REFRESH

Piłka nożna » Dzisiaj » Kursy

ARABIA SAUDYJSKA: Division 1

62'Al Jeel - Ohod 0:2
69'Al Khaleej - Al Ansar 2:1
67'Al Thuqbah - Al Qadisiya 0:1
58'Al-Shoalah - Hottain 1:1
PrzerwaAl-Taqadom - Al Najoom 0:0

AUSTRALIA: A-League

09:35Perth Glory - Western United 0:2 [ 2.50 | 3.45 | 2.67 ]
12:10WS Wanderers - Melbourne Victory 2:1 [ 2.40 | 3.65 | 2.68 ]

AUSTRALIA: NPL ACT

11:00Gungahlin - Tigers FC 1:0 [ 1.53 | 4.50 | 4.50 ]
12:15Canberra FC - Canberra Olympic 2:1 [ 2.20 | 4.15 | 2.48 ]

AUSTRALIA: NPL Western Australia

13:00Sorrento - Balcatta 2:2 [ 2.20 | 3.75 | 2.65 ]
13:30Bayswater City - Joondalup 1:1 [ 2.00 | 3.65 | 3.10 ]
13:30Cockburn City - Gwelup Croatia SC 1:0 [ 3.00 | 3.95 | 1.95 ]
13:30Floreat Athena - Perth Glory U21 2:0 [ 1.75 | 4.00 | 3.60 ]
13:30Inglewood - Rockingham City 2:1 [ 1.28 | 5.80 | 6.90 ]
13:30Perth SC - Armadale 2:3 [ 1.72 | 4.25 | 3.55 ]

AUSTRIA: Regionalliga West - Vorarlberg

67'Dornbirner S. - Hohenems 1:1
PrzerwaBregenz - A. Lustenau (Am) 0:0
18:30RW Rankweil - Rotenberg -:-

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha

16:30PrzełożoneFC Mińsk - Sławija Mozyrz -:- [ 2.42 | 3.30 | 2.61 ]
18:30PrzełożoneDynamo Brześć - FK Słuck -:- [ 1.27 | 5.00 | 10.00 ]

BIAŁORUŚ: Division 2 - Group B

64'Viktoria Mar. Gorka - Petrikov 2:3

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Pierwsza Liga

17:00Sarajevo - Tuzla City 1:0 [ 1.42 | 4.00 | 7.20 ]
17:30Krupa - Olimpic Sarajevo 1:0 [ 1.67 | 3.45 | 4.50 ]
90+'Sloboda - Mladost DK 3:0 [ 1.60 | 3.55 | 4.90 ]
23'Zrinjski - Radnik Bijeljina 0:0 [ 1.45 | 3.60 | 7.00 ]

BRAZYLIA: Serie A

00:15Athletico-PR - Goias -:- [ 1.22 | 6.20 | 11.50 ]
00:15Atletico-MG - Corinthians -:- [ 1.77 | 3.50 | 4.55 ]
00:15Bragantino - Botafogo RJ -:- [ 1.67 | 3.80 | 4.80 ]

BRAZYLIA: Serie B

00:15Botafogo SP - Confianca 2:0 [ 2.35 | 2.85 | 3.30 ]
00:15Brasil de Pelotas - Ponte Preta 1:1 [ 4.85 | 3.15 | 1.81 ]
00:15Sampaio Correa - Juventude 0:1 [ 3.05 | 2.85 | 2.45 ]
01:30Guarani - Cruzeiro 2:3 [ 3.70 | 3.00 | 2.10 ]
01:30Parana - Avai 1:0 [ 3.00 | 2.95 | 2.45 ]
02:30America MG - Cuiaba Esporte 0:1 [ 1.90 | 3.25 | 4.15 ]
02:30Figueirense - Vitoria 0:0 [ 2.70 | 2.80 | 2.83 ]
02:30Nautico - Operario 0:0 [ 2.10 | 3.20 | 3.40 ]
21:30PrzełożoneChapecoense-SC - CSA -:-
22:00CRB - Oeste -:- [ 1.83 | 3.10 | 4.60 ]

BRAZYLIA: Campeonato Brasiliense - Play Offy

15:30Taguatinga Esporte - Bosque Formosa 0:1
16:00Capital - Real Brasilia 1:1
20:30Luziania - Brasiliense -:-
20:30Sobradinho - Gama -:-

BRAZYLIA: Campeonato Paraibano - Play Offy

21:00Campinense - Treze -:-

BRAZYLIA: Campeonato Potiguar - druga runda

01:15Santa Cruz de Natal - ABC 1:5

BRAZYLIA: Campeonato Sergipano - druga runda

01:15Frei Paulistano - Sergipe 0:1

CHINY: Super Liga

12:00Shanghai SIPG - Wuhan Zall 2:1 [ 1.48 | 4.20 | 6.40 ]
14:00Beijing Guoan - Hebei 3:1 [ 1.50 | 4.20 | 6.10 ]

ESTONIA: Puchar Estonii

18:00JK Poseidon - Kose -:-
18:00Jogeva - Hell Hun 1:1 [ 1.17 | 7.25 | 8.40 ]
18:00Raplamaa - JK Jalgpallihaigla -:-
18:00Tallinna Kalev - Nomme Utd -:- [ 1.53 | 4.30 | 4.45 ]
18:00Vandra Vaprus - Flora U21 -:- [ 3.85 | 4.10 | 1.65 ]
18:00Vastseliina Tannem - Narva -:-
18:30Tartu Welco - Flora U19 -:-
19:45Rumori Calcio - Parnu Sadam -:-
20:00Kohvile - Tallinn Piraaja -:-

EUROPA: Liga Mistrzów - Play Offy

21:00Atalanta - PSG -:- [ 3.55 | 3.76 | 2.08 ]

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa C

17:30JBK - GBK Kokkola 3:2 [ 2.67 | 3.55 | 2.20 ]

GRUZJA: Crystalbet Erovnuli Liga

23'Telavi - Din. Tbilisi 0:0 [ 3.35 | 3.40 | 1.88 ]

GRUZJA: Crystalbet Erovnuli Liga 2

13:00OdwołaneDusheti - Gagra -:-
13:00OdwołaneRustavi - Bolnisi -:-
13:00OdwołaneSamgurali - Shukura -:-
13:00OdwołaneShevardeni Tbilisi - Georgia -:-
13:00OdwołaneZugdidi - Merani Martvili -:-
15:30Gagra - Samgurali 0:1
15:30Merani Martvili - Georgia 0:0

GWATEMALA: Liga Nacional - Apertura

22:00PrzełożoneAntigua - Sanarate -:-
22:00PrzełożoneGuastatoya - Iztapa -:-
22:00PrzełożoneMunicipal - Santa Lucia -:-
22:00PrzełożoneXelaju - Coban Imperial -:-

INDONEZJA: Liga 1

15:30PrzełożonePersiraja Aceh - Persija Jakarta -:-

INDONEZJA: Liga 2

08:00PrzełożonePSBS Biak Numfor - Persis Solo -:-
10:30PrzełożonePutra Sinar Giri - Kalteng Putra -:-
13:30PrzełożonePersijap Jepara - Mitra Kukar -:-
13:30PrzełożonePSCS Cilacap - Balikpapan -:-

ISLANDIA: Icelandic Cup Women

20:00PrzełożoneSelfoss K - Valur K -:-
20:00PrzełożoneThor/KA K - Haukar K -:-

IZRAEL: Toto Cup

38'H. Haifa - Kiryat Shmona 2:1 [ 2.20 | 3.10 | 3.10 ]
23'Sakhnin - M. Haifa 0:0 [ 10.00 | 5.00 | 1.25 ]

JAPONIA: J2 League

12:00Albirex Niigata - Renofa Yamaguchi 2:1 [ 1.66 | 3.70 | 4.65 ]
12:00Avispa Fukuoka - Verdy 1:3 [ 2.40 | 2.95 | 3.00 ]
12:00Chiba - Yamaga 3:0 [ 3.20 | 2.95 | 2.30 ]
12:00Ehime - Yamagata 0:1 [ 2.93 | 2.95 | 2.46 ]
12:00Kitakyushu - Kanazawa 2:1 [ 3.25 | 3.45 | 2.05 ]
12:00Kyoto - Mito 2:2 [ 2.40 | 3.25 | 2.76 ]
12:00Omiya Ardija - Iwata 2:2 [ 2.60 | 2.95 | 2.75 ]
12:00Ryukyu - Kofu 1:2 [ 2.12 | 3.40 | 3.10 ]
12:00V-Varen Nagasaki - Kusatsu 3:1 [ 1.70 | 3.45 | 4.65 ]
12:30Machida - Tokushima 0:1 [ 3.65 | 3.15 | 2.02 ]
12:30Tochigi - Okayama 2:1 [ 2.75 | 2.60 | 2.90 ]

JAPONIA: YBC Levain Cup

12:00PrzełożoneHiroshima - Sagan Tosu -:- [ 1.55 | 3.65 | 6.20 ]
12:00Kashiwa - Oita 3:1 [ 1.75 | 3.60 | 4.30 ]
12:00Nagoya - Kawasaki 2:2 [ 3.15 | 3.45 | 2.10 ]
12:00Sapporo - Yokohama FC 1:1 [ 1.65 | 3.80 | 4.70 ]
12:00Shimizu - Kashima 2:3 [ 3.85 | 3.85 | 1.78 ]
12:00Vegalta Sendai - C-Osaka 0:3 [ 4.00 | 3.45 | 1.85 ]
12:30Shonan - G-Osaka 1:2 [ 2.77 | 3.50 | 2.30 ]

KATAR: Division 2

18:15PrzełożoneAl-Kharitiyath - Al Markhiya -:-
18:15PrzełożoneShamal - Al Muaidar -:-

KAZACHSTAN: Pierwsza liga

13:00PrzełożoneTobol - Ordabasy -:-
15:00PrzełożoneKaspij Aktau - Kaisar -:-

KOLUMBIA: Primera A - Clausura

22:00PrzełożoneAguilas - Bucaramanga -:-
22:00PrzełożoneAmerica De Cali - Santa Fe -:-
22:00PrzełożoneAtl. Nacional - Ind. Medellin -:-
22:00PrzełożoneCucuta - La Equidad -:-
22:00PrzełożoneEnvigado - Pasto -:-
22:00PrzełożoneJunior - Tolima -:-
22:00PrzełożoneMillonarios - Dep. Cali -:-
22:00PrzełożonePatriotas - Once Caldas -:-
22:00PrzełożonePereira - Chico -:-
22:00PrzełożonePetrolera - Jaguares de Cordoba -:-

LITWA: A Lyga

67'Suduva - Zalgiris 0:0 [ 2.65 | 3.25 | 2.35 ]

ŁOTWA: Optibet Virsliga

17:00Jelgava - RFS 0:4 [ 5.30 | 4.20 | 1.46 ]
17:00Spartaks - Valmiera 2:3 [ 2.15 | 3.40 | 2.84 ]
23'FK Liepaja - Ventspils 0:0 [ 2.35 | 3.25 | 2.65 ]

MAROKO: Botola Pro

23:00PrzełożoneFUS Rabat - Raja Beni Mellal -:- [ 1.50 | 3.65 | 5.90 ]
23:00Safi - Moghreb Tetouan 0:0 [ 2.20 | 2.60 | 3.70 ]

MEKSYK: Liga MX - Apertura

00:00Necaxa - Mazatlan FC 1:0 [ 2.00 | 3.40 | 3.55 ]
02:00Pachuca - Leon 0:1 [ 2.81 | 3.30 | 2.40 ]
04:00Tigres - Puebla 2:1 [ 1.50 | 4.15 | 6.00 ]
00:00Queretaro - Cruz Azul -:- [ 3.85 | 3.60 | 1.82 ]

MONGOLIA: Premier League

10:00Anduud City - Ulaanbaatar City 1:2
13:00Mazaalainuud - Sumida Gepro 1:0

NIKARAGUA: Liga Primera - Apertura

23:30Diriangen - Juventus Managua -:- [ 1.44 | 3.90 | 6.20 ]

NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura

23'Managua FC U20 - Chinandega U20 0:0
20:30Diriangen U20 - Juventus Managua U20 -:-
22:00Ferretti U20 - Jalapa U20 -:-
00:00Esteli U20 - Real Madriz U20 -:-

NORWEGIA: Toppserien - Kobiety

62'RØA K - Vålerenga K 1:1 [ 8.30 | 5.60 | 1.25 ]

PARAGWAJ: Primera Division - Apertura

00:00Nacional Asuncion - Diaz 3:0 [ 1.85 | 3.30 | 3.74 ]
22:00River Plate - Guairena FC -:- [ 2.55 | 2.90 | 2.67 ]
00:3012 de Octubre - San Lorenzo -:- [ 2.45 | 3.20 | 2.56 ]

POLSKA: III Liga - Grupa III

17:00PrzełożoneMiedź Legnica 2 - Polonia Bytom -:- [ 3.62 | 3.80 | 1.75 ]
71'Górnik Zabrze 2 - Piast Żmigród 0:2 [ 1.87 | 3.80 | 3.19 ]
66'Polonia-Stal Świdnica - MKS Kluczbork 1:2 [ 3.96 | 3.85 | 1.67 ]
65'ROW Rybnik - Foto-Higiena Gać 1:1 [ 1.65 | 3.80 | 4.13 ]
63'Stal Brzeg - Nysa 5:1 [ 1.85 | 3.70 | 3.33 ]
3'Ruch Chorzów - Warta Gorzów 0:0 [ 1.16 | 6.50 | 10.50 ]

POLSKA: III Liga - Grupa IV

16:00Stal Kraśnik - Chełmianka Chełm 1:2 [ 2.75 | 3.55 | 2.15 ]
17:00Cracovia 2 - KSZO Ostrowiec 1:2 [ 2.83 | 3.55 | 2.10 ]
17:00ŁKS Łagów - Hetman Zamość 2:1 [ 1.52 | 4.00 | 4.92 ]
17:00PrzełożoneOrlęta Radzyń Podlaski - Wólczanka Wólka Pełkińska -:- [ 2.32 | 3.55 | 2.51 ]
17:00PrzełożoneSiarka Tarnobrzeg - Podhale Nowy Targ -:- [ 2.45 | 3.55 | 2.37 ]
17:00PrzełożoneSokół Sieniawa - Jutrzenka Giebułtów -:- [ 1.48 | 4.20 | 5.07 ]
68'KS Wiązownica - Wisłoka Dębica 1:2 [ 2.35 | 3.55 | 2.48 ]
18:00PrzełożoneStal Stalowa Wola - Podlasie Biała Podlaska -:-
65'Wisła Puławy - Korona Kielce 2 1:1 [ 1.37 | 4.70 | 5.95 ]
62'Wisła Sandomierz - Lewart Lubartów 2:0 [ 1.50 | 4.00 | 5.15 ]

ROSJA: FNL

13:30Tomsk - Sp. Moskwa 2 1:2 [ 2.00 | 3.20 | 3.50 ]
15:30Omsk - Chertanovo M. 1:2 [ 2.55 | 3.05 | 2.56 ]
16:00Orenburg - Alania Vladikavkaz 2:0 [ 1.43 | 4.00 | 5.60 ]
17:00D. Bryansk - Nizhny Novgorod 1:0 [ 3.20 | 3.20 | 2.10 ]
17:00Neftekhimik - Jenisej 2:0 [ 2.08 | 3.05 | 3.45 ]
17:00Samara - SKA Chabarowsk 2:0 [ 1.50 | 3.85 | 5.80 ]
17:00Tekstilshtik - FK Chayka 1:1 [ 2.95 | 3.05 | 2.25 ]
17:00Wołgar Astrachań - Veles Moscow 1:2 [ 2.35 | 3.30 | 2.70 ]
90+'Jarosław - Krasnodar 2 0:0 [ 1.70 | 3.45 | 4.55 ]
63'F Woroneż - Bałtika 0:1 [ 2.70 | 2.95 | 2.50 ]
PrzerwaT. Moskwa - Akron Togliatti 0:0 [ 1.50 | 3.75 | 6.00 ]

ROSJA: PFL - Group 2

15:00Olimp-Dolgoprudny - Zenit Irkutsk 1:0 [ 1.42 | 4.50 | 5.40 ]
16:00Tver - Czyta 4:2 [ 1.55 | 3.90 | 4.75 ]

ROSJA: PFL - Group 4

10:00Orenburg 2 - Dynamo Barnaul 0:4 [ 2.93 | 3.40 | 2.10 ]
10:00PrzełożoneZenit-Izhevsk - Kamaz -:-
12:00PrzełożoneNosta - FK Novosibirsk -:-

RPA: Pierwsza liga

65'Kaizer - Bidvest Wits 1:0 [ 2.60 | 2.75 | 2.85 ]

RPA: GladAfrica Championship

15:00Ajax Cape Town - Richards Bay 1:0
15:00Mbombela - Cape Umoya United 0:0
15:00Pretoria U. - Real Kings 1:1
15:00TS Galaxy - Steenberg United 0:0
15:00TS Sporting - Swallows 0:0

RUMUNIA: Liga 1 - Baraż o utrzymanie

17:30Mioveni - Chindia Targoviste 1:1 [ 2.77 | 3.20 | 2.45 ]

SŁOWACJA: Fortuna liga

23'Pohronie - Dun. Streda 0:0 [ 5.30 | 4.15 | 1.58 ]
23'Sered - Senica 2:0 [ 2.42 | 3.25 | 2.92 ]
23'Trencin - Z. Moravce 0:0 [ 1.47 | 4.50 | 6.20 ]

SŁOWACJA: Puchar

17:00Oravan - SK Bela -:-

SŁOWENIA: 2. SNL

17:30Beltinci - Triglav -:-
17:30Bilje - Radomlje -:-
17:30Fuzinar - Brda -:-
17:30Nafta - Krsko 1:0
17:30Primorje - Drava -:-
17:30Smartno - Jadran Dekani 0:5
19:30Brezice - Dob -:-

SZKOCJA: Premiership

19:00PrzełożoneSt. Mirren - Celtic -:- [ 8.80 | 6.40 | 1.26 ]
20:45PrzełożoneAberdeen - Hamilton -:-
20:45Motherwell - Livingston -:- [ 2.25 | 3.25 | 3.20 ]
20:45Rangers - St. Johnstone -:- [ 1.18 | 7.00 | 13.50 ]
20:45Ross County - Kilmarnock -:- [ 3.05 | 3.18 | 2.37 ]

SZWECJA: Allsvenskan

23'Djurgarden - Mjallby 0:0 [ 1.57 | 3.90 | 5.90 ]
23'Malmo FF - Örebro 0:0 [ 1.26 | 5.60 | 11.00 ]

SZWECJA: Superettan

23'Brage - Norrby 0:0 [ 1.95 | 3.35 | 3.65 ]
23'GAIS - Degerfors 0:0 [ 6.90 | 4.05 | 1.44 ]
23'Jonkopings - Dalkurd 0:0 [ 1.85 | 3.40 | 3.95 ]
23'Ljungskile - AFC Eskilstuna 0:0 [ 2.05 | 3.20 | 3.50 ]
23'Trelleborgs - Västerås SK 0:0 [ 2.43 | 3.10 | 2.83 ]

SZWECJA: Dywizja 1 - Norra

16:00Sandvikens - Team TG FF 6:1 [ 1.21 | 5.80 | 8.91 ]
66'IFK Berga - Sollentuna 1:0 [ 3.90 | 3.75 | 1.70 ]
PrzerwaNykopings - IFK Lulea 1:2 [ 2.25 | 3.70 | 2.52 ]
23'Brommapojkarna - Karlstad 0:0 [ 1.50 | 4.00 | 5.14 ]
23'Gefle - Taby 0:0 [ 1.60 | 3.90 | 4.35 ]
23'Orebro Syr. - Sylvia 0:0 [ 3.20 | 3.70 | 1.85 ]
19:30Karlslunds - Vasalunds -:- [ 3.65 | 4.20 | 1.67 ]
20:00Haninge - IK Frej -:- [ 2.70 | 3.50 | 2.20 ]

SZWECJA: Dywizja 1 - Södra

68'Oskarshamns - Motala 1:1 [ 1.95 | 3.50 | 3.20 ]
23'Assyriska IK - Utsiktens 1:0 [ 2.83 | 3.10 | 2.30 ]
23'Karlskrona - Lunds 0:0 [ 5.73 | 4.50 | 1.40 ]
23'Landskrona - Tvaakers 1:0 [ 1.40 | 4.50 | 5.73 ]
23'Lindome - Linkoping City 2:0 [ 2.51 | 3.60 | 2.30 ]
23'Skövde - Värnamo 0:0 [ 2.68 | 3.45 | 2.23 ]
23'Torns - Eskilsminne 0:0 [ 1.82 | 3.60 | 3.52 ]
20:00Qviding - Trollhättan -:- [ 2.50 | 3.40 | 2.40 ]

SZWECJA: Allsvenskan - Kobiety

23'Kristianstads K - Vaxjo DFF K 1:0 [ 1.26 | 5.00 | 8.50 ]
23'Örebro K - Uppsala K 0:0 [ 1.45 | 4.20 | 5.80 ]
23'Pitea K - Djurgarden K 0:0 [ 2.30 | 3.50 | 2.64 ]
23'Rosengard K - Linköpings K 2:1 [ 1.20 | 5.90 | 9.20 ]
23'Umeå IK K - Eskilstuna United K 0:0 [ 2.53 | 3.35 | 2.40 ]
23'Vittsjo K - Göteborg K 0:1 [ 15.00 | 6.00 | 1.14 ]

SZWECJA: Elitettan Women

23'Lidkopings FK K - Mallbackens K 0:1

ŚWIAT: Mecze Towarzyskie

17:00Macedonia Północna U19 - Tikves -:-

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

10:00Bruk-Bet T. (Pol) - Cracovia (Pol) 3:1
10:00Karwina (Cze) - GKS Jastrzębie (Pol) 2:0 [ 1.34 | 4.90 | 7.30 ]
10:45Liberec B (Cze) - Varnsdorf (Cze) 2:4
11:00Horn (Aut) - Sparta Praga (Cze) 0:4 [ 6.60 | 4.85 | 1.37 ]
11:00Red Star (Fra) - Lusitanos (Fra) 2:0
11:00Sturm Graz (Aut) - Bravo (Slo) 2:1
11:00Zizkov (Cze) - Jihlava (Cze) 3:2 [ 1.85 | 3.52 | 3.80 ]
14:00Karlsruher (Ger) - Saarbrucken (Ger) 2:2
14:00Slavia Praga B (Cze) - Norymberga II (Ger) 2:1
14:30Jong Sparta Rotterdam (Ned) - Genk U21 (Bel) 7:2
15:00Union Berlin (Ger) - Wurzburger Kickers (Ger) 2:0 [ 1.50 | 4.50 | 4.50 ]
15:30Unterhaching (Ger) - Augsburg (Ger) 0:0 [ 4.50 | 4.50 | 1.50 ]
16:00OdwołaneMlada Boleslav (Cze) - Chrudim (Cze) -:- [ 1.16 | 7.30 | 10.00 ]
16:00Moenchengladbach (Ger) - Verl (Ger) 4:0 [ 1.08 | 9.00 | 13.50 ]
17:00Admira (Aut) - Banik Ostrava (Cze) 2:1 [ 3.95 | 4.05 | 1.70 ]
17:00Altach (Aut) - Dortmund (Ger) 0:6 [ 11.00 | 9.00 | 1.10 ]
17:00Blansko (Cze) - Liberec (Cze) 1:1
17:00Guingamp (Fra) - Brest (Fra) 0:1
17:00Lech Poznań (Pol) - Offenbach (Ger) 1:1
17:00OdwołaneŁKS Łódź (Pol) - KKS Kalisz (Pol) -:-
17:00Rapid Wiedeń (Aut) - Opawa (Cze) 5:3 [ 1.35 | 5.00 | 6.80 ]
17:00St. Polten (Aut) - Ceske Budejovice (Cze) 0:3 [ 4.45 | 4.20 | 1.60 ]
17:30Brno (Cze) - Lisen (Cze) 2:3 [ 1.20 | 6.25 | 8.50 ]
62'Avranches (Fra) - Le Havre (Fra) 4:2
73'B.93 (Den) - AB Kopenhagen (Den) 1:0
18:00Les Herbiers (Fra) - Lorient II (Fra) -:-
64'Nea Salamis (Cyp) - Alki Oroklini (Cyp) 0:1
57'Rennes (Fra) - St. Etienne (Fra) 1:0 [ 2.20 | 3.50 | 2.70 ]
70'Sparta Praga (Cze) - Wolfsberger AC (Aut) 1:2 [ 1.52 | 4.40 | 4.95 ]
64'Troyes (Fra) - Sedan (Fra) 2:0
18:00Vysehrad (Cze) - Vltavin (Cze) -:- [ 1.52 | 4.30 | 4.55 ]
45+'Angers (Fra) - Le Mans (Fra) 3:1
18:30OdwołaneEichstatt (Ger) - Augsburg (Ger) -:-
PrzerwaWattenscheid (Ger) - Düsseldorf II (Ger) 1:1
18:45Aschaffenburg (Ger) - Hoffenheim II (Ger) -:-
38'Jong Ajax (Ned) - Jong Utrecht (Ned) 0:0
23'Bersenbruck (Ger) - Lotte (Ger) 1:0
19:00OdwołaneClermont (Fra) - Orleans (Fra) -:-
23'FC Gutersloh (Ger) - Wiedenbruck (Ger) 0:0
19:00Gersthofer (Aut) - Slovan HAC (Aut) -:-
23'Gievenbeck (Ger) - Munster (Ger) 0:0
23'Gleinstatten (Aut) - SC Bad Gams (Aut) 1:0
23'Maribor (Slo) - Mura (Slo) 0:0
19:00Neusiedl (Aut) - Mannersdorf (Aut) -:-
23'Rodez (Fra) - Pau FC (Fra) 0:0 [ 1.85 | 3.35 | 3.70 ]
23'Steinheim (Ger) - RW Frankfurt (Ger) 0:2
23'Villefranche (Fra) - Grenoble (Fra) 0:0
23'Wiener Viktoria (Aut) - Stadlau (Aut) 0:0
19:15Remscheid (Ger) - Cronenberger (Ger) -:-
19:30Dudelange (Lux) - Hesperange (Lux) -:-
19:30Dusseldorf-West (Ger) - MSV Dusseldorf (Ger) -:-
19:30Hassia Bingen (Ger) - Mannheim (Ger) -:-
19:30Heimstetten (Ger) - Dachau (Ger) -:-
19:30K. FC Turnhout (Bel) - Dessel (Bel) -:-
19:30OdwołaneLierse K. (Bel) - Westerlo (Bel) -:-
19:30Patro Eisden (Bel) - Lierse K. (Bel) -:-
19:30Rodgau (Ger) - Alzenau (Ger) -:-
19:30Sprockhovel (Ger) - Bocholt (Ger) -:-
19:30SSVg Velbert (Ger) - Duisburger (Ger) -:-
19:30Zelzate (Bel) - Hoek (Ned) -:-
20:00Krefeld-Fischeln (Ger) - Duisburg (Ger) -:-

ŚWIAT: Mecze Towarzyskie - Kobiety

16:00Estonia K - Łotwa K 1:0 [ 2.87 | 3.05 | 2.30 ]

ŚWIAT: Club Friendly Women

23'Reims K (Fra) - St. Liege K (Bel) 0:0
19:30Ter Leede K (Ned) - Den Haag K (Ned) -:-

TADŻYKISTAN: Wyszejszaja Liha

14:00Khujand - Lokomotiv Pamir 0:0 [ 1.05 | 9.00 | 21.00 ]
14:00Regar-TadAZ - CSKA Pomir Dushanbe 1:5 [ 2.10 | 3.50 | 2.85 ]
15:00Istiqlol Dushanbe - Faizkand 3:0 [ 1.02 | 17.00 | 21.00 ]

TUNEZJA: Ligue Professionnelle 1

62'Bizertin - Etoile Sahel 2:2 [ 3.10 | 3.00 | 2.20 ]
59'Kairouanaise - Club Africain 1:1 [ 2.81 | 2.95 | 2.40 ]
58'Metlaoui - Chebba 1:0 [ 1.85 | 3.15 | 3.95 ]
62'US Tataouine - Stade Tunisien 2:0 [ 1.85 | 3.05 | 4.10 ]
20:10Esperance Tunis - Sfaxien -:- [ 1.65 | 3.22 | 5.10 ]

URUGWAJ: Segunda Division

17:00Villa Espanola - Albion 3:2
19:30Sud America - Rocha -:-
22:15Rampla Juniors - Racing Montevideo -:-

USA: MLS - Play Offy

02:30Portland Timbers - Orlando City 2:1 [ 2.75 | 3.50 | 2.48 ]

USA: USL Championship

22:00OdwołaneLA Galaxy 2 - FC Tulsa -:-

USA: USL League One

23:00Chattanooga Red Wolves - Union Omaha -:-

WĘGRY: NB III - East

17:30Balassagyarmat - Hatvan -:-
17:30Cegledi - Gyongyosi -:-
17:30Eger SE - BVSC-Zuglo -:-
17:30Kisvarda II - Jaszberenyi -:-
17:30Sajobabony - DVTK II -:-
17:30SBTC - Putnok VSE -:-
17:30Senyo Carnifex - Mezokovesd II -:-
17:30Tiszafuredi - Tallya -:-
17:30Tiszaujvaros - Debrecen II -:-
19:00Duna Aszfalt - Fuzesgyarmati SK -:-

WĘGRY: NB III - Centre

17:30Dabas-Gyon - Dunaujvaros PASE -:-
17:30ESMTK Budapest - Szegedi -:-
17:30Ferencvaros II - Ujpest II -:-
17:30Hodmezovasarhely FC - Ivancsa -:-
17:30Korosladany MSK - FC Dabas -:-
17:30Kozarmisleny - Majosi -:-
17:30Szekszardi - Rakosmenti KSK -:-
17:30Taksony - Monori -:-
17:30Vac - Honved II -:-
19:00Kecskemeti - Paks II -:-

WĘGRY: NB III - West

16:00Elore - Mosonmagyarovari TE 0:1
17:30Balatonfuredi - MOL Fehervar II -:-
17:30Erdi - Zalaegerszegi II -:-
17:30III. Keruleti TVE - Szabadkikoto -:-
17:30Komaromi VSE - Gardony Varosi -:-
17:30Nagyatadi - Menfocsanak -:-
17:30Puskas Academy II - Nagykanizsa FC -:-
17:30SC Sopron - Lipot -:-
17:30Tatabanya - Papai Perutz -:-
17:30Veszprem - Bicskei -:-

WŁOCHY: Serie B - Play Offy

21:00Pordenone - Frosinone -:- [ 2.88 | 3.00 | 2.57 ]

WYSPY OWCZE: Premier League

23'HB Torshavn - Argir 2:0 [ 1.03 | 15.00 | 13.50 ]
20:00Runavik - Vikingur -:- [ 1.82 | 3.55 | 3.55 ]
20:00PrzełożoneSkala Itrottarfelag - B36 Torshavn -:- [ 13.00 | 10.00 | 1.07 ]

ZAMBIA: Super League

15:00OdwołaneGreen Eagles - Zesco Utd -:-
15:00OdwołaneKabwe - Green Buffaloes FC -:-
15:00OdwołaneKabwe Youth Academy - Lusaka Dynamos -:-
15:00OdwołaneNakambala Leopards - Power Dynamos -:-
15:00OdwołaneNkana - Lumwana Radiants -:-
15:00OdwołaneNkwazi - Red Arrows -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.FlashScore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona FlashScore.pl z powodów technicznych.