REFRESH

Piłka nożna » Dzisiaj » Kursy

ALGIERIA: Dywizja 1

18:00PrzełożoneBelouizdad - JS Kabylie -:-
18:00Constantine - Belouizdad -:- [ 2.42 | 2.85 | 3.05 ]
18:00Hussein Dey - USM Algier -:- [ 3.10 | 2.95 | 2.34 ]
18:45MC Algier - Paradou -:- [ 1.74 | 3.35 | 4.60 ]

ALGIERIA: U21 League

11:00PrzełożoneBelouizdad U21 - Kabylie U21 -:-
11:00Constantine U21 - Belouizdad U21 -:-
11:00Hussein Dey U21 - USM Algier U21 -:-
11:00MC Algier U21 - Paradou U21 -:-

AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa America

23:00Ekwador - Peru -:- [ 2.42 | 3.25 | 3.00 ]

ARGENTYNA: Primera Nacional

17'Estudiantes Rio Cuarto - Belgrano 0:0 [ 2.45 | 2.70 | 3.30 ]
02:10Gimnasia Mendoza - Dep. Riestra -:- [ 1.85 | 3.05 | 4.70 ]
19:00All Boys - Ind. Rivadavia -:- [ 2.42 | 2.75 | 3.20 ]
19:00Temperley - San Martin Tucuman -:- [ 2.90 | 3.15 | 2.35 ]
20:00Deportivo Maipu - Almirante Brown -:- [ 2.00 | 3.05 | 3.85 ]
20:00Deportivo Moron - San Telmo -:- [ 2.55 | 2.90 | 2.85 ]
20:00Instituto - Guillermo Brown -:- [ 1.70 | 2.95 | 6.40 ]
20:30Club A. Guemes - Def. de Belgrano -:- [ 1.95 | 3.00 | 4.10 ]
20:30Ferro - Villa Dalmine -:- [ 1.88 | 2.90 | 4.70 ]
21:00Tigre - Atletico Atlanta -:- [ 1.84 | 3.35 | 4.10 ]
00:00Alvarado - CA Mitre -:- [ 2.22 | 2.70 | 3.70 ]

ARGENTYNA: Primera C - Apertura

20:30Argentino de Merlo - Leandro N. Alem -:- [ 1.43 | 3.60 | 6.60 ]
20:30Atlas - Club Lujan -:- [ 1.81 | 3.20 | 3.80 ]
20:30Claypole - San Martin Burzaco -:- [ 2.35 | 2.95 | 2.70 ]
20:30Dock Sud - Excursionistas -:- [ 1.53 | 3.45 | 5.40 ]
20:30General Lamadrid - El Porvenir -:- [ 1.76 | 3.00 | 4.30 ]
20:30Ituzaingo - Berazategui -:- [ 1.58 | 3.40 | 5.00 ]
20:30Laferrere - Central Cordoba -:- [ 1.81 | 3.25 | 3.75 ]
20:30Real Pilar - Sportivo Italiano -:- [ 1.85 | 2.95 | 4.00 ]
20:30Victoriano A. - Deportivo Espanol -:- [ 2.34 | 2.95 | 2.75 ]

ARGENTYNA: Primera D - Apertura

20:30Argentino de Rosario - Central Ballester -:-
20:30Def. de Cambaceres - CSR Espanol -:-
20:30Liniers - Deportivo Muniz -:-
20:30Lugano - Deportivo Paraguayo -:-

AZJA: AFC Liga Mistrzów - Kwalifikacje

12:00OdwołaneDaegu (Kor) - Chiangrai (Tha) -:-
16:00Shanghai Port (Chn) - Kaya (Phl) -:-

AZJA: Puchar AFC

10:00Taiwan Steel (Tpe) - Athletic 220 (Mon) -:- [ 1.23 | 5.80 | 7.80 ]
14:00Eastern AA (Hkg) - Lee Man Warriors (Hkg) -:- [ 2.50 | 4.00 | 2.18 ]

BENIN: Ligue 1 - Grupa mistrzowska

17:00AS Cotonou - FC Loto -:-
17:00ASOS - Bembereke -:-
17:00Buffles du Borgou - Ayema -:-
17:00Hodio - Eternel -:-

BIAŁORUŚ: Puchar Białorusi

16:45Brest Malorita - FK Słuck -:-
17:00Biełszyna - Ruch Brześć -:-
17:15Uzda - Szachcior Soligorsk -:-
17:30Lokomotiv Gomel - Isłacz Mińsk -:-
17:45FK Smalawiczy - FK Witebsk -:-
18:00Lida - Dynamo Mińsk -:-
18:30Partizan Salihorsk - Sputnik -:-

BRAZYLIA: Serie A

00:00Atletico GO - Fluminense -:- [ 2.70 | 3.00 | 2.90 ]
00:00Bragantino - Palmeiras -:- [ 2.75 | 3.20 | 2.70 ]
00:00Flamengo - Fortaleza -:- [ 1.45 | 4.50 | 7.40 ]
00:00Sao Paulo - Cuiaba -:- [ 1.43 | 4.50 | 7.80 ]

BRAZYLIA: Serie B

17'Goias - Avai 0:0 [ 2.01 | 2.90 | 3.95 ]
17'Ponte Preta - Operario 0:0 [ 2.60 | 2.70 | 2.90 ]
02:30Coritiba - Vitoria -:- [ 2.20 | 2.80 | 3.45 ]
02:30CRB - Brasil de Pelotas -:- [ 1.90 | 2.95 | 4.40 ]
02:30Remo - Guarani -:- [ 2.60 | 2.85 | 2.75 ]
21:00Londrina - Nautico -:- [ 4.10 | 2.95 | 1.95 ]
00:00PrzełożoneBotafogo RJ - CSA -:- [ 1.74 | 3.10 | 4.70 ]

BRAZYLIA: Serie D

21:00Sousa - Campinense -:-

BURKINA FASO: Premier League

18:00AS Douanes - ASFA Yennega -:-
18:00AS Police - Leopard St.Camille -:-
18:00ASEC Koudougou - Sonabel Ouagadougou -:-
18:00ASF Dioulasso - Kozaf -:-
18:00Bobo-Dioulasso - Kadiogo -:- [ 1.72 | 3.30 | 4.40 ]
18:00Etoile Filante - Rahimo -:-
18:00Salitas - Majestic -:- [ 1.90 | 3.00 | 4.00 ]
18:00US Ouagadougou - Royal -:- [ 1.72 | 3.50 | 4.10 ]
18:00USFA - Vitesse -:-

CHILE: Puchar Chile

17'Arturo Fernandez Vial - Cobresal 0:0
02:00Deportes Iquique - U. Catolica -:-
18:30D. Puerto Montt - U. Espanola -:-
18:30Deportes Temuco - U. Calera -:-
21:30Deportes Colina - La Serena -:-
21:30Melipilla - Nublense -:-
21:30San Antonio Unido - Huachipato -:-
23:30O'Higgins - Cobreloa -:-

CHINY: Super Liga - pierwsza runda

12:00PrzełożoneHebei - Changchun Yatai -:-
14:00PrzełożoneWuhan FC - Shanghai Port -:-

DR KONGO: Ligue 1

16:30Sanga Balende - RCK -:-

EKWADOR: Serie B

22:00Atl. Porteno - El Nacional -:- [ 3.10 | 2.90 | 2.16 ]
22:00Chacaritas - Guayaquil SC -:- [ 2.32 | 2.85 | 2.85 ]
22:00LDU Portoviejo - Santo Domingo -:- [ 2.14 | 2.95 | 3.10 ]

EKWADOR: Superpuchar

17'LDU Quito - Delfin 1:0 [ 1.47 | 4.10 | 6.00 ]
03:00Barcelona SC - Nueve de Octubre -:-

ESTONIA: Puchar Estonii

19:00Viimsi Lovid - Flora U19 -:-

ESWATINI: Swazi MTN Premier League

12:30Tambuti - Black Swallows -:-
12:30Young Buffaloes - Mhlume -:-
12:45Green Mamba - Manzini Sea Birds -:-
14:30Malanti Chiefs - Moneni Pirates -:-
14:30Tambankulu - Royal Leopards -:-
15:00Mbabane Highlanders - Manzini Wanderers -:-
15:00Mbabane Swallows - Denver -:-
15:15Tinyosi - Milling Hotspurs -:-

EUROPA: Euro

18:00Słowacja - Hiszpania -:- [ 15.50 | 6.25 | 1.24 ]
18:00Szwecja - Polska -:- [ 2.90 | 3.40 | 2.62 ]
21:00Niemcy - Węgry -:- [ 1.22 | 7.70 | 11.50 ]
21:00Portugalia - Francja -:- [ 3.85 | 2.90 | 2.32 ]

FINLANDIA: Veikkausliiga

17:30Ilves - Inter Turku -:- [ 3.25 | 3.20 | 2.26 ]
17:30Lahti - HIFK -:- [ 2.21 | 3.20 | 3.40 ]

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa A

17:30JaPS - MiPK -:- [ 1.23 | 5.60 | 7.40 ]
18:00NJS - Atlantis -:- [ 2.60 | 3.85 | 2.04 ]
18:00PEPO - Kiffen -:- [ 1.20 | 5.40 | 9.00 ]

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa B

17:00HJS Akatemia - Honka Akatemia -:- [ 2.40 | 3.80 | 2.23 ]
17:30PIF Pargas - EPS -:- [ 1.39 | 4.60 | 5.20 ]
18:00KaaPo - GrIFK -:- [ 1.45 | 4.30 | 4.70 ]

GHANA: Pierwsza Liga

17:00Asante Kotoko - Karela -:- [ 1.25 | 4.80 | 11.00 ]
17:00Berekum Chelsea - Elmina Sharks -:- [ 1.43 | 3.75 | 7.40 ]
17:00Dreams - Eleven Wonders -:- [ 2.02 | 3.65 | 2.95 ]
17:00Great Olympics - Bechem United -:- [ 1.32 | 4.30 | 9.20 ]
17:00Medeama - King Faisal -:- [ 1.35 | 4.30 | 8.00 ]
17:00WAFA - Aduana Stars -:- [ 1.67 | 3.35 | 4.90 ]

GRECJA: Football League

16:00Apollon Pontou - PO Triglia -:-

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 9

16:00Aias Gastounis - Pamisos -:-
16:00Diavolitsi - Diagoras Vrachneikon -:-
16:00Ethnikos Skoulikadou - Pallixouriakos -:-
16:00Nafpaktiakos A. - PAO Varda -:-
16:00Thyella Patras - AO Tsilivi -:-
16:00Zakynthos - Achaiki -:-

GRUZJA: Crystalbet Erovnuli Liga

17:00Telavi - Samtredia -:-
17:30Din. Tbilisi - Samgurali -:-
18:30Saburtalo Tbilisi - Loco. Tbilisi -:-

GRUZJA: Crystalbet Erovnuli Liga 2

15:00Chikhura - Merani Martvili -:-
15:00Gagra - FC Gareji Sagarejo -:-
15:00Georgia - Zugdidi -:-

GWINEA: Ligue 1

16:30Horoya - ASFAG -:-

IRAK: Super Liga

15:45Al Simawa - Naft Al-Basra -:-
19:00Al Quwa Al Jawiya - Al Karkh -:-

IRLANDIA PÓŁNOCNA: Premiership Women

20:45Derry City K - Linfield K -:-
20:45Glentoran K - Cliftonville K -:-
21:00Crusaders K - Sion Swifts K -:-

ISLANDIA: Puchar

20:00Afturelding - Vestri -:- [ 2.80 | 3.90 | 2.00 ]
20:00IR Reykjavik - Vestmannaeyjar -:- [ 5.00 | 4.60 | 1.45 ]
20:00KFS - Olafsvik -:- [ 7.40 | 5.80 | 1.24 ]
20:00Stjarnan - Akureyri -:-
21:15Akranes - Fram -:- [ 2.05 | 3.95 | 2.70 ]
21:15Augnablik - Fjolnir -:- [ 7.00 | 5.80 | 1.26 ]
21:15Hafnarfjordur - Njardvik -:- [ 1.17 | 6.40 | 9.80 ]
21:15Kopavogur - Grotta -:- [ 1.40 | 4.70 | 5.60 ]
22:00Keflavik - Breidablik -:- [ 4.40 | 4.10 | 1.56 ]

JAPONIA: J1 League

11:00Kobe - Yokohama FC -:- [ 1.50 | 4.30 | 6.20 ]
12:00Kashiwa - Urawa -:- [ 2.48 | 3.20 | 2.90 ]
12:00Oita - Kashima -:- [ 5.20 | 3.70 | 1.68 ]
12:00PrzełożoneSapporo - C-Osaka -:-
12:00Tokushima - Tokyo -:- [ 2.75 | 3.10 | 2.70 ]
12:00Vegalta Sendai - Shimizu -:- [ 2.90 | 3.20 | 2.50 ]
12:00Yokohama M. - Sagan Tosu -:- [ 1.70 | 4.10 | 4.40 ]

KAZACHSTAN: Pierwsza liga

14:00Zhetysu - Atyrau -:- [ 2.60 | 3.30 | 2.50 ]
15:00K. Almaty - Kaspij Aktau -:- [ 1.47 | 4.00 | 6.20 ]
16:00Taraz - Turan -:- [ 1.73 | 3.65 | 4.30 ]
17:00Kaisar - Tobol -:- [ 4.30 | 3.50 | 1.76 ]

KOREA POŁUDNIOWA: K League 2

12:00Asan - Ansan Greeners -:- [ 2.30 | 3.05 | 3.20 ]

LIBIA: Pierwsza Liga

16:30Al Akhdar - Shabaab Al Jabal -:-
16:30Al Tahaddi - Darnes -:-
17:00Abu Salim - Olympic Azzaweya -:-

LITWA: I Lyga

18:30Kauno Zalgiris 2 - Banga 2 -:-

LITWA: Puchar

17:00Saned J. - Siauliai FA -:-
19:00Neptunas - Babrungas -:-

MAROKO: Botola Pro

90+'Berkane - Wydad 0:2 [ 1.55 | 3.70 | 5.40 ]

NIGER: Ligue 1

17:15ASGNN - Jangorzo -:-
17:15US Gendarmerie - Espoir -:-
17:15Sahel - Urana -:-
17:15SONIDEP - Ader -:-

NIGERIA: NPFL

17:00Abia Warriors - Enyimba -:- [ 1.62 | 3.60 | 4.30 ]

NORWEGIA: Nasjonal U19 CL

12:00PrzełożoneBodo/Glimt U19 - Molde U19 -:-
14:00PrzełożoneViking U19 - Sandnes U19 -:-
15:30PrzełożoneTromso U19 - Rosenborg U19 -:-
16:00PrzełożoneHaugesund U19 - Bryne U19 -:-
18:00PrzełożoneBrann U19 - Åsane U19 -:-
19:00PrzełożoneLilleström U19 - Kfum Oslo U19 -:-

PARAGWAJ: Division Intermedia

15:30Atyra - Diaz -:-
15:30Tacuary - San Lorenzo -:-
16:003 De Febrero - Deportivo Santani -:-
16:00Ameliano - Guarani de Trinidad -:-
16:00Fulgencio Yegros - Rubio Nu -:-
16:00General Caballero JLM - Sportivo Iteno -:-

PERU: Copa Bicentenario

20:00Union Comercio - Sport Boys -:- [ 4.10 | 3.60 | 1.73 ]

ROSJA: Supreme Division Women

16:00Lok. Moskwa K - Kazań K -:-

SOMALIA: Nation Link Telecom Championship

14:30Raadsan - Dekedda -:-
14:30Geeska Afrika - Gaadiidka -:-

SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 1

20:00Olympique de Geneve - La Chaux-De-Fonds -:-
20:15Bulle - Oberwallis Naters -:-
20:30Martigny - Lausanne II -:-
20:30Young Boys II - Chenois -:-

SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 2

20:00Bassecourt - Delemont -:-
20:00Grasshopper II - Biel -:-
20:00Solothurn - Schotz -:-

SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 3

19:30Paradiso - Gossau -:-
20:00Balzers - Eschen -:-
20:00Dietikon - Linth -:-
20:00Red Star Zurich - Kosova -:-

SZWECJA: Dywizja 1 - Södra

19:00Ljungskile - Tvaakers -:- [ 2.05 | 3.30 | 2.95 ]
19:30Torns - Assyriska IK -:- [ 1.82 | 3.65 | 3.25 ]

SZWECJA: Dywizja 2 - Norrland

19:00Storfors AIK - Team TG FF -:-
19:30Froso IF - Gottne IF -:-
19:30Stode - IFK Ostersund -:-

SZWECJA: Dywizja 2 - Norra Svealand

19:30Jarfalla - Upsala -:-
19:30Osteraker IFK - Karlbergs -:-
19:45FC Arlanda - IFK Stocksund -:-
20:00Enkoping - Stockholm Internazionale -:-
20:00Kungsangens - Kvarnsvedens -:-
20:15Lidingo IFK - Enskede -:-

SZWECJA: Dywizja 2 - Västra Götaland

19:00BK Astrio - Angelholms -:-
19:00Frölunda - Savedalens -:-
19:00Tord - Assyriska BK -:-
19:00Torslanda - Dalstorps IF -:-
20:00Eskilsminne - Hoganas -:-

SZWECJA: Dywizja 2 - Södra Götaland

19:00Hassleholms IF - Prespa Birlik -:-
19:00Olympic - Rosengard -:-
19:15Balkan - Eslovs -:-
20:00Kristianstads - IFK Karlshamn -:-

SZWECJA: Dywizja 2 - Södra Svealand

19:00Motala - Syrianska -:-
19:30United Nordic - Nykopings -:-
20:00Varmbols - Karlslunds -:-

SZWECJA: Division 2 - Norra Götaland

19:30Karlstad II - Gauthiod -:-
19:30Oddevold - Tidaholm IFK -:-

ŚWIAT: Mecze towarzyskie

14:00Słowenia U16 - Rosja U16 -:-
18:00Rosja U17 - Macedonia Północna U17 -:-

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

19:00Aschaffenburg (Ger) - Alemannia Haibach (Ger) -:-
11:00Podbrezova (Svk) - Z. Moravce-Vrable (Svk) -:- [ 3.10 | 4.10 | 1.84 ]
12:00Raków Częstochowa (Pol) - Lechia Gdańsk (Pol) -:- [ 2.20 | 3.10 | 3.05 ]
12:00Varbergs (Swe) - Elfsborg (Swe) -:-
13:00Göteborg (Swe) - Brondby (Den) -:-
15:00Legia Warszawa (Pol) - Krasnodar (Rus) -:-
15:30Cracovia (Pol) - Frydek-Mistek (Cze) -:-
16:00Ferencvaros (Hun) - Ludogorets (Bul) -:-
16:00Leuven (Bel) - Boom (Bel) -:-
16:30Young Boys (Sui) - Kriens (Sui) -:-
17:00CSKA 1948 Sofia (Bul) - Slavia Sofia (Bul) -:-
17:00Pampow (Ger) - Rostock (Ger) -:-
17:00Tsarsko Selo (Bul) - Strumska Slava (Bul) -:-
17:30Lok. Moskwa (Rus) - Zilina (Svk) -:- [ 1.23 | 5.60 | 8.80 ]
17:30Nove Mesto na M. (Cze) - Velke Mezirici (Cze) -:-
18:00Borac Banja Luka (Bih) - Mura (Slo) -:-
18:00CSKA Moskwa (Rus) - Wiener Neustadt (Aut) -:- [ 1.04 | 9.80 | 20.00 ]
18:00FC Schalke 04 (Ger) - Wesel-Lackhausen (Ger) -:-
18:00Kapfenberg (Aut) - Leoben (Aut) -:- [ 1.37 | 5.20 | 5.40 ]
18:00L. Mikulas (Svk) - Pohronie (Svk) -:- [ 2.30 | 3.60 | 2.55 ]
18:00Motorlet Prague (Cze) - Zbuzany (Cze) -:-
18:00Vojvodina (Srb) - Śląsk Wrocław (Pol) -:-
18:00Znojmo (Cze) - Prerov (Cze) -:-
18:30Meerbusch (Ger) - Düsseldorf (Ger) -:-
19:00Dessel (Bel) - Beerschot VA (Bel) -:-
19:00Hooikt (Bel) - Lierse K. (Bel) -:-
19:00Oudenaarde (Bel) - Waregem (Bel) -:- [ 15.00 | 8.40 | 1.08 ]
19:00Rijeka (Cro) - Domzale (Slo) -:-
19:30Heist (Bel) - St. Gilloise (Bel) -:-
20:30Clachnacuddin (Sco) - Inverness (Sco) -:-

ŚWIAT: FIFA Arab Cup - Kwalifikacje

19:00Liban - Dżibuti -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

15:00Gwambina - Dodoma Jiji -:- [ 1.84 | 3.10 | 3.80 ]

TOGO: Championnat National - Play Offy

17:00AS Togo-Port - Kara -:-
17:00ASC Kara - OTR -:-

UGANDA: Premier League

14:00PrzełożoneBright Stars - Kyetume -:-
14:00PrzełożoneBUL - Vipers -:-
14:00PrzełożoneExpress - Myda -:-
14:00PrzełożoneKampala City - Wakiso Giants -:-
14:00PrzełożoneURA SC - Airtel Kitara -:-

URUGWAJ: Pierwsza Liga - Apertura

00:30Cerrito - Boston River -:- [ 2.32 | 3.25 | 2.95 ]
18:00Villa Espanola - Rentistas -:-
20:45Montevideo City - Penarol -:- [ 2.80 | 2.90 | 2.60 ]

USA: MLS

01:30Orlando City - San Jose Earthquakes -:- [ 1.55 | 4.25 | 5.50 ]

USA: USL Championship

03:00Austin Bold - Colorado Springs -:- [ 2.08 | 3.45 | 3.25 ]

USA: USL League Two

01:00Charlotte Eagles - Tormenta II -:-
01:00Charlotte Independ. 2 - Peachtree City MOBA -:-
01:00South Bend Lions - Grand Rapids -:-
01:30Dalton - Bantams -:-
02:00Houston FC - Texas United -:-
02:00Little Rock Rangers - AHFC Royals -:-
23:00Miami City - The Villages -:-
00:00Manhattan - New Jersey Copa -:-

USA: NISA - Sezon wiosna

01:00Stumptown Ath. - San Diego 1904 -:-

USA: NWSL Women

04:00Reign K - Chicago K -:- [ 2.42 | 3.10 | 2.70 ]
20:00Kansas City NWSL K - Orlando Pride K -:- [ 2.80 | 3.35 | 2.21 ]

UZBEKISTAN: Super League

17:00Metallurg Bekabad - Nasaf Qarshi -:- [ 2.80 | 3.15 | 2.30 ]
17:00Pakhtakor - Andijan -:- [ 1.12 | 7.00 | 14.00 ]

WŁOCHY: Serie D - Play Offs

16:00Aglianese Calcio - Rimini -:-
16:00ASD Pineto Calcio - Cynthialbalonga -:-
16:00Lentigione - Prato -:-
16:00PDHA - Bra -:-
16:00Trastevere Calcio - Trestina -:-
17:00S. N. Notaresco - Matese -:-
17:30Castellanzese - Sanremese -:-

WŁOCHY: Primavera 1 - Baraż o utrzymanie

17:00Lazio U19 - Bologna U19 -:- [ 2.35 | 3.60 | 2.35 ]

WŁOCHY: Primavera 1 - Play Offy

19:00Juventus U19 - Empoli U19 -:- [ 1.73 | 3.85 | 3.85 ]

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.FlashScore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona FlashScore.pl z powodów technicznych.