REFRESH

Piłka nożna » Dzisiaj » Kursy

AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Libertadores

00:15Barcelona SC (Ecu) - Flamengo (Bra) -:- [ 2.57 | 3.20 | 2.60 ]
00:15Estudiantes M. (Ven) - Nacional (Uru) -:- [ 2.70 | 3.05 | 2.65 ]
00:15Tigre (Arg) - Bolivar (Bol) -:- [ 1.66 | 3.65 | 5.00 ]

ANGLIA: Professional Development League

13:00Sheffield Wed U23 - Barnsley U23 0:1
14:00Cardiff U23 - Bristol City U23 1:2
14:00QPR U23 - Ipswich U23 5:0
15:00Birmingham U23 - Crewe U23 4:5

ANGLIA: EFL Cup

19:00PrzełożoneLeyton Orient - Tottenham -:- [ 17.50 | 9.00 | 1.13 ]
20:00Newport - Watford -:- [ 5.10 | 3.80 | 1.67 ]
20:00West Brom - Brentford -:- [ 2.35 | 3.30 | 3.05 ]
20:30West Ham - Hull -:- [ 1.32 | 5.10 | 9.60 ]
21:15Luton - Manchester Utd -:- [ 11.50 | 6.05 | 1.25 ]

ANGLIA: EFL Trophy

27'Shrewsbury - Newcastle U21 2:0 [ 1.42 | 4.20 | 6.40 ]
19:00Wimbledon - Brighton U21 -:- [ 1.70 | 3.80 | 4.05 ]
20:00Stevenage - Southampton U21 -:- [ 1.90 | 3.70 | 3.30 ]
20:00Wigan - Liverpool U21 -:- [ 1.86 | 3.70 | 3.45 ]
20:45Oldham - Wolves U21 -:- [ 1.90 | 3.60 | 3.40 ]

ANGLIA: Puchar FA - Kwalifikacje

20:30Cowes - Weston-super-Mare -:-
20:30Crawley D. G. - Hendon -:-
20:30East Grinstead - Worthing -:-
20:30Hartley Wintney - Erith & Belvedere -:-
20:45AFC Mansfield - Gainsborough -:-
20:45AFC Rushden & Diamonds - Newark -:-
20:45Ashford U. - Bracknell -:-
20:45Atherton WO - Bamber Bridge -:-
20:45Aylesbury Utd - Moneyfields -:-
20:45Banbury - Carlton Town -:-
20:45Barking - Dunstable Town -:-
20:45Barnstaple - Wimborne -:-
20:45Barwell - Bedworth United -:-
20:45Bedfont Sports - Lewes -:-
20:45Bowers & Pitsea - Hornchurch -:-
20:45Brantham - St. Ives -:-
20:45Bromsgrove - Stratford -:-
20:45Burnham FC - Northwood -:-
20:45Bury Town - Brightlingsea -:-
20:45Buxton - Belper Town -:-
20:45Cambridge City - Stowmarket Town -:-
20:45Chalfont St Peter - Farnborough -:-
20:45Chasetown - Basford -:-
20:45Chatham - Southall FC -:-
20:45Chertsey - Leatherhead -:-
20:45Chichester - Cribbs -:-
20:45Chipstead - Deal -:-
20:45Christchurch - Dorchester -:-
20:45Cinderford - Royal Wootton -:-
20:45City Of Liverpool - Morpeth -:-
20:45Coalville - Sheffield -:-
20:45Cobham - Risborough -:-
20:45Coggeshall Town - Stansted -:-
20:45Consett - Stockton -:-
20:45Corinthian - Sevenoaks -:-
20:45Coventry Sphinx - Ilkeston -:-
20:45Daventry - Evesham -:-
20:45Dereham - Canvey Island -:-
20:45Ely - Biggleswade FC -:-
20:45Fairford - Sholing -:-
20:45FC United - Pontefract -:-
20:45Frickley - Marine -:-
20:45Frimley Green - Marlow -:-
20:45Frome - AFC Stoneham -:-
20:45Grantham - Rushall -:-
20:45Hanley Town - Redditch -:-
20:45Haringey - Tunbridge Wells -:-
20:45Harlow - Waltham Abbey -:-
20:45Hastings - Chesham -:-
20:45Haverhill - Maldon & Tiptree -:-
20:45Haywards - Hanwell Town -:-
20:45Hednesford - Long Eaton -:-
20:45Horsham FC - Kingstonian -:-
20:45Kings Langley - Clacton -:-
20:45Lancaster - Runcorn Town -:-
20:45Leek - Mickleover -:-
20:45Leighton Town - Mildenhall -:-
20:45Leiston - Biggleswade Town -:-
20:45Little Common - Corinthian-Casuals -:-
20:45Longridge Town - Charnock Richard -:-
20:45Long Melford - Cheshunt -:-
20:45Margate - Hayes & Yeading -:-
20:45Marske - Trafford -:-
20:45Merstham - Dunstable -:-
20:45Merthyr Town - Poole WO -:-
20:45Mossley - Ramsbottom -:-
20:45Nuneaton - Loughborough Dyn. -:-
20:45Peterborough Sports - Enfield Town -:-
20:45Potters Bar - East Thurrock -:-
20:45Quorn - Matlock -:-
20:45Radcliffe - Workington -:-
20:45Royston - Wroxham -:-
20:45Saltash - Cirencester -:-
20:45Scarborough - Ashton Utd -:-
20:45Shifnal Town - Alvechurch -:-
20:45South Park - Bognor Regis -:-
20:45Staines - Walton Casuals -:-
20:45Stalybridge - Bishop Auckland -:-
20:45Stamford - Sudbury -:-
20:45Steyning Town - Sheppey United -:-
20:45Sunderland Ryhope - Prescot -:-
20:45Swindon S - Shepton Mallet -:-
20:45Tadcaster - Litherland REMYCA FC -:-
20:45Tadley - Truro -:-
20:45Tamworth - Stourbridge -:-
20:45Taunton - Wantage -:-
20:45Tividale - Nantwich -:-
20:45Walthamstow - Margaretsbury -:-
20:45Warrington - South Shields -:-
20:45Welwyn Garden - Bishop's Stortford -:-
20:45Westfields - Worksop -:-
20:45West Allotment - Hyde -:-
20:45West Auckland - Runcorn Linnets -:-
20:45West Bridgford - Halesowen -:-
20:45Whitby - Warrington Rylands -:-
20:45Whitley Bay - Witton -:-
20:45Whyteleafe - Binfield -:-
20:45Winchester - Clevedon -:-
20:45Yate Town - Bristol MF -:-
21:00Lowestoft - Aveley -:-
21:00Skelmersdale - Bootle -:-

ANGLIA: Puchar FA Trophy

20:45Notts County - Harrogate -:-

ARMENIA: Pierwsza Liga

15:30PrzełożoneArarat - Ararat-Armenia -:- [ 3.80 | 3.40 | 1.80 ]
68'Urartu - Noah 0:2 [ 2.52 | 2.95 | 2.50 ]

AUSTRIA: Liga Regionalna Central

19:00Union Gurten - Kalsdorf -:-

AUSTRIA: Regionalliga West - Tyrol

19:30Kitzbuhel - Hall -:-

AUSTRIA: ÖFB Cup

19:30Weiz - ASK Elektra -:- [ 1.88 | 3.80 | 3.45 ]

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja liha Rezerwa

14:00FK Smalawiczy 2 - FC Mińsk 2 2:4 [ 5.00 | 4.10 | 1.50 ]

BRAZYLIA: Serie B

01:00Botafogo SP - Brasil de Pelotas 0:1 [ 1.75 | 3.05 | 5.30 ]

BRAZYLIA: Serie C

01:00Vila Nova - Imperatriz 3:0

BRAZYLIA: Campeonato Carioca B1 - pierwsza runda

20:00Marica - Duque De Caxias -:-

BRAZYLIA: Campeonato Paulista A2 - Play Offy

20:00Sao Bento - Sao Bernardo -:-

BRAZYLIA: Copa do Brasil

00:00CRB - Juventude -:- [ 1.80 | 3.40 | 4.45 ]

CHILE: Primera B

22:00Barnechea - Melipilla -:- [ 2.45 | 3.20 | 2.56 ]

CHINY: Super Liga

09:30Beijing Guoan - Qingdao Huanghai 5:1 [ 1.22 | 6.00 | 12.00 ]
12:00Tianjin Teda - Hebei 0:1 [ 3.85 | 3.70 | 1.85 ]
13:35Chongqing Lifan - Wuhan Zall 1:0 [ 2.30 | 3.35 | 2.97 ]
14:00Shijiazhuang - Shanghai SIPG 0:1 [ 6.60 | 4.30 | 1.46 ]

CZECHY: Dywizja 2

16:30Chrudim - Jihlava 1:2 [ 2.35 | 3.30 | 2.88 ]

CZECHY: MOL Cup

17:30Banik Most - Sous - Ceske Budejovice 0:3

EGIPT: Pierwsza liga

20:00Zamalek - Tanta -:- [ 1.20 | 6.00 | 9.00 ]

EKWADOR: Serie B

01:00America de Quito - Chacaritas 1:2

EUROPA: Liga Mistrzów - Kwalifikacje

21:00Krasnodar (Rus) - PAOK (Gre) -:- [ 2.18 | 3.30 | 3.70 ]
21:00M. Tel Aviv (Isr) - Salzburg (Aut) -:- [ 13.50 | 6.70 | 1.23 ]
21:00Slavia Praga (Cze) - Midtjylland (Den) -:- [ 1.75 | 3.65 | 5.50 ]

EUROPA: Euro Kobiety - Kwalifikacje

12:00Kazakhstan K - Austria K 0:5 [ 26.00 | 16.00 | 1.02 ]
15:00PrzełożoneAzerbejdżan K - Hiszpania K -:-
15:00Estonia K - Rosja K 0:3 [ 21.00 | 14.00 | 1.02 ]
16:00Bośnia i Hercegowina K - Włochy K 0:5 [ 15.50 | 16.00 | 1.03 ]
16:07Czarnogóra K - Niemcy K 0:3
90+'Łotwa K - Węgry K 0:5 [ 13.50 | 7.15 | 1.13 ]
18:00PrzełożoneCypr K - Finlandia K -:-
PrzerwaNorwegia K - Walia K 1:0 [ 1.03 | 15.00 | 16.50 ]
PrzerwaPolska K - Czechy K 0:1 [ 2.55 | 3.25 | 2.58 ]
PrzerwaRumunia K - Chorwacja K 3:1 [ 2.35 | 3.35 | 2.67 ]
PrzerwaUkraina K - Grecja K 0:0
PrzerwaWyspy Owcze K - Białoruś K 0:0 [ 22.00 | 11.00 | 1.04 ]
27'Malta K - Dania K 0:2 [ 35.00 | 20.00 | - ]
19:00Szwajcaria K - Belgia K -:- [ 2.25 | 3.40 | 2.78 ]
20:00Islandia K - Szwecja K -:- [ 7.30 | 4.40 | 1.36 ]
20:30PrzełożoneSzkocja K - Portugalia K -:-
21:00Macedonia Północna K - Francja K -:- [ 45.00 | 20.00 | - ]

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa C

70'JJK Jyvaskyla - Vaajakoski 1:0 [ 2.05 | 3.60 | 2.89 ]

GRUZJA: Crystalbet Erovnuli Liga 2

14:00Samgurali - Rustavi 2:1
14:00Shukura - Merani Martvili 2:0

HOLANDIA: Eerste Divisie

12'Excelsior - Telstar 0:0 [ 1.70 | 4.25 | 3.95 ]
21:00Den Bosch - Maastricht -:- [ 1.92 | 3.90 | 3.35 ]

HOLANDIA: Divisie 1 U18 - Sezon jesień

14:30PrzełożoneZwolle U18 - Sparta Rotterdam U18 -:-
16:00Feyenoord U18 - Utrecht U18 2:3
17:30Ajax U18 - Heerenveen U18 -:-

IRLANDIA: Dywizja 1

20:45Drogheda - Shamrock 2 -:- [ 1.25 | 5.30 | 10.00 ]

ISLANDIA: Division 2

42'IR Reykjavik - Haukar 1:1 [ 2.90 | 3.75 | 2.00 ]

IZRAEL: 2 Liga

PrzerwaH. Petah Tikva - M. Nazareth 1:1 [ 2.47 | 2.90 | 2.77 ]

JAPONIA: J3 League

06:00Grulla Morioka - G-Osaka U23 1:0
06:00Vanraure - Fujieda MYFC 2:3
07:00Fukushima Utd - Imabari 0:2
07:00Tottori - Sagamihara 0:1
08:00Azul Claro Numazu - C-Osaka U23 5:0
08:00Blaublitz - Kagoshima Utd 0:0
11:00Kumamoto - YSCC 2:0
11:00Nagano - Kamatamare 1:0
11:30Toyama - Gifu 1:2

JORDANIA: Pierwsza Liga

90+'Al Sareeh - Al Salt 2:2 [ 3.60 | 3.00 | 2.00 ]

KAZACHSTAN: Pierwsza liga

11:30Tobol - Okzhetpes 1:0 [ 1.50 | 3.90 | 5.30 ]

KAZACHSTAN: First Division

07:00Atyrau - Kairat Academy 1:0
16:00PrzełożoneAktobe - Akademiya Ontustik -:-
16:00PrzełożoneKairat Academy - Maqtaaral -:-
16:00PrzełożoneZhetysu 2 - FK Kyran -:-

KOLUMBIA: Primera B - Apertura

02:40Quindio - Real San Andres 1:0
22:00Barranquilla - Bogota -:-

KOSOWO: Superliga

16:00Arberia - Prishtina 1:1
16:00Drenica - Besa Peje 2:1

KOSTARYKA: Liga de Ascenso - Apertura

03:00CS Uruguay - Ad Aserri 0:2

LIECHTENSTEIN: Liechtenstein Cup

20:00Triesenberg B - Balzers B -:-

MACEDONIA PÓŁNOCNA: Puchar Macedonii

15:30Vardari Forino - Vardar 2:3pen

MAROKO: Botola 2

18:00Chabab Rif Hoceima - Chabab Benguerir -:-
18:00Fes - RAC Casablanca -:-
18:00Marrakech - Chabab Atlas Khenifra -:-
18:00TAS Casablanca - Kenitra -:-

MAURETANIA: Ligue 1

18:30JAHE - Garde Nationale -:-
21:15Medine - Kaedi -:-
00:35ASAC Concorde - Kedia -:-

MEKSYK: Liga MX - Apertura

04:00Leon - U.N.A.M. 2:0 [ 1.70 | 3.60 | 4.80 ]

MEKSYK: Liga de Expansion MX - Apertura

00:00Zacatecas Mineros - Tepatitlan de Morelos -:- [ 2.20 | 3.20 | 2.91 ]

MEKSYK: Liga Premier Serie A

02:00PrzełożoneIrapuato - Cruz Azul Hidalgo -:-

MEKSYK: Liga MX Women - Apertura

23:00Queretaro K - Tigres K 1:3
00:00Pachuca K - Puebla K 3:1
02:00Monterrey K - Mazatlan FC K 6:0
02:00Santos Laguna K - Leon K 1:1
03:00Atl. San Luis K - Juarez K 2:3

MOŁDAWIA: Liga Narodowa

15:00Dinamo-Auto - Petrocub 1:1 [ 4.40 | 3.75 | 1.62 ]
PrzerwaMilsami - CSCA Buiucani 0:0 [ 1.20 | 5.00 | 11.00 ]

MONGOLIA: Premier League

10:00Athletic 220 - Deren 2:0
13:00Khangarid - Falcons 1:3

PARAGWAJ: Primera Division - Apertura

01:00Nacional Asuncion - River Plate 1:2 [ 2.99 | 2.90 | 2.25 ]

PERU: Liga 1 - Apertura

PrzerwaU. San Martin - Cajamarca 1:0 [ 2.58 | 3.00 | 2.65 ]
20:15Carlos Mannucci - U. de Deportes -:- [ 3.70 | 3.30 | 1.90 ]
22:00Grau - Dep. Municipal -:- [ 3.10 | 3.00 | 2.25 ]
22:30AD Cantolao - Huancayo -:- [ 2.64 | 3.05 | 2.55 ]

PORTUGALIA: LigaPro

19:00Feirense - Casa Pia -:- [ 1.19 | 5.80 | 13.50 ]
19:00Vizela - Covilha -:- [ 1.72 | 3.35 | 4.85 ]
21:00Varzim - Arouca -:- [ 2.30 | 3.00 | 3.15 ]

PORTUGALIA: Liga Revelacao U23

12:00Estoril U23 - Maritimo U23 1:1
PrzerwaAcademica U23 - Boavista U23 0:1
PrzerwaBelenenses U23 - Portimonense U23 1:1

ROSJA: Liga Juniorów

12:00Arsienał Tuła U19 - Chertanovo M. U19 0:0

RUMUNIA: Liga 2

PrzerwaU. Cluj - Unirea Slobozia 2:1 [ 1.36 | 4.50 | 7.70 ]

RUMUNIA: Puchar

15:30Agricola Borcea - Inainte Modelu 3:1
15:30Bacau - Ceahlaul 0:4
15:30Bisnov - Dumbravita 0:1aet
15:30Braila - Viitorul Ianca 4:1
15:30Crisul Chisineu Cris - Soimii Lipova 0:2
15:30Cugir - Viitorul Selimbar 3:4
15:30Daesti - Horezu 5:0
15:30FC Pucioasa - Moreni 2:1
15:30Ghiroda - FC Hunedoara 4:1
15:30Husi - Liesti 2:1
15:30PrzełożoneIndustria Galda - Alba Iulia -:-
15:30Metalul Buzau - CS Blejoi 3:2pen
15:30PrzełożoneOlimpic Zarnesti - SR Brasov -:-
15:30Otelul - CSM Focsani 0:1
15:30Pascani - Miroslava 0:2aet
15:30Recolta Dorolt - Faurei 2:3
15:30Sanmartin - Luceafarul Oradea 3:2pen
15:30Sighetu Marmatiei - Simleul Silvaniei 1:2
15:30PrzełożoneSomuz Falticeni - Bucovina Radauti -:-
15:30PrzełożoneSporting Rosiori - Alexandria -:-
15:30Steaua Bucuresti - Popesti Leordeni 0:1
15:30Teuz Cermei - Progresul Pecica 3:1
15:30Tunari - Afumati 0:3
15:30PrzełożoneUnirea Bascov - Vedita Colonesti -:-
15:30Unirea Dej - Bistrita 7:0
15:30Unirea Ungheni - Odorheiu 0:1
15:30V. Cumpana - Axiopolis Cernavoda -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

21:15Cosmos - Tre Fiori -:-

SŁOWACJA: Fortuna liga

19:00Sered - Trencin -:- [ 2.76 | 3.75 | 2.30 ]

SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 1

20:00Vevey - Olympique de Geneve -:-

SZWECJA: Superettan

19:00Norrby - Sundsvall -:- [ 2.55 | 3.30 | 2.55 ]

ŚWIAT: Mecze Towarzyskie

17:00OdwołaneFrancja U17 - Szwajcaria U17 -:-
17:00OdwołaneSzwajcaria U18 - Gruzja U18 -:-

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

14:00Eastleigh (Eng) - Havant & W (Eng) -:-
16:30Gorica (Cro) - Udarnik (Cro) 2:3pen
20:00Algeciras (Esp) - Ceuta (Esp) -:- [ 1.90 | 3.40 | 3.45 ]
20:00OdwołaneH&W Welders (Nir) - Glenavon (Nir) -:-
20:30Airdrieonians (Sco) - Albion Rovers (Sco) -:-
20:30Alloa (Sco) - Stranraer (Sco) -:-
20:30Hereford (Eng) - Solihull Moors (Eng) -:-
20:30Keith (Sco) - Elgin (Sco) -:-
20:30Raith (Sco) - Stenhousemuir (Sco) -:-
20:45Alfreton (Eng) - Altrincham (Eng) -:-
20:45Bangor FC (Nir) - Portadown (Nir) -:-
20:45Bedford (Eng) - Hemel Hempstead (Eng) -:-
20:45Dagenham & Red. (Eng) - Concord (Eng) -:- [ 1.57 | 3.80 | 4.75 ]
20:45Dartford (Eng) - Dover (Eng) -:-
20:45Glenavon (Nir) - Dollingstown (Nir) -:-
20:45Hampton & Richmond (Eng) - Sutton (Eng) -:-
20:45OdwołaneHemel Hempstead (Eng) - Wealdstone (Eng) -:-
20:45Slough (Eng) - Aldershot (Eng) -:-
20:45Yeovil (Eng) - Bath (Eng) -:- [ 1.65 | 3.80 | 4.15 ]
21:00Antequera (Esp) - Motril (Esp) -:-

UKRAINA: Druha Liga

15:00Mykolaiv 2 - MFC Metałurh 0:1

UKRAINA: Youth League

14:00Ruch Lwów U21 - Szachtar U21 1:3

URUGWAJ: Segunda Division

83'Juventud - Atenas 1:0
19:30Villa Teresa - Central Esp. -:-
21:45Sud America - Rampla Juniors -:-

USA: NISA - Sezon jesień

23:00Michigan Stars - Detroit 2:0
02:00Oakland Roots - New Amsterdam 3:0
23:00California Utd. - New York Cosmos -:-

UZBEKISTAN: Super League

15:00Bunyodkor - AGMK 2:3 [ 2.15 | 3.05 | 3.15 ]
16:00Qizilqum - Mashal Muborak 1:0 [ 2.25 | 3.00 | 2.95 ]

WIETNAM: National League Women

11:00Ho Chi Minh City 2 K - Ho Chi Minh K 0:6
11:00Phong Phu Ha Nam K - Thai Nguyen K 3:3
13:30Ha Noi 2 K - Ha Noi K 0:6
13:30Son La K - TKS Viet Nam K 1:4

WŁOCHY: Puchar Włoch

14:30Sudtirol - Latte Dolce 2:1 [ 1.18 | 7.00 | 8.30 ]
20:30Ternana - AlbinoLeffe -:- [ 2.25 | 3.10 | 3.15 ]

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.FlashScore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona FlashScore.pl z powodów technicznych.