: Liga Regionalna Północ

19:00Werder Brema II - Phonix Lubeck -:-

NIEMCY: Puchar Niemiec

18:00RB Lipsk - TSG Hoffenheim -:-
20:451. FSV Mainz 05 - Bayern Monachium -:-

NIGERIA: NPFL

16:00Abia Warriors - Niger -:-
16:00Bayelsa United - Doma United -:-
16:00El Kanemi - Bendel -:-
16:00Enugu - Dakkada FC -:-
16:00Gombe - Shooting Stars -:-
16:00Kwara - Akwa United -:-
16:00Lobi Stars - Sunshine Stars -:-
16:00Nasarawa - Plateau -:-
16:00Remo Stars - Enyimba -:-
16:00Rivers United - Wikki Tourist -:-

PORTUGALIA: Liga Portugal

20:00Maritimo - FC Porto -:-
22:15Sporting - Braga -:-

PORTUGALIA: Campeonato de Portugal

17:00CD Rabo Peixe - Serpa -:-

PORTUGALIA: Liga Revelacao U23 - Grupa mistrzowska

12:00Estrela U23 - Famalicao U23 -:-
14:00Benfica U23 - Estoril U23 -:-

SALWADOR: Primera Division - Clausura

22:00Aguila - Metapan -:-
22:00Jocoro - Alianza FC -:-
22:3011 Deportivo - Dragon -:-
22:30Atletico Marte - FAS -:-
22:30Chalatenango - Santa Tecla -:-
22:30Luis Angel Firpo - Platense Municipal -:-

SESZELE: First Division League - Grupa spadkowa

15:00St John Bosco - Anse Royale -:-

SIERRA LEONE: Premier League

17:15Freetown City - East End Lions -:-

SZKOCJA: Premiership

20:45Aberdeen - St. Mirren -:-
20:45Celtic - Livingston -:-
20:45Hearts - Rangers -:-
20:45Kilmarnock - Dundee Utd -:-
20:45Motherwell - St. Johnstone -:-

SZKOCJA: SWPL 1 Women

21:00Rangers K - Aberdeen K -:-

SZWAJCARIA: Puchar

20:15Grasshoppers - Basel -:-

ŚWIAT: FIFA Klubowe MŚ

20:00Al Ahly - Auckland City -:-

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

19:30Bordesholm (Ger) - Eckernforder SV (Ger) -:-
09:00Otelul (Rou) - Jenisej (Rus) -:-
09:30Zhodino (Blr) - Dynamo Brześć (Blr) -:-
10:00Hegelmann (Ltu) - Dainava Alytus (Ltu) -:-
10:30Ranheim (Nor) - Rosenborg (Nor) -:-
11:00Din. Bucharest (Rou) - CSM Slatina (Rou) -:-
11:00FC Mińsk (Blr) - Ostrovets (Blr) -:-
11:00Politehnica Timisoara (Rou) - Corvinul Hunedoara (Rou) -:-
11:30Ostrava B (Cze) - Slavia Praga B (Cze) -:-
11:30Sparta Praga B (Cze) - Hostoun (Cze) -:-
12:00FK Zoria Ługańsk (Ukr) - Horsens (Den) -:-
12:00Grobina (Lat) - Banga (Ltu) -:-
12:00Kosice (Svk) - Trebisov (Svk) -:-
12:00Nioman Grodno (Blr) - Żodzino 2 (Blr) -:-
12:00Ohrid (Mkd) - Bregalnica (Mkd) -:-
12:00Radunia Stężyca (Pol) - Cartusia Kartuzy (Pol) -:-
12:00Stomil Olsztyn (Pol) - Jagiellonia Białystok II (Pol) -:-
13:00Budaorsi (Hun) - Szekszardi (Hun) -:-
13:00Cherno More (Bul) - Sozopol (Bul) -:-
13:00Concordia (Rou) - Besa 1976 (Mkd) -:-
13:00Etar (Bul) - Litex Lovech (Bul) -:-
13:00Helsingor (Den) - Struga (Mkd) -:-
13:00Kazań (Rus) - Navbahor Namangan (Uzb) -:-
13:00Molde (Nor) - Brattvag (Nor) -:-
13:00RFS (Lat) - FK Panevezys (Ltu) -:-
13:00Velez Mostar (Bih) - Worskła Połtawa (Ukr) -:-
13:30Kauno Zalgiris (Ltu) - BFC Daugavpils (Lat) -:-
13:30OdwołaneO. Ljubljana (Slo) - Rudes (Cro) -:-
14:00Decic (Mne) - Mura (Slo) -:-
14:00Gorica (Slo) - Primorje (Slo) -:-
14:00Koper (Slo) - Rudar (Slo) -:-
14:00Landskrona (Swe) - Trelleborg (Swe) -:-
14:00Lwów (Ukr) - Zeleznicar Pancevo (Srb) -:-
14:00Podbeskidzie B-B (Pol) - Minaj (Ukr) -:-
14:00Resovia Rzeszów (Pol) - BW Linz (Aut) -:-
14:00Septemvri Sofia (Bul) - Neftchi Fargona (Uzb) -:-
14:00TSC Backa Topola (Srb) - Graficar Beograd (Srb) -:-
14:00Veles Moscow (Rus) - Wołgar Astrachań (Rus) -:-
14:00Voska Sport (Mkd) - Pobeda (Mkd) -:-
14:00Zalgiris (Ltu) - Din. Tbilisi (Geo) -:-
15:00O. Ljubljana (Slo) - Jadran Dekani (Slo) -:-
15:30Alashkert (Arm) - Jenisej (Rus) -:-
15:30Szachtar (Ukr) - Maribor (Slo) -:-
16:00Cherno More (Bul) - Dunav Ruse (Bul) -:-
16:00Trzyniec (Cze) - Hlucin (Cze) -:-
16:30Rosice (Cze) - Bohunice (Cze) -:-
17:00Domzale (Slo) - Khobi (Geo) -:-
17:30Slovan Bratysława B (Svk) - Inter Bratysława (Svk) -:-
18:00Olimpia Elbląg (Pol) - Jaguar Gdańsk (Pol) -:-
18:00Toluca (Mex) - Houston Dynamo (Usa) -:-
18:00Weindorf St. Anna (Aut) - Weinland Gamlitz (Aut) -:-
18:301980 Wien (Aut) - Schwechat (Aut) -:-
18:30KAC 1909 (Aut) - Treibach (Aut) -:-
19:00Fernwald (Ger) - Steinbach Haiger (Ger) -:-
19:00KSZO Ostrowiec (Pol) - Korona Rzeszow (Pol) -:-
19:15Spvgg Ansbach 09 (Ger) - Kornburg (Ger) -:-
19:301. FC Koeln (Ger) - Konigsdorf (Ger) -:-
19:30Berbourg (Lux) - Syra Mensdorf (Lux) -:-
19:30Bonner (Ger) - Porz (Ger) -:-
19:30Bottrop (Ger) - Kleve (Ger) -:-
19:30Hadamar (Ger) - Gonsenheim (Ger) -:-
19:30Jeunesse Esch (Lux) - Fola (Lux) -:-
19:30Kaerjeng (Lux) - Hesperange (Lux) -:-
19:30Mondercange (Lux) - Union Titus Petange (Lux) -:-
19:30Rodange (Lux) - Niedercorn (Lux) -:-
19:30Sturm Graz (Am) (Aut) - Weiz (Aut) -:-
19:45TUS Dietkirchen (Ger) - Niederrossbach (Ger) -:-
20:00Breidablik (Ice) - Hafnarfjordur (Ice) -:-
20:00DC United (Usa) - Charlotte (Usa) -:-
20:00Germania Metternich (Ger) - Engers (Ger) -:-
20:00Hurth (Ger) - Ahrweiler (Ger) -:-
20:00Mondorf (Lux) - Yellow Boys (Lux) -:-
22:00Orlando City (Usa) - Minnesota (Usa) -:-
22:00Vancouver Whitecaps (Can) - DC United (Usa) -:-

ŚWIAT: Klubowe towarzyskie - Kobiety

13:00Masinac Nis K (Srb) - Ljuboten K (Mkd) -:-
17:00Sturm K (Aut) - Ferencvaros K (Hun) -:-

TOGO: Championnat National

16:00Anges de Notse - Sara Sport -:-
16:00Binah - Kara -:-
16:00Dynamic Togol. - Gomido -:-
16:00Espoir - Tambo -:-
16:00Semassi - Kakadl -:-

TURCJA: Super Lig

15:00Gaziantep - Hatayspor -:-
15:00Kasimpasa - Giresunspor -:-
18:00Galatasaray - Umraniyespor -:-
18:00Trabzonspor - Antalyaspor -:-

WALIA: Premier Women

20:45Swansea K - TNS K -:-

WĘGRY: OTP Bank Liga

18:30Paks - Ferencvaros -:-

WĘGRY: Puchar

18:00MTK Budapest - Mezokovesd -:-

WŁOCHY: Serie C - Group A

14:30Pordenone - Renate -:-
18:00FeralpiSalo - Padova -:-
18:00Lecco - AlbinoLeffe -:-
18:00L.R. Vicenza - Novara -:-
18:00Pergolettese - Juventus U23 -:-
18:00Piacenza - Sangiuliano City -:-
18:00Pro Sesto - Mantova -:-
18:00Pro Vercelli - Pro Patria -:-
18:00Trento - Arzignano -:-
18:00Virtus Verona - Triestina -:-

WŁOCHY: Serie C - Group C

14:30Giugliano - ACR Messina -:-
14:30Monterosi - Pescara -:-
14:30Potenza - Avellino -:-
18:00Catanzaro - Turris -:-
21:00Fidelis Andria - Virtus Francavilla -:-
21:00Foggia - Taranto -:-
21:00Juve Stabia - Crotone -:-
21:00Latina - Viterbese -:-

WŁOCHY: Serie D - Group A

14:30Vado - Castellanzese 0:0

WŁOCHY: Serie D - Group E

14:30Pianese - Follonica Gavorrano -:-

WŁOCHY: Puchar Włoch

18:00Fiorentina - Torino -:-
21:00AS Roma - Cremonese -:-

WŁOCHY: Coppa Italia Serie D

14:30Cavese - Francavilla -:-

ZEA: Presidents Cup

14:10Al-Ain - Khorfakkan -:-
14:20Al-Jazira - Gulf Heroes -:-
17:30Al Bataeh - Ittihad Kalba -:-
17:30Al Wasl - Al Fujairah -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.