REFRESH

Piłka nożna » Dzisiaj » Wszystkie mecze

ŚWIAT: Mistrzostwa Świata - Play Offy

16:00Maroko - Portugalia -:-
20:00Anglia - Francja -:-

ALBANIA: First Division

12:30Din. Tirana - Lushnja -:-

ALGIERIA: Ligue 2

15:00Ben Aknoun - JSM Tiaret -:-
15:00El Khemis - Widad Adabi de Boufarik -:-
15:00GC Mascara - Relizane -:-
15:00Oued Sly - Saida -:-
15:00RC Kouba - Medea -:-
15:00SC Mecheria - Hussein Dey -:-
15:00Temouchent - ASM Oran -:-
15:00Tlemcen - Mostaganem -:-

ALGIERIA: U21 League

10:00Constantine U21 - Chlef U21 -:-
10:00El Bayadh U21 - Setif U21 -:-
10:00Paradou U21 - Saoura U21 -:-
15:00Chelghoum U21 - Biskra U21 -:-
15:00Kabylie U21 - Arba U21 -:-
15:00Khenchela U21 - Magra U21 -:-
15:00Oran U21 - MC Algier U21 -:-
15:00USM Algier U21 - Belouizdad U21 -:-

ANGLIA: Championship

13:00Blackburn - Preston -:-
13:30Rotherham - Bristol City -:-
15:00Reading - Coventry -:-
16:00Blackpool - Birmingham -:-
16:00Middlesbrough - Luton -:-
16:00Millwall - Wigan -:-
16:00Sheffield Utd - Huddersfield -:-
16:00Stoke - Cardiff -:-
16:00Swansea - Norwich -:-

ANGLIA: League One

13:30Ipswich - Peterborough -:-
13:30Shrewsbury - Bolton -:-
15:00Burton - Derby -:-
15:00Forest Green - Cheltenham -:-
16:00PrzełożoneAccrington - Portsmouth -:-
16:00Bristol Rovers - Port Vale -:-
16:00Cambridge Utd - Plymouth -:-
16:00Exeter - Sheffield Wed -:-
16:00Lincoln - Wycombe -:-
16:00Milton Keynes - Fleetwood -:-
16:00PrzełożoneMorecambe - Charlton -:-
16:00Oxford Utd - Barnsley -:-

ANGLIA: League Two

14:00PrzełożoneCarlisle - Barrow -:-
14:00PrzełożoneCrewe - Leyton Orient -:-
14:00Harrogate - Northampton -:-
15:00PrzełożoneRochdale - Stockport -:-
16:00Grimsby - Tranmere -:-
16:00Newport - Doncaster -:-
16:00PrzełożoneSalford - Walsall -:-
16:00Stevenage - Mansfield -:-
16:00Sutton - Colchester -:-
16:00Swindon - Wimbledon -:-

ANGLIA: National League

15:00Boreham Wood - Southend -:-
16:00Bromley - Wealdstone -:-
16:00Chesterfield - Dorking -:-
16:00Eastleigh - Wrexham -:-
16:00PrzełożoneGateshead - Dagenham & Red. -:-
16:00PrzełożoneHalifax - Barnet -:-
16:00Maidenhead - Notts County -:-
16:00Maidstone - Altrincham -:-
16:00Solihull Moors - Aldershot -:-
16:00Woking - York -:-
16:00Yeovil - Scunthorpe -:-

ANGLIA: National League Północ

15:00Buxton - Peterborough Sports -:-
15:00Chorley - Telford -:-
16:00Banbury - Curzon Ashton -:-
16:00Chester - Alfreton -:-
16:00PrzełożoneFarsley - Leamington -:-
16:00Gloucester - Darlington -:-
16:00Kettering - AFC Fylde -:-
16:00PrzełożoneKidderminster - Blyth -:-
16:00King’s Lynn - Bradford PA -:-
16:00Scarborough - Brackley Town -:-
16:00Southport - Boston Utd -:-
16:00Spennymoor - Hereford -:-

ANGLIA: National League Południe

13:30Dartford - Bath -:-
15:00Slough - Havant & W -:-
16:00Chippenham - Ebbsfleet -:-
16:00Concord - Hungerford -:-
16:00Dover - Worthing -:-
16:00Eastbourne Boro - Oxford City -:-
16:00Farnborough - Hemel Hempstead -:-
16:00Hampton & Richmond - Cheshunt -:-
16:00St. Albans - Chelmsford -:-
16:00PrzełożoneTonbridge - Weymouth -:-
16:00PrzełożoneWelling - Taunton -:-

ANGLIA: NPL Premier Division

14:00PrzełożoneAshton Utd - Liversedge -:-
14:00Belper Town - Marske -:-
14:00Nantwich - Lancaster -:-
14:00PrzełożoneStalybridge - South Shields -:-
14:00Whitby - Matlock -:-
15:00Bamber Bridge - Stafford -:-
16:00Atherton - FC United -:-
16:00Gainsborough - Warrington Rylands -:-
16:00PrzełożoneMarine - Guiseley -:-
16:00Morpeth - Warrington -:-
16:00PrzełożoneRadcliffe - Hyde -:-

ANGLIA: Southern League Central Division

14:00Needham Market - AFC Rushden & Diamonds -:-
14:00Stourbridge - Alvechurch -:-
15:00Basford - Royston -:-
16:00Bedford - Stratford -:-
16:00Coalville - Rushall -:-
16:00Hitchin - Barwell -:-
16:00Ilkeston - Tamworth -:-
16:00Mickleover - Kings Langley -:-
16:00Nuneaton - Leiston -:-
16:00Redditch - Hednesford -:-
16:00St. Ives - Bromsgrove -:-

ANGLIA: Southern League South Division

14:00Poole - Winchester -:-
15:30Yate Town - Hendon -:-
16:00Beaconsfield Town - Salisbury -:-
16:00Chesham - Plymouth Parkway -:-
16:00Harrow - Tiverton -:-
16:00Hayes & Yeading - Met. Police -:-
16:00Merthyr Town - Gosport -:-
16:00North Leigh - Dorchester -:-
16:00Swindon S - Hartley Wintney -:-
16:00Truro - Hanwell Town -:-
16:00Weston-super-Mare - Bracknell -:-

ANGLIA: Isthmian League Premier Division

14:00Brightlingsea - Horsham FC -:-
14:00Folkestone - Bognor Regis -:-
14:00Lewes - Canvey Island -:-
14:00Potters Bar - Margate -:-
15:00Bishop's Stortford - Herne Bay -:-
15:00Hornchurch - Kingstonian -:-
15:00Wingate & Finchley - Carshalton -:-
16:00Billericay - Corinthian-Casuals -:-
16:00Hastings - Bowers & Pitsea -:-

ANGLIA: Premier League Cup

13:00PrzełożoneSouthampton U21 - Everton U21 -:-
15:00Wolves U21 - Cardiff U21 -:-

ANGLIA: Akademicy U18

12:00Southampton U18 - Norwich U18 -:-
13:00PrzełożoneLeeds U18 - Derby U18 -:-

ANGOLA: Girabola League

15:00Libolo - Cuando Cubango -:-
15:30Isaac de Benguela - CD Lunda Sul -:-
15:30Petro - Sagrada -:-
15:30Sporting de Cabinda - Interclube -:-

AUSTRALIA: A-League

42'Wellington Phoenix - WS Wanderers 0:0
09:45Sydney FC - Melbourne City -:-
12:30Perth Glory - Western United -:-

AUSTRALIA: A-League Kobiety

05:00Canberra K - Wellington Phoenix K 3:0
05:00Melbourne City K - Newcastle K 5:1
37'Sydney K - Brisbane Roar K 1:0

AZERBEJDŻAN: First Division

11:00Energetik Mingechevir - Lokbatan -:-
11:00Shamakhi 2 - SumQayit 2 -:-
11:00Turan 2 - Qarabag 2 -:-
12:00Zira 2 - Imisli FK -:-

BANGLADESZ: Premier League

09:30Mohammedan - Muktijoddha Sangsad -:-
09:30Sheikh Russel - Bangladesh Police -:-

BELGIA: Challenger Pro League

20:00Lierse K. - Dender -:-

BELGIA: National Division 1

19:30Francs Borains - Patro Eisden -:-
19:30Gent B - RFC Liege -:-
19:30Thes Sport - Boom -:-
20:00Charleroi B - OC Charleroi -:-
20:00Heist - Mandel United -:-
20:00Hoogstraten - Ninove -:-
20:00RAAL La Louviere - Dessel -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group ACFF

20:00Acren - Meux -:-
20:00Tubize - Royal Union SG 2 -:-
20:00Waremme - Hamoir -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV A

19:30Dikkelvenne - KRC Harelbeke -:-
19:30Oudenaarde - KRC Gent -:-
19:30Torhout - Westhoek -:-
20:00Aalst - Oostkamp -:-
20:00Cercle Brugge 2 - Lokeren-Temse -:-
20:00Gullegem - Waregem 2 -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV B

19:30K. FC Turnhout - Diegem -:-
20:00FC Lebbeke - Cappellen -:-
20:00Lille - Pepingen-Halle -:-
20:00Sp. Hasselt - Bocholter -:-
20:00Tongeren - Londerzeel -:-

BELGIA: Super League Women

13:30Waregem K - Leuven K -:-
15:30Club Brugge K - Gent K -:-
15:30St. Liege K - Genk K -:-

BELGIA: 1 Narodowa - Kobiety

14:30Wuustwezel K - Gent II K -:-
15:00Moldavo K - GBA Kontich K -:-
16:00Famkes Merkem K - Leuven II K -:-
17:00Chastre K - Zwevezele K -:-
17:00Mons K - Westerlo K -:-
17:00RFC Liege K - Genk II K -:-
17:00St. Liege II K - RSC Anderlecht II K -:-
17:00Waregem II K - Tienen K -:-

BENIN: Ligue 1

16:00Bani Ganse - Dadje -:-
16:00Bembereke - Real Sport -:-
16:00Dragons - Avrankou Omnisport -:-
16:00Dynamo Parakou - Damissa -:-
16:00Energie Sports - Soleil -:-
16:00JAK - JS Pobe -:-
16:00Ofmas-Sad - ASPAC -:-
16:00Requins - Aziza -:-

BOTSWANA: Premier League

14:30Jwaneng Galaxy - BDF XI -:-
15:00Extension Gunners - Mogoditshane -:-
15:00Gaborone Utd - Nico United -:-
15:00Masitoaka - Township Rollers -:-
15:00Morupule - Police XI -:-

BURKINA FASO: Premier League

16:30ASEC Koudougou - Etoile Filante -:-
16:30Majestic - Salitas -:-
16:30RDF - AS Douanes -:-
18:45Sonabel Ouagadougou - Vitesse -:-

BURUNDI: Primus League

14:00Vital O - Inter Star -:-

CHINY: Super Liga

08:00Chengdu Rongcheng - Shanghai Port -:-
08:00Hebei - Beijing Guoan -:-
12:00Shenzhen - Changchun Yatai -:-
12:30Guangzhou FC - Guangzhou City -:-
12:30Zhejiang Professional - Meizhou Hakka -:-
13:00Tianjin Jinmen Tiger - Henan Songshan Longmen -:-

CYPR: Pierwsza Dywizja

18:00Anorthosis - Ol. Nicosia -:-
18:00Paralimni - Apollon -:-

CYPR: Division 2

13:30Ermis - Olympias Lympion -:-
13:30Othellos Athienou - Omonia Aradippou -:-
13:30Paeek - Xylotymbou -:-
13:30Peyia 2014 FC - M.E.A.P. Nisou -:-
13:30Ypsonas - Omonia 29th May -:-
13:30Zakakiou - Ayia Napa -:-

CZARNOGÓRA: Pierwsza Czarnogórska Liga

14:00Mornar - Decic -:-

CZECHY: Tipsport liga

10:30Hradec Kralove - Chrudim -:-

DR KONGO: Ligue 1

17:00Motema Pembe - AC Kuya -:-

ESWATINI: Swazi MTN Premier League

11:45Denver - Green Mamba -:-
13:30Mbabane Swallows - Royal Leopards -:-
14:00Tambankulu - Seven Dreams -:-
14:00Young Buffaloes - Madlenya -:-
14:15Moneni Pirates - Manzini Wanderers -:-

ETIOPIA: Premier League

12:00Defence Force - Wolkite Ketema -:-
16:00Hadiya Hossana - Adama City -:-

FRANCJA: National 2 - Group A

14:30Racing Club de France - Saint-Malo -:-
15:00Beauvais - Rennes II -:-
16:00Chartres - Blois -:-
17:00Chateaubriant - Caen II -:-
17:00Saint-Pryve - Granville -:-
18:00Chambly - Guingamp II -:-
18:00Evreux - Poissy -:-

FRANCJA: National 2 - Group B

15:00St Quentin - Boulogne -:-
15:30Wasquehal - Haguenau -:-
16:00Furiani Agliani - ASM Belfort -:-
17:00Besancon - Creteil -:-
17:00Colmar - Reims II -:-
17:00Epinal - Metz II -:-
18:00Lusitanos - Fleury-Merogis -:-
18:00Sainte-Genevieve - FC 93 -:-

FRANCJA: National 2 - Group C

16:00Jura Sud - Thonon-Evian -:-
16:00Louhans Cuiseaux - Frejus -:-
17:00Grasse - Sete -:-
17:00Saint Priest - Marignane -:-
18:00Ales - Canet Roussillon -:-
18:00Auxerre II - Aubagne -:-
18:00Hyeres - Lyon - La Duchere -:-
18:00Lyon II - Toulon -:-

FRANCJA: National 2 - Group D

17:00GOAL FC - Moulins-Yzeure -:-
17:00Saumur - Les Herbiers -:-
17:00Trelissac - Stade Bordelais -:-
18:00Chamalieres - Vierzon -:-
18:00Lorient II - Bergerac -:-
18:00Romorantin - Angers II -:-

FRANCJA: 1 Dywizja - Kobiety

14:30Dijon K - Reims K -:-
14:30Rodez K - Guingamp K -:-
14:30Soyaux K - Paris FC K -:-

GIBRALTAR: National League

16:00Lions Gibraltar - Europa FC -:-
18:30Glacis United - St Josephs -:-

GRECJA: Super League 2

12:45Kifisias - O.F. Ierapetra -:-
13:45Irodotos - Athens Kallithea -:-

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 5

14:00Marko - Agios Nikolaos -:-
14:00Poros - Almyros Gaziou -:-

GRUZJA: Crystalbet Erovnuli Liga 2 - Baraż o utrzymanie

10:00Dusheti - Georgia -:-
10:00Rustavi - Khobi -:-

GWATEMALA: Liga Nacional - Apertura - Play Offy

21:30Coban Imperial - Comunicaciones -:-

GWINEA: Ligue 1

17:00Ashanti GB - Kamsar -:-

HISZPANIA: LaLiga2

19:00Andorra - Leganes -:-
19:00Villarreal B - Tenerife -:-
21:00Zaragoza - Huesca -:-

HISZPANIA: Primera RFEF - Group 1

17:00Celta Vigo B - Leonesa -:-
18:00Real Madryt B - CF Talavera -:-
18:00San Fernando - Algeciras -:-

HISZPANIA: Primera RFEF - Group 2

17:00R. Sociedad B - La Nucia -:-
18:00Eldense - Amorebieta -:-
18:00Numancia - UD Logrones -:-

HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 1

16:30Burgos Promesas - Palencia CA -:-
17:00Guijuelo - Bergantinos -:-

HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 2

16:30Mutilvera - Alfaro -:-
17:00AD San Juan - UD Logrones B -:-
17:00Racing Rioja - Tudelano -:-

HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 4

13:00Granada B - UCAM Murcia -:-
16:00Cadiz B - Betis B -:-
18:00Sevilla B - Xerez D.F.C. -:-

HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 5

16:00Alcorcon B - Navalcarnero -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 3

15:45Torina - Guarnizo -:-
16:00Escobedo - Vimenor -:-
17:00Atletico Albericia - Castro -:-
19:00Tropezon - Cayon -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 4

16:30Anaitasuna FT - Basconia -:-
16:30Aurrera Ondarroa - Pasaia -:-
16:30Touring KE - SD Deusto -:-
17:00Durango - Urduliz -:-
17:00Leioa - CD Vitoria -:-
17:00Padura - Lagun Onak -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 6

12:00Levante B - Rayo Ibense -:-
16:00Atzeneta - Acero -:-
16:00Hercules B - Torrent -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 8

15:30Mirandes B - Leonesa B -:-
15:45La Virgen - Santa Marta Tormes -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 9

11:00Motril - Huracan Melilla -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 11

16:00Inter Manacor - CE Sant Jordi -:-
16:00Santanyi - PE Sant Jordi -:-
16:30Binissalem - Constancia -:-
16:30Poblense - Mercadal -:-
17:00Andratx - Platges de Calvia -:-
17:00Portmany - Llosetense -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 12

12:00Arucas - Gran Tarajal -:-
17:30Villa Santa Brigida - Ibarra -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 14

19:00Azuaga - Pueblonuevo -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 15

15:30Cortes - Subiza -:-
15:30Pamplona - Ezcabarte -:-
15:45Alesves - Oberena -:-
15:45Valle Egues - Lagunak -:-
16:00CD Cantolagua - Txantrea -:-
17:00Azkoyen - Huarte -:-
18:00Burlades - Beti Onak -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 18

16:30La Solana - Illescas -:-
18:30Tomelloso - Villacanas -:-

HISZPANIA: Liga F Women

12:00Madrid C. K - Valencia K -:-
19:00Barcelona K - Alhama K -:-

HISZPANIA: Primera Federacion Women

12:00La Coruna K - Cordoba K -:-

HOLANDIA: Tweede Divisie

14:00Jong Volendam - Katwijk -:-
14:00Lisse - Jong Sparta Rotterdam -:-
14:00Scheveningen - Rijnsburgse Boys -:-
14:30Excelsior Maassluis - Kozakken Boys -:-
14:30Noordwijk - Hardenberg -:-
14:30Oostzaan - IJsselmeervogels -:-
15:00Quick Boys - TEC -:-
15:00Spakenburg - HFC -:-

HOLANDIA: Derde Divisie

14:30Excelsior 31 - Barendrecht -:-
14:30Hoek - Rijnvogels -:-
14:30SteDoCo - DVS '33 Ermelo -:-
14:30Ter Leede - GVVV -:-
14:30VV DOVO - ACV Assen -:-
14:30VVOG - RKAV Volendam -:-
15:00ASWH - Harkemase Boys -:-
15:00Sparta Nijkerk - Urk -:-
15:00Sportlust - Staphorst -:-
15:30VVSB - HV & CV Quick -:-
18:00GVV Unitas - DEM -:-

HOLANDIA: Divisie 1 U18 - Sezon jesień

11:00Feyenoord U18 - Alkmaar U18 -:-
15:15FC Twente/Heracles U18 - Ajax U18 -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura - Play Offy

23:30Motagua - Olimpia -:-

HONG KONG: FA Cup

11:00Lee Man Warriors - Southern District -:-

INDIE: ISL

13:00Goa - Odisha FC -:-
15:00North East Utd - Chennaiyin -:-

INDIE: I-League

09:30Sudeva Delhi - Churchill Brothers -:-

INDONEZJA: Liga 1

09:00Persib - Persebaya -:-
10:00PrzełożoneBarito Putera - PSIS Semarang -:-
12:00Persija Jakarta - Persik Kediri -:-
12:15PrzełożoneDewa United - Persita -:-

INDONEZJA: Liga 2 - Pierwsza runda

07:15PrzełożonePSBS Biak Numfor - Kalteng Putra -:-
09:15PrzełożoneNusantara - Bekasi City -:-
09:15PrzełożonePersipa Pati - Gresik -:-
09:30PrzełożonePersela - PSIM Yogyakarta -:-
09:30PrzełożonePSPS Riau - Persiraja Aceh -:-
09:30PrzełożoneSriwijaya - Karo United -:-

IRAK: Super Liga

12:00Al Naft - Al Talaba -:-
12:00Al Sinaah - Al-Hudod -:-
12:00Al Wasat - Erbil -:-
14:45Zakho - Naft Missan -:-
16:30Al Shorta - Naft Al-Basra -:-

IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership

16:00PrzełożoneCliftonville - Linfield -:-
16:00Dungannon - C. Rangers -:-
16:00Glentoran - Glenavon -:-
16:00Larne - Newry City -:-
16:00Portadown - Ballymena -:-

IRLANDIA PÓŁNOCNA: Mistrzostwa NIFL

16:00Ards - Newington -:-
16:00Ballyclare - Annagh -:-
16:00Dundela - Dergview -:-
16:00H&W Welders - Ballinamallard -:-
16:00Institute - Loughgall -:-
16:00Warrenpoint - Knockbreda -:-

IZRAEL: Liga Alef North

12:30Maccabi Tamra - Hapoel Bnei Zalfa -:-

IZRAEL: Liga Alef South

19:00Beitar Shimshon - Ironi Modiin -:-

JAPONIA: WE League Women

05:00Albirex Niigata K - Omiya Ardija K 0:1
05:00Mynavi Sendai K - JEF United K 0:0
83'Parceiro Nagano K - Nojima Stella K 1:0
82'Saitama K - Hiroshima K 1:0

JAPONIA: Empress's Cup Women

03:00Kunoichi K - Ehime K 2:1pen
03:00Setagaya Sfida FC K - Toyo University K 6:0
85'Orca Kamogawa K - Waseda Univ. K 0:0
06:40Harima Albion K - Okayama Sakuyo K -:-

KENIA: Premier League

13:00Bidco United - Tusker -:-

KENIA: Super League

13:00Kibera - Mombasa Elite -:-

KUBA: Liga Nacional - wielki Finał

21:00Artemisa - FC Santiago de Cuba -:-

LESOTHO: Premier League

14:00Bantu - Lioli -:-
14:00Machokha - Mazenod -:-

LIBAN: Pierwsza Liga

14:00Al Ansar - Nejmeh SC -:-

LIBIA: Pierwsza Liga

14:30Mahalla Tripoli - Olympic Azzaweya -:-

LUKSEMBURG: Dywizja Narodowa

15:00Hostert - Differdange -:-
15:30Union Titus Petange - Mondercange -:-
16:00Hesperange - Jeunesse Esch -:-
17:00Victoria Rosport - Kaerjeng -:-

MACEDONIA PÓŁNOCNA: 2. MFL

13:00Belasica - Ohrid -:-
13:00Besa 1976 - Lok. Skopje -:-
13:00KF Gostivar - Karaorman -:-
13:00Sasa - Pelister -:-
13:00Sloga Vinica - Detonit Plackovica -:-
13:00Teteks - Arsimi -:-
13:00Voska Sport - Borec -:-

MALI: Premiere Division

16:45US Bougouni - Stade Malien -:-
16:45USC Kita - Djoliba -:-
17:00CO Bamako - Bakaridjan -:-
17:00Real Bamako - Korofina -:-
19:00Binga - Foot Elite -:-

MALTA: Premier Liga

13:00Birkirkara - Balzan -:-
13:00Pieta Hotspurs - Sirens -:-

MALTA: Challenge League

11:00Swieqi - Mqabba FC -:-
13:30Mtarfa - Sliema -:-

MAURITIUS: Super League

12:30Bolton City - Grande Riviere -:-
15:30AS Vacoas - Entente Boulet -:-

NAMIBIA: MTC Premiership

13:00Citizens - Civics -:-
13:00Julinho Sporting - Life Fighters -:-
13:00Orlando Pirates - Tigers -:-
13:00UNAM - Tura Magic -:-
13:00Young Brazilians - African Stars -:-

NIEMCY: Liga Regionalna Północ

14:00PrzełożoneBSV Rehden - Hildesheim -:-
14:00Delmenhorst - Phonix Lubeck -:-
14:00Havelse - Emden -:-
14:00Lubeck - Bremer -:-
16:00Jeddeloh - Hamburger SV II -:-

NIEMCY: Liga Regionalna Północno-wschodnia

13:00Babelsberg - Cottbus -:-
13:00PrzełożoneLichtenberg - Greifswald -:-
13:00Meuselwitz - TB Berlin -:-
14:00Jena - Lokomotive Leipzig -:-

NIEMCY: Liga Regionalna Zachód

14:00B. Moenchengladbach II - Duren -:-
14:00PrzełożoneBocholt - Munster -:-
14:00PrzełożoneRodinghausen - Fortuna Koln -:-
14:00Straelen - Oberhausen -:-
14:00Wattenscheid - Ahlen -:-
14:00Wiedenbruck - Wuppertaler -:-
15:30Koeln II - Kaan-Marienborn -:-

NIEMCY: Liga Regionalna Południowo-zachodnia

14:001. FSV Mainz 05 II - Fulda-Lehnerz -:-
14:00Balingen - Aalen -:-
14:00FC 08 Homburg - Freiberg -:-
14:00Kassel - FSV Frankfurt -:-
14:00Offenbach - RW Koblenz -:-
14:00Steinbach Haiger - Bahlinger -:-
14:00Ulm - Trier -:-
14:00VfB Stuttgart II - Worms -:-

NIEMCY: Oberliga NOFV-Nord

13:001.FC Frankfurt - Neustrelitz -:-
13:00Blau Weiss Berlin - RSV Eintracht -:-
13:00MSV Neuruppin - Mahlsdorf -:-
13:00Rathenow - Schwerin -:-
13:00Rostocker FC - Furstenwalde -:-

NIEMCY: NOFV - Liga Regionalna Południe

13:00An der Fahner Hohe - Nordhausen -:-
13:00Blau-Weiss Zorbau - Sandersdorf -:-
13:00Eilenburg - Bischofswerdaer -:-
13:00Freital - Einheit Wernigerode -:-
13:00Grimma - Halle -:-
13:00Krieschow - Bautzen -:-
13:00Ludwigsfelder - Auerbach -:-
13:00Oberlausitz - Einheit Rudolstadt -:-
13:00SV 1890 Westerhausen - Plauen -:-

NIEMCY: Oberliga Schleswig-Holstein

13:30Bordesholm - GW Siebenbaumen -:-
14:00Heider SV - Husumer -:-
14:00PrzełożoneNeumunster - SC Weiche-08 II -:-
14:00Pansdorf - Flensburg -:-
18:00Oldenburger - Dornbreite Lubeck -:-

NIEMCY: Oberliga Hamburg

13:00Dassendorf - Victoria Hamburg -:-
14:00Turkiye Wilhelmsburg - Altona -:-

NIEMCY: Oberliga Bremen

13:00BTS Neustadt - Union 60 Bremen -:-
14:00Aumund-Vegesack - Leher -:-
14:00Komet Arsten - Woltmershausen -:-
14:00OSC Bremerhaven - Blumenthaler -:-
14:00Vatan Bremen - Schwachhausen -:-
16:00Surheide - Geestemunde -:-

NIEMCY: Oberliga Niedersachsen

14:00Bersenbruck - Lupo-Martini Wolfsburg -:-
14:00Gifhorn - Arminia Hannover -:-
14:00Papenburg - Luneburger Hansa -:-
14:00Ramlingen-Ehlershausen - FT Braunschweig -:-
14:00Rotenburger - Hannoverscher SC -:-
14:00Schoningen - Heeslinger -:-

NIEMCY: Oberliga Westfalen

14:00Gievenbeck - Paderborn II -:-
15:00ASC 09 Dortmund - Vreden -:-
16:00Schermbeck 2020 - Erndtebruck -:-
16:15Munster 2 - Clarholz -:-

NIEMCY: Oberliga Hessen

12:30Friedberg - Fernwald -:-
14:00Alzenau - Hanau -:-
14:00Stadtallendorf - Unter-Flockenbach -:-
14:00Weidenhausen - SV Steinbach -:-
16:00Erlensee - RW Walldorf -:-

NIEMCY: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

13:00Arminia Ludwigshafen - Auersmacher -:-
14:00Kaiserslautern II - Pirmasens -:-
14:00Karbach - Eisbachtal -:-
15:00Kirchberg - Schott Mainz -:-
15:30Dudenhofen - Jagersburg -:-
15:30Engers - Waldalgesheim -:-
15:30Hertha Wiesbach - Mechtersheim -:-
15:30Pfeddersheim - Ahrweiler -:-

NIEMCY: Juniorska Bundesliga Południowa

14:00Karlsruher U19 - Walldorf U19 -:-

NIEMCY: Juniorska Bundesliga Zachodnia

11:00Bonner U19 - Leverkusen U19 -:-

NIEMCY: DFB Junioren Pokal

11:001. FC Nürnberg U19 - Hertha U19 -:-
11:00Kolonia U19 - Holstein Kiel U19 -:-

NIEMCY: Bundesliga - Kobiety

14:00Bayern Munich K - Bayer Leverkusen K -:-

NIGER: Ligue 1

16:00Espoir - Liberte -:-
16:00PrzełożoneJangorzo - ASGNN -:-
16:00Olympic Niamey - Nigelec -:-
16:00US Gendarmerie - Tahoua -:-

NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura - Play Offy

22:00Esteli U20 - Juventus Managua U20 -:-

NOWA ZELANDIA: National League Women

00:00Canterbury United K - Capital Football K -:-
02:00Northern Rovers K - Southern United K -:-
00:00Central Football K - Auckland United K -:-

PORTUGALIA: Liga 3

12:00Sporting B - Amora -:-
20:00Leiria - Real SC -:-

PORTUGALIA: Puchar Ligi

21:45Oliveirense - Arouca -:-

PORTUGALIA: Liga BPI Women

14:00Famalicao K - Ouriense K -:-

RUMUNIA: Liga 1

18:00FC Hermannstadt - Farul Constanta -:-

RWANDA: Premier League

14:00Kiyovu - Police -:-
14:00Marines - Gorilla -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

15:00Cosmos - Tre Penne -:-
15:00Faetano - Cailungo -:-
15:00Libertas - Juvenes/Dogana -:-
15:00San Giovanni - Domagnano -:-

SESZELE: First Division League

13:00Santos - Revengers -:-
13:00St Michel Utd - Red Star -:-
16:00Bel Air - St John Bosco -:-

SIERRA LEONE: Premier League

17:15Bai Bureh Warriors - Kallon -:-
17:15East End Tigers - Central Parade -:-
17:15Lamboi - East End Lions -:-
20:00FC Johansen - Ports Authority -:-

SŁOWENIA: Prva Liga

13:00Bravo - Koper -:-

SUDAN: Pierwsza Liga

15:00Al Zoma - Tuti -:-
15:00Alamal Atbara - Al Shorta -:-
15:00Al-Hilal Omdurman - Haidob Al Nuhod -:-
17:30Al Wadi - Hay al-Arab -:-

SYRIA: Premier League

12:00Al Majd - Al-Jazeera -:-

SZKOCJA: League Two

16:00East Fife - Bonnyrigg Rose -:-
16:00Stenhousemuir - Forfar -:-

SZKOCJA: Highland League

15:00Brechin - Deveronvale -:-
15:00Clachnacuddin - Keith -:-
15:00Strathspey Thistle - Buckie Thistle -:-
16:00Banks O' Dee - Brora Rangers -:-
16:00Forres Mechanics - Inverurie Loco Works -:-
16:00Fraserburgh - Lossiemouth -:-
16:00Nairn County - Formartine Utd -:-
16:00Rothes - Huntly -:-
16:00Turriff Utd - Wick Academy -:-

SZKOCJA: Lowland League

14:00Cowdenbeath - Celtic B -:-
14:00Spartans - Gretna 2008 -:-
16:00Berwick - Edinburgh University -:-
16:00Dalbeattie Star - Bo'ness United -:-
16:00East Kilbride - Caledonian Braves -:-
16:00East Stirlingshire - Civil Service Strollers -:-
16:00Hearts 2 - Broomhill -:-
16:00Stirling University - Tranent Juniors -:-
17:00Rangers B - Cumbernauld Colts -:-

SZKOCJA: Challenge Cup

15:00Elgin - Clyde -:-
16:00Hamilton - Inverness -:-
16:00Kelty Hearts - Linfield -:-
16:00Queen's Park - Montrose -:-
16:00Raith - Morton -:-

ŚWIAT: Mecze towarzyskie

14:00Bastia - Gwadelupa -:-

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

23:30Cancun (Mex) - Monterrey (Mex) 0:0
10:30Ankaragucu (Tur) - Sivasspor (Tur) -:-
10:30Genk (Bel) - Elche (Esp) -:-
11:00Nice (Fra) - Girona (Esp) -:-
11:00Rennes (Fra) - Celtic (Sco) -:-
11:00Spezia (Ita) - Sampdoria U19 (Ita) -:-
11:00Widzew Łódź (Pol) - Ruch Lwów (Ukr) -:-
11:30GKS Jastrzębie (Pol) - Skra Częstochowa (Pol) -:-
11:30Lille (Fra) - Valladolid (Esp) -:-
12:00Karkonosze Jelenia Góra (Pol) - Jablonec (Cze) -:-
12:00PSV (Ned) - Raków Częstochowa (Pol) -:-
12:00Rapid Bukareszt (Rou) - Borussia Dortmund (Ger) -:-
12:00Real Sociedad (Esp) - Vallecano (Esp) -:-
12:30Arka Gdynia (Pol) - Chojniczanka (Pol) -:-
12:30Korona Kielce (Pol) - GKS Katowice (Pol) -:-
13:00Bochum (Ger) - Karlsruher (Ger) -:-
13:00Club Brugge (Bel) - Excelsior (Ned) -:-
13:00Darmstadt (Ger) - Morlautern (Ger) -:-
13:00Feyenoord (Ned) - Oostende (Bel) -:-
13:00Legia Warszawa (Pol) - Motor Lublin (Pol) -:-
13:00Osasuna (Esp) - Lorient (Fra) -:-
13:00Paderborn (Ger) - Osnabruck (Ger) -:-
13:30Borussia Dortmund (Ger) - Fiorentina (Ita) -:-
14:00Bayer Leverkusen (Ger) - Rangers (Sco) -:-
14:00Dundee Utd (Sco) - Ayr (Sco) -:-
14:00FC Augsburg (Ger) - Grasshoppers (Sui) -:-
14:00Fenerbahce (Tur) - Salernitana (Ita) -:-
14:00Gorica (Cro) - Aluminij (Slo) -:-
14:00Górnik Zabrze (Pol) - Miedź Legnica (Pol) -:-
14:00Leicester (Eng) - Troyes (Fra) -:-
14:00Lugano (Sui) - Monza (Ita) -:-
14:00Olimpia Elbląg (Pol) - Jaguar Gdańsk (Pol) -:-
14:00Panetolikos (Gre) - Asteras T. (Gre) -:-
14:00St. Polten (Aut) - LASK (Aut) -:-
14:00VfL Wolfsburg (Ger) - Nordsjaelland (Den) -:-
14:00Wil (Sui) - SC Freiburg II (Ger) -:-
14:30Basel (Sui) - Mannheim (Ger) -:-
14:30Konyaspor (Tur) - Gaziantep (Tur) -:-
15:00Basaksehir (Tur) - Westerlo (Bel) -:-
15:00Fiorentina (Ita) - Rapid Bukareszt (Rou) -:-
15:00Nimes (Fra) - Rodez (Fra) -:-
15:00Udinese (Ita) - West Ham (Eng) -:-
16:00Espanyol (Esp) - Torino (Ita) -:-
16:00Montpellier (Fra) - Lens (Fra) -:-
16:00Quevilly Rouen (Fra) - Laval (Fra) -:-
16:00Trabzonspor (Tur) - Kasimpasa (Tur) -:-
17:00Mallorca (Esp) - 1. FSV Mainz 05 (Ger) -:-
17:00Twente (Ned) - Sparta Rotterdam (Ned) -:-
18:00Betis (Esp) - Manchester Utd (Eng) -:-
18:00Galatasaray (Tur) - Adana Demirspor (Tur) -:-
18:00Olympiakos (Gre) - Nottingham (Eng) -:-
19:00Real Sociedad (Esp) - Anderlecht (Bel) -:-

TAJLANDIA: Thai League 2

11:30Rayong FC - Chainat -:-
12:00Nakhon Si - Ayutthaya Utd -:-
12:30Krabi - Chiangmai Utd -:-
13:00Customs Utd - Raj Pracha -:-

TOGO: Championnat National

16:00Anges de Notse - Kara -:-
16:00ASC Kara - Espoir -:-
16:00Entente II - Gbohloe-Su -:-
16:00Semassi - Gomido -:-

TUNEZJA: Ligue Professionnelle 1

14:00Esperance Tunis - CS Sfaxien -:-

TUNEZJA: Ligue 2

13:30AS Mohamdia - Korba -:-
13:30Bembla - Jendouba Sport -:-
13:30ES Djerba - Rades -:-
13:30Gabes - Marsa -:-
13:30Kairouanaise - Espoir Rogba -:-
13:30Oued Ellil - CO Medenine -:-

TURCJA: 1. Lig

11:30Keciorengucu - Adanaspor -:-
11:30Tuzlaspor - Rizespor -:-
14:00Denizlispor - Altay -:-
17:00Goztepe - Manisa FK -:-

TURCJA: 2. Lig White Group

12:00Arnavutkoy Bl. - Batman Petrolspor -:-
12:00Inegolspor - Ankaraspor -:-

TURCJA: 2. Lig Red Group

12:00Etimesgut - Kirsehir Belediyespor -:-

TURCJA: 3. Lig Group 1

12:0052 Orduspor - Yomraspor -:-
12:00Catalca - Yeni Amasyaspor -:-

TURCJA: 3. Lig Group 2

11:00Bayrampasa - Orduspor 1967 -:-

TURCJA: 3. Lig Group 3

12:00Bergama Bld. - Beyoglu Yeni Carsi -:-
12:00Cankaya FK - Sapanca Genclikspor -:-
12:00Kepez Belediyespor - Arguvan -:-

WALIA: Cymru Premier

14:00Connah's Q. - Aberystwyth -:-
14:00Flint - Cardiff Metropolitan -:-

WALIA: Cymru South

15:00Cwmbran Celtic - Trefelin -:-
15:00Pontardawe - Cambrian & Clydach -:-
15:00Ynyshir Albions - Llantwit Major -:-
15:30Goytre United - Ammanford -:-

WALIA: Cymru North

15:30Penrhyncoch - Guilsfield -:-

WŁOCHY: Serie C - Group B

14:30Alessandria - Montevarchi -:-
14:30Reggiana - Olbia -:-
14:30San Donato - Imolese -:-
14:30Torres - Gubbio -:-
14:30Vis Pesaro - Cesena -:-
17:30Lucchese - Carrarese -:-
17:30Pontedera - Fermana -:-
17:30Rimini - Ancona -:-
17:30Siena - Fiorenzuola -:-

WŁOCHY: Serie D - Group B

14:30Seregno - Real Calepina -:-

WŁOCHY: Primavera 2

11:00Imolese U19 - Benevento U19 -:-
11:00Monopoli U19 - Pisa U19 -:-
11:00Perugia U19 - Crotone U19 -:-
11:00Pescara U19 - Ternana U19 -:-
11:00Reggina U19 - Ascoli U19 -:-
11:00Salernitana U19 - Entella U19 -:-
11:00Spezia U19 - Cosenza U19 -:-
14:00Genoa U19 - Monza U19 -:-
14:30Alessandria U19 - Padova U19 -:-
14:30Brescia U19 - Parma U19 -:-
14:30Cittadella U19 - Cremonese U19 -:-
14:30Como U19 - Vicenza U19 -:-
14:30FeralpiSalo U19 - Pordenone U19 -:-
14:30Reggiana U19 - Venezia U19 -:-
14:30Viterbese U19 - Lazio U19 -:-
15:00AlbinoLeffe U19 - Spal U19 -:-

WŁOCHY: Serie A Women

12:30Pomigliano K - Inter K -:-
14:30Parma K - Fiorentina K -:-
14:30Sassuolo K - AC Milan K -:-

WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ: Ligue 1

16:30SO Armee - San Pedro -:-
18:45ES Bafing - SOL -:-

ZAMBIA: Super League

14:00FC Muza - Lumwana Radiants -:-
14:00Green Eagles - Nkwazi -:-
14:00Kabwe - Nchanga Rangers -:-
14:00Kansanshi - Nkana -:-
14:00NAPSA Stars - Prison Leopards -:-
14:00Power Dynamos - Red Arrows -:-
14:00Zanaco - Green Buffaloes FC -:-
14:00Zesco Utd - Forest Rangers -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.